ARAMA SONUÇLARI

 • Karaca A.Ş

  Porselen Desen Tasarımcısı Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Porselen Desen Tasarımcısı

  Karaca A.Ş

  Ref: ZDSN001 - 612586

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Karaca Züccaciye bünyesinde görev alacak, Üniversitelerin Güzel Sanatlar fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen daha önce dekal atölyesinde çalışmış, Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Porselen üzerine uygulanmak üzere desen tasarlamış, Özgün tasarım yeteneğine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), Züccaciye Desen Tasarımcısı aranmaktadır...

 • Karaca A.Ş

  Designer Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Designer

  Karaca A.Ş

  Ref: DZN001 - 612577

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Züccaciye sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan, grup şirketlerimizden Jumbo bünyesinde Beylikdüzü'ndeki genel merkezimizde tasarım ekibinde görev alacak; Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı / Tasarım bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Corel Draw, 3d Max, Freenhand MX ve Adobe Photoshop, illustrator programlarını iyi seviyede kullanabilen, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İşini takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı, Enerjik ve aktif, İstanbul'da ikamet eden, Designer aranmaktadır...

 • Karaca A.Ş

  Junior Art Direktör Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Junior Art Direktör

  Karaca A.Ş

  Ref: GRF07 - 612576

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Karaca Züccaciye bünyesinde Beylikdüzü'ndeki merkez ofisimizde görev alacak; Üniversitelerin Güzel Sanalar fakültelerinden; Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Özgün tasarım yeteneğine sahip, En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), Junior Art Direktör aranmaktadır...

 • İlken Enerji

  Grafiker İlken Enerji

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İlken Enerji

  Ref: GRF1 - 612557

  İşin Tanımı İlken Enerji şirketimiz bünyesinde tam zamanlı çalışabilecek grafiker takım arkadaşları aramaktayız. Şirketin dijital ve görsel tüm çalışmalarını yapabilecek, Basılı mecralara ve matbaaya iş çıkartabilecek; Grafikerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Photoshop ve Adobe grafik programlarına hakim, etkin kullanabilen,( AI, PSD,) Tasarım gücü ve yeteneği yüksek, Tam zamanlı çalışabilecek, Bayrampaşa - Fatih - Topkapı - Cevizlibağ lokasyonunda ikamet eden, Üniversitelerin ya da meslek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Disiplinli ve sorumluluk sahibi,

 • Btos Bilişim

  Grafik Tasarım Uzmanı Btos Bilişim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım Uzmanı

  Btos Bilişim

  Ref: DI-151 - 612204

  İşin Tanımı BTOS Bilişim olarak danışmanlığını yaptığımız, Reklamcılık konusunda imalat hizmeti vermekte olan bir firma için; Dijital Baskı, Fineart Baskı, Tabela, Pleksi Stand, iç ve dış mekan reklam uygulamaları konularındaki hizmetler için grafik tasarımlarını yapabilecek grafiker çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Müşterilerin iş takiplerini yapabilecek, - Tercihen Sektörde deneyimli - Photoshop ve Corel’de (veya Freehand / Adobe Illustrator gibi vektörel yazılımlarda) tecrübeli, - Ekip ruhuna uygun, sorumluluk alabilecek, pozitif yapıya sahip, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak (fazla mesai ücreti verilir), - Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, - Askerliğini tamamlamış, 25-35 Yaş aralığında, Erkek çalışma arkadaşı.

 • Cons Jeans

  Grafiker (Tekstil) Cons Jeans

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker (Tekstil)

  Cons Jeans

  Ref: - 612174

  İşin Tanımı Firmamızın Merter'de bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip "Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Corel Draw tasarım programlarına hakim, En az lise mezunu, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan eleman arıyoruz.

 • HRT Organizasyon

  Grafiker HRT Organizasyon

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  HRT Organizasyon

  Ref: - 611778

  İşin Tanımı HRT Event & Casting 2010 yılında kurulmuş, uzman kadrosu ile 9 yıldır sektörde uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini, değer yargısı olarak kabul etmektedir. HRT ; Ürün lansmanları, açılışlar, saha aktiviteleri, tanıtım organizasyonları ve davet organizasyonlarda faaliyet göstermektedir.Attığı doğru adımlarla müşterilerini hedeflerine ulaştırır, doğru yer ve zamanda yaptığı planlamalar ile rakiplerinin önüne geçmeyi ilke edinmiştir. Verilen işlerin tasarımlarını konsept aşamasından basım aşamasına kadar yürütebilecek BAY "GRAFİKER" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Güzel Sanatlar, Meslek Lisesi, Meslek Yüksekokulu ve benzer okullardan mezun, • İyi derecede Photoshop, 3D max kullanabilen • Tercihen ajans deneyimi olan, • Kendini yetiştirme konusunda istekli, • Sorumluluk alabilen ve çözüm üretebilen, Ar-ge'si güçlü, yaratıcı • İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda titiz, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, • Anadolu yakasında ikamet eden, • Bay • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • OVA ELEKTRONİK

  Grafiker OVA ELEKTRONİK

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  OVA ELEKTRONİK

  Ref: Grafiker - 611533

  İşin Tanımı İkitelli'de cep telefonu imalatı yapan fabrikamıza Avrupa yakasında oturan ,ulaşım sorunu olmayan deneyimli Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İşini seven , güler yüzlü ,samimi ,yaratıcı,girişken,pozitif ,disiplinli ,kurumsal takım arkadaşı arıyoruz. Başlangıç için 1200 - 1500 TL Maaş + yemek + ssk çalışmalarınızı safiyegurbuz@pyramidgsm.com adresine gönderebilirseniz sizleri davet etmeden önce hakkınızda fikir sahibi olmuş oluruz.

 • Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Yazılım Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım

  Onavantaj Entegre Sanal Mağazacılık Bilişim Hizmetleri

  Ref: 002 - 611039

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde, yazılım uzmanı olarak görev alabilecek; Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Uygulama geliştirme alanında minimum 2 yıl deneyimli Object Oriented yazılım geliştirme prensipleri konusunda uzman, Tercihen Source kontrol araçlarını kullanmış (SVN, TFS vs...), Ön yüz programlama (HTML, CSS, Javascript, JQuery) ve Ajax konularında deneyimli, Tercihen SEO uyumlu kod yazabilen, kod optimizasyonuna önem veren, Tercihen Browser (tarayıcı) ve mobilite uyumluluğu konusunda deneyimli, C#, ASP.NET, MVC3~4, WCF, Windows Servis, Web servis, TCP/IP mesajlaşma konularında uzman, SQL Server ve/veya Oracle (PL/SQL) veri tabanları üzerinde uygulama geliştirmiş,yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen Windows Mobile uygulama geliştirme deneyimine sahip, Tercihen Web yazılım mimarisi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen DevExpress - Telerik Controls konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Grafik/Arayüz tasarım konusunda ufku açık, bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen Tasarım Şablonları (Design Patterns) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen HBYS konusunda tecrübeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sorun çözme konusunda yetenekli, Analitik düşünce yapısına sahip, Sorumluluk bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Stres altında çalışmaya dayanıklı, İletişim becerisi gelişmiş, Öğrenmeye açık ve kendini sürekli yenileyen, Bilgiye ulaşma becerisine sahip, Müzakere gücü yüksek olması ve sorgulama yeteneğine sahip, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizcesi olan, Takım arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların en az üç (3) yıl askerlik sorunu olmaması veya askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

 • Aker Mağazacılık

  Grafiker Aker Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Aker Mağazacılık

  Ref: GR - 610555

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde Osmanbey'de bulunan E-Ticaret bölümünde, çekimleri gerçekleştirilen modelli ürün ve stillife ürün görsellerinin retouch ve dekupe işlemlerinin yapılmasında görevlendirilmek üzere deneyimli GRAFİKER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Grafik/Tasarım bölümlerinden mezun, Photoshop programını hızlı ve çok iyi seviyede kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Fotoğraf işlemesi (retouch) ve renk bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay adaylar için) Bay / Bayan adaylar aranmaktadır.

 • Buenza

  Grafiker Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Buenza

  Ref: grfk - 610074

  İşin Tanımı BEŞYOL - FLORYA Merkez binamız da Bilgi İşlem Departmanımızda görevlendirilmek üzere deneyimli BAYAN Grafiker arıyoruz..

  Aranan Nitelikler -Grafikerlik konusunda ilgili okullardan, eğitim kurumlarından mezun, - Adobe Photoshop programınına hakim, tercihen Illustrator programını bilen, - Gelişmeye ve yeniliklere açık, - Fotoğraf bilgisi olan - Hızlı ve yaratıcı görsel üretimler oluşturabilecek ve yaratıcılığına güvenen, - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İşini seven, dikkatli, sorumluluk sahibi.

 • Hmf Makine

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri Hmf Makine

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Asansör Proje Tasarım Stajyeri

  Hmf Makine

  Ref: PTS202014 - 609938

  İşin Tanımı Asansör ve yürüyen merdiven projelendirmelerinin yapılması ve dizayn edilmesi süreçlerinde görev alacak, Ofis dışındaki süreçlerde ekibe destek verecek.

  Aranan Nitelikler Makine Ressamlığı ve/veya benzeri bölümlerde okuyan ve zorunlu stajı olan, Asansör sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, AutoCad programını aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Grafiker Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: GF20141001 - 609917

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Grafiker" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl tercihen şubeli/mağazalı yapılarda ya da ajanslarda tecrübesi olan Illustrator,Photoshop,Indesing,Freehand programlarını bilen, Macintosh bilgisayar kullanabilen Yaratıcı,heyecanlı ve yenilikçi Ekip çalışmasına uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Grafiker İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Ref: - 609834

  İşin Tanımı Kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve insert uygulamalarının gerçekleştirilmesi; ayrıca müşteri ile iletişimde kalarak, tüm süreçlerin yürütülmesinde görev alacak, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Reklam Ajanslarında minumum 2 yıl tecrübe sahibi, Photoshop, Illustrator programlarına hakim, Yaratıcı tasarımlar yapabilecek Reklam fikirleri üretebilecek Fikirleri ve tecrübesiyle ajansımızı ileriye taşıyabilecek Referanslarını sunabilecek. (Portfolyo)

 • Büroteks

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü Büroteks

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü

  Büroteks

  Ref: - 609811

  İşin Tanımı Firmamızın dijital baskı bölümünde çalıştırılmak üzere COREL DRAW, PHOTOSOP, OFFICE programlarını iyi derecede bilen, dijital baskı makinalarının operatörlüğünü de yapacak BAY, BAYAN çalışma arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafiker, corel draw, photosoh, office programlarını bilen dijital baskı makinalarının operatörlüğünü yapmış veya yetiştirilmek üzere Enerjik ve motivasyonu yüksek, çalışkan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenme ve gelişmeye açık İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Bay / Bayan, Denizli ilinde ikamet eden.

 • Relax Mode

  Vitrin Tasarımcısı / Magaza Görselcisi Relax Mode

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vitrin Tasarımcısı / Magaza Görselcisi

  Relax Mode

  Ref: - 609519

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Vitrin tasarımcısı & Mağaza görselcisi aranmaktadır. Mağaza vitrin ve görsel düzenlemelerinden sorumlu olacak, Mağazalarımız için vitrin tasarımı ve digital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, Kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, Modaya ilgisi olan, Enerjik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modaya ilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyumlu İnsan ilişkileri kuvvetli, yaratıcı fikirler sunabilecek, Dinamik, enerjik ve gerekli bilgisayar programlarına hakim, En az 3 yıl moda sektöründe tecrübesi olan, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

 • Medyabank

  Art Director Medyabank

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Art Director

  Medyabank

  Ref: - 609402

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl ajans deneyimi olan Uluslararası markalara hizmet vermiş MS Office programlarına yabancı olmayan Photoshop, Illustrator ve inDesign gibi temel tasarım programlarına sorunsuz bir şekilde hakim Mac platformunda çalışabilecek Farklı düşünmeyi seven, yaratıcı, proaktif ve ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Miss Poem

  Grafik Tasarımcı Miss Poem

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Miss Poem

  Ref: GT-PK - 606874

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren ,büyümekte olan markamız için; " Grafik Tasarımcı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tasarım programlarına hakim, Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Merter civarında ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan.

 • Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  Grafik ve Tasarım Personeli Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik ve Tasarım Personeli

  Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  Ref: - 606574

  İşin Tanımı Şirketimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Grafik ve Tasarım Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım, Güzel Sanatlar veya Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, InDesign, IIustrator, Photoshop gibi programları iyi seviyede kullanabilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, Özgün tasarım yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, 25-35 Yaş arası, Tercihen HTML bilgisi olan eleman aranmaktadır.

 • İstanbul Web Tasarım

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici) İstanbul Web Tasarım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici)

  İstanbul Web Tasarım

  Ref: - 606281

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde Bahçelievler'de ki ofisimizde web sitelerinin ön taslak / tasarım çalışmalarını yaratıcı bir şekilde oluşturabilecek, kendisine güvenen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yaratıcı, - Tempolu çalışabilen, - Çok iyi Photoshop kullanabilen, - Oluşturulan tasarımı CSS ile HTML'e çevirebilecek, - Tercihen bootstrap bilgisi olan, - Takım arkadaşları ile uyumluluk sağlayabilen, - Daha önceki projelerini referans olarak gösterebilecek, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka