ARAMA SONUÇLARI

 • Alp Enerji

  Makina Mühendisi Alp Enerji

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi

  Alp Enerji

  Ref: MM-01 - 612938

  İşin Tanımı Veri merkezi projelerinde sogutma sistemi ürün yöneticiliği yapacak Ürün ve sistem teklifleri hazırlayacak Çözümlerin sunumunu müşterilere yapacak Yurtdışı yazşmaları teknik ve ticari konuları takip edecek Yurtdışında teknik eğitim alacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İstanbul'da Anadolu Yakasında ikamet eden Çok iyi derecede ingilizce bilen Araba ehliyeti olması, En az 2yıl Kesintisiz güç kaynağı veya şatış destek tecrübesi olan Autocad programına hakim olunması İnsan ilişkilerinde kendisine güvenen Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Alp Enerji

  Pazarlama Uzmanı Alp Enerji

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Uzmanı

  Alp Enerji

  Ref: PU-01 - 612937

  İşin Tanımı Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen İstanbul'da Anadolu Yakasında ikamet eden Pazarlama planını, bütçesini oluşturmak ve uygulamak Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerini saptamak Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizi, fırsat ve tehditlerin tespiti ve satış müdürlüklerine raporlanması Satış iş programını ilgili bölüm yöneticileri ile beraber oluşturmak, Satış ile ortak çalışmalar yaparak farklı kanal ve bölgeler için promosyon planları yapmak, her türlü malzeme desteğini ve tanıtımını planlamak, uygulamak ve değerlendirmek. Satıştan ve bölgelerden gelen promosyon pazarlama materyalleri taleplerinin toparlanması ve koordine edilmesi. Pazarın talepleri ve pazardaki gelişmelere göre yeni ürün ihtiyaçlarının tespiti ve geliştirilmesi, koordinasyonu, Çizgi altı reklam uygulamalarının koordinasyonu ( katalog, broşür, web sitesi, sosyal medya vb.) Satış noktaları için görsel standartları geliştirmek, ilgili malzemelerin hazırlanmasını sağlamak ve satış grubunun kullanımına sunmak. Fuar Etkinliklerinin organizasyon ve katılımını organize etmek ve satış ile iş birliği içinde uygulamak. Eğitim ve tanıtım seminerlerin ilgili satış birimleri ile koordineli organize edilmesi ve satış ve bayi toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek. Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme veya Pazarlama bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında min. 3 yıl deneyimli, Hedeflere yönelik ve çözüm odaklı çalışabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama trendlerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Fraktal Teknoloji

  Dsmart Saha Satış Sorumlusu Fraktal Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dsmart Saha Satış Sorumlusu

  Fraktal Teknoloji

  Ref: - 612731

  İşin Tanımı Dsmart Saha ve Çağrı Merkezi Satış Projemizde çalışacak (Dsmart TV ve Dsmart İnternet Satışı yapabilecek) Saha satış personelleri alınacaktır: Maaş + Prim sistemi ile yüksek kazanç hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen. Hırslı ve başarıyı seven Satış tecrubeli Satış ve Pazarlamayı seven

  Aranan Nitelikler Kendini iyi ifade edebilen. Pozitif tavır ve tutum sahibi. Çözüm, sonuç ve başarı odaklı. İnsanlarla direkt iletişim kurabilen, Özgüveni yüksek. Full-time veya Part-time çalışabilecek. Satış alanında tecrübeli Ekip çalışmasına uyumlu. Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Planlar dahilinde en az 20 kişi istihdam edilecektir.

 • Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Çağrı Merkezi Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi

  Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Ref: - 611795

  İşin Tanımı Şirketimiz Bünyesinde Telefon Departmanında Müşteri Portföyümüzü Arayarak Randevu Alabilecek Takım Arkadaşları Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 Yaş Arası * Prezantabl * Diksiyonu Düzgün * Kendine Güvenen * İkna Kabiliyeti Yüksek * Güler Yüzlü * Takım Ruhuna Sahip * Kariyer Hedefi Olan Bay / Bayan Takım Arkadaşları Alınacaktır...

 • Ceovent Reklam Org.Turizm Tekstil ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

  Mobil Yazılım Uzmanı Ceovent Reklam Org.Turizm Tekstil ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Yazılım Uzmanı

  Ceovent Reklam Org.Turizm Tekstil ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: 0036 - 611510

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Yurtiçi ve Yurtdışı projelerde, yazılım uzmanı olarak görev alabilecek;Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Uygulama geliştirme alanında deneyimli takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Matematik, Elektronik, Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Windows Mobile ,ios,android uygulama geliştirme sistemlerinin yetkinliğine sahip, Tercihen Web yazılım mimarisi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi İyi derecede ingilizce bilen, Dijital ve mobil pazarlama alanında deneyimli, Mobil ve sosyal platformlara yönelik uygulama geliştirme konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi,mobil aplikasyonlar geliştirebilen, Konusunda ki teknoloji ve yenilikleri takip edebilen, Yazılım geliştirme hayat döngüleri ve metodolojileri hakkında bilgi sahibi, Dokümantasyon ve raporlama yetkinlikleri güçlü, Müşterilerdeki bilgi çalışanları, teknik ekip ve iç yazılım geliştirme uzmanları ile teknik ve iş süreçleri konusunda üst seviyede iletişim kurabilecek yetkinlikte, Zamanı verimli kullanabilen, sık değişen iş ihtiyaçlarına adapte olabilen, Esnek çalışma saatlerine ve iş stresine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Fraktal Teknoloji

  Satış Yöneticisi Fraktal Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Fraktal Teknoloji

  Ref: - 610764

  İşin Tanımı Saha satış ekibinin satış hedefleri doğrultusunda çalışmasını sağlayacak. aktif satış ve en az 1 yıl satış yöneticiliği yapmış olan. Ekibiyle birlikte hareket edebilecek. Takımına liderlik edecek. iletişim sektöründe tecrübeli veya ilgili. Direkt satışı iyi bilen.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezun yada öğrenci, B sınıfı ehliyet sahibi, Satış ile ilgili eğitimler almış ve verebilecek. Koçluk becerileri gelişmiş. Liderlik yeteneği olan. Kendine güvenen.

 • Akınsoft/İstanbul

  Yazılım Destek Personeli Akınsoft/İstanbul

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Destek Personeli

  Akınsoft/İstanbul

  Ref: 2014-2 - 610718

  İşin Tanımı AKINSOFT İstanbul Bölge Bayiliği'ne Şirinevler / Bahçelievler veya Yukarı Dudullu / Ümraniye ofislerimizde görevlendirilecek, AKINSOFT Muhasebe Programının Yerinde ve Telefon ile tanıtım / desteğini verebilecek, Bay ve Bayan Yazılım Destek Personelleri Alınacaktır Maaş + Prim + Ssk + Yol + Yemek

  Aranan Nitelikler AKINSOFT İstanbul Bölge Bayiliği'ne alınacak personelde aşağıda belirtilen özellikler aranmaktadır. AKINSOFT veya farklı bir Ön Muhasebe Programını bilen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk sahibi, Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Lisans mezunu, Tercihen herhangi bir Muhasebe Programının desteğini vermiş, personel alınacaktır. AKINSOFT İstanbul Bölge Bayiliği.

 • TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Satış Mühendisi TüreKim Endüstriyel Yağlar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Ref: - 609926

  İşin Tanımı Endüstriyel yağlar kimyasal maddeler alanında iş sahibi olmak isteyen , ilgili bölümlerden mezun, Satış Mühendisliği pozisyonunda çalışacak , BÖLGE SATIŞ SORUMLULARI aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Zorlu piyasa şartlarında çalışacak , satışı meslek haline getirmiş, Makine , Kimya veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya deneyimli adaylar, Hırslı, pozitif düşünebilen , İkna kabiliyeti yüksek , İletişim becerisi gelişmiş , Sorumluluk alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kendine güvenen, Aktif araç kullanabilen Uzun vadeli kariyer hedefi olan , Bay veya Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Fraktal Teknoloji

  Vodafone Red Satış Temsilcisi Fraktal Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Vodafone Red Satış Temsilcisi

  Fraktal Teknoloji

  Ref: - 609611

  İşin Tanımı Bireysel ve kurumsal müşterilere Vodafone Hat Satışı Yapabilecek.Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen.Kendisine ait bölgede tanıtım ve satış faaliyetlerine katılabilecek.Firma Hedefleri doğrultusunda sorumluluk alarak çalışacak. Firma içi Kariyer imkanlarından faydalanmak ve rekabetçi bir sektörde çalışmak isteyenler.

  Aranan Nitelikler Kendini iyi ifade edebilen.Pozitif tavır ve tutum sahibi.Çözüm, sonuç ve başarı odaklı.İnsanlarla direkt iletişim kurabilen,Özgüveni yüksek.Telekomünikasyon alanında bilgi sahibi veya bu alanda verilecek eğitime katılabilecek.katılabilecek. Full-time veya Part-time çalışabilecek. Satış alanında tecrübeli veya kurum içi eğitimlere katılabilecek. Ekip çalışmasına uyumlu. Bay - Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Planlar dahilinde en az 20 kişi istihdam edilecektir.

 • Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Tanıtım Elemanı Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tanıtım Elemanı

  Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Ref: - 608442

  İşin Tanımı Ofis ortamında pozitif ve eğlenceli bir çalışma içerisinde yer alacak , ofisimize gelen misafirlere turizm tesislerimizin tanıtım ve sunumunu gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arası, Prazentabl, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Giyimine özen gösteren, Kariyer hedefi olan, Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır.

 • Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Satış Temsilcisi Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Sitare Eğitim Turizim İnşaat Gıda Tem. Org. Paz.

  Ref: - 608441

  İşin Tanımı Ofis ortamında pozitif ve eğlenceli bir çalışma içerisinde yer alacak , ofisimize gelen misafirlere turizm tesislerimizin tanıtım ve sunumunu gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arası, Prazentabl, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, Giyimine özen gösteren, Kendine güvenen, İkna kabiliyeti olan, Kariyer hedefi olan, Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır.

 • TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı TüreKim Endüstriyel Yağlar

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı

  TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Ref: - 594407

  İşin Tanımı Muhasebe programından fatura,çek,senet,banka işlemleri v.s. girişlerinin yapılması, Şirket içinde sevkiyatın ve tahsilatın planlaması, Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve faturalaştırılması, Bekleyen veya terminli siparişlerin takibi , Aylık ve dönemsel cari mutabakat yapılması, Tahsilatlarının takibini yapılması, Gerektiğinde stok sayımı ve depo kontrolü yapılması, Fiyat teklifi hazırlanması Haftalık,aylık,dönemsel rapor ve analizler yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul mezunu, Muhasebe veya işletme bölümü okumuş, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo programını bilen, Uzun soluklu çalışmak isteyen, İstanbul Anadolu Yakasında oturan , Şirket içinde yükselmek isteyen , İdealleri olan , Sorumluluk alabilen , Ekip çalışmasına yatkın, 25 -35 yaş aralığında, Erkek eleman alınacaktır.

 • Ela Quality Resort Hotel

  Everland Q (Mini Klüp) Elemanı Ela Quality Resort Hotel

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Everland Q (Mini Klüp) Elemanı

  Ela Quality Resort Hotel

  Ref: EQ001 - 612936

  İşin Tanımı - 01-12 yaş arası çocukların bakımı ve güvenliğinden sorumlu olacak, - Çocukların karşılanması, eğlendirilmesi ve uğurlanmasından sorumlu olacak, - Yaş gruplarına göre planlanmış aktiviteleri düzenleyecek,

  Aranan Nitelikler Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Elevland Q (Mini Klup) Elemanı' aramaktayız. - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip, - Almanca ve İngilizce dillerini iyi derecede bilen, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Ela Quality Resort Hotel

  Resepsiyonist Ela Quality Resort Hotel

  Antalya 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Ela Quality Resort Hotel

  Ref: FO001 - 612935

  İşin Tanımı Konukların Otel'i arayarak başlattıkları süreçte; yaptıracakları oda rezervasyonundan talep ettikleri veya cevabını öğrenmek istedikleri her konuda yardımcı olmak, doğru bir şekilde yönlendirmek. Konukların Otel'e girişinden çıkışına kadar işletmeyi temsil ettiğini gözardı etmeden tüm hizmetleri sırasında daima güler yüzlü davranmakla sorumludur.

  Aranan Nitelikler Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için 'Resepsiyonist' aramaktayız. - Tercihen üniversite mezunu , - Benzer pozisyonda ve 5 yıldızlı otellerde iş tecrübesi bulunan , - Almanca ve İngilizce dillerini ileri seviyede konuşabilen, - Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren , - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek , - Çözüm odaklı çalışan, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli , - Bilgisayar bilgisine sahip ve ofis araçlarını kullanabilen ,

 • Deriden

  Kasa Sorumlusu-Erenköy Deriden

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu-Erenköy

  Deriden

  Ref: DRDERKS - 612934

  İşin Tanımı Türkiye' de ayakkabı trendini geçmişten bugüne taşıyan,dünyaca tanınmış prestijli marka ve tasarımları,seçkin ve sadık müşterilerine sunabilmeyi kendine ilke olarak belirlemiş markamızın büyüyen ve gelişen kadrolarına katılacak ''Çalışma Arkadaşları'' aranmaktadır. Mağaza Kasa İşlemlerini Gerçekleştirecek ''Kasa Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise veya yüksekokul mezunu Nebim Winner bilgisi olan Dinamik ve iç motivasyonu yüksek Sosyal iletişimi kuvvetli Perakende sektöründe kariyer hedefleyen Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Kasa işlemleri sorumluluğunu üstlenecek Satış öncesi ve sonrasında müşteri ilişkilerini yürütebilecek

 • Deriden

  Mağaza Müdürü-Marmarapark AVM Deriden

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü-Marmarapark AVM

  Deriden

  Ref: DRDMM - 612933

  İşin Tanımı Mağaza satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlamak, Çalışan memnuniyeti ve satış performansını arttırmak, Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetmek, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak, Ürün sayımının, stok takibinin kontrollerini gerçekleştirmek, Mağaza içi lojistik uygulamalarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hâkim, Marka bilinci ile müşteri memnuniyeti odaklı düşünen, Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, Temsil yeteneği ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan.

 • Mayoral Mağazalar

  Satış Danışmanı Akasya AVM Mayoral Mağazalar

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı Akasya AVM

  Mayoral Mağazalar

  Ref: SDA270214 - 612932

  İşin Tanımı İspanyol cocuk giyim markasi Mayoral'in Acıbadem AKASYA AVM mağazasına bayan satis danismanı alinacaktir.

  Aranan Nitelikler -30 yasini asmamis -Lise mezunu -Bilgisayar bilen -Mağazacılıkta deneyimli

 • FURNİS HOME

  Mağaza Sorumlusu-Üsküdar FURNİS HOME

  İstanbul Anadolu 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Sorumlusu-Üsküdar

  FURNİS HOME

  Ref: - 612931

  İşin Tanımı Avize ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ,Libadiye(Üsküdar) mağazasında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Mağazacılık, perakende, satış ve pazarlama konularında en az 3 yıl deneyimli, Güler yüzlü, ikna kabiliyeti yüksek, iletişim yönü güçlü, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, Perakende - satış alanında kariyer hedefi olan, MS Office uygulamalarına hakim, 30-40 yaşlarında ,

 • Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Grafik Tasarımcı Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Trabzon 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Abanoz Medya Prodüksiyon Reklamcılık Hizmetleri

  Ref: - 612930

  İşin Tanımı • Tercihen Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Flash programlarına tam veya temel derecede hakim, • Baskı teknikleri , baskı öncesi hazırlık , matbaa konularında yeterli bilgiye sahip. • İletişim becerileri gelişmiş, • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Dikkatli, detaycı, tasarım yeteneği gelişmiş, görsel algısı yüksek, • Pazarlama stratejilerine uygun gelişimleri göz önünde bulundurabilen, • İnsan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve saygılı, • Kendini geliştirmeye önem veren, mesleki trendleri ve teknolojiyi yakından takip eden, • Enerjik ve çözüm odaklı, motivasyonu yüksek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Çalışma Arkadaşları arıyoruz.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Mağaza Müdür Yardımcısı (Olivium) Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdür Yardımcısı (Olivium)

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: MMYRD001 - 612929

  İşin Tanımı KAZANMAK İSTEDİĞİ ÜCRETİ KENDİ BELİRLEYECEK MAĞAZA YÖNETİCİLERİ ARIYORUZ...! Yöneticisi olacağınız Mağazanın aylık cirosuna göre Türkiye Standartlarının çok üzerinde para kazanmak sizin elinizde...

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe (erkek klasik giyim) en az 3 yıl yöneticilik yapmış, Müşteri memnuniyeti, satış teknikleri ve mağazacılık konusunda gerekli eğitimleri almış ve ekibine eğitim verecek yetkinliğe sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, liderlik özelliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, En az lise mezunu, Nebim Winner mağazacılık programını kullanabilen, Bay (erkek adayların askerlik görevini yapmış olmaları tercih sebebidir)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka