ARAMA SONUÇLARI

 • Sun Holding A.Ş.

  Sekreter Sun Holding A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Sun Holding A.Ş.

  Ref: - 612705

  İşin Tanımı Sektöründe öncü ve lider Sun Grubu bünyesinde istihdam edilmek üzere Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite/MYO ilgili bölümlerinden mezun - İngilizce bilen - Disiplinli, çalışkan, zamanını yönetebilen - Kişiler arası iletişim yetenekleri kuvvetli - Kurumsal bir yerde sekreterlik pozisyonunda görev almış konusunda deneyimli - Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Asmar Holding

  Personel Özlük İşleri Elemanı Asmar Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Personel Özlük İşleri Elemanı

  Asmar Holding

  Ref: 009.PÖ - 612298

  İşin Tanımı Personel Bordo ve Özlük işleri; Personel Özlük Dosyalarının hazırlanması, güncellenmesi, arşivlenmesi, Personel İşe Giriş ve İşten Ayrılış İşlemlerinin yapılması, Personel puantaj kayıtları, rapor, devamsızlık ve izinlerin takip ve günlük kayıt işlemleri, Personel Ücret ve Yan Haklar hesaplama ve Tahakkuk işlemleri, E-bildirge, İş-Kur vs. bildirimlerin yapılması, İnsan Kaynakları sürecine yardımcı olacak,

  Aranan Nitelikler Bordrolama ve Personel Özlük süreçlerini yürütebilecek, İş Kanunu, SGK, İş-Kur ve Çalışma mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Ücret ve Ücret yönetimi konusunda bilgi sahibi, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarını kullanabilen (Özellikle Excel), Tercihen SAP/HR modülü kullanabilen, Planlama, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip, tertip ve düzen sahibi, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, analitik düşünen, idealist, Kendini geliştirmeyi hedefleyen, Bay

 • Desa Deri

  Temizlik / Çay Personeli Desa Deri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik / Çay Personeli

  Desa Deri

  Ref: OP1014 - 612286

  İşin Tanımı Kuruluş Yönetim Kurulu Başkanının ofis hizmetlerini ve gelen misafirlerin ağırlanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler - Tercihen turizm ve otelcilik bölümü okumuş, - Benzer konuda en az 1 yıl tecrübeli, - Referans verebilecek, - Avrupa yakasında oturan, - Esnek saat çalışmasına bir engeli olmayan,

 • Desa Deri

  Yönetici Asistanı Desa Deri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Desa Deri

  Ref: YA1014 - 612282

  İşin Tanımı Kuruluşun Genel Müdürüne asistanlık yapacak, ajandasını takip edecek, planlama ve organizasyon yapacak, zaman yönetimini başarı ile uygulayacak, gerekli raporlamaları ve dosyalamaları yapacak, dinamik, dikkatli, düzenli ve sonuç odaklı çalışacak, kuruluş içi ve dışında protokol ve insan iletişimini kuracak, Yönetici Asistanı.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik bölümlerinden), Büyük ölçekli bir kuruluşta en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS office programlarını sorunsuz kullanabilen, 25-30 yaşlarında, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Organizasyon ve planlama yeteneği güçlü, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, Oto ehliyet sahibi.

 • Saruhan Şirketler Grubu

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Saruhan Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

  Saruhan Şirketler Grubu

  Ref: 201437 - 611934

  İşin Tanımı Şirketimizin İnsan Kaynakları Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, 'İnsan Kaynakları Uzmanı/Uzman Yardımcısı' takım arkadaşı aramaktayız. Seçme ve yerleştirme süreçlerinin organize edilmesi ve yürütülmesi, Eğitim yönetim sisteminin organize ve takip edilmesi, Bordro ve özlük işlemlerine destek verilmesi İdari işler süreçlerinin organize edilmesi ve yürütülmesi Performans değerlendirme ve kariyer yönetimi gibi diğer insan kaynakları süreçlerine destek verilmesi. Saruhan Şirketler Grubu, 1947'den bugüne Dayanıklı Tüketim Malları, Hızlı Tüketlim Malları, İnşaat ve Enerji sektörlerinde faaliyet göstermekte olup; bünyesinde Fakir Hausgerate, Nilco Reinigungsmachinen, Somex, Alley, Micra ve Nily gibi sektörlerinin önde gelen markalarını barındırmaktadır.

  Aranan Nitelikler Eğitimler: Üniversitelerin Lisans veya Yüksek Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen; Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya İşletme bölümlerinden mezun. Deneyim: İnsan kaynakları uygulama ve süreçlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen seçme yerleştirme ve eğitim yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi. Kişisel Özellikler: İletişim yönü kuvvetli, İç müşteri bilinci yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Kendisini ifade ve ikna gücü yüksek, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Dinamik, takipçi ve detaylara önem veren. Ek Bilgiler: İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, 4857 sayılı iş kanunu ve yasal mevzuatlara hakim, Yetkinlik ve yetkinlik uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Erdem Holding

  Holding Muhasebe Uzman Yardımcısı Erdem Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Holding Muhasebe Uzman Yardımcısı

  Erdem Holding

  Ref: HMUY1014 - 611360

  İşin Tanımı 1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir. • Her gün hazırlanan kasalar ekinde gelen evrakları tasnif ederek muhasebe kayıtlarına girişlerini yapmak • Kasa, banka, fatura işlemlerini gerçekleştirmek • Alıcı ve satıcı hesaplarının mutabakatlarına destek vermek • Vergi döneminden önce vergilerin doğru girilip girilmediğinin kontrolünü yapmak ve vergi beyannamelerini hazırlamak

  Aranan Nitelikler Erdem Holding bünyesinde bulunan şirketlerin muhasebe biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ‘’Holding Muhasebe Uzman Yardımcısı’’ arayışımız bulunmaktadır. • Üniversite ve meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun (muhasebe, işletme vb..) • Analiz yeteneği ve sayısal becerisi güçlü • MS ofis programlarını (Word, Excel, Powerpoint) kullanabilen • Raporlama konusunda deneyimli • Kasa hesabı, mutabakat, fatura işlemleri vb. konularda en az 1 yıl deneyimli • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek • Sigara kullanmayan • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • CVPlus Search & Selection

  Müşteri Sipariş ve Tedarik Yöneticisi CVPlus Search & Selection

  Eskişehir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Sipariş ve Tedarik Yöneticisi

  CVPlus Search & Selection

  Ref: MSTY - 0910 - 610818

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz Türkiye’nin önde gelen sanayi topluluklarından biri olan müşterimiz için ‘MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK YÖNETİCİSİ” arıyoruz. Satış ekiplerinin satış öncesi, satış sırası ve satış sonrası çalışmalarına destek verilmesi, Tedarik zinciri süreçlerinin her aşamasını izleyerek, gerekli düzenlemelerin yapılmasının sağlanması, Bölümün E-Dönüşüm projelerinin geliştirilmesi ve yönlendirilmesi, Dış Ticaret mevzuatına uygun gümrük dosyalarının oluşturulması, Yurt içi ve dışı satış ofislerini şirket politikalarını uygulamaları için bilgilendirilmesi ve izlenmesi, Yurt dışı fabrika ve ofislerde gerektiğinde ortak süreç çalışmalarının yapılması, ISO 9000, ISO 14000, TS 18001, EN 16000, SAP bilgi sistemlerine aktif olarak destek sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Pozisyon ile ilgili en az 5 yıllık tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Özak Global Holding

  Finans Direktörü Özak Global Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Direktörü

  Özak Global Holding

  Ref: FD-1014 - 610274

  İşin Tanımı İştirak ve grup şirketlerinin tüm nakit akışı, kredi ve banka işlemlerinin aktif olarak yürütülmesi ve kontrol edilmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Özak Global Şirketler Topluluğu; iş dünyasında 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı ve bulundukları sektörlerin zirvesinde yer alan şirketleri ile her alanda öncü olma misyonunu taşımaktadır. Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizi Özak Global çatısı altında toplayan Özak Global Holding bünyesinde görevlendirmek üzere 'Finans Direktörü' arayışımız bulunmaktadır. • Üniversitelerin Finans, Bankacılık, Maliye, Ekonomi, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Finans alanında en az 15 yıl, yönetici pozisyonunda 10 yıl deneyimi olan (Banka tecrübesi tercih nedenidir), • Finansal piyasalara hakim, banka ve finans kuruluşları ile ilişkileri sevk ve idare edebilecek, • Nakit akış yönetimi konusuna hakim, • Proje finansmanı konusunda tecrübeli, • Bütçe ve fon yönetimine hakim, • Tekdüzen hesap planı ve yeni TTK hakkında bilgi ve tecrübeli, • Finansal analiz yeteneği güçlü, • İletişim becerisi yüksek, • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, • İngilizcesi, yabancı şirket ve bankalarla müzakereleri yürütebilecek derecede iyi seviyede olan.

 • İhlas Holding A.Ş.

  Bütçe Raporlama Uzmanı İhlas Holding A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bütçe Raporlama Uzmanı

  İhlas Holding A.Ş.

  Ref: HOLBRU-001 - 610155

  İşin Tanımı Yıllık bütçe ve nakit akımlarının hazırlanması ve raporlanması, Grup Şirketlerinin aylık faaliyet sonuçlarının bütçe ve fiili olarak raporlanması, Aylık yönetim toplantılarına baz olacak raporların hazırlanması, Grup şirketlerinin yıllık gider bütçesi çalışmalarına katılım, Aylık satış, karlılık ve bütçe gerçekleşme raporlarının hazırlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Finans vb. bölümlerinden ya da bu alanda Yüksek Lisans yapmış, Bütçeleme tekniklerine hakim ve benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Mali tablo analizi, UFRS ve Konsolidasyon konularına hakim, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri seviyede kullanan, Tercihen SAP Business Objects iş zekası platformu araçları hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünme, iletişim, koordinasyon ve sunum becerileri gelişmiş, Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen, Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Muhasebe Yöneticisi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yöneticisi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: MM_260914 - 609227

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Mali İşler Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Muhasebe Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu (İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden mezun), KDV iade çalışmalarında deneyimli, Tercihen inşaat sektörü / inşaat muhasebesi deneyimine sahip, ERP sistemleri deneyimine sahip (tercihen MS Axapta), MS Office programlarını, özellikle MS Excel'i etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  İdari İşler Memuru Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Memuru

  Firma Adı Gizli

  Ref: GZLIIM-001 - 607729

  İşin Tanımı Holding plazadaki şirketlere, aylık gider payı hesaplarının yapılması, Gelen-giden evrak takibi ve dağıtım işlerinin yerine getirilmesi, Şirket ve resmi kurumlar ile ilgili tüm muamele işlerini yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversite mezunu, İdari işler konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay adaylar,

 • Öztürk Holding

  Avukat Öztürk Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Öztürk Holding

  Ref: - 601234

  İşin Tanımı 12 Ülkede aktif faaliyet gösteren Holdingimiz merkezinde görevlendirilmek üzere "Avukat" arıyoruz. Holding bünyesinde yapılacak yurt içi ve yurt dışı antlaşmaları hazırlayıp Hukuk Bölümü yönetimini sağlayacak, İngilizce'yi mutlaka çok iyi okuyabilen, yazabilen ve çeviri yapabilen, İngilizce'ye ek olarak Fransızca, Rusça veya Arapça olması tercih sebebidir, Yurt dışı sözleşmelerin Türkçe'ye çevrilmesi veya İngilizce'ye, Rusça veya Arapça'ya çevrilmesi, Sözleşmeleri hazırlayıp raporlamaları, yazışmaları ve dosyalama sistemini takip edecek, Holding Hukuk Bölümünün koordinasyonunu sağlayacak, Yöneticiye bağlı olan ekip ile iletişimi sağlayacak. .

  Aranan Nitelikler Bilgisayarı, İnterneti, Office programlarını ve sosyal medyayı aktif kullanabilen, Raporlama ve dosyalama çalışmalarını yürütebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, pozitif ve detaylara önem veren, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik, koordinasyon becerisi yüksek, Bakımlı ve giyimine özen gösteren, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, 21 ile 35 yaş aralığında, Tercihen Uluslararası sözleşmeler konusunda deneyimli, Bayan.

 • Reed Türkiye

  Performans ve Yetenek Yonetımı Muduru Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Performans ve Yetenek Yonetımı Muduru

  Reed Türkiye

  Ref: PYYM0814 - 603254

  İşin Tanımı 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı bir holding müşterisinde değerlendirmek üzere, "Performans ve Yetenek Yönetimi Müdürü" aramaktadır. Grup şirketlerinde performans ve yetenek yönetimi sistem ve süreçlerinin organizasyonel stratejiler çerçevesinde tasarlanması, geliştirilmesi, uygulanması ve takibi, Performans sisteminin tasarlanması, geliştirilmesi ve takibi, Yüksek potansiyelli çalışan tespiti için gerekli süreç, Sistem veya araçların araştırılması ve geliştirilmesi, Yedekleme planlaması sistem ve süreçlerinin geliştirilmesi,uygulanması ve takibi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 5 yıl deneyimli, Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış, Ekip çalışmasına yatkın, güçlü iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünebilen ve planlama becerisi olan.

 • Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  Network Uzmanı Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Network Uzmanı

  Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  Ref: NU001 - 602377

  İşin Tanımı Network alt yapısındaki tüm cihazların takip, bakım, kontrol ve yönetiminden, IP tabanlı kamera alt yapısının kontrol ve yönetiminden, Kablolama alt yapı mimarisinin çıkartılması ve dokümantasyonundan, Mobil cihazların bakımı, konfigürasyonu, Wi-Fi ve 3G üzerinden erişimleri konularından sorumlu olacak Network Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun ( Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Network. Vb.) • Network alt yapı sistemleri alanında tecrübe sahibi ve çalışmaya istekli, • En az 2 yıl tecrübeli, • Routing, Switching, Wireless ve Management konularında bilgi sahibi • Network kablolama alt yapısı konusunda bilgi sahibi, • LAN, WAN, Wireless LAN, Network güvenliği konularında bilgi ve tecrübeye sahip, • Tercihen IP tabanlı kamera sistemlerinin yönetimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi • Tercihen Mobil Cihazlar, Access Point, Wi-fi kontrol üniteleri ve saha yönetim programları konusunda bilgi sahibi • CCNA sertifikasına sahip • Yeterli seviyede yabancı dil bilgisine sahip, • Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık, • Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, • Takım çalışmasına yatkın, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Proje çalışmalarında detaylı raporlamaya ve dokümantasyona özen gösteren.

 • Özak Global Holding

  Kalite Kontrol Müdürü Özak Global Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Müdürü

  Özak Global Holding

  Ref: KKM-0814 - 601282

  İşin Tanımı • Kalite yönetim planı ve prosedürlerini oluşturarak takip etmek, • Tedarikçi ve alt yüklenicilerin oluşturulan kalite standartlarında imalat yapmasını sağlamak, • Şantiyelerde fiilen bulunarak imalatların kalitesini kontrol edip, uygunsuzlukları raporlamak, • İlgili analizleri yaparak kalite eksiklik ve hatalarını düzeltecek tedbirlerin alınmasını sağlamak, • Test ve deneylerin planlanarak doğru şekilde ve denetim altında yürütülmesini sağlayacak, • Malzeme üretim ve imalat prosedürlerindeki kalite uygulamalarını denetleyerek talep edilen kalite standartlarında üretim yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Büyüyen yapımız ve artan projelerimiz için İnt-er Yapı İnşaat ve Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketlerimiz için "Kalite Kontrol Müdürü" aramaktayız. • Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Benzer pozisyonda 10 yıl deneyim sahibi, • Tercihen konut, ofis binaları, alışveriş merkezleri, otel vb. projelerde görev almış, • Sahada kaba ve ince işlerin kalite kontrolü konusunda tecrübesi bulunan.

 • Özak Global Holding

  İç Kontrol Yöneticisi Özak Global Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Kontrol Yöneticisi

  Özak Global Holding

  Ref: ICKNT-0814 - 601278

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Büyüyen yapımız içinde Holding merkezimizde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "İç Kontrol Yöneticisi" aramaktayız. Üniversitelerin Ekonomi, İşletme, Maliye vb. bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış, İnşaat/gayrimenkul sektöründe İç Kontrol, İç Denetim, Muhasebe alanlarında minimum 10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmeini tamamlamış.

 • Öztürk Holding

  Finans Uzmanı Öztürk Holding

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Uzmanı

  Öztürk Holding

  Ref: - 601237

  İşin Tanımı 12 Ülkede aktif faaliyet gösteren Holdingimiz merkezinde görevlendirilmek üzere "Uluslararası Finans Uzmanı" arıyoruz. Finans konusunda, Türkiye ve Uluslararası Finans sektörünü çok iyi bilen, İngilizce'yi mutlaka çok iyi okuyabilen, yazabilen ve çeviri yapabilen, İngilizce'ye ek olarak Fransızca, Rusça veya Arapça olması tercih sebebidir, Dünya piyasalarındaki tüm finans konusunda deneyim sahibi olması, Raporlamaları, yazışmaları ve dosyalama sistemini takip edecek, Holding'in Uluslararası Finans koordinasyonunu sağlayacak, Yöneticiye bağlı olan ekip ile iletişimi sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Bilgisayarı, interneti, Office programlarını ve sosyal medyayı aktif kullanabilen, Raporlama ve dosyalama çalışmalarını yürütebilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Dikkatli, pozitif ve detaylara önem veren, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, pratik, koordinasyon becerisi yüksek, Bakımlı ve giyimine özen gösteren, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, 21 ile 35 yaş aralığında, Tercihen Uluslararası finans konusunda deneyimli, Bayan.

 • Firma Adı Gizli

  Devlet Dest.,imalat ve Sektör Komit. Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Devlet Dest.,imalat ve Sektör Komit. Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: İMD082014 - 601215

  İşin Tanımı Üye isteklerinin mevzuat ve uygulamalara bağlı olarak incelenmesi, uygunluğunun değerlendirilmesi, Teşvik başvuru ve proje dosyalarının hazırlanması, bu esnada taraflar ile iletişimin başarı ile sürdürülmesi, İlgili kurumlarla üyeler arasında bilgi alış-verişinin sağlanması ve gereken takibin yapılması, ÜRGE ve Kümelenme ile ilgili mevzuatının takibi, ÜRGE ve Kümelenme ile ilgili yürütme faaliyetlerinin izlenmesi ve raporlanması, ÜRGE projelerine alınacak teşviklerin izlenmesi, takip edilmesi, Devlet Desteklerinin ve teşviklerin takip edilmesi, İlgili Tüm Mevzuatların Takibi ve Üyelere İletilmesi, Sektörel Komitelerin hazırlık aşamasından son aşamasına kadar tüm sürecin ve sonrasında alınan kararların uygulanması ve takibi.

  Aranan Nitelikler Sektörün önde gelen ve Türkiye’nin en büyük holdinglerinin kuruluşları olan 9 firma tarafından kurulan dernek bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip adaylara ihtiyaç duyulmaktadır. Lisans mezunu, En az 2 sene deneyim sahibi, Tercihen teşvik ve destekler konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve bunu belgeleyebilen(YDS en az C seviyesi, TOEFL ve IELTS) Yurt dışı yazışmalar yapıp, uluslararası toplantıya katılabilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Yoğun ve dinamik çalışma temposuna alışkın, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Bayan, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşe önem veren, Araştırmacı ve öğrenmeye istekli, Dikkatli, sistemli ve iş takipçisi, Analitik Düşünce Yapısına Sahip, Sistematik Çalışabilen.

 • Marpataş Patent Bürosu

  Yönetici Asistanı Marpataş Patent Bürosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Marpataş Patent Bürosu

  Ref: 00022 - 600928

  İşin Tanımı 1985 yılından beri Sınai Haklar konusunda faaliyet gösteren, yenilikçi, güvenilir ve ilkeli çalışma prensipleriyle sektörün en iyileri arasında yer alan şirketimizin, büyüyen organizasyon yapısında YÖNETİCİ ASİSTANI olarak görev yapacak, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız. Bağlı bulunduğu yöneticilerin ajandasını takip etmek, Bağlı bulunduğu yöneticileri asiste edebilecek ve iş süreçlerinde etkin rol alabilecek, Gerekli durumlarda Yöneticilerden önce ön görüşmeleri yapabilecek, Yöneticilerin iş takibini, dosya arşivlemesini gerçekleştirecek, Ofis yönetimini ve Şirket iç ve dış bilgi iş akışını sağlayacak, Toplantı öncesi ön hazırlıklarını yapacak, süreci takip edecek ve toplantılarda etkin rol alacak. Süreli evraklarının takibini yapmak ve gerekli hatırlatmalarda bulunmak, Seyahat, konaklama, yemek vb. organizasyonları sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici Asistanı olarak en az 1 yıl deneyimli, MS office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Prezentabl, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, İş konusunda takipçi ve dikkatli, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz

 • Platin Group A.Ş.

  Alet Operatörü Platin Group A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Alet Operatörü

  Platin Group A.Ş.

  Ref: - 597758

  İşin Tanımı Platin Group A.Ş. www.platingroup.com.tr Akıllı evler projesiyle yapı sektörüne birçok yeniliği kazandırmış olan Platin Group A.Ş. kullandığı son teknolojiyle insanların konut algısını değiştiriyor. A+ yapı üretim teknolojileri ile residence, konak, villa, flat ofis ve plaza üretimlerimizde kullanıcı talep ve beklentilerini, kamuoyunda bölgesel anketler yaparak çözüme kavuşturuyoruz. Ayrıca tüketicilerimizin özel mimari taleplerine de kişiye özel profesyonel çözümler üreterek huzurlu bir yaşam sürdürmelerine ortak oluyoruz. Platin Group A.Ş. olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını sentezleyen özgün yapılar oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Dokunmatik ekran ( iphone, ipad vb.) ve her türlü pc üzerinden residence, konak, villa ve plazaların tüm TV, ses, dijital yayın, reciever, uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ait ayrı yapılandırılmış özel mimari proje akustik ses sistemleri, tüm motorize merkezi otomatik kepenk sistemler ile donatılmış pencere sistemleri kontrolü, tüm klima sistemleri, kombi, ısınma sistemleri, fırın-mikrodalga sistemleri kontrol birimi, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri dimmerli kontrolleri, kromoterapi ışıklandırma sistemli spa üniteleri ışıklandırma ve jakuzi jet ve havalandırma motorları kontrolü, güvenlik kameraları bina içinden ve bina dışından kontrolü gibi üst düzey teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda ülkemiz yapı endüstrisinde örnekler ile ilk uygulayıcı olmayı amaçlıyoruz. Platin Medya A.Ş. www.platinmedya.com.tr Platin Medya A.Ş. olarak dergi ve internet haber portalı ile yıllardır yayın hayatına devam ediyoruz. Kültürden sanata, siyasetten ekonomiye, eğlenceden magazine, spordan teknolojiye kadar bir çok alanda gündemin nabzını tutan haber siteleri ile tüm sektörlerle ilgili tarafsız, doğru ve en hızlı bilgiye ulaşabilecek en doğru adres konumundayız. Deneyimli yazar kadrosu ile gündemi takip eden değil, ‘‘gündemi belirleyen’’ bir medya grubuyuz. Tecrübeli ekibiyle yaptığı özel haberlerle ses getiren Platin Medya, gelişimini her geçen gün teknolojinin en son olanaklarını kullanarak arttırmaktadır. Gündemi yakından takip eden gündemin içinde kaybolmayan gündem oluşturan Her zaman yeniliği ve yaratıcılığı vizyon edinmiş grubumuzda değerlerimize değer katan takım arkadaşları aramaktayız. www.burokrathaber.com www.encanlihaber.com www.autokulis.com www.sporkulis.com www.yapivitrini.com www.finanskulis.com www.ekonomikulis.com www.enerjikulis.com www.teknolojikulis.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -İdari İşler satınalma süreçlerinde en az 5 yıl yöneticilik yapmış, -Tedarikçi ilişkileri yönetimi konusunda başarılı, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip İkna kabiliyeti olan,çözüm odaklı Organizasyonel becerileri gelişmiş Disiplinli,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,ekibini yönlendirebilecek Üst düzey pc, network bilgisine sahip, Ofis teknik işleri takibinde teknik yeterliliğe sahip, En az 5 yıl İstanbul trafiğinde pratik araç kullanmış, Anadolu yakası yol bilgisine sahip -Temsil, müzakere ve koordinasyon becerilerine sahip, -Takipçi ve insiyatif kullanabilen, -Hedefe yönelik sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına inanan, -İşinde titiz, özenli ve disiplinli, Anlık karar verme ve Analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Ekip ruhuna inanan, Yeterli düzey pc, network, vb. ofis teknik işleri takibinde teknik yeterliliğe sahip,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka