ARAMA SONUÇLARI

 • Tayaş Gıda

  Grafiker Tayaş Gıda

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Tayaş Gıda

  Ref: GRF06 - 618341

  İşin Tanımı Bobin, poşet, kutu, koli gibi ürün ambalaj malzemelerinde tasarım yapıldıktan sonra ambalaj üstü logo ve yazılarının ( muhteviyat, çevre logoları vb. ) yerleşimini yapmak, Yeni ürünler için bıçak ölçüleri doğrultusunda koli çalışmalarını yapmak, Yerleşimler bittikten sonra içerik bilgilerini Arge departmanına kontrol ettirmek ve onayını almak, İlk yapılan çalışmaların matbaada basım aşamasında şahit numuneye göre baskı onaylarını vermek, Basıldıktan sonra Kalite departmanı tarafından standarda göre farklı görülen bobin, poşet, kutu, koli gibi çalışmalarının renk ve yerleşim kontrollerini yapmak, şahit numuneye göre uygunluk onayını vermek yada uygunsuzluk söz konusu olduğunda reddetmek, Müşteriye özel yapılan ürünlerde istenilen ekstra bilgiler için sticer yada etiketleri düzenlemek, Çalışan tedarikçiler için bobin, poşet, kutu, koli gibi ürün ambalaj malzemelerinin renk, yerleşim ve bilgiler içeren " standart çıktılar " oluşturmak, kalite ve satınalma departmanlarına iletmek, Katalog, kartvizit, afiş, föy vb. POP ve diğer satış destek malzemelerinin tasarımını ve yerleşimini yapmak, Siparişler doğrultusunda satınalma ve dış tedarikçiler tarafından istenen ambalaj çalışmalarını varsa değişiklik ve düzenlemelerini yapıp göndermek, Outdoor reklam çalışmaları ve fuar stand görsel çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/ Matbaacılık bölümlerinde mezun, Grafik konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ürün ambalajı tasarımı konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi yüksek, Tercihen İngilizce bilen, Adobe İllustrator, Corel Draw, Photoshop, Freehand programlarını iyi derecede kullanabilen, Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla, Gebze, Darıca civarında ikamet eden.

 • Relax Mode

  Sosyal Medya Yöneticisi / Grafiker Relax Mode

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sosyal Medya Yöneticisi / Grafiker

  Relax Mode

  Ref: - 618150

  İşin Tanımı Mağazalarımız için vitrin tasarımı ve digital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, modaya ilgisi olan, enerjik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modaya ilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcı, enerjik ve gerekli bilgisayar programlarına hakim, En az 1 yıl moda sektöründe tecrübesi olan, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

 • Nezih

  E-Ticaret ve Grafik Tasarım Uzmanı Nezih

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret ve Grafik Tasarım Uzmanı

  Nezih

  Ref: - 618041

  İşin Tanımı -E-ticaret sitesinde kullanılacak tüm görsellerin grafik tasarımı ve uygulamalarının yapılması. -Siteye aktarılacak ürünlerin görsel çalışmaları, fotoğraf çekimi ve ürün veri akışının yapılması, diğer süreçlere destek verilmesi. -Banner, E-Bülten, Katalog, Broşür tasarımlarının yapılması ve hayata geçirilmesinde yardımcı olacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ya da meslek liselerinden mezun , -Grafik uygulamaları konusunda en az 1 yıl deneyimli, -Photoshop/ Illustrator yazılımlarına hakim, yaratıcılığına güvenen ve pratik çözümler üretebilen, tercihen renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek -Anadolu yakasında ikamet eden, -Bay , Bayan -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Puledro

  E-Ticaret Fotoğrafçısı Puledro

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  E-Ticaret Fotoğrafçısı

  Puledro

  Ref: - 617996

  İşin Tanımı Sancaktepe Üretim Merkezimiz'de görevlendirilmek üzere part time çalışacak "E-Ticaret Fotoğrafçısı" takım arkadaşı arıyoruz..

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim Fakültelerinin Fotoğraf ile ilgili bölümlerinden mezun yada okuyan, * Tercihen Fotoğrafçı olarak deneyim sahibi olan, * Teknik cihazlarla ilgili bilgili, * Sorumluluk sahibi, * Hızlı, çevik dikkatli ve titiz, * Part time çalışacak, * Tercihen, anadolu yakasında ikamet eden, "Fotoğrafçı" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Dinakord Elektronik

  Grafiker Dinakord Elektronik

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Dinakord Elektronik

  Ref: - 617982

  İşin Tanımı Türkiye’de ses ve ışık sektörünün öncülerinden olan DİNAKORD ‘un merkez Kadrolarında görevlendirilmek üzere, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, üretken, kendisine güveni olan aşağıdaki niteliklere uygun Grafiker takım arkadaşı arıyoruz. · Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya Grafik bölümlerinden mezun · Tercihen en az 3 yıl deneyimi olan · Illustrator, Photoshop, vb. grafik programlarını iyi derecede kullanabilen · Fotoğraf, video çekme ve düzenleme tecrübesine sahip · Şirketimizin yaratmakta olduğu yeni markaları kurgulayacak, yönetebilecek ve digital ortama, sosyal - yazılı medyaya aktarabilecek · Proje kapsamındaki web projelerine ait grafik tasarım ve HTML/CSS uygulamalarını gerçekleştirecek · Oluşturulan web sitelerinin içerik ve görsel açıdan zenginleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlayacak, · Renk ve kompozisyon bilgisi olan · Broşür, insert, katalog, poster vb. çalışmalar hazırlayabilecek · Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen 30 yaşını aşmamış · Bayan / Bay · Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek (çalışma yeri Şişli-Feriköy’dür)

  Aranan Nitelikler

 • Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Big A.ş Grafik Tasarımcı Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ankara 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Big A.ş Grafik Tasarımcı

  Big Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  Ref: bİG-123 - 617591

  İşin Tanımı Firmamızın kurumsal kimliğini yürütmek gerekli işleri hazırlamak ve matbaa aşamasını takip ederek sonuca ulaştırmak gibi işlerde görev alacak Grafiker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Photoshop, Indesign, Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Tercihen Mac kullanmış ve kullanabilen Ofis programlarına hakim ve (çözüm odaklı ) bilgisayar bilgisine sahip olan. WEB banner, mailing ,broşür, Katolog tasarımı konusunda tecrübeli, Aldığı işi baştan sona takip edebilecek, Yaptığı işin sorumluluğunu alacak Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek

 • Tantitoni

  Stajyer Grafiker Tantitoni

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stajyer Grafiker

  Tantitoni

  Ref: - 617233

  İşin Tanımı Pazarlama materyalleri ile ilgili her türlü tasarım ve uygulamanın yapılması( mağaza içi görseller, vitrin, broşür, v.b.) Banner, e-bülten,tasarımı vb. materyallerin hazırlanması Ürün- Ambalaj kutularının tasarlanması Yeni ürün tasarım çalışmaları Marka departmanı projelerini görsel ön hazırlığının yapılması. Reklam görsellerinin hazırlanması Kampanya görsellerinin hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin görsel tasarım bölümlerinde öğrenimine devam eden, Staj zorunluluğu olan, Photoshop, Illustrator, Ms Office programlarına hakim, Kreatif yönleri güçlü, Araştırmacı, yenilikleri yakından takip eden, Renkli ekibimize uyum sağlayabilecek Stajyer Grafiker arıyoruz.

 • İsmail Reklam

  Grafiker - Dijital Baskı Makinesi Operatörü İsmail Reklam

  Denizli 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baskı Makinesi Operatörü

  İsmail Reklam

  Ref: - 617078

  İşin Tanımı Reklamcılık sektöründe hizmet veren kuruluşumuz büyüyen tasarım ekibine dahil olacak Corel Draw ve Photoshop bilen Grafiker takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Corel Draw ve Photoshop Programı ile DİJİTAL BASKI MAKİNESİ, PLOTUR (kesici) makinesi kullanabilecek, Tercihen sektör deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Ehliyeti olan Esnek çalışma saatlerine uyabilen Üreticilerle olan kontak ve kordinasyonu takip edebilecek. Süreklilik ve kariyer hedefleyen,yeni fikirler üreterek,projeye geçirebilen Malzeme bilgisi ve çeşitliliğine önem veren Briefleri doğru algılayan ve yaratıcı çözümler sunabilen Montaj detayları ve teknik detayları öncesinde hesaplayıp keşfe çıkabilen Tasarım grafik animasyon programlarına hakim

 • San Design Company

  Baskı Öncesi Hazırlık Grafikeri San Design Company

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Baskı Öncesi Hazırlık Grafikeri

  San Design Company

  Ref: - 616610

  İşin Tanımı Firmamızda '' BASKI ÖNCESİ HAZIRLIK GRAFİKERİ '' pozisyonunda görev alabilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programlarını çok iyi derecede kullanan, Ambalaj sektöründe deneyimli, Ajanslardan gelen tasarımların, flekso baskı tekniğine göre renk ayrımı işlemlerini gerçekleştirebilecek ölçüde renk ayrımı ve baskı öncesi teknikleri konusunda bilgili, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, yeniliklere açık, araştırmacı, sonuç odaklı Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna ayak uyduracak, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış.

 • İhlas Holding A.Ş.

  Grafiker İhlas Holding A.Ş.

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İhlas Holding A.Ş.

  Ref: GRF-01 - 616331

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa yakası Güneşli’de bulunan yayıncılık firması için, sektörel dergilere tasarımlarıyla değer katacak, dergi yayıncılığına hakim grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ve/veya meslek yüksek okulların grafik tasarım veya görsel iletişim tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Dikkatli, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, tasarım trendlerini takip eden, Mac kullanabilen, Photoshop, Illustrator, Indesign tasarım programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı Sorumluluk bilincine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Benzer pozisyonda en az 3 yıl iş tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Grafiker arayışımız bulunmaktadır.

 • Kaplan Ajans

  Grafiker Kaplan Ajans

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Kaplan Ajans

  Ref: - 616202

  İşin Tanımı Firmamızda çalışabilecek ve; SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, İşinde iyi olan, Sezonda turizm bölgelerini ekip halinde gezip müşteriler ile görüşecek ve mevcut işleri yürütebilecek, İş akışında aktif rol alabilecek ve sonuç odaklı olarak çalışabilecek, Mevcut müşteriler ve yeni müşteriler ile işlemleri sorunsuz yürütebilecek, '' GRAFİKER '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım Bölümü mezunu, Illustrator programını iyi derecede bilen, Photoshop iyi derecede bilen, Tüm istek ve talepler karşısında, dikkatli, pratik ve sonuç odaklı çalışabilecek, Temel olarak baskı konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, Bay/Bayan.

 • Rehberfirma.net

  Web Tasarım Uzmanı Rehberfirma.net

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Tasarım Uzmanı

  Rehberfirma.net

  Ref: - 615754

  İşin Tanımı Firmamızda çalışacak web tasarım uzmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Kendi bünyemizde çalıştırmak üzere; HTML5, CSS3 iyi bilen, JavaScript, jQuery hakkında ileri düzey bilgi sahibi, Browser(tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, Hızlı ve pratik düşünme yeteneğine sahip Photoshop,Fireworks,Flash,Adobe illustrator programlarına hakim, Wordspress konusunda bilgi sahibi, Yeni nesil web teknolojilerini yakından takip eden ve uygulayabilen , Çalıştığı projeleri referans olarak gösterebilecek. Web tasarım uzmanı alınacaktır.

 • Academic Hospital

  Grafiker Academic Hospital

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Academic Hospital

  Ref: HI-01 - 615745

  İşin Tanımı Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (grafik tasarım, görsel iletişim tasarım), • Tercihen sağlık sektöründe ve digital alanda en az 1 yıl deneyimli, • Photoshop, Freehand, Indesing, İllustrator programlarına hakim, • Takım çalışmasına yatkın, • İyi derecede ofis programlarını kullanan, "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Orjin Yazılım

  Grafik / Web Arayüz Tasarım Uzmanı Orjin Yazılım

  Bursa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik / Web Arayüz Tasarım Uzmanı

  Orjin Yazılım

  Ref: H-0004 - 615650

  İşin Tanımı ORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak web sitesi arayüzü tasarlama konusunda bilgi sahibi, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Perabayt Bilişim / 1v1y

  Retoucher Perabayt Bilişim / 1v1y

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Retoucher

  Perabayt Bilişim / 1v1y

  Ref: RTCH-004 - 615282

  İşin Tanımı En sevdiğiniz moda markaları, Türkiye’de ilk kez, heyecan ve keyif verici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için Bir Varmış Bir Yokmuş' ta buluştu. Modanın bir parçası olmaya hazır mısınız? Seyrantepe'de bulunan Şirket Merkezimizde görevlendirilmek üzere; Ürün fotoğraflarının Photoshop, crop, temizleme ve renk ayarlarını yapacak,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop programında hakim, Tercihen bilişim veya e-ticaret sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, Önceki çalışmalarını referans gösterebilecek, Süratli, temiz ve titiz iş yapan, Ekip çalışmasına yatkın, Bay adaylarda Askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, "Retoucher" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  Corel Draw Kullanabilen Teknik Eleman Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  İzmir 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Corel Draw Kullanabilen Teknik Eleman

  Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  Ref: GRF2014 - 613971

  İşin Tanımı Kuruluşumuzun 33. yılında teknik kadrolarımızda yer alacak, Meslek Okulları veya iş içinde yetişmiş teknik elemanları ile COREL DRAW programını kullanabilen '' TEKNİK ELEMAN '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler CROL DRAW Programı ile DİJİTAL BASKI MAKİNESİ, PLOTUR (kesici) makinesi kullanabilecek, Aplikasyon ( yapıştırma uygulama) işlerini yapabilen veya öğrenmeye azimli, el becerisi gelişmiş, Erkeklerde ASKERLİKLE İLİŞİĞİ KALMAMIŞ, Kesinlikle SİGARA KULLANMAYAN, Ayrıca EML ve MYO ile çıraklık vb eğitimli. NOT: Ulaşım sistemimize uygunluğu için BUCA- Şirinyer, BORNOVA, BAYRAKLI, KONAK,KARŞIYAKA, ÇİĞLİ de oturanlar tercih önceliklidir.

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Web Master - Marketing Designer FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Master - Marketing Designer

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: Web Master - 07 - 613961

  İşin Tanımı Müşterimiz olan uluslararası bir firmada çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklerde ''Web Master - Marketing Designer'' arayışımız vardır;

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım konusunda uzman ve tasarım programlarına (Photoshop + Illustrator vb.) hakim, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram gibi sosyal mecraları efektif bir şekilde kullanabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen,

 • TANCA AYAKKABICILIK

  Grafiker TANCA AYAKKABICILIK

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  TANCA AYAKKABICILIK

  Ref: GRFKR-14 - 612020

  İşin Tanımı Merter'de bulunan Genel merkezimizde çalışacak, en az 2 yıl deneyimli grafikerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Meslek Liselerinin ya da ilgili eğitim kurslarının görsel iletişim, grafik tasarım, web sitesi tasarımcılığı bölümlerinden mezun, Kurumsal Pazarlama, Marka ve Urun Yöneticiliği alanlarında bilgi sahibi, Pazarlama ve Satış Renkli Vizyonuna sahip, İş Disiplini Bilincinde, Verilecek Görevlerin Gereken Sorumluluğu'na sahip olabilecek, İnsan İlişkilerinde kuvvetli, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen İngilizce'ye hakim, Görsel İletişim, Grafik/Web Tasarımcısı aranmaktadır.

 • HRT Organizasyon

  Grafiker HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  HRT Organizasyon

  Ref: - 611778

  İşin Tanımı HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. Verilen işlerin tasarımlarını konsept aşamasından basım aşamasına kadar yürütebilecek BAY "GRAFİKER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Güzel Sanatlar, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve benzer okullardan mezun, • İyi derecede Photoshop, 3D max kullanabilen • Tercihen ajans deneyimi olan, • Kendini yetiştirme konusunda istekli, • Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Ar-ge'si güçlü, yaratıcı • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Anadolu yakasında ikamet eden, • Bay • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Hmf Makine

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri Hmf Makine

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri

  Hmf Makine

  Ref: PTS202014 - 609938

  İşin Tanımı Asansör ve yürüyen merdiven projelendirmelerinin yapılması ve dizayn edilmesi süreçlerinde görev alacak, Ofis dışındaki süreçlerde ekibe destek verecek.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı ve/veya benzeri bölümlerde okuyan ve zorunlu stajı olan, Asansör sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, AutoCad programını aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka