ARAMA SONUÇLARI

 • Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Grafik Tasarımcı Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Trabzon 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Ref: - 612930

  İşin Tanımı • Tercihen Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Flash programlarına tam veya temel derecede hakim, • Baskı teknikleri , baskı öncesi hazırlık , matbaa konularında yeterli bilgiye sahip. • İletişim becerileri gelişmiş, • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

 • Karaca A.Ş

  Designer Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Designer

  Karaca A.Ş

  Ref: DZN001 - 612577

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Züccaciye sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan, grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Beylikdüzü'ndeki genel merkezimizde tasarım ekibinde görev alacak; Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı / Tasarım bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Corel Draw, 3d Max, Freenhand MX ve Adobe Photoshop, illustrator programlarını iyi seviyede kullanabilen, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Enerjik ve aktif, İstanbul'da ikamet eden, Designer aranmaktadır...

 • Btos Bilişim

  Grafik Tasarım Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım Uzmanı

  Btos Bilişim

  Ref: DI-151 - 612204

  İşin Tanımı BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız, Reklamcılık konusunda imalat hizmeti vermekte olan bir firma için; Dijital Baskı, Fineart Baskı, Tabela, Pleksi Stand, iç ve dış mekan reklam uygulamaları konularındaki hizmetler için grafik tasarımlarını yapabilecek grafiker çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Müşterilerin iş takiplerini yapabilecek, - Tercihen Sektörde deneyimli - Photoshop ve Corel’de (veya Freehand / Adobe Illustrator gibi vektörel yazılımlarda) tecrübeli, - Ekip ruhuna uygun, sorumluluk alabilecek, pozitif yapıya sahip, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (fazla mesai ücreti verilir), - Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, - Askerliğini tamamlamış, 25-35 Yaş aralığında, Erkek çalışma arkadaşı.

 • HRT Organizasyon

  Grafiker HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  HRT Organizasyon

  Ref: - 611778

  İşin Tanımı HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. Verilen işlerin tasarımlarını konsept aşamasından basım aşamasına kadar yürütebilecek BAY "GRAFİKER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Güzel Sanatlar, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve benzer okullardan mezun, • İyi derecede Photoshop, 3D max kullanabilen • Tercihen ajans deneyimi olan, • Kendini yetiştirme konusunda istekli, • Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Ar-ge'si güçlü, yaratıcı • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Anadolu yakasında ikamet eden, • Bay • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • OVA ELEKTRONİK

  Grafiker OVA ELEKTRONİK

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  OVA ELEKTRONİK

  Ref: Grafiker - 611533

  İşin Tanımı İkitelli'de cep telefonu imalatı yapan fabrikamıza Avrupa yakasında oturan ,ulaşım sorunu olmayan deneyimli Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşini seven , güler yüzlü ,samimi ,yaratıcı,girişken,pozitif ,disiplinli ,kurumsal takım arkadaşı arıyoruz. Başlangıç için 1200 - 1500 TL Maaş + yemek + ssk çalışmalarınızı safiyegurbuz@pyramidgsm.com adresine gönderebilirseniz sizleri davet etmeden önce hakkınızda fikir sahibi olmuş oluruz.

 • Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım

  Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Ref: 002 - 611039

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde, yazılım uzmanı olarak görev alabilecek; Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Uygulama geliştirme alanında minimum 2 yıl deneyimli Object Oriented yazılım geliştirme prensipleri konusunda uzman, Tercihen Source kontrol araçlarını kullanmış (SVN, TFS vs...), Ön yüz programlama (HTML, CSS, Javascript, JQuery) ve Ajax konularında deneyimli, Tercihen SEO uyumlu kod yazabilen, kod optimizasyonuna önem veren, Tercihen Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, C#, ASP.NET, MVC3~4, WCF, Windows Servis, Web servis, TCP/IP mesajlaşma konularında uzman, SQL Server ve/veya Oracle (PL/SQL) veri tabanları üzerinde uygulama geliştirmiş,yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen Windows Mobile uygulama geliştirme deneyimine sahip, Tercihen Web yazılım mimarisi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen DevExpress - Telerik Controls konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Grafik/Arayüz tasarım konusunda ufku açık, bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen Tasarım Şablonları (Design Patterns) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen HBYS konusunda tecrübeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sorun çözme konusunda yetenekli, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Stres altında çalışmaya dayanıklı, İletişim becerisi gelişmiş, Öğrenmeye açık ve kendini sürekli yenileyen, Bilgiye ulaşma becerisine sahip, Müzakere gücü yüksek olması ve sorgulama yeteneğine sahip, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizcesi olan, Takım arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların en az üç (3) yıl askerlik sorunu olmaması veya askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 610555

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını hızlı ve çok iyi seviyede kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Grafiker Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: GF20141001 - 609917

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Grafiker" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl tercihen şubeli/mağazalı yapılarda ya da ajanslarda tecrübesi olan Illustrator,Photoshop,Indesing,Freehand programlarını bilen, Macintosh bilgisayar kullanabilen Yaratıcı,heyecanlı ve yenilikçi Ekip çalışmasına uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Grafiker İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Ref: - 609834

  İşin Tanımı Kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve insert uygulamalarının gerçekleştirilmesi; ayrıca müşteri ile iletişimde kalarak, tüm süreçlerin yürütülmesinde görev alacak, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Reklam Ajanslarında minumum 2 yıl tecrübe sahibi, Photoshop, Illustrator programlarına hakim, Yaratıcı tasarımlar yapabilecek Reklam fikirleri üretebilecek Fikirleri ve tecrübesiyle ajansımızı ileriye taşıyabilecek Referanslarını sunabilecek. (Portfolyo)

 • HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  Tecrübeli Grafiker HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tecrübeli Grafiker

  HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  Ref: - 609682

  İşin Tanımı 1997'den bu yana yaygın bir eğitim kuruluşu olarak faaliyet gösteren yayınevimizde yayınlanacak olan eserlerle ilgili; Kitap projelerinin iç, kapak, ayraç, afiş, reklam, haber ve sosyal medya tasarımlarını yapacak yayıncılık alanına ilgi duyan grafiker pozisyonuna çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Orta öğrenim, yüksek okul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aynı pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Estetik düşünebilme ve tasarlayabilme Indesign, phoshop ve illustrator programlarına ileri düzeyde hakim, Office programlarını kullanabilen,

 • Medyabank

  Art Director Medyabank

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Art Director

  Medyabank

  Ref: - 609402

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl ajans deneyimi olan Uluslararası markalara hizmet vermiş MS Office programlarına yabancı olmayan Photoshop, Illustrator ve inDesign gibi temel tasarım programlarına sorunsuz bir şekilde hakim Mac platformunda çalışabilecek Farklı düşünmeyi seven, yaratıcı, proaktif ve ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Akal Ticaret ve Tekstil

  Moda ve Grafik Tasarım Elemanı Akal Ticaret ve Tekstil

  İstanbul Anadolu 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Moda ve Grafik Tasarım Elemanı

  Akal Ticaret ve Tekstil

  Ref: - 609183

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler *Tercihen üniversitelerin Moda tasarım bölümlerinden mezun, *Tekstil sektöründe tasarım alanında deneyimli, *Grafik tasarım çalışmaları yapabilecek, *Yeni trend ve çalışmaların oluşumuna katkıda bulunabilecek, *Photoshop, Illustrator, In Design programlarını iyi derecede kullanabilen, *İletişim becerisi gelişmiş, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Askerliğini yapmış. 22-34 yaş arası erkek çalışma arkadaşları

 • Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  Web - Mobil Tasarım Uzmanı (Frontend Ux Designer ) Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web - Mobil Tasarım Uzmanı (Frontend Ux Designer )

  Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  Ref: - 608290

  İşin Tanımı Geliştirilen web sitesi veya mobil uygulamaların kullanıcı arayüzü tasarımlarının yapılması. • Web sitesinin tüm görsel içeriğinin yönetimi, gelişimi ve takibi HTML /HTML5 ve CSS3 ile kodlanması • Yeni geliştirmelerin görsel tasarımlarının XHTML, CSS’e çevrilmesi • Jquery ve HTML5 özelliklerini kullanarak iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Resim, Grafik, Güzel sanatlar, Tasarım, Görsel İletişim vb. bölümlerinden mezun - innovatif ve farklı düşünen, özgün, kendini tekrar etmeyen, kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar üretebilecek. - UX Bilgisi iyi derecede - Photoshop veya illustrator bilen.- CSS3 ve Responsive tasarım hazırlayabilen. - Jquery kütüphanesine hakim - Tercihen Phonegap veya Xamarin ile ilgilenmiş - Referans tasarım gösterebilecek. -Tercihen angular js veya bootstrap bilen - Çok iyi derecede Adobe Photoshop, Illustator, kullanabilen. - Web tasarımı konusunda bir portfolyoya sahip ve bunu gösterebilecek. - HTML, CSS, Jquery, Ajax,Javascript ,Konularında tecrübe ve deneyimi olan - Zamanı iyi kullanabilen , - Sorunlar karşısında çözüm üretebilen, - Okuduğunu anlayacak kadar İngilizce bilen.

 • Miss Poem

  Grafik Tasarımcı Miss Poem

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Miss Poem

  Ref: GT-PK - 606874

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren ,büyümekte olan markamız için; " Grafik Tasarımcı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tasarım programlarına hakim, Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Merter civarında ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan.

 • İstanbul Web Tasarım

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici) İstanbul Web Tasarım

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici)

  İstanbul Web Tasarım

  Ref: - 606281

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde Bahçelievler'de ki ofisimizde web sitelerinin ön taslak / tasarım çalışmalarını yaratıcı bir şekilde oluşturabilecek, kendisine güvenen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yaratıcı, - Tempolu çalışabilen, - Çok iyi Photoshop kullanabilen, - Oluşturulan tasarımı CSS ile HTML'e çevirebilecek, - Tercihen bootstrap bilgisi olan, - Takım arkadaşları ile uyumluluk sağlayabilen, - Daha önceki projelerini referans olarak gösterebilecek, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

 • Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Grafiker Pilsan Plastik ve Oyuncak

  İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Ref: Grafik2 - 605550

  İşin Tanımı Firmamızın grafik tasarım departmanına grafiker olarak çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * illustrator, photoshop, freehand, indesign programlarında bilgili, * En az lise mezunu, * Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, * Tercihen Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece ilçelerinde ikamet eden, Bay veya bayan eleman alınacaktır.

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Web Master - Marketing Designer FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Master - Marketing Designer

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: WM001 - 603217

  İşin Tanımı ''Web Master - Marketing Designer'' arıyoruz; Web Designer is the implementer force for the Marketing Department of the company that helps to steer the execution of the Compnay Brand and plays a vital role in shaping marketing materials with briefs of Marketing Communications Manager. Ideas, design artwork, presentations and graphical elements are contributed by the Marketing Designer for all digital platforms.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği çok kuvvetli, Grafik tasarım konusunda uzman ve tasarım programlarına (Photoshop + Illustrator vb.) hakim, İyi derecede HTML bilgisine sahip, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram gibi sosyal mecraları efektif bir şekilde kullanabilecek, Tercihen Google Adwords bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Pasaport Pizza

  Grafiker Pasaport Pizza

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Pasaport Pizza

  Ref: - 598276

  İşin Tanımı Seçkin bir hizmet anlayışıyla lezzet geleneğini 1998 yılında başlatan, kısa zamanda kalite ile özdeşleşen markası, modern işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile Pasaport Pizza, kendi bünyesinde çalışabilecek, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arıyor...

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım Bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım Konusunda En Az 3 Yıl Deneyimli, Photoshop, Illustrator ve Indesign Programlarına Hakim, İletişimi kuvvetli, Tercihen B Sınıfı Sürücü Ehliyetine Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen, Pratik ve Disiplinli.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10072 - 597041

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmalığını yapmakta olduğumuz, "Dijital Baskı" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda çalışacak"Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstriyel tasarım veya grafik bölümlerinden mezun, Tasarım yeteneği güçlü, estetik ve fonksiyonel ürünler geliştirebilecek, çözümler sunabilecek, Üretim ve malzeme bilgisine sahip, Araştırmacı, üretmeyi ve tasarlamayı seven ve bu süreçlere hakim olan, Ekip çalışmasına yatkın, çözümcü yaklaşıma ve pozitif bakış açısına sahip, Photoshop ve Coreldraw bilgisi olan, Tercihen İngilizce bilen

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka