ARAMA SONUÇLARI

 • Laura Ashley

  Laura Ashley Teşvikiye- Mağaza Müdür Yardımcısı Laura Ashley

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Laura Ashley Teşvikiye- Mağaza Müdür Yardımcısı

  Laura Ashley

  Ref: LATS-MMY1 - 614253

  İşin Tanımı 1953 yılında Laura ve Bernard Ashley tarafından yaratılan marka, dönemin romantik havasını yansıtan eşarplar, peçete ve servis takımları üretimi ile iş hayatına başlamıştır. Çiçek ve geleneksel yama desenli kumaşların üretilmediği bu dönemde, Laura Ashley desen baskılı kumaşlarıyla dünyaca tanınan bir marka olmuştur. Günümüze dek koleksiyonlarına giyim, aksesuar, mobilya, dekoratif aksesuarlar eklenerek bir "yaşam tarzı" markası durumuna gelmiştir. *Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedefinin gerçekleşmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler * Tercihen Üniversite mezunuysanız, * Mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimliyseniz, * Ekip yönetme becerileriniz gelişmişse, * İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıysanız, Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - İstiklal Caddesi Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - İstiklal Caddesi

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 614250

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İstiklal Caddesinde açılacak olan mağazamızda görev alacak, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Arapça veya İngilizce bilen, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Fen Bilimleri Dershanesi

  Sbs Matematik Etüt Öğretmeni Fen Bilimleri Dershanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sbs Matematik Etüt Öğretmeni

  Fen Bilimleri Dershanesi

  Ref: - 614249

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere SBS Matematik etüt öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde güçlü, Yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

 • Fransız Lape Hastanesi

  Eğitim Hemşiresi Fransız Lape Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Hemşiresi

  Fransız Lape Hastanesi

  Ref: EH-001 - 614247

  İşin Tanımı Türkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan Fransız Lape Hastanesi kariyerini psikiyatri alanında planlayan ‘’Eğitim Hemşiresi’’ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, Tercihen Psikiyatri Hemşireliği alanında Yüksek Lisans Yapmış, Eğitim Hemşireliği alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan, Sunduğumuz İmkanlar Köklü bir kurumda çalışma imkanı, Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, Modern çalışma koşulları, Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, Ulusal ve Uluslararası eğitmenlerden alana özel ücretsiz eğitim alma imkanı,

 • Opmar Optik/De Rigo

  Yaya Kurye Opmar Optik/De Rigo

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yaya Kurye

  Opmar Optik/De Rigo

  Ref: kry014 - 614245

  İşin Tanımı OPMAR OPTİK BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, BASIN EXPRESS VE BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİNDE BULUNAN MAĞAZALARIMIZA ÜRÜN TESLİMATI YAPACAK YAYA KURYE ARANMAKTADIR. DEPO BİRİMİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ENGELLİ PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Basın Express ve Beylikdüzü bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Dinamik, Güvenilir, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil süresi bulunan, Bay DEPO VE YAYA KURYE ARAYIŞIMIZ İÇİN ENGELLİ ADAYLARIN BAŞVURUSU DA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

 • Atalar Giyim

  Mall Of İstanbul AVM Satış Danışmanı Atalar Giyim

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mall Of İstanbul AVM Satış Danışmanı

  Atalar Giyim

  Ref: MALL 2 - 614239

  İşin Tanımı MALL OF İSTANBUL AVM'deki satış mağazamız için "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Minimum lise mezunu, * Bayan, * 20-35 arası, * Mağazacılık deneyimi olan tercihen Bayan giyimi konusunda * Öğrenmeye açık, * Dinamik ve ekip ruhunu benimseyecek,iletişimi güçlü, * Avrupa yakasında ikamet eden,(Başakşehir / İkitelli)

 • İsmar Marketler Zinciri

  Şoför İsmar Marketler Zinciri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  İsmar Marketler Zinciri

  Ref: IS-SFR3110 - 614233

  İşin Tanımı Şirketimizin hedef ve beklentileri doğrultusunda, kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Büyüyen, gelişen ve yenilenen organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere, Lise veya dengi okul mezunu, Ağır vasıta araç kullanma tecrübesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, E Sınıfı ehliyet, SRC Belgesi ve Psikoteknik belgesine sahip, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Şoför arayışımız bulunmaktadır.

 • Manpower Bakırköy

  Dönemsel Depo Görevlileri Manpower Bakırköy

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Depo Görevlileri

  Manpower Bakırköy

  Ref: DDBMAN14 - 614231

  İşin Tanımı İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy deposunda görevlendirilmek üzere dönemsel çalışacak depo görevlileri aramaktayız. Depodaki düzenin korunması, Gelen ve giden ürünlerin giriş ve çıkışının takip edilmesi, Gerekli sayımların yapılması, Depodaki ürün sevkiyatlarının kontrolü, Fatura ve irsaliye kesimleri,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Deneyimsiz veya benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyim sahibi, İstanbul-Avrupa Yakası'nda ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Java Developer Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Java Developer

  Firma Adı Gizli

  Ref: JD4 - 614226

  İşin Tanımı Leading Software solutions company in it's field is seeking for experienced Java Web Developers. Job Description Developing applications in accordance with software development methodologies and supporting the related projects, Delivering performance measurement of software codes, Providing assurance of the software codes, Compose the documentation of the works, Qualifications A 4 year university degree from reputable universities in computer engineering, or related engineering divisions Minimum 2 years of experience Should have completed or with no military obligation Very good interpersonel skills, an outgoing and friendly personality Learn new skills quickly with minimal guidance Be commited to quality, adhering to project schedules and milestones Work in a team environment and be a team player Strong verbal and written communication skills Strong problem resolution skills

  Aranan Nitelikler Required technical skills: Experience with JEE components like JDBC, JPA, Spring , Ajax, Hibernate, EJB Experience with development of Web Services, Experience with distributed caching mechanisms (like ehcache ) Data modelling and knowledge of most common databases (Oracle, SQLServer, MySQL) Comfortable with source control management and automated build processes (SVN, Ant, Maven, Git etc.) Nice to have skills: Eclipse IDE knowledge Experience with development kit like GWT, SmartGWT is a big plus Deployment experience on application servers especially Jboss Experience with reporting tools like Birt Experience with Adobe LC

 • THY Teknik A.Ş.

  Havacılık Alanında Deneyimli Mühendisler THY Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Havacılık Alanında Deneyimli Mühendisler

  THY Teknik A.Ş.

  Ref: TTH-muh02 - 613995

  İşin Tanımı Sahip olunan tecrübe doğrultusunda; uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/oprerasyonel hizmetlerin yerine getirilmesi. THY Teknik A.Ş., sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "uçak ve komponent bakım ve mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir.

  Aranan Nitelikler Temel Yetkinlikler 1. Etkin iletişim becerisi 2. Planlama, organize etme, kontrol ve takip yeteneği 3. Takım çalışmasına yatkınlık 4. Sonuç odaklılık 5. Sürekli öğrenme 6. Kurumsal temsil yeteneği Aranan Nitelikler 1. Havacılık sektöründe tecrübeye sahip olmak, uçak sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, bakım dokümanlarını tanıyıp, yorumlayabilmek 2. Üniversitelerin aşağıdaki mühendislik alanlarından birinden mezun olmak Uçak/Uzay/Havacılık Makine Endüstri Mekatronik Elektrik & Elektronik Metalurji ve Malzeme 3. İyi derecede İngilizce bilmek (yazılı ve sözlü) 4. Seyahat engeli olmamak 5. Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak 6. Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)

 • THY Teknik A.Ş.

  Lisanslı Uçak Bakım Teknisyenleri THY Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lisanslı Uçak Bakım Teknisyenleri

  THY Teknik A.Ş.

  Ref: TTH-tek02 - 613994

  İşin Tanımı Sahip olunan tecrübe doğrultusunda; uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/oprerasyonel hizmetlerin yerine getirilmesi. THY Teknik A.Ş., sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "uçak ve komponent bakım ve mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir.

  Aranan Nitelikler Temel Yetkinlikler 1. Etkin iletişim becerisi 2. Planlama, organize etme, kontrol ve takip yeteneği 3. Takım çalışmasına yatkınlık 4. Sonuç odaklılık 5. Sürekli öğrenme 6. Kurumsal temsil yeteneği Aranan Nitelikler 1. Uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/oprerasyonel konularda bilgi ve deneyim sahibi olmak 2. Aşağıdaki bölümlerin birinden mezun olmak; a. Havacılık Okulları (İlgili MYO'lar, Anadolu Teknik Liseleri ve Sivil Havacılık Yüksekokulları): Uçak Bakım Gövde Motor Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik Uçak Teknolojisi b. MYO veya Teknik Eğitim Fakülteleri: Mekatronik Makine, Motor, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Talaşlı Üretim Tarım Makineleri Otomotiv, Otomotiv Teknolojisi, Oto Boya Karoseri Doğrultma Teknikeri Gemi İnşaatı, Gemi Makineleri Endüstriyel Otomasyon-Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi İklimlendirme ve Soğutma, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Tesisat Metal, Döküm, Kalıpçılık, Kaynak Teknolojisi, Tahribatsız Muayene, Kaynak Teknolojisi Lastik Teknolojisi Mobilya Dekorasyon Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Teknolojisi, Elektrikli Cihaz Teknolojisi Teknik Eğitim Elektrik, Elektronik 3. İyi derecede İngilizce bilmek (yazılı ve sözlü) 4. Seyahat engeli olmamak 5. Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak

 • THY Teknik A.Ş.

  Deneyimli Uçak Bakım Yardımcı Teknisyenleri THY Teknik A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Deneyimli Uçak Bakım Yardımcı Teknisyenleri

  THY Teknik A.Ş.

  Ref: TTH-ytek02 - 613991

  İşin Tanımı Sahip olunan tecrübe doğrultusunda; uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/oprerasyonel hizmetlerin yerine getirilmesi. THY Teknik A.Ş., sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "uçak ve komponent bakım ve mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisidir.

  Aranan Nitelikler Temel Yetkinlikler 1. Etkin iletişim becerisi 2. Planlama, organize etme, kontrol ve takip yeteneği 3. Takım çalışmasına yatkınlık 4. Sonuç odaklılık 5. Sürekli öğrenme 6. Kurumsal temsil yeteneği 1. Uçak bakım, uçak komponent bakım, hat bakım veya ilgili diğer idari/oprerasyonel konularda bilgi ve deneyim sahip olmak. 2. Aşağıdaki bölümlerin birinden mezun olmak a. Havacılık Okulları (İlgili MYO'lar, Anadolu Teknik Liseleri ve Sivil Havacılık Yüksekokulları): Uçak Bakım Gövde Motor Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik Uçak Teknolojisi b. MYO veya Teknik Eğitim Fakülteleri: Mekatronik Makine, Motor, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Talaşlı Üretim Tarım Makineleri Otomotiv, Otomotiv Teknolojisi, Oto Boya Karoseri Doğrultma Teknikeri Gemi İnşaatı, Gemi Makineleri Endüstriyel Otomasyon-Elektronik, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi İklimlendirme ve Soğutma, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Tesisat Metal, Döküm, Kalıpçılık, Kaynak Teknolojisi, Tahribatsız Muayene, Kaynak Teknolojisi Lastik Teknolojisi Mobilya Dekorasyon Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Teknolojisi, Elektrikli Cihaz Teknolojisi Teknik Eğitim Elektrik, Elektronik 3. İyi derecede İngilizce bilmek (yazılı ve sözlü) 4. Seyahat engeli olmamak 5. Adli sicil ve arşiv kaydı bulunmamak

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Ruhsatlandırma Uzmanı Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ruhsatlandırma Uzmanı

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: BAHRUH - 614230

  İşin Tanımı Sağlık/Hastanecilik sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Ruhsatlandırma Bölümüne bağlı olarak çalışacak Rutsatlandırma Uzmanı aramaktayız. • İlgili yönetmelik ve mevzuatların takibi, • Yurtiçi ve yurtdışı ruhsat başvuru dosyalarının hazırlanması, • Varyasyon başvurularının hazırlanması, • KÜB KT bilgilerinin hazırlanması ve güncelliğinin takibi, • Ruhsat yenileme, ruhsat devir ve dosya güncellemelerinin yapılması, • Resmi kurumlardan gelen yazılara yanıt verilmesi ve arşivlenmesi.

  Aranan Nitelikler •Lise, önlisans ve lisans fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun, •Hastane sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, •MS Office uygulamalarına hakim, •Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı, dinamik ve gelişime açık, •Zaman yönetimi ve organizasyon yeteneğine sahip.

 • İNKA

  İdari İşler Uzman Yardımcısı İNKA

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Uzman Yardımcısı

  İNKA

  Ref: SA_301014 - 614229

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları Danışmanlık firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "İdari İşler Uzman Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO, tercihen üniversite mezunu, MS Office Programlarına hakim, İletişim yeteneği güçlü, hızlı ve sonuç odaklı, Takip ve raporlama yeteneği güçlü, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İNKA

  Evrak Takip Elemanı İNKA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Evrak Takip Elemanı

  İNKA

  Ref: ETE_301014 - 614228

  İşin Tanımı İNKA firmamızda görevlendirilmek üzere "Evrak Takip Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise, tercihen MYO mezunu, Devlet kurum ve kuruluşlarında firmamızı temsil edebilecek, Gerekli iş takiplerini yaparak sonuca ulaşılmasını sağlayabilecek, MS Office Programlarını kullanabilen, Dikkatli, takipçi, sorumluluk sahibi, Dış görünümüne önem veren, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Kanz - Bemateks

  Depo Elemanı Kanz - Bemateks

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Kanz - Bemateks

  Ref: DEPO-3010 - 614218

  İşin Tanımı Depo sevkiyat işlemlerinin gerçekleşmesinde, depo düzeninin sağlanmasında Depo Sorumlusuna yardımcı olmak

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Tekstil sektöründe deneyimli (kumaş ve iplik türlerini tanıyan), Ekip çalışmasına önem veren, Askerlik görevini tamamlamış, Bay Elemanlar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Mutfak ve Temizlik Personeli Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak ve Temizlik Personeli

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614217

  İşin Tanımı Taksim’de faaliyet gösteren reklam ve organizasyon firmamız için "Mutfak ve Temizlik Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çay - Kahve servisi yapılması,Yönetime yemek servis edilmesi, Ofisin rutin temizlik işlerinin düzenli olarak yapılması (mutfağın temiz ve düzenli tutulması, ofis çalışanlarının masalarının temizliği, çöplerin toplanması ve tuvalet temizliği gibi) görevlerinden sorumlu olacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Adayların İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, (Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Levent.) Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması. Not: Başvurularda resimli cv'ler dikkate alınacaktır.

 • İNKA

  Bordro Uzmanı İNKA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bordro Uzmanı

  İNKA

  Ref: BU_301014 - 614214

  İşin Tanımı Birçok sektörde bordolama hizmeti veren firmamız için "BORDROLAMA UZMANI" arayışımız bulunmaktadır. İşe giriş / işten ayrılış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm bordro tahakkuk işlemlerin gerçekleştirilmesi, Özlük dosyası oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Tüm yasal bildirimlerin doğru ve zamanında yapılması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanması ve raporlanması, Yıllık ve diğer izin süreçlerinin mevzuat ve şirket prosedürleri çerçevesinde uygulanması Çalışan bilgilerinin güncelliğinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ön Lisans / Lisans bölümlerinden mezun, Bordrolama ve personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, Çalışma mevzuatına hakim, Tercihen lojistik, sağlık sektör tecrübesi olan, Tercihen Link HR programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Üretim Direktörü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Direktörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: UD-2014 - 614209

  İşin Tanımı Konut sektörünün lider firmalarından olan şirketimizde görev alacak; şirketin politika ve prensipleri doğrultusunda inşaat işlerinin günün trendlerine uygun ve yenilikçi bir anlayışla projelendirilmesini/uygulanmasını sağlayacak "İnşaat/Üretim Direktörü” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Bölümlerinden mezun, Konusu ile ilgili en az 15 yıl, yönetici pozisyonunda en az 7 yıl deneyime sahip, Üretim sürecini kontrol ve koordine edecek, projelerin zamanında ve eksiksiz teslimini sağlayacak, Şirketin inşaat alanındaki faaliyetlerini geliştirecek ve daha etkin hale getirmek amacıyla çalışmalar yapabilecek, Şantiye kadrolarının planlanması ve oluşturulması aksiyonlarını yönetebilecek, Taşeronun yaptığı işleri ölçümleyebilecek, projeye göre metraj kontrolünü takip edebilecek, Taşeron firmaları belirleyip taşeron sözleşmelerini ve taşeron değerlendirmelerini gerçekleştirecek, Üretim programına ve fizibiliteye uyumu sağlayacak, Üretim kalite planına uygulanabilirliğini sağlayacak, Tercihen bütçeleme, süreç yönetimi ve performans yönetimi bilgisi olan, Enerjisi, iş disiplini ve personeli geliştirmesi ile ekibini ileri derecede motive ederek onlara liderlik edecek, İstanbul'da ikamet eden.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Göktürk De Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Göktürk De Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-3014 - 614198

  İşin Tanımı İstanbul Göktürk de ikamet eden ailemiz için, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler 3 aylık kız bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama da destek olabilecek, 30-50 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Haftanın 5 günü, 08:00-19:00 çalışma saatleri arasında 1500 TL+ SSK ile çalışabilecek,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka