ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
İstanbul Avrupa
Temizlik
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Da Yatılı Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Da Yatılı Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: YEİT-1214 - 623759

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Kadıköy de ikamet eden ailemiz için, Referanslı yatılı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda deneyimli, Günlük toparlama, ütü ve yemek yapabilecek, Çocuk bakımını üstlenebilecek, Çocuklarla iyi anlaşan, Güvenilir Pratik, Temiz, titiz, 25-45 yaşlarında, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000- 2500 TL ücret aralığında çalışabilecek, Bayan, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Sefam Turizm Catering

  Ref: - 623608

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 45 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında veya Zeytinburnu çevresinde ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT-1214 - 623565

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Ataşehir de ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Günlük toparlama, ütü ve yemek yapabilecek, Sigara kullanmayan, Güvenilir, Temiz, titiz, 25-45 yaşlarında, Haftanın 5 günü 08:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında, 1500 TL ücret ile çalışabilecek, Bayan, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

 • Pluscom A.ş.

  Temizlik Personeli Pluscom A.ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Pluscom A.ş.

  Ref: TP-002 - 622666

  İşin Tanımı Sektörün önde gelen lider firmalarına çağrı merkezi hizmeti veren Pluscom İletişim A.Ş'de görevlendirilmek üzere; Temizlik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ofis hizmetlerini üst düzey hassasiyet ve titizlikle takip edip yerine getirebilecek, Sorumluluk ve disiplin sahibi, İşini severek yapan dinamik ve pratik, Kurumsal yapılarda bulunmuş, profesyonel hizmet anlayışına sahip, Hijyen konusunda duyarlı ve görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, İş Odaklı,Servis Kalitesine özen gösteren, Görünüş ve diksiyonu düzgün, Misafir ağırlama kurallarına riayet eden, Bayan temizlik personeli,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Engelli Kadrosu-Temizlik ve Destek Personeli Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Kadrosu-Temizlik ve Destek Personeli

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: Temizlik - 622497

  İşin Tanımı İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Operasyonel Temizlik ve düzenden sorumlu, Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Hijyene önem veren, Dış görünüş ve diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Temizlik konusunda en az 1 yıl tecrübeli, 22-35 yaşları arasında, Avrupa Yakasında Mecidiyeköy civarında ikamet eden, Engelli kadrosunda istihdam edilmek üzere Temizlik ve destek personeli alınacaktı

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  Tesis Yönetim Hizmetleri İşletme Müdürü Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tesis Yönetim Hizmetleri İşletme Müdürü

  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  Ref: TSYNİSLTMD - 621983

  İşin Tanımı Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Gebze'de yer alan projelerinde görevlendirilmek üzere, tesis yönetimi,temizlik ve teknik hizmetler konusunda müşteri ilişkileri, personel yönetimi, maliyet, raporlama, organizasyon yönetimi görevlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak takım arkadaşları aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul mezunu, Tesis yönetim hizmetleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyetini kendine ilke olarak benimsemiş, Bütçe yönetimi ve karlılık konusunda bilgi sahibi, Sorumluluğundaki ekibi yönetebilecek yetkinliklere sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-45 yaş arası, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir

 • Şengüller

  Engelli Kadrosu-Temizlik ve Destek Personeli Şengüller

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Kadrosu-Temizlik ve Destek Personeli

  Şengüller

  Ref: 0002015 - 621801

  İşin Tanımı İstanbul İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Operasyonel Temizlik ve düzenden sorumlu, Bay adayların başvurularını bekliyoruz, Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Hijyene önem veren, Dış görünüş ve diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Temizlik konusunda en az 1 yıl tecrübeli, 22-35 yaşları arasında, Anadolu Yakasında ve Maltepe-Küçükyalı civarında ikamet eden, Engelli kadrosunda istihdam edilmek üzere Temizlik ve destek personeli alınacaktır.

 • Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Engelli Destek Elemanı Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Destek Elemanı

  Beeline Retail Takı ve Aksesuar Pazarlama

  Ref: DSTK - Personel - 621587

  İşin Tanımı beeline Retail GmbH Almanya-Köln merkezli olup, Avrupa'da 35 ülkede ve Amerika'da yaygın perakende ağı ile I AM ve SIX aksesuar markalarını çatısı altında bulundurur. 400'e yakın sayıda I AM ve SIX mağazası, 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile takı ve aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin mağazalarında görevlendirmek üzere ENGELLİ DESTEK ELEMANI arıyoruz. • Mağaza içerisinde teknik sorunların giderilmesi ( elektrik tesisatı, kablo değişimi ve mağaza içerisindeki her türlü tamirat işlemleri) • Basit montaj işlemleri (ampul,spot değişimi v.b.) • Mağaza içerisinde oluşabilecek ihtiyaçlarının giderilmesi, (kırtasiye, temizlik malzemeleri v.b) • Mağaza içerisinde genel anlamda temizlik ve düzenin sağlanması (temizlik malzemelerinin uygun şekilde düzenlemesi ve mağaza temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi) İş tanımında belirtilen işlemlere engel sebebi olmayan adayların başvurusu değerlendirilmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Tercihen en az Lise Mezunu, • Türkiye İş Kurumundan en az % 40 oranında engel raporu bulunan (Görme ve İşitme bozuklukları, Ortopedik rahatsızlık, Zihinsel ve Sinir Hastalıkları dışında) • Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, • İş takibi konusunda sorumluluk sahibi, • Takım çalışmasına yatkın, • Dış görünüm, kişisel bakım ve hijyen standartlarına özen gösteren, • Metrocity, İstiklal ve Beşiktaş SIX mağazalarımızda 08:00 - 17:00 saatleri arasında haftada 6 gün çalışabilecek, (Pazar izin günüdür.) • Dış görünüm, kişisel bakım ve hijyen standartlarına özen gösteren, • Tam zamanlı çalışabilecek Bay

 • Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  Temizlik Görevlisi Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Görevlisi

  Kervan Tekstil San. ve Dış Tic. A.ş.

  Ref: TG-MASKO - 621235

  İşin Tanımı Temizlik Görevlisi – Masko - İkitelli / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Masko'da açılacak olan mağazası için, "Temizlik Görevlileri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Carluccios

  Bulaşıkçı / Steward Carluccios

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bulaşıkçı / Steward

  Carluccios

  Ref: CENGT1214 - 620335

  İşin Tanımı Yiyecek içecek alanlarının temizlik ve düzeninin sağlanması. Bulaşık makinası, toplanma alanlarının temizliğini yapılması. Mutfakta malzemelerin yıkanması ve kullanıma hazır tutulması. Mutfak gereçlerinin temizliğini talimatlara uygun olarak yapılması. Mutfak alanlarının temiz, hijyenik ve kullanıma hazır tutulması. Temiz malzemenin standartlara uygun olarak düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler Kanyon AVM, Göktürk, Akasya AVM, Çiftehavuzlar, Nişantaşı lokasyonlarında yer alan restoranlarımız için, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bulaşıkçı / Steward olarak deneyimli, İş-Kur'a engelli olarak kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüm, kişisel bakım ve Hijyen standartlarına özen gösteren, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bulaşıkçı / Steward arayışımız vardır.

 • Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  Tesis Yönetim Hizmetleri Yöneticisi Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tesis Yönetim Hizmetleri Yöneticisi

  Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Aş

  Ref: TSYNİSLTMD - 620207

  İşin Tanımı Entegre Hizmet Yönetiminin Dünya ve Türkiye Lideri SODEXO; Tesis yönetimi,teknik hizmetler konusunda müşteri ilişkileri, maliyet, raporlama, organizasyon yönetimi görevlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak takım arkadaşı aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tesis yönetim hizmetleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyetini kendine ilke olarak benimsemiş, Bütçe yönetimi ve karlılık konusunda bilgi sahibi, Sorumluluğundaki ekibi yönetebilecek yetkinliklere sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 30-45 yaş arası, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir

 • Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.ş

  Kat Görevlisi Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kat Görevlisi

  Gönen Turizm İnşaat ve Otelcilik A.ş

  Ref: IGKTGRV - 619877

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... İSTANBUL GÖNEN OTEL işletmemizde istihdam edilmek üzere KAT GÖREVLİSİ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi mezunu, Titiz, ayrıntılara önem veren, Otel Kat Hizmetlerinde en az 1 yıl Kat Görevlisi olarak çalışmış, Hijyen kurallarına önem veren ve kişisel bakımına özen gösteren, Takım oyununu benimsemiş, Diksiyonu ve prezentasyonu düzgün, Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

 • Özel Göztepe Hastanesi

  Temizlik Personeli Özel Göztepe Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Özel Göztepe Hastanesi

  Ref: TG-S002 - 619716

  İşin Tanımı Özel Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler - Hastane tecrübeli, - İletişim odaklı, hasta memnuniyetine önem veren, - Ekip çalışmasına yatkın, - Anadolu yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, - Sigara kullanmayan Bay ve Bayan TEMİZLİK PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.

 • Panayır Gıda

  Temizlik Görevlisi Panayır Gıda

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Görevlisi

  Panayır Gıda

  Ref: PNYR4 - 619654

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Temizlik hizmetlerinde tecrübeli, 25-40 yaş aralığında, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan, Bay ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Evidea.com

  Temizlik ve Servis Görevlisi Evidea.com

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik ve Servis Görevlisi

  Evidea.com

  Ref: TS2014-1 - 619599

  İşin Tanımı Ofisin genel temizlik ve çay, kahve ve servis işlerinden sorumlu olarak idari işler süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanı'na aşağıdaki özellikleri taşıyan engelli statüsünde çalışabilecek 'Temizlik Görevlisi' arıyoruz. - Çalışma isteği ve insan ilişkileri güçlü - İşini sahiplenen ve takip eden - Sorumluluk duygusu yüksek

 • Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Temizlik Elemanları Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Elemanları

  Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Ref: - 619394

  İşin Tanımı Ev işlerinde çalışacak yatılı ve gündüzlü "Temizlik Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25 - 40 yaşlarında, Tercihen ev temizliğinde deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu, Avrupa Yakası'nda oturan, Bayan- Bay elemanlar.

 • Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Yatılı Yardımcı Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yatılı Yardımcı

  Grouppe Aspendos Özel İstihdam Bürosu

  Ref: - 619393

  İşin Tanımı Ev işlerinde yardımcı ( ev işleri yemek çamaşır ütü vs..) çocuk bakımı, yaşlı bakımı, refakatçiler, vs..

  Aranan Nitelikler Bayan yatılı ve gündüzlü eleman, 25- 45 yaş aralıklarında Türk ve yabancı uyruklu olabilir, Eğitim düzeyi en az ilk ve orta öğretim, Güler yüzlü, deneyimli, dürüst, çalışkan güvenilir elemanlar

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Temizlik Elemanı-İstanbul Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Elemanı-İstanbul

  Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ref: TE-5 - 619077

  İşin Tanımı *Kazançlı Alışverişin Adresi* Kiler Perakende Grubu olarak büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda İstanbul'da bulunan lojistik merkezimiz ve mağazalarımız için aşağıdaki niteliklere uygun Temizlik Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Hijyen konusuna önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Sefam Turizm Catering

  Ref: - 618266

  İşin Tanımı SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Kurtköy - Pendik - Sultanbeyli - Orhanlı civarında ikamet eden, Bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • Enplus

  Çay Servis ve Temizlik Personeli Enplus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çay Servis ve Temizlik Personeli

  Enplus

  Ref: - 616110

  İşin Tanımı Bağdat Caddesi'nde bulunan Miele Center Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Mağaza genel düzen ve temizlik ve çay servisinden sorumlu olup, Gelen müşterileri karşılayarak ilgili yetkililere yönlendirecek Mağaza Destek elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaş aralığında Lise mezunu Suadiye,Bostancı,Erenköy semtlerine yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına uygun İletişim yeteneği güçlü İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Sigara Kullanmayan Bayan ekip arkadaşı arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket