ARAMA SONUÇLARI

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Şefi Netlog Lojistik Grubu

  Karaman Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Şefi

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKOS14 - 610044

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Şefi' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıllık tecrübesi olan, Daha önce ekip yönetme tecrübesi olan, Spot araç portföyü olan, SAP programına hakim, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İlişki yönetiminde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Berkel Dış Ticaret

  Satış Temsilcisi Berkel Dış Ticaret

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Berkel Dış Ticaret

  Ref: - 610043

  İşin Tanımı Teknik bilgisi olan ürün montajı,kurulum vs yapabilecek takım arkadaşlarını aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise veya dengi teknik lise mezunu, Satış ve Pazarlama konusunda çalışmaya istekli, teknik bilgi ve birikimini bu yönde kullanabilecek, Prezetabl, İletişim becerileri güçlü, Müşterilerin ihtiyaç ve isteklerinin analizlerini yapmak, müşteri görüşmelerini yapmak ve özel çözümler üretmek, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi seyahat engeli olmayan, 30 yaşını geçmemiş, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Sorumlusu Netlog Lojistik Grubu

  Karaman Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Sorumlusu

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKNOS1 - 610042

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Sorumlusu' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Araç tedarik ve operasyon yönetimi alanında deneyim sahibi, Araç takip sistemleri hakkında bilgi sahibi, SAP programını kullanabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Order Taker MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Order Taker

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: MIH-ORT - 610041

  İşin Tanımı Martı Istanbul Hotel bünyesinde Room Servise bağlı olarak görev alacak "Order Taker" takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün Turizm Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az üç yıllık hotel sektör tecrübesine sahip İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip MS Office ve Micros programlarına hakim Dinamik iş temposuna ayak uydurabilen Vardiyalı çalışabilecek

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Oda Servis Garsonu MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Oda Servis Garsonu

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: MIH-OSG - 610040

  İşin Tanımı Misafirlerin tüm ihtiyaç, isteklerini zamanında ve profesyonelce yerine getirilmesi Otel koridorlarının hep temiz olduğunun kontrolü, oda servisi araba ve tepsilerini temiz olunmasının sağlanması Standartlara uygun bir şekilde oda servisi araba ve tepsilerini uygun şekilde hazır tutması Menü içerik ve fiyatlarını hakkında bilgi sahibi olunması Gerekli nakit kredi kartı ve oda servis hesaplarının doğru işlendiğini kontrol edilmesi Çalışma saatleri boyunca gerekli olan tüm yiyecek, içecek, kağıt, bardak ve çatal bıçağın sürekli ve yeterli miktarda bulunduğundan emin olunması eksik varsa bildirilmesi

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce konuşabilen Turizm sektöründe en az 2 yıl deneyimli Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Diksiyonu düzgün

 • Elmadağ Hukuk Bürosu

  Tahsilat Ve Çağrı Merkezi Elemanı Elmadağ Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Ve Çağrı Merkezi Elemanı

  Elmadağ Hukuk Bürosu

  Ref: TCME00032 - 610039

  İşin Tanımı Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava ve Danışmanlık konularında 17 senedir destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, 20 – 30 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Esenyurt / Kiraç Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Esenyurt / Kiraç

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: ESNYRT20141001 - 610038

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Esenyurt bölgesine ulaşım imkanı olan bölgelerde ikamet eden, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • Desa Deri

  Spk Ve Pay Sahipleri İlişkiler Sorumlusu Desa Deri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Spk Ve Pay Sahipleri İlişkiler Sorumlusu

  Desa Deri

  Ref: SPK1014 - 610037

  İşin Tanımı Kuruluşun Sermaye Piyasası Kurulu ile olan yasal süreçlerin takibini yapmak, pay sahipleri ile kuruluş arasında iletişimi sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Hukuk bölümlerinden mezun, Sermaye Piyasası Faaliyetleri ileri düzey lisans sahibi, Sermaye piyasası ve borsa konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylarda askerlik sorunu olmayan, Raporlama ve sunum becerisi gelişmiş, Pratik çözümler sunabilen.

 • Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Güvenlik Görevlisi - Muğla / Bayir Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi - Muğla / Bayir

  Alternatif Özel Güvenlik Hizmetleri

  Ref: MGL20141001 - 610036

  İşin Tanımı 5118 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına uygun Güvenlik Hizmetlerinin Yürütülmesi ile görevlendirilecek Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ortaokul veya lise mezunu, 5188 sayılı kanuna uygun olarak özel güvenlik kimlik kartına sahip veya kısa süre içinde sahip olacak, Diksiyonu düzgün, En az 1,75 m. boyunda, Bay güvenlik görevlileri aranmaktadır.

 • MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Minibar Görevlisi MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Minibar Görevlisi

  MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.

  Ref: MIH-MBG - 610035

  İşin Tanımı Günlük oda minibar kontrollerini gerçekleştirmek Depodan malzeme giriş çıkışlarını sağlamak Stok takibini yapmak

  Aranan Nitelikler • Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Dışa dönük, insanlarla iyi iletişim kurabilen, misafirlerin isteklerine cevap verebilen, • Güler yüzlü, • Çözüm odaklı, • İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, • Dikkatli, temiz, titiz ve düzenli, • Depo ve stok kontrollerini sağlıklı ve güncel tutmak • C/in ve C/out öncesinde ve sonrasında iş akışını sorunsuzca sonuçlandırabilen

 • Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.Ş

  Araçli Merch Elemani- (İstanbul-Anadolu) Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Araçli Merch Elemani- (İstanbul-Anadolu)

  Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.Ş

  Ref: OD/MAE - 610034

  İşin Tanımı Bireysel Tanıtım ve Aktivite Hizmetleri A.Ş., sektöründe lider olan şirketlere, ülke genelinde görev yapan 1700’ü aşkın kadrosuyla merchandising hizmeti vermektedir. Perakende satış noktalarında çikolatadan bisküviye, mutfak grubundan kişisel bakım ürünlerine, çocuk bezinden mamaya, içecekten dondurmaya ve teknolojik ürünlere kadar birçok kategoride 100 ayrı markanın tanzim-teşhir, tadım-tanıtım, satış destek, satış promosyon, denetim ve raporlama faaliyetlerini yürütmektedir. Sektöründe lider olan ürün gruplarına hizmet vermek ve merchandising kadrolarımızda görevlendirilmek üzere yerel ve ulusal marketlerde çalışacak; ARAÇLI MERCH ELEMANI Aranmaktadır GÖREV TANIMI: . Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik görevli olduğu reyonu ziyaret eden müşterilere gereken bilgilendirmeleri yapmak ve satışı arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, . Reyonda gerekli temizlik ve düzeni devamlı olarak sağlamak, . Reyonda ürünlerin satışa hazırlıklı olması için stokların devamlı takip edilmesini ve reyonların takviye edilmesini sağlamak, . Stok rakamları konusunda ilgililere bilgi vermek, eksik stok ihtiyaçlarının siparişe dönüştürülmesini sağlamak, . Sevk edilmiş siparişleri mal kabulde karşılamak, gerek sayımı gerekse reyona alınması konusunda aktif olarak yer almak, . Mağaza içindeki ürünlerimiz ve sektörümüzle alakalı gelişmeleri takip etmek, ilgili kişilerle paylaşmak . Rakip firmaların ürünleri, fiyatları, çalışma şekilleri, promosyon çalışmaları ile ilgili bilgi toplamak, ilgili kişilerle paylaşmak

  Aranan Nitelikler . En az lise mezunu . Tercihen satış ve tanıtım alanında 1 yıl tecrübeli, . Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteye önem veren, . İkna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, . Çözüm odaklı çalışan, sabırlı ve temsil yeteneği kuvvetli, . Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, . Bay adaylar için Askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli, . Aktif araç kullanabilen . B sınıfı ehliyeti olan,

 • Vakko

  Satış Danışmanı - Kanyon Vakko

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Kanyon

  Vakko

  Ref: VSDK-2014 - 610033

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, "Satış Danışmanı" pozisyonunda Vakko Kanyon mağazamızda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

 • Dinamik Yapı Sanayi ve Tic. A.Ş.

  Mimar Dinamik Yapı Sanayi ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar

  Dinamik Yapı Sanayi ve Tic. A.Ş.

  Ref: 01 - 610032

  İşin Tanımı Şantiye imalatları için uygulama, detay ve as built projeleri çizecek, takip edecek, inşaat ve şantiye işleri için planlama yapabilecek, Keşif ve metraj hazırlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübesi olan MS Office, AutoCAD uygulamalarına hakim, Konut projelerinde ve/veya proje yönetim firmalarında çalışmış ve prosedürlerine hakim, Uygulama projeleri, As built çizimleri yapabilen Yapı Malzemelerine hakim Metraj ve keşif hazırlamayı bilen, İş programı ve maliyet kontrolü bilgilerine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın , disiplinli Tercihen Asya yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Sürücü ehliyetine sahip.

 • Kavacık Menar / Mavinil Etüt Merkezi

  Eğitim Danişmanı Kavacık Menar / Mavinil Etüt Merkezi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danişmanı

  Kavacık Menar / Mavinil Etüt Merkezi

  Ref: - 610031

  İşin Tanımı KAVACIK CİVARI OTURAN 12:00 17:00 SAAT LERİNDE ÇALIŞABİLECEK PART TİME BAYAN ÖGRENCİ OLABİLİR PRİM + YOL +YEMEK KAVACIK MENAR 216 693 00 34

  Aranan Nitelikler

 • Dinamik Yapı Sanayi ve Tic. A.Ş.

  İnşaat Mühendisi Dinamik Yapı Sanayi ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Dinamik Yapı Sanayi ve Tic. A.Ş.

  Ref: 02 - 610030

  İşin Tanımı Şantiye organizasyonu işlerini takip edecek, inşaat ve şantiye işleri için planlama yapabilecek, günlük raporları düzenleyebilecek, Metraj, kesin hesap, iş programı yapımı ve takibi, idari ve taşeron hakedişleri ve periyodik raporlarının hazırlanmasını ve değerlendirmesini yapacak ve Teknik Ofis Müdürüne raporlayacak, Proje imalatlarının taahhüt edilen zamanda ve istenilen kalitede yapılıp yapılmadığını takip ve kontrol edecek, Projenin uygulanması, yapılan uygulamaların Teknik Ofis Müdürüne rapor edilmesi görevlerini eksiksiz yerine getirecek, Ekibinin iş yönlendirmesini yapacak ve raporlarını kontrol edecek, Tüm şantiye süreçlerinin kontrolünü yaparak İç Denetim Yetkilisine raporlayacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen en az 8 yıl saha tecrübesi olan, MS Office, AutoCAD, Primavera ve/veya MS Project uygulamalarına hakim, Konut projelerinde ve/veya proje yönetim firmalarında çalışmış ve prosedürlerine hakim, Projelerin Saha Uygulamaları konularına hakim, Projeye uygun proje imalatlarının takibini ve kontrolünü yapabilen, Metraj ve keşif hazırlamayı bilen, Hakediş hazırlayabilen, İş programı ve maliyet kontrolü bilgilerine sahip, Taşeron imalatlarının sevk ve idaresi ile ölçümlemeleri yapabilen, İş Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili ve özenli, Yoğun çalışma temposu ve şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın , disiplinli Tercihen Asya yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Sürücü ehliyetine sahip.

 • Namsal Gıda

  Ziraat Mühendisi Namsal Gıda

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ziraat Mühendisi

  Namsal Gıda

  Ref: 0002 - 610029

  İşin Tanımı Üreticilere teknik destek, danışmanlık hizmeti ile desteklemelerle ilgili açıklayıcı bilgiler vermek, Belirli tarihlerde üreticileri ziyaret etmek, Üreticilerle ilgili veritabanı oluşturmak, Bölgesinde bulunan birlikler, ziraat odaları, tarım il, tarım ilçe ve benzer kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim, iş birliği ve firma tanıtımının sağlanması,

  Aranan Nitelikler Orhangazi/Bursa'daki fabrikamızda çalışmak üzere; Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip Pratik ve sonuç odaklı, ekip çalışmasına uyumlu, Planlama ve iyi zaman yönetimi becerisi olan, İyi iletişim becerisi ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Tarlada saha çalışmasına engel durumu olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Gemlik,Orhangazi ve Yalova 'da ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Samsun Beymen Club Satiş Danişmani Firma Adı Gizli

  Samsun Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Samsun Beymen Club Satiş Danişmani

  Firma Adı Gizli

  Ref: BRSSD-01 - 610028

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Samsun Beymen Club Mağazamız için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz. En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın "SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.

 • Enplus

  İstinye Takim Arkadaşlari Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstinye Takim Arkadaşlari

  Enplus

  Ref: İstinye - 610027

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen MARMARA FORUM ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ......................

 • Pure Nature

  Pazarlama İletişimi Ve Marka Uzmanı Pure Nature

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama İletişimi Ve Marka Uzmanı

  Pure Nature

  Ref: - 610026

  İşin Tanımı - Üst yönetime düzenli rapor yapmak - Reklam ajansları ile olan ilişkileri düzenlemek ve takip etmek - Marka stratejilerinin hayata geçirilmesini sağlamak ve süreç takibi yamak - Sosyal medya ve digital pazarlama aktivitelerini gerçekleştirmek Ürün odaklı pazarlama iletişimi alanında çalışmak isteyen Pazarlama ve Marka Uzmanı takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Pure Nature, en son teknolojiyle üretilen, güzelliğe hizmet eden, kozmetik giyim ürünleridir. Pure Nature markası bünyesinde gerçekleşecek pazarlama/marka aktivitelerini gerçekleştirmek üzere; Üniversitelerin, İletişim, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, İşletme, Görsel İletişim Tasarım veya Yönetim ve Organizasyon bölümlerinden mezun, Marka ve Pazarlama iletişimi alanında deneyimli Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek MS Office uygulamalarına hakim Günceli takip eden ve gelişime hızlı adapte olabilen Aktif, enerjik ve yüksek tempolu çalışmayı seven Sonuç odaklı, analitik değerlendirme yeteneğine sahip İş takibi ve sistemli çalışma prensiplerine sahip Tercihen reklam ajansı tecrübesi bulunan Tercihen Photoshop ve İllustrator programlarını kullabilen Tercihen İngilizce bilen.

 • Koton

  Mağaza Müdürü - Capitol Koton

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - Capitol

  Koton

  Ref: KTN-CPL-MD - 610025

  İşin Tanımı CAPİTOL AVM'de bulunan "Koton" mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazaclık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka