ARAMA SONUÇLARI

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnşaat Mühendisi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: INSMUH01 - 618756

  İşin Tanımı Yeni açılacak olan hastanelerimizin tüm inşaat / şantiye süreçlerini yürütmek, İnşaat projeleri tamamlandıktan sonra gerekli kontrolleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje ve şantiye yönetimi konularında en az 3 yıl tecrübeli, İlgili bilgisayar programlarını (MS Office ve AutoCAD) iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş olan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'İnşaat Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İnşaat Mühendisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-İNŞM - 618643

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren şirketler grubumuz için aşağıdaki niteliklere sahip Hazır Beton Kalite Kontrol Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az 5 yıl tecrübeye sahip Tercihen üniversitelerin İnşaat ve Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış , Ekip çalışmasına yatkın, Analitik, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Beton ile ilgili gerekli labaratuar uygulamalarında ve kalite standartlarının takibinde deneyim sahibi, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Porte İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Şantiyeler Yetkilisi Porte İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiyeler Yetkilisi

  Porte İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 618635

  İşin Tanımı Endüstriyel kapılar ithalatı, imalatı ve proje bazında montajını yapan şirketimize, taahhütte bulunduğumuz proje şantiyelerinde ekiplerin, takip, denetim ve proje yönetiminde bulunacak ŞANTİYELER TEKNİK YETKİLİSİ aranmaktadır. İş Tanımı: Yurt içi ağırlıklı ve yurt dişi birden fazla şantiyemizin düzenli olarak teknik denetimini yapacak Kapı montaj ekiplerinin organizasyon ve programlarını yapacak, Teknik anlamda şantiyelerimiz proje yönetimleri ile muhatap olarak bilgi alışverişinde bulunacak ve şirketi teknik anlamda temsil edecek, Hakediş ve şantiye dökümantasyonlarını üstlenecek, Şantiye- Montaj durum raporlaması yapacak.

  Aranan Nitelikler Organizasyon, teknik takip ve temsil yönü kuvvetli, Tercihen daha önceki tecrübelerinde kapı montajı ile iştigal etmiş, Şantiye ince işler tecrübesi bulunan Askerliğini tamamlamış erkek, Üniversitelerin inşaat mühendisliği, mimarlık veya inşaat teknikerliği bölümlerinden mezun, Excel ve Word Programlarına İYİ derecede hakim Tercihen Autocad kullanabilen, Araç kullanım ve seyahat engeli bulunmayan.

 • Şayir Mühendislik

  İnşaat Mühendisi Şayir Mühendislik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Şayir Mühendislik

  Ref: - 618614

  İşin Tanımı Kocaeli/Dilovası - Polisan Şantiyelerimizde Çalıştırılmak Üzere,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun, Keşif, metraj, Kesin Hakediş ve Kontrol Konularında Tecrübeye Sahip, Sorumlu Olduğu Projeleri Denetleyerek, Projelerdeki iş Programlarını, Hedeflenen Zaman, Bütçe ve Kaliteye Uygun Olarak Yürütülmesini Sağlayacak, Planlama ve Organizasyon Yeteneği Gelişmiş, Takipçi, Dinamik, Dikkatli ve Titiz Çalışabilen Yöneticilik Vasıflarına Sahip, Analitik Düşünebilen Çözüm Odaklı , Özgüven ve Sorumluluk Sahibi, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Sözlü ve Yazılı İletişim Becerileri İle Temsil Yeteneği Güçlü, Seyahat Engeli Bulunmayan, Yoğun İş Temposu ve Esnek Çalışma Saatlerine Ayak Uydurabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office ve Autocad Programına Hakim, 10 Yıl Tecrübeye Sahip, İnşaat Mühendisi Arayışımız Bulunmaktadır.

 • Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Hakediş Kontrol Uzmanı Ağaoğlu Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hakediş Kontrol Uzmanı

  Ağaoğlu Şirketler Grubu

  Ref: 2711-HKU - 618611

  İşin Tanımı İnşaat sektörünün liderlerinden olan firmamızın Merkez Ofis - Hakediş Kontrol departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş, Hakediş,Metraj ve Kesin Hesap konularında iş tecrübesine sahip, Tercihen Konut, Alışveriş merkezi, Residence vb. projelerde ilgili pozisyonda minimum 5 yıl görev almış, MS Office ve autocad programları iyi derecede kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim yeteneği güçlü, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) "HAKEDİŞ KONTROL UZMANI" takım arkadaşları arıyoruz.

 • Çakıroğlu Group

  Mimar Çakıroğlu Group

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar

  Çakıroğlu Group

  Ref: - 618386

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun bünyesinde çalışmak üzere İç Mimar ve/veya Tekniker arayışımız vardır. Yurt dışı tecrübesi olan, İnşaat projelerimizde ki şantiyelerimizde çalışması planlanan tecrübeli İÇ MİMAR ve / veya TEKNİKER adaylarının müracaatlarını bekleriz.

  Aranan Nitelikler Yurt dışı şantiyemizde görevlendirmek için, Konusunda uzman, En az 5 yıl tecrübeli, İngilizce ve Rusça dillerinden birini konuşabilen, Otomobil ehliyeti olan, Askerliğini yapmış (bay adaylar için) Şantiyemizde ki teknik ofiste çalışacak Proje okumayı, uygulamayı bilen, Auto-Cad v.b.g. çizim bilgisi güçlü adaylar tercih sebebidir.

 • Adecco Bakırköy

  Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi) Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi)

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKKPM-1114 - 617738

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzeme ve çözüm mühendisliği sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Kıdemli Proje Mühendisi (Geoteknik Mühendisi)" aramaktayız. İnşaat mühendisliğinin Geoteknik alanında Master veya Doktora yapmış, Geoteknik alanında tecrübeli, En az 3-5 yıl proje deneyimli, Pratik düşünceli ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünceli, İyi derecede İngilizce bilen, Ehliyet sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler Geosentetikli zemin ıslahı ve geosentetik donatılı zemin yapılarının stabilite hesaplarının yapılması, Geogrid ve diğer geosentetik malzemeler ile ilgili geoteknik hesapların yapılması, Geoteknik dizaynların yapılması, Ar-Ge çalışmalarına katkıda bulunulması, Proje çizim paftalarının hazırlanması.

 • Enplus

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri Enplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Mimar / İnşaat Teknikeri

  Enplus

  Ref: - 617281

  İşin Tanımı Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul'da bulunan Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Bay İç Mimar / İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık veya İnşaat bölümlerinden mezun, Alanında en çok 2 yıl deneyim sahibi, Yetiştirilmek üzere, Autocad,3DMax programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mimari Proje çizim uygulamalarında aktif olarak görev yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan, Bay adaylar

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İşçi/ Saha Ustası Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi/ Saha Ustası

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: İSU-101114 - 615717

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bahçeşehir-Halkalı şantiyeleri bünyesinde görev alacak ‘’Saha Ustası’’ ve ‘’İşçi’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Mimar Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar

  Firma Adı Gizli

  Ref: MİMAR - 615670

  İşin Tanımı Çalışma yeri İstanbul olan şirketimizin, mevcut ve yeni açılacak Cafe Zinciri mağazaları için;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, * Konsept mağazaların mimari ve görsel düzenlemesini yapacak, konsept projeye göre uyarlanmasını sağlayıp projelerini çizebilecek, dekorasyon uygulamalarını kontrol ve takip edecek, * MS Office ve AutoCad uygulamalarına hakim, * Konusunda en az 5 yıl deneyimli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Seyahate engeli olmayan, * Bay/Bayan "Mimar" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Revit Eğitmeni Firma Adı Gizli

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Revit Eğitmeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: 2014_E_RVT - 615646

  İşin Tanımı Bilişim eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren kurumumuzun, genişleyen eğitmen kadrosu için;

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Revit ve Revit MEP Programını çok iyi derecede kullanan, • Sektörde 2 yıl üzeri üzeri deneyimi olan, • Tercihen eğitmenlik deneyimi olan ve /veya eğitim verme konusunda kendine güvenen, • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, • Güler yüzlü ve insan ilişkileri gelişmiş, • Diksiyonu düzgün, • Dönemsel / Proje Bazlı çalışabilecek Danışman / Uzman / Eğitmen / Profesyonelller Revit / Revit MEP Eğitmenleri aramaktayız.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Projeler Grup Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Projeler Grup Müdürü

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: PGM_071114 - 615392

  İşin Tanımı Merkez Ofiste Üretim Direktörlüğüne bağlı olarak görev yapacak; Avrupa ve Anadolu yakasındaki projelerin "Zaman-Kalite –Maliyet-ISIG” hedeflerine uygun olarak yönetilmesinin takibinden ve gerektiğinde önlem alınmasının sağlanmasından sorumlu olacak "Projeler Grup Müdürü” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği / Mimarlık Bölümlerinden mezun, Planlama ve Şantiye Yönetimi deneyimine sahip, İletişim, raporlama ve koordinasyon becerileri yüksek, Öngörü sahibi ve risk yönetimi yapabilecek, Mimari, statik, elektrik, mekanik tesisat projelerini ve hukuki sözleşmeleri okuyabilen, Malzeme, sektörel firma ve maliyet bilgilerine hakim, Uygulama detaylarına hakim, İSG mevzuatına hakim, İç ve dış müşteri memnuniyetine odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Kurumsal yapı içinde çalışmaya uyum gösterecek,

 • Arda Mühendislik

  Gana İçin Harita Teknikeri Arda Mühendislik

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gana İçin Harita Teknikeri

  Arda Mühendislik

  Ref: HARTEK - 614990

  İşin Tanımı Arda Grup Şirketlerinden Arda Mühendislik'in Gana'da yapımını üstlendiği altyapı projesinde görevlendirilmek üzere; Harita Meslek Lisesi ya da Harita Meslek Yüksek Okulları'ndan mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3-5 yıl tecrübeli, Totalstation ve GPS Saha Ölçüm Cihazlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen altyapı su arıtma boru hattı projelerinde tecrübeli, Tercihen ofis tecrübesi olan ve proje çizimi konusunda tecrübeli, NetCad-NetPro ve/veya AutaCad-Civil 3D ve MS Office programları kullanabilen, Her türlü ölçü ve aplikasyonları yürüterek harita verilerini oluşturabilecek Kübaj hesapları yapabilecek Harita Teknikeri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Şantiye Şefi Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye Şefi

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: SS_051114 - 614984

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bahçeşehir Şantiyesi’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Şantiye Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Konut sektöründe en az 7 yıl tecrübeli, Şantiye tecrübesi olan ve şantiyede çalışmak isteyen, Konut sektöründe tünel kalıp ve konvansiyonel kalıp imalatları konusunda tecrübeli, MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde Autocad bilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Taşeronları yönetebilecek, Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı, Şantiye kaba ve ince imalatlarını sevk ve idare edebilecek, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • Arda Mühendislik

  Beton Santral Operatörü Gana Arda Mühendislik

  Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Beton Santral Operatörü Gana

  Arda Mühendislik

  Ref: BESANOP - 614090

  İşin Tanımı Gana ' da yeni başlayan Su Arıtma ve Altyapı projemizde görevlendirilmek üzere, Su arıtma Altyapı tesis yapımlarında deneyimli, Beton santralinin işletme ve bakım onarımından sorumlu olacak, En az 10 yıl deneyime sahip, Tercihen Afrika ülkelerinde çalışmış, İş bitirme ve referans belgesi sunabilecek, BETON SANTRALİ OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bu İlan İstanbul Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü Başakşehir Hizmet Merkezi'nin 19.08.2014 tarih ve 119927 sayılı izni ile verilmiştir.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Tesis Müdürü KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tesis Müdürü

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-BRTS - 612939

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Bursa bölgesinde görevlendirilmek üzere '' TESİS MÜDÜRÜ '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İnşaat, Çevre, Endüstri Mühendisi ) Hazır Beton Sektöründe yöneticilik deneyimi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama, organizasyon ve iletişim yeteneği güçlü, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Bursa'da ikamet eden

 • Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi ve Makina Teknik Ressamı

  Ferdi Mühendislik Mimarlık

  Ref: MM02 - 612264

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde,HAVALANDIRMA-KLİMA-ISI KAYBI-ISI KAZANCI VE YALITIM PROJE VE HESAPLARINI hazırlayacak,deneyimli MAKİNA MÜHENDİSLERİ ve TEKNİK RESSAMLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Proje hazırlanmasında çalışmak üzere; a- Havalandırma-Klima-Isı Kaybı-Isı Kazancı Hesap programlarına hakim,Autocad programını iyi derecede kullanabilen MAKİNA MÜHENDİSLERİ b- Havalandırma-Kalorifer-Sıhhi Tesisat çizimlerini yapabilecek,Autocad programına hakim TEKNİK RESSAMLAR

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İş Güvenliği Teknikeri Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Güvenliği Teknikeri

  Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Ref: IST_171014 - 612044

  İşin Tanımı Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere ''İş Güvenliği Teknikeri'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezun, C Sınıfı İş Güvenliği sertifikası olan, İş güvenliği konusunda min. 1 yıl deneyimli, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Proje Şefi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Şefi

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001379 - 611656

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MEKANİK TAAHHÜT (İNŞAAT) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Şantiyenin tüm organizasyonundan sorumlu olmak üzere;

  Aranan Nitelikler * 35 - 45 yaşları arasında, * Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, * Yüksek katlı projede görev almış, * Mekanik taahhütte en az 10 yıl deneyimli, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * B sınıfı sürücü ehliyeti olan (aktif olarak araç kullanabilen), * İstanbul'da ikamet eden, * Bay, "PROJE ŞEFİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Tekniker Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekniker

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001397 - 611579

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TAAHHÜT ( İNŞAAT ) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Şantiye Şefine ve Saha Mühendisine bağlı olarak, şantiyede imalatların yerinde uygulanmasını ve kontrolünü gerçekleştirecek, - Yapılan imalatların her ay hakedişe dönüşmesini sağlayabilecek.

  Aranan Nitelikler * 27 - 40 yaş aralağında, * Minimum Ön Lisans tercihen Lisans mezunu, * Mekanik taahhüt sektöründe en az 3 yıl deneyimli, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay, " TEKNİKER " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka