ARAMA SONUÇLARI

 • NWG Services

  Ofis Destek Elemanı - (İstanbul Avrupa) NWG Services

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Destek Elemanı - (İstanbul Avrupa)

  NWG Services

  Ref: NWG - YKTP01 - 609902

  İşin Tanımı İç İletişim ile gönderilen belgeleri teslim alma ve ilgililerine dağıtma, Firma içi ve firma dışı yapılan yazışmaların imza süreçlerini tamamlama, Açık ve kapalı dosyalara Hukuk Programı üzerinden numara verme ve dosyaları yerine kaldırma, Arşive destek olmak,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda tecrübeli, İstanbul / Levent civarında ikamet eden, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Yazılı /sözlü ifade yeteneği iyi, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış, BAY,

 • Atom Isı Sistemleri

  Saha Formeni Atom Isı Sistemleri

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Formeni

  Atom Isı Sistemleri

  Ref: - 609901

  İşin Tanımı Tesisat ve boru imalatı konusunda tecrübeli Ekip çalıştırma ve takibi konusunda tecrübeli Teknik resim okuyabilen Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen İl dışında da gerektiğinde çalışabilecek Planlama ve organizasyon yeteneği olan Sahada takip ve raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Tesisat ve boru imalatı konusunda tecrübeli Ekip çalıştırma ve takibi konusunda tecrübeli Teknik resim okuyabilen Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen İl dışında da gerektiğinde çalışabilecek Planlama ve organizasyon yeteneği olan Sahada takip ve raporlama yapabilecek Takım arkadaşları aranıyor.

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Minibar Görevlisi Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Minibar Görevlisi

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: 002 - 609900

  İşin Tanımı Şirket / İş Tanımı Mövenpick Hotels ve Resorts dünyada İsviçre markalı bir oluşumdur. Ana uzmanlık alanları hizmet sektöründe gastronomi, oteller, şarap ve yüksek kaliteli ürünlerdir. Mövenpick Otelleri zinciri, yüksek servis standartları ve özellikle yiyecek ve içecek alanındaki yenilikçi konseptleriyle, misafirlerimiz için seyahati kolaylaştırması ve zevkli hale getirmesiyle tanınmaktadır. Mövenpick Otelleri 90’na yakın otelleri ile Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika’da konumlanmaktadır. 2009 sonu itibariyle yaklaşık 12,000 takım çalışanı ile birlikte misafirlere hizmet vermektedir.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler • Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, • Dışa dönük, insanlarla iyi iletişim kurabilen, misafirlerin isteklerine cevap verebilen, • Güler yüzlü, • Çözüm odaklı, • İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, • Protokol kurallarını bilen, • Dikkatli, temiz, titiz ve düzenli, • Depo ve stok kontrollerini sağlıklı ve güncel tutmak • C/in ve C/out öncesinde ve sonrasında iş akışını sorunsuzca sonuçlandırabilen

 • İngiliz Kültür Anaokulları

  Anaokulu Öğretmeni İngiliz Kültür Anaokulları

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Anaokulu Öğretmeni

  İngiliz Kültür Anaokulları

  Ref: IKKIDTURKUAZ-AN - 609899

  İşin Tanımı İngiliz Kültür Turkuaz Anaokulu Ankara Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Çocuk Gelişimi veya Okul Öncesi Eğitim bölümünden mezun, • Asgari 3 yıllık Devlet veya Özel Anaokulu veya kreş deneyimi olan, • Öğrenme ve Öğretmeye istekli, tam zamanlı dinamik çalışabilecek, • Bireysel ve ekip çalışmaları yapabilen, üretken ve katılımcı, • Dış görünüşüne dikkat eden ve iletişim becerileri yüksek • Çocuklarla ve velilerle empati kurabilen, güleryüzlü • Tam gün İngilizce Öğretmeni ile birlikte çalışacak, • ANAOKULU ÖĞRETMENİ alınacaktır.

 • GVD ELEKTRİK

  Depo Elemanı GVD ELEKTRİK

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  GVD ELEKTRİK

  Ref: - 609898

  İşin Tanımı Elektrik Panosu üretimi yapan işyerimizde görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Depo ve sevkiyat bölümlerinde çalışmış, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Ürün taşımasına engel teşkil edecek bedensel şikayetleri bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, MRP-ERP Tercihen Uyum Soft Bilgisayar programını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü Belgesi ve forklift ehliyeti tercihen,

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Premium - 609897

  İşin Tanımı Gayrimenkul Sektöründe Coldwell Banker Premium Çatısı altında, Başarı ve Yüksek Kazanç Sizi Bekliyor! Neden Gayrimenkul Sektörü? İnsanoğlunun vazgeçilmez temel ihtiyacından biri barınmadır! Bu da Gayrimenkul sektörünü her zaman canlı tutmuştur. Ülkemizin lokomotif sektörlerinden biridir. Kazanç odaklı ama doğru hizmet anlayışı ile kazancınızın üst sınırını kendinizin belirleyebileceği bir iştir. Neden Coldwell Banker ? Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına ve hizmet bedelinde yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 51 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Neden Premium Ofisi? 10 yıllık Sektör tecrübesi: Antalya Lara Bölgesi’nde 10 yıllık kurumsal kimliği ile doğru çalışmayı prensip edinmiş bir ekibe dahil olacaksınız. Modern Ofis: 400 m2’lik teknik yapısı kusursuz, tam donanımlı Coldwell Banker Premium Gayrimenkul Ofisi, size üst düzey bir çalışma ortamı sunuyor. Ofis içi çalışmalarınızdan yüksek verim alacak, müşterilerinizi seçkin bir ortamda konuk etmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Potansiyeli Yüksek Bölge: Antalya’nın Gayrimenkul sektörü açısından en elverişli merkezlerinden Lara Bölgesi’nde bulunan Coldwell Banker Premium Gayrimenkul ile kısa sürede geniş bir konut ve ticari portföy oluşturmakta zorlanmayacaksınız. Güçlü Teknoloji: Coldwell Banker Premium Gayrimenkul ile uluslar arası bir paylaşım sistemine dahil olacak, ağın tüm teknik bilgisine ve kaynak paylaşımına ulaşacaksınız. Coldwell Banker Premium Gayrimenkul; Eğitim Fırsatları: Coldwell Banker Türkiye tarafından sadece Coldwell Banker Profesyonelleri’ne sunulan eğitimlerin yanı sıra, sadece Coldwell Banker Premium Gayrimenkul Profesyonelleri’ne özel " Adaptasyon” ve Ofis İçi Mentor Eğitim Programı” ile sektöre girişinizde size en büyük destek olacak. Paylaşım Sistemi: - Gold Danışman - Diamond Danışman - Elite Danışman olabilirsiniz. - Üstelik Paylaşım sisteminde %100 kazanç modelini uygulayan dünyadaki ilk ve tek marka olan Coldwell Banker’da " Premier Danışman " kategorisinde yerinizi alabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Neler Aranıyor? Gayrimenkul Sektöründe kariyer yaparak, bir iş değil bir meslek edinme isteği, - Hayalleri ve hedefleri olması, - Girişimci ruhlu, - Pozitif, - Eğitme ve Gelişime açık, - Yüksek kazanç isteği - Lara bölgesinde ikamet eden, - Bay ve Bayan takım arkadaşları Siz de hemen Coldwell Banker Premium Ofisi’ne katılın, Kazançlı bir dünyanın kapılarını açın!

 • Grillo

  Garson Grillo

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  Grillo

  Ref: - 609896

  İşin Tanımı Restoranımız bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip;

  Aranan Nitelikler Lise veya yüksek okul mezunu, En az 2 yıllık restoran tecrübesi ve kariyer hedefi olan, Müşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, Dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, "Bayan Garson" arayışımız bulunmaktadır.

 • GVD ELEKTRİK

  Üretim Planlama Mühendisi GVD ELEKTRİK

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Mühendisi

  GVD ELEKTRİK

  Ref: - 609895

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Makina Mühendisliği/Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Bilgi ve Yabancı Dil Elektrik panoları imalatı konusunda bilgi sahibi, Kaynaklı imalat,Konstruksiyon ve Metal levhadan yapılacak imalat konularında bilgi sahibi Üretim maliyet hesaplama ve maliyetlerin düşürülmesi,verimlilik ve süreç kontrolü konularını iyi bilen İş ve zaman etüdü çalışmaları yapabilecek bilgiye sahip Üretim planlama-Kapasite planlama süreçlerinde bilgi sahibi Depo yönetimi ve stok kontrol bilgisine sahip, ERP sistemini kullanabilen Autocad Programı Kullanabilen, Solid Works Programı Kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft office uygulamalarını kullanabilen, Deneyim ISO9001 uygulamalarında deneyim, Tercihen en az 3 yıl üretim deneyimli, Kurumsal Şirket deneyimli Yetenekler Stratejik Değ.&Risk Yönetimi İnsiyatif Alma İletişim Becerisi Sonuç ve Kalite Odaklılık Takım becerisi Analitik beceri Girişimcilik Ruhu Sürekli gelişime açık, Mesleğinde yükselme hedefleri olan Yönetsel becerileri olan Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Asil - 609894

  İşin Tanımı SAYGIN BİR MARKANIN ÇATISI ALTINDA, Satılık & Kiralık gayrimenkul portföyü oluşturarak, pazarlama faaliyetlerini sürdürecek KAZANAN KOLTUĞUNDA OTURMAK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler · * Kendi zamanını planlayarak, kendi işini yönetebilecek, · * Özgüvenli, girişimci ve problem çözücü, · * Pazarlık ve müzakere tekniklerine hakim, · * Müşteri ilişkilerinde başarılı ve ikna etme yönü kuvvetli, · * Kurumsal bir kimliği giyimi ve diksiyonu ile yansıtabileceğine inanan, · * Kariyerini gayrimenkul Üzerine kurmayı, bu alanda uzmanlaşmayı hedefleyen, · * En az lise mezunu, · * MS office proğramlarını kullanabilen, · * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, · * Maaşlı bir sistemde değil prim ile çalışacak, · * 25 yaş ve üzeri Bay/Bayan Gayrimenkul Danışmanı arkadaşlar alınacaktır.

 • NWG Services

  Makam Şoförü - (İstanbul Çekmeköy) NWG Services

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şoförü - (İstanbul Çekmeköy)

  NWG Services

  Ref: NWG-FRD01 - 609892

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az 3 yıl tecrübesi olan, Kıyafet ve görünümüne özen gösteren, İstanbul / Çekmeköy de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış,

 • Coldwell Banker Türkiye

  Gayrimenkul Danışmanı Coldwell Banker Türkiye

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiye

  Ref: GD - Golden - 609890

  İşin Tanımı COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz. Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir. Yani; LİMİT "SİZ” SİNİZ... İş Tanımı COLDWELL BANKER, 1906 yılında San Francisco’ da kurulmuş olup, Dünyanın en eski ve işlem hacmi en büyük gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren kuruluşudur. COLDWELL BANKER GOLDEN GAYRİMENKUL olarak, Ankara’nın en prestijli ve gelişen bölgesi olan ÇAYYOLU ‘nda (Angora, Ümitköy, Beysukent, Konutkent , Koru Sitesi, Alacaatlı, Yaşamkent) faaliyet gösteriyoruz. Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, YAŞ SINIRLAMASI OLMADAN, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek "Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.

  Aranan Nitelikler · Tercihen lise/yüksekokul mezunu · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen · Gayrimenkul sektöründe yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan · Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek · Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen · İş ahlakına önem veren, dürüst, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimseyecek · Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip · Bilgisayar kullanabilen (office ve internet) · Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi · Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  Meydanci (Kl) Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Meydanci (Kl)

  Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  Ref: - 609889

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere meydancı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 22-35 yaş aralığında En az ilkokul mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Kartal, Bostancı, Pendik, Kurtköy, Ümraniye, Sarıgazi, Sultanbeyli civarında ikamet eden Meydancı arayışımız bulunmaktadır.

 • Aktif Turizm ve Spor Tesisi İşletmeleri Ltd.Şti / njoy

  Satış Temsilcisi Aktif Turizm ve Spor Tesisi İşletmeleri Ltd.Şti / njoy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Aktif Turizm ve Spor Tesisi İşletmeleri Ltd.Şti / njoy

  Ref: - 609888

  İşin Tanımı Aktif Turizm bünyesinde, Satış Departmanında, Üyelik Satış Temsilcisi olarak görev alacak,

  Aranan Nitelikler İkna becerisine sahip İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli Dinamik, prezentabl, ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Satış alanında kariyer hedefi planyan yeni mezun veya minimum 1 yıl tecrübeli 25-35 yaşları arasında Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  Bulaşikçi Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bulaşikçi

  Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  Ref: - 609887

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere bulaşıkçı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 22-35 yaş aralığında En az ilkokul mezunu Erkek adaylar için askerliğini yapmış Kartal, Bostancı, Pendik, Kurtköy, Ümraniye, Sarıgazi, Sultanbeyli civarında ikamet eden. Bulaşıkçı arayışımız bulunmaktadır.

 • Aslan Denizcilik

  Tır Şoförü Aslan Denizcilik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Aslan Denizcilik

  Ref: 008.TS - 609886

  İşin Tanımı Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ambarlı lokasyonumuzda görev alacak Tır Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konteyner taşımacılığında deneyimli, Aktif 5 yıl Tır Şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC ve Psikoteknik Belgeli, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Aslan Denizcilik

  Tır Şoförü Aslan Denizcilik

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Aslan Denizcilik

  Ref: 007.TS - 609885

  İşin Tanımı Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için Gebze lokasyonumuzda görev alacak Tır Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konteyner taşımacılığında deneyimli, Aktif 5 yıl Tır Şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC ve Psikoteknik Belgeli, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2 Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR ON DÖNEM- - 609884

  İşin Tanımı Ulusal Zincir Mağazalarda rut dahilindeki her mağaza için; Karşıyaka - Bornova Bölgesinde Çalışacak Reyon düzenleme Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır. Belirtilen ilçelerde ikamet etmesi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Ulusal Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Manpower

  Business Development Specialist Manpower

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Business Development Specialist

  Manpower

  Ref: BDEGMAN14 - 609883

  İşin Tanımı We are seeking for a 'Business Development Specialist' to join the team of our leading client operating in Energy sector. Project management, Organizing existing business areas and searching for new developments in the market, Managing business development processes, Preparing markets and management reports, Maintaining extensive knowledge of market conditions, Initiating and coordinating development of action plans to create new business opportunities.

  Aranan Nitelikler Having a engineering degree from a reputable university in Turkey or abroad (Preferably Mechanical Engineering,Electrical Engineering,Industrial Engineering, etc.) 2-3 years of experience in Business Development (preferably in Energy sector) Proficiency in negotiation skills, Being competitive and comfortable challenging and influencing clients at all levels, Excellent verbal and written communication skills in English, Computer literate, No travelling obstacles for abroad, Military service should have been completed (for male candidates)

 • TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  Satiş Pazarlama TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Pazarlama

  TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  Ref: - 609882

  İşin Tanımı Türkiye'de Telekomünikasyon sektörlerinin liderlerinden olan Türk.Net in kurumsal satış kanalında görev alacak. Firma ziyaretlerinde bulunup bilgilendirmeler ve görüşmeler yapacak.

  Aranan Nitelikler 22-35 Yaş Arası Kurumsal Firmayı temsilen Prezantabl, Prime dayalı yüksek gelir hedefleyen, Hırslı ve Çalışkan, İş düzenini kendisi yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyetine güvenen, Bay Bayan, Kurumsal Müşteri temsilcisi aranmaktadır.

 • Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  Aşçi Yardimcisi (Kl) Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aşçi Yardimcisi (Kl)

  Yemekhane Yiyecek ve İçecek Ltd.Şti.

  Ref: - 609881

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere aşçı yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 22-35 yaş aralığında En az ilkokul mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış En az 5 yıl toplu yemek tecrübesi olan Kartal, Bostancı, Pendik, Kurtköy, Ümraniye, Sarıgazi, Sultanbeyli civarında ikamet eden Aşçı yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka