ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
İzmir
Şantiye
 • Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Makine Mühendisi Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Ref: Atlı-İK-0004 - 623953

  İşin Tanımı Makine Mühendisi, * Mekanik tesisat, Su ve Atıksu arıtma tesisleri montaj ve devreye alma konularında en az 3 yıl Toplamda minimum 5 Yıl olarak çalışmış, * İzmir'de ikamet edebilecek * Proje, Taahhüt ve Hakediş konularında 'üst seviyede' deneyim sahibi, * Ms. Office ve Autocad yazılımlarını 'çok etkin' kullanabilen, * Kendisine bağlı olan şantiye organizasyonunu, yüksek liderlik vasıflarıyla 'verimli' olarak yönetebilecek, * Kalite ve İş Güvenliği Yönetimi Standartlarında ve saha uygulamalarında tecrübe sahibi, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Araç kullanabilen (ehliyetli), Takım arkadaşları aramaktayız... İş tanımı: * Şantiyesinde Şirket İlkelerimizi temsil etmek, * Proje planına uygun olarak, iş kalitesi, maliyet ve termin kriterlerini hedeflenen seviyede tutmak, * Kendisine bağlı şantiye organizasyonun koordinasyonunu sağlamak, * Proje süresince, belirlenen noktalarda "proses kontrolleri" yapmak, * Hakediş sürecini yürütmek, * Proje gidişatı ile ilgili Üst Yönetim'e periyodik olarak rapor sunmak, * Proje Müdürü ile saha iletişimini sağlamak, * Şantiyesinde "İş Sağlığı ve Güvenliği" kurallarının uygulanmasını sağlamak, * Şantiyesinde iş disiplinini sağlamak ve korumak...

  Aranan Nitelikler

 • Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Elektrik Mühendisi Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Ref: Atlı-İK-0003 - 623951

  İşin Tanımı Elektrik Mühendisi, * Elektrik tesisat, Su ve Atıksu arıtma tesisleri montaj ve devreye alma konularında en az 3 yıl Toplamda minimum 5 Yıl olarak çalışmış, * İzmir' de ikamet edebilecek * Proje, Taahhüt ve Hakediş konularında 'üst seviyede' deneyim sahibi, * Ms. Office ve Autocad yazılımlarını 'çok etkin' kullanabilen, * Kendisine bağlı olan şantiye organizasyonunu, yüksek liderlik vasıflarıyla 'verimli' olarak yönetebilecek, * Kalite ve İş Güvenliği Yönetimi Standartlarında ve saha uygulamalarında tecrübe sahibi, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Araç kullanabilen (ehliyetli), Takım arkadaşları aramaktayız... İş tanımı: * Şantiyesinde Şirket İlkelerimizi temsil etmek, * Proje planına uygun olarak, iş kalitesi, maliyet ve termin kriterlerini hedeflenen seviyede tutmak, * Kendisine bağlı şantiye organizasyonun koordinasyonunu sağlamak, * Proje süresince, belirlenen noktalarda "proses kontrolleri" yapmak, * Hakediş sürecini yürütmek, * Proje gidişatı ile ilgili Üst Yönetim'e periyodik olarak rapor sunmak, * Proje Müdürü ile saha iletişimini sağlamak, * Şantiyesinde "İş Sağlığı ve Güvenliği" kurallarının uygulanmasını sağlamak, * Şantiyesinde iş disiplinini sağlamak ve korumak...

  Aranan Nitelikler

 • Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Çevre Mühendisi / İş Güvenliği Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çevre Mühendisi / İş Güvenliği

  Atlı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Ref: Atlı-İK-0001 - 623946

  İşin Tanımı ÇEVRE MÜHENDİSİ / İş Güvenliği Genel nitelikler: Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre alanında min. 5 yıl tecrübeli, İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Denetim, Risk Analizi gibi konularda saha uygulama ve teknik eğitim tecrübesine sahip, Su ve Atıksu arıtma tesisleri konularında tecrübeli, Konusuyla ilgili mevzuatlara hakim ve resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, dikkatli ve titiz, detaylara önem veren, İzmir’de İkamet Edebilecek. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İş tanımı: Projelerin teklif aşamasından, tesisin teslimine kadar ki sürecin yönetilmesi, Saha personelin koordinasyonu konusunda "Çevre Mühendisi” istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Voltes Elektrik

  Elektrik Mühendisi Voltes Elektrik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Voltes Elektrik

  Ref: - 617865

  İşin Tanımı Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin elektrik mühendisliği veya elektrik - elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, Taahhüt sektöründe en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, analitik ve disiplinli, Proje çözücü, enerjik, azimli ve sorumluluk sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket