ARAMA SONUÇLARI

 • Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı

  Yazılım Uzman / Uzm. Yard Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Uzman / Uzm. Yard

  Bilin Yazılım ve Bilişim Danışmanlığı

  Ref: YUD-0614 - 613214

  İşin Tanımı Alanında uzman yöneticiler ile birlikte yazılım projelerinde çalışarak kariyerinizi en üst noktalara taşıma imkanını elde etmek ister misiniz? Yazılım Departmanımıza bağlı olarak, Ar-Ge ve Proje Geliştirme birimlerimizde hedeflerimizin yakalanmasına katkıda bulunacak Yazılım Uzmanı / Yazılım Uzman Yardımcısı pozisyonlarında takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri konularda lisans veya üstü eğitim almış, MS SQL ve/veya ORACLE veri tabanı üzerinde çalışan geliştirme projelerine, veri tabanı tasarım ve uygulamalarına aşina, ASP.Net, VB.Net, JavaScript, Jquery yazılım dilleri kullanarak web uygulamaları geliştirebilmek ve var olan yazılım geliştirme kütüphanesinin gelişmesine katkıda bulunmak isteyen, Süreç ve iş modelleme konularında bilgisi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme yeteneği yüksek, iletişimi kuvvetli, Okuma, anlama, yazma ve konuşma becerilerinin her biri için iletişim kurabilecek derecede İngilizce bilen, Bir uygulama projesini tek başına "hedeflenen şekilde” sonuçlandırabilecek sorumluluk, azim ve yetkinlikte, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Bay ise, vatani görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Tibet Makina

  Kalite Kontrol Elemanı Tibet Makina

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Tibet Makina

  Ref: - 613212

  İşin Tanımı Talaşlı İmalat sektöründe faliyet gösteren firmamız için Kalite Kontrol Elemanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Lisesi mezunu olmak 3 yıl branşı ile ilgili iş tecrübesine sahip olmak, Ölçü aletleri ve ölçme konusunda bilgili olmak, Teknik resim okuma bilgisi olmak, Genel PC kullanımı bilgisine sahip olmak Askerliğini tamamlamış olmak

 • ÇEŞNİ

  Aşçı Yardımcısı ÇEŞNİ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçı Yardımcısı

  ÇEŞNİ

  Ref: - 613211

  İşin Tanımı Ümraniye Sondurak'ta ev yemekleri yapan lokantamıza mutfağa yatkın güleryüzlü yardımcı bayan alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ümraniye Sondurak ve civarında oturan, Sıcak yemekler (Yöresel ) konusunda tecrübeli, Tecrübeli ve hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, güleryüzlü Hijyene önem veren, 25 ile 45 yaş arası Pazar günleri tatiliz... bizim ile yol alacak 2 arkadaş arıyoruz.

 • Polaris Pazarlama

  Mağaza Müdürleri / Fatih Akdeniz Polaris Polaris Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürleri / Fatih Akdeniz Polaris

  Polaris Pazarlama

  Ref: PL-FATAKMM - 613210

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden POLARİS PAZARLAMA ve MÜMESSİLLİK A.Ş.,FATİH AKDENİZ POLARİS mağazasında görev alacak "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aramaktadır. Sorumlu Olduğu Mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek,tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak,mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen yüksekokul ya da üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Müşterilerle iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilen, MS Office ve mağazacılık programlarını (tercihen Nebim V3) kullanabilen, Müşteri ilişkileri ve ekip yönetimi konusunda başarılı, Planlama, organziasyon ve liderlik becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Hummel

  Genel Başvuru / Mağaza Müdürü (İstanbul Anadolu) Hummel

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru / Mağaza Müdürü (İstanbul Anadolu)

  Hummel

  Ref: hml16A - 613209

  İşin Tanımı Mağazanın ürün yönetimini satış odaklı olarak gerçekleştirmek (ciro, ürün devir hızı ve sipariş) Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için ekibinin satışlarını, stoklarını, siparişlerini düzenli olarak kontrol etmek, raporlamak, Mağaza personelini teşhir, tanzim, müşteri ilişkileri ve ürün bilgisi konularında sahada eğitmek, yönlendirmek, Belirlenen ciro hedefleri için projeler üretmek, uygulamak ve yönetmek Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, koordine etmek, Sektörel gelişmeleri ve pazar oyuncularını takip etmek, raporlamak, Mağazanın verimli işleyebilmesi için Mağaza koordinatörüyle koordineli çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında yönetici pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri odaklı düşünen, Takım üyesi olan ve takımını geliştiren, Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturabilen, Stok satış raporlarını takip eden, Anadolu yakası için Mağaza müdürü arayışımız bulunmaktadır.

 • Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Modelist Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  Kaktüs Moda Giyim San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 613208

  İşin Tanımı KAKTÜS MODA BAYAN GİYİM FİRMAMIZA; ÖRME VE DOKUMADA TECRÜBELİ BAYAN MODELİST ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler HERHANGİ BİR BİGİSAYARDA KALIP BİLGİSİ OLAN, HER TÜRLÜ BAYAN DIŞ GİYİMİNDE KALIP TECRÜBESİ OLAN, TASARIMCI ÇİZİMLERİNDEN VE GELEN NUMUNELERDEN KALIP ÇIKARTABİLEN, DİKİM BİLGİSİ OLAN ATÖLYELERİ YÖNLENDİREBİLECEK VE KRİTİKLERİNİ TESBİT EDEBİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN, ZAMAN PROBLEMİ OLMAYAN, İŞİNİ SEVEREK YAPAN, TECRÜBELİ BAYAN MODELİST ALINACAKTIR.

 • Bilen Biri Ambalaj

  Satış Yöneticisi Bilen Biri Ambalaj

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Bilen Biri Ambalaj

  Ref: BBSY-01 - 613207

  İşin Tanımı Sektörünün lideri, "ÇOK İYİ SATIŞ YAPMAYI BİLEN” birini arıyor. Islak mendil, stick şeker, sos, zeytinyağı, paket servis materyalleri ve ambalaj konusunda sektörünün lideri olan İzmir merkezli firmamız, kalitesini binlerce "marka” müşteriye ulaşarak kanıtlamış olan ürünlerini, İstanbul genelinde pazarlayacak, "BENİM MESLEĞİM SATMAK” diyebilen, bir satış dahisi arıyor.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul mezunu, asgari 2 yıl tecrübeli, İstanbul’da ikamet eden, İstanbul’u avucunun içi gibi bilen, müşteri ziyaretlerinden galibiyetle ayrılmaya odaklı, müşteri portföyünü geliştirmeyi başarının tanımı olarak kabul etmiş, şirket hedeflerini 12’den vurma konusunda kararlı, bahaneleri ile değil, şahane işleri ile fark yaratan bir satış dahisi iseniz; İyi bir otomobil sürücüsü olmak, akıcı bir Türkçe ile konuşabilmek, yoğun iş temposundan keyif alabilmek, görünümünüze özen göstermek, iş seyahatleri konusunda bir engelinizin olmaması, askerlik görevinizi tamamlamış olmanız, olası problemler ve oluşturabildiği stresli anlar karşısında akılcı çözümler üretebilmeniz, sosyal ilişkilerinizin kuvvetli olması, sizce en değerli özellikleriniz içinde yer alıyorsa, Bizce siz, İstanbul pazarımızı emanet edebileceğimiz, maaş + prim sistemi ile geleceğinden güven duymasını sağlayabileceğimiz kişi olmalısınız. Hemen başvurun, olun...

 • Watsons

  Satış Görevlileri - Ankara Armada AVM Watsons

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlileri - Ankara Armada AVM

  Watsons

  Ref: WSGARM01 - 613206

  İşin Tanımı Aranan Nitelikler: Ankara Armada AVM'de açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Satış Görevlileri' aramaktayız. En az lise mezunuysanız, Ankara'da ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Perabayt Bilişim / 1v1y

  Junıor Stıl Edıtoru Perabayt Bilişim / 1v1y

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Junıor Stıl Edıtoru

  Perabayt Bilişim / 1v1y

  Ref: JRSED - 003 - 613205

  İşin Tanımı En sevdiğiniz moda markaları, Türkiye’de ilk kez, heyecan ve keyif verici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için Bir Varmış Bir Yokmuş' ta buluştu. Modanın bir parçası olmaya hazır mısınız? Seyrantepe'de bulunan şirketimizin Merkez Ofisinde İnternet Sitesi İçerik Departmanında görevlendirilmek üzere; Depoya gelen ürünlerin kontrolü. Çekime gelen ürünlerin kombin ve hazırlığı. Çekim sırasında ürünlerin düzeltilmesi ve en iyi şekilde çekime sunulması. Çekimden sonra ürünlerin toparlanıp, eksiksiz bir şekilde depoya teslimi. Dergi çekimlerinde moda editörüne asistanlık. Joker ürünlerin düzenlenmesi. Stüdyonun çekim sonrası düzenin sağlanması. Ürün bilgilerinin (renk,beden,kumaş,vb) sisteme kaydedilmesi. Sezon ürünlerin renk kategorilendirilmesinin yapılması. Joker ürünler ve dergi çekimi için ürün alımı ve ürün dağıtımı. Dergi için dekupe çekimi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Moda, Teksitil Tasarımı Bölümünden veya Güzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 20-25 yaşları arasında, Dünya modasını ve trendleri takip eden, Tercihen en az 1 - 2 yıl deneyimli, Stil, moda ve trendler hakkında bilgili ve kendini geliştiren, Sorumluluk sahibi, "Junior Stil Editorü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • CRM Tanıtım Hizmetleri

  Lenovo Satış Danışmanı CRM Tanıtım Hizmetleri

  Adana, Antalya, Bursa, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Konya, İstanbul Avrupa, Diğer Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lenovo Satış Danışmanı

  CRM Tanıtım Hizmetleri

  Ref: LenovoSatıs - 613204

  İşin Tanımı Dünyanın önde gelen bilgisayar şirketlerinden biri olan iş ortağımız LENOVO için Teknoloji mağazalarında Maaş+Prim sistemli çalışacak tam zamanlı Satış Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Üniversite mezunu, Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Tercihen 30 yaşını geçmemiş, Bay, Bayan

 • Amerikan Kültür

  Eğitim Satış Danışmanı Amerikan Kültür

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Satış Danışmanı

  Amerikan Kültür

  Ref: KONYA-AKD-04 - 613203

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları KONYA Temsilciliğimizde çalışmak üzere 'Eğitim Satış Danışmanı' ünvanıyla görev yapacak bay takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Eğitim Sektöründe, sıcak satış pozisyonunda deneyimli, • Proje üretecek, var olan projeleri yönetebilecek, • Ekip çalışmasında tecrübeli, • MS Office Programlarına hakim, • Performans ve hedef odaklı çalışabilecek, Sabırlı ve takipçi ruhlu, • Satışı meslek olarak gören, insan ilişkilerinde ve telefonda iletişimde başarılı • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Hafta sonları çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek, • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,Sistemli çalışmayı, güler yüzlü iletişimi ve ekip çalışmasını benimsemiş • Tercihen İngilizce bilen Takım arkadaşımıza görevi ile ilgili eğitimler verilecektir.

 • Bursa Medical Park Hastanesi

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Bursa Medical Park Hastanesi

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üst Düzey Yönetici Asistanı

  Bursa Medical Park Hastanesi

  Ref: BRS-YA-001 - 613202

  İşin Tanımı Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun çoğunluğunu kaliteli sağlık hizmetiyle buluşturmada " Herkes İçin Sağlık ” sloganı ile tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, faaliyetlerini sürdüren grubumuzun; Bursa MEDİCALPARK Hastanesi bünyesinde çeşitli branşlar da görevlendirilmek üzere sağlık sektöründe kariyerini zirveye taşımak isteyen " ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI ” pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız. " İş hayatında atacağınız doğru adımlar sizi zirveye taşıyacaktır. Kariyerinizde yükselmek için doğru tercihi yapın ve ülkemizin en büyük özel hastaneler zincirinin bir parçası olan Bursa MEDICALPARK Hastanesi ailesine katılarak geleceğinizi garantileyin! ” www.medicalpark.com.tr www.medicalparkik.com

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri veya Yönetici Asistanlığı bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı alanında en az 1 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Olumlu iletişim becerilerine sahip, Kendini iyi ifade edebilen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Güler yüzlü, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,

 • EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Satış Danışmanı (Çorlu) EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Çorlu)

  EMİN ŞİRKETLER GRUBU

  Ref: 241014SDC - 613201

  İşin Tanımı 23 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun Çorlu Şubesinde çalışacak takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda 2 yıl deneyimli, - Gelişime açık, - Dış görünümüne özen gösteren, - Sorumluluk sahibi, - İletişimi kuvvetli, - Askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Çorlu’da ikamet eden, - Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Şengüller

  Depo Görevlisi Şengüller

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Görevlisi

  Şengüller

  Ref: 00002033 - 613198

  İşin Tanımı "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER AŞ’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasında Genel Müdürlük binasında bulunan depomuz için Depo Görevlisi olarak istihdam edilecek personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Asgari lise mezunu, Cep telefonları hakkında bilgi sahibi ve cep telefonu depo süreçlerini bilen, Perakende mağazacılık alanında satış ve depo süreçlerinde deneyimli, 20-30 yaş aralığında, Askerliğini yapmış, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Gözen Security Services

  Intervıewer Gözen Security Services

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Intervıewer

  Gözen Security Services

  Ref: AYTINT1014 - 613197

  İşin Tanımı Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.Bununla birlikte;Kariyer, Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, Genç ve dinamik ekip ortamı, Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır.

  Aranan Nitelikler "Havacılık Güvenliği Tecrübesini Sektörün Lider Firmasıyla Yaşamak İster misiniz?” GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 8 farklı havalimanında hizmet veren ve havacılık güvenliği sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services, uluslararası havayolu şirketlerine güvenlik destek hizmeti sunan UçakÖzel Güvenlik Hizmetleri birimi bünyesinde, Antalya Havalimanı'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan personel istihdamı gerçekleştirecektir. Adaylarda aranan özellikler: TC vatandaşı, Çok iyi derecede "İngilizce” bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş olan, Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, Prezantabl, Disiplinli, Bayan adaylarda min. 1.60, erkek adaylarda min 1.70 boy ölçülerine sahip.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Beylikdüzü Nde Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Beylikdüzü Nde Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: Eİ-1410 - 613196

  İşin Tanımı İstanbul Beylikdüzü nde ikamet eden ailemiz için, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Temiz , titiz ve hijyenik, 30-45 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Haftanın 6 günü 08:30 - 18:00 saatleri arasında 2000 TL ücretle çalışabilecek, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

 • İpekyol

  Satış Danışmanı İpekyol

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  İpekyol

  Ref: ABD-SD-01 - 613195

  İşin Tanımı İpekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu Abdi İpekçi İpekyol Mağazamız için Satış Danışmanı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyeti yaratacak şeklide servis vermek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek İletişim becerileri güçlü Modaya ilgi duyan

 • İpekyol

  Satış Danışmanı İpekyol

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  İpekyol

  Ref: MALL-SD-03 - 613194

  İşin Tanımı İpekyol, Twist, Machka markalarını bünyesinde bulunduran Ayaydın& Miroglio Grubu Mall Of İstanbul Twist Mağazamız için Satış Danışmanı pozisyonunda yeni bir ekip üyesi aramaktadır ve ekip olarak biliyoruz ki; HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ! Hedefler doğrultusunda satış yapmak Müşteri memnuniyeti yaratacak şeklide servis vermek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek İletişim becerileri güçlü Modaya ilgi duyan

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Tarabya'da Yatılı Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Tarabya'da Yatılı Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-1424 - 613193

  İşin Tanımı İstanbul Tarabya da ikamet eden ailemiz için, Yatılı Bebek Bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 6 ayılık kız bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama ve yemek yapımında destek olabilecek, 25-45 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Prezantabl, Tercihen İngilizce bilen, Yatılı haftanın 6 günü 2500 TL + SSK ile çalışabilecek, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Kadıköy De Gündüzlü Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Kadıköy De Gündüzlü Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-1424 - 613192

  İşin Tanımı İstanbul Kadıköy de ikamet eden ailemiz için, Deneyimli bebek bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 1.5 yaş erkek Bebek bakımında en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Çocuk gelişimi mezunu, 25-40 yaşları arasında, Sigara kullanmayan, Prezantabl, İngilizce bilen, Haftanın 6 günü 1750 TL ücretle çalışabilecek, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka