ARAMA SONUÇLARI

 • Pegasus

  Uçak İçi Satış ve Hizmetler Operasyon Elemanı Pegasus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uçak İçi Satış ve Hizmetler Operasyon Elemanı

  Pegasus

  Ref: OPS - 01 - 612399

  İşin Tanımı Havacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Yer İşletme Müdürlüğü’ ne bağlı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ nda görevlendirilecek " Uçak İçi Satış ve Hizmetler Operasyon Elemanı” arıyoruz. - Uçuşlarımızda ikram yüklemelerin takip edilmesi, - Depodaki ürünlerin takip edilmesi ve gerekli taleplerin yapılarak, eksik ürünlerin tedarik edilmesi, - İkram ve duty free tedarikçilerimiz ile koordineli çalışılması

  Aranan Nitelikler - En az Lise mezunu, - MS Office programlarına hakim (tercihen iyi seviyede Excel bilgisi olan), - İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Askerlik görevini tamamlamış, - Vardiyalı çalışmaya sistemine uyum sağlayabilecek, - B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan, - Anadolu Yakasın’ da ikamet eden veya edebilecek olan

 • KT&G Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

  Sales Assistant KT&G Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sales Assistant

  KT&G Tütün Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

  Ref: - 612398

  İşin Tanımı KT&G, Korea Tomorrow and Global, is one of the world’s leading cigarette companies and involved in various kinds of business areas such as ginseng, cosmetics and pharmaceutical products. KT&G Turkey is now in Turkish market and selling world-renowned products. KT&G Turkey Istanbul Headquarters is now looking for passionate and talented candidates to work as Sales Assistants. Assistance and support to marketing/sales team All sales related activities Marketing/sales related reporting and translation Market Research regarding cigarette business Assistance and support to all general affairs for the office management

  Aranan Nitelikler University degree Excellent command in both spoken and written English Almost all work will be done in English with foreign managers. Fluent English skill is absolutely required. Excellent IT skills including advanced level in Microsoft Excel, Access and Powerpoint Experience in marketing/sales is an asset Strong team work and communication skills, analytical mindset with good problem solving skill Completed Military Service (for male candidates) Please apply with English Resume (CV). Only English Resume will be taken for further processes.

 • Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Depo Personeli - Merzifon Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Amasya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli - Merzifon

  Esme Dayanıklı Tüketim Malları

  Ref: - 612397

  İşin Tanımı Esme Mağazaları olarak İstanbul'da 7 , Anadolu'da 9 mağazası olmak üzere toplam 16 noktada yaklaşık 28.000 çeşit ürünü ve 300 ü aşkın profesyonel kadrosuyla perakendecilik sektöründe hizmet vermekteyiz.

  Aranan Nitelikler · Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, · Ürün kabul, teslim işlerinde daha önce görev almış, · Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek, · Sevk edilecek ürünlerin hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, · Ürün taşınmasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, · Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, · Yoğun iş temposunda çalışabilecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · 25-35 yaşları arasında, · Askerlik görevini tamamlamış, Amasya Merzifon da ikamet eden Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • Halka Tanıtım

  Stant Hostesliği Halka Tanıtım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stant Hostesliği

  Halka Tanıtım

  Ref: - 612394

  İşin Tanımı Çalışmakta olduğumuz sektöründe lider firmalarımız adına yerel ve zincir mağazalarda satış destek aktivitelerinde görev alacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *İnsan ilişkileri kuvvetli *Güleryüzlü *Kendine güveni olan * Bayan Çatalca,Silivri bölgesi.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Teknik Servis Elemanı Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Elemanı

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 612393

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Genel Merkez Teknik Servis Departmanımız da yedek parça operasyonel süreçlerde bulunabilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Teknik Servis Departmanında görevlendirilecek, En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Teknik servise gelen ürünlerin yedek parçalarını hazırlayıp, takibini gerçekleştirebilecek, Ms Office programlarını bilen, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye istekli, insan ilişkileri kuvvetli, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Joker

  Satış Danışmanı _ Gaziantep Joker

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı _ Gaziantep

  Joker

  Ref: - 612384

  İşin Tanımı Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartların uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, müşterilere ürün özelliklerini etkin şekilde anlatmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak.

  Aranan Nitelikler Bebek ve oyuncak sektöründe Türkiye’nin önde gelen perakende firması Joker, hızlı büyüme hedeflerini ve müşteri ilişkileri politikalarını hayata geçirebilecek Satış Danışmanları arıyor. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne önem gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın.

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  B&G Store

  Ref: GENEL BAŞVURU - 612381

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 50 'yi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın ANADOLU VE AVRUPA YAKALARINDA yer alan mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip BAYAN Mağaza Müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Mesleki düzeyde İngilizce, tercihen Arapça yabancı dil bilgisine sahip, - Tercihen Nebim V3 kasa programına hakim. - Bayan.

 • Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Lojistik Yöneticisi Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Yöneticisi

  Fabio Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parça San. Tic. A.Ş.

  Ref: - 612380

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Tercihen Üni.mezunu Office programlarını ileri derecede kullanabilen, Depo ve Lojistik konularında 8-10 yıl tecrübeli, 30-40 yaş aralığında, İhracat,nakliye,gümrükleme konularında tecrübeli, Stok yönetimi,sayım süreci ve maliyetlendirme konularına hakim, depo stok programlarını ileri derecece kullanabilen (tercihen logo tiger 2) İkna kabiliyeti yüksek, iletişimi kuvvetli, Bsınıfı ehliyeti olan Bay.

 • İzmirtel Telekomünikasyon

  Montaj Teknisyeni İzmirtel Telekomünikasyon

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Teknisyeni

  İzmirtel Telekomünikasyon

  Ref: - 612379

  İşin Tanımı GSM baz istasyonlarında çalıştırılmak üzere '' MONTAJ TEKNİSYENİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi mezunu, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Maksimum 30 yaşında, Bay.

 • KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ofis Asistanı KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Asistanı

  KOBİ FİLO YÖNETİMİ VE KURUMSAL TED.ÇÖZÜM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ

  Ref: - 612378

  İşin Tanımı Ofis İçerisinde telefon ve benzeri iletişim kanallarıyla satış ekibine destek verebilecek ve satış sonrası işlemlerin takibini yapabilecek Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS OFFICE programlarını kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Motivasyonu yüksek, bay bayan elemanlar aramaktayız.

 • ZNG MODA A.Ş

  Modelist ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Modelist

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: MDL 002 - 612377

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris'te bulunan Fransız markasıdır. Bayan dış giyim üzerine faaliyet gösteren tekstil firmamızın Türkiye şubesinde modelhane biriminde görev yapacak ''Modelist'' adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 5 yıllık deneyime sahip, Bayan dış giyimde dokuma kumaş konusunda uzmanlaşmış, Gerber ve lectra modaris sistemini ileri düzeyde kullanan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Adaylar ile görüşülecektir.

 • Mes Mutfak

  Data Network Elemanı Mes Mutfak

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Data Network Elemanı

  Mes Mutfak

  Ref: MES-001 - 612376

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler *Cat5 - Cat6 kablolama yapısını bilen, *Patch Panel ve Faceplate sonlandırması yapabilen, *Switch bilgisi olan, *Data kablolamasında en az 3 yıl deneyimli olan, *Yoğun iş temposuna yatkın, *Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, *İletişimi kuvvetli, *Seyahat engeli olmayan, *Anadolu yakasında ikamet eden, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Data network personeli aramaktayız.

 • C&A Moda Tic. A.Ş.

  Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu - Maltepepark C&A Moda Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu - Maltepepark

  C&A Moda Tic. A.Ş.

  Ref: SVIM-CE14 - 612375

  İşin Tanımı BİZ KİMİZ? 1841 yılında kurulan Alman-Hollanda uyruklu firmamızın ilk mağazası Sneek şehrinde açılmıştır. Şu anda Avrupa'nın 21 ülkesinde 1500'den fazla mağazamızla faaliyet göstermekteyiz ve aynı hızla büyümeye devam etmekteyiz. Merkez ofislerimiz Düsseldorf ve Brüksel'de yer almaktadır. 37.500 çalışanımızla, yıllık 5.5 milyar euroluk ciroya sahibiz. İş prensibimiz - paranızın karşılığı hem de her gün. C&A aynı zamanda Güney Amerika'da da lider moda şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Tüm aile bireylerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Etik değerlerimiz, yüksek profesyonellik anlayışıyla, etik standartları koruyarak, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir. Temel değerlerimiz, açıklık, bütünlük, kişiliklere saygı ve sosyal sorumluluk bilincidir. KİMİ ARIYORUZ? Biz, perakende sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Anadolu yakasındaki MALTEPE CARREFOUR AVM' de açılacak olan yeni mağazamızda görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip, tam zamanlı çalışabilecek "Mağaza Görsel Düzenleme Sorumlusu" aramaktayız. Şirket görsel sunum standartlarına göre Merkez görsel sunum departmanı ve Bölge Görsel Sorumlusunun yönlendirmeleri ile mağaza görselinin düzenlenmesi, geliştirilmesiSezonsal vitrin düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi Görsel düzenlemede kullanılan araç gereçlerin stok takibi, korunması ve düzenleme kurallarına uygun kullanılması Genel pazar trendleri ve görsel düzenleme gelişmeleri hakkında geri bildirim yapılması ve raporlanması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen MYO görsel düzenleme, tasarım vb. bölümlerinden mezun Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda deneyimli İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif Moda ve trendlerin farkında olan, gelişmeleri takip eden Algılama yeteneği yüksek İletişimi güçlü, mağaza ekibini yönlendirecek ve eğitecek, ikna becerileri gelişmiş Takım çalışmasına uyumlu Hızlı, detaycı, dikkatli Çözüm odaklı, analitik, sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu

 • EtTat

  Satınalma ve Ön Muhasebe Elemanı EtTat

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma ve Ön Muhasebe Elemanı

  EtTat

  Ref: MS-2510 - 612374

  İşin Tanımı Bursa Demetevler Mahallesi/Yıldırım adresinde bulunan taze et ve et ürünleri üretimi yapmakta olan firmamıza malzeme satınalma sorumlusu ve ön muhasebede çalışacak, personel özlük işlerini takip edecek personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen muhasebe konusunda eğitim almış, yüksekokul mezunu, Satınalma konusunda yetiştirilecek Ön muhasebe konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim 30 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, dinamik, Çalışanlarımıza servis imkanımız bulunmamaktadır.Personel ulaşımını kendi sağlayacaktır.

 • Halka Tanıtım

  Merchandiser Bursa Halka Tanıtım

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser Bursa

  Halka Tanıtım

  Ref: BNT BURSA - 612373

  İşin Tanımı Sektöründe lider firmamız için , Bursa bölgedeki mağazalarda rut planı dahilinde mağazaları ziyaret ederek; • Reyon düzenleme, • Raf tanzim teşhir, • Stok Kontrolü yapacak bay/bayan personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 20-30 yaşlarında • Daha önce bu görevde çalışmış ve marketleri bilen, • Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek, • En az lise mezunu • Bay & Bayan Çalışma Şartlarımız ; Maaş+Yol+Yemek+SGK Pazar izin günüdür.

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser Antalya Halka Tanıtım

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser Antalya

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR SFD DÖNEM - 612372

  İşin Tanımı Doğum iznindeki personel yerine 01 Kasım - 01 Mart 2014 Tarihleri arasında Antalya Bölgede Zincir ve Yerel Mağazalarda rut dahilinde çalışmak üzere Merchandiser her mağaza için; Reyon düzenleme, Satış ve Stok Raporu, Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir ve yerel marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Zincir ve Yerel Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Akasya Tekstil

  Model Makinacı Akasya Tekstil

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Model Makinacı

  Akasya Tekstil

  Ref: - 612371

  İşin Tanımı Butik tarzda bayan dış giyim çalışan firmamıza MODEL MAKİNACI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -35 ile 50 yaş aralığında, -Penye, kumaş, kotonda deneyimli, -Kesim yapabilecek, -Model yapabilecek, -Singer, overlok, reçme de tecrübeli, -Ümraniye'ye yakın lokasyonda ikamet eden ve ulaşım problemi olmayan, -Bay ve Bayan MODEL MAKİNACILAR alınacaktır. Maaş+SSK+Yol+Yemek Çalışma saatlerimiz 08:00-19:00'dır. İletişim için 0533 403 93 27 (Ege Bey)

 • Fırat Plastik

  Rusça Bilen İhracat Bölge Sorumluları Fırat Plastik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Rusça Bilen İhracat Bölge Sorumluları

  Fırat Plastik

  Ref: RUSEL14-1 - 612365

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler * Rusça ve tercihen ingilizce bilen, * Üniversite mezunu, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Aktif araç kullanabilen, * Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, * Yurtdışı seyahat engeli olmayan, * Askerliğini yapmış, bay.

 • Taş-Han Tekstil

  Sekreter Taş-Han Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Taş-Han Tekstil

  Ref: - 612364

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Telefonlara bakabilecek, Ön muhasebe dalında yetişebilecek, Mutfak bölümüne yardımcı olabilecek, Bilgisayar üzerinden etiket hazırlayacak "Sekreter" aranıyor.

 • Unitim Marka Mağazacılık

  Merchandıser Unitim Marka Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandıser

  Unitim Marka Mağazacılık

  Ref: MRC-001 - 612363

  İşin Tanımı Preparing and analyzing weekly sales reports, sales/stock/sell thru/coverage by store and departments. Directly accountable for stock allocation and replenishment, terminal stock management. Managing the shipments, and all relations with the countries that are reporting to Turkey. Following up all product and non-retail merchandise deliveries. Periodically visits stores to see the sales/stock balance, layout of the stores, attitude and productivity of the sales staff. Follow up the fashion trends, and provide feedback to brand center about local markets. Monitoring competitor activities and decides lines to be included in sale and mark down percentage or promotion. Analyzing the competitor prices to determine brand prices. Reporting on competitor activity and recommending tactics/strategies to exploit gaps in market, and identifying other opportunities to maximize profitability. Updating stores/sales staff on product trends by regular direct contact and seasonal trainings.

  Aranan Nitelikler University degree in Business Administration,Textile Engineering or Industrial Engineering from a reputable university Product management/planning experince in an international or international oriented environment is a plus Excellent command of English Proficiency in MS Office applications Strong analyzing, organizational and problem solving skills Pro-active, energetic team player with good communication and presentation skills Able to travel domestically and internationally

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka