ARAMA SONUÇLARI

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Barista (Bakırköy) İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista (Bakırköy)

  İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: - 618122

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları Danışmanlığını üstlendiğimiz, Dünya çapında zincir Kafe şubeleri bulunan ve sektöründe lider firmamız için İstanbul'un çeşitli bölgelerinde görevlendirilmek üzere; Kafe içinde düzen, temizlik ve servisten sorumlu olacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Pozitif iletişim gücüne sahip, Yetiştirilmeye ve gelişime açık, Kariyer Planını bu sektörde yapmak isteyen, Sorumluluk alabilecek ve sonuç odaklı, Tempolu ve esnek saatlerde çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Kahve teknikleri ve çeşitli eğitimlerden geçirilerek görevlendirilecek, Temizliğe önem veren arkadaşları ekibimizde görev almak üzere aramaktayız.

 • Hışım Grup

  Sayım Personeli Hışım Grup

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sayım Personeli

  Hışım Grup

  Ref: - 618121

  İşin Tanımı HIŞIM GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen Merkez biriminde görevlendirmek üzere SAYIM PERSONELİ aramaktadır. Depo ve Lojistik Yöneticisi' nin talimatlarına uygun olarak mağazalarımızın stok kontrol operasyonlarını yürütmek ve Merkez depo sayımlarını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Tercihen lisans mezunu; Sayım konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Nebim Winner programı konusunda tecrübeli, El terminali kullanımında tecrübeli, Takım çalışmasına uyumlu, Sevk ve idareye yatkın, Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, 22-28 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

 • SLD TEKSTİL

  Satış Temsilcisi SLD TEKSTİL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  SLD TEKSTİL

  Ref: - 618120

  İşin Tanımı Yenibosna Merkez Mahallesi fabrika satış mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25 yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • Synergy İnşaat

  Saha Mühendisi (İnşaat Mühendisi) Synergy İnşaat

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Mühendisi (İnşaat Mühendisi)

  Synergy İnşaat

  Ref: - 618118

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Bandırma'da yapımını üstlendiği EnerjiSA Bandırma-II Doğalgaz Çevrim Santrali Projesinde çalıştırılmak üzere; En az 3 yıl deneyimli, Kaba inşaat tecrübesi bulunan,tercihen endüstriyel yapı projelerinde çalışmış, İngilizce bilen, Saha Mühendisi (İnşaat Mühendisi) çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Human Resources Assistant CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Human Resources Assistant

  CSUN Eurasia Enerji Sistemleri

  Ref: CSUNHRA - 618116

  İşin Tanımı General Situation of China Sunergy Established in 2004, China Sunergy is an international high-tech enterprise with advanced photovoltaic technology, specialized in the R&D, production, sales and after-sales service of solar cells and devoted to providing green and clean solar energy to global customers. In Turkey, CSUN Eurasia Energy Systems A.Ş. has been established in 2012 with 300MW capacity per year located at Tuzla. As a NASDAQ-listed (Code: CSUN) company, China Sunergy has 14 solar cell production lines. The cell production capacity at the end of 2010 reached 320 MW, and the planned cell production capacity will reach 750MW and the planned module production capacity will exceed 1.2GW. At present, the marketing and service network has covered Europe, America, Australia and Asia, etc and the products have been extensively applied in the communication and urban construction fields, etc all over the world. Main Responsibilities Keep attendance and payroll records. Data management; update HR administration; benefits, insurances, update personnel files in the system, holiday tracking, work permits... Administration of attendance system Managing Newcomer & Leave processes Preparing weekly and monthly reports

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree from related departments Internship experience will be preferred Knowledge of basic payroll operations Good English is required. Excellent MS Office skills (MS Excel, MS PowerPoint) Strong Time Management skills

 • Adecco İzmir

  Üretim Operatör Yardımcısı Adecco İzmir

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatör Yardımcısı

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZUOY1 - 618115

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Üretim Operatör Yardımcısı aramaktayız. Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi veya Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenmiş işgücü yetiştirme kurslarına katılarak sertifika alan, Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun, (torna tesviye, elektrik, motor, makine, Metal İşleri...) Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Koton

  Müdür Yardımcısı - Mersin Koton

  Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müdür Yardımcısı - Mersin

  Koton

  Ref: KTN-MY-MRS - 618114

  İşin Tanımı MERSİN'de bulunan olan olan Koton mağazamız için, Mağazasını ekip halinde müşteri memnuniyeti ve satışa odaklayarak belirlenen mağaza hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayacak Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Mersin'de ikamet eden,

 • Meridian Group-And Style

  Scotch&soda Marka Müdür Asistanlığı Meridian Group-And Style

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Scotch&soda Marka Müdür Asistanlığı

  Meridian Group-And Style

  Ref: - 618113

  İşin Tanımı GÖREV TANIMI; - Markanın koleksiyon temalarının çevrilerinin yapılması - Personel eğitimlerinin verilmesi - Koleksiyon eğitimlerinin verilmesi - Yurtdışı satın alımlarında bulunulması - Yurtdışı yazışmaların yürütülmesi - Sosyal medya takibi - Sponsorluk anlaşmalarının düzenlenmesi takibi - Marka konumlandırılması süreç takibi - Sezonluk ve yıllık bütçe planlamaları.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER; - İyi derecede İngilizce bilen - Üniversite mezunu - Benzer sektörde min. 1 yıl tecrübeli - Yönetim ve iletişim konusunda yüksek beceri sahibi - Bay/Bayan adaylar

 • Trend A.Ş.

  Sekreter & Yönetici Asistanı Trend A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter & Yönetici Asistanı

  Trend A.Ş.

  Ref: Sek&Asist - 618110

  İşin Tanımı Şirket / İş Tanımı İtalya'nın en önemli ısıtma cihazları üreticisi firmalarından biri olan Fondital Grup, Türkiye'de ki yapılanmasını birlikte yapacağı grup firmamız ile Fondital Türkiye adıyla ülkemizde kombi, yer tipi kazan, ısı pompası ve alüminyum radyatör satışları yapacak olup oluşturacağımız bu yeni organizasyon içinde şirket Genel Müdürüne bağlı çalışacak ve sekreterlik ve asistanlığını yapacak BAYAN " Sekreter ve Yönetici Asistanı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şirket Genel Müdürünün her türlü şirket ve özel işleri için asistanlığını yapacak yurt içi ve özellikle yurt dışı seyahatlerinde yanında bulunup iş planlamalarını yapabilecek ve organize edecek aşağıda ki özelliklerde; * En az Lise mezunu, * 30 Yaşını aşmamış, * Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan, * İngilizce bilen ( İtalyanca tercih nedenidir ) * Dış görünüşüne ve giyimine önem veren ve prezantable, * Diksiyonu düzgün , kişisel iletişim kabiliyeti yüksek , * Dinamik , dışa dönük , dikkatli , detaylara önem veren , * MS ofis programlarını etkin kullanabilen , * İstanbul Avrupa yakasında oturan, Sekreter ve Yönetici Asistanı olarak çalışacak "BAYAN " personel aranmaktadır. Başvuru yapacakların kendilerini ve beklentilerini anlatan başvuru mektubu yollamaları önemle rica olunur.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satış Mühendisi Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG-SM - 618109

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz malzeme test sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fiziksel malzeme testleri ve malzeme test cihazları satışı ve/veya kullanımı konusunda deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenli, pozitif ve takım çalışmasına uyumlu bir kişiliğe sahip olan, Verilen görevleri yerine getirmenin yanında insiyatif kullanabilen, iç motivasyonu yüksek ve yaratıcı özelliklere sahip, Mutlaka iyi derecede bilgisayar, MS Office yazılımları (Word, Excel, Power Point, Access) bilgisine tam hakim olan, Güvenli araç kullanımı konusunda deneyimli, Avrupa yakasında ikamet etmekte olan, özellikle Beylikdüzü ve çevre ilçeler tercih sebebidir, Seyahate engeli olmayan, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Gözen Security Services

  Satış Pazarlama Temsilcisi Gözen Security Services

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Temsilcisi

  Gözen Security Services

  Ref: GZNSTP - 618107

  İşin Tanımı GÖZEN HOLDING bünyesinde; Atatürk Havalimanı ve Türkiye'nin 9 farklı havalimanında hizmet veren ve sektöründe lider konumda olan Gözen Security Services; Satış Pazarlama Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Asistanı / Temsilcisi istihdamı gerçekleşecektir.Satış Pazarlama Asistanı/ Temsilcisi olarak aramıza katılacak olan ekip arkadaşımız; Kariyer, Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirkette çalışma, Genç ve dinamik ekip ortamı, Kendilerini geliştirme imkanları kazanacaklardır. Genel iş tanımı; Mevcut iş hacminin geliştirilmesi için pazar ve müşteri arastırmaları yapmak, Müşteri ziyaretlerini planlamak, gerçekleştirmek ve takip eden Satış Süreçelerine destek vermek, Kurumiçi ve kurumdışı pazarlama faaliyetlerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İktisat ve İşletme Bölümlerinden mezun Tercihen Satış ve/veya Pazarlama pozisyonlarında minimum 2 yıl deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilen Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, organizasyon kabiliyeti yüksek Detay bilinci ile çalışabilen İletişimi kuvvetli, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık Müşteri odaklı çalışma yaklaşımını benimsemiş Organizasyon deneyimine sahip Takım çalışmasına yatkın Analitik yönü kuvvetli MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Ekom Tanıtım

  Hostes Ekom Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hostes

  Ekom Tanıtım

  Ref: HOS001 - 618106

  İşin Tanımı Uluslararası markaların, zincir marketlerde ve alışveriş merkezlerinde hafta içi ve hafta sonu, tanıtım aktivitelerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Hafta sonu aktivitelerde çalışabilecek, - 20-30 yaşları arasında, - Kozmetik alanında deneyimli, - kişisel bakımına önem veren, - Diksiyonu düzgün ve çalışma disiplini olan

 • Boy İnsan Kaynakları

  Muhasebe ve Planlama Sorumlusu Boy İnsan Kaynakları

  Kayseri Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Planlama Sorumlusu

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: udmK - 618105

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz belgelendirme sektöründe faaliyet gösteren firmamız için,

  Aranan Nitelikler Kayseri'de ikamet eden, En az yüksek okul mezunu, En az bir yıl süre ile temel muhasebe programlarını kullanmış, Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan, Word ve excel programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis ortamında çalışacak, Tecrübeli bayan muhasebe ve planlama sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Trabzonspor Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Trabzonspor Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FÇMMT-CIM - 618103

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Trabzonspor ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Satış Temsilcisi’ pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18-26 yaş aralığında, Minumum lise mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün ve iletişim odaklı, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, motivasyonu yüksek Satış ve ikna kabiliyetine güvenen Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış ya da en az 2 yıl tecilli, Çağlayan'a ulaşım problemi olmayan, Tecrübeli ya da tecrübesiz takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Sunulan İmkanlar; Çağrı Merkezi Eğitimi + Kariyer İmkanı + Net Maaş + Yüksek Prim + Ssk + Yemek

 • Gözen Security Services

  Güvenlik Memuru (Bina ve Tesis Güvenliği) Gözen Security Services

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Memuru (Bina ve Tesis Güvenliği)

  Gözen Security Services

  Ref: IZMR1114 - 618102

  İşin Tanımı Gözen Güvenlik Hizmetleri olarak amacımız havacılık- turizm - hizmet - güvenlik sektörlerine en üst seviyede katkıda bulunarak; dinamik eğitim programları, gelişen bilgi, değerlerimiz ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, kurumun temel değerlerini koruyarak, insan ve kaliteye odaklı, ulusal ve uluslararası standartlara uygun "Özel Güvenlik Hizmeti" sunmaktır. İlgili proje için personel alımı dönemsel olmayıp, süreklilik arz edecektir. ramıza katılacak arkadaşlar; - Kariyer, - Uluslararası bir şirkette çalışma, - Ulusal ve uluslararası standartlara göre ileri eğitim programları ile kendilerini geliştirme,imkanları kazanacaktırlar.

  Aranan Nitelikler GÖZEN HOLDING bünyesinde; Sivil Havacıklık Güvenliği ve Bina Tesis Güvenliği alanlarında seçkin müşteri portföyü ile sektöründe öncü olarak hizmet veren, Gözen Güvenlik Hizmetleri, İzmir Pınarbaşı, Çiğli ve Gaziemir'deki prestijli projeleri için aşağıdaki özelliklere sahip bay ve bayan takım arkadaşları aramaktadır; Adaylarda aranan özellikler: TC vatandaşı, 5188 sayılı kanun kapsamında silahlı veya silahsız kimlik kartına sahip, En az lise öğrencisi veya mezunu, Adli sicil kaydı olmayan, Etkin iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - Boyner Capıtol Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Boyner Capıtol

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 618101

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , İçerenköy Capıtol Boyner Saaat&Saat reyonumuzda görevlendirmek üzere, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Başvurulan pozisyonda minimum 1 sene deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Çağrı Merkezi Elemanı (Bayan) CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Elemanı (Bayan)

  CİM Teknoloji İç Ve Dış Ticaret A.Ş.

  Ref: FTTD-CIM - 618100

  İşin Tanımı Türkiye’de çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren, en büyük satış odaklı operasyona sahip olan CİM A.Ş, telemarketing sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Öncülüğünü yapmış olduğu sportif pazarlamanın yanı sıra e-ticaret, lojistik, turizm sektörlerinde de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Beşiktaş ve diğer büyük spor kulüplerinin taraftarlarına telemarketing yoluyla lisanslı ürünlerin satışını gerçekleştirmek üzere ‘Satış Temsilcisi’ pozisyonunda çalışacak yeni takım üyelerini ekibimize dahil edeceğiz!

  Aranan Nitelikler 18 – 30 yaş aralığında, En az lise, tercihen önlisans, lisans mezunu, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İkna kabiliyeti yüksek ve kurum kimliğini temsil edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Müşteri odaklı çalışmayı benimseyen, Satış alanında kariyer hedefleyen Kurumsal hizmet veren çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘ SATIŞ TEMSİLCİSİ’ pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz!

 • DeFacto

  Desıgner (Örme Giyim Grubu) DeFacto

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Desıgner (Örme Giyim Grubu)

  DeFacto

  Ref: DSO-1114 - 618099

  İşin Tanımı Artılar dünyası DeFacto! 2018 yılında 16.000 çalışan sayısına ulaşacak DeFacto’da... Yaratıcılığını kullanabileceğin ve fikirlerini önemseyen bir Inovateam var... +1 yaratıcılık var! Aradığımız özellikler ve temel fonksiyonlar sana uyuyorsa aramıza Sen De Gel, sen de hayatına ve hayatımıza +1 değer kat ve birlikte Geleceğe Depar atalım! Aradığımız Özellikler, Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi ilgili bölümlerden mezun, Bayan hazır giyim kategorisinde, örme ürün tasarımı konusunda en az 4 yıl deneyimli, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapabilecek, Dünyadaki moda akımlarını yakından takip eden, yurtdışı moda fuarlarına katılım konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Adobe illustrator ya da Corel Draw vb. bilgisayar programlarını kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli olmayan. Temel Fonksiyonlar, Dünya moda trendlerinin yakından takip edilmesi, yurtdışı moda fuarlarına katılım gösterilmesi, Mağaza ziyaretlerinin ve piyasa analizlerinin gerçekleştirilmesi, Markamızın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda tasarımlar yapılması, Koleksiyonda uygun ürün yelpazesinin belirlenmesi. Tasarlanan ürünlerin maliyeti ile ilgili ürün yönetimi ekibi ile birlikte çalışılması. Fit çalışmalarına katılarak kalıpların hedef müşteri kitlesine uygunluğunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler

 • Universal Handlers

  Makine Mühendisi Universal Handlers

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  Universal Handlers

  Ref: 09 - 618098

  İşin Tanımı Universal Handlers ;STFA Makina Tic. A.Ş. Türkiye’nin en büyük forklift ve depo içi ekipman kiralama firmalarından biridir.Türkiye’nin 15 ilinde operasyon yürüten firma bir STFA Holding iştirakidir. Kiralama yapılan forkliftlerin periyodik muayenelerini yapmak ve raporlamak. Muayenelerin düzenli yapılmasını takip etmek. Kiralama hizmeti vererek müşterilerimize sunduğumuz ekipmanların bakım-onarım süreçlerinde teknik ekibimize destek vermek. Forklift ve depo içi ekipmanlarımızın sigorta ve garanti takiplerini yapmak. Universal Handlers'e ait makinaların arızalı ve hasarlı parçalarını sigorta ve garanti prosedürleri çerçevesinde değiştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun 23-30 yaşları arasında Askerlik ile ilişiği olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif araç kullanabilecek, seyahat etmeyi seven, seyahat engeli olmayan Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen Pendik,Maltepe,Tuzla,Kartal,Gebze) Takım çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi Deneyim aranmamaktadır. Periyodik muayene işlemleri sırasında müşteriler ile iletişim kurabilecek,müşteri ilişkileri konusunda becerikli

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Senıor Java Developers Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Senıor Java Developers

  Dsg İk ve Danışmanlık

  Ref: DSG - SJD - 618097

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen online platformlarından olan müşterimiz için SENIOR JAVA DEVELOPER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Java / Java EE teknolojilerini kullanarak yazılım geliştirme tecrübesine sahip, İyi düzeyde Oracle PL/SQL bilgisine sahip, Yazılım uygulama süreçlerinde karşılaşılan problem ve yeni durumlara göre çözümler üreten, Javascript, Html, CSS, Ajax, JSON teknolojilerine hakim, Object oriented kavramı ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında bilgi sahibi (test driven development, design patterns vs), JSF, JSP, JavaScript, jQuery, CSS ve temel önyüz teknolojileri konusunda tecrübeli, Hibernate veya benzeri ORM kütüphaneleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Sonuç ve çözüm odaklı, analitik düşünce sahibi, proaktif, detaycı, yaratıcı, iş geliştirme özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli, 3-5 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka