ARAMA SONUÇLARI

 • MAGRABI RETAIL - Turkey Regional Office

  Optisyen MAGRABI RETAIL - Turkey Regional Office

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Samsun, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Optisyen

  MAGRABI RETAIL - Turkey Regional Office

  Ref: MGR-OP01 - 614313

  İşin Tanımı 1927 yılında kurulan Magrabi Optical yüzlerce mağazasıyla dünyanın önde gelen optik zinciridir. En geniş marka yelpazesi ve İtalya'da tasarlanan ve üretilen kendi markalarıyla Magrabi Optical artık Türkiye'de! İlk mağazasını Akmerkez’de açan Magrabi Optical yeni mağazaları ile hızla büyümeyi hedefliyor. Türkiye’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız markaları ve göz sağlığında uzmanlaşmış profesyonel hizmetini İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin birçok şehrinde Türk tüketicileriyle buluşturacak. Müşterileri güler yüzle karşılayacak, Ürünler hakkında doğru bilgileri verecek, Müşterilere ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olacak, Atölye işlemlerini gerçekleştirecek ve/veya gerçekleştirilmesine yardımcı olacak.

  Aranan Nitelikler Sağlık MYO 'Optisyenlik' bölümü mezunu ya da ruhsatname sahibi, İkna ve iletişim gücü yüksek, Gelişime açık ve sorumluluk alabilen, Takım çalışmasına uyumlu, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan. <!--[if !supportLineBreakNewLine]--> <!--[endif]-->

 • Arow Ayakkabıcılık

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Arow Ayakkabıcılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üst Düzey Yönetici Asistanı

  Arow Ayakkabıcılık

  Ref: UDYA - 614312

  İşin Tanımı Ayakkabıcılık sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi İstanbul Esenyurt'ta bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktadır. Bağlı olduğu yöneticinin; Ajandasının oluşturulması ve takibi, Seyahatlerinin organize edilmesi, Firma içi ve firma dışı iletişimin organize edilmesi, Ziyaretçilerin karşılanıp ağırlanması, Toplantı organizasyonlarının koordine edilip, not tutulması ve yayınlanması, Toplantılar için sunum hazırlanması, Birim raporlarının koordine edilmesi ve dosyalama faaliyetlerinin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler En az lise ( Tercihen üniversitelerin büro yönetimi, iletişim, hakla ilişkiler bölümlerinden mezun, ) En az 2 yıl Yönetici Asistanlığı yapmış, Ms Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama becerisine sahip Tercihen Winner Nebim programı bilen Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon etme becerisine sahip Güler yüzlü, iletişim becerileri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Sistemli ve düzenli çalışmaya alışmış, Dinamik, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren. Seyahat engeli bulunmayan 24- 30 Yaş aralığında

 • Maya Pharma

  Çukurova Karadeniz Doğu Anadolu Satış Temsilcisi Maya Pharma

  Diğer Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çukurova Karadeniz Doğu Anadolu Satış Temsilcisi

  Maya Pharma

  Ref: SATIŞ1 - 614311

  İşin Tanımı Dermokozmetik ve sağlık sektöründe hızla büyüyen firmamıza dinamik, kariyer hedefleri olan Kozmetik kanalında minimum 2,3 yıl tecrübeli Eczane, doktor, poliklinik ve güzellik salonları portföyü bulunan Tercihen M.Y.O veya Universite mezunu, Dış görünüşe özen gösteren, satış ve sunum becerileri kuvvetli, İnsan ilişkileri, iletişim becerileri ve koordinasyonu güçlü Güleryüzlü, çalışkan, disiplinli, sabırlı, kendine güvenen, Enerjik, ikna yeteneği olan ve analitik düşünebilen MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN Kariyer planını satış üzerine hedeflemiş, Şirketimizde uzun süreli birlikte çalışabileceğimiz Tercihen Bayan Satış Temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz. NOT : Alınacak personelin ikameti Çukurova Bölge ,Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinin tüm illerinden olabilir. Her Bölge için ayrı alım gerçekleşecektir.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin portföyündeki bayilere düzenli ziyarete gidilip, sipariş alınması Verilen hedefler doğrultusunda yeni satış noktaları kazandırılması Satış hedeflerinin gerçekleşmesi, Raporlamaların eksiksiz olarak yapılması Verilen hedeflerin realize edilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Şirketimizi ve ürünlerimizi en iyi şekilde temsil etmek Doktor çalışması gerçekleştirerek dermokozmetik ürünlerin satışını sağlamak Eczane, güzellik salonları ve poliklinikleri ziyaret ederek yeni bayiilerin kazandırılması

 • Manpower Gayrettepe

  Receptionist / Office Supervisor - Istanbul Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Receptionist / Office Supervisor - Istanbul

  Manpower Gayrettepe

  Ref: RHGMAN14 - 614309

  İşin Tanımı We are seeking for a 'Receptionist- Office Supervisor' for our multinational company which operates fashion/retail industry in Istanbul. Organizing meetings, Booking flights,get in touch with travel agencies, Give support for customer relations department.

  Aranan Nitelikler Min.2 years degree from related department, Fluent English both written and spoken, At least 1 year experience, Interested with fashion, Living in Istanbul preferably European Side.

 • Adil Işık Group

  Marmara Park Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marmara Park Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: MRPRMY2014 - 614308

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul Marmara Park mağazası için "Mağaza Yöneticisi" arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Ekoçed Group

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu Ekoçed Group

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Sorumlusu

  Ekoçed Group

  Ref: - 614307

  İşin Tanımı ETKİN ZAMAN YÖNETİMİNE SAHİP ÖĞRENME VE GELİŞİME AÇIK RAPORLAMA YAPABİLEN KURUM KÜLTÜRÜNE AİDİYET DUYGUSUNA SAHİP SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP YOĞUN İŞ TEMPOSUNA VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN B SINIFI EHLİYETLİ

  Aranan Nitelikler MS OFFICE PROGRAMLARINI ÇOK İYİ KULLANABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN BAŞARILI , DİNAMİK, DÜZENLİ VE DÖKÜMANTASYONA ÖNEM VEREN BURSA İLİNDE İKAMET EDEN YAHUT EDEBİLECEK AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU HEDEF ODAKLI ÇALIŞAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

 • Liv Hospital Group

  Tıbbi Arşiv ve Dökümantasyon Görevlisi Liv Hospital Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Arşiv ve Dökümantasyon Görevlisi

  Liv Hospital Group

  Ref: ANKLIVTA10 - 614306

  İşin Tanımı Liv Hospital Ankara'da görev almak üzere,

  Aranan Nitelikler *Lise veya Üniversitelerin önlisans programlarından mezun,(Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik) *Tercihen sağlık sektöründe Tıbbi Sekreterlik pozisyonunda deneyimli, *MS-Ofis Programlarına hakim,özellikle excel bilgisi ileri düzeyde olan *Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, *JCI akreditasyon süreçlerinde aktif görev almış, *Sistemli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, ''Tıbbi Arşiv ve Dökümantasyon Görevlisi'' aramaktayız.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - Ankara Kızılay Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Ankara Kızılay

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 614303

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Ankara Kızılay mağazamızda görevlendirmek üzere mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen satış danışmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • CVPlus Search & Selection

  İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: İOUY-3110 - 614302

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, "İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı" arıyoruz. İhracat operasyonları ile ilgili belgelerin hazırlanması ve takibinin yapılması, Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve terminlerinin takibinin yapılması, Tamamlanan işlemlerin kontrol, dökümantasyon, raporlama ve arşivlemesinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Asgari lise mezunu, Tercihen tekstil sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Güvenlik Görevlisi Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Acıbadem Sağlık Grubu

  Ref: ASGGG0114 - 614301

  İşin Tanımı - Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, - Hastaneye gelenleri karşılmak,kendisine iletilen soruları cevaplandırarak gerekli yönlendirmeyi yapmak - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; - Tercihen MYO / Lise mezunu, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Güvenlik Görevlisi” aramaktayız.

 • Martı Konteyner Hizmetleri

  Gemi Acentalığı Operasyon Sorumlusu Martı Konteyner Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gemi Acentalığı Operasyon Sorumlusu

  Martı Konteyner Hizmetleri

  Ref: GMOPRS-01 - 614300

  İşin Tanımı Üniversitelerin denizcilikle ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen 9 Eylül Denz. Fak. veya İ.Ü.Denz. İşlt. Müh. Bölümü mezunu) İyi derecede İngilizce konuşabilen. Gemi acentalığı deneyimi olan, 2-3 yıl tecrübeli Müşteri ilişkileri sorumluluğunu üstlenebilecek, gemi operasyonunu takip edip yurt içi ve yurt dışı raporlamaları yapabilecek, Word, Excel, Power Point, vs programlara hakim olan Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Ekip çalışmasına uyumlu OPERASYON SORUMLUSU" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin denizcilikle ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen 9 Eylül Denz. Fak. veya İ.Ü.Denz. İşlt. Müh. Bölümü mezunu) İyi derecede İngilizce konuşabilen. Gemi acentalığı deneyimi olan, 2-3 yıl tecrübeli Müşteri ilişkileri sorumluluğunu üstlenebilecek, gemi operasyonunu takip edip yurt içi ve yurt dışı raporlamaları yapabilecek, Word, Excel, Power Point, vs programlara hakim olan Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına uyumlu

 • Discover Language Schools

  Eğitim Danışmanı Discover Language Schools

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danışmanı

  Discover Language Schools

  Ref: - 614299

  İşin Tanımı Bakırköy'de bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Ön lisans veya lisans mezunu,* Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,* İngilizce bilen,* Karar alma ve organize olma becerisi olan,* Prezantabl, aktif ve sosyal,* Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Sorumluluk sahibi Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Teknik Destek Uzmanı Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Destek Uzmanı

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: Tkndes - 614298

  İşin Tanımı Son kullanıcılara yönelik uzaktan bağlantı yoluyla veya yerinde kurumsal teknik destek servislerinin verilmesi. Son kullanıcılara teknik eğitimlerinin verilmesi/bilgilendirme yapılması. Kurumun ağ altyapısına yönelik uzaktan bağlantı yoluyla veya yerinde kurumsal teknik destek servislerinin verilmesi. Kurumsal kişisel bilgisayar donanımlarının, çevre birimlerinin, işletim sistemlerinin ve kurumsal uygulama yazılımlarının kurulumu ve yönetilmesi. Kurum içinde kullanılan yazılımlara ve uygulamalara yönelik uzaktan bağlantı yoluyla veya yerinde kurumsal teknik destek servislerinin verilmesi.

  Aranan Nitelikler Belirtilen iş alanlarında deneyim kazanmış, İngilizce bilgisinin bilgisi iyi seviyede olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Adecco İzmir

  Merchandiser-İzmir Adecco İzmir

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser-İzmir

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZMRCH4 - 614296

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dondurulmuş gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Merchandiser' aramaktayız. Tercihen üniversite veya MYO'ların gıda ve gastronomi bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır. Diksiyonu ve iletişim becerileri yüksek ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Unitim Marka Mağazacılık

  Satış Danışmanı-Gaziantep Unitim Marka Mağazacılık

  Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı-Gaziantep

  Unitim Marka Mağazacılık

  Ref: SD-001 - 614295

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İstanbul'da bulunan Accescorize ve Bebe mağazalarımızda çalışmak üzere; satış hedeflerini gerçekleştirecek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak ve mağazacılık/perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen; Lise mezunu, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. satış danışmanları arıyoruz.

 • Sera Reklamcılık

  İşyeri Hemşiresi Sera Reklamcılık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hemşiresi

  Sera Reklamcılık

  Ref: SER-HEMŞİRE - 614294

  İşin Tanımı Akyurt'ta bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen işleri yerine getirebilecek "İŞYERİ HEMŞİRESİ" çalışma arkadaşları arıyoruz. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimi’ne yardımcı olmak, İşyeri Hekimi ile birlikte çalışanların sağlık taramalarını yapmak, Çalışanların sağlık durumlarıyla ilgili bilgilerini kaydederek, işe giriş/periyodik muayene formlarını doldurup, dosyalamasını yapmak, Hekim müdahalesi gerektirmeyen tedavi, bakım, pansuman işlemlerini yapmak,İşyeri hekimine günlük poliklinik hizmetlerinde yardımcı olmak, Günlük hasta kayıtlarının tutmak ve ilgili raporları İşyeri Hekimi’ne sunmak, Aylık ilaç ve sağlık malzeme ihtiyaç listesini hazırlamak, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında öngörülen çalışmalara destek olmak.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği vb.), En az 2 yıl İşyeri Hemşireliği tecrübesi olan, Tercihen İşyeri Hemşireliği sertifikasına sahip, Tam zamanlı olarak çalışabilecek İşyeri sağlık birimleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularındaki mevzuata hakim, Arşivleme ve dosyalama tecrübesi olan Hastalık ve kazalara ilk müdahale konularında tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Veri Giriş Elemanı Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş Elemanı

  Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Ref: DEV- VRGRS - 614293

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler MYO İşletme veya Muhasebe bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli çalışan ve gerekli kontrolleri yaparak sorumluluk alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar. Depo ve üretim sahasında veri girişi yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.

 • Gülaylar

  Saha Mühendisi Gülaylar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Mühendisi

  Gülaylar

  Ref: SMHS201410 - 614291

  İşin Tanımı Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat saha alanında minimum 5 yıl deneyime sahip, AVM, Otel, konut vb. gibi prestijli projelerde görev almış, AutoCad programına iyi derecede vakıf, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş.

  Aranan Nitelikler Gayrımenkul Grubumuzda devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere Saha Mühendisi aramaktayız.

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy) SPORTS INTERNATIONAL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy)

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-AFEFT01 - 614289

  İşin Tanımı Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO mezunu*, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full Time, - 22-30 yaşları arasında bay/bayan, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Fitness Eğitmeni alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy) SPORTS INTERNATIONAL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy)

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-AFEPT - 614288

  İşin Tanımı Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Part-time, - İstanbul'da (Avrupa) ikamet eden, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, 'Fitness Eğitmeni' alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka