ARAMA SONUÇLARI

 • Pizzabulls

  Grafiker Pizzabulls

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Pizzabulls

  Ref: - 614350

  İşin Tanımı Pizzabulls Merkez Ofis Pazarlama departmanında görevlendirmek üzere yetiştirilecek grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 1-Photoshop,ilustrator ve corel kullanabilen, 2-Yaratıcı, 3-Hızlı iş üretebilen, 4-Yoğun mesai sistemine ayak uydurabilecek, 5-Tercihen Ümraniye Dudullu'da ikamet eden, 6-Amatör ruha sahip,

 • Bisse

  Grafiker Bisse

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Bisse

  Ref: İstanbul - 614274

  İşin Tanımı Yenibosna'da bulunan merkez ofisimizde görev alacak , GRAFİKER arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, * Photoshop,illustrator programlarını iyi derecede kullanabilen, * Yaratıcı, hayal gücü yüksek, * En az 1 yıl tecrübeli, * Sorumluluk bilinci yüksek, * Etkin iletişim becerilerine sahip, güleryüzlü, takipçi ve sonuç odaklı, * Avrupa yakasında ikamet eden, *Bay, Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

 • Kikiriki

  Grafiker Kikiriki

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Kikiriki

  Ref: MERGRF003 - 614065

  İşin Tanımı KİKİRİKİ olarak E-Ticaret bölümünde görevlendirilmek üzere; çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında deneyimli GRAFİKER arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 614021

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  Corel Draw Kullanabilen Teknik Eleman Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Corel Draw Kullanabilen Teknik Eleman

  Şimşekler Yangın Söndürme Araçları

  Ref: GRF2014 - 613971

  İşin Tanımı Kuruluşumuzun 33. yılında teknik ekiplerimizin geliştirilmesinde yer alacak Meslek Okulları veya iş içinde yetişmiş teknik elemanları ve COREL DRAW programında hazırlanmış olanların baskı ve aplikasyonu ve özel isteklerin tasarımını yapacak İŞ GÜVENLİK UYARI LEVHA, TABELA ÜRETİMİNDE görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler CROL DRAW Programı ile DİJİTAL BASKI MAKİNESİ, PLOTUR (kesici) makinesi kullanabilecek, Aplikasyon ( yapıştırma uygulama) işlerini yapabilen veya öğrenmeye azimli, el becerisi elişmiş, Erkeklerde ASKERLİKLE İLİŞİĞİ KALMAMIŞ, Kesinlikle SİGARA KULLANMAYAN iş arkadaşları arıyoruz. Not: Ulaşım sistemimize uygunluğu için BUCA- Şirinyer, BORNOVA, BAYRAKLI, KONAK,KARŞIYAKA, ÇİĞLİ de oturanlar tercih önceliklidir.

 • ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Grafiker ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Denizli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Ref: - 613418

  İşin Tanımı Firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe ıllustrator,Photoshop ve Corel programlarına hakim, En az lise mezunu, Askerliğini yapmış, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Tercihen Denizli'de ikamet eden,

 • HRT Organizasyon

  Grafiker HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  HRT Organizasyon

  Ref: - 611778

  İşin Tanımı HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. Verilen işlerin tasarımlarını konsept aşamasından basım aşamasına kadar yürütebilecek BAY "GRAFİKER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Güzel Sanatlar, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve benzer okullardan mezun, • İyi derecede Photoshop, 3D max kullanabilen • Tercihen ajans deneyimi olan, • Kendini yetiştirme konusunda istekli, • Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Ar-ge'si güçlü, yaratıcı • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Anadolu yakasında ikamet eden, • Bay • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • OVA ELEKTRONİK

  Grafiker OVA ELEKTRONİK

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  OVA ELEKTRONİK

  Ref: Grafiker - 611533

  İşin Tanımı İkitelli'de cep telefonu imalatı yapan fabrikamıza Avrupa yakasında oturan ,ulaşım sorunu olmayan deneyimli Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşini seven , güler yüzlü ,samimi ,yaratıcı,girişken,pozitif ,disiplinli ,kurumsal takım arkadaşı arıyoruz. Başlangıç için 1200 - 1500 TL Maaş + yemek + ssk çalışmalarınızı safiyegurbuz@pyramidgsm.com adresine gönderebilirseniz sizleri davet etmeden önce hakkınızda fikir sahibi olmuş oluruz.

 • Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım

  Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Ref: 002 - 611039

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde, yazılım uzmanı olarak görev alabilecek; Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Uygulama geliştirme alanında minimum 2 yıl deneyimli Object Oriented yazılım geliştirme prensipleri konusunda uzman, Tercihen Source kontrol araçlarını kullanmış (SVN, TFS vs...), Ön yüz programlama (HTML, CSS, Javascript, JQuery) ve Ajax konularında deneyimli, Tercihen SEO uyumlu kod yazabilen, kod optimizasyonuna önem veren, Tercihen Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, C#, ASP.NET, MVC3~4, WCF, Windows Servis, Web servis, TCP/IP mesajlaşma konularında uzman, SQL Server ve/veya Oracle (PL/SQL) veri tabanları üzerinde uygulama geliştirmiş,yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen Windows Mobile uygulama geliştirme deneyimine sahip, Tercihen Web yazılım mimarisi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen DevExpress - Telerik Controls konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Grafik/Arayüz tasarım konusunda ufku açık, bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen Tasarım Şablonları (Design Patterns) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen HBYS konusunda tecrübeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sorun çözme konusunda yetenekli, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Stres altında çalışmaya dayanıklı, İletişim becerisi gelişmiş, Öğrenmeye açık ve kendini sürekli yenileyen, Bilgiye ulaşma becerisine sahip, Müzakere gücü yüksek olması ve sorgulama yeteneğine sahip, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizcesi olan, Takım arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların en az üç (3) yıl askerlik sorunu olmaması veya askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Grafiker İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Ref: - 609834

  İşin Tanımı Kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve insert uygulamalarının gerçekleştirilmesi; ayrıca müşteri ile iletişimde kalarak, tüm süreçlerin yürütülmesinde görev alacak, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Reklam Ajanslarında minumum 2 yıl tecrübe sahibi, Photoshop, Illustrator programlarına hakim, Yaratıcı tasarımlar yapabilecek Reklam fikirleri üretebilecek Fikirleri ve tecrübesiyle ajansımızı ileriye taşıyabilecek Referanslarını sunabilecek. (Portfolyo)

 • Büroteks

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü Büroteks

  Denizli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü

  Büroteks

  Ref: - 609811

  İşin Tanımı Firmamızın dijital baskı bölümünde çalıştırılmak üzere COREL DRAW, PHOTOSOP, OFFICE programlarını iyi derecede bilen, dijital baskı makinalarının operatörlüğünü de yapacak BAY, BAYAN çalışma arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafiker, corel draw, photosoh, office programlarını bilen dijital baskı makinalarının operatörlüğünü yapmış veya yetiştirilmek üzere Enerjik ve motivasyonu yüksek, çalışkan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenme ve gelişmeye açık İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Bay / Bayan, Denizli ilinde ikamet eden.

 • HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  Tecrübeli Grafiker HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tecrübeli Grafiker

  HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  Ref: - 609682

  İşin Tanımı 1997'den bu yana yaygın bir eğitim kuruluşu olarak faaliyet gösteren yayınevimizde yayınlanacak olan eserlerle ilgili; Kitap projelerinin iç, kapak, ayraç, afiş, reklam, haber ve sosyal medya tasarımlarını yapacak yayıncılık alanına ilgi duyan grafiker pozisyonuna çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Orta öğrenim, yüksek okul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aynı pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Estetik düşünebilme ve tasarlayabilme Indesign, phoshop ve illustrator programlarına ileri düzeyde hakim, Office programlarını kullanabilen,

 • Medyabank

  Art Director Medyabank

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Art Director

  Medyabank

  Ref: - 609402

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl ajans deneyimi olan Uluslararası markalara hizmet vermiş MS Office programlarına yabancı olmayan Photoshop, Illustrator ve inDesign gibi temel tasarım programlarına sorunsuz bir şekilde hakim Mac platformunda çalışabilecek Farklı düşünmeyi seven, yaratıcı, proaktif ve ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Akal Ticaret ve Tekstil

  Moda ve Grafik Tasarım Elemanı Akal Ticaret ve Tekstil

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Moda ve Grafik Tasarım Elemanı

  Akal Ticaret ve Tekstil

  Ref: - 609183

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler *Tercihen üniversitelerin Moda tasarım bölümlerinden mezun, *Tekstil sektöründe tasarım alanında deneyimli, *Grafik tasarım çalışmaları yapabilecek, *Yeni trend ve çalışmaların oluşumuna katkıda bulunabilecek, *Photoshop, Illustrator, In Design programlarını iyi derecede kullanabilen, *İletişim becerisi gelişmiş, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Askerliğini yapmış. 22-34 yaş arası erkek çalışma arkadaşları

 • Miss Poem

  Grafik Tasarımcı Miss Poem

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Miss Poem

  Ref: GT-PK - 606874

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren ,büyümekte olan markamız için; " Grafik Tasarımcı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tasarım programlarına hakim, Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Merter civarında ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan.

 • İstanbul Web Tasarım

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici) İstanbul Web Tasarım

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici)

  İstanbul Web Tasarım

  Ref: - 606281

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde Bahçelievler'de ki ofisimizde web sitelerinin ön taslak / tasarım çalışmalarını yaratıcı bir şekilde oluşturabilecek, kendisine güvenen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yaratıcı, - Tempolu çalışabilen, - Çok iyi Photoshop kullanabilen, - Oluşturulan tasarımı CSS ile HTML'e çevirebilecek, - Tercihen bootstrap bilgisi olan, - Takım arkadaşları ile uyumluluk sağlayabilen, - Daha önceki projelerini referans olarak gösterebilecek, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

 • Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Grafiker Pilsan Plastik ve Oyuncak

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Ref: Grafik2 - 605550

  İşin Tanımı Firmamızın grafik tasarım departmanına Grafiker olarak çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İllustrator, photoshop, freehand, indesign programlarında bilgili, En az lise mezunu, Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece ilçelerinde ikamet eden, Bay veya bayan eleman alınacaktır.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Grafik Tasarımcı Bilişim Eğitim Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Bilişim Eğitim Merkezi

  Ref: 2014-GRFKR-09 - 604131

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop, indesign, illustrator gibi grafik programlarında tecrübeli ve hızlı çalışabilen, Analitik düşünen, aynı anda birden fazla işi yürütebilen, Yeniliklere açık, araştırmacı, kendini geliştirebilen, Creative çalışmalar üretebilecek, Planlı, hızlı ve ekip çalışmasına yatkın, Portfolyo sunabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

 • Demircan Medya Grubu

  Grafiker Demircan Medya Grubu

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Demircan Medya Grubu

  Ref: - 599740

  İşin Tanımı Gazete ve dergi yayıncılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Dergi montajı, reklam, haber tasarımı ve katalog çalışmalarında tecrübeli "Grafiker” arayışımız bulunmaktadır. Demircan Medya Grubu

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen (adobe photoshop, İndesigne), Baskı öncesi hazırlık ve sonrası uygulamalar konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına uyumlu, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tasarım konusunda üretken ve yaratıcı,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka