ARAMA SONUÇLARI

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Amiri - Avrupa Yakası Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Amiri - Avrupa Yakası

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: AMR20141023 - 612822

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, 30- 50 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen emekli ordu mensubu olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis vardır) Bay adaylar aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları ve Operasyon Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları ve Operasyon Sorumlusu

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001427 - 611572

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, CONCIERGE HİZMETİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * İnsan kaynakları işe alım süreçleri ve operasyon yönetiminden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * 5 yıldızlı otellerin insan kaynakları süreçlerinde yer almış ve bu alanda minimum 3 - 4 yıl deneyimli * İşe alım alanında deneyimli, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, " İNSAN KAYNAKLARI VE OPERASYON SORUMLUSU " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Güvenlik Görevlileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlileri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001398 - 611568

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SAVUNMA, GÜVENLİK VE TEMİZLİK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE KURUMSAL FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Banka, Otel, AVM, Residace, Site ve çeşitli kurumsal firma projelerinde görev almak üzere.

  Aranan Nitelikler * 20 - 50 Yaşları arasında, * Minimum İlköğretim tercihen lise mezunu, * Benzer bir pozisyonda tecrübeli ve / veya tecrübesiz, * Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip (Sadece Banka projesi için geçerlidir), * İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden (Adaylar ikamet adreslerine en yakın lokasyonlar için değerlendirilecektir), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Bay / Bayan, "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • MORGANS OTEL KARAKÖY

  Güvenlik Görevlisi MORGANS OTEL KARAKÖY

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  MORGANS OTEL KARAKÖY

  Ref: SEC001 - 611483

  İşin Tanımı Otelin iç ve dış devriyesini atarak gözlem yapmak ve şüpheli kişi ve durumları takip etmek. Misafir ve personel kazaları, misafir odaları anahtar problemleri, gürültü şikayetleri, kayıp ve buluntu eşyalar, otel dışına çıkarılan eşyalar, depoların kapanış saatllerinden sonraki depolara girişler ile ilgilenmek ve kayıt altına almak. Alarm sistemleri, yangın güvenliği ve Vingcard sistemi hakkında bilgi sahibi olur. Misafir odalarındaki kasaların açılış ve kodlama işlemlerini yapmak. VIP misafirlere profesyonel ve nazik bir şekilde eskort etmek. Kimyasallların doğru bir şekilde etiketlendiği, depolandığı ve kullanıldığını kontrol etmek. Süreçleri hızlı bir şekilde gözlemleyerek, değişen önceliklere göre zamanlamasını ayarlamak, gelişen dinamikleri anlayarak proaktif yanıt vermek. Tüm personelin ve misafirlerin güvende olduğundan emin olmak, sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak. Önleyici emniyet ve güvenlik programlarının uygulanmasına yardımcı olmak. Zor durumlarda sakin bir şekilde çözüm üretmek.

  Aranan Nitelikler 5188 sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Tercihen otellerde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Güçlü iletişim becerisine sahip, Alarm sistemleri, yangın güvenliği ve Vingcard sistemi hakkında bilgi sahibi.

 • Bengi Güvenlik

  Operasyon Müdürü Bengi Güvenlik

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Müdürü

  Bengi Güvenlik

  Ref: - 611290

  İşin Tanımı Bursa Bölge Müdürlüğümüzde Görevlendirmek Üzere Operasyon Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler EMEKLİ POLİS VEYA ASKER, GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, PUANTAJ KAYDI TUTABİLEN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAY TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Esit Elektronik

  Güvenlik Elemanı Esit Elektronik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Elemanı

  Esit Elektronik

  Ref: - 611013

  İşin Tanımı • İşyerinin Güvenliğini sağlamak, • Giriş çıkış kapılarının emniyetini sağlamak, gerekli kontrolleri yapmak. • İşyerine gelen/giden araçların trafiğini kontrol etmek. • Diksiyonu ve görüntüsüyle şirketimizi temsil edebilecek,

  Aranan Nitelikler • 5188 Sayılı yasa kapsamında Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan, • En az lise mezunu, • İletişimi güçlü, • Ekip çalışmasına önem veren, • Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, • En az 2 yıl tecrübeli, • Güvenlik disiplin ve kurallarına uyan, • 40 yaşını aşmamış. • Sigara kullanmayan • Askerlik görevini tamamlamış. BAY GÜVENLİK GÖREVLİLERİ alınacaktır.

 • Göztepe Medical Park Hastanesi

  Gece Supervisor Göztepe Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gece Supervisor

  Göztepe Medical Park Hastanesi

  Ref: - 610415

  İşin Tanımı Medical Park Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Sağlık bölümlerinden mezun, Hastane yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Temsil yeteneği yüksek, inisiyatif kullanabilen, Araştırmacı, problem çözücü, Mesleki ve kişisel yönden kendini geliştirebilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim. "Supervisor” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Gece mesai saatleri içerisinde, hastanenin tüm fonksiyonlarının işleyiş ve yürütülmesinin kontrolü ve idaresini gerçekleştirmek.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Esenyurt / Kıraç Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Esenyurt / Kıraç

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: ESNYRT20141023 - 610038

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Esenyurt bölgesine ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Muğla / Bayır Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Muğla / Bayır

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: MGL20141023 - 610036

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip veya kısa süre içinde sahip olacak, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Güvenlik Görevlisi GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: TGGVNLKGR - 608785

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... TAKSİM GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere GÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik sertifikasına sahip, Tercihen otellerde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı çalışmasına engel olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren,

 • Gecem İç Çamaşırları

  İç Güvenlik ve İdari Amir Gecem İç Çamaşırları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Güvenlik ve İdari Amir

  Gecem İç Çamaşırları

  Ref: - 608363

  İşin Tanımı · Şirketin tüm idari işlerinden sorumlu olmak, · Şirket araçlarının sevk ve idari ile ilgili organizasyonunu yapmak, · Demirbaşa eklenecek ürün ve sarf malzemelerin satın alınması ve stok yönetimini sağlamak, · Şirketin her türlü genel ihtiyaç malzemeleri ve hizmetler için tedarikçi araştırması yapmak, tedarikçilerle olan ürün fiyat, sözleşme ve teslimat süreçlerini yürütmek, · Hizmet araçlarının idare, bakım ve onarımının sağlanması, · Ofis içi ve dışı tüm idari işlerin yönetilmesi, · Fabrikadan giriş-çıkışların takibi · Tüm ofislerin elektrik, su, doğalgaz, aydınlatma, ısıtma, soğutma, arızalarının tespit edilmesi, giderilmesi, · Meydana gelen arıza ve hasarların raporlanması, · Servis,yemek,güvenlik işlemlerinin takibi, · Elektrik,su,doğalgaz v.s. gibi ödemelerin yapılması ve takibi,

  Aranan Nitelikler · Lise, Önlisans veya lisans mezunu, · Esnek ve yoğun iş temposuna uygun çalışabilecek, · İnsan ilişkileri kuvvetli ve sonuç odaklı, · İletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, · Tercihen sigara kullanmayan. · İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden · Takipçi, analitik yönü kuvvetli ve çözüm odaklı, · Liderlik vasıflarına sahip, · Planlama, raporlama becerileri gelişmiş, · Yönetsel ve organizasyonel yeteneğine sahip, · Takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. · İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli, · Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, · Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, · Planlama, organizasyon ve raporlama konusunda deneyimli,

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Securıty Consultant FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Securıty Consultant

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: SC-001 - 607084

  İşin Tanımı We are looking for a SECURITY CONSULTANT for our multinational client ; Bachelor’s degree from a reputable university, Working experience in Setting up and reviewing Safety rules - Manuals , procedures. Knowledge of "Security Law ". No military obligation for male candidates, Fluency in both written and spoken English, Very good computer skills (MS Office), Ability to work as a team, High social communication and persuasion skills dealing with other team members or internal customers, Time and result oriented.

  Aranan Nitelikler

 • Hedef Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bay Hedef Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi Bay

  Hedef Güvenlik

  Ref: LEVENDŞANT09.14 - 606730

  İşin Tanımı Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanı sıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak.

  Aranan Nitelikler LEVENT’ DE BULUNAN ŞANTİYE PROJELERİMİZDE 12/24 SİSTEMİYLE ÇALIŞACAK BAY GÜVENLİK; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, En az lise mezunu olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 30-45 yaşları arasında olmak, Görevi gereği tüm personel ve ziyaretçiler ile uygun tavır ve etik çerçevede iletişim halinde bulunmak, Güvenlik işini meslek edinmiş olmak, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek, Adaylar için En az 1.70 cm boyunda olmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Projelere Yakın Bölgelerde Oturan Ulaşım Sorunu Olmayan, Çok Sayıda Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır. Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.

 • Hedef Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bay Hedef Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi Bay

  Hedef Güvenlik

  Ref: SEYRANTEPE09.14 - 606727

  İşin Tanımı Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanı sıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak.

  Aranan Nitelikler SEYRANTEPE SANAYİ’ DE BULUNAN ŞANTİYE PROJELERİMİZDE 12/24 SİSTEMİYLE ÇALIŞACAK BAY GÜVENLİK; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, En az lise mezunu olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 30-45 yaşları arasında olmak, Görevi gereği tüm personel ve ziyaretçiler ile uygun tavır ve etik çerçevede iletişim halinde bulunmak, Güvenlik işini meslek edinmiş olmak, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek, Adaylar için En az 1.70 cm boyunda olmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Projelere Yakın Bölgelerde Oturan Ulaşım Sorunu Olmayan, Çok Sayıda Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır. Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.

 • Hedef Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bay Hedef Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi Bay

  Hedef Güvenlik

  Ref: BESİKTAŞ 09.14 - 606726

  İşin Tanımı Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanı sıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak.

  Aranan Nitelikler BEŞİKTAŞ’ TA BULUNAN ŞANTİYE PROJELERİMİZDE 12/24 SİSTEMİYLE ÇALIŞACAK BAY GÜVENLİK; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip olmak, Göreve uygun fiziki görünüme sahip olmak, En az lise mezunu olmak, İnsanlarla rahat iletişime girme yeteneğine sahip olmak, Kişi teşhis ve tanıma yeteneğine sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 30-45 yaşları arasında olmak, Görevi gereği tüm personel ve ziyaretçiler ile uygun tavır ve etik çerçevede iletişim halinde bulunmak, Güvenlik işini meslek edinmiş olmak, Projeye ulaşım sorunu olmayan, Özverili olarak çalışabilecek, Adaylar için En az 1.70 cm boyunda olmak, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, Projelere Yakın Bölgelerde Oturan Ulaşım Sorunu Olmayan, Çok Sayıda Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır. Not: Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Bursa Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Bursa

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: GVNLBRS20141023 - 606407

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, Bursa'da ikamet eden (Yıldırım, Çekirge, Osmangazi, Nilüfer)Bay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Banco Çelik AVM

  İstihbarat Personeli Banco Çelik AVM

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstihbarat Personeli

  Banco Çelik AVM

  Ref: İST001 - 605439

  İşin Tanımı Merkez Ofisimizin Hukuk bölümünde görevlendirilecek; -Firmamızdan alışveriş yapan müşterilerimizi tahsilat konusunda ziyaret edecek -Müşterilerimizin istihbaratlarını gün içerisinde gerçekleştirebilecek -Detaylı ve güvenilir bilgi elde etmeyi amaçlayan İstihbarat bölümü için takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -İzmir'i ve çevresini iyi bilen, -B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen, -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -Diksiyonu ve insan ilişkileri iyi olan,

 • Hedef Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bay-Bayan Hedef Güvenlik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi Bay-Bayan

  Hedef Güvenlik

  Ref: ATASEHIR09.14 - 604883

  İşin Tanımı Koruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanısıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak.

  Aranan Nitelikler ATAŞEHİR’ de bulunan Plaza projemizde görevlendirilmek üzere; 5188 Sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik kartına sahip, Güvenlik sektöründe asgari 2 Yıl Deneyimli, Projeye ulaşım sorunu olmayan, 8 saatlik Vardiyalı sistemde çalışacak, Yöneticilerine, çalışma arkadaşlarına, iç ve dış müşterilerine ve çevresine saygılı, İş disiplinine bağlı, Kriz ve stres yönetimine hakim, 25-36 yaşları arasında, Bayanlar en az 1.70 baylar için en az 1.75 boyunda, En az lise veya dengi okul mezunu, Hiçbir adli sicil kaydı bulunmayan, İyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezantable, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Güvenlik işini meslek edinmiş, Tercihen orta derecede İngilizce bilen, Baylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ATAŞEHİR ve ÇEVRE BÖLGELERİNDE OTURAN ULAŞIM SORUNU OLMAYAN ve DOLGUN ÜCRETLE ÇALIŞTIRILACAK ÇOK SAYIDA BAYAN ve BAY GÜVENLİK ELEMANLARI ALINACAKTIR. Unutmayın! Hedef Güvenlik İle çalışmak bir ayrıcalıktır. Not : Başvuruların RESİMLİ olması tercih sebebidir.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - İstanbul - Silivri Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - İstanbul - Silivri

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: SLVR20141023 - 604803

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Silivri'de ikamet eden veya bu bölgelere ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Pendik - 1.380tl Maaş + Yemek Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Pendik - 1.380tl Maaş + Yemek

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: PNDK20141023 - 604637

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Pendik, Kartal ve Tuzla bölgelerinde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka