ARAMA SONUÇLARI

 • şems reklam

  Grafiker şems reklam

  Antalya 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  şems reklam

  Ref: - 613058

  İşin Tanımı ŞEMS REKLAM bünyesinde çalışacak grafiker aramaktayız

  Aranan Nitelikler * Reklam Ajanslarında mınımum 2 yıl tecrube sahıbı. * Autocad 3D max ve ADOBE ILLUSTRATOR programa hakım * ADOBE PHOTOSHOP programa hakım * Antalya 'da ıkamet eden * Reklam fikirleri ürertebilecek * Takım çalışmasına uya bılecek

 • Tekzen Yapı Market

  Grafik Tasarımcı Tekzen Yapı Market

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Tekzen Yapı Market

  Ref: Viem-Grf - 612943

  İşin Tanımı Grup şirketlerimizden Viem Reklam Ajansı bünyesinde görev alacak; yaratıcı fikirlere sahip, pazarlama iletişimi hakkında bilgi sahibi, varolanı tasarlamadan önce fikir yaratmayı ilke edinmiş, ilgili kreatif programları eksiksiz kullanabilen, "birimiz hepimiz için” diyen bir "Grafik Tasarımcı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen "Grafik Tasarım”, "Görsel İletişim Tasarımı” lisans/önlisans programlarından mezun olmuş, · Adobe Programlarına ( Photoshop, Illustrator, Indesign) ve diğer yardımcı grafik programların uygulamalarına hakim, · Konusunda en az 2 yıl, tercihen reklam ajansı tecrübeli, · Basılı mecra tasarım ve uygulamaları gerçekleştirebilecek, · Sorumluluklarını bilen ve zamanı iyi kullanabilen, uyumlu çalışabilecek, · İşleri sorunsuz matbaaya gönderebilecek, · Tasarımda yeniliklere açık, iletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun, · Tasarımına güvenen, çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Kendisine verilen sorumlulukları iş başından teslimine kadar üstlenebilecek, · Avrupa yakasında ikamet eden bir ekip arkadaşı arıyoruz. Bilgi : Özgeçmişlerin fotoğraflı olması önemlidir.

 • Btos Bilişim

  Grafik Tasarım Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım Uzmanı

  Btos Bilişim

  Ref: DI-151 - 612204

  İşin Tanımı BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız, Reklamcılık konusunda imalat hizmeti vermekte olan bir firma için; Dijital Baskı, Fineart Baskı, Tabela, Pleksi Stand, iç ve dış mekan reklam uygulamaları konularındaki hizmetler için grafik tasarımlarını yapabilecek grafiker çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Müşterilerin iş takiplerini yapabilecek, - Tercihen Sektörde deneyimli - Photoshop ve Corel’de (veya Freehand / Adobe Illustrator gibi vektörel yazılımlarda) tecrübeli, - Ekip ruhuna uygun, sorumluluk alabilecek, pozitif yapıya sahip, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (fazla mesai ücreti verilir), - Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, - Askerliğini tamamlamış, 25-35 Yaş aralığında, Erkek çalışma arkadaşı.

 • HRT Organizasyon

  Grafiker HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  HRT Organizasyon

  Ref: - 611778

  İşin Tanımı HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. Verilen işlerin tasarımlarını konsept aşamasından basım aşamasına kadar yürütebilecek BAY "GRAFİKER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Güzel Sanatlar, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve benzer okullardan mezun, • İyi derecede Photoshop, 3D max kullanabilen • Tercihen ajans deneyimi olan, • Kendini yetiştirme konusunda istekli, • Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Ar-ge'si güçlü, yaratıcı • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Anadolu yakasında ikamet eden, • Bay • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım

  Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Ref: 002 - 611039

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde, yazılım uzmanı olarak görev alabilecek; Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Uygulama geliştirme alanında minimum 2 yıl deneyimli Object Oriented yazılım geliştirme prensipleri konusunda uzman, Tercihen Source kontrol araçlarını kullanmış (SVN, TFS vs...), Ön yüz programlama (HTML, CSS, Javascript, JQuery) ve Ajax konularında deneyimli, Tercihen SEO uyumlu kod yazabilen, kod optimizasyonuna önem veren, Tercihen Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, C#, ASP.NET, MVC3~4, WCF, Windows Servis, Web servis, TCP/IP mesajlaşma konularında uzman, SQL Server ve/veya Oracle (PL/SQL) veri tabanları üzerinde uygulama geliştirmiş,yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen Windows Mobile uygulama geliştirme deneyimine sahip, Tercihen Web yazılım mimarisi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen DevExpress - Telerik Controls konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Grafik/Arayüz tasarım konusunda ufku açık, bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen Tasarım Şablonları (Design Patterns) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen HBYS konusunda tecrübeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sorun çözme konusunda yetenekli, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Stres altında çalışmaya dayanıklı, İletişim becerisi gelişmiş, Öğrenmeye açık ve kendini sürekli yenileyen, Bilgiye ulaşma becerisine sahip, Müzakere gücü yüksek olması ve sorgulama yeteneğine sahip, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizcesi olan, Takım arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların en az üç (3) yıl askerlik sorunu olmaması veya askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 610555

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını hızlı ve çok iyi seviyede kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Hmf Makine

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri Hmf Makine

  İstanbul Anadolu 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri

  Hmf Makine

  Ref: PTS202014 - 609938

  İşin Tanımı Asansör ve yürüyen merdiven projelendirmelerinin yapılması ve dizayn edilmesi süreçlerinde görev alacak, Ofis dışındaki süreçlerde ekibe destek verecek.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı ve/veya benzeri bölümlerde okuyan ve zorunlu stajı olan, Asansör sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, AutoCad programını aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Grafiker Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: GF20141001 - 609917

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Grafiker" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl tercihen şubeli/mağazalı yapılarda ya da ajanslarda tecrübesi olan Illustrator,Photoshop,Indesing,Freehand programlarını bilen, Macintosh bilgisayar kullanabilen Yaratıcı,heyecanlı ve yenilikçi Ekip çalışmasına uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Grafiker İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  İzmir 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Ref: - 609834

  İşin Tanımı Kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve insert uygulamalarının gerçekleştirilmesi; ayrıca müşteri ile iletişimde kalarak, tüm süreçlerin yürütülmesinde görev alacak, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Reklam Ajanslarında minumum 2 yıl tecrübe sahibi, Photoshop, Illustrator programlarına hakim, Yaratıcı tasarımlar yapabilecek Reklam fikirleri üretebilecek Fikirleri ve tecrübesiyle ajansımızı ileriye taşıyabilecek Referanslarını sunabilecek. (Portfolyo)

 • Büroteks

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü Büroteks

  Denizli 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü

  Büroteks

  Ref: - 609811

  İşin Tanımı Firmamızın dijital baskı bölümünde çalıştırılmak üzere COREL DRAW, PHOTOSOP, OFFICE programlarını iyi derecede bilen, dijital baskı makinalarının operatörlüğünü de yapacak BAY, BAYAN çalışma arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafiker, corel draw, photosoh, office programlarını bilen dijital baskı makinalarının operatörlüğünü yapmış veya yetiştirilmek üzere Enerjik ve motivasyonu yüksek, çalışkan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenme ve gelişmeye açık İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Bay / Bayan, Denizli ilinde ikamet eden.

 • RFA TASARIM

  Grafiker / Tasarımcı RFA TASARIM

  İzmir 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker / Tasarımcı

  RFA TASARIM

  Ref: - 609390

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' GRAFİKER / TASARIMCI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksekokul veya Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Adobe Photoshop, Illustrator, Corel v.b. programlardan bazılarına hakim. Üç Boyutlu Programlardan Herhangi Biri veya Bazılarını kullanabilen. İZMİR İLİNDE İKAMET EDEN, Alsancak ofisimizde çalışabilecek, Hafta içi 09:00-18:00 çalışma Saatlerinde çalışabilecek. Türkiye Geneli Katıldığımız Fuar,Kongre Organizasyonlarına, Çeşitli Sektörlerde Fuara Katılan Firmalarımıza, Atölye Sistemi ve Tekniğine Paralel Stand Tasarımı Yapabilecek, Yaratıcılık Yönü Kuvvetli, Bay/Bayan.

 • Akal Ticaret ve Tekstil

  Moda ve Grafik Tasarım Elemanı Akal Ticaret ve Tekstil

  İstanbul Anadolu 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Moda ve Grafik Tasarım Elemanı

  Akal Ticaret ve Tekstil

  Ref: - 609183

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler *Tercihen üniversitelerin Moda tasarım bölümlerinden mezun, *Tekstil sektöründe tasarım alanında deneyimli, *Grafik tasarım çalışmaları yapabilecek, *Yeni trend ve çalışmaların oluşumuna katkıda bulunabilecek, *Photoshop, Illustrator, In Design programlarını iyi derecede kullanabilen, *İletişim becerisi gelişmiş, *Alanında en az 2 yıl deneyimli, *Askerliğini yapmış. 22-34 yaş arası erkek çalışma arkadaşları

 • Miss Poem

  Grafik Tasarımcı Miss Poem

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Miss Poem

  Ref: GT-PK - 606874

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren ,büyümekte olan markamız için; " Grafik Tasarımcı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tasarım programlarına hakim, Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Merter civarında ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan.

 • Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Grafiker Pilsan Plastik ve Oyuncak

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Pilsan Plastik ve Oyuncak

  Ref: Grafik2 - 605550

  İşin Tanımı Firmamızın grafik tasarım departmanına grafiker olarak çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * illustrator, photoshop, freehand, indesign programlarında bilgili, * En az lise mezunu, * Dikkatli, hızlı, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın, * Tercihen Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece ilçelerinde ikamet eden, Bay veya bayan eleman alınacaktır.

 • Bilişim Eğitim Merkezi

  Grafik Tasarımcı Bilişim Eğitim Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Bilişim Eğitim Merkezi

  Ref: 2014-GRFKR-09 - 604131

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop, indesign, illustrator gibi grafik programlarında tecrübeli ve hızlı çalışabilen, Analitik düşünen, aynı anda birden fazla işi yürütebilen, Yeniliklere açık, araştırmacı, kendini geliştirebilen, Creative çalışmalar üretebilecek, Planlı, hızlı ve ekip çalışmasına yatkın, Portfolyo sunabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Web Master - Marketing Designer FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Master - Marketing Designer

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: WM001 - 603217

  İşin Tanımı ''Web Master - Marketing Designer'' arıyoruz; Web Designer is the implementer force for the Marketing Department of the company that helps to steer the execution of the Compnay Brand and plays a vital role in shaping marketing materials with briefs of Marketing Communications Manager. Ideas, design artwork, presentations and graphical elements are contributed by the Marketing Designer for all digital platforms.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği çok kuvvetli, Grafik tasarım konusunda uzman ve tasarım programlarına (Photoshop + Illustrator vb.) hakim, İyi derecede HTML bilgisine sahip, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram gibi sosyal mecraları efektif bir şekilde kullanabilecek, Tercihen Google Adwords bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Akdoğan Promosyon ve Buklet Ürünleri

  Grafik Tasarım Akdoğan Promosyon ve Buklet Ürünleri

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım

  Akdoğan Promosyon ve Buklet Ürünleri

  Ref: - 603049

  İşin Tanımı -Müşterilerimizden gelen logoların promosyon ürünlerinin üzerine uygulanması -Onaylanan çalışmaların baskıya gönderilmesi -İnternet sitemizde kullanacağımız görsellerin hazırlığı -İnternet sitemizde kullanacağımız bannerların hazırlanması

  Aranan Nitelikler -Adobe Photoshop ve Illustrator veya Corel Draw programlarına iyi derecede hakim -En az 2 yıllık üniversite mezunu -Sorumluluk sahibi

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Grafiker Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: - 601082

  İşin Tanımı · Photoshop, Illustrator, Freehand ve tercihen diğer programları kullanabilen,(Microsoft Office,AutoCAD,3D Studio Max,Adobe Flash,Quark X Press) · Baskı ve matbaa bilgisine sahip, · Renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi · Yaratıcı, görsel yönü güçlü, araştırmacı, hızlı, sorumluluk sahibi özelliklere sahip · Araştırmaya ve kendini geliştirmeye açık, iletişim yönü kuvvetli, · Mağazacılık alanında gelişime açık, kreatif uygulamalar geliştirebilen · Tercihen fotoğraf çekimi, fotoğraf işlemesi ( Retouch) deneyimli, · Doku, desen, renk bilgisi olan · WEB banner, ambalaj tasarımı deneyimli, mailing ve broşür tasarımı tecrübesi olan · Aldığı işi baştan sona takip edebilecek · Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan · Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek · Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek

  Aranan Nitelikler MADAME COCO Ailesi olarak; Mecidiyeköy Merkez Ofisimizde Görevlendirmek Üzere " Görsel Tasarım Grafikeri ” aramaktayız. Pazarlama materyalleri ile ilgili her türlü tasarım ve uygulamanın yapılması ( mağaza içi görseller, vitrin, broşür, v.b.) Online pazarlama kanallarında kullanılacak uygulamalarının hazırlanması Banner, landing page, e-bülten vb. materyallerin hazırlanması Ürün kutularının tasarlanması Yeni ürün tasarım çalışmaları Marka departmanı projelerini görsel ön hazırlığının yapılması.

 • Pasaport Pizza

  Grafiker Pasaport Pizza

  İzmir 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Pasaport Pizza

  Ref: - 598276

  İşin Tanımı Seçkin bir hizmet anlayışıyla lezzet geleneğini 1998 yılında başlatan, kısa zamanda kalite ile özdeşleşen markası, modern işletme sistemleri, müşteriye hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile Pasaport Pizza, kendi bünyesinde çalışabilecek, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arıyor...

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım Bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım Konusunda En Az 3 Yıl Deneyimli, Photoshop, Illustrator ve Indesign Programlarına Hakim, İletişimi kuvvetli, Tercihen B Sınıfı Sürücü Ehliyetine Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen, Pratik ve Disiplinli.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka