ARAMA SONUÇLARI

 • Özyurt Madencilik

  Yazılımcı - Webmaster Özyurt Madencilik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılımcı - Webmaster

  Özyurt Madencilik

  Ref: - 613433

  İşin Tanımı Şirketimizin bünyesinde ki web sayfalarının güncellemeleri, yeni web sitelerinin hazırlanması ve bunları mobil uygulamalara uyarlayabilecek, hazırlamış olduğumuz yazılımların arayüzlerinin tasarlanması, grafik çizimi gibi işleri yapabilecek, PHP, ASP.Net, JQuery, CSS, HTML/5, Java, Photoshop, Dreamviewer, Flash dillerine iyi derecede hakim olan , bilgi işlem departmanında çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış -PHP, ASP.Net, JQuery, CSS, HTML/5, Java, Photoshop, Dreamviewer, Flash dillerine iyi derecede hakim -Takım çalışmalarına uyumlu -Kendini geliştiren, -İnsan ilişkileri iyi olan -Esnek mesai saatlerinde uyum sağlayabilecek -Proje geliştirebilen

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Göktürk De Gündüzlü Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Göktürk De Gündüzlü Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB- 2514 - 613431

  İşin Tanımı İstanbul Göktürk de ikamet eden ailemiz için, Bebek bakıcısı arıyoruz

  Aranan Nitelikler 15 aylık erkek bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama da yardımcı, 30-45 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Güler yüzlü, Güvenilir, Haftanın 6 günü 08:30-19:30 saatleri arasında 2000TL ücretle çalışabilecek, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

 • BULUT İNŞAAT YAPI

  Sosyal Medya Sorumlusu BULUT İNŞAAT YAPI

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sosyal Medya Sorumlusu

  BULUT İNŞAAT YAPI

  Ref: - 613430

  İşin Tanımı Şirketimizin web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmek,

  Aranan Nitelikler - İnternet konusunda kendini geliştirmiş, - sosyal medya hesaplarına hakim, - web sitesi üzerine kendine güvenen, - yaratıcı ve pratik çözümler üreten , - bay bayan sosyal medya sorumlusu aranmaktadır. Not: Adaylar öğrenci olarak ilana başvurabilirler, çalışma stilimiz part time a uygundur..

 • Tam Ambalaj

  İhracat/ithalat Operasyon Sorumlusu Tam Ambalaj

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat/ithalat Operasyon Sorumlusu

  Tam Ambalaj

  Ref: - 613428

  İşin Tanımı Hadımköy’de bulunan ambalaj firmasında çalışmak üzere İhracat/İthalat Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İhracat operasyonlarında, tercihen ambalaj sektöründe en az 2 yıl tecrübeli Gümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim, uluslararası nakliye, gümrükleme ve ihracat teslim şekilleri konusunda tecrübeli Exim Bank ihracat Sigortasi, Cari Hesap Takibi, Ihracat kayıtlı satış mevzuatı ve geçici kabul kapsamindaki teşvikler hakkında bilgi sahibi İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Ms Office programlarına hakim, tercihen IAS (veya benzer ERP sistemleri) konusunda tecrübeli Akreditifli ödemenin tüm süreçlerine hakim ve ilgili müşteri ve banka ilişkilerini, evrak akışlarını yürütebilecek Dinamik, takipçi, müşteri odaklı çalışabilen, takım çalışmasına uyumlu Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Istanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek

 • U.S. Polo Assn.

  U.s Polo Assn - 212 Outlet - Kasa Sorumlusu U.S. Polo Assn.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  U.s Polo Assn - 212 Outlet - Kasa Sorumlusu

  U.S. Polo Assn.

  Ref: USPA-KZ-KS - 613425

  İşin Tanımı Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler U.S Polo Assn. markamızın 212 Power Outlet AVM de bulunana mağazasına, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip Ticaret Meslek Lisesi veya Muhasebe MYO mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, Bayan Kasa Sorumluları aranmaktayız.

 • U.S. Polo Assn.

  212 Power Outlet Satış Danışmanı U.S. Polo Assn.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  212 Power Outlet Satış Danışmanı

  U.S. Polo Assn.

  Ref: USPA212 - 613424

  İşin Tanımı Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Depo ve reyon düzenini sağlamak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak Müşteri memnuniyetini sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az Lise tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinciyle müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, 20-30 yaş arası bay - bayan,

 • Ateştur Şirketler Grubu

  Muhasebe Yöneticisi Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yöneticisi

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: - 613423

  İşin Tanımı Ulaşım ve Personel Taşımacılığı Sektörünün önemli oyuncularından biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere deneyimli Muhasebe Yöneticisi (Müdür) arayışındayız.

  Aranan Nitelikler Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Mali İşler ve Muhasebe Müdürü olarak görev alacak, Genel Muhasebe Sistemine hakim, En az 5 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe alanlarından birinden mezun olmak, Dinamik, düzgün görünüşlü , Grup çalışmasına uyumlu olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

 • Ateştur Şirketler Grubu

  Ön Muhasebe Ateştur Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Ateştur Şirketler Grubu

  Ref: - 613421

  İşin Tanımı Ulaşım ve Personel Taşımacılığı Sektörünün önemli oyuncularından biri olan firmamızda istihdam edilmek üzere deneyimli Ön Muhasebe Elemanı arayışındayız.

  Aranan Nitelikler * Lise (tercihen ticaret lisesi) veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * Tek düzen hesap planına vakıf fatura kesebilecek, * Muhasebe konusunda bilgili * Mutabakat ve hakkedişleri takip edebilecek * MS Office Programlarına hakim, * Tercihen Logo Muhasebe Programını kullanabilen , * Düzenli ve disiplinli * İletişim ve diksiyon becerisi gelişmiş, * Ekip çalışmasına yatkın * Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Native Speaker Amerikan Kültür Dil Okulları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Native Speaker

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDSIS-NAT - 613408

  İşin Tanımı WE ARE LOOKING FOR NATIVE ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN ŞİŞLİ BRANCH OF AMERIKAN CULTURAL ASSOCIATION LANGUAGE SCHOOLS.

  Aranan Nitelikler -Candidates are required to have a university degree, A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate, -Result orientated -Willing to work with adults,energetic and has a positive attitude. -Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. -Willing to work in flexible working hours. -Willing to use interactive and communicative methods in classes. -Have no difficulty in adapting new cultures.

 • Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  Laborant Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Laborant

  Abacıoğlu Sağlık Kurumları Ltd. Şti.

  Ref: - 613407

  İşin Tanımı Aralık başında Kalite standartları yüksek bir butik hastahane açmayı planlayan Abacıoğlu Kadın Sağlığı merkezi Yönetimi takım çalışmasına uygun kişiler arıyor.TEM üzerinde Avrupa Konutlarına yakın 2000 m2 bir bina ,iyi bir mimarı donatım ile Gaziosmanpaşa semtindeki farklı bir özel hastanenin temellerini atıyoruz.Bu hastahanede takımın içinde olmanızı ve bu takımın içinde kariyer yapmanızı istiyoruz.

  Aranan Nitelikler Özel Hastane deneyimli Gündüz Gece nöbetçi Laborantlar

 • Adil Işık Group

  Dış Ticaret Bölge Müdürü Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Bölge Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: DSTCBM2014 - 613406

  İşin Tanımı Bağlı ülke mağazalarının satış hedef dağılımını gerçekleştirmek, Verilen hedeflerin gerçekleşme sürecini takip etmek ve gerekli yönlendirmelerde bulunmak, Fizibilite çalışmaları konusunda yöneticisine destek vermek, Marka bazında satış stratejilerinin geliştirilmesi, Mağazalar ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak, Görsel olarak firma standartlarına uygunluklarını denetlemek.

  Aranan Nitelikler Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul için "Dış Ticaret Bölge Müdürü” arıyor. Üniversitenin ilgili bölümünden mezun, Perakende mağazacılık sektöründe min. 5 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hakim, gelişmelerini yakından takip eden, Etkin iletişim ve liderlik becerisine sahip, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı çalışan, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, dinamik, Raporlama yeteneği gelişmiş, Denetleme yönü kuvvetli, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.

 • Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Elektrik Teknikeri Ataköy Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknikeri

  Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Ref: AHETKN25102014 - 613398

  İşin Tanımı Hastanemizin Teknik Hizmetler Bölümünde Gece Görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler •Elektrikle ilgli kısımları oluşturan cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek, •Elektirk kısımlarıyla ilgili gelen arızları gidermek ve teknik altyapıda elektrik ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek, •Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerde elektrik kısmının gerçekleştirilmesini sağlamak •En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, •Jenaratör,UPS,trafo,kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, •Zayıf akım sistemleri bilen, •Bina elektrik sistemlerini bilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Ekip çalışmasına uyumlu, •Minimum 2 yıl deneyimli, •Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Tahsilat Elemanı Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Elemanı

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 613395

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TAHSİLAT ELEMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Askerlik ile ilişiği olmayan Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü veya K.Çekmece civarında ikamet eden ERKEK

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför ( Src-4 Belgeli ) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför ( Src-4 Belgeli )

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 613392

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP ( SRC-3 DE OLABİLİR ) İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 27 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ'NDE, KÜÇÜKÇEKMECE, BAĞCILAR VEYA SEFAKÖY CİVARINDA OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Bess Emek Mühendislik

  Elektrik Mühendisi Bess Emek Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Bess Emek Mühendislik

  Ref: - 613384

  İşin Tanımı BJK Beşiktaş Vodafone Arena Stadı şantiyemizde çalıştırılmak üzere, Elektrik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, · En az 5 yıl deneyimli, · MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede bilen, · Planlama ve koordinasyon becerisine sahip.

 • NBG ÇORAP İMALAT SAN.VE.TİC.A.Ş.

  Muhasebe Şefi NBG ÇORAP İMALAT SAN.VE.TİC.A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  NBG ÇORAP İMALAT SAN.VE.TİC.A.Ş.

  Ref: MUH - 613379

  İşin Tanımı TEKSTİL SEKTÖRÜNDE (ÇORAP İMALATI VE İHRACATI) YAPAN ŞİRKETİMİZDE MUHASEBE DEPARTMANINDA İŞ KOORDİNASYONUNU SAGLANMASI,KENDİSİNE BAGLI ELEMANLARLA SEVK VE İDAREYİ SAGLAYABİLECEK. TEKDÜZEN HESAP PLANINA GÖRE MUHASEBE KAYITLARININ YAPILMASI VE KNTROLÜ, İHRACAT VE İTHALAT İŞLEMLERİNİN MUHASEBELEŞTİRİLMESİ,DÖVİZLİ MUHASEBE İŞLEMLERİNİN YAPILMASI, YASAL BEYANNAMELERİN (KDV,MUHTASAR. BA.BS FORMLARININ V.S)HAZIRLANMASI. KDV İADESİ İŞLEMLERİ İLE İLĞİLİ LİSTELERİN HAZIRLANMASI VE İŞLEMLERİN YAPILABİLMESİ İNTERNET VERGİ DAİRESİ ORTAMINDA İSTENEN LİSTELERİN HAZIRLANMASI, KASA BANKA CEK SENET CARİ HESAPLARIN MUTABAKATI VE YAPILMASI. MALİYET MUHASEBESİ İŞLEMLERİNDE TECRÜBELİ VE DÖNEM SONU İŞLEMLERİNİN YAPILMASI. MALİ TABLOLARIN DÜZENLENMESİ GEÇİCİ VE KURUMLAR BEYANNAMELERİNİN ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİLMESİ. VERGİ SGK BANKA BORDO VE MAAŞ TAHAKKUKLARININ YAPILMASI VE KONTROLÜ .MUHASEBE SÜRECİNİN GEREKTİRDİĞİ DİGER İŞLEMLERİ VE YAZIŞMARIN YAPILMASI.

  Aranan Nitelikler 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU İST AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN S.M.M.M BELGESİ SAHİBİ ETA SQL- MS OFFİCE PROGRAMLARI (ECXEL, WORD, POWER POİNT VS.İYİ DERECEDE BİLEN ASGARİ 5- 7 YIL ARASI DENEYİMLİ İŞ TECRÜBESİ OLAN

 • Metav Makina

  Teknik Eleman Metav Makina

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eleman

  Metav Makina

  Ref: - 613324

  İşin Tanımı Bakırköyde yerleşik laboratuvarımızda ölçüm cihazlarının kalibrasyon ( test ) ölçümlerinin, laboratuvar içerisinde ve dışarıda müşteri tesislerinde gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Sahada ve kalibrasyon laboratuvarında çalışacak, (tecrübe aranmıyor) Endüstri meslek lisesi bölümü mezunu, Askerliğini yapmış, Avrupa Yakası'nda oturan, Fiziki rahatsızlığı bulunmayan, 22 - 34 yaşları arasında, Bay eleman. Eğitim verilecektir.

 • Karaca A.Ş

  Uzman Satış Danışmanı (Akmerkez) Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman Satış Danışmanı (Akmerkez)

  Karaca A.Ş

  Ref: AKMZ001 - 613370

  İşin Tanımı Akmerkez AVM 'deki A++ hizmet veren mağazamızda görev alacak; Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Reyonların düzenini sağlayacak, ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesine destek olacak,

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Satış veya pazarlama alanında üst segment mağazalarda deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri güçlü, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Bayan Uzman Satış Danışmanı aranmaktadır...

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Kasa Sorumlusu (İstiklal/taksim) Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu (İstiklal/taksim)

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: KSAVRUPA - 613354

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan mağazalarımız için Nebim Winner programını çok iyi bilen "Kasa Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kariyer hedefleri olan, Mağazacılık konusunda deneyimli (Erkek klasik giyim ve spor giyim üzerinde deneyim tercih sebebidir) Nebim Winner mağazacılık programını iyi kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek,insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Prezantabl.

 • ZNG MODA A.Ş

  Finans ve Muhasebe Sorumlusu ZNG MODA A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans ve Muhasebe Sorumlusu

  ZNG MODA A.Ş

  Ref: FNS-MHSB 1 - 613351

  İşin Tanımı LEA RICH Merkezi Paris'te bulunan Fransız firmasıdır. bayan dış giyim üzerine faaliyet gösteren tekstil firmamızın Türkiye şubesinde görev yapacak ''Finans ve Muhasebe sorumlusu'' adaylar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Ekonomi, Muhasebe ve İşletme Bölümlerinden mezun *Üretim Sektöründe faaliyet gösteren büyük ölçekli şirketlerin muhasebe, finans ve mali işler bölümlerinde en az beş yıl yönetici seviyesinde görev yapmış *Tercihen daha önce uluslararası denetim ve danışmanlık şirketlerinin denetim ve vergi bölümlerinde çalışmış *İhracat ve ithalat muhasebesini çok iyi derecede bilen *Aylık nakit akım tablolarının hazırlanması, raporlanması konusunda deneyimli *Şirketlerin eft, havale, banka, kredi ve kasa işlerimleri konusunda deneyimli *Üretim şirketlerinde bütçe, planlama , faaliyet raporu ve yönetsel raporlama , mali analiz , nakit akış yönetimi konularında iyi düzeyde bilgi ve tecrübe sahibi olan *Analitik düşünce yeteneği, planlama ve organizasyon becerisine sahip *Problem çözme becerisine sahip ve çözüm odaklı *Takım çalışmasına yatkın *İletişim becerileri güçlü *Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen *Şirketlerin günlük hareketlerinin belirlenen kural ve prensipler doğrultusunda takibi ve girişlerini yapabilen *İşinin gerektirdiği dikkat özen ve disipline sahip *Erkek adayların askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olmaları gerekmektedir

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka