ARAMA SONUÇLARI

 • Şöhret Restaurant

  Motorlu Kurye Şöhret Restaurant

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Motorlu Kurye

  Şöhret Restaurant

  Ref: - 612717

  İşin Tanımı Bakırköy'de bulunan Butik Restaurantımızda görevlendirilmek üzere MOTOR KURYE alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Restaurantlarda minimum 2 yıl görev yapmış, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, İşini severek yapan, güleryüzlü, 18 - 45 yaş aralığında, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış, Motor Kurye alınacaktır.

 • YILDIZ ENTEGRE

  Hukuk Bölümü Görevlisi YILDIZ ENTEGRE

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hukuk Bölümü Görevlisi

  YILDIZ ENTEGRE

  Ref: HUKUK - 612716

  İşin Tanımı Hukuk bölümümüzde şirket avukatımıza yardımcı olabilecek görevli pozisyonunda çalışabilecek aday aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 1. Adalet meslek yüksek okulu mezunu 2. Hukuk müşavirliğinde dosya, yazı ve düzenleme işlerinde, icra dairelerinde, mahkemelerde, resmi ve özel kurumlarda yapılacak hukuki iş ve işlemlerde çalıştırılacaktır 3. Sonuca odaklı 4. 10 parmak klavye kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim 5. Araç kullanabilen 6. Askerliğini yapmış 7. Adli iş ve işlemlerde en az iki yıl deneyime sahip 8. 35 yaşını aşmamış ve Kartepe-Yarımca arasında ikamet eden

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Eczacı Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczacı

  Acıbadem Sağlık Grubu

  Ref: ASGECZ1014 - 612715

  İşin Tanımı Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; Eczacılık Fakültesi mezunu, Tercihen Hastane eczacığında deneyim saihibi, Sağlıkta kalite yaklaşımına ilgi duyan, Ekip çalışmasını ilke edinmiş, dinamik, Kişisel gelişimine önem veren, 'Eczacı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • EMZA ENERJİ

  Muhasebe Sorumlusu EMZA ENERJİ

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  EMZA ENERJİ

  Ref: 05 - 612714

  İşin Tanımı Firmamız merkez ofisinde çalışmak üzere şirketimizin genel muhasebe hesaplarına bakacak muhasebe sorumlusu Vergi mevzuatı ve genel kabul görmüş muhasebe prensiplerine uygun, muhasebe kayıtlarının tutulması Vergi beyannamelerinin / bordroların düzenlenmesi Görevi ile ilgili bütün mevzuatla ilgili değişiklik ve yeniliklerin izlenmesi, gerekli görülen yapılandırmanın gerçekleştirilmesi Diğer birimler ile koordinasyon içinde çalışarak, muhasebe ile ilgili kanuni gereklilikler doğrultusunda faaliyetlerin organize edilmesi

  Aranan Nitelikler Enerji - Elektrik Taahhüt - Mühendislik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisinde değerlendirilmek üzere 'Muhasebe SORUMLUSU' aramaktayız. Üniversitelerin ilgili alan fakültelerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Zİrve Müşavir ve Ticari Paket programını kullanabilen, Tek düzen hesap planına ve mevzuata hakim, Beyannameleri ve mali tabloları hazırlama konusunda bilgili, Bilanço - Gelir tablosuna hakim, Dikkatli ve titiz çalışabilen, Yönetsel ve organizasyonel becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, Elektrik Taahhüt veya İnşaat Taahhüt sektörüne yabancı olmayan, Özel şirket muhasebesinde deneyimli, Tercihen B sınıfı ehliyete sahip, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış,

 • Yapı Koordinasyon Merkezi

  Elektrik Teklif Mühendisi Yapı Koordinasyon Merkezi

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teklif Mühendisi

  Yapı Koordinasyon Merkezi

  Ref: CHN-ELKMÜH - 612713

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat sektöründeki firmamız adına Ankara merkezde görevlendirilmek üzere ' ELEKTRİK TEKLİF MÜHENDİSİ ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Elektrik Mühendisi, - Amerikan projelerinde tecrübeli, - İyi seviyede İngilizce bilen, - Otomasyon, bina, otel ve iş merkezi projelerinde teklif hazırlamış, - Alçak gerilim konusunda tecrübeli.

 • Aden Endüstriyel Ürünler

  Satış Mühendisi Aden Endüstriyel Ürünler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Aden Endüstriyel Ürünler

  Ref: - 612712

  İşin Tanımı Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz, İtalya,Almanya,Avusturya merkezli çeşitli firmaların redüktör,motor ve güç aktarım ürünlerinin ithalatını ve satışını yapan firmamızda görevlendirmek üzere SATIŞ MÜHENDİSLERİ aramaktayız. Satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek, Müşteri ziyaretleri yapmak, Konusuna teknik olarak hakim olup müşteriye doğru çözümler sunmak, Firmaya yeni müşteriler kazandırmak, Satış stratejisine katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Redüktör , motor , kaplin vs güç aktarım ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli 1 kişi ve tecrübesiz 1 kişi olmak üzere toplam 2 kişi alınacaktır, Sürücü ehliyeti ve trafik tecrübesi bulunan, Seyahat engeli bulunmayan , Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Gelişime açık, presentable ,vizyon sahibi.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Erp Uzmanı Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erp Uzmanı

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: erp - 612711

  İşin Tanımı Perakende sektöründe faaliyet gösteren iş ortağımız bünyesinde görev alacak, gelen çağrıları karşılayıp, telefon ve mail üzerinden destek hizmetini verecek, kullanıcı taleplerini yönlendirecek ve benzeri hizmetleri gerçekleştirecek ERP Destek Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ERP uygulama yazılımları ve Windows işletim sistemlerinde bilgi sahibi, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, SQL veritabanı bilgisi olan, Tercihen İyi derece İngilizce bilgisine sahip, İletişim ve temsil gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek.

 • Adecco Gebze

  Endüstri Mühendisi - Yeni Mezun Adecco Gebze

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi - Yeni Mezun

  Adecco Gebze

  Ref: GBZEM09 - 612710

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv alanında faaliyet gösteren müşterimiz için Endüstri Mühendisi ( Proje ve Geliştirme ) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun İletişimi kuvvetli Çok İyi derecede İngilizce bilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sakarya'da ikamet eden

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Cihangir CarrefourSA Gurme - Mağaza Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cihangir CarrefourSA Gurme - Mağaza Görevlisi

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.Ş.

  Ref: - 612709

  İşin Tanımı Cihangir CarrefourSA Gurme mağazamızda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen pozisyonlarda tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Sebze - Meyve, Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 30 yaşını aşmamış, - En az Lise mezunu, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Müdürü - İzmir Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü - İzmir

  Firma Adı Gizli

  Ref: MM-IZM-KON - 612708

  İşin Tanımı - Mağaza performansının artırılması, - Mağaza hedef ciro takibinin yapılması, - Mağaza nakit planlamasının merkezle paralel olarak yapılması , - Mağaza personelinin yönetimi ve motive edilmesi, - Müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmetin sunulması, - Mağaza ile ilgili tüm raporlamaların Mağazalar Satış Direktörüne yapılması, İzmir Konak'ta bulunan mağazamızda sorumlu olacak "Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Mağazacılık sektöründe yöneticilik deneyimi bulunan - En az 4 yıl iş deneyimi olan, - Müşteri memnuniyeti, satış teknikleri ve mağazacılık konusunda eğitim verebilecek kadar deneyimli, - NEBİM WİNNER mağazacılık programını kullanabilen, - Tercihen Üniversite Mezunu, - İnsan ilişkilerinde başarılı, liderlik özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

 • Renerser Rüzgar Enerji

  Rüzgar Servis / Bakım Onarım Teknikeri Renerser Rüzgar Enerji

  Afyon, Balıkesir, Çanakkale, Hatay, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, Kayseri, Sivas, Tekirdağ, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Rüzgar Servis / Bakım Onarım Teknikeri

  Renerser Rüzgar Enerji

  Ref: RES-06-GNL - 612707

  İşin Tanımı Yüksek okulların Elektrik/Elektrik-Elektronik/ bölümlerinden mezun; Türkiye genelinde bulunan rüzgar enerji santrallerindeki rüzgar türbinleri için bakım onarımda görev alacak Elektrik ve Mekanik teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İngilizce'ye iyi derecede hakim MS Office uygulamalarına hakim Enerji Santrallerinde deneyim sahibi, AG-OG-YG deneyimi olan Yüksekte çalışmaya engel bir durumu olmayan Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, öğrenme ve gelişmeye açık 35 yaşını aşmamış Seyahat engeli olmayan Tercihen Yüksek Gerilim İşletme belgesine sahip Tercihen Enstrüman (Pompa, valf, hidrolik borular, rulman) konularında deneyim sahibi, B sınıfı ehliyeti ve aktif sürücülük deneyimi olan Askerlikle ilişiği olmayan Tercihen EKAT Belgesi bulunan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Sun Holding A.Ş.

  Sekreter Sun Holding A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Sun Holding A.Ş.

  Ref: - 612705

  İşin Tanımı Sektöründe öncü ve lider Sun Grubu bünyesinde istihdam edilmek üzere Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversite/MYO ilgili bölümlerinden mezun - İngilizce bilen - Disiplinli, çalışkan, zamanını yönetebilen - Kişiler arası iletişim yetenekleri kuvvetli - Kurumsal bir yerde sekreterlik pozisyonunda görev almış konusunda deneyimli - Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İpekyol

  Mağaza Müdür Yardımcısı İpekyol

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı

  İpekyol

  Ref: VP-MMY-01 - 612704

  İşin Tanımı Ipekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu Viaport Outlet Mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BiRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Mağazada verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek Mağazayı ve Mağaza personelini yönetmek için yöneticisine destek olmak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen benzer pozisyonda 3 yıl sektör deneyimli Planlama ve organizyon konusunda mağaza müdürüne yardımcı olacak

 • Panço

  Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı (Ankara) Panço

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı (Ankara)

  Panço

  Ref: GÖRSEL007 - 612703

  İşin Tanımı Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Mağaza içi görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, düzenlemelerin sürekli takibi ve yenilenmesini sağlamak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi, Sezon konsepti doğrultusunda eksiklikleri belirleyip tamamlanması için gerekli işlemleri yürütmek mağazalarımızdaki tüm uygulama süreçlerinden sorumlu Başka Ankara olmak üzere ihtiyaç üzerine İç Anadolu'da yer alan diğer mağazalarımızdan da sorumlu, "Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, Perakende sektöründe mağaza içi görsel alanda en az 1 yıl deneyimli, Moda ve Trendlerden haberdar, yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Ürün yerleşimi ve teşhiri vb. konulara hakim, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş ve yaratıcı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Ankara'da ikamet eden, Bay/bayan adaylar.

 • Zeki Triko A.Ş.

  Satış Danışmanları Zeki Triko A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanları

  Zeki Triko A.Ş.

  Ref: - 612701

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış konusunda tecrübeli, Veya bu alanda çalışmaya istekli Dinamik, gelişime açık, dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, güler yüzlü, müşteri odaklı satışta aktif rol alacak Diksiyonu düzgün Takım çalışmasına yatkın 18-28 yaşları arası Bayan İSTANBUL AVRUPA ve ANADOLU YAKASI ndaki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları” aranmaktadır.

 • Mimarch Yapı Mimarlık

  Şantiye ve Proje Sorumlusu Mimarch Yapı Mimarlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şantiye ve Proje Sorumlusu

  Mimarch Yapı Mimarlık

  Ref: - 612700

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere, ŞANTİYE VE PROJE SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, En az 3 Yıl deneyimli, Konusuyla ilgili bilgisayar programlarını etkin şekilde kullanabilen, Hakediş, teklif hazırlama ve raporlama konusunda deneyimli, Proje ve Uygulama konusunda deneyimli, İnce yapı imalatlarına hakim, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen, Hem şantiye hem de ofiste görev alacak, Minimum 25 yaş ve üzeri, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Pizza Pizza

  Mimar Pizza Pizza

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar

  Pizza Pizza

  Ref: MM001 - 612699

  İşin Tanımı Pizza Pizza şubelerinde projelerin çizilmesi ve keşiflerin hazırlanmasından sorumlu yardımcı mimar arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mimarlık bölümü mezunu, Seyahat engeli olmayan, Ofis Programları ve Autocad kullanabilen, Mağazacılık, şube alanında mimari uygulama projelerinde en az 1 yıl tecrübeli, Sahada yapılan bütün inşaat işleri ile ilgili keşiflerin hazırlanması, Mevcut ve yeni şubelerimizin projelerinin geliştirilmesinde yardımcı olacak.

 • GF Hakan Plastik

  Satış Uzmanı (İzmir) GF Hakan Plastik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Uzmanı (İzmir)

  GF Hakan Plastik

  Ref: SUI-001 - 612698

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe olarak önde gelen ve uluslararası hizmet veren şirketimizin İzmir Bölgesinde Home Office çalışmak üzere " Satış Uzmanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Pazarlama, İnşaat veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik Boru , üst yapı ve alt yapı ürünleri satışı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, müşteri portföyü olan, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl, Seyahat ile ilgili olarak hiçbir engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden, ikamet edebilecek Home office çalışabilecek

 • Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Genel Başvuru Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş

  Ref: - 612697

  İşin Tanımı Bu ilan belirli bir pozisyon için açılmamış olup; büyümekte olan firmamızda açık olan/olabilecek muhtemel pozisyonlar için verilmiş genel bir ilandır.

  Aranan Nitelikler Başvurunuz olabilecek pozisyonlar için; İstanbul Dudullu’da bulunan ve en son teknoloji altyapısı ile hizmet veren Merkez Ofisimizde değerlendirilecektir. Niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

 • Mimarch Yapı Mimarlık

  Mimar / İç Mimar Mimarch Yapı Mimarlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mimar / İç Mimar

  Mimarch Yapı Mimarlık

  Ref: - 612696

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere, MİMAR VE İÇ MİMAR aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, En az 3 Yıl deneyimli, Konusuyla ilgili bilgisayar programlarını ( Auto CAD, 3D MAX + VRAY ,PHOTOSHOP ) etkin şekilde kullanabilen, Hakediş, teklif hazırlama ve raporlama konusunda deneyimli, Proje ve Uygulama konusunda deneyimli, İnce yapı imalatlarına hakim, Yoğun İş temposuna ayak uydurabilen, Hem şantiye hem de ofiste görev alacak, Minimum 25 yaş ve üzeri, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka