ARAMA SONUÇLARI

 • AVANTGARDE HOTEL

  Gece Güvenlik Görevlisi AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gece Güvenlik Görevlisi

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: GCGVNLKGRVLS001 - 618961

  İşin Tanımı Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel,catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Avantgarde Collection zincirini tamamlayan marka otel ve catering hizmetleri ise ,Avantgarde Collection Taksim , Avantgarde Collection Levent , Avantgarde Collection Yalıkavak , Avantgarde Collection Taksim Square ile Mejor Costa Bar & Lounge ,Avantgarde Catering ve Ace Restaurant & Longe 'dan oluşmaktadır. Avantgarde Collection Taksim ,"konaklama rahatlığı " ve " merkezi konum " özelliğiyle ön planda olup , şehrin merkezinden uzak kalmak istemeyenler için en uygun konaklama tercihlerinden biridir.Avantgarde Collection Taksim 'de 10 adet Economic Deluxe ,10 adet Family Room ve 6 adet Grand Deluxe olmak üzere toplam 124 oda bulunmaktadır.Ayrıca otelimizde toplantı salonu , tam donanımlı içerisinde kapalı yüzme havuzu , Türk Hamamı , buhar odası ,masaj ve cilt bakım hizmetleri verilen alanlar bulunan fitness center bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. · Güvenlik sertifikasına sahip olmak. · Düzenli ve disiplinli çalışmak. · Tercihen mesleki İngilizce bilmek. · Fiziki olarak güçlü olmak ve uzun saatler ayakta çalışabilmek. · Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. · Tüm Avantgarde Collection ekibiyle iyi iletişim kurmak ve yardımcı olmak.

 • Bimeks

  Part Time-Çağrı Merkezi Uzmanı Bimeks

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time-Çağrı Merkezi Uzmanı

  Bimeks

  Ref: PCMU-10 - 618960

  İşin Tanımı Teknoloji perakendeciliğinin büyüyen markası Bimeks'te Part Time Çağrı Merkezi Uzmanı olarak yer alacak takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Müşterilerimizden gelen çağrıları karşılayacak, satış sonrası hizmet prosedürlerimiz ve tüketici hakları konusunda müşterilerimize bilgilendirme yapacak, gerektiğinde müşterilerimizden gelen talepleri ilgili birimlere yönlendirecek ve iş ortaklarımızla işbirliği yaparak çözüm üreteceksiniz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin örgün eğitim veren bölümlerinden birine devam ediyor ve part time çalışmak istiyorsanız, Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri konusunda deneyiminiz varsa, İletişim kurarken ses tonu ve diksiyonunuza güveniyorsanız, İş takibi konusunda disiplin sahibiyseniz, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz. *Çalışma süresi haftalık 28 saattir.

 • EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Ref: İSTANBUL-011 - 618957

  İşin Tanımı OSGB bünyesinde çalışabilecek C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip • MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek • İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim / Sistem konusunda bilgisi ve tecrübesi olan, • İş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmeliklerine hakim, yasal mevzuatlara hakim, saha uygulamaları konusunda deneyimli • Tercihen Eğitici eğitimi almış ve bu kapsamda sektörümüzle alakalı İSG eğitimleri verebilecek, • Acil Durum Planı hazırlanması, kaza istatistiklerinin oluşturulması konularında bilgi ve tecrübe sahibi, • Düzenli risk değerlendirmesini yaparak alınacak tedbirler konusunda önerilerde bulunacak, • İş Sağlığı Güvenliği, Çevre ve Kalite faaliyetlerini takip edecek ve denetimlerle gerekli müdahaleleri yapacak, • İletişimi ve sunum yeteneği kuvvetli, • Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen, • Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın • Sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen • Seyahat engeli bulunmayan • Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnekliğe sahip, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi , esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Yönetmeliklere uygun olarak tam zamanlı görev alabilecek • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001502 - 618955

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Tüm genel muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * Minimum Meslek Lisesi mezunu, * Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, * Tercihen Netsis programını bilen, * Cumartesi günleri çalışabilecek, * Yöneticilik vasfına sahip, * Disiplinli, sorumluluk sahibi ve takipçi, * 30 - 35 yaşları arasında, * MS Office programlarına hakim, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay / Bayan, "MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Teknopalas

  Ön Muhasebe Elemanı Teknopalas

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Teknopalas

  Ref: - 618950

  İşin Tanımı RFID teknolojileri temelli otomasyon çözümleri geliştiren , kamuda ve özel sektörde projelerüreten firmamızda çalışma arkadaşımız olacak tecrübeli BİLGİ İŞLEM uzmanları alınacaktır. Mevcut sistemlerin yönetimi, performansının takibi ve sorunlarının iyileştirilmesi (Güvenlik, Yedekleme, Kurtarma, Bakım, Temizlik, Lisans takibi, Dokümantasyon, Eğitim, Anlık Destek, İstatistikler ve Analizler) Satış faturalarının girilmesi, alış faturalarını girecek, Çek ve banka kayıtlarını tutacak, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutacak, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapacak, Her ay genel muhasebeye evrakları hazırlayacak, Aylık raporlamaları yapacak, Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarını tutabilecek "Bayan Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, muhasebe programı kullanmış, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Düzenli ve titiz ve GÜLER YÜZLÜ Problem çözme analitik düşünme, zamanı iyi kullanan, Takım çalışmasına yatkın.

 • Fortune Danışmanlık

  Satış Yönetmeni Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yönetmeni

  Fortune Danışmanlık

  Ref: ST-YT - 618947

  İşin Tanımı Fortune Danışmanlık olarak, 19 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Mobilya sektöründe öncü kimliği, özgün tasarım anlayışı, hizmeti, kalitesi ve tarzıyla tanınan müşterimiz için aşağıda nitelikleri yer alan "SATIŞ YÖNETMENİ" arayışındayız. Çalışma Lokasyonu; Tarabya ve Dudullu Mağazaları'dır. Tercihen üniversitelerin Mobilya, Dekorasyon, İç Mimarlık vb. bölümlerinden mezun, Sektörde en az 1 yıl deneyimli, Güçlü ikna kabiliyeti olan ve insan ilişkileri kuvvetli, Düzenli çalışma prensiplerine sahip, MS Office uygulamalarına, Autocad çizim programına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Satış konusunda gelişim gösterebilecek, Perakende Satış ekibi içerisinde yer alabilecek, Estetik bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamalamış, Tarabya (İstanbul - Avr.) ve Dudullu (İstanbul - Asy.) Mağazaları'mızda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK

  İnşaat Mühendisi ART-YOL MÜHENDİSLİK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  ART-YOL MÜHENDİSLİK

  Ref: müh1114 - 618894

  İşin Tanımı HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere 'Şantiye Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Mühendislik fakültelerinin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Uygulama, Projelendirme, Raporlama, Planlama ve Saha deneyimine sahip En az 7 yıl tecrübesi bulunan, Metraj ve hakediş konusunda tecrübeli, Mesleğin gerektirdiği programları iyi derecede kullanabilen Personel yönetimi konusunda yetkin Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Aktif araç kullanabilen Beyoğlu bölgesindeki şantiyemizde görev alabilecek Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Sistemli, planlı ve disiplinli çalışacak Şantiye Şefi aranmaktayız (Güçlendirme işlerinde deneyimli olması tercih nedenidir)

 • İcon Parking

  Otopark Müdür Yardımcısı İcon Parking

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otopark Müdür Yardımcısı

  İcon Parking

  Ref: OTPMY014 - 618803

  İşin Tanımı City's Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan ICON Parking Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Otopark İşletme Müdür Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde benzer pozisyonda en az 3 yıl yöneticilik pozisyonunda görev yapmış veya Türk Silahlı Kuvvetleri'nden emekli subaylar, Ekip Yönetimi konusunda tecrübeli, Alışveriş merkezi çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Müşteri odaklı düşünen, gelişime açık, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Nişantaşı bölgesine ulaşım problemi olmayan.

 • AVANTGARDE HOTEL

  Cost Controller AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cost Controller

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: CSTCNTRLLR0002 - 618766

  İşin Tanımı Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection, otel, catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Avantgarde Collection zincirini tamamlayan marka otel ve catering hizmetleri ise, Avantgarde Taksim, Avantgarde Levent, Avantgarde Yalıkavak , Avantgarde Taksim Square ile MejorCosta Bar & Lounge, Avantgarde Catering ve Ace Restaurant & Lounge’tan oluşmaktadır. Avantgarde Collection Taksim Square Avantgarde Collection Taksim Square ‘de 14 Deluxe Park, 14 Deluxe Bosphorus, 2 Deluxe Garden, 14 Superior Deluxe Park, 14 Superior Deluxe Bosphorus ve 1 adet Grand Deluxe Garden oda ile birlikte toplam 59 misafir odası bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. · Düzenli ve disiplinli çalışmak. · Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. · Tüm Avantgarde Collection ekibiyle iyi iletişim kurmak ve yardımcı olmak. · Mal kabul konusunda deneyimli olmak. · Dikkatli, titiz ve çözüm odaklı olmak. · Stok yönetimi, takibi ve raporlama konusunda deneyimli olmak. · Operasyon saatleri içerisinde ayakta çalışabilmek.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  İnşaat Mühendisi Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: INSMUH01 - 618756

  İşin Tanımı Yeni açılacak olan hastanelerimizin tüm inşaat / şantiye süreçlerini yürütmek, İnşaat projeleri tamamlandıktan sonra gerekli kontrolleri yapmak,

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Merkezinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Proje ve şantiye yönetimi konularında en az 3 yıl tecrübeli, İlgili bilgisayar programlarını (MS Office ve AutoCAD) iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş olan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'İnşaat Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Filo Satış Danışmanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Filo Satış Danışmanı

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00926 - 618720

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK PERAKENDE FİRMASI OLAN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE GÖREV ALMAK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu (tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun), - Satış alanında deneyimli, tercihen Otomotiv sektöründe ve / veya filo satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, - 27-35 yaşları arasında, - Aktif araç kullanabilen, - MS Office uygulamalarını kullanabilen, - Satış ve pazarlama yeteneğine sahip, - Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Bay - Bayan, " FİLO SATIŞ DANIŞMANI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Satış Temsilcisi Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Zümrüt Kuyumculuk

  Ref: GS STORE 2 - 618707

  İşin Tanımı SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANINDA BULUNAN GS STORE MAĞAZAMIZA PART TIME ÇALIŞACAK ELEMANLAR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU 20-28 YAŞ ARASI ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN BAY-BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

 • Bayındır Hastanesi

  Hasta Danışmanı Bayındır Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hasta Danışmanı

  Bayındır Hastanesi

  Ref: - 618622

  İşin Tanımı Ataşehir'de yer alan Özel Bayındır İçerenköy Hastanemiz'de çalıştırılmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen 35 yaşını aşmamış, * Tercihen ön lisans mezunu, * Fatura kesme ve hasta karşılama tecrübesi olan, * Güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın Hasta Danışmanı adayları aramaktayız.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Cafe Müdürü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cafe Müdürü

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001501 - 618618

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, CAFE, BAR, RESTAURANT İŞLETMECİLİĞİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN ATAŞEHİR ŞUBESİ İÇİN, - Tüm Cafe ve Cafe ekibinin yönetiminden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * 30 - 50 yaşları arasında, * Minimum Lise mezunu, * Yiyecek & İçecek sektöründe yönetici pozisyonlarında en az 5 yıl deneyimli, * Ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve ekip yönetebilecek, * Güler yüzlü, prezantabl, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay / Bayan 'CAFE MÜDÜRÜ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • AVANTGARDE HOTEL

  Bilgi İşlem Elemanı AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Elemanı

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: BLGSLM - 618617

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Tüm Avantgarde Collection ekibiyle iyi iletişim kurmak ve yardımcı olmak. Tercihen turizm sektöründe minimum 2 yıl benzer pozisyonda çalışmış olmak. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek. Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışmak. İstikrarlı ve araştırmacı olmak. İyi seviyede İngilizce bilmek. Otel otomasyon sistemini bilmek.

 • Bilgial Danışmanlık

  Yemek + Yol Bizden, Maaşınızı Belirlemek Sizden Bilgial Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yemek + Yol Bizden, Maaşınızı Belirlemek Sizden

  Bilgial Danışmanlık

  Ref: YYBM - 618572

  İşin Tanımı Hızla büyüyen Çağrı Merkezimizde gelen (inbound) çağrıları cevaplayarak GÜNLÜK olarak gerçekleştirdiğiniz her satışınızda %15 oranında kazanç sağlıyorsunuz... Bu bir ilk... Nasıl mı? 100TL'LİK SATIŞINIZDA 15 TL, 500TL'LİK SATIŞINIZDA 75 TL, 1000TL'LİK SATIŞINIZDA 150 TL, 5000TL'LİK SATIŞINIZDA 750 TL, 10,000TL'LİK SATIŞINIZDA 1500 TL. Kar elde ediyorsunuz... Yemek+Yolunuzu biz karşılıyor, siz ise kendi maaşınızı belirliyorsunuz...

  Aranan Nitelikler İş yaşamına ilk adımı atıp, kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız, Satış benim işim deyip bu konuda kendinize inanıyorsanız, Bana satışı öğretin gerisini bana bırakın diyorsanız, Eğlenceli bir ortamda çalışıp, yüksek kazanç elde etmek istiyorum diyorsanız, Yüksek kazancın yanında güçlü bir kariyerde yapmak istiyorsanız, Kariyerinize Takım Lideri, Supervisor, İnsan Kaynakları vb... alanlarında devam etme fırsatına sahipsiniz... Sektörde bir ilk olan bu çalışma fırsatını kaçırmak istemeyen tüm adayları tanışmaya bekliyoruz... Sabit çalışma saatleri : 10:00-19:30 İşyerimiz ; 4. Levent Metro durağına yakındır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Elektronik Bakım Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Bakım Sorumlusu

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001500 - 618526

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ VE PCB ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN, Mevcut makinaların Elektrik - Elektronik arıza onarım ve bakımlarında görev yapacak

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, Minumum Yüksekokul, tercihen Lisans mezunu, En az 5 yıllık fabrika deneyimi bulunan, Elektronik ve Elektrik şema okuyabilen, PLC ve Sensör bilgisi olan, CNC kontrollü makinalarda tecrübeli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,(Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla hattında servis mevcut) Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "ELEKTRONİK BAKIM SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Firma Adı Gizli

  Mağaza Satış Danışmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: MSD-1114 - 618515

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, elektronik ve beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmanın, aşağıda ismi belirtilen bayiilerinde görevlendirilmek üzere 'Mağaza Satış Danışmanı' arıyoruz. Acıbadem Bayii Yeni Sahra Bayii

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, 20-35 yaş arası, Perakende Mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Call Center Agent (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Call Center Agent (Bayan)

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618505

  İşin Tanımı MECİDİYEKÖY'DE BULUNAN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE ÇALIŞACAK, ULAŞIM ENGELİ OLMAYAN...

  Aranan Nitelikler 18 – 35 yaş aralığında, En az lise mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında çalışacak takım arkadaşları.

 • International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Sağlık Danışmanı (Bayan) International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sağlık Danışmanı (Bayan)

  International Support Asistans Sağlık Turizm Ve Tic. A.ş.

  Ref: - 618486

  İşin Tanımı ÇAĞRI MERKEZİMİZDE ÇALIŞACAK;

  Aranan Nitelikler • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Takım çalışmasına önem veren, • Yeniliğe ve öğrenmeye açık, • Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, • En az lise mezunu, • Tercihen Satış konusunda tecrübeli, • Mecidiyeköy'de bulunan ofisimize ulaşım engeli olmayan.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka