ARAMA SONUÇLARI

 • Firma Adı Gizli

  İnsan Kaynakları Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: (İKY-01) - 614175

  İşin Tanımı Şirketimizin İnsan Kaynakları Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere ''İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler analitik düşünen, sonuç odaklı, detaylara hakim, - Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, - Yurt içi ve yurt dışı seyahat esnekliği olan

 • Gözen Security Services

  Intervıewer Gözen Security Services

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Intervıewer

  Gözen Security Services

  Ref: AYTINT1014 - 613197

  İşin Tanımı Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte;Kariyer, Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, Genç ve dinamik ekip ortamı, Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan UçakÖzel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan özellikler: TC vatandaşı, Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, Prezantabl, Disiplinli, Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • ATS Teknik A.Ş.

  Uçak Mühendisi ATS Teknik A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uçak Mühendisi

  ATS Teknik A.Ş.

  Ref: (UM-01) - 612612

  İşin Tanımı ATS Teknik A.Ş'nin Mühendislik Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere UÇAK MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Uçak,Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen havacılık sektöründe 1-2 deneyimli, İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Raporlama konusunda başarılı, Analitik düşünebilen,sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunan, Takım çalışmasında yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,

 • Adecco Bursa

  Cabin Crew Adecco Bursa

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cabin Crew

  Adecco Bursa

  Ref: BFS1014 - 612597

  İşin Tanımı The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company.

  Aranan Nitelikler Preferably graduated from the Tourism degree programs Fluency in written/spoken English Willing to work in flexible hours and no restrictions to travel Have a positive attitude to provide excellent service working within a team environment, dealing with people from all cultures Resident in Istanbul We’re looking for newly graduates for our international client operating in tourism sector.

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Yazılım Uzmanı Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzmanı

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (YU-01) - 608667

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET bünyesinde görevlendirilmek üzere YAZILIM UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler C#.NET, ASP.NET. NET XML, Web Servisleri, MSSQL, T/SQL, HTML, Javascript, MVC , Ajax, JQuery konularında en az 3 yıl tecrübeli, Veritabanı tasarımı ve programlaması (MS-SQL) konularında tecrübeli, Object Oriented Programlama konusunda bilgi sahibi, Kurumsal web tabanlı uygulamalarda tecrübeli, Tercihen Photoshop, CSS3, HTML5 gibi tasarım araçları hakkında tecrübe sahibi, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • ALP HAVACILIK

  Finans Uzman Yardımcısı ALP HAVACILIK

  Eskişehir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Uzman Yardımcısı

  ALP HAVACILIK

  Ref: FUY-10-14 - 609237

  İşin Tanımı Şirket'in finansal süreçlerini yasal mevzuata uygun, belirlenen norm ve standartlar çerçevesinde yürütmek amacıyla gerçekleşmesine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, * Finans alanında en az 1 yıl deneyim, * Tercihen İngilizce bilgisine sahip, * Microsoft Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * Planlı çalışan ve detaylara önem veren, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir,

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İnsan Kaynakları Stajyeri Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Stajyeri

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (İKS-01) - 607612

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET İnsan Kaynakları Departmanımız bünyesinde ZORUNLU stajını yapmak isteyen öğrencilerinin staj başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler - Haftanın en az 3 günü devam edebilecek, - İnsan Kaynakları alanında bilgi sahibi olmak, şirket uygulamalarında birebir rol almak isteyen, - Ağırlıklı bordro ve özlük işleri süreçlerinde görev yapacak

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Muhasebe Uzman Yardımcısı Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzman Yardımcısı

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (MUY-01) - 607572

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Muhasebe Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin (tercihen) İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, - Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, - SAP implementasyon sürecinde proje kapsamında görev almış veya SAP kullanmış, - (Tercihen) Çok iyi derecede ingilizce bilen, - MS Office uygulamalarına hakim, ileri düzeyde excel kullanabilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, - Analitik düşünen, sonuç odaklı, detaylara hakim. .

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ticari Planlama Memuru Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ticari Planlama Memuru

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (TPM-01) - 606134

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET bünyesinde görevlendirilmek üzere TİCARİ PLANLAMA MEMURU aranmaktadır. Ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşımızın görev sorumlulukları aşağıdaki gibidir; Tarife planlama, Tüm yurtiçi ve yurtdışı slot koordinasyon, Uçuş taleplerinin derlenmesi ve cevaplanması, Sivil havacılıklar ile görüşme,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip ve aktif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Sivil havacılık mezunu ya da havacılık deneyimi olan, Yaratıcı gücü , ifade ve ikna yeteneği güçlü, sunum becerisi olan,prezantabl Analiz yeteneğine sahip, sonuç odaklı, detaylara hakim olan,

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Kargo Memuru Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kargo Memuru

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: (KM-01) - 606027

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET'in Kargo Başkanlığı bünyesinde görevlendirecek, kargo rezervasyon kabulü, dokümantasyon takip ve kontrolü, kargo operasyonlarının takibinde görev alacak KARGO MEMURU aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu, * En az 2 sene hava kargo sektöründe tecrübesi * Tercihen lojistik eğitimi almış, * İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi derecede kullanabilen, * Tercihen ikinci dil olarak Rusça veya Arapça bilen, * MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Hedef odaklı, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı. ** Yurtdışı projelerinde görevlendirilecektir, bu nedenle seyahat engeli olmayan ve yurt dışı lokasyonlu görevleri değerlendirebilecek adayların başvuru yapması rica olunur.

 • ALP HAVACILIK

  Kalite Mühendisi ALP HAVACILIK

  Eskişehir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Mühendisi

  ALP HAVACILIK

  Ref: KM-09-14 - 605947

  İşin Tanımı Şirket'in yasal zorunluluklar, sahip olduğu uluslararası sertifikasyonlar, müşteri özel istekleri ve iç normlar çerçevesinde taahhüt edilen zaman, adet ve kalitede üretim yapılmasını sağlamak amacı ile ön seri ve seri fazlarında; süreçlerin proseslerinin ve ürünlerinin kalitesini güvence altına almak için gerekli olan kontrolleri belirlemek, sürekli iyileşme mantalitesi ile iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerinde rol almak ve yapılan çalışmaların dokümanter edilmesini sağlayarak, çalışmaların yazıldığı şekilde yapıldığını çeşitli faaliyetler ile güvence altına tutmak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, *Talaşlı İmalat sektöründe en az 2 yıl deneyim, *Çok iyi derecede teknik resim bilgisi, *İyi derecede İngilizce, *Office ve ERP programlarına hakim, *Askerlik görevini tamamlamış, *Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adaylar değerlendirilecektir

 • Gözen Security Services

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik) Gözen Security Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antalya Güvenlik Memuru (Uçak Özel Güvenlik)

  Gözen Security Services

  Ref: ASAYT092014 - 604365

  İşin Tanımı "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya (AYT) Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler Adaylarda aranan özellikler: - TC vatandaşı, - Ö.G.G kimlik kartı sahibi, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - - Tercihen max. 35 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Mutfak Görevlisi Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Görevlisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Havalimanı - 603727

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı içerisinde görevlendirmek üzere mutfak alanında görevlendirilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hazır yiyeceklerin bant usulü tepsilere dizilmesinde görev alabilecek; Yoğun ve hızlı çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sağlık problemi bulunmayan, 18-35 yaşları arasında, 3 vardiyalı sistemde çalışabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe özen gösteren, En az ilkokul mezunu. Not: Anadolu ve Avrupa Yakası' nda servis imkanı vardır.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Vasıfsız Eleman Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıfsız Eleman

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: Havalimanı - 603726

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı içerisinde görevlendirmek üzere Temizlik Elemanı, Bulaşıkhane Personeli, Boşaltma Elemanı, Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yoğun ve hızlı çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Sağlık problemi bulunmayan, 18-35 yaşları arasında, 3 vardiyalı sistemde çalışabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe özen gösteren, En az ilkokul mezunu. Not: Anadolu ve Avrupa Yakası' nda servis imkanı vardır.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Lounge Vardiya Amiri Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lounge Vardiya Amiri

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 603206

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Lounge Vardiya Amiri arayışımız bulunmaktadır. En yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak. Vardiyada çalışan personeli koordine etmek Operasyonel sürecin doğru ve eksiksiz yürütülmesini sağlamak. Aksaklık yaşanılan operasyonel konulara çözüm üretmek, verimliliği arttırmak. İyi derecede personeli yönlendirmek ve motive etmek. Şirket prensip ve politikalarına uygun olarak kuralların ve disiplinin uygulanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik, İşletme) İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak konuşabilen Restoran ve otelcilik alanında en az 3 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan Ms Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek ( 7-15, 15-23, 23-07 ) Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Müşteri odaklı ve markayı sahiplenen

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Lounge Concierge Görevlisi Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lounge Concierge Görevlisi

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 603203

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Lounge Concierge Görevlisi arayışımız bulunmaktadır. Lounge alanındaki dinlenme odalarının ve duşlarının koordinasyonunu sağlamak; misafirin istekleri doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapmak ve iletişimi sağlamak; iç iletişimi, telefon ve mail trafiğini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu 25-28 yaşları arasında Tercihen minimum 3 yıl, 5 yıldızlı otel bünyesinde çalışmış Çok iyi seviyede İngilizce konuşabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek Dinamik , güleryüzlü , iletişimi güçlü, problem çözücü, pratik Aktif bilgisayar kullanabilen Bayan.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Lounge Servis Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lounge Servis Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 603202

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider müşterimiz için Lounge Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır. Self servis alanda büfeleri hazırlama, boşları toplama, kahve servisi yapmak, Misafirleri karşılamak, ağırlamak, Misafirin istekleri doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapmak ve doğru iletişimi sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe Yiyecek İçecek alanında deneyimli, İyi derece İngilizce bilen, İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Vardiyalı çalışmaya ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden/edebilecek.

 • Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Stok Takip ve Planlama Sorumlusu Atlasjet Havacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stok Takip ve Planlama Sorumlusu

  Atlasjet Havacılık A.Ş.

  Ref: - 600488

  İşin Tanımı İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapan ATLASJET bünyesinde görevlendirilmek üzere Stok Takip ve Planlama Sorumlusu aranmaktadır. İşin Tanımı : Ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşımızın özet görev tanımı aşağıdaki gibidir ; Depo sisteminin kurulumundan sorumlu olmak, Stok kontrol ve takibi için gerekli raporlama sistemini geliştirmek ve Muhasebe Başkanlığı'na raporlamak.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Mühendisliği mezunu, - Daha önce depo/stok kontrol sistem kurulumunda görev almış (tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli) - SAP kullanmış olan, tercihen implementasyon sürecinde görev almış, (Wings programını kullanmış olması öncelikli tercih nedeni olacaktır.) - İyi derecede ingilizce bilen, - Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • CVPlus Search & Selection

  Branch Manager-Madınah Aırport CVPlus Search & Selection

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Branch Manager-Madınah Aırport

  CVPlus Search & Selection

  Ref: BMMA-0408 - 598200

  İşin Tanımı We are seeking a ''BRANCH MANAGER-MADINAH AIRPORT'' for our client BTA, who is a leading airport food and beverage service industry. Ensuring that all procedures and guide lines are implemented across the business, Responsible for all implementations at BTA Madinah operations, Taking actions to achieve the targets of annual business budget, Coordinating and managing the Line Employees, ensuring that all functions work harmoniously, Directing and coordinating the activities of staff to provide cost effective, on time and quality service to customers, Responsible for preparing feasibility studies, business reviews, reports and recommendations to the top management, Coordinating the operation regarding relations with joint venture partners and government liaisons.

  Aranan Nitelikler University degree in Hotel Management/Business Administration or relevant field of study, +7years of management experience in related fields (International restaurant chains, 5 star hotels/resorts), Ability to work under pressure with tight deadlines, Fluency in written and spoken English and/or Arabic, Excellent command of MS-Office Applications (especially MS-Excel), Excellent analytical thinking, problem solving, verbal and written communication skills, Experience in working in multi-cultural environments, No obstacle to work in Madinah, Military Service should be completed for male candidates.

 • Gözen Security Services

  Yetiştirilmek Üzere Uçak Özel Güvenlik Görevlisi Gözen Security Services

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Uçak Özel Güvenlik Görevlisi

  Gözen Security Services

  Ref: 5188KAHL022014 - 592470

  İşin Tanımı "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Atatürk Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcu bagaj, uçak ve ikram güvenliği hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır. Bununla birlikte; - Kariyer, - Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, - Genç ve dinamik ekip ortamı, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler - TC vatandaşı, - Tercihen lise mezunu, - Adli sicil kaydı olmayan, - Erkek adaylar için askerlik min 3 yıl tecilli olan - Tercihen max. 33 yaşında, - Takım çalışmasına yatkın, - Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, - Prezantabl, - Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min. 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka