ARAMA SONUÇLARI

 • Sura Design Hotels & Suites

  Engelli Personel Sura Design Hotels & Suites

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Sura Design Hotels & Suites

  Ref: HSEP - 608123

  İşin Tanımı Sura Hotels ilk açıldığı günden itibaren Sultanahmet bölgesindeki Pilot Otel olma özelliğini sürdürmektedir. Iddamız, bütün misafirlere en iyi konaklama hizmetini sunmak ve ailesel bütünlük içerisinde saygın bir çalışma standartları yaratmaktır. Sizler eğer yenilikçi yaklaşımlarla Sura Hotels ailesine katılmak, hem kendinize bir şeyler katmak, hemde bütün içinde yenilik yaratmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Sultanahmet yerleşkesindeki 5* otellerimizin farklı departmanlarında görevlendirmek üzere engelli personel arayışımız bulunmaktadır. 20-40 yaşları arası, Sultanahmet'e ulaşım problemi olmayan, Uzun süre çalışma isteği içinde olan engelli adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Hotel Arcadia Blue

  Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid Hotel Arcadia Blue

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid

  Hotel Arcadia Blue

  Ref: 11 - 606418

  İşin Tanımı Sultanahmet'te bulunan 4 yıldızlı otelimiz için Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid alınacaktır Oda temizliklerinin gösterilen standartlara uygun şekilde yapılması, Buklet ve servis malzeme eksiklerinin tamamlanması, Odanın misafire hazır hale getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Daha önceden benzer otel tecrübesi olan, Mesleki bilgiye sahip, Tercihen sigara kullanmayan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendine ve dış görünüşüne özen gösteren, Vardiyalı düzende çalışmaya alışık, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

 • Kahve Dünyası

  Mutfak Personeli - Kayseri Forum Avm Kahve Dünyası

  Kayseri Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Personeli - Kayseri Forum Avm

  Kahve Dünyası

  Ref: KD-KYSFRM - 605227

  İşin Tanımı Türkiye genelinde 120'yi aşkın satış noktamızın KAYSERİ FORUM AVM'de bulunan mağazasının dinamik ekibine katılarak eşsiz lezzette ürünlerimizin sunuma hazırlığından ve mağaza mutfağının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak MUTFAK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu Daha önce benzer konuda deneyimli İşinde titiz,pratik hijyen konusunda duyarlı Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tercihen bayan

 • NWG Services

  Bulaşıkhane Ve Temizlik Elemanı NWG Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bulaşıkhane Ve Temizlik Elemanı

  NWG Services

  Ref: NWG-DOCO - 605144

  İşin Tanımı Çalışmakta olduğumuz, İstanbul havaalanları için bant usulü seri üretim yapan yemek firması operasyon bölümü için bulaşıkhane, temizlik ve boşaltma elemanları alınacaktır. -Bulaşıkhane Bant usulü seri şekilde çalışılmakta olup, ayakta çalışmayı gerektirmektedir. Çalışma ortamı anlamında sanayi tipi makinalar kullanılmakta olup, kokulu, nemli ve buharlı bir ortam söz konusudur. -Temizlik Vardiya amirinin belirttiği noktaların hijyen ve düzenini sağlamak, bölüm çöplerini çöp odasına taşımak, -Boşaltma Uçaklardan gelen kirli ekipmanların ayrıştırmasını gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, 18-35 yaş arası, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun tempoda ve ayakta çalışmaya uyum sağlayabilecek, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, Bay/Bayan İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarından servis bulunmaktadır.

 • Kayra Metal

  Çay Servisi Ve Temizlik Personeli Kayra Metal

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çay Servisi Ve Temizlik Personeli

  Kayra Metal

  Ref: ÇT002 - 603369

  İşin Tanımı Yenibosna'da faaliyet gösteren şirketimiz için, Çay servisi ve ofis temizliği konusunda tecrübeli, Kendine ve işine özen gösteren, Misafir ağırlama kurallarına riayet eden, 40 yaşını aşmamış Bayan temizlik personeli, NOT: Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Güneşli, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Çağlayan, Mecidiyeköy servislerimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Buenza

  Temizlik Ve Çay Servisi Görevlisi (Beşyol) Buenza

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Ve Çay Servisi Görevlisi (Beşyol)

  Buenza

  Ref: tmzlk - 602936

  İşin Tanımı MERKEZ OFİSTE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE Lise mezunu, Temizlik, çay servisi ve depo işlerinde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Düzenli ve sistemli çalışan, KÜÇÜKÇEKMECE (BEŞYOL)'da ikamet eden, BAYAN adayların başvurularını beklemekteyiz

  Aranan Nitelikler

 • Damla İnsan Kaynakları

  Çocuksuz Villa Evli Çift Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çocuksuz Villa Evli Çift

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: ÇVEÇ - 0814 - 602872

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz seçkin ailemizin evinde, * Evli çift pozisyonunda deneyimli, * En az 2 yıl deneyimli, * İşini severek yapan, * Uyumlu, * Haftanın 6 günü yatılı 3500 TL - 4000 TL ücretle çalışabilecek, * Referanslı Villa Evli Çift personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Güler yüzlü, * Pozitif, * Pratik

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Kat Hizmetleri Görevlisi Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Hizmetleri Görevlisi

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: - 601806

  İşin Tanımı Ankara Mövenpick Otel Kat Hizmetleri departmanında Kat Hizmetleri Görevlisi olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu ve/veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, · Sözlü iletişim yürütecek düzeyde İngilizce bilen, · Alanında en az 1 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, · Güvenilir, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, · İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, · Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Kat Hizmetleri Görevlisi Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Hizmetleri Görevlisi

  Mövenpick Hotel İzmir

  Ref: HK082014 - 601506

  İşin Tanımı Mövenpick Hotels & Resorts prosedür ve standartları dahilinde otelemizin kat hizmetleri departmanında görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Temizlik ve kişisel hijyene özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın.

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Genel Hizmet Elemani - Ankara (Temizlik Elemani) SPORTS INTERNATIONAL

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Hizmet Elemani - Ankara (Temizlik Elemani)

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-BGHE02 - 593345

  İşin Tanımı Tesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler ANKARA BİLKENT TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, - Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, - 18-45 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.

 • Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Temizlik Elemanları Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Elemanları

  Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Ref: - 591432

  İşin Tanımı Ev işlerinde çalışacak yatılı ve gündüzlü "Temizlik Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25 - 40 yaşlarında, Tercihen ev temizliğinde deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu, Avrupa Yakası'nda oturan, Bayan- Bay elemanlar.

 • Bengi Güvenlik

  Temizlik Personeli Bengi Güvenlik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Bengi Güvenlik

  Ref: - 585873

  İşin Tanımı İSTOÇ,HADIMKÖY, AVCILAR, HADIMKÖY DEKİ PROJELERİMİZDE 20-45 YAŞ ARASI BAY TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALINACAKTIR.MAAŞ+YOL+YEMEK+AGİ+SSK / İRT : 0212 665 69 01--0533 306 48 03

  Aranan Nitelikler

 • Amerikan Hastanesi

  Kat Hizmetleri Şefi Amerikan Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Hizmetleri Şefi

  Amerikan Hastanesi

  Ref: KATS-02 - 582752

  İşin Tanımı -Temizlik, bahçe bakım, akvaryum, haşere ilaçlama, çamaşırhane firmaları gibi hizmet satınalınan firmaların performanslarının değerlendirilmesinde Kat Hizmetleri Sorumlusuna yardımcı olmak. -Temizlik firması çalışanlarının vardiya çizelgelerini hazırlamak, vardiya çizelgesine uygun olarak sözleşmede belirtilen sayıda işbaşı yapıp yapmadıklarını, kılık-kıyafet ve vücut temizliği koşullarına uygun olup olmadıklarını kontrol etmek. -Günlük temizlik programı doğrultusunda temizlik elemanlarını görevlendirmek. Temizlik deposundaki malzemelerin temiz, yeterli ve kullanılabilir durumda olup olmadıklarını kontrol etmek. -Görevlendirilen temizlik elemanlarının temizlik işlemlerini Kat Hizmetleri Bölümü’nün tanımladığı temizlik talimatlarında tanımlanan esaslar doğrultusunda yapıp yapmadıklarını kontrol etmek ve kontrol sonuçlarının kaydını tutmak. -Hastane içerisindeki eşyaların, Kat Hizmetleri talimatları doğrultusunda tertip ve düzenini sağlamak. -Çiçek ve gazete siparişlerini yerine getiren çalışanların kontrolünü yapmak, herhangi bir problem çıktığında ilgili bölüm/kişilerle bağlantıya geçerek sorunun çözümlenmesini sağlamak. -Hastane içerisinde inşaat veya tadilat yapılan bölümlerin belirlenen tarihlerde temizlenmesini sağlamak. -Hastane içindeki atıkların ayrı poşetler içinde ayrı ayrı atık odalarında toplanmasını ve depolanmasını kontrol etmek. -Ambalaj, evsel ve tıbbi atıklar için gereken ve istenen standartlara uygun malzemelerin (torbalar, bağlama teli v.s.) temin edilmesini sağlamak. -Ambalaj, evsel ve tıbbi atıkların hastaneden alınması ile ilgili organizasyonu sağlamak. -Çamaşırhane hizmetlerinin işleyişini denetlemek. -İlaçlama ve bahçıvan işlerini kontrol etmek. -Kat Hizmetleri Bölümü’nün evrak düzenleme ve takip işlerini yapmak. -Kat Hizmetleri Sorumlusuna iletilen bölüm ile ilgili şikayetleri, ilgili kişilerle temasa geçerek çözülmesine yardımcı olmak, iyileştirmeye açık alanların geliştirilmesine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun (İşletme, Turizm -Otelcilik, Sağlık Yönetimi, vb), -Tercihen sağlık veya otelcilik sektöründe olmak üzere en az 2 yıllık Kat Şefliği deneyimi olan, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, -Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip, -Ekip yönetimi konusunda yetkinlik sahibi, -İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, -25-35 yaşları arasında, -Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, -Erkek (Askerliğini tamamlamış) ve Bayan adaylar.

 • Amerikan Hastanesi

  Yetiştirilmek Üzere Housekeeper Amerikan Hastanesi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yetiştirilmek Üzere Housekeeper

  Amerikan Hastanesi

  Ref: YUH-01 - 555389

  İşin Tanımı • Temizlik, bahçe bakım, akvaryum, haşere ilaçlama, çamaşırhane firmaları gibi hizmet satınalınan firmaların performanslarının değerlendirilmesinde Kat Hizmetleri Sorumlusuna yardımcı olmak. • Temizlik firması çalışanlarının vardiya çizelgelerini hazırlamak, vardiya çizelgesine uygun olarak sözleşmede belirtilen sayıda işbaşı yapıp yapmadıklarını, kılık-kıyafet ve vücut temizliği koşullarına uygun olup olmadıklarını kontrol etmek. • Günlük temizlik programı doğrultusunda temizlik elemanlarını görevlendirmek. • Temizlik deposundaki malzemelerin temiz, yeterli ve kullanılabilir durumda olup olmadıklarını kontrol etmek. • Görevlendirilen temizlik elemanlarının temizlik işlemlerini Kat Hizmetleri Bölümü’nün tanımladığı temizlik talimatlarında tanımlanan esaslar doğrultusunda yapıp yapmadıklarını kontrol etmek ve kontrol sonuçlarının kaydını tutmak. • İlaçlama ve bahçıvan işlerini kontrol etmek. • Kat Hizmetleri Bölümü’nün evrak düzenleme ve takip işlerini yapmak. • Kat Hizmetleri Sorumlusuna iletilen bölüm ile ilgili şikayetleri, ilgili kişilerle temasa geçerek çözülmesine yardımcı olmak, iyileştirmeye açık alanların geliştirilmesine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun (İşletme, Turizm Otelcilik, Sağlık Yönetimi, vb), • İyi derecede ingilizce bilen, • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Liderlik ve organizasyon becerilerine sahip, • İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, • 35 yaşını aşmamış, • Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, • Erkek (Askerliğini tamamlamış) ve Bayan adaylar.

 • Kahve Dünyası

  Mutfak Personeli - İstanbul Forum Avm Kahve Dünyası

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak Personeli - İstanbul Forum Avm

  Kahve Dünyası

  Ref: KD-İSTFRM - 485403

  İşin Tanımı Türkiye genelinde 100'ü aşkın satış noktamızın İSTANBUL FORUM AVM'de bulunan mağazasının dinamik ekibine katılarak eşsiz lezzette ürünlerimizin sunuma hazırlığından ve mağaza mutfağının temizlik ve düzeninden sorumlu olacak MUTFAK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu Daha önce benzer konuda deneyimli İşinde titiz,pratik hijyen konusunda duyarlı Esnek çalışma saatlerine uyumlu Tercihen bayan

 • Dumankaya Pusula

  Temizlik Ve Servis Elemani Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Ve Servis Elemani

  Dumankaya Pusula

  Ref: TSE_17092012 - 457194

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Excutive Housekeeper MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Muğla 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Excutive Housekeeper

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: RST - EH - 594299

  İşin Tanımı 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Liderlik vasıflarına sahip, Ekip yönetebilecek yetkinlikte İnsan ilişkilerinde başarılı, Resort otellerde deneyimli benzer pozisyonda en az 10 yıl 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Temizlik ve Hijyen kuralları bilgilerine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Detaya önem veren Misafir memnuniyeti odaklı, Marmaris' te ikamet edebilecek ya da verilen lojmanda konaklayabilecek, İki veya dört yıllık Üniversite Mezunu.

 • Hilton İstanbul Kozyatağı

  Kat Görevlisi Hilton İstanbul Kozyatağı

  İstanbul Anadolu 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Görevlisi

  Hilton İstanbul Kozyatağı

  Ref: - 608400

  İşin Tanımı Uluslararası Otelde çalışacak 'Oda Temizlik Görevlisi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hilton Istanbul Kozyatağı'na aşağıdaki niteliklere uygun yeni takım arkadaşları arıyoruz; Lise mezunu, En az 2 yıl, uluslararası otellerde Kat Hizmetleri Departmanına bağlı olarak 'oda temizlik görevlisi' olarak çalışmış, Güçlü iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik

 • GoldenHorn Turizm İnşaat

  Kat Temizlik Görevlisi GoldenHorn Turizm İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Temizlik Görevlisi

  GoldenHorn Turizm İnşaat

  Ref: - 588041

  İşin Tanımı Golden Horn Otel Sirkeci için kat görevlisine ihtiyacımız vardır. OTEL ODA TEMİZLİĞİNDE BİLGİLİ HİJEN KONUSUNA DİKKAT EDEN MAXİMUM 15 ODA İLE SORUMLU OLUCAK 8:00 -16 :00 ÇALIŞMA SAATİ 12:30 - 13:00 YEMEK ARASI 15:00 - 15:15 ÇAY SAATİ ÜCRET : 1350 TL BAYAN ELAMAN ARANMAKTADIR . 12:00 İLE 17:00 ARASINDA OTELİMİZE GÖRÜŞMEYE GELEBİLİRSİNİZ. GÜLHANE TRAMVAY İSTASYONU SOKAĞINDA BULUNMAKTAYIZ. TEL :0212.514.15.44 CV LERİNİZİ AŞAĞIDAKİ MAİL ADRESİNEDE GÖNDEREBİLİRSİNİZ. Mail :info@thegoldenhorn.com

  Aranan Nitelikler Golden Horn Otel Sirkeci için kat görevlisine ihtiyacımız vardır. OTEL ODA TEMİZLİĞİNDE BİLGİLİ HİJEN KONUSUNA DİKKAT EDEN MAXİMUM 15 ODA İLE SORUMLU OLUCAK 8:00 -16 :00 ÇALIŞMA SAATİ 12:30 - 13:00 YEMEK ARASI 15:00 - 15:15 ÇAY SAATİ ÜCRET : 1350 TL BAYAN ELAMAN ARANMAKTADIR . 12:00 İLE 17:00 ARASINDA OTELİMİZE GÖRÜŞMEYE GELEBİLİRSİNİZ. GÜLHANE TRAMVAY İSTASYONU SOKAĞINDA BULUNMAKTAYIZ. TEL :0212.514.15.44 CV LERİNİZİ AŞAĞIDAKİ MAİL ADRESİNEDE GÖNDEREBİLİRSİNİZ. Mail :info@thegoldenhorn.coman,

 • GoldenHorn Turizm İnşaat

  Kat Görevlisi GoldenHorn Turizm İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Görevlisi

  GoldenHorn Turizm İnşaat

  Ref: - 583103

  İşin Tanımı Golden Horn Otel Sirkeci için kat görevlisine ihtiyacımız vardır.Ebusuud caddesi no 26 gülhane tramvay istasyonunun sokağında 12:00 ile 18:00 arasında görüşme için gelebilirsiniz.www.thegoldenhorn.com 02125197474.

  Aranan Nitelikler -İlgili pozisyonda 2-3 yıllık deneyimi olan, -Temizlik malzemeleri konusunda bilgili, -Ekip çalışmasına uygun, -Bayan,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka