ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
Mağaza Satış
Tezgahtar
Bu Haftanın İlanları
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Hepsii Life Ev Tekstili

  Satış Danışmanı Hepsii Life Ev Tekstili

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  Hepsii Life Ev Tekstili

  Ref: SD140914 - 622157

  İşin Tanımı Müşteri istek ve beklentilerini doğru anlayıp uygun çözümler üreterek ürün satışını gerçekleştirmek, Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak, Mağazada satılan ürünlerin mağaza içi ve kapı önü görsel sunumunu gerçekleştirmek, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında Pendik, Maltepe, Bostancı, Göztepe, Üsküdar, Ümraniye civarında ikamet eden; En az lise, tercihen MYO mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeye sahip, Satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri odaklı çalışan, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Maaş+prim sistemiyle çalışacak, Winner ve MS Office programlarını kullanabilen.

 • Mado Selamiçeşme

  Tezgahtar / Barista Mado Selamiçeşme

  İstanbul Anadolu 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tezgahtar / Barista

  Mado Selamiçeşme

  Ref: - 622852

  İşin Tanımı Şubemizde görevlendirilmek üzere, Müşteri ile iyi iletişim kurarak, börek, şerbetli tatlı, sütlü tatlı, pasta, dondurma paketlemesi ve satışı yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen gıda sektöründe deneyimli olan, Güler yüzlü,dinamik,temiz. İletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına uyumluluk "TEZGAHTAR / BARİSTA" alınacaktır.

 • Zümrüt Kuyumculuk

  Kasacı ve Satış Temsilcisi Ümraniye Z.k. Zümrüt Kuyumculuk

  İstanbul Anadolu 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasacı ve Satış Temsilcisi Ümraniye Z.k.

  Zümrüt Kuyumculuk

  Ref: - 621226

  İşin Tanımı ÜMRANİYEDEKİ KUYUMCU MAĞAZAMIZA; TERCİHEN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDENLER BAYAN KASACI VE SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR. AVRUPA YAKASINDAN YAPILAN BAŞVURULAR DİKKATE ALINAMAYACAKTIR

  Aranan Nitelikler ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, 25-35 YAŞLARINDA, DİKSİYONU DÜZGÜN, REFERANSLI BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

 • Ariş Pırlanta

  Mücevher Satış Uzmanı Ariş Pırlanta

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mücevher Satış Uzmanı

  Ariş Pırlanta

  Ref: MSU01 - 619300

  İşin Tanımı Mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin mücevhere olan tutkusunu anlatan bu heyecan hikayesi, 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başlıyor, yüzyıllık deneyimle ve güvenle günümüze ulaşıyor ve modern mücevher sanatının benzersiz örneklerini sunarak hayranlarıyla buluşuyor. ARİŞ, yüzyıllar boyunca sonsuzluğun, gücün, bereketin ve derin duyguların dili olan pırlantayı, yıllar içinde kazandığı usta elişçiliği ile eşsiz zarafet sembollerine dönüştürüyor. Bugün, pırlantalı mücevherin uzman markası olan ARİŞ, birçok yenilikçi girişimleriyle de sektörünün örnek alınan öncüsü konumundadır: Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan ARİŞ, pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markası olmuştur. Pırlanta sanatkarı ARİŞ, mücevher sektöründe yenilikçiliği, ürün kalitesi, satış sonrası hizmetleriyle ve "Gerçek kalite, doğru fiyat” anlayışıyla kazandığı müşteri memnuniyetini, sürekli uyguladığı yeniliklerle daha da geliştirmeye devam etmektedir. Yenilik öncüsü Ariş Pırlanta şimdi YKM ve Boyner Mağazalarında pırlantalı ürünlerle, pırlanta tutkunları ile buluşuyor. Mücevher sektöründe kariyer ve gelecek sahibi olmak isteyen, Boyner ve YKM mağazalarımızda görev alacak "Mücevher Satış Uzmanı” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Perakende,satış ve mücevher mağazacılığı alanında kariyer edinmek isteyen Eğitim,gelişim ve öğrenmeye açık İletişim becerileri güçlü , müşteri odaklı ve dinamik Takım çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna yeteneği kuvvetli 25- 35 yaş arası En az Lise mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Gebze Ykm / Satış Danışmanları Boyner Büyük Mağazacılık

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gebze Ykm / Satış Danışmanları

  Boyner Büyük Mağazacılık

  Ref: YKMGBZE - 623227

  İşin Tanımı Gebze YKM mağazamız için, aşağıda belirtilen niteliklere uygun Satış Danışmanları arıyoruz. En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi, Müşteriye marka ve ürün bilgisinin aktarılması, Görev yaptığı bölümdeki reyon düzeninin, ürün teşhirinin ve ürün yerleşiminin oluşturulmasını sağlamak, Ürünlerin satışını, müşteri tercih ve beklentilerini, satın alma alışkanlıklarını gözlemleyip değerlendirmelerini bir üst yöneticisiyle paylaşmak.

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Metrocity AVM Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Metrocity AVM

  Rossmann

  Ref: MSG-34-41 - 621632

  İşin Tanımı Metrocity AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Panayır Gıda

  Tezgahtar Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tezgahtar

  Panayır Gıda

  Ref: PNYR8 - 619607

  İşin Tanımı Sorumlu olduğu reyonda müşterinin isteği doğrultusunda gerekli miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamak, Reyon ve etiketlerin güncel ve düzenli olmasını sağlamak, Kampanyaları ve özel fiyatlı ürünleri takip etmek, Gün içerisinde reyonu kontrol ederek eksilen ürünleri tamamlamak, Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek, Hijyen kurallarına dikkat ederek titiz ve pratik hizmet verebilecek, Gelişime açık ve hızlı öğrenme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Kişisel görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan.

 • Bilstore

  Bilstore Mağaza Satış Danışmanı (Akasya AVM) Bilstore

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilstore Mağaza Satış Danışmanı (Akasya AVM)

  Bilstore

  Ref: Bils-ksy - 619286

  İşin Tanımı Acıbadem Akasya AVM'de yer alan Bilstore mağazamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak ürünlerin satışında aktif rol oynayacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünüşüne ve kişisel imajına özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı, Güleryüzlü, hızlı, 18-25 yaş arası,

 • L'occıtane

  Satış Danışmanı L'occıtane

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Mersin(İçel), Muğla 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  L'occıtane

  Ref: Kasım 2014 - 617677

  İşin Tanımı "L'OCCITANE EN PROVENCE" MEVCUT VE YENİ AÇILACAK MAĞAZALARINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE EKİP ARKADAŞLARI ARIYOR... 1976 yılında Olivier Baussan tarafından kurulmuş olan Fransız Doğal Kozmetik Markası "L'Occitane en Provence", Fransa'nın güneyindeki Provence bölgesinde izlenebilir tarımla yetiştirilen organik sertifikalı içeriklerin esansiyel yağları ile üretilen Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Saç Bakımı ürünleri ve Parfümlerini, doğal ve sağlıklı ürünleri tercih eden tüketicilerle mağazalarında buluşturmaktadır. Türkiye ve yurt dışında toplam 3.000’i aşkın mağazası ve 10.000 çalışanı ile Doğal Kozmetik sektörünün lider, dinamik ve hızla büyüyen markası "L’Occitane en Provence” bulunduğu yere değer katan, satın alırken ve kullanırken müşterilerini mutlu eden bir dünya markasıdır. Doğal kozmetik sektöründeki liderliğini müşterilerine verdiği ayrıcalıklı hizmetle de koruyan "L’Occitane en Provence” mağazalarına GÜZELLİK DANIŞMANLARI (Satış Danışmanları) arıyor... Genel strateji ve prensipler dahilinde mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip doğru ürün sunumunu ve satışını gerçekleştirecek Mağazanın satış hedeflerine ulaştırılmasında aktif rol oynayacak Mevcut müşteri portföyünün takibini yaparak koruyacak aynı zamanda marka elçisi olarak "yeni müşteri” kazanımında etkin rol alacak Müşteri itirazlarını doğru analiz ederek profesyonelce çözüm üretecek Mağaza görsel sunumu ve düzenini sağlayacak

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası Tercihen Üniversite mezunu (en az Meslek Yüksek Okulu veya Lise Mezunu) Tercihen İngilizce bilen Mağazacılık sektöründe lüks marka Satış Danışmanlığı konusunda en az 3-5 yıl tecrübeye sahip Perakende alanında kariyer hedefi bulunan Eğitim ve gelişime açık Satış ve hedef odaklı İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek Pozitif, enerjik, güleryüzlü İş disiplinine sahip Davranış, tutum ve ilişkiler konusunda temsil yeteneği kuvvetli Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl ve diksiyonu düzgün Dinamik takım oyuncusu MS office uygulamalarına ve mağazacılık programlarına hakim Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Mağaza Satış Danışmanı - Akasya AVM Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı - Akasya AVM

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Akasya - 617203

  İşin Tanımı MADAME COCO, AKASYA AVM mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Acıbadem Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Acıbadem

  Rossmann

  Ref: MSG-34-38 - 617169

  İşin Tanımı İstanbul/Acıbadem'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Mağaza Satış Danışmanı - Bağdat Caddesi Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı - Bağdat Caddesi

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Bağdat Cadde - 616994

  İşin Tanımı MADAME COCO, BAĞDAT CADDE mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İçerenköy Carrefour AVM Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İçerenköy Carrefour AVM Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: İçerenköy - 616993

  İşin Tanımı MADAME COCO, İstanbul İÇERENKÖY CARREFOUR AVM de açılacak olan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Mağaza Satış Danışmanı - Optimum Outlet Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı - Optimum Outlet

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: optimum outlet - 616992

  İşin Tanımı MADAME COCO, İstanbul Anadolu Yakasında OPTIMUM OUTLET AVM mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Brandium AVM Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Brandium AVM Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Ataşehir-Brdm - 616991

  İşin Tanımı MADAME COCO, İstanbul ATAŞEHİR BRANDIUM AVM mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı ve Kasiyer pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Yakası-Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Avrupa Yakası-Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Avrupasatıs - 614607

  İşin Tanımı MADAME COCO, İstanbul Avrupa Yakasında açılacak olan mağazalarında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Üsküdar Rossmann

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Üsküdar

  Rossmann

  Ref: MSG-34-36 - 612741

  İşin Tanımı Üsküdar'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık konusunda deneyimli, tercihen kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Beymen Club

  Beymen Club Satış Danışmanı Beymen Club

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Beymen Club Satış Danışmanı

  Beymen Club

  Ref: BCSD-1909 - 607828

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen lüks mağazacılık deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, Kişisel imajına özen gösteren, İletişim becerileri yüksek, Müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, "Satış Danışmanları”arıyoruz

 • Roman

  Satış Danışmanı (Ümraniye Outlet) Roman

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Ümraniye Outlet)

  Roman

  Ref: SDAKBT2 - 607146

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızın yeni açılacak ÜMRANİYE OUTLET mağazasında görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır:

  Aranan Nitelikler Marka Mağazacılıkta en az 2 yıl deneyimli , Mağazacılığı yaşam tarzı olarak benimsemiş ve mağazacılıkta kariyer hedefi olan , İletişim becerileri güçlü, Modayı yakından takip eden, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Enerjisi ve özgüveni yüksek, Nebim-Winner programı kullanabilen, Bayan

 • Beymen

  Erenköy Beymen Satış Danışmanı Beymen

  İstanbul Anadolu 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Erenköy Beymen Satış Danışmanı

  Beymen

  Ref: EBSD-1808 - 601352

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Erenköy Beymen mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz. En az lise mezunu Lüks mağazacılıkta deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket