ARAMA SONUÇLARI

 • Adecco Bursa

  Cabin Crew Adecco Bursa

  Bursa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cabin Crew

  Adecco Bursa

  Ref: BFS1014 - 612597

  İşin Tanımı The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

  Aranan Nitelikler Preferably graduated from the Tourism degree programs Fluency in written/spoken English Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel Have a positive attitude to provide excellent service working within a team environment, dealing with people from all cultures Resident in Istanbul We’re looking for newly graduates for our international client operating in tourism sector.

 • ALP HAVACILIK

  Proje Yönetim Uzmanı ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Yönetim Uzmanı

  ALP HAVACILIK

  Ref: PYU-1410 - 611208

  İşin Tanımı Şirket'in mevcut ve potansiyel müşterileri tarafından gönderilen ilk defa yapılacak ve/veya yatırım gerektirecek ve/veya stratejik olarak özel öneme haiz projelerin teklif aşamasından FAI parçanın sevkiyatına kadar oluşan süreçte Şirket ve Müşteriler arasındaki ilişkinin; yasal zorunluluklar, Müşteri özel istekleri, sahip olunan Uluslararası Sertifikasyonlar ve şirket iç normlarının belirttiği şekilde koordinasyonunu sağlamak. Süreçlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi; taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede parçaların teslim edilmesi amacı ile teklif, sözleşme, üretim ve sevkiyat süreçlerini takip ederek, müşterileri üretim aşamaları hakkında düzenli olarak bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Endüstri, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, *Proje yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyim, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Yazılım Uzmanı Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzmanı

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (YU-01) - 608667

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET bünyesinde görevlendirilmek üzere YAZILIM UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler C#.NET, ASP.NET. NET XML, Web Servisleri, MSSQL, T/SQL, HTML, Javascript, MVC , Ajax, JQuery konularında en az 3 yıl tecrübeli, Veritabanı tasarımı ve programlaması (MS-SQL) konularında tecrübeli, Object Oriented Programlama konusunda bilgi sahibi, Kurumsal web tabanlı uygulamalarda tecrübeli, Tercihen Photoshop, CSS3, HTML5 gibi tasarım araçları hakkında tecrübe sahibi, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Temizlik Elemanı Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Elemanı

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (TE-01) - 610240

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in İdari İşler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere TEMİZLİK ELEMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az ilköğretim mezunu , -Kişisel bakımına özen gösteren, -Temizlik ve hijyen kurallarını bilen , -Konusunda tecrübeli ,

 • ALP HAVACILIK

  Finans Uzman Yardımcısı ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Uzman Yardımcısı

  ALP HAVACILIK

  Ref: FUY-10-14 - 609237

  İşin Tanımı Şirket'in finansal süreçlerini yasal mevzuata uygun, belirlenen norm ve standartlar çerçevesinde yürütmek amacıyla gerçekleşmesine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, * Finans alanında en az 1 yıl deneyim, * Tercihen İngilizce bilgisine sahip, * Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * Planlı çalışan ve detaylara önem veren, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir,

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Performans Mühendisi Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Performans Mühendisi

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (PM-01) - 608818

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Uçuş İşletme Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere PERFORMANS MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, - Tercihen havacılık sektöründe deneyimli, - MS Office uygulamalarına hakim, ileri düzeyde excel kullanabilen, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İnsan Kaynakları Stajyeri Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (İKS-01) - 607612

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET İnsan Kaynakları Departmanımız bünyesinde ZORUNLU stajını yapmak isteyen öğrencilerinin staj başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler - Haftanın en az 3 günü devam edebilecek, - İnsan Kaynakları alanında bilgi sahibi olmak, şirket uygulamalarında birebir rol almak isteyen, - Ağırlıklı bordro ve özlük işleri süreçlerinde görev yapacak

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Muhasebe Uzman Yardımcısı Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzman Yardımcısı

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (MUY-01) - 607572

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Muhasebe Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin (tercihen) İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, - Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, - SAP implementasyon sürecinde proje kapsamında görev almış veya SAP kullanmış, - (Tercihen) Çok iyi derecede ingilizce bilen, - MS Office uygulamalarına hakim, ileri düzeyde excel kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, - Analitik düşünen, sonuç odaklı, detaylara hakim. .

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ticari Planlama Memuru Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ticari Planlama Memuru

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (TPM-01) - 606134

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET bünyesinde görevlendirilmek üzere TİCARİ PLANLAMA MEMURU aranmaktadır. Ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşımızın görev sorumlulukları aşağıdaki gibidir; Tarife planlama, Tüm yurtiçi ve yurtdışı slot koordinasyon, Uçuş taleplerinin derlenmesi ve cevaplanması, Sivil havacılıklar ile görüşme,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Sivil havacılık mezunu ya da havacılık deneyimi olan, Yaratıcı gücü , ifade ve ikna yeteneği güçlü, sunum becerisi olan,prezantabl Analiz yeteneğine sahip, sonuç odaklı, detaylara hakim olan,

 • ALP HAVACILIK

  Ölçü Aleti Ayar Teknisyeni ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ölçü Aleti Ayar Teknisyeni

  ALP HAVACILIK

  Ref: OAAT-1709 - 607480

  İşin Tanımı Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile atölye ve kalite operasyonlarında gerekli olan ölçü aletlerinin ayarlanarak teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler * Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu ( Tercihen Makine Ressamlığı, Makine vb. bölümler ) * Takım Çalışmasına yatkın, * Gelişime açık, * Askerlik görevini tamamlamış, * Vardiyalı sistemde çalışabilecek * Tercihen Kalite tecrübesi mevcut, adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Bilgi İşlem Uzmanı Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Uzmanı

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (BİU-01) - 606580

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde görevlendirecek, BİLGİ İŞLEM UZMANI aranmaktadır. Bu pozisyonda görev yapacak olan kişi, donanım ve yazılım konusunda destek verilmesi, ilgili ülkelere ziyaretlerde bulunarak teknik bakım ve desteğin sağlanması, network, bilgisayar donanım ve çevre birimlerinin sürekli çalışmasının sağlanması konularında görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler - En az Yüksekokul mezunu, - En az 2 yıl konusunda deneyim sahibi - İyi seviyede İngilizce ve Rusça bilgisine sahip ve aktif olarak kullanabilen, - MS Office uygulamalarına hakim, - Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi kuvvetli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Kargo Memuru Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kargo Memuru

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (KM-01) - 606027

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Kargo Başkanlığı bünyesinde görevlendirecek, kargo rezervasyon kabulü, dokümantasyon takip ve kontrolü, kargo operasyonlarının takibinde görev alacak KARGO MEMURU aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * En az 2 sene hava kargo sektöründe tecrübesi * Tercihen lojistik eğitimi almış, * İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, * Tercihen ikinci dil olarak Rusça veya Arapça bilen, * MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Hedef odaklı, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı. ** Yurtdışı projelerinde görevlendirilecektir, bu nedenle seyahat engeli olmayan ve yurt dışı lokasyonlu görevleri değerlendirebilecek adayların başvuru yapması rica olunur.

 • ALP HAVACILIK

  Kalite Mühendisi ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Mühendisi

  ALP HAVACILIK

  Ref: KM-09-14 - 605947

  İşin Tanımı Şirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile ön seri ve seri fazlarında; süreçlerin proseslerinin ve ürünlerinin kalitesini güvence altına almak için gerekli olan kontrolleri belirlemek, sürekli iyileşme mantalitesi ile iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerinde rol almak ve yapılan çalışmaların dokümanter edilmesini sağlayarak, çalışmaların yazıldığı şekilde yapıldığını çeşitli faaliyetler ile güvence altına tutmak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, *Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim, *Çok iyi derecede teknik resim bilgisi, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir

 • ALP HAVACILIK

  İç Denetim Uzmanı - Gümrük ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Denetim Uzmanı - Gümrük

  ALP HAVACILIK

  Ref: İDU-09-14 - 604757

  İşin Tanımı Şirketin belirlediği norm, standartlar ve dış ticaret mevzuatına uygun şekilde çalışmasını garanti altına almak üzere, tanımlanmış süreçlerin, yetkilerin ve iş yapış şekillerinin denetim ve raporlamalarını yapmak. Yeni oluşan süreçlerin standartlara uygun şekilde tasarlanmasına katkı sağlamak. Şirketin tanımlı prosedürle işleyen süreçlerinin tanımlanan kurallarına ve dış ticaret mevzuatına uygun şekilde yürütüldüğüne dair periyodik denetimler ve raporlamalar yapmak ve bağımsız denetim firmalarının yürütecekleri denetimlerde konuya ilişkin koordinasyonu sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *İç Kontrol, Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatına hakim, *Konusunda en az 4 yıl deneyim, *İyi derecede İngilizce, *Analitik düşünebilen ve iletişim becerisi yüksek, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylarımızın başvuruları değerlendirilecektir.

 • ALP HAVACILIK

  Kesici Takım Mühendisi ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kesici Takım Mühendisi

  ALP HAVACILIK

  Ref: KTM-09-14 - 604748

  İşin Tanımı Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile talaşlı imalat proseslerinde kullanılacak kesici takımları dizayn etmek, yeni parçalar için ve seri üretimdeki parçaların talaşlı imalat proseslerinin iyileştirilmesi amacı ile kesici takım önermek; kesici takım hazırlanması ve depolanması sürecini yönetmek, maliyet ve üretim kapasitesinin optimizasyonunu sağlamak hedefi ile tedarikçi firma belirleyerek Satınalma Bölümü ve tedarikçi arasındaki koordinasyonu sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, *Talaşlı İmalat sektöründe 2 yıl deneyim, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

 • ALP HAVACILIK

  İmalat Mühendisi ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Mühendisi

  ALP HAVACILIK

  Ref: İM-09-14 - 604746

  İşin Tanımı Şirketin yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile kendi sorumluluğundaki parçaların talaşlı imalat bölümlerindeki operasyonlarını geliştirmek ve proses iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine sürekli iyileştirme mantalitesi ile destek olmak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümünden mezun olmak, *Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim, *Çok iyi derecede teknik resim bilgisi, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir.

 • Gözen Security Services

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik)

  Gözen Security Services

  Ref: ASAYT092014 - 604365

  İşin Tanımı "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya (AYT) Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 35 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Stok Takip ve Planlama Sorumlusu Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Takip ve Planlama Sorumlusu

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: - 600488

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET bünyesinde görevlendirilmek üzere Stok Takip ve Planlama Sorumlusu aranmaktadır. İşin Tanımı : Ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşımızın özet görev tanımı aşağıdaki gibidir ; Depo sisteminin kurulumundan sorumlu olmak, Stok kontrol ve takibi için gerekli raporlama sistemini geliştirmek ve Muhasebe Başkanlığı'na raporlamak.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Mühendisliği mezunu, - Daha önce depo/stok kontrol sistem kurulumunda görev almış (tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli) - SAP kullanmış olan, tercihen implementasyon sürecinde görev almış, (Wings programını kullanmış olması öncelikli tercih nedeni olacaktır.) - İyi derecede ingilizce bilen, - Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ST-2014 - 600371

  İşin Tanımı · Tüm havayolu uçak bilet ve rezervasyonlarının düzenlenmesi, satışı ve takibinin yapılması, · Yurt içi ve yurt dışı otel ve diğer rezervasyonlarının gerçekleştirilmesi, · Yurt içi ve yurt dışı paket turlarının rezervasyon ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, · Kurumsal ve bireysel müşterilerin turistik veya iş amaçlı seyahat organizasyonlarının düzenlenmesi, · Rezervasyon sistemlerinin kullanılması ve eğitimlerine katılınması, · Web sitesinin güncel tutulmasıyla ilgili çalışmalar yapılması,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · İyi derecede İngilizce bilen, · Ms Office programlarına hakim, · Tercihen benzer bir pozisyonda deneyimli, · İyi derecede Amadeus programını kullanabilen, · İletişim ve satış becerileri kuvvetli, · Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • ALP HAVACILIK

  Genel Başvuru ALP HAVACILIK

  Eskişehir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  ALP HAVACILIK

  Ref: ALPGB-0814 - 599832

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve belli bir pozisyon için yayınlanmamaktadır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü veya alanı belirten bir ön yazı ile bu ilana başvurabilirsiniz. Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere firma veri tabanımızda saklanacak ve de niteliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda sizinle temasa geçilecektir. Alp Havacılık a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka