ARAMA SONUÇLARI

 • Güres Group A.Ş.

  Yem Üretim Operatörü Güres Group A.Ş.

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yem Üretim Operatörü

  Güres Group A.Ş.

  Ref: N-03 - 606621

  İşin Tanımı Giriş kalite kontrolü yapılmış hammaddelerin teslim alınarak doğru siloya boşaltılmasını sağlamak, Yem ve fullfat üretimi için stoklama ve üretim planını hazırlamak, Makineyi çalıştırma talimatlarına uygun olarak çalıştırma ve kapatma, Üretim verimlilik kriterlerinde sürekli iyileştirme sağlama, Arıza kaynaklı duruş sürelerinde minimizasyon, koruyucu bakım programlarının uygulanması, Günlük, haftalık, aylık bakımları yapma, Üretim prosesinden mamulun kaliteli bir şekilde çıkmasını sağlama, her aşamada kontrol etme ve iyileştirme, Doğru hammadde kullanımı, doğru parametre seçimi, doğru makine ve ekipman seçimi, proses iyileştirme, mamul ve yarımamul kalite kontrol, sonradan gelebilecek müşteri şikayetlerini karşı önlem alma.

  Aranan Nitelikler Yem İşletmesinde görevlendirmek üzere Üretim Operatörü aranmaktadır. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu (Makina, Motor, Elektrik, Elektronik bölümü ) mezun, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek aday, Manisa, Saruhanlı, Akhisar da ikamet eden.

 • SFC HR

  Dış Ticaret &satış Asistanı SFC HR

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret &satış Asistanı

  SFC HR

  Ref: SFC-SA - 605471

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, tavukçuluk ekipmanları konusunda faaliyet gösteren İstanbul-Asya Yakası'nda yerleşik firmamıza , satış departmanına asiste edecek, ithalat/ihracat konusunda çalışacak, dökümantasyonları hazırlayacak ve takibini yapacak, ekibine destek olacak " DIŞ TİCARET &SATIŞ ASİSTANI" aranmaktadır

  Aranan Nitelikler • Üniversite ve/veya MYO mezunu (tercihen uluslararası ilişkiler,dış ticaret, ithalat ve ihracat vb. ) • İyi derecede İngilizce bilen ( 2. dil tercih sebebidir ), • Tercihen İthalat ve ihracat operasyonlarında tecrübeli, • Satış asistanlığı veya satış destek pozisyonlarında 1-2 yıl deneyimi olan, • MS Office uygulamalarına ve operasyon işlemlerine hakim, • İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, • Bayan, SFC İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.08.2013 tarihli 604 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • Sütaş

  Elektrik ve Mekanik Bakım Operatörleri Sütaş

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik ve Mekanik Bakım Operatörleri

  Sütaş

  Ref: ENFTEK0914 - 604888

  İşin Tanımı Üretim makinelerinin elektrik tesisatının montaj ve demontaj işlemlerini yapmak. Fabrika iç/dış aydınlatma bakımını yapmak. İş alanının temizliğini ve hijyenini Temizlik, HACCP Planlarına ve GMP kurallarına uygun olarak sağlamak,temizlik ve sarf malzemeleri kullanımında talimatlara uymak. İş alanındaki makine ve ekipmanlar ile ilgili arızaları gidermek, bakım onarım takvimine göre periyodik bakımları takip etmek.

  Aranan Nitelikler Sütaş Grubu şirketlerinde Karacabey tesislerinde görevlendirilmek üzere Elektrik ve Mekanik Bakım Operatörleri aramaktayız. Teknik/Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Makine/Elektrik-Elektronik bölümü mezunu olmak, 0-3 yıl arasında iş deneyimine sahip, Analitik düşünen, Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, Microsoft Office uygulamalarına hâkim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Sürücü Belgesine sahip Seyahat engeli olmayan, Karacabey ‘de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Güres Group A.Ş.

  Organik Gübre Üretim ve Pazarlama Sorumlusu Güres Group A.Ş.

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Organik Gübre Üretim ve Pazarlama Sorumlusu

  Güres Group A.Ş.

  Ref: GUS-01 - 604687

  İşin Tanımı Organik Gübre üretim süreçlerinin planlanması ve koordinasyonunu yapmak. Tüm tesisin ilgili hammadde, yedek parça, ambalaj malzemesi, ihtiyaçlarının temini için satınalma departmanına siparişleri vermek, tedarikini takip etmek, kontrolünü yapıp teslim almak. Personellerin sevk ve idaresini sağlamak Siparişlere göre işletmenin çalışma zamanlamasını yapmak. Yıllık üretim ve satış organizasyonları yapmak, pazarlama stratejileri geliştirmek iç ve dış piyasaları araştırmak ve yönetime rapor vermek.

  Aranan Nitelikler Ziraat Mühendisliği –Toprak bölümünden mezun, Organik gübre üretim süreçleri ve satış pazarlama konusunda uzman, Ürünümüzü birebir tanıtıp deneme uygulamaları yapabilecek, portföy sahibi, Pazar analizi ve müşteri odaklı politikalar üretebilen, Müşterilerin takibini yapabilecek, Manisa merkez, Saruhanlı, Akhisar ilçelerinde ikamet problemi olmayan, Tercihen erkek, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan.

 • Güres Group A.Ş.

  Elektrik Bakım Destek Hizmetleri Şefi Güres Group A.Ş.

  Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Bakım Destek Hizmetleri Şefi

  Güres Group A.Ş.

  Ref: N02 - 603717

  İşin Tanımı Tüm tesislerde yıllık planlı ve periyodik ilgili bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Elektrik-elektronik acil bakım faaliyetlerine bizzat müdahalede bulunmak, Arızaları izlemek, kronik arızaların tekrarlamasını önleyici bakım ve iyileştirme faaliyetlerini belirleyerek gerçekleştirmek, Teknik malzeme tedarik ve makine/ekipman alımlarında satınalma süreçlerine destek vermek, Makine, teçhizat ve sistemlere ilişkin yatırım planı çalışmalarına katılmak

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun Fabrika ve yardımcı tesisler bakımı konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, YG, OG ve AG elektrik ekipmanları konusunda deneyimli Elektrik bakım ve montaj tecrübesine sahip, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım),Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Su tesisatı Alt yapı (kablolama- borulama) Üst yapı (montaj , kablolama- pano hazırlama İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan Manisa Merkez- Saruhanlı- Akhisar 'da ikamet eden.

 • Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  Mandıra İşletme Yöneticisi Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mandıra İşletme Yöneticisi

  Saray Muhallebicisi//Teşvikiye Saray Gıda

  Ref: ÇİFT-1 - 596268

  İşin Tanımı Silivri İlçesindeki büyükbaş hayvan çiftliğinde görev alacak MANDIRA İŞLETME YÖNETİCİ arıyoruz. Mandıranın günlük işletme kontrollerinin yapılması Personelin idari ve finansal işlemlerinin takip edilmesi Süt sağım, depolama ve dağıtım hizmetlerine ait tüm sürecin takibi İşletmenin geri dönüşüm, sağlık ve hijyen süreçlerinin takibi İşletmeye ait gerekli mevzuat anlaşmalarının yapılması ve takibi Üretim ve satış koordinasyonunun yürütülmesi, fatura ve irsaliye takibi Kalite ve Hijyen Yönetimi, Gıda Güvenliği vs. tüm yasal uygulamaların kontrolleri Sektörde faaliyet gösteren diğer firmaların işletme politikalarının takip edilmesi ve ilişkilerin geliştirilmesi Kaliteli süt üretimi için öncelikle yem olmak üzere olan tüm tarımsal ürünlerin alım sürecinin takip edilmesi İşletmeye ait sözleşme, anlaşma vs. yasal süreçlerin yönetilmesinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği, İşletme veya İktisat mezun En az 5 yıllık büyükbaş hayvan mandıra/çiftlik işletmeciliği tecrübesi olan Tarım ve Hayvancılıkla ilgili tüm kanunları bilen Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan P&L raporları, satış ve stok raporları yapabilen Ön muhasebe bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü Belgesine sahip

 • Çetinkaya

  Kasap Çetinkaya

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasap

  Çetinkaya

  Ref: KSP01 - 333454

  İşin Tanımı Türkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin İstanbul Üsküdar ve Dudullu mağazaları Market bölümünde Kasap olarak görevlendirilmek üzere, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, hijyene önem veren, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan takım arkadaşları arıyoruz. Reyonunun satışa hazırlanması, Ürünlerin reyonlarda hijyen kurallarına ve standartlara uygun olarak teşhir ve düzeninin sağlanması, Müşteri taleplerinin güler yüzle hazırlanması ve sunulması, Mağazanın gereksinim duyduğu miktarda ve nitelikte ürün siparişinin hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Et parçalama-sıyırma işinde (Kemikli – Kemiksiz) en az 2 yıl meslek tecrübesi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, Kişisel temizliğine önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bayan/Bay adaylar.

 • Firma Adı Gizli

  Çoban- Bekçi Firma Adı Gizli

  Çanakkale 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çoban- Bekçi

  Firma Adı Gizli

  Ref: ÇBN- BEKÇİ - 612762

  İşin Tanımı Çanakkale'deki çiftlikte çalıştırılmak üzere çoban ve bekçi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çanakkale'de ikamet eden, Çiftliğin güvenliğinden sorumlu olacak, Benzer pozisyonda deneyim sahibi, Gece bekçiliği yapabilecek, Dürüst, uyumlu ,güvenilir , Çiftlikte çalıştırılmak üzere, Küçükbaş hayvan bakımından anlayan ve çiftliğinden genel bakımından sorumlu olan çalışma arkadaşları armaktayız.

 • Fidelis Yapı İnşaat

  Sekreter - Ön Muhasebe Fidelis Yapı İnşaat

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter - Ön Muhasebe

  Fidelis Yapı İnşaat

  Ref: - 599288

  İşin Tanımı Firmamıza gelen misafirlerin karşılanması, Telefon ve faks trafiğinin yönetilmesi ve gelen çağrıların ilgili birimlere yönlendirilmesi, Dosyalama ve arşivleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Dosyalama ve evrak takibini düzenli biçimde sağlamak, Posta ve kurye işlemlerinin yapılması, Tüm operasyon süreçlerinde diğer departmanlara destek verilmesi, Ofis genel ihtiyaçlarını takip ve tedarik etmek, Mesajları doğru, eksiksiz ve zamanında ilgili kişilere iletmek, Gelen ve giden evraklar ile ilgili takibi yapmak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Departman raporlamalarının takibi ve yönetime iletilmesi, Üst yönetime ilgili raporlamaların sunulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden , Ön lisans veya Lisans mezunu, 20-30 yaşları arasında, Bayan, Ofis araçlarını aktif kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Ofis içi koordinasyonu sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, Prezentabl, kişisel bakımına özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Titiz, planlı, sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ataşehir ve/veya yakın çevresinde ikamet eden.

 • Platin Group A.Ş.

  Satın Alma ve İdari İşler Müdür Yardımcısı Platin Group A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satın Alma ve İdari İşler Müdür Yardımcısı

  Platin Group A.Ş.

  Ref: - 597463

  İşin Tanımı Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.autokulis.com www.sporkulis.com www.yapivitrini.com www.finanskulis.com www.ekonomikulis.com www.enerjikulis.com www.teknolojikulis.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -İdari İşler satınalma süreçlerinde en az 5 yıl yöneticilik yapmış, -Tedarikçi ilişkileri yönetimi konusunda başarılı, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip İkna kabiliyeti olan,çözüm odaklı Organizasyonel becerileri gelişmiş Disiplinli,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,ekibini yönlendirebilecek Üst düzey pc, network bilgisine sahip, Ofis teknik işleri takibinde teknik yeterliliğe sahip, En az 5 yıl İstanbul trafiğinde pratik araç kullanmış, Anadolu yakası yol bilgisine sahip -Temsil, müzakere ve koordinasyon becerilerine sahip, -Takipçi ve insiyatif kullanabilen, -Hedefe yönelik sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına inanan, -İşinde titiz, özenli ve disiplinli, Anlık karar verme ve Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Ekip ruhuna inanan, Yeterli düzey pc, network, vb. ofis teknik işleri takibinde teknik yeterliliğe sahip, İkna kabiliyeti olan,çözüm odaklı, Organizasyonel becerileri gelişmiş,

 • Ankara Yem Sanayi

  Satış ve Pazarlama Temsilcisi Ankara Yem Sanayi

  Kırıkkale 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Temsilcisi

  Ankara Yem Sanayi

  Ref: - 609531

  İşin Tanımı Firmanın görevlendirmiş olduğu bölgede mevcut satış kanallarının takibi ve satış kabiliyetlerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak. Bölgesinde firma tanıtım faaliyetlerini yürütmek ve yeni satış noktalarını oluşturmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Veterinerlik Fakültesi /Ziraat Fakültesi Zootekni bölümlerinden mezun olmak. İdealist, eğitime açık Satış Pazarlama konusunda Kariyer hedefi olan İnsan ilişkilerinde başarılı ve Yönetici kimliğe sahip MS Office programlarına hakim Sürücü Belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyehat engeli olmayan Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • Vaner Gıda Tic. San. Ltd. Şti.

  Mali ve İdari İşler Müdürü Vaner Gıda Tic. San. Ltd. Şti.

  Bursa 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mali ve İdari İşler Müdürü

  Vaner Gıda Tic. San. Ltd. Şti.

  Ref: - 611815

  İşin Tanımı *Şirketin vergi mükellefiyetleri ile ilgili işleri planlamak, yönetmek ve beyannamelerin verilmesini sağlamak, *Tüm departmanların katkısıyla yıllık şirket bütçesinin hazırlanmasını koordine etmek ve bütün mali tabloları konsolide etmek, gerekli dökümanları ve ay sonlarında bütçe raporlarını hazırlamak, *Şirketin finansman ihtiyaçlarını araştırmak, en uygun olanlarını seçenekli olarak üst yönetime önermek karar alınması durumunda uygulanmasını sağlamak, *Şirketin nakit akış tablosunun hazırlanmasını sağlamak, *Mali ve Muhasebe Mevzuatını takip etmek, değişiklikleri uygulamak ve düzenli olarak doğrudan Genel Müdüre raporlamak.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İlgili bölümlerinden mezun, *Finansal muhasebe, maliyet muhasebesi konularında deneyimli, *Muhasebe ile ilgili tüm yasal mevzuat, kıymetli evrak, finans ve finansal raporlama, finansal kaynak yönetimi, vergi mevzuatı konularında bilgili, *Müdürlük makamında en az 2 yıl görev yapmış, *Stres altında performansını koruyabilen, mücadeleci, *Başarma arzusu ve karşılıklı bağlılık duygularına sahip olan, *Analiz etme, bütünü görebilme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, *Karar alma ve inisiyatif kullanma becerileri gelişmiş, *Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, etkin iletişim ve çevre oluşturma becerilerine sahip, MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ arıyoruz.

 • Bursayem

  Vasıfsız Eleman Bursayem

  Bursa 11-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıfsız Eleman

  Bursayem

  Ref: - 604173

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler *18-45 yaş arasında *Askerliğini yapmış, *En az ilk okul mezunu, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek vasıfsız takım arkadaşları aramaktayız.

 • SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Veteriner Hekim/veteriner Sağlık Teknikeri SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Sakarya 03-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Veteriner Hekim/veteriner Sağlık Teknikeri

  SÜMEROĞLU KUYUMCULUK NAKLİYE AKARYAKIT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Ref: vet001 - 589557

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde bulunan 350 baş Sağmal Sığır Süt İşletmesinde görevlendirilmek üzere, çiftlik deneyimi olan, sürü yönetimi, personel idaresi, makine ve ekipman kullanma ve kontrol işlemlerinin yapımını üstlenecek, Veteriner Hekim ya da Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere Çalışma Arkadaşı Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel Yeterlilikler: Araştırıcı olmak; Hayvansever olmak; Yönetim ve Liderlik yapabilmek, Ekip çalışması yapabilmek; Analitik düşünebilme ve sorun çözebilmek; Etkili İletişim yeteneği; Düşüncelerini sözlü ifade edebilme gücüne sahip olmak, Başkalarını etkileyebilme, yönlendirebilme ve ikna edebilmek; Karar verebilme ve sorumluluk alabilmek; Stresle baş edebilmek; İş disiplinine sahip olmak; İş güvenliğine dikkat etmek; İşyeri çalışma prensiplerine uymak; İşyerine ait araç, gereç ve ekipmanların kullanımına özen göstermek; Hijyen olmaya özen göstermek; Titiz olmak; Yeniliklere açık olmak; Zamanı iyi kullanmak.

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ

  Bölge Müdürü Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ

  Ankara, İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Müdürü

  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ

  Ref: BLGMDR - 582629

  İşin Tanımı Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Yemek ve Tesis Yönetim Hizmetlerinde Türkiye operasyonlarında görev alacak '' Bölge Müdürü '' takım arkadaşları aramaktadır. Üniversite mezunu, Hizmet sektöründe en az 5 yıllık yöneticilik deneyimine sahip (tercihen gıda ve tesis yönetim hizmetleri alanında), İyi derecede İngilizce bilen, Bütçe, maliyet, analiz ve planlama konularına hakim, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatleri ve seyahata uyum sağlayabilecek, Geniş bir ekibin yönetim ve denetimini yapabilecek, liderlik vasıflarına sahip, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Satış Temsilcisi Firma Adı Gizli

  Konya 31-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: Satış Temsil 03 - 591322

  İşin Tanımı Firmamız Satış Temsilcisi alacaktır. Görevleri arasında : - Tavukçuluk ekipmanlarının müşterilere tanıtımı ve satışı - Satılan projelerin takibi - Satış raporlarının hazırlanması - Yurtdışı ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi yer almaktadır.

  Aranan Nitelikler - 25-35 yaş aralığında Bay - Askerlik vazifesini tamamlamış - Ziraat Fakültesi Zootekni ya da Veterinerlik mezunları tercih sebebidir - En az beş yıllık proje satış tecrübesi - Çok iyi İngilizce konuşma bilgisi - Yoğun derecede yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmama, - Aktif sürücü - Müşteri ilişkilerinde başarılı Satış tecrübesi olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka