ARAMA SONUÇLARI

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Kafe Müdürü,barista,kasiyer,garson,komi İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ankara, Antalya, İstanbul Anadolu, İzmir, Muğla, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kafe Müdürü,barista,kasiyer,garson,komi

  İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ref: - 610062

  İşin Tanımı İnsan Kaynakları danışmanlığını üstlendiğimiz, Türkiye'de zincir şubeleri bulunan, gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ; Tüm Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere "Kafe Müdürü,Barista Kasiyer,Garson,Komi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Amerikan Kültür

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür

  Ref: İZMİR-AKD-009 - 610055

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları İzmir Şubelerinde (Alsancak-Bornova-Buca-Çiğli-Karşıyaka-Şirinyer) görevlendirilmek üzere, İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; İngilizce Öğretmenliği bölümlerinden mezun yada İngiliz Dili ve Edebiyatı / Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olup Formasyon Belgesine sahip olan, -İlköğretim ve Yetişkin gruplarında deneyimli, -Full Time ya da part time çalışabilecek, -Çalışma prensiplerine sadık, -Dış görünüşüne dikkat eden, -Seçkin öğrencilere hitap edebilecek, -Dil eğitimini amaç edinmiş, -Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek adayların başvuruları değerlendirilecektir.

 • Pure Nature

  Pazarlama İletişimi Ve Marka Uzmanı Pure Nature

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama İletişimi Ve Marka Uzmanı

  Pure Nature

  Ref: - 610026

  İşin Tanımı - Üst yönetime düzenli rapor yapmak - Reklam ajansları ile olan ilişkileri düzenlemek ve takip etmek - Marka stratejilerinin hayata geçirilmesini sağlamak ve süreç takibi yamak - Sosyal medya ve digital pazarlama aktivitelerini gerçekleştirmek Ürün odaklı pazarlama iletişimi alanında çalışmak isteyen Pazarlama ve Marka Uzmanı takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Pure Nature, en son teknolojiyle üretilen, güzelliğe hizmet eden, kozmetik giyim ürünleridir. Pure Nature markası bünyesinde gerçekleşecek pazarlama/marka aktivitelerini gerçekleştirmek üzere; Üniversitelerin, İletişim, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, İşletme, Görsel İletişim Tasarım veya Yönetim ve Organizasyon bölümlerinden mezun, Marka ve Pazarlama iletişimi alanında deneyimli Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek MS Office uygulamalarına hakim Günceli takip eden ve gelişime hızlı adapte olabilen Aktif, enerjik ve yüksek tempolu çalışmayı seven Sonuç odaklı, analitik değerlendirme yeteneğine sahip İş takibi ve sistemli çalışma prensiplerine sahip Tercihen reklam ajansı tecrübesi bulunan Tercihen Photoshop ve İllustrator programlarını kullabilen Tercihen İngilizce bilen.

 • Tribal

  Mobil Bankacılık Satış Yetkilisi-Tüm Türkiye Tribal

  Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, K.Maraş, Tekirdağ, Yalova, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobil Bankacılık Satış Yetkilisi-Tüm Türkiye

  Tribal

  Ref: Bİ-0914-99 - 610011

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankalarından biri için "Bireysel İnternet Şubesi Satış Yetkilisi" aranmaktadır. Müşterilerin bireysel internet bankacılığı ve mobil bankacılık hakkında bilgilendirilmesi ve tanıtımı, bu pozisyonun ana sorumluğudur.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen lisans/yüksel okul mezunu, Müşteri odaklı çalışabilen, temsil yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, Kariyerine satış ve pazarlama alanında yön vermek isteyen, Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edecek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Sabırlı, güleryüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Kendisine verilen aylık ve günlük hedefleri gerçekleştirebilecek, Maaş + Prim sitemi ile çalışabilecek, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Belirtilen illerde ikamet eden, adaylar aranmaktadır.

 • Ateş Halat Hırdavat

  Muhasebe Şefi Ateş Halat Hırdavat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: MUH 03 - 609995

  İşin Tanımı İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU HALAT ÜRETİMİ,İTHALAT-İHRACAT,TOPTAN HIRDAVAT İŞİ YAPAN ŞİRKETİMİZİN GENEL MUHASEBE KADROLARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, MUHASEBE ŞEFLERİ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE'DE İKAMET EDEN,YADA EDEBİLECEK OLAN, - ŞİRKET MUHASEBESİNİ BİLEN, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - KARİYERİNE MUHASEBECİ OLARAK DEVAM EDECEK VE BU KONUDA YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, - MUHASEBE TEK DÜZEN HESAP PLANINI BİLEN, - ŞİRKET FİNANS KONULARINA VAKIF, - HER TÜRLÜ BEYANNAMEYİ DÜZENLEYEBİLECEK, - YILSONU RAPORLARINI ÇIKARABİLECEK, - YAPTIĞI İŞİ ZORUNLULUKTAN DEĞİL,ZEVK ALARAK YAPAN, - YOĞUN MESAİ SAATLERİNİ PROBLEM ETMEYEN, - EN AZ LİSE MEZUNU, - BAY-BAYAN MUHASEBE ŞEFİ ARANMAKTADIR. NOT: ADAPTASYON SÜRESİ TAMAMLANANA KADAR LOJMAN TEMİN EDİLMEKTEDİR. ERKEK ADAYLARIN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • İstanbul Yönetim Okulu

  Marka Temsilcisi İstanbul Yönetim Okulu

  İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Sakarya, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Temsilcisi

  İstanbul Yönetim Okulu

  Ref: - 609954

  İşin Tanımı İstanbul Yönetim Okulu, Kampüs Marka Temsilcilerini arıyor. İstanbul Yönetim Okulu’nun eğitim etkinliklerini, sorumlu olduğu kampüslerde tanıtım çalışmalarını yürütecek. Ek gelir kazanmayı hedefleyen Kampüs Marka Temsilcileri arıyoruz. Aşağıdaki üniversitelerde öğrenimine devam eden ve prim odaklı ek gelir kazanmayı hedefleyen Kampüs Marka Temsilcileri arıyoruz. Kampüs Marka Temsilcisi aradığımız iller; İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya

  Aranan Nitelikler Kariyer hedefi olan üniversite öğrencisi, Proje bazlı olarak çalışabilecek, İletişim ve ikna kabiliyeti güçlü.

 • Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Muhasebe Sorumlulari Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlulari

  Nimeks Organik Tarım Ürünleri

  Ref: MUHSOR - 609953

  İşin Tanımı MUHASEBE SORUMLULARI İhracata yönelik Kuru ve Dondurulmuş Meyve/Gıda üretimi yapan sektöründe saygın bir yeri olan grubumuzun İzmir Merkezinde görevlendirilmek üzere, İşletmelerin Genel Muhasebe, Üretim ve Maliyetlendirme İşlemlerinden sorumlu olacak, Personel İşlemleri konusunda tecrübeli, sorumlulukları ile ilgili evrak akışı ve raporlamaları yapacak, tercihen "SMMM Belgesi” sahibi "MUHASEBE SORUMLULARI” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Tercihen "SMMM Belgesi” olan, En az 5 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Üretim –Maliyet Muhasebesi tecrübesi olan, İrsaliye, E-faturalama ve C/H konularına hakim, Personel İşlemleri konusunda bilgili 25-35 yaşları arasında, B sınıfı Ehliyetli Bay veya Bayan Elemanlar aranmaktadır.

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Hidrolik Ve Eksantrik Pres Operatörü Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hidrolik Ve Eksantrik Pres Operatörü

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 609912

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatör alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Hidrolik ve Eksantrik Pres kullanımında tecrübeli 25-40 yaşları arasında Askerlik görevini tamamlamış

 • İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Grafiker İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  İnce Fikirler Reklam ve Tanıtım

  Ref: - 609834

  İşin Tanımı Kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve insert uygulamalarının gerçekleştirilmesi; ayrıca müşteri ile iletişimde kalarak, tüm süreçlerin yürütülmesinde görev alacak, iletişimi ve iş disiplini oturmuş " GRAFİKER " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Reklam Ajanslarında minumum 2 yıl tecrübe sahibi, Photoshop, Illustrator programlarına hakim, Yaratıcı tasarımlar yapabilecek Reklam fikirleri üretebilecek Fikirleri ve tecrübesiyle ajansımızı ileriye taşıyabilecek Referanslarını sunabilecek. (Portfolyo)

 • Halka Tanıtım

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2 Halka Tanıtım

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Sözleşmeli Merchandiser- 2

  Halka Tanıtım

  Ref: İZMİR ON DÖNEM- - 609884

  İşin Tanımı Ulusal Zincir Mağazalarda rut dahilindeki her mağaza için; Karşıyaka - Bornova Bölgesinde Çalışacak Reyon düzenleme Satış ve Stok Raporu Rakip Aktivite Raporu yapılacak,verilen bölge dahilindeki zincir marketler plan dahilinde ziyaret edilecektir. Maaş+Yol+AGİ+ Yemek ödemesi yapılacaktır. Belirtilen ilçelerde ikamet etmesi tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Ulusal Zincir Mağazalarda Merchandiser olarak görev yapacak; 20-30 yaşlarında Tercihen daha önce bu görevde çalışmış ve zincir marketleri bilen Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon,rakip aktivite vb. bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek. En az Lise mezunu BAYAN personel alınacaktır. Lütfen fotoğraflı başvuru yapınız. Aktif ve dinamik, DENEYİMLİ elemanlar alınacaktır.

 • Trada Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.

  Supervisoru (Gida) Trada Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Supervisoru (Gida)

  Trada Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.

  Ref: KPASPV - 609787

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Gıda sektöründe önde gelen marka için çalışacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan Saha Süpervizörü' aramaktayız. -Satış ekibinin yönetilmesi, yönlendirilmesi ve kontrolü -Sorumluluğunda bulunan mağazalar ile satış operasyonlarının yürütülmesi ve periyodik ziyaretlerin gerçekleştirilmesi -Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi -Market aktivite çalışmalarının gerçekleştirilmesi -İlgili tüm satış rapor ve analizlerinin hazırlanması, satış veritabanının güncel tutulması.

  Aranan Nitelikler Gıda sektöründe deneyimli, Ekip yönetiminde deneyimli, İyi seviyede Excel ve Power Point bilgisine sahip, Raporlama becerisi gelişmiş, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Seyehat engeli olmayan, İzmir ikametli,

 • Günaydın Group

  Muhasebe Ve Finans Destek Operatörü Günaydın Group

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Ve Finans Destek Operatörü

  Günaydın Group

  Ref: - 609709

  İşin Tanımı Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge lokasyonunda görev almak üzere Muhasebe ve Finans Destek Operatörü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, İzmir ‘de ikamet eden, Tercihen en az 1 yıl benzer bir sektörde deneyime sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Genel Muhasebe ve Finans konularına hakim Tek düzen hesap planını bilen 22- 30 Yaşlarında Muhasebe ve Finans Destek Operatörü alınacaktır.

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasiyer - İzmir Bornova Forum Greyder/Kavsan Ayakkabı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - İzmir Bornova Forum

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: KSİBF - 609708

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Bornova Forum Mağazamız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Kasiyer arayışımız bulunmaktadır.

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Üretim Sorumlusu Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Sorumlusu

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 609707

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Üretim Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya meslek yüksel okulu mezunu, Bölüm yöneticiliği vasfına sahip, ISO/TS16949 Kalite Yönetim Standardına hakim, Otomotiv sektöründe üretim konusunda deneyimli, Tercihen iş güvenliği uzman sertifikasına sahip, İlgili bölümdeki iyileştirme çalışmalarını yürütebilecek, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Teknik Ressam Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 609706

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Autocad kullanımına hakim 2 yıl otomotiv sektöründe deneyimli Kontrol planı-FMEA-Proses Akış Şeması hazırlayabilecek Askerlik görevini tamamlamış

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Montaj Elemanı Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Elemanı

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 609705

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MONTAJ ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi mezunu Oto yedek parça üretim montajında deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Takım çalışmasına uyumlu

 • Kahve Diyarı

  Barista (Şef)- Gaziemir Kipa Kahve Diyarı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Barista (Şef)- Gaziemir Kipa

  Kahve Diyarı

  Ref: - 609605

  İşin Tanımı Gaziemir Kipa Kahve Diyarı şubemiz için '' BARİSTA (ŞEF) '' olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Personeli de yönetebilecek vasıfta olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bostanlı -Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Bostanlı -Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-Bostanlı - 609585

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Bostanlı Cadde'de açılacak olan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Karşıyaka -Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Karşıyaka -Mağaza Satış Danışmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC-Karşıyaka - 609584

  İşin Tanımı MADAME COCO, İzmir Karşıyaka'da açılmış bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Mağaza Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • English Home

  Satış Danışmanı ( İzmir Park Avm - İzmir ) English Home

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı ( İzmir Park Avm - İzmir )

  English Home

  Ref: EHM-İZMİR - 609554

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka