ARAMA SONUÇLARI

 • Varol Beton ve Yapı Endüstri San. Tic. A.Ş.

  Bakim Onarim - Makina Müdürü Varol Beton ve Yapı Endüstri San. Tic. A.Ş.

  Tekirdağ Bugün

  DETAY

  Bakim Onarim - Makina Müdürü

  Varol Beton ve Yapı Endüstri San. Tic. A.Ş.

  Ref: ÇORLU - 608103

  İşin Tanımı İSTANBUL VE TRAKYA DA KURULU BULUNAN HAZIR BETON SANTRALLERİMİZDE MEVCUT BETON POMPASI, TRANSMİKSER, İŞ MAKİNASI, ÇEKİCİ VB. ARAÇLARIMIZIN RUTİN BAKIMLARININ YAPILMASI TAMİR İŞLERİNİN YAPILMASI TÜM KAYITLARININ TUTULMASI TAMİRHANELERİN YÖNETİLMESİ YEDEK PARÇA DEPOLARININ YÖNETİLMESİ , TAMİR USTALARININ YÖNETİLMESİ İŞLERİ,

  Aranan Nitelikler MAKİNA MÜHENDİSİ (TERCİH SEBEBİ) BETON SANTRALLERİ VE/VEYA SERVİS TECRÜBESİ ÇORLU DA İKAMET EDEBİLECEK DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞABİLECEK ÇALIŞMA ZAMANI VE SEYAHAT KONUSUNDA RAHAT OLABİLECEK BÜYÜK ARAÇ YEDEK PARÇA KONUSUNDA BİLGİLİ

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Dönemsel Proje Asistanı MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Ankara Bugün

  DETAY

  Dönemsel Proje Asistanı

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: (my-pro1009) - 608102

  İşin Tanımı Ankara'da Turizm Firmasında Proje bazlı 1 yıl çalışabilecek , Bulunduğu projenin takibini yapabilecek , İyi Derecede İngilizce bilen , Tercihen Bay takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Ankara da ikamet eden, İnternete hakim olan ,aktif Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı DÖNEMSEL PROJE ASİSTANI aramaktayız.

 • Şahin Döküm

  Teknik Ve Mekanik Bakimci Şahin Döküm

  İzmir Bugün

  DETAY

  Teknik Ve Mekanik Bakimci

  Şahin Döküm

  Ref: - 608101

  İşin Tanımı 1986 yılında kurulmuş ve müşterilerine sürekli çağdaş ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen kuruluşumuz bünyesinde çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TEKNİK VE MEKANİK BAKIMCI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversiteleri İlgili Bölümlerinden Mezun, Konusunda Deneyimli, Temel Bilgisayar Bilgisine Sahip, Koordinasyon Yeteneği Güçlü, Askerlik Görevini Tamamlamış, Şirket Kültürümüzü Benimseyebilecek, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın.

 • Şahin Döküm

  Metalurji Mühendisi Şahin Döküm

  İzmir Bugün

  DETAY

  Metalurji Mühendisi

  Şahin Döküm

  Ref: - 608100

  İşin Tanımı 1986 yılında kurulmuş ve müşterilerine sürekli çağdaş ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen kuruluşumuz bünyesinde çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' METALURJİ MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Metalurji Mühendisliği Bölümünden Mezun, Dökümleme Tecrübesi Olan, El Kalıbında Tecrübeli, Konusunda Deneyimli, Tercihen İngilizce Bilen, Ms Office Programlarına Hakim, Şirket Kültürümüzü Benimseyebilecek, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın.

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Dönemsel Proje Asistanı MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Dönemsel Proje Asistanı

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: (my-pro1008) - 608099

  İşin Tanımı İstanbul'da Turizm Firmasında Proje bazlı Ocak ayına kadar çalışabilecek , Bulunduğu projenin takibini yapabilecek , İyi Derecede İngilizce bilen , Bay veya Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , İstanbul da ikamet eden, İnternete hakim olan ,aktif Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı DÖNEMSEL PROJE ASİSTANI aramaktayız.

 • Şahin Döküm

  Muhasebe Personeli Şahin Döküm

  İzmir Bugün

  DETAY

  Muhasebe Personeli

  Şahin Döküm

  Ref: - 608098

  İşin Tanımı 1986 yılında kurulmuş ve müşterilerine sürekli çağdaş ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen kuruluşumuz bünyesinde çalışacak ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe Prensiplerine Sahip, Maksimum 45 Yaşında, Tercihen ETA Prgramını Bilen. Dürüst, Çalışkan, Dinamik, proaktif , Öğrenmeye Açık, Şirket Kültürümüzü Benimseyebilecek, Sorumluluk Sahibi, Takım Çalışmasına Yatkın, Bay/Bayan.

 • Finspor

  Zincir Market Satiş Elemani- Part-Time -Antalya Finspor

  Antalya Bugün

  DETAY

  Zincir Market Satiş Elemani- Part-Time -Antalya

  Finspor

  Ref: - 608097

  İşin Tanımı Sorumluluğu altındaki ürünlerin müşteriye satışını yapmak, Müşteri soru ve şikâyetleriyle etkin bir şekilde ilgilenmek, Sorumluluğu altındaki ürünlerin reyon yerleşimini ve gerektiğinde reyon değişimi, etiketleme ve stok kontrollerini yapmak, Satış Sorumlusunun vereceği diğer işleri yerine getirmek. Part-time çalışabilecek (Cuma-C.tesi-Pazar)

  Aranan Nitelikler Tercihen sigara kullanmayan İyi görünümlü, bakımlı Tercihen üniversite öğrencisi Aranan Yetkinlikler : İletişim, Müşteri Odaklılık, İkna ve müzakere

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Bebek Bakım Odası Hemşiresi Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa Bugün

  DETAY

  Bebek Bakım Odası Hemşiresi

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: BURBOH01 - 608096

  İşin Tanımı Medicalpark Hastaneler Grubu Bursa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere, •Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunu, •Tercihen en az 1 yıllık deneyimli, •Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, •Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, •Bursa'da ikamet eden veya edebilecek, "Bebek Bakım Odası Hemşiresi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Academic Hospital

  Çağrı Merkezi Yetkilisi Academic Hospital

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Çağrı Merkezi Yetkilisi

  Academic Hospital

  Ref: ÇMY-01 - 608095

  İşin Tanımı Academic Hospital bünyesinde istihdam edilmek üzere; • Lise mezunu, • Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, • Ekip çalışmasını ilke edinmiş, • İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek, • Güleryüzlü,vardiyalı sistemde çalışabilecek, 'Çağrı Merkezi Yetkilisi' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: KadıköyBahariye - 608094

  İşin Tanımı MADAME COCO, İstanbul Kadıköy Bahariye'de açılacak olan cadde mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İşe Alim Uzmani Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  İşe Alim Uzmani

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00399 - 608093

  İşin Tanımı ŞİRKETİMİZİN BÜYÜYEN YAPISI İÇERİSİNDE, İŞE ALIM UZMANI OLARAK; * Sorumlu olduğu, Mavi ve Beyaz Yaka pozisyonlarla ilgili olarak tüm işlemlerden sorumlu olacak, * Çalıştığımız kurumsal firmalarla ilişkileri sürdürecek, * Mavi ve Beyaz Yaka çeşitli pozisyonlar için yılda 2.500 - 3.000 mülakat temposuna ayak uydurabilecek,

  Aranan Nitelikler * 28-40 yaşları arasında, * Üniversite mezunu, * Seçme / Yerleştirme (işe alım) konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi, * Yoğun görüşme temposuna uyum sağlayacak, * Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay / Bayan,, "İŞE ALIM UZMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdürü Ve Mağaza Müdür Yardimcisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü Ve Mağaza Müdür Yardimcisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00702 - 608092

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN,

  Aranan Nitelikler * Mağazacılık sektöründe minimum 2 yıl deneyimi olan, * Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş, * Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine hakim, * Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Bay, Bayan, * Askerliğini tamamlamış ( Erkek adaylar için ), * Dikkatli, disiplinli ve titiz, * İstanbul Anadolu / Avrupa yakasında ikamet eden, "MAĞAZA MÜDÜRÜ ve MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCILARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdürü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001032 - 608091

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE KONSEPT TASARIM & HEDİYELİK EŞYA ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mağazanın tüm işletme organizasyonundan ve personelden sorumlu olacak, * Mağaza stoklarını takip edecek, * Mağazanın görsel düzenlemesini yapabilecek, * Mağazanın satış hedeflerini geçmesinden sorumlu olacak, * Mağaza personelinin eğitim ve gelişim süreçlerinde aktif rol oynayacak, * Gerektiğinde kasa ve servis hizmetlerinin kontrolünü yaparak, müşterilere en yüksek düzeyde rahat bir alışveriş ortamı sağlayacak,

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * 24 - 35 yaşları arasında, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Taksim Tünel lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Mağazacılık ve satış konusunda en az 1 senelik iş deneyimi olan, * Mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli, * Orta derecede İngilizce bilen, * MS Office uygulamalarını kullanabilen, * Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde kendine güvenen, * İletişim yönü güçlü ve ekip çalışmasına uyumlu, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Kendisine verilen görevleri, firma kültürünü ön planda tutarak en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinecek, * Hareketli bir çalışma ortamında ve esnek çalışma saatlerinde kendi enerjisiyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedef edinecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), * Bay / Bayan, "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Oto Mekanik Teknisyeni - Ankara Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ankara Bugün

  DETAY

  Oto Mekanik Teknisyeni - Ankara

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001428 - 608090

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK DİSTRİBÜTÖR FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * EML Motor, Elektrik ve/veya MYO Otomotiv bölümü mezunu, * Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli, * 35 yaşını aşmamış, * B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * Ankara'da ikamet eden (Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde çalışacak), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  Satış Pazarlama Mühendisi Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satış Pazarlama Mühendisi

  Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  Ref: - 608089

  İşin Tanımı Firmamız, Endüstriyel Kalite Kontrol ve Tahribatsız Test Cihazları konusunda deneyimli kadrosu ile ülkemiz sanayisinde faaliyet gösteren firmalara ürün ve deneyim olarak destek vermek için yola çıkmıştır. Aşağıda genel sorumlulukları tanımlanmış olan ekibimizde Satış ve Pazarlama Mühendisi olarak görev yapacak -Müşterilerimizin yeni projeleri için teklif süreçlerinin koordinasyonun sağlanması, -Türkiye’deki ve dünyadaki yeni iş fırsatlarının tanımlanması amacı ile sektöre ait market analizlerinin gerçekleştirilmesi, -Projeler ile ilgili prezantasyon, teklif hazırlama ve takibi yapılarak sonuç odaklı çalışma yapılması -Alınan projelerde işin başlatılmasından bitişine kadar olan süreçlerin takibini üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, tercihen Fizik, Fizik Mühendisliği, Metaluırji ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Yabancı dil bilen (İngilizce) Seyahate engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip (Aktif araç kullanan) Askerliğini tamamlamış Tam zamanlı olarak, Esnek çalışma saat ve koşullarına uygun, Dinamik, çalışkan ve ekip çalışmasına ayak uyduracak bay adaylar aramaktayız.

 • Balonevi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

  Mağazalar Bölge Sorumlusu Balonevi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağazalar Bölge Sorumlusu

  Balonevi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

  Ref: MBS14 - 608088

  İşin Tanımı Mağazacılık sektörünü, çalışanlarını ve müşterilerini bilen, müşteri isteklerini güler yüzle karşılayacak ve yüksek kariyer hedefine sahip, 'kendisine bağlı olan mağazaların operasyonel, idari ve görsel tüm faaliyetlerini yönetecek"Mağazalar Bölge Sorumlusu " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin ilk lisanslı balon üreticisi, sektör lideri Balonevi, ürettiği ürünlerle Türkiye genelinde 5200’i aşkın noktada yer alıyor. Balonevi aynı zamanda 'parti için ihtiyaç duyulabilecek her türlü malzeme ve hizmetin bulunduğu” Balonevi Party Store mağazalarıyla da büyümesini sürdürüyor. Büyüyen organizasyon yapımızda şirketimizde çalışacak "Mağazalar Bölge Sorumlusu'

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kozmetik Satiş Danişmanlari Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Kozmetik Satiş Danişmanlari

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001436 - 608087

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ALANINDA MAĞAZACILIK HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN,

  Aranan Nitelikler * Vardiya sisteminde çalışabilecek, * Tercihen benzer bir görevde deneyimli, * Satışı seven ve mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, * İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden, * 18 - 30 yaşları arasında, * Bayan, "SATIŞ DANIŞMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Şarküteri Paketleme Ve İmalat Elemanlari Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Şarküteri Paketleme Ve İmalat Elemanlari

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001271 - 608086

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Belirlenen nitelikler doğrultusunda, şarküteri ürünlerinin imalatına ve paketlenmesine yardımcı olacak.

  Aranan Nitelikler * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Gebze, Kurtköy, Topselvi, Aydınlı, Uğur Mumcu, Aydos lokasyonlarına servis olanağı bulunmaktadır), * 08:00 - 18:00 / 22:00 - 08:00 vardiya sistemine uyum sağlayacak, * Minimum İlköğretim mezunu, * 25 - 40 yaşları arasında, * Bay / Bayan, "ŞARKÜTERİ PAKETLEME VE İMALAT ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Satiş Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satiş Yöneticisi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001435 - 608085

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, A PLUS MOBİLYA DEKORASYON ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Tüm projelerin Konut ve Ticari satış operasyonlarının yürütülmesi, * Yurtiçi yıllık satış hedefine ulaşmak için yıl içinde yapılması gereken tüm aktivitelerin hazırlanması, planlanması ve satış ekibi ile paylaşılması, * Satış arttırmaya yönelik stratejiler geliştirilmesi, * Satış hedeflerinin planlanması ve bu hedeflere ulaşmak için strateji geliştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen İşletme, Mimarlık veya İçmimarlık vb.), * İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, * A ve A+ Müşteri portföyüne hitap edebilecek ve bu segmentlerden yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, * Proje bazlı satış konusunda uzman, * İstanbul'da ikamet eden (Etiler lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Satış ekibi ile uyumlu ve ekip yönetme becerisine sahip, * Yenilikçi, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneği olan, * İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, * Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren, * Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünüşüne önem veren, prezantabl, * MS Office programlarına hakim, * Analitik düşünen ve problem çözebilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Minimum 30 yaşında, * Bay / Bayan, * Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), "SATIŞ YÖNETİCİLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mağaza Müdürü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001240 - 608084

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE A PLUS KESİME HİTAP EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Mağaza düzeninin sağlanması, * Mağazanın tüm işletme organizasyonundan ve personelden sorumlu olunması, * Müşteri memnuniyetini artırıcı faaliyelerde bulunulması, * Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerinin tespit edilmesi, * Mağaza stoklarının takip edilip siparişlerin verilmesi, * Mağaza personelinin eğitim ve gelişim süreçlerinde aktif rol oynanması görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, tercihen Ön Lisans ve / veya Üniversite mezunu, * 28 - 35 yaşları arasında, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Acıbadem Akasya AVM'ye ulaşımda sorun yaşamayacak), * Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 senelik deneyimi olan, * Güler yüzlü ve insan ilişkilerinde kendine güvenen, * İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına uyumlu ve yöneticilik vasfına sahip, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * Modayı ve sektörü yakından takip eden, * Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayabilecek, * Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Bayan, "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka