ARAMA SONUÇLARI

 • TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Satış Koordinatörü-Erz TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Erzurum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Koordinatörü-Erz

  TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Ref: SATERZ - 613386

  İşin Tanımı World Quality Summit tarafından 2013 yılının ''EN KALİTELİ OKUL'' u ünvanını elinde bulunduran TEOL DİL OKULLARI ; ERZURUM şubesinde çalışmak üzere, birlikte daha güçlü olabileceği takım arkadaşları aramaktadır. * Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler, İletişim,Yabancı Dil vb. ilgili Bölümlerinden mezun, * Satış konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, * Tercihen Yabancı Dil bilen ve yurt dışı deneyimi olan, * Satış, pazarlama ve reklam konusunda deneyimli, * Şirketin vizyon ve misyonu doğrultusunda hedeflerin yerine getirilmesi amacıyla yıllık hedeflerin belirlenmesinde öncülük edebilecek, * Performans değerlendirme, süreç yönetimi, raporlama ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, * Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, * Dış görünüşüne önem veren, * Ekip çalışmasına yatkın, olması ADAYLAR için üzerinde hassasiyet gösterilecek unsurlardır.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin en iyi okullarından biri olma yolunda hızlı ve sistemli şekilde ilerleyen TEOL DİL OKULLARI , * Alanında etkin deneyim sahibi, * Şube çalışmaları ile ilgili analiz, planlama ve organizasyonları yapabilecek, * Şube' nin satış ve pazarlama faaliyetlerini yapılandırıp organize edebilecek, * Satış- destek anlamında Şube' nin reklam faaliyetlerini yürütebilecek, * 2000-3500 TL. sabit maaş + %25 / 50 prim imkanlarıyla çalışacak, Satış Koordinatörleri aramaktadır.

 • FCL Assist

  Müşteri Temsilcisi FCL Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  FCL Assist

  Ref: MT-05 - 613385

  İşin Tanımı 11 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamızda kaliteli ve eğlenceli ortamda çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Siz de FCL ailesine katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında ve ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Kişisel gelişimine önem veren, Motivasyonu yüksek, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Kararlı ve Azimli, Hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Kısa sürede yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan (Bay / Bayan) takım arkadaşları aramaktayız.

 • Bess Emek Mühendislik

  Elektrik Mühendisi Bess Emek Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Bess Emek Mühendislik

  Ref: - 613384

  İşin Tanımı BJK Beşiktaş Vodafone Arena Stadı şantiyemizde çalıştırılmak üzere, Elektrik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, · En az 5 yıl deneyimli, · MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede bilen, · Planlama ve koordinasyon becerisine sahip.

 • Ofis Holding

  Avukat Ofis Holding

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Avukat

  Ofis Holding

  Ref: Av-2 - 613383

  İşin Tanımı 1993 yılından itibaren un-yem ve gıda sektörlerinde faaliyette bulunan şirketlerimizin hukuki işlerini yürütme ve tüm resmi süreçlerini sorunsuz takip edebilecek, Grubumuz tarafından yada grubumuza karşı açılmış dava ve icra takiplerinden, her türlü sözleşmelerin incelenmesinden sorumlu olarak görev yapmak üzere Avukat takım arkadaşlarımızı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hukuk Fakültesi mezunu, İş Hukuku, İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku,Sözleşme ve Borçlar Hukuku alanlarında deneyimli(Tercihen şirket avukatlığı yapmış), İletişim becerileri güçlü, Dinamik bir çalışma ortamında keyifle çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.

 • Bilkay Grup

  Banka Direkt Satış Temsilcileri Bilkay Grup

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Banka Direkt Satış Temsilcileri

  Bilkay Grup

  Ref: BDSTa01 - 613382

  İşin Tanımı Türkiye'nin yeni ve gelişmekte olan bankası için kredi ürünleri (İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi) ve kredi kartı ürünlerinin satışını gerçekleştirebilecek "Banka Direkt Satış Yetkilisi" aramaktayız. Potansiyel satış noktaları ve müşterilerin belirlenmesi Bu noktalara müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilip, ürün ile ilgili bilgi verilmesi ve satışın gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Minimum MYO mezunu, tercihen lisans mezunu, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteniği ve iletişim becerileri güçlü, Kariyerine satış pazarlama alanında yön vermek isteyen, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün , Sabırlı,güleryüzlü, İkna yeteneğine güvenen , Tercihen kredi satış deneyimi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli,

 • Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Tatlı Ustası Veya Tatlı Kalfası Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tatlı Ustası Veya Tatlı Kalfası

  Bortar Hazır Yemek Ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Ref: - 613381

  İşin Tanımı Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında değerlendirilmek üzere, Erkek TATLI USTASI ve TATLI KALFASI' na ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Sütlü ve Şerbetli tatlılar yapabilen Usta ve Kalfa

 • Göztepe Medical Park Hastanesi

  Destek Hizmetleri Sorumlusu Göztepe Medical Park Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Destek Hizmetleri Sorumlusu

  Göztepe Medical Park Hastanesi

  Ref: GOZDS14 - 613380

  İşin Tanımı Destek hizmetleri biriminin işleyişine ilişkin görevleri yerine getirmekten sorumlu olacak "Destek Hizmetleri Sorumlusu” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversite mezunu, • Sağlık sektöründe minimum 3 yıl deneyimli, • Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, • Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden, • Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • MS Office programlarına hakim, • Esnek çalışma saatlerine uygun, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • NBG ÇORAP İMALAT SAN.VE.TİC.A.Ş.

  Muhasebe Şefi NBG ÇORAP İMALAT SAN.VE.TİC.A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  NBG ÇORAP İMALAT SAN.VE.TİC.A.Ş.

  Ref: MUH - 613379

  İşin Tanımı TEKSTİL SEKTÖRÜNDE (ÇORAP İMALATI VE İHRACATI) YAPAN ŞİRKETİMİZDE MUHASEBE DEPARTMANINDA İŞ KOORDİNASYONUNU SAGLANMASI,KENDİSİNE BAGLI ELEMANLARLA SEVK VE İDAREYİ SAGLAYABİLECEK. TEKDÜZEN HESAP PLANINA GÖRE MUHASEBE KAYITLARININ YAPILMASI VE KNTROLÜ, İHRACAT VE İTHALAT İŞLEMLERİNİN MUHASEBELEŞTİRİLMESİ,DÖVİZLİ MUHASEBE İŞLEMLERİNİN YAPILMASI, YASAL BEYANNAMELERİN (KDV,MUHTASAR. BA.BS FORMLARININ V.S)HAZIRLANMASI. KDV İADESİ İŞLEMLERİ İLE İLĞİLİ LİSTELERİN HAZIRLANMASI VE İŞLEMLERİN YAPILABİLMESİ İNTERNET VERGİ DAİRESİ ORTAMINDA İSTENEN LİSTELERİN HAZIRLANMASI, KASA BANKA CEK SENET CARİ HESAPLARIN MUTABAKATI VE YAPILMASI. MALİYET MUHASEBESİ İŞLEMLERİNDE TECRÜBELİ VE DÖNEM SONU İŞLEMLERİNİN YAPILMASI. MALİ TABLOLARIN DÜZENLENMESİ GEÇİCİ VE KURUMLAR BEYANNAMELERİNİN ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİLMESİ. VERGİ SGK BANKA BORDO VE MAAŞ TAHAKKUKLARININ YAPILMASI VE KONTROLÜ .MUHASEBE SÜRECİNİN GEREKTİRDİĞİ DİGER İŞLEMLERİ VE YAZIŞMARIN YAPILMASI.

  Aranan Nitelikler 4 YILLIK ÜNİVERSİTE MEZUNU İST AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN S.M.M.M BELGESİ SAHİBİ ETA SQL- MS OFFİCE PROGRAMLARI (ECXEL, WORD, POWER POİNT VS.İYİ DERECEDE BİLEN ASGARİ 5- 7 YIL ARASI DENEYİMLİ İŞ TECRÜBESİ OLAN

 • Ersoy Hastanesi

  Kbb Uzmanı Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kbb Uzmanı

  Ersoy Hastanesi

  Ref: Ref:EK2510KBB - 613378

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Kurtköy Şubesinde görevlendirilmek üzere; Uzmanlık alanı ile ilgili gelişmeleri takip eden, Hasta memnuniyetine odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayan, İletişim gücü yüksek , Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "KBB Uzmanı" aramaktayız.

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Wellness & Spa Müdürü Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Wellness & Spa Müdürü

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: - 613377

  İşin Tanımı Mövenpick Hotel Ankara Bienne Wellness & Spa Merkezi'nde Wellness & Spa Müdürü olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Tercihen Uluslararası zincir otellerde en az 3 yıl Wellness & Spa Müdürlüğü yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda eğitimli ve en az 5 yıl tecrübeli, Wellness & Spa konusunda güncel trendleri takip eden gelir odaklı, SPA hizmetlerinin satışı ve günlük satış aktivitelerinin düzenlenmesi konusunda deneyim sahibi, Konuseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, Spa yönetimi, ekiplerin oluşturulması ve eğitimi konusunda tecrübeli, Liderlik vasıflarına sahip, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,

 • Aykanlar Gıda

  Raporlama ve Sql Uygulamaları Sorumlusu Aykanlar Gıda

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Raporlama ve Sql Uygulamaları Sorumlusu

  Aykanlar Gıda

  Ref: RSUS1 - 613332

  İşin Tanımı Raporlama faaliyetlerini yürütmek, rapor destek hizmetleri sağlamak, yeni rapor üretmek ve mevcut raporları revize etmek İş ihtiyaçlarını analiz etmek ve bunları İş Zekası süreçlerine dönüştürmek İhtiyaç duyulan analitik verileri üretme projelerinde yer almak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SQL bilgisine sahip, Raporlama uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve ilişki yönetimi yetkinliklerinde güçlü, Yeni teknolojileri yakından takip eden; öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık, sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi

 • Metav Makina

  Teknik Eleman Metav Makina

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Eleman

  Metav Makina

  Ref: - 613324

  İşin Tanımı Bakırköyde yerleşik laboratuvarımızda ölçüm cihazlarının kalibrasyon ( test ) ölçümlerinin, laboratuvar içerisinde ve dışarıda müşteri tesislerinde gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Sahada ve kalibrasyon laboratuvarında çalışacak, (tecrübe aranmıyor) Endüstri meslek lisesi bölümü mezunu, Askerliğini yapmış, Avrupa Yakası'nda oturan, Fiziki rahatsızlığı bulunmayan, 22 - 34 yaşları arasında, Bay eleman. Eğitim verilecektir.

 • İskefe Deri

  İşçi İskefe Deri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi

  İskefe Deri

  Ref: İşçi-001 - 613375

  İşin Tanımı Deri, Gübre, Jelatin Fabrikamızda Çalışacak Vasıflı yada Vasıfsız Bay İşçi Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Gebze'den E5 Güzergahından, Maltepe'den E5 Güzergahından, Sultanbeyli'den, Tuzla'dan Servisimiz vardır. · 1200 TL Maaş + Agi + Sgk + Servis +Yemek + Mesai

 • Özak Global Holding

  Satış ve Pazarlama Direktörü Özak Global Holding

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Direktörü

  Özak Global Holding

  Ref: SPD-1014 - 613355

  İşin Tanımı Özak Global Holding, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır. Holdingimizin Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisi Ela Quality Resort Hotel için 'Satış ve Pazarlama Direktörü' aramaktayız. Satış pazarlama stratejisi ve eylem planlarını hazırlayarak, faaliyetlerinin yönetilmesini sağlamak, Marka kültürünün yaşatılmasına yönelik faaliyetlerin organizasyonunu yapmak, Ürünlerin ve rakiplerin analizlerini yaparak; hedef kitle, pazarlama süreci, bütçe, fiyatlandırma ve konumlandırma çalışmaları yapmak, Görevin gerektirdiği raporları hazırlayarak Yönetim Kurulu' na sunumunu yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen (ikinci yabancı dil tercih sebebidir), MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.

 • SPORTHINK - (DOĞUKAN SPOR)

  Mağaza Satış Danışmanı / Kasiyer SPORTHINK - (DOĞUKAN SPOR)

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı / Kasiyer

  SPORTHINK - (DOĞUKAN SPOR)

  Ref: 695296 - 613347

  İşin Tanımı Mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamız, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek, tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek niteliklere sahip, Buca(merkez), Şirinyer(şube) ve Gaziemir Optimum AVM’de görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı / Kasiyer aramaktadır. Satış Danışmanı : Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,müşteri memnuniyetini sağlamak. Kasiyer : Günlük fatura işlemlerinin takibini yürütmek,müşterileri güleryüzle karşılayıp uğurlamak,kasa bölgesi düzen ve tertibini sağlamak,gereken durumlarda satışa ve reyona destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, İş disiplinine sahip, ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, Güler yüzlü, Enerjisi yüksek, iletişim ve ikna becerileri güçlü, Modayla ilgili, Kişisel bakımına özen gösteren, MS Ofiice programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. ### FİRMAMIZA ALINAN ADAYLARIMIZ, PERFORMANSLARI NETİCESİNDE FİRMAMIZDA ÜST POZİSYONLAR İÇİN DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • Letafet

  Satış Yöneticisi (Key Account Manager) Letafet

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi (Key Account Manager)

  Letafet

  Ref: LetSat-001 - 613338

  İşin Tanımı Hızla büyüyen Satış ekibinde görev alacak;

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya benzer bölümlerinden mezun, İşlenmiş et ürünleri üreten firmalara satış yapmış veya benzer görevde en az 3-4 yıl tecrübeli, İşlenmiş et ürünleri gıda sektöründeki gelişmelerini yakından takip eden ve oluşabilecek piyasa hareketlerini öngörebilecek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Yurt içi ve özellikle Yurt dışı kurumsal kilit müşteri yönetiminisağlayabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Düzenli günlük haftalık ve aylık yönetim raporu hazırlayarak sunabilecek, Güvenilir, sorumluluk sahibi ve referans verebilecek, Ofis programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Yurt dışı müşterilerle anlaşma yaparak satış yapabilecek düzeyde İyi derecede İngilizce bilen, Ehliyeti olan, güvenli araç kullanabilen, Tuzla'ya ulaşım sorunu yaşamayacak, Bay, Kilit Müşteri Yöneticisi (Key Account Manager) arıyoruz.

 • Saha

  Çocuk Bakıcısı Saha

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çocuk Bakıcısı

  Saha

  Ref: - 613337

  İşin Tanımı İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar,Kadıköy,Maltepe,Kartal,Pendik ilçelerinde veya yakın ilçelerde ikamet eden haftanın 5 günü evin Temizlik,Ütü ve Yemek işlerini yapacak çocuk bakımına yardımcı olacak bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşinde en az 1 yıl tecrübeli, Hijyen kurallarına önem veren, Temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Enerjik,kişisel bakımına önem gösteren, Güleryüzlü, Sigara kullanmayan

 • Saha

  Ev Hizmetlisi Saha

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ev Hizmetlisi

  Saha

  Ref: - 613336

  İşin Tanımı İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar,Kadıköy,Maltepe,Kartal,Pendik ilçelerinde veya yakın ilçelerde ikamet eden haftanın 5 günü evin Temizlik,Ütü ve Yemek işlerini yapacak bayan personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İşinde en az 1 yıl tecrübeli, Hijyen kurallarına önem veren, Temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Enerjik,kişisel bakımına önem gösteren, Güleryüzlü, Sigara kullanmayan

 • Go Group Danışmanlık

  Veri Giriş Elemanı Go Group Danışmanlık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş Elemanı

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ESA-009 - 613301

  İşin Tanımı · Veri giriş çalışmalarında en az 1-2 yıl tecrübeli · Tercihen enerji sektöründe deneyimli · MS EXCEL programını ileri düzeyde kullanabilen · Klavyesi hızlı · Detaycı, titiz ve dikkatli · Takım çalışmasına uyum sağlayan · Kozyatağı’na ulaşım sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler · Abone sözleşme bilgilerinin excel ekranında girişinin yapılması ve sürecin takip edilmesi.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Barter Brokerları Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barter Brokerları

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-00587 - 613296

  İşin Tanımı BARTER SEKTÖRÜNE ÖNCÜLÜK EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN BROKERLAR ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler - 35 YAŞINI AŞMAMIŞ, - PREZANTABL, DİKSİYONU DÜZGÜN, PREZANTABL - ÜNİVERSİTE MEZUNU, - TERCİHEN BANKACILIK, SİGORTACILIK, BARTER, BORSA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ - AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, - SİGARA KULLANMAYAN, - TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN - BAY - BAYAN BROKER'LAR ARANMAKTADIR

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka