ARAMA SONUÇLARI

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İnsan Kaynakları ve Operasyon Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları ve Operasyon Sorumlusu

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001427 - 611572

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, CONCIERGE HİZMETİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * İnsan kaynakları işe alım süreçleri ve operasyon yönetiminden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * 5 yıldızlı otellerin insan kaynakları süreçlerinde yer almış ve bu alanda minimum 3 - 4 yıl deneyimli * İşe alım alanında deneyimli, * Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, " İNSAN KAYNAKLARI VE OPERASYON SORUMLUSU " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Güvenlik Görevlileri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlileri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001398 - 611568

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SAVUNMA, GÜVENLİK VE TEMİZLİK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE KURUMSAL FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Banka, Otel, AVM, Residace, Site ve çeşitli kurumsal firma projelerinde görev almak üzere.

  Aranan Nitelikler * 20 - 50 Yaşları arasında, * Minimum İlköğretim tercihen lise mezunu, * Benzer bir pozisyonda tecrübeli ve / veya tecrübesiz, * Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip (Sadece Banka projesi için geçerlidir), * İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden (Adaylar ikamet adreslerine en yakın lokasyonlar için değerlendirilecektir), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek, * Bay / Bayan, "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Bengi Güvenlik

  Operasyon Müdürü Bengi Güvenlik

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Operasyon Müdürü

  Bengi Güvenlik

  Ref: - 611290

  İşin Tanımı Bursa Bölge Müdürlüğümüzde Görevlendirmek Üzere Operasyon Müdürü Takım Arkadaşı Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler EMEKLİ POLİS VEYA ASKER, GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ, PUANTAJ KAYDI TUTABİLEN, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAY TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Göztepe Medical Park Hastanesi

  Gece Supervisor Göztepe Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gece Supervisor

  Göztepe Medical Park Hastanesi

  Ref: - 610415

  İşin Tanımı Medical Park Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Sağlık bölümlerinden mezun, Hastane yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, Temsil yeteneği yüksek, inisiyatif kullanabilen, Araştırmacı, problem çözücü, Mesleki ve kişisel yönden kendini geliştirebilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, MS Office uygulamalarına hâkim. "Supervisor” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Gece mesai saatleri içerisinde, hastanenin tüm fonksiyonlarının işleyiş ve yürütülmesinin kontrolü ve idaresini gerçekleştirmek.

 • Bengi Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bengi Güvenlik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Bengi Güvenlik

  Ref: GEBZEGVG14 - 602631

  İşin Tanımı GEBZE ORGANİZE SANAYİ PLASTİKÇİLER SİTESİ PROJEMİZ İÇİN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLI BAY VE BAYAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR. NOT: SERVİS MEVCUTTUR

  Aranan Nitelikler - 5188 Sayılı yasa gereği ögg kimlik kartı sahibi - Askerliğini yapmış (Bay adaylar için) - Asgari lise mezunu - 22-40 yaş arasında takım arkadaşı arıyoruz.

 • Bengi Güvenlik

  Yasal İşlem Elemanı Bengi Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yasal İşlem Elemanı

  Bengi Güvenlik

  Ref: - 597800

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE BİLDİRİMLERİNİ YAPABİLECEK EMEKLİ EMNİYET MENSUBU ( TERCİHEN ) AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN "YASAL İŞLEM PERSONELİ" ARAMAKTAYIZ.

 • İskefe Deri

  Güvenlik Görevlisi İskefe Deri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  İskefe Deri

  Ref: Dan-002 - 594219

  İşin Tanımı Fabrikaya gelen ziyaretçilerin karşılanarak doğru ve prosedüre uygun olarak ilgili departmana ve kişilere yönlendirilmesini sağlamak, İç ve dış telefon trafiğini etkin ve hızlı yöneterek doğru yönlendirme yapmak, Gelen-giden evrakın takibini ve dağıtımını yapmak, Danışma masasının belirlenmiş düzenini sağlamak ve korumak, Kurumun daima doğru ve gerektiği gibi temsil edilmesini sağlamak, Şirket giriş çıkışlarındaki denetim ve güvenliği sağlamak, İşe başlayan yeni personelin parmak izi tanımlanması yapmak, iş başı bilgilerinin gerekli bölümlere iletilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer bir işte en az 2 yıl tecrübeli, Ofis araçlarını ve MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Güçlü iletişim becerilerine sahip , Organizasyon yeteneği gelişmiş ve işini takip eden, Dinamik ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün ve kendini iyi ifade edebilen, Algılama ve hareket kabiliyeti yüksek, Temsil yeteneğine sahip, Dış görünümüne önem veren, Bay, Tuzla ve/veya yakın çevrede oturan veya ulaşım sorunu yaşamayacak, Danışma Görevlisi Aranmaktadır.

 • Bengi Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bengi Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Bengi Güvenlik

  Ref: GVG14 - 593091

  İşin Tanımı İSTANBUL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ VE GALATASARAY LİSESİ PROJELERİMİZ İÇİN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTLI BAY PERSONELLER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 1999 Yılından bu yana hizmet sektörünün Güvenlik, Güvenlik Eğitimi, Temizlik, Alarm Takibi, Bina Yönetimi dallarında faaliyet gösteren şirketimizin Türkiye genelinde bulunan projeleri için: 5188 Sayılı yasa gereği ÖGG kimlik kartı sahibi Askerliğini yapmış (Bay adaylar için) Asgari lise mezunu 22-40 yaş arasında

 • Finteks Tekstil

  Güvenlik Görevlisi (Danışma) Finteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi (Danışma)

  Finteks Tekstil

  Ref: - 592639

  İşin Tanımı Firma Giriş Kapısında Güvenlik (Danışma Elemanı) olarak görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Lise mezun Özel Güvenlik Belgesine sahip Tekstil ve benzer firmalarda görev yapmış İletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, problem çözümleyici Gece ve gündüz vardiye şeklinde çalışabilecek. B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilen 30-40 yaş aralığında ERKEK, Avrupa yakasında oturan (4.Levent-Şişli-Ayazaga-Sarıyer-KağıthaneFirma Giriş Kapısında Güvenlik (Danışma Elemanı) olarak görevlendirilecektir.

 • Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Özel Güvenlik Personeli Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Özel Güvenlik Personeli

  Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Ref: - 591940

  İşin Tanımı ACELE ÖZEL GÜVENLİK (Silahlı-silahsız) GÖREVLİLERİ ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler EN AZ ORTA OKUL MEZUNU - 18 / 40 YAŞ ARASI BAY BAYAN... ANADOLU YAKASI; KURTKÖY-PENDİK-TUZLA-KARTAL-MALTEPE-SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE- ÇEKMEKÖY- SAMANDIRA - ÜSKÜDAR-ÜMRANİYE- GEBZE PROJELERİNE HEMEN İŞ İMKANI İLE PERSONELLER ARANMAKTADIR... İMKANLAR ORTALAMA; MAAŞ + YOL + YEMEK +SSK... İRTİBAT: 0216 471 00 03 0551 448 68 04 0507 141 44 80 0546 248 00 05

 • Aplus

  Güvenlik Görevlisi Aplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Aplus

  Ref: APLSGG02 - 584997

  İşin Tanımı Türkiye'nin ilk ve hastane odaklı otelcilik hizmetleri sunan firması APlus bünyesinde görevlendirmek üzere; -En az lise mezunu, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, -İletişimi düzgün -Prezentabl -Bayan

  Aranan Nitelikler - Lojman ve çevresinin güvenliğini sağlamak - Lojman gelenleri karşılamak, kendisine iletilen soruları cevaplandırarak gerekli yönlendirmeyi yapmak, - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahale ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

 • Bengi Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bengi Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Bengi Güvenlik

  Ref: - 582992

  İşin Tanımı ATAKÖY de bulunan elit projemizde görev alacak ; BAY&BAYAN Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip Özel Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Çalışma sistemi 8 saattir. Maaş + Yol (170 TL) + Yemek + AGİ +SSK

  Aranan Nitelikler 5188 SAYILI YASA GEREĞİ ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİNİ TAMAMLAYIP, ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINI ALMIŞ OLAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.

 • Bengi Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Bengi Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Bengi Güvenlik

  Ref: - 582989

  İşin Tanımı Güneşli Meydan da bulunan projemizde görev alacak AKSARAY, BEYAZIT, MECİDİYEKÖY, BAKIRKÖY, BAĞCILAR, ŞİRİNEVLER, YENİBOSNA, EMİNÖNÜ, HALKALI, BAŞAKŞEHİR, İKİTELLİ civarında ikamet eden Özel Güvenlik Kimlik Kartlı, BAY Özel Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Maaş+yol 170+yemek 150 +AGİ+SSK --- 2+2+2 ÇALIŞMA SİSTEMİ

  Aranan Nitelikler 5188 Sayılı yasa gereği eğitimini ve özel güvenlik kimlik kartını almış olması.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Güvenlik Görevlisi Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Acıbadem Sağlık Grubu

  Ref: ASGGG0114 - 614301

  İşin Tanımı - Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, - Hastaneye gelenleri karşılmak,kendisine iletilen soruları cevaplandırarak gerekli yönlendirmeyi yapmak - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; - Tercihen MYO / Lise mezunu, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Güvenlik Görevlisi” aramaktayız.

 • Klüh Servis Yönetimi

  Karma Personel Klüh Servis Yönetimi

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Karma Personel

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: - 614282

  İşin Tanımı İzmir Işıkkent'te çağrı merkezinde çalışacak Temizlik ve Güvenlik elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 2 yıl aynı sektörde çalışmış, - Işıkkent ve çevresinde ikamet eden, - Bay,

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Adana (Seyhan - Çukurova) Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Adana 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Adana (Seyhan - Çukurova)

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: ADN20141031 - 614234

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1.75m. boyunda, Askerlik Hizmetini tamamlamış olan, Seyhan veya Çukurova'da ikamet edenBay Güvenlik Görevlileri alınacaktır.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Ümraniye - Dudullu Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Ümraniye - Dudullu

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: DDLL20141031 - 613736

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Dudullu'ya tek vasıta ile ulaşılabilecek bölgelerde ikamet eden Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Ulusal Özel Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Ulusal Özel Güvenlik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Ulusal Özel Güvenlik

  Ref: - 613541

  İşin Tanımı MECİDİYEKÖYDE bulunan HOLDİNG projemizde 3 vardiya 8 saat sisteminde çalışacak güvenlik personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 24-35 yaş arası en az 1 yıl deneğimi olan 1.75 boy üzeri en az lise mezunu alınacaktır.

 • Ulusal Özel Güvenlik

  Avrupa Bölgesi Güvenlik Görevlisi Ulusal Özel Güvenlik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Avrupa Bölgesi Güvenlik Görevlisi

  Ulusal Özel Güvenlik

  Ref: - 613537

  İşin Tanımı SARIYER İSTİNYE MECİDİYEKÖY LEVENT BEŞİKTAŞ da bulunan projelerimizde çalışacak kimlikli bay bayan güvenlik personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Üçüncügöz Özel Güvenlik

  Güvenlik Görevlisi Üçüncügöz Özel Güvenlik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Üçüncügöz Özel Güvenlik

  Ref: - 613342

  İşin Tanımı Ambarlı liman projemiz, Esenyurt ve Beylikdüzü'nde bulunan site projemiz için "Güvenlik Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Özel güvenlik kartı bulunan, En az lise mezunu, Bay -Bayan elaman alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka