ARAMA SONUÇLARI

 • Büroteks

  Grafiker - Dijital Baski Makinalari Operatörü Büroteks

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baski Makinalari Operatörü

  Büroteks

  Ref: - 609811

  İşin Tanımı Firmamızın dijital baskı bölümünde çalıştırılmak üzere COREL DRAW, PHOTOSOP, OFFICE programlarını iyi derecede bilen, dijital baskı makinalarının operatörlüğünü de yapacak BAY, BAYAN çalışma arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafiker, corel draw, photosoh, office programlarını bilen dijital baskı makinalarının operatörlüğünü yapmış veya yetiştirilmek üzere Enerjik ve motivasyonu yüksek, çalışkan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenme ve gelişmeye açık İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Bay / Bayan, Denizli ilinde ikamet eden.

 • HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  Tecrübeli Grafiker HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tecrübeli Grafiker

  HAYAT YAYINCILIK İLETİŞİM YAPIM EĞİTİM HİZ.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

  Ref: - 609682

  İşin Tanımı 1997'den bu yana yaygın bir eğitim kuruluşu olarak faaliyet gösteren yayınevimizde yayınlanacak olan eserlerle ilgili; Kitap projelerinin iç, kapak, ayraç, afiş, reklam, haber ve sosyal medya tasarımlarını yapacak yayıncılık alanına ilgi duyan grafiker pozisyonuna çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Orta öğrenim, yüksek okul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Aynı pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli Estetik düşünebilme ve tasarlayabilme Indesign, phoshop ve illustrator programlarına ileri düzeyde hakim, Office programlarını kullanabilen,

 • Relax Mode

  Vitrin Tasarımcısı / Magaza Görselcisi Relax Mode

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vitrin Tasarımcısı / Magaza Görselcisi

  Relax Mode

  Ref: - 609519

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Vitrin tasarımcısı & Mağaza görselcisi aranmaktadır. Mağaza vitrin ve görsel düzenlemelerinden sorumlu olacak, Mağazalarımız için vitrin tasarımı ve digital görsellerin tasarımlarını bilgisayar ortamında yapabilecek, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen ve sosyal medya için görsel tasarımlar hazırlayabilecek, Kampanya görsellerini, dergi, gazete reklamlarının tasarımlarını yapabilecek yaratıcı, Modaya ilgisi olan, Enerjik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modaya ilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, esnek çalışma saatlerine uyumlu İnsan ilişkileri kuvvetli, yaratıcı fikirler sunabilecek, Dinamik, enerjik ve gerekli bilgisayar programlarına hakim, En az 3 yıl moda sektöründe tecrübesi olan, Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

 • Medyabank

  Art Director Medyabank

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Art Director

  Medyabank

  Ref: - 609402

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl ajans deneyimi olan Uluslararası markalara hizmet vermiş MS Office programlarına yabancı olmayan Photoshop, Illustrator ve inDesign gibi temel tasarım programlarına sorunsuz bir şekilde hakim Mac platformunda çalışabilecek Farklı düşünmeyi seven, yaratıcı, proaktif ve ekip çalışmasına uyumlu Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • RFA TASARIM

  Grafiker / Tasarimci RFA TASARIM

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker / Tasarimci

  RFA TASARIM

  Ref: - 609390

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' GRAFİKER / TASARIMCI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksekokul veya Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Adobe Photoshop, Illustrator, Corel v.b. programlardan bazılarına hakim. Üç Boyutlu Programlardan Herhangi Biri veya Bazılarını kullanabilen. İZMİR İLİNDE İKAMET EDEN, Alsancak ofisimizde çalışabilecek, Hafta içi 09:00-18:00 çalışma Saatlerinde çalışabilecek. Türkiye Geneli Katıldığımız Fuar,Kongre Organizasyonlarına, Çeşitli Sektörlerde Fuara Katılan Firmalarımıza, Atölye Sistemi ve Tekniğine Paralel Stand Tasarımı Yapabilecek, Yaratıcılık Yönü Kuvvetli, Bay/Bayan.

 • Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  Web - Mobil Tasarim Uzmani (Frontend Ux Designer ) Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web - Mobil Tasarim Uzmani (Frontend Ux Designer )

  Betik Bilişim ve Reklam Hizmetleri

  Ref: - 608290

  İşin Tanımı Geliştirilen web sitesi veya mobil uygulamaların kullanıcı arayüzü tasarımlarının yapılması. • Web sitesinin tüm görsel içeriğinin yönetimi, gelişimi ve takibi HTML /HTML5 ve CSS3 ile kodlanması • Yeni geliştirmelerin görsel tasarımlarının XHTML, CSS’e çevrilmesi • Jquery ve HTML5 özelliklerini kullanarak iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Resim, Grafik, Güzel sanatlar, Tasarım, Görsel İletişim vb. bölümlerinden mezun - innovatif ve farklı düşünen, özgün, kendini tekrar etmeyen, kullanıcı deneyimi yüksek tasarımlar üretebilecek. - UX Bilgisi iyi derecede - Photoshop veya illustrator bilen.- CSS3 ve Responsive tasarım hazırlayabilen. - Jquery kütüphanesine hakim - Tercihen Phonegap veya Xamarin ile ilgilenmiş - Referans tasarım gösterebilecek. -Tercihen angular js veya bootstrap bilen - Çok iyi derecede Adobe Photoshop, Illustator, kullanabilen. - Web tasarımı konusunda bir portfolyoya sahip ve bunu gösterebilecek. - HTML, CSS, Jquery, Ajax,Javascript ,Konularında tecrübe ve deneyimi olan - Zamanı iyi kullanabilen , - Sorunlar karşısında çözüm üretebilen, - Okuduğunu anlayacak kadar İngilizce bilen.

 • Med Partners

  Tasarımcı Grafiker Med Partners

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tasarımcı Grafiker

  Med Partners

  Ref: - 607352

  İşin Tanımı TASARIMCI GRAFİKER Reklam ve halkla ilişkiler alanında yıllardır faaliyet gösteren ajansımızda TASARIMCI GRAFİKER & ART DIRECTOR olarak görevlendirilmek üzere; Hızlı, yaratıcı, gözüne güvenen, dergi sayfası tasarımında deneyimli, Indesign, Illustrator ve Photoshop programlarına hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl ajans deneyimli, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet eden, sigara kullanmayan dinamik ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Yaratıcı ve hızlı Indesign, Illustrator ve Photoshop kullanabilen İnternet uygulamalarına yabancı olmayan Renk bilgisine sahip 3 yıl ajans deneyimi olan

 • Fixkim Yapı Kimyasalları - Yalıtım Sistemleri

  Grafiker Fixkim Yapı Kimyasalları - Yalıtım Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Fixkim Yapı Kimyasalları - Yalıtım Sistemleri

  Ref: - 607292

  İşin Tanımı Yapı Kimyasalları Sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde pazar araştırması yapabilecek,ürünlerimizin etiketlerini tasarlayabilecek Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve detaylara önem veren, Alanında 2-3 yıl deneyimli, Freehand, Adobe Illustrator, InDesign ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Windows, Macintosh işletim sisteminde çalışabilen, Baskı hazırlık, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili, Indoor ve outdoor tasarımlar üretebilen, Analitik düşünen,sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Miss Poem

  Grafik Tasarimci Miss Poem

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarimci

  Miss Poem

  Ref: GT-PK - 606874

  İşin Tanımı Türkiye'de ve 19 ülkede 120 mağazası ile hizmet veren ,büyümekte olan markamız için; " Grafik Tasarımcı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Tasarım programlarına hakim, Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Merter civarında ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan.

 • İstanbul Web Tasarım

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici) İstanbul Web Tasarım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Front-End Web Developer (Web Arayüz Geliştirici)

  İstanbul Web Tasarım

  Ref: - 606281

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde Bahçelievler'de ki ofisimizde web sitelerinin ön taslak / tasarım çalışmalarını yaratıcı bir şekilde oluşturabilecek, kendisine güvenen takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Yaratıcı, - Tempolu çalışabilen, - Çok iyi Photoshop kullanabilen, - Oluşturulan tasarımı CSS ile HTML'e çevirebilecek, - Tercihen bootstrap bilgisi olan, - Takım arkadaşları ile uyumluluk sağlayabilen, - Daha önceki projelerini referans olarak gösterebilecek, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Web Master - Marketing Designer FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Master - Marketing Designer

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: WM001 - 603217

  İşin Tanımı ''Web Master - Marketing Designer'' arıyoruz; Web Designer is the implementer force for the Marketing Department of the company that helps to steer the execution of the Compnay Brand and plays a vital role in shaping marketing materials with briefs of Marketing Communications Manager. Ideas, design artwork, presentations and graphical elements are contributed by the Marketing Designer for all digital platforms.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği çok kuvvetli, Grafik tasarım konusunda uzman ve tasarım programlarına (Photoshop + Illustrator vb.) hakim, İyi derecede HTML bilgisine sahip, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram gibi sosyal mecraları efektif bir şekilde kullanabilecek, Tercihen Google Adwords bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Grafiker Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: - 601082

  İşin Tanımı · Photoshop, Illustrator, Freehand ve tercihen diğer programları kullanabilen,(Microsoft Office,AutoCAD,3D Studio Max,Adobe Flash,Quark X Press) · Baskı ve matbaa bilgisine sahip, · Renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi · Yaratıcı, görsel yönü güçlü, araştırmacı, hızlı, sorumluluk sahibi özelliklere sahip · Araştırmaya ve kendini geliştirmeye açık, iletişim yönü kuvvetli, · Mağazacılık alanında gelişime açık, kreatif uygulamalar geliştirebilen · Tercihen fotoğraf çekimi, fotoğraf işlemesi ( Retouch) deneyimli, · Doku, desen, renk bilgisi olan · WEB banner, ambalaj tasarımı deneyimli, mailing ve broşür tasarımı tecrübesi olan · Aldığı işi baştan sona takip edebilecek · Creative yanı güçlü, yenilikçi, özgün tasarım yeteneği olan · Baskı hazırlığını yapabilecek, baskıyı kontrol edebilecek · Takım çalışmasına uyumlu, hızlı ve pratik çözümler üretebilecek

  Aranan Nitelikler MADAME COCO Ailesi olarak; Mecidiyeköy Merkez Ofisimizde Görevlendirmek Üzere " Görsel Tasarım Grafikeri ” aramaktayız. Pazarlama materyalleri ile ilgili her türlü tasarım ve uygulamanın yapılması ( mağaza içi görseller, vitrin, broşür, v.b.) Online pazarlama kanallarında kullanılacak uygulamalarının hazırlanması Banner, landing page, e-bülten vb. materyallerin hazırlanması Ürün kutularının tasarlanması Yeni ürün tasarım çalışmaları Marka departmanı projelerini görsel ön hazırlığının yapılması.

 • Sipak Ambalaj

  Grafiker Sipak Ambalaj

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Sipak Ambalaj

  Ref: - 600061

  İşin Tanımı KOMPOZİT SİLİNDİRİK KARTON KUTU ÜRETİMİNDE KONUSUNUN LİDERİ FİRMAMIZIN KISIKKÖY / İZMİR TESİSLERİNDE GRAFİK DEPARTMANIMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE GRAFİKER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 22 / 35 YAŞLARINDA BAYAN, TERCİHEN EVLİ, EN AZ MESLEK LİSESİ VEYA YÜKSEKOKUL MEZUNU ( TERCİHEN GRAFİK BÖLÜMÜ MEZUNU ) COREL-DRAW – FREE HAND VE ADOBE ILLUSTRATOR PROGRAMLARINDA İYİ DERECEDE BİLGİYE SAHİP VE MAC KULLANIMINA HAKİM, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN, TASARIM KONUSUNDA İLGİLİ VE DENEYİMLİ, DİKKATLİ, DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYI İLKE EDİNMİŞ, TERCİHEN GAZİEMİR, KARABAĞLAR, TORBALI, MENDERES, BUCA, ŞİRİNYER CİVARLARINDA İKAMET EDEN,

 • Demircan Medya Grubu

  Grafiker Demircan Medya Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Demircan Medya Grubu

  Ref: - 599740

  İşin Tanımı Gazete ve dergi yayıncılığı alanında faaliyet göstermekteyiz. Dergi montajı, reklam, haber tasarımı ve katalog çalışmalarında tecrübeli "Grafiker” arayışımız bulunmaktadır. Demircan Medya Grubu

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen (adobe photoshop, İndesigne), Baskı öncesi hazırlık ve sonrası uygulamalar konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına uyumlu, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tasarım konusunda üretken ve yaratıcı,

 • Platin Group A.Ş.

  3D's Max Uzmani Platin Group A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  3D's Max Uzmani

  Platin Group A.Ş.

  Ref: - 597761

  İşin Tanımı Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.autokulis.com www.sporkulis.com www.yapivitrini.com www.finanskulis.com www.ekonomikulis.com www.enerjikulis.com www.teknolojikulis.com

  Aranan Nitelikler Fikirtepe, Ataşehir Kentsel Dönüşüm Rezidans-Konut-Ticari Alan Adetli Üretim Projeleri ve Bağdat Caddesi Butik Projelerinde İstihdam Edilmek Üzere ; • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Alanında en az 5 yıl deneyimli, • İleri seviyede 3D Max programını kullanabilen, • Profesyonel anlamda bina iç-dış mekan perspektiflerini, prezantasyon paftalarını ve kataloglara girecek görselleri hazırlayabilecek, • Seri olarak program kullanıp, revizyon yapabilen, • Anadolu yakasında ikamet eden, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Ekip çalışmasına uyumlu, • Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) takım arkadaşı arıyoruz.

 • Platin Group A.Ş.

  Part-Time Web Tasarimci Platin Group A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Web Tasarimci

  Platin Group A.Ş.

  Ref: - 597718

  İşin Tanımı Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.autokulis.com www.sporkulis.com www.yapivitrini.com www.finanskulis.com www.ekonomikulis.com www.enerjikulis.com www.teknolojikulis.com

  Aranan Nitelikler KİŞİSEL NİTELİKLER; *Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip *Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen *Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden *Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen *İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip *Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan *İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan *Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip *Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip *Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan *Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip TEKNİK NİTELİKLER: -CSS ve PHOTOSHOP yönetimlerinde tecrübeli -HTML, JAVA konularında yardımcılık yapacak.

 • Platin Group A.Ş.

  Part-Time Web Grafik Platin Group A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Web Grafik

  Platin Group A.Ş.

  Ref: - 597713

  İşin Tanımı Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.autokulis.com www.sporkulis.com www.yapivitrini.com www.finanskulis.com www.ekonomikulis.com www.enerjikulis.com www.teknolojikulis.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Medya grup şirketlerimizden dergisini de çıkartmış olduğumuz www.burokrathaber.com ve www.encanlihaber.com medya internet sitelerimizin profesyonel takibinde görev alacak php, mysql, server yönetimlerinde tecrübeli, Dikkatli, sistemli, iş takibi yapabilen, Java Script, Adobe vb. web uygulamalarının altyapısında kullanılan teknolojiler konusunda bilgili, Yenilikçi, analitik, üretken, özgün tasarım, yorumlama yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Takım ruhuna inanan, Adayların referans olabilecek web tasarım çalışmalarını göstermeleri gerekmektedir. -PHP, MYSQL yönetimlerinde tecrübeli -HTML, JAVA konularında yardımcılık yapacak.

 • Platin Group A.Ş.

  Part-Time Grafiker Platin Group A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part-Time Grafiker

  Platin Group A.Ş.

  Ref: - 597708

  İşin Tanımı Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.autokulis.com www.sporkulis.com www.yapivitrini.com www.finanskulis.com www.ekonomikulis.com www.enerjikulis.com www.teknolojikulis.com

  Aranan Nitelikler KİŞİSEL NİTELİKLER; *Mesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip *Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen *Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden *Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen *İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip *Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan *İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan *Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip *Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip *Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan *Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip TEKNİK NİTELİKLER: -CSS ve PHOTOSHOP yönetimlerinde tecrübeli -HTML, JAVA konularında yardımcılık yapacak.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Endüstriyel Tasarimci / Grafiker Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstriyel Tasarimci / Grafiker

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10072 - 597041

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmalığını yapmakta olduğumuz, "Dijital Baskı" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda çalışacak"Endüstriyel Tasarımcı / Grafiker" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstriyel tasarım veya grafik bölümlerinden mezun, Tasarım yeteneği güçlü, estetik ve fonksiyonel ürünler geliştirebilecek, çözümler sunabilecek, Üretim ve malzeme bilgisine sahip, Araştırmacı, üretmeyi ve tasarlamayı seven ve bu süreçlere hakim olan, Ekip çalışmasına yatkın, çözümcü yaklaşıma ve pozitif bakış açısına sahip, Photoshop ve Coreldraw bilgisi olan, Tercihen İngilizce bilen

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Web Master - Marketing Designer FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Master - Marketing Designer

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: Web Master - 07 - 596760

  İşin Tanımı Müşterimiz olan uluslararası bir firmada çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklerde ''Web Master - Marketing Designer'' arayışımız vardır;

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım konusunda uzman ve tasarım programlarına (Photoshop + Illustrator vb.) hakim, Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram gibi sosyal mecraları efektif bir şekilde kullanabilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka