ARAMA SONUÇLARI

 • Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Hemşire Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

  Ref: 95869 - 617988

  İşin Tanımı Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevlendirilmek üzere; . Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, . Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetine önem veren, . Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, . Takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü, . Mesleğinde kariyer hedefi olan, . Yeni mezun ve tecrübeli hemşireler alınacaktır hemşirelerimiz için ücretsiz lojman imkanı bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Bayındır Hastanesi

  Hemşire Bayındır Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 616419

  İşin Tanımı Bayındır Sağlık Grubu Yaşam Kent Yaşlı Bakım Merkez'imizde Görev almak üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen meslek yüksek okul mezunu, * Minimum 2 yıl iş tecrübesi olan, * Hasta memnuniyetine önem veren, * Ekip çalışmasına yatkın, Hemşire adayları aranmaktadır.

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Yeni Doğan Yoğun Bakım (Nıcu) Hemşiresi Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yeni Doğan Yoğun Bakım (Nıcu) Hemşiresi

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: NICU-001 - 616067

  İşin Tanımı Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmetiyle buluşturmada " Herkes İçin Sağlık ” sloganı ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, faaliyetlerini sürdüren grubumuzun; Bursa MEDİCALPARK Hastanesi bünyesinde çeşitli branşlar da görevlendirilmek üzere sağlık sektöründe kariyerini zirveye taşımak isteyen " YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ ” pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. " İş hayatında atacağınız doğru adımlar sizi zirveye taşıyacaktır. Kariyerinizde yükselmek için doğru tercihi yapın ve ülkemizin en büyük özel hastaneler zincirinin bir parçası olan Bursa MEDICALPARK Hastanesi ailesine katılarak geleceğinizi garantileyin! ” www.medicalpark.com.tr www.medicalparkik.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Yeni Doğan YB bölümünde az 2 yıl tecrübeli, Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Güler yüzlü, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Vardiyalı çalışabilecek, Hastanemizin lojman imkânı bulunmaktadır.

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Bebek Hemşiresi Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bebek Hemşiresi

  Kadıköy Şifa Sağlık Grubu

  Ref: HHM-BEB01 - 615129

  İşin Tanımı Hastanemiz bünyesinde Kadıköy ve Ataşehir Lokasyonlarımızda Yenidoğan ünitesinde Hemşire olarak görevlendirilmek üzere. Görev aldığı serviste tüm hastaların tanı ve tedavisi doğrultusunda yürütülen hemşirelik bakımlarının planlanmasını, uygulanmasını ve değerlendirilmesini sağlar.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İlgili alanda en az 2 yıl deneyimli, Görünümüne ve kişisel hijyenine önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Fransız Lape Hastanesi

  Eğitim Hemşiresi Fransız Lape Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Hemşiresi

  Fransız Lape Hastanesi

  Ref: EH-001 - 614247

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan Fransız Lape Hastanesi kariyerini psikiyatri alanında planlayan ‘’Eğitim Hemşiresi’’ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, Tercihen Psikiyatri Hemşireliği alanında Yüksek Lisans Yapmış, Eğitim Hemşireliği alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan, Sunduğumuz İmkanlar Köklü bir kurumda çalışma imkanı, Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, Modern çalışma koşulları, Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, Ulusal ve Uluslararası eğitmenlerden alana özel ücretsiz eğitim alma imkanı,

 • Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Kadın Doğum Servis Hemşiresi Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Çanakkale Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kadın Doğum Servis Hemşiresi

  Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Ref: KDH1 - 611923

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu, Kadın Doğum Servisi deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın 'Kadın Doğum Servis Hemşiresi' aramaktayız.

 • Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Ameliyathane Hemşiresi Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Çanakkale Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ameliyathane Hemşiresi

  Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi

  Ref: AMH1 - 611922

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Ameliyathane Hemşireliği alanında en az 1 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Ameliyathane Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Onkoloji Hemşiresi Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Onkoloji Hemşiresi

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: BRS-OHM-01 - 611047

  İşin Tanımı Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmetiyle buluşturmada " Herkes İçin Sağlık ” sloganı ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, faaliyetlerini sürdüren grubumuzun; Bursa MEDİCALPARK Hastanesi bünyesinde çeşitli branşlar da görevlendirilmek üzere sağlık sektöründe kariyerini zirveye taşımak isteyen " ONKOLOJİ HEMŞİRESİ ” pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. " İş hayatında atacağınız doğru adımlar sizi zirveye taşıyacaktır. Kariyerinizde yükselmek için doğru tercihi yapın ve ülkemizin en büyük özel hastaneler zincirinin bir parçası olan Bursa MEDICALPARK Hastanesi ailesine katılarak geleceğinizi garantileyin! ” www.medicalpark.com.tr www.medicalparkik.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hemşirelik Bölümlerinden veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Kemoterapi Sertifikasına sahip, Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Güler yüzlü, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Hastanemizin lojman imkânı bulunmaktadır.

 • Göztepe Medical Park Hastanesi

  Göz Ameliyathane Hemşiresi Göztepe Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Göz Ameliyathane Hemşiresi

  Göztepe Medical Park Hastanesi

  Ref: GOZGAMLH092014 - 610638

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Göz ameliyatlarında en az 1 yıl deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, 'Göz Ameliyathane Hemşiresi'arayışımız bulunmaktadır.

 • Liv Hospital Group

  Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi Liv Hospital Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

  Liv Hospital Group

  Ref: ULUSEH0914 - 609727

  İşin Tanımı Liv Hospital Ulus bünyesinde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı "Enfeksiyon Hemşireliği Sertifikası" sahibi, Alanında en az 2 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Enfeksiyon kontrolü ile ilgili tüm cihaz ve ekipmanları kullanabilecek, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği kuvvetli ve güler yüzlü, Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Hemşirelik Hizmetleri Müdürü-Müdür Yardımcısı Tarsus Medical Park Hastanesi

  Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşirelik Hizmetleri Müdürü-Müdür Yardımcısı

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARHHM01 - 609651

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Tarsus Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Hemşirelik bölümleri mezunu, Tercihen Hemşirelik süreçleri ile ilgili Yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Sorumluluk sahibi, Ekip yönetme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Ms Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Tam zamanlı çalışabilecek, Tarsus ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek, "Hemşirelik Hizmetleri Müdürü-Müdür Yardımcısı" aranmaktadır.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Medical Park Hastaneler Grubu

  Elazığ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: AMELYTHNSORHEMŞ - 609422

  İşin Tanımı Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Ameliyathane Hemşireliği alanında en az 3 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Elazığ'da ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Bayındır Hastanesi

  Yoğun Bakım Hemşiresi Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yoğun Bakım Hemşiresi

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 609112

  İşin Tanımı Ataşehir'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastane'mizde tam zamanlı olarak çalıştırmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Okulların hemşirelik bölümlerinden mezun, * Tercihen en az 1 yıl yetişkin yoğun bakım tecrübesi olan, * Tercihen yoğun bakım sertifikası olan, * Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, * Güler yüzlü, Yoğun Bakım Hemşiresi adayları arıyoruz.

 • Fatih Medical Park Hastanesi

  Karma Servis Sorumlu Hemşiresi Fatih Medical Park Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Karma Servis Sorumlu Hemşiresi

  Fatih Medical Park Hastanesi

  Ref: FTH.KSSH - 607906

  İşin Tanımı MedicalPark Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; · Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, · En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip, · Tercihen 2 yıl Sorumluk yapmış, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Ekip çalışmasına yatkın, · Liderlik vasıfları gelişmiş, · İletişim yeteneği yüksek, · Mesleğini seven, güleryüzlü, · Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler 'Karma Servis Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Bebek Bakım Odası Hemşiresi Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bebek Bakım Odası Hemşiresi

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: BURBOH01 - 608096

  İşin Tanımı Medicalpark Hastaneler Grubu Bursa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere, •Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunu, •Tercihen en az 1 yıllık deneyimli, •Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, •Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, •Bursa'da ikamet eden veya edebilecek, "Bebek Bakım Odası Hemşiresi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Bayındır Hastanesi

  Sağlık Personeli Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sağlık Personeli

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 606529

  İşin Tanımı Ataşehir'de yer alan hastanemiz çeşitli branşlarında yarı zamanlı olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Okulların Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerinden mezun, * Esnek gün ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, * Güler yüzlü Sağlık Personeli adayları aramaktayız.

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARNICU014 - 606387

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu, Yenidoğan Yoğun Bakım deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneğine kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek " Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi ” aramaktayız

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Genel Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Yoğun Bakım Hemşiresi

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARGYB014 - 606386

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, Genel Yoğun Bakım deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneğine kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek " Genel Yoğun Bakım Hemşiresi ” aramaktayız

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Kvc Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kvc Yoğun Bakım Hemşiresi

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARKVCYB014 - 606384

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, KVC Yoğun Bakım deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneğine kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek " KVC Yoğun Bakım Hemşiresi ” aramaktayız

 • Tarsus Medical Park Hastanesi

  Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi Tarsus Medical Park Hastanesi

  Adana, Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi

  Tarsus Medical Park Hastanesi

  Ref: TARKYB014 - 606380

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Tarsus Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Koroner Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Tarsus ilçesinde ikamet eden/edebilecek "Koroner Yoğun Bakım Hemşiresi" aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka