ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
İzmir
Ön Muhasebe
 • Ataer Enerji A.ş.

  Muhasebe Elemanı Ataer Enerji A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Ataer Enerji A.ş.

  Ref: - 623773

  İşin Tanımı Ataer Enerji Elektrik Üretim A.Ş. özel sektörün enerji işine girmesini sağlayan 3096 sayılı yasa doğrultusunda kurulmuş bir şirkettir. Temmuz 1996'da kurulan Ataer Enerji 1998 yılı Ekim ayında ticari işletmeye geçmiştir. Şirketin amacı İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde fabrikası ve işyeri olan sanayi ortaklarının enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız içerisinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat,Maliye vb. bölümlerinden mezun, Muhasebe uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim, Muhasebe ve vergi mevzuatlarına hakim ve güncel olarak takip eden, Raporlama becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve motivasyonu yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve sonuç odaklı, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanan, Tercihen CPM programında deneyimi olan Tercihen 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sigara kullanmayan.

 • Banco Çelik AVM

  Kasa Elemanı Banco Çelik AVM

  İzmir, Manisa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Elemanı

  Banco Çelik AVM

  Ref: - 620602

  İşin Tanımı Çelik Avm Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere,iyi derece bilgisayar kullanabilen, Kasada TAHSİLAT-İRSALİYE-FATURA-SATIŞ SÖZLEŞMESİ İşlemlerini yürütebilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen Nebim, Winner Online Mağaza programını kullanmayı bilen Klavye kullanımı hızlı ve etkin, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, dinamik Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan BAY / BAYAN KASİYER ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • Odeco Tasarım Dekorasyon

  Ön Muhasebe Elemanı Odeco Tasarım Dekorasyon

  İzmir 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Odeco Tasarım Dekorasyon

  Ref: - 616893

  İşin Tanımı Otel, Cafe, Restaurant v.b. mekanlar için '' Döküm Masa Ayakları, Sandalye ve Dekoratif Ürün İmalatı ve Toptan Satışını '' gerçekleştiren firmamız 2006 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir . Firmamızın ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Günlük - haftalık - aylık ödemelerin yapılması ve takibinden sorumlu olacak, İlgili faturaların kesilmesi işlemlerini gerçekleştirecek, Günlük banka işlemlerinin takibi ve sisteme işlenmesinden sorumlu olacak, Kasa işlemleri ve çeklerin takibini gerçekleştirecek, Müşteri cari kartlarının açılması ve tahsilatların takibinden sorumlu olacak, Muhasebe evraklarının düzenlenmesi ve dosyalanmasından sorumlu olacak, Gelen telefonların yanıtlanması ve aktarılmasından sorumlu olacak, Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesinden sorumlu olacak, Telefon, faks ve mail trafiğinin yürütülmesi görevini üstlenecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan ve deneyimli, 25-35 yaş arasında, NETSIS programını kullanabilen, Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasında uyumlu olan, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Raporlama konusunda tecrübeli, İnsan İlişkilerinde başarılı, BAYAN, Bornova – Pınarbaşı’na ulaşım problemi yaşamayacak.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Ön Muhasebe Sorumlusu Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Sorumlusu

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10090 - 615196

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Gelen müşterilerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanması Muhasebe evraklarının düzenli olarak muhasebe programına işlenmesi, Cari hesaplarının takibi ve hesap mutabakatlarının yapılması, Sevkiyatların takibi, irsaliye ve faturaların düzenlenmesi, Takip ettiği işle ilgili rapor düzenlenmesi ve ilgili personele sunulması

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÖN MUHASEBE SORUMLUSU'' arayışımız bulunmaktadır. En az Lise Mezunu, Muhasebe programları ve MS Office kullanabilen, Dikkatli, diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti olan, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Muhasebe Elemanı Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 623073

  İşin Tanımı Ön muhasebe işlemleri ve raporlamalar

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl deneyimli, Netsıs kullanabilen, Genel muhasebe mevzuatına hakim ve değişiklikleri takip eden, İş takibi konusunda dikkatli, analitik düşünebilen, sonuç ve çözüm odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve kendine güvenen, Uzun süreler çalışabileceğimiz Evli Bayan eleman.

 • Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  Ön Muhasebe Elemanı Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Rk Renkli Kalem Medya Grubu

  Ref: - 616770

  İşin Tanımı Firmamızda çalışmak üzere; Şirketin ön muhasebe ile ilişkili işlerin takibi yaparak, şirket Mali Müşavirine aylık dokümanların gönderilmesini gerçekleştirebilecek, Şirket içi telefon trafiğini yönetebilecek, ve aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alabilecek '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Netsis programına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede ön muhasebe ve şirket muhasebesi bilgisi olan, MS Office programlarını etkin kullanan, İzmir’de ikamet eden, Sorumluluk duygusu gelişmiş, Organizasyon yeteneği olan, İletişimi kuvvetli ve vizyon sahibi.

 • Gülba Tekstil

  Muhasebe Personeli Gülba Tekstil

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Gülba Tekstil

  Ref: - 612806

  İşin Tanımı İzmir’de mağazacılık ve perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gülba Tekstil A.Ş. nin muhasebe departmanında çalışacak; İş takibini, evrak akışını iyi yönetebilecek, Alış-satış, fatura muhasebesi işlemlerine hakim, Fatura, irsaliyelerin düzenini sağlayabilecek, Dosyalama-raporlama-takip ve arşivlemeyi iyi yapabilecek, Cari hesap mutabakatı yapabilecek, '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya Ticaret Lisesi Muhasebe bölümü mezunu, İletişim becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, MS Office programlarını özellikle Excel i etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yetkinliği olan, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden adaylar.

 • Cms Jant ve Makine

  Muhasebe Uzmanı Cms Jant ve Makine

  İzmir 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Cms Jant ve Makine

  Ref: MUHGZM1214 - 623091

  İşin Tanımı Sektöründe Türkiye lideri, Avrupanın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Mali İşler Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Muhasebe Uzmanı' aranmaktadır. Muhasebe kayıt işlerini mevzuat ve usullere uygun olarak yapmak, Sabit kıymet / amortisman hakkında bilgi sahibi, Yatırım teşvik işlemlerin takibinin yapılması, Aylık vergi beyannamelerinin hazırlanması , Geçici Vergi, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması IFRS raporlama Dönem sonlarında söz konusu işlemlere ilişkin rapor ve analizleri yapmak Bağımsız denetim ve tam tastik çalışmalarına destek olunması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 3 yıllık deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vergi Mevzuatına Hakim, IFRS raporlama bilgisi olan, Tercihen SAP bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Finansal ve analitik düşünce yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Antakya Döner

  Ön Muhasebe Elemanı (İzmir Merkez ve Çeşme) Antakya Döner

  İzmir 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı (İzmir Merkez ve Çeşme)

  Antakya Döner

  Ref: - 617096

  İşin Tanımı '' TADINDA HAYAT VAR! '' sloganı ile ''İzmir' de faaliyet gösteren firmamızın, İZMİR MERKEZ ve ÇEŞME Şubeleri için (Ayrı Ayrı); Ön Muhasebe İşlemlerini Yürütebilecek, İstenilen Raporları Tam Olarak Çıkartabilecek, Stok Takibi ve Şubelerin Takibini Yapabilecek, ve aşağıda yer alan - belirtilen niteliklere sahip '' BAY ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İlgili Lise, Yüksek okul veya Üniversitelerden Mezun, Tercihen Ön Muhasebe Konusunda Deneyimli, Tercihen Restoran Sektöründe Deneyimli, Netsis Kullanabilen, Ms Office Programlarına Hakim, Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, Askerlik Sorunu Olmayan, İzmir Merkez İçin Başvuran Adayların İzmir Merkez, Çeşme için Başvuran Adayların Çeşme' de İkamet Etmesi, BAY. ### UYGUN OLMAYAN ADAYLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. ###

 • Taka İç ve Dış Ticaret

  Ön Muhasebe Elemanı Taka İç ve Dış Ticaret

  İzmir 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Taka İç ve Dış Ticaret

  Ref: MUH-02 - 616556

  İşin Tanımı Kadın giyim sektöründe hızla büyümekte olan firmamız bünyesinde çalışacak. Aşağıda belirtilen iş tanımlarını uygulayacak '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır. Alış-Satış faturalarının girilmesi Çek senet ve banka kayıtlarının tutulması Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutulması BA-BS mutabakatlarının yapılması Her ay genel muhasebeye kayıtların hazırlanması 3 ayda bir bilanço çıkarılması Çalışanların SSK kayıtlarının tutulması Çalışanların izin günlerinin izlenmesi Yeni ürünlere barkod açılması, ve fiyat girilmesi Konsinye mağaza takibi Kendi mağazalarımızın takibi Mağazaların depo stoklarının saydırılması ve kontrol edilmesi Merkezin ve mağazaların telefon ve adsl faturalarının takibi Şirket araçlarının trafık sigortalarının takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az Lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 4 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme analitik düşünme, takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen perakende sektöründe çalışmış, Tercihen NEBİM-WİNNER programı kullanmış.

 • T.j. Gayrimenkul

  Muhasebe Sorumlusu T.j. Gayrimenkul

  İzmir 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  T.j. Gayrimenkul

  Ref: - 614888

  İşin Tanımı Alışveriş Merkezi işletmesi ve gayrimenkul kiralamaları yapan firmamız için; Muhasebe departmanın da yapılacak tüm işlemler, Sözleşme takibi, Faturalandırılma ve tahsilat işlemlerinin yapılması, Muhasebe programına entegre edilmesi v.s. işler, görevlerinde bulunabilecek, '' MUHASEBE SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 24-30 yaş aralığında, Netsis Programını iyi bilen, Sözleşme takibi yapabilen, Düzenli çalışma sistemi olan, Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Stresli çalışma ortamına ayak uydurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, BAY.

 • Vega Elektronik Güvenlik

  Ön Muhasebe/Ön Büro Personeli Vega Elektronik Güvenlik

  İzmir 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe/Ön Büro Personeli

  Vega Elektronik Güvenlik

  Ref: - 618527

  İşin Tanımı Alarm,Kamera ve Üretimini Yaptığımız Mağaza Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Ön muhasebe konusunda bilgili, Fatura giriş cıkıs ve raporlamalarını yapabilecek, Satışını yaptıgımız sistemlerin tekliflerini hazırlayıp müşteri takibini gercekleştirecek Web sayfamızdaki yeni ürün giriş ve cıkışlarını ve güncellemelerini gerceklestirecek, ''ÖN MUHASEBE-ÖN BÜRO PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen elektronik güvenlik sektöründe çalışmış-deneyimli, Lise veya Üniversite mezunu, Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına uyumlu, Dinamik ve aktif yapıya sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri ve diyalogları iyi olan, Bilgisayar bilgisi iyi derecede olan, Diksiyonu düzgün, Öğrenmeye istekli ve hedefleri olan, Uzun soluklu çalışacak, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen Photoshop programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, BAYAN.

 • Firma Adı Gizli

  Finansman Müdürü Firma Adı Gizli

  İzmir 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 617129

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' FİNANSMAN MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Dört yıllık Maliye, İşletme, Ekonomi, v.b.), Genel Muhasebe Sistemine hakim, Finansman alanında yön verebilecek bilgi ve etkinliğe sahip, Netsis programına hakim, MS Ofis yazılımlarını çok iyi derecede kullanabilen, Muhasebe Sistemi kapsamında Finansal Tablo Raporlarının ( Bilanço, Gelir Tablosu, Nakit Akış , Dip Notları) kunup, analiz ve yorumlarını yapabilen, Finansal planlama ve kontrol, nakit akışı ve banka işlemlerinin yürütülmesi, Mali tablo ve raporların hazırlanması, Askerlik hizmetini tamamlamış olma (erkek adaylar için), Aktif araç kullana bilen ehliyetli.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Elemanı Firma Adı Gizli

  İzmir 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 617128

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul mezunu, Tek düzen hesap planına vakıf, Muhasebe konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, muhasebe paket programı kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Şirketimizde uzun süreli kariyer hedefleyen, Referans verebilecek, Aktif araç kullanabilen ehliyetli.

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Mali Müşavir/Ön Muhasebe Müdürü Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir 6 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mali Müşavir/Ön Muhasebe Müdürü

  Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: MM2/ÖMM2 - 620875

  İşin Tanımı TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Enerjisi, özgüveni ve doğru iletişim becerileri ile kurumsal kimliği en iyi şekilde temsil etmek, Marka imajının yükselmesine katkı sağlamak, Planlı, sistemli olmayı benimsemiş, kendisinden beklenilenler konusunda sorumluluk sahibi olmak, Kişisel gelişimine önem vererek,ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği olan,Yenilikçi çözümler üreterek, gelişime açık bir şekilde ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek, belirlenmiş hedeflerle çalışmayı benimsemiş olmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen, girişken ve güler yüzlü, empatik iletişim özellikleri gelişmiş, Mali Müşavir Genel Muhasebe ve Ön Muhasebe Müdürü ekip lideri arayışımız bulunmaktadır

 • Fms Temizlik Hizmetleri

  Muhasebe Personeli Fms Temizlik Hizmetleri

  İzmir 3 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Fms Temizlik Hizmetleri

  Ref: - 613666

  İşin Tanımı Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız buluınmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Netsis muhasebe programını bilen en az yıl bir yıl tecrübeli, Microsoft ofis programlarına iyi derecede kullanan, Ön muhasebe ve genel muhasebe bilgisine sahip, Konusunda en az bir yıl tecrübeli, Cari, mutabakat, resmi işlerin takibi edebilecek, B sınıfı ehliyetli, Askerliğini yapmış.

 • Jeanologia Teknoloji A.ş.

  Accountıng Staff Jeanologia Teknoloji A.ş.

  İzmir 2 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Accountıng Staff

  Jeanologia Teknoloji A.ş.

  Ref: - 613692

  İşin Tanımı Seeking an accounting clerk for our company specialized in the manufacturing and sales of high technology systems.

  Aranan Nitelikler Preferably a Post secondary School or University graduate, With at least 5 years experience, With a very good knowledge of Microsoft Office programs, Good knowledge and experienced in accounting, Able to follow, current accounts, make reconciliation with customers and banks and follow official documentation works, Comfortable in working with a team, Good English knowledge, With B Type driving licence, Finished his military service. PC: Applications without pictures will not be accepted.

 • Egedor

  Mağaza Ön Muhasebe / Satış Elemanı Egedor

  İzmir 28 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Ön Muhasebe / Satış Elemanı

  Egedor

  Ref: MĞMUH02 - 613297

  İşin Tanımı Mobilya sektöründe hizmet veren Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Ön Muhasebe / Satış Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Mağazacılıkta ön muhasebe işlemlerinde en az 3 yıl tecrübesi olan, * Netsis Fusion programını aktif kullanabilecek, * Offıce programlarını aktif kullanabilecek, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Dış görünümüne özen gösteren, * Dinamik ve insan ilişkileri, iletişimi kuvvetli, * Mağazanın yoğunluk durumunda satışa da destek verebilecek,

 • Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.ş.

  Accounting Assistant Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.ş.

  İzmir 27 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Accounting Assistant

  Kt&G Tütün Mamülleri San. ve Tic. A.ş.

  Ref: KTG-ACC-07 - 615801

  İşin Tanımı KT&G, an international tobacco company headquartered in South Korea, started its manufacturing at KT&G Turkey, Tire Factory in 2008. With its remarkable business growth in Turkey market and expanding plan for 2014, KT&G Tire Factory is seeking for 'Accounting Assistant'. Following all incoming and outgoing invoice and issue them, Doing bookkeeping, Assist to preparing balance sheet and income statements, Assist to ding tax declerations, Controlling bank balances, Assist to preparing daily cash management and monthly cash flow, Assist to following reconciliations with clients, vendors and bank accounts.

  Aranan Nitelikler University degree in related departments, Teamwork skills to collaborate with people, Good command of English skills, Good hands on experience with MS Office applications, No military obligations for male candidates. Only the applications in English will be considered.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe Elemanı İzmir Aysira Tekstil

  İzmir 17 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı İzmir

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-msb - 612081

  İşin Tanımı ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket