ARAMA SONUÇLARI

 • Platin Grup

  İnşaat Teknikeri Platin Grup

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Teknikeri

  Platin Grup

  Ref: - 618857

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübe sahip, Sorumluluğunda bulunan şantiyenin iş ve proje koordinasyonunu sağlayabilecek, Hakediş konusunda tecrübeli, Proje uygulama ve denetimi konusunda tecrübeli, Metraj ve keşif yapıp raporlayacak, Taşeron uygulamalarını yönetebilecek tecrübeye sahip, İyi derecede Autocad kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden, Bay.

 • Patya

  Grafik Tasarımcı Patya

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Patya

  Ref: - 618855

  İşin Tanımı Patya için vitrin ve kampanya tasarımların hazırlanması; güncel tutulması Sosyal Medya kanalları için görsel tasarımların hazırlanması (facebook, twitter..) Günlük E-mailing tasarımlarının hazırlanması Dijital pazarlama kanalları için banner hazırlanması Dijital Kreatif trendlerinin araştırılması

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Grafik - Tasarıma yönelik eğitim veren bölümlerinden mezun, Corel Draw, Photoshop, Adobe illustrator başta olmak üzere grafik programlarını aktif olarak kullanabilen, Renk ayarı ve baskı konularında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatleri ve yoğun tempoda çalışabilen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamaları gerekmektedir.

 • Hummel

  Mağaza Müdürü (Lüleburgaz) Hummel

  Kırklareli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü (Lüleburgaz)

  Hummel

  Ref: llbgz - 618854

  İşin Tanımı Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Gizia Moda

  Muhasebe Stajyeri (Lise) Gizia Moda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Stajyeri (Lise)

  Gizia Moda

  Ref: Muh-Staj - 618853

  İşin Tanımı Firmamızın genel merkez lokasyonu nun muhasebe servisinde görevlendirilmek üzere Ticaret Lisesinde okuyan" Muhasebe Stajyeri " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi Muhasebe bölümü öğrencisi, Haftanın 3 günü Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri gelebilecek, Ms Office programlarını kullanabilen, Çalışkan, dikkatli, disiplinli, İletişim becerileri kuvvetli, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Tercihen Şişli, Okmeydanı ve Kağıthane vb. bölgelerine yakın ikamet eden, Sigara kullanmayan

 • Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Teknik Personel/sekreter Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Personel/sekreter

  Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Ref: - 618852

  İşin Tanımı 'İZMİR'DE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK SİGORTA ELEMENTER ,BES , SAĞLIK KONULARINDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ . EKRAN VE ÜRÜN BİLGİSİNE HAKİM.SEGEM VEYA BES LİSANSI BULUNAN TEKNİK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU ELEMENTER SİGORTA KONULARINDA DENEYİMLİ GELEN GİDEN EVRAKIN TAKİP, DOSYALAMA VE ARŞİVLENMESİ KONULARINDA TECRÜBELİ İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ DİNAMİK DİKSİYONU DÜZGÜN İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN ( ÖZELLİKLE ŞİRKETİMİZE TANİMLİ EKRANLARI ÖĞRENEBİLECEK KADAR BİLGİSAYAR TECRÜBESİNE SAHİP ) ÖN MUHASEBE BİLEN ŞİRKET TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK MİSAFİR KARŞILAMA PROTOKOL KURALLARINI BİLEN

 • FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Pazarlama Elemanı FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Adana Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Elemanı

  FNT AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

  Ref: - 618851

  İşin Tanımı Adana şubemiz için ifade ve temsil yeteneği olan, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren PAZARLAMA ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Oto ehliyetli olan, Erkeklerde askerlik hizmetini tamamlamış. NOT:Tüm sosyal haklar mevcuttur.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Hazır Beton Kalite Kontrol Mühendisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hazır Beton Kalite Kontrol Mühendisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 618850

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren şirketler grubumuz için aşağıdaki niteliklere sahip Hazır Beton Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl tecrübeye sahip Tercihen üniversitelerin Beton teknolojisi, İnşaat ve Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış , Ekip çalışmasına yatkın, Analitik, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Beton ile ilgili gerekli labaratuar uygulamalarında ve kalite standartlarının takibinde deneyim sahibi, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Adil Işık Group

  Ankara Gordion Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara Gordion Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: ANKGRD2014 - 618849

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, Ankara Gordion Avm'de yeni açılacak LMB mağazası için 'Mağaza Müdürü' arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Aydınlı Group

  Part Time Satış Danışmanı-Urfa Aydınlı Group

  Şanlıurfa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Satış Danışmanı-Urfa

  Aydınlı Group

  Ref: USPA-UF-PTSD - 618848

  İşin Tanımı Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Gelen ürünleri teslim almak ve satışı yapılan ürünleri sevk ettirmek, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler U.S. Polo ASSN markamızın, Urfa Piazza mağazasına, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen 'Part Time Satış Danışmanları' arıyoruz. En az Lise mezunu Tercihen Üniversite mezunu / öğrenci, Mağazacılık sektöründe deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay/bayan Part Time Satış Danışmanları aramaktayız.

 • Paloma Pasha Resort

  Animatör Paloma Pasha Resort

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Animatör

  Paloma Pasha Resort

  Ref: - 618847

  İşin Tanımı Paloma Otelleri zincirinin İZMİR Özdere'de bulunan Paloma Pasha Resort Otelimize , ANİMATÖR Bay - Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise animasyon bölümü veya Meslek Yüksek okulu Mezunu , Daha önce Turizm Sektöründe beş yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış, Animasyon ve Eğlence sektöründe bilgi sahibi , Almanca veya İngilizce dilini Mesleki düzeyde etkin olarak konuşabilen, ( İkinci yabancı dil tercih sebebidir. ) İletişim yeteneği kuvvetli , Kişisel bakımına özen gösteren, Heyecanlı , Eğlenceli , Güleryüzlü , dinamik , Ekip ruhu içerisinde çalışabilen , misafir odaklı hizmeti benimsemiş , Bay - Bayan Animatör Takım Arkadaşları Arıyoruz. Görev Tanımı iş görüşmesinde Tebliğ Edilecektir. İl dışından gelenlere konaklama imkanı mevcuttur.

 • Team Fores HR

  Resepsiyonist (Dönemsel) Team Fores HR

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist (Dönemsel)

  Team Fores HR

  Ref: RSP_TMFRS_01 - 618846

  İşin Tanımı İyi derecede İngilizce bilen, MS ofis programları konusunda bilgili, Resepsiyonislik konusunda deneyim sahibi, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolu yakasında tercihen Kozyatağı ve yakınında ikamet eden, Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler Telefonların ve maillerin yönlendirilmesi, Misafirlerin karşılanması. Not: 9 - 28 Aralık 2014 tarihleri arasında sadece hafta içi çalışılacak şekilde planlanan kısa dönemli projede görevlendirilmek üzere.

 • FONT YAPI

  Müşteri Temsilcisi FONT YAPI

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  FONT YAPI

  Ref: - 618845

  İşin Tanımı FİRMAMIZ ADINA GÖRÜŞMELERE KATILACAK FİRMAMIZI TEMSİL EDEBİLECEK BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARLAR ARIYORUZ. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARIMIZ , YAPI KİMYASALLARI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ADINA OTEL VE TATİL KÖYLERİ İLE GÖRÜŞMELERE KATILACAKTIR.FİRMAMIZI ENİYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKLERDİR.

  Aranan Nitelikler BAYAN 25-35 YAŞ ARASINDA PREZANTABL DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN KENDİNİ DOĞRU İFADE EDEBİLEN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TERCİHEN ÜNİVERSİTE YADA MYO MEZUNU İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ ANTALYA'DA İKAMET EDEN 1.500 NET AYLIK ÜCRET SSK VE YEMEK

 • Vepa Group

  Satış Danışmanı - Vepa Outlet (vom)- Starcıty Vepa Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Vepa Outlet (vom)- Starcıty

  Vepa Group

  Ref: Vom_Starcity - 618844

  İşin Tanımı 52. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşayan Vepa Group, geçen 52 sene içerisinde Türkiye’de spor giyim ve kozmetik sektörüne yön veren firmalardan biri oldu. NIKE markasını Türkiye pazarına getiren ilk firma olan Vepa Group, yine distribütörü olduğu NEW BALANCE markası ile 2005 yılında "EMEA Yılın Distribütörü " ödülüne layık görüldü. VEPA OUTLET MAĞAZALARIMIZIN STARCITY AVM de bulunan mağazasında görev alarak, markamızın hızla büyüyen yapısı içinde yer almaktan gurur duyacak, markanın standartları doğrultusunda hizmet sunup; Müşterilerimize ürünlerin özellikleri hakkında detaylı bilgi verecek, Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları konusunda destek olacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Marka ve kurum bilinci doğrultusunda satış gerçekleştirecek, Mağazanın düzenini sağlayacak, Ürünlerin vitrin ve reyonda sergilenmesine destek olacak, "SATIŞ DANIŞMANI" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Satış ve mağazacılık konusunda deneyimli, En az lise mezunu, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri beklentileri ve davranışları konusunda deneyimli, Satış odaklı, Markamızı en iyi şekilde temsil edecek, İletişim becerisi yüksek, güleryüzlü, Takım çalışmasına inanan, Dinamik, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

 • Koton

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa) Koton

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İzmir Park (Eşref Paşa)

  Koton

  Ref: KTN-IP-SD - 618843

  İşin Tanımı İzmir PARK AVM (EŞREF PAŞA) içerisinde açılacak "KOTON" mağazası için, Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alacak, Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif sunacak, Ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, Tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek, Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Hazır Giyim sektöründe satış konusunda deneyimli, En az lise,tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden adaylar arıyoruz.

 • Klüh Servis Yönetimi

  İnsan Kaynakları Elemanı Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Elemanı

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: İK 002 - 618842

  İşin Tanımı Otomotiv yan sanayi sektörünün öncü firmalarından olan tesisimizde görevlendirilmek üzere;,İnsan kaynakları elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli, Gebze,Tuzla,Pendik civarında ikamet eden, En az Yüksek Okul mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak, Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, İletişim ve koordinasyon yeteneği yüksek.

 • ZNG MODA A.Ş

  Kumaş Satınalma Sorumlusu ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kumaş Satınalma Sorumlusu

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: KMS-15 - 618841

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris''te bulunan Fransız markasıdır. Tekstil Firmamızın Türkiye şubesi olan Bomonti / Şişli'de aşağıdaki işleri organize edebilecek bir takım ekibi arıyoruz. Üretime girecek modeller için kumaşların planlamasını, Teknik föye veri girişlerini , Alımı yapılan ürünlerin sevk ve stok takiplerini , Kalite kontrollerini yapmak, Ürünlerin zamanında ulaştırılmasını sağlamak, Tedarikçiler ile görüşmeler sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tekstil veya İşletme Bölümlerinden mezun, Dokuma Konfeksiyon ve kumaş satın alma çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli, Kumaş satın alması ve planlamasında deneyimli, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Dinamik, takım çalışmasına yatkın, Adaylar ile görüşmeler yapılacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Aktif Satis Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aktif Satis Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618840

  İşin Tanımı Sirketimiz,Hastane ve Gida uretimi yapilan alanlarda kullanilan sarf malzemelerinuretimini yapmaktadir. Sirketin ISTANBUL AVRUPA yakasindaki ofisinde calismak uzere,tercihen SAGLIK sektorunde deneyimli,Aktif Satis Uzmani aramaktayiz.

  Aranan Nitelikler MS Office uygulamalarina hakim En az lise tercihen universite mezunu Benzer pozisyonda en az uc yil deneyimli B sinifi ehliyete sahip,Aktif arac kullanabilen,Seyehat engeli olmayan Ikna kabiliyeti yuksek,iletisim ve satis becerileri gelismis,diksiyonu duzgun Dinamik sorumluluk sahibi Hedef-Sonuc odakli calisabilen Askerlik hizmetini tamamlamis.

 • Enplus

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Enplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

  Enplus

  Ref: - 618839

  İşin Tanımı Müşteri sorunlarını takip etmek, raporlamak ve çözümlenmesine yardımcı olmak, Müşterilerin öneri ve isteklerine yazılı veya sözlü cevap vermek, Müşterilerden gelen servis taleplerini planlayarak yetkili servislere iletmek, Servis yönlendirilen işlerin takip edilmesi ve sonuçlandırılması, Nakliye ve montaj listelerinin takibi ve raporlanması, Müşteri şikayetlerinin çözümlenmesine yönelik ilgili birimlerin bilgilendirilmesi, gerekli aksiyonların alınması ve bu sürecin takibinin yapılması, Sorumlu olduğu konular kapsamında ilgili raporların zamanında ve beklenen standartlarda hazırlanması ve sunulması görevlerini yerine getirebilecek ‘Müşteri İlişkileri Temsilcisi' çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Beyaz Eşya,Elektronik ve Küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak ENPLUS perakende zincirimiz ile tüketicilere modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz doğrultusunda %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti anlayışını sunmaktayız. ENPLUS Müşteri Hizmetleri Departmanında görevlendirilmek üzere; Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İkna, yönlendirme ve iletişim yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme yeteneğine güvenen ve bu konuda istekli, Diksiyonu düzgün Prezantabl Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, MS Office Programlarına hakim, bilgisayarı işinin bir parçası olarak aktif şekilde kullanabilecek, Organizasyon becerisi olan, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 20-28 yaşları arasında, Bayan. Tercihen temel düzeyde İngilizce bilen müşteri temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

 • Enplus

  Küçük Ev Aletleri Teknisyeni Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Küçük Ev Aletleri Teknisyeni

  Enplus

  Ref: - 618838

  İşin Tanımı Distribütörlüğünü yürüttüğümüz Breville, Laurastar ve Silit markalarının Satış Sonrası Hizmetler biriminde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Küçük Ev Aletleri Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır. Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, Tercihen satış sonrası hizmetler sektöründe deneyim sahibi, Elektrikli Ev Aletleri konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Arıza çözüm yollarında manuel, şema vb. dökümanlardan yararlanabilen, MS Office programlarına hakim, raporlama yapabilecek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2017 yılına kadar tecilli, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, Bay

  Aranan Nitelikler Merkez Servis Atölyesinde küçük ev aletleri bakım-onarımını gerçekleştirmek, Tüketicilere ürün kullanımı hakkında telefonda ve sahada eğitim/destek vermek, Yetkili Servislere teknik destek ve bilgi verilmesi, Yetkili Servislerin hakedişlerinin incelenmesi, Garanti dahili veya harici tamir-bakım süreçlerinde yetkili servislerin denetlenmesi ve yönlendirilmesi, Garantili değişen parçaların testi ve prosedüre uygun kayda alınması, Belirli periyotlarla teknik raporlar oluşturulması ve Servis Yöneticisine raporlanması, Ürün tamirlerinde kullanılacak yedek parçaların planlanması, Garanti dahili veya harici tamir amaçlı gelen ürünlerin giriş ve çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Garanti dahili veya harici tamir işlemlerinde gerekli tamir süreçlerinin uygulanması (Ürün teknik kontrolü, garanti raporlamaları, ücretli tamirlerde teklif hazırlığı…)

 • Assos İlaç

  Tıbbi Mümessil Assos İlaç

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tıbbi Mümessil

  Assos İlaç

  Ref: ÜTE-İZMİT-1412 - 618837

  İşin Tanımı Sağlık sektörüne 18 yılı aşkın süredir hizmet veren şirketimizin Kocaeli'de çalışılacak ürünlerin, * Ziyaret planı doğrultusunda doktor ve eczanelere tanıtım yapılması, * Eczanelerde reçete ve raf kontrolünün gerçekleştirilmesi ve siparişlerin alınması, * Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda (Günlük/Haftalık/Aylık) çalışma planının oluşturulması ve uygulanması, * Sorumluluğundaki pazar faaliyetlerinin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Kocaeli' de yerleşik olarak görevlendirilmek üzere Tıbbı Mümessiller arıyoruz. Aradığımız Özellikler: * Tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, * Kocaeli' nde ikamet eden, * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, * Dinamik ve kendisini geliştirmeye açık, * Baylar için askerliğini tamamlamış, * Seyahat engeli olmayan, * Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak otomobil kullanabilen.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka