ARAMA SONUÇLARI

Listele : Sırala :
Hepsini Temizle
İzmir
Girişimci / Network Marketing İlanlarını Gösterme
 • Banco Çelik AVM

  Mağaza Müdürü Banco Çelik AVM

  İzmir, Manisa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  Banco Çelik AVM

  Ref: - 622797

  İşin Tanımı • Aktif Satış, danışma, müşteri ilişkileri, stok takibi, ürün yönetiminde aktif olarak rol almak, • Fiyat teklifleri hazırlamak, • Ürün stant, vitrin ve reyonların mağaza içerisindeki yer değişikliği, düzen, temizlik faaliyetlerini planlamak ve mağaza içerisinde uygunsuz ürün kontrolü, eksik ürün takibini yapmak ve belirlenen eksikliklerin giderilmesini sağlamak, • Mağaza satış miktarlarını, stok hareketlerini, müşteri talep ve beklentilerini göz önüne alarak malzeme talepleri oluşturmak ve satın alma departmanı tarafından sürdürülen ürün tedarik sürecini takip etmek, • Sorumluluğundaki ticari mallar ile ilgili olarak müşteri talep, öneri ve şikâyetlerini değerlendirerek anlık çözümler üretmek, yönetime çözüm önerilerini içeren raporlar hazırlamak, • Depodan yapılan ürün girişlerinde ürünleri kontrol ederek, hareket fişlerinde yer alan miktarlar kontrolü yaparak teslim almakla yükümlüdür, • Mağazada yapılan sayımları yapmakla yükümlüdür, • Mağazaların bulunduğu sektörle ilgili gelişmeleri, yenilikleri ve değişiklikleri takip ederek mesleki bilgilerini pekiştirmek, bu bilgileri firma bünyesine yeni katılan personellere aktarmakla yükümlüdür, •Sorumluluğundaki personeli denetlemek,

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu, • Mağaza Yöneticiliği konusunda en az 3 yıl deneyimli, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Kalite, hizmet ve satış odaklı, • Müşteri memnuniyeti odaklı, takım çalışmasına yatkın, satış ve hedef odaklı, yöneticilik vasıflarına sahip, • Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Nebim Winner Programını Kullanabilecek. • B sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen

 • Faturalı Satış Kanalı Yiğit İletişim

  Vodafone Saha Satış Temsilcisi Faturalı Satış Kanalı Yiğit İletişim

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vodafone Saha Satış Temsilcisi

  Faturalı Satış Kanalı Yiğit İletişim

  Ref: - 622672

  İşin Tanımı Vodafone'un belirlemiş olduğu lokasyonlar içinde; Sahaya çıkarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, Numara taşıma yöntemiyle şirketimize yeni müşteriler kazanmamızı sağlamak, Satış sonrası portföy yönetimini gerçekleştirmek, Satışları raporlamak, Verilen satış hedefleri doğrultusunda Maaş + Bayi Primi + Vodafone Primi + Ticket + Ssk düzeneğinde çalışarak şirkete ve kuruma (+) değer katmak, Satıştaki ve kurum içindeki uyumu dahilinde kariyer basamaklarını tırmanmak adına aksiyonlar almak, görevlerinde bulunabilecek '' SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaşları arası Tercihen üniversite mezunu, en az lise mezunu Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak Prezentabl İkna kabiliyetine güvenen, insan ilişkileri yüksek Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Kariyer hedefleri ve beklentileri olan Tercihen sahada satış yapma konusunda tecrübe sahibi Tercihen sektör tecrübesi olan Tercihen Buca Şirinyer yakını oturan veya kolay ulaşım sağlayabilecek Kişisel bakımına özen gösteren Özgüveni yüksek Kazan Kazan modeline uyum sağlayacak Ne istediğini bilen Disiplinli iş koşullarımıza uyum sağlayacak.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  İzmir Urla/Zeytinalanı CarrefourSA Mağaza Görevlis Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Urla/Zeytinalanı CarrefourSA Mağaza Görevlis

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Ref: - 622667

  İşin Tanımı Kasa Elemanı: Müşterilerle yakın diyaloğun kurulduğu bir görevdir. Müşterilerin satın aldığı ürünlerin barkodlarının okutulması, mal bedelinin nakit olarak veya kredi kartı ile tahsil edilmesi, müşteriye fatura verilmesi, vb. Reyon Elemanı: Gıda ve Gıda Dışı reyonları için tam zamanlı çalışarak mağazada satılan gıda, temizlik, giyim, vs. gibi ürünlerin raflara yerleştirilmesi, temizlik ve düzeninin sağlanması, fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrol edilmesi, raflardaki ve depodaki malların miktar takibinin yapılıp, sipariş verilmesi vb.

  Aranan Nitelikler Dinamik bir ortamda çalışacak, - Çağdaş, güvenilir, özgüvene ve özdenetime sahip, - İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü, - 18_35 yaş aralığında, - En az Lise mezunu, açıköğretim lise ye devam eden, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Kurumsal Satış Sorumlusu - Home Office Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Ankara, İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal Satış Sorumlusu - Home Office

  Saha Eğitim ve Danışmanlık

  Ref: Beh-Crif2 - 622623

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İtalya merkezli ve aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 16 ülkede faaliyet gösteren çözüm ortağı olduğumuz şirket, bulunduğu piyasada finansal enformasyon üretme konusunda rakipsiz bir konumda bulunmaktadır. Türkiye'de bulunan merkez binası İstanbul'da olmakla birlikte, İzmir ve Ankara'da ikametli, Home office çalışarak; Kendisine sağlanan küçük, orta ve büyük işletme portföyü üzerinden günde üç ziyarete giderek ilgili şirketin ürün tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek "Kurumsal Satış Uzmanı" aramaktayız. Eğitimlerle desteklenecektir.

  Aranan Nitelikler En az lisans mezunu, Finans sektörüne ilgisi olan, Satışa bakış açısı olumlu, Kurumsal bir profil sergileyebilecek düzeyde, Aktif araç kullanabilecek, Seyahat engeli olmayan.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  B ve C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  B ve C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10102 - 622399

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "B ve C SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Maden Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak en az 1 yıl deneyimi olan, B ve C sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş yerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Cnc Dik İşlem Merkezi Operatörü Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir, Manisa 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Dik İşlem Merkezi Operatörü

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10101 - 622354

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ana faaliyet alanları "Plastik İmalatı" olan müşteri firmamızın kalıphane bölümünde çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip ''CNC DİK İŞLEM OPERATÖRÜ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az orta okul mezunu, En az iki yıl tecrübeli, CNC tezgahı parça sıfırlama ve işleme tecrübesine sahip, İzmir ve çevresinde ikamet eden, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Destek Görevlisi Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  İstanbul Anadolu, İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Destek Görevlisi

  Carrefour Sabanci Ticaret Merkezi A.ş.

  Ref: - 622324

  İşin Tanımı İzmir, İçerenköy ve Maltepe Park CarrefourSA Hipermarketlerimiz için "Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Destek Görevlileri" arıyoruz. Elektronik ürün alan müşterilerimizin ürünleri ile ilgili onarım, değişim ve ücret iadesi taleplerine istinaden; - Müşteri ürünlerinin teslim alınması, - Yetkili servislere ürün gönderimi, - Servis süreçlerinin takibi, - Onarımı tamamlanan cihazların müşterilere teslim edilmesi. Notebook, akıllı telefon, yazıcı, navigasyon cihazı, modem gibi ürünler alan müşterilerimize; - Ürün kurulum hizmetleri verilmesi, - Ürün kullanım eğitimleri verilmesi.

  Aranan Nitelikler - Meslek lisesi, yüksekokul veya üniversite ilgili bölümlerinden mezun, - Elektronik ürünler konusunda tecrübeli, - Planlama ve organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, - Dikkatli ve titiz çalışan, - İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, - MS Office programlarını aktif kullanabilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Kent Sağlık Grubu

  Teknik Hizmetler Yetkilisi Kent Sağlık Grubu

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Hizmetler Yetkilisi

  Kent Sağlık Grubu

  Ref: tekyet01 - 622267

  İşin Tanımı Sağlıkta dünyaca tanınan ABD'li JCI ( Joint Commission International ) akreditasyon belgesine sahip olan Kent Hastanesi, aşağıda belirtilen özelliklere sahip 'Teknik Hizmetler Yetkilisi' aramaktadır. a) Teknik Servis vardiya çizelgesini hazırlar ve bu çizelgenin devamlılığını sağlar. b) Dışarıdan gelen tedarikçi veya taşeron firmalarla görüşerek irtibatı sağlar. c) Hastane içerisinde yapılan tadilat projelerinde firmalarla irtibat kurup teknik altyapıyı sağlar. d) Günlük iş planı oluşturur ve iş akışına göre vardiya personelini yönlendirir, yapılan işin kontrolünü sağlar. e) Teknik envanteri kontrol eder ve günceller. f) Teknik envanterin haftalık, aylık ve yıllık bakım çizelgelerini oluşturur ve bu bakımın kontrolünü yapar. g) Hastanede mevcut teknik ekipmanlara ait teknik şema ve dokümanları arşivler, yazışmaları takip eder, garanti kapsamındaki cihazların tüm belgelerini bulundurur.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Teknik Liselerin Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun olan, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli olan, Tercihen Tedaş Yüksek Gelirim Sertifikasına sahip, Takım çalışmasına inanan, Tercihen İngilizce bilen, İş motivasyonu yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı,

 • Kent Sağlık Grubu

  Hemşire / Sağlık Memuru Kent Sağlık Grubu

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hemşire / Sağlık Memuru

  Kent Sağlık Grubu

  Ref: KENT-13 - 622261

  İşin Tanımı Ege bölgesinin dünya standartlarında yataklı hasta hizmeti sunan, en büyük özel hastanesi olan kurumumuzda JCI akreditasyon standart uygun olarak, hasta merkezli bir yaklaşım ile hemşirelik bakım planları ile yatıştan taburculuğa dek profesyonel bir hemşirelik hizmeti sunulması.

  Aranan Nitelikler Hemşire veya Sağlık memuru olarak, Hasta hakları ve mahremiyetine duyarlı, Hasta güvenliği standartlarını bilen, Hasta memnuniyeti yaratabilecek etkileşim gücüne sahip, Hemşirelik politika ve prosedürlerine uyum sağlayabilecek disiplinde, JCI standartlarında hizmet verebilecek kalite bilincine sahip, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek Değişim ve gelişme açık Aktif, dinamik ve sorumluluk üstlenebilecek Tercihen tecrübeli ve iyi düzeyde İngilizce bilen meslektaşlarımızın birlikte çalışmak ve gelişmek üzere başvurusunu bekliyoruz.

 • Enplus

  Bayan Ekip Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayan Ekip Arkadaşları

  Enplus

  Ref: - 622114

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ''Bayan'' ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere, Diksiyonu düzgün , kişisel bakımına özen gösteren, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Pozitif , güler yüzlü ve iletişimi güçlü, 30 yaş ve üzeri Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek enerjisi yüksek bayan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Ateş Halat Hırdavat

  Muhasebe ve Mali İşler Müdürü Ateş Halat Hırdavat

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Mali İşler Müdürü

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: MMD04 - 622093

  İşin Tanımı İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE BULUNAN ŞİRKET MERKEZİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE,ŞİRKETİN TÜM MUHASEBE İŞLERİNİ KOORDİNE EDECEK,KONUSUNDA UZMAN,TECRÜBE SAHİBİ MUHASEBE VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE'DE İKAMET EDEBİLECEK, - ŞİRKETLER TOPLULUĞUMUZUN TÜM MUHASEBE VE FİNANSAL KONULARINI KOORDİNE VE KONTROL EDEBİLECEK BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİ, - 20 KİŞİLİK MUHASEBE KADROSUNU SEVK VE İDARE EDEBİLECEK, - ŞİRKET KAYITLARININ VE DÖNEM SONU İŞLEMLERİNİN MUHASEBE MEVZUATINA UYGUN OLARAK YAPILMASINI SAĞLAYACAK, - AYLIK MALİYET ÇALIŞMALARININ KOORDİNASYONUNU SAĞLAYACAK, - BANKALAR VE RESMİ DAİRELER İLE OLAN İLİŞKİLERİ YÜRÜTECEK, - BÜTÇE,NAKİT AKIŞ KONULARINDA TECRÜBE SAHİBİ, - KOORDİNASYON YETENEĞİ YÜKSEK, - SİSTEMLİ,DİSİPLİNLİ,DİNAMİK VE ÇALIŞKAN, - YÖNETİM BECERİLERİ İLERİ SEVİYEDE, - BAY VEYA BAYAN, - MUHASEBE VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ ARANMAKTADIR.

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Cnc Torna/İşlem Merkezi/Freze Operatör, Programcı Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Torna/İşlem Merkezi/Freze Operatör, Programcı

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 621936

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC TORNA/İŞLEM MERKEZİ/FREZE Operatör ve Programcı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Cnc Torna / İşlem Merkezi ve Freze Operatörü : En az 1 yıl operatörlük tecrübesi olan, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış. Cnc Torna ve İşlem Merkezi Programcısı : En az 3 yıl programlama ve ayar tecrübesi olan, Personel yönetimi yapabilen, Teknik resim okuma ve ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Montaj Elemanı Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Elemanı

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 621934

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MONTAJ ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi mezunu Oto yedek parça üretim montajında deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Takım çalışmasına uyumlu

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatörü Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatörü

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 621933

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Hidrolik ve Eksantrik Pres Operatör alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Hidrolik ve Eksantrik Pres kullanımında tecrübeli 25-40 yaşları arasında Askerlik görevini tamamlamış

 • Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Kalite Kontrol Personeli Özteknik Motorlu Taşıtlar

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Personeli

  Özteknik Motorlu Taşıtlar

  Ref: - 621910

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ''Kalite Kontrol Personeli'' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MYO / Teknik Lise mezunu, Teknik Resim okumasını bilen, Ölçüm ekipmanlarını kullanımında tecrübeli, (Kumpas, Mikrometre, Mihengir, Komparatör) CMM Ölçüm Cihazı kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışmaya müsait, Askerlik görevini tamamlamış, Daha önce Otomotiv sektöründe 1 yıl Kalite Kontrol departmanında çalışmış.

 • İngiliz Kültür Kolejleri

  Tüm Branşlarda Öğretmen İngiliz Kültür Kolejleri

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tüm Branşlarda Öğretmen

  İngiliz Kültür Kolejleri

  Ref: IKKOLİZMR-TÜM - 621590

  İşin Tanımı İngiliz Kültür Koleji için İzmir Gaziemir temsilciliğine tüm branşlarda öğretmen alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Kendine güvenen, -Başarma azmine sahip, -Farkındalık ve fark yaratma düzeyi yüksek, -Sorumluluk alabilen, -Yenilikçi,yaratıcı -Çözüm odaklı, -Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, -Değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, -İnsan ilişkileri, kendini ifade yeteneği güçlü, -Organizasyon ve yönetim becerisine sahip, -Her okul ve sınıf seviyesinde görev yapmayı kabul edecek, -Günümüzün gerektirdiği bilgi iletişim (ICT) araçlarını kullanmaya istekli , -Branş Öğretmenleri alınacaktır.

 • Adecco İzmir

  Yurt Dışı Satış Destek Elemanı-İngilizce Adecco İzmir

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yurt Dışı Satış Destek Elemanı-İngilizce

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZYSDE4 - 621588

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz soğutucu ve dondurucu dolap sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip "Yurt Dışı Satış Destek Elemanı"aramaktayız; Minimum lise tercihen MYO mezun, Çok İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Satış Destek alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Analitik ve iletişim yeteneği kuvvetli, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Bimser İletişim

  Çağrı Merkezi Personelleri Bimser İletişim

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Personelleri

  Bimser İletişim

  Ref: - 621584

  İşin Tanımı Kurumsal Satış Kanalında abonelere kampanyalar hakkında bilgi vermek ve müşterilerin kampanyalardan faydalanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler 18-45 yaş aralığında, En az Lise Mezunu, Özgüveni yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ofis içerisinde çalışacak, Bay/Bayan Tercihen konusunda tecrübeli, İkna kabiliyeti yüksek, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, İletişime açık, takım çalışmasına yatkın, MS Ofis programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti odaklı.

 • Bimser İletişim

  Çağrı Merkezi Eğitmen ve Takım Liderleri Bimser İletişim

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Çağrı Merkezi Eğitmen ve Takım Liderleri

  Bimser İletişim

  Ref: - 621583

  İşin Tanımı Çağrı merkezimizde müşterileri temsilcilerimizin eğitim,motivasyon ve koordinasyonunu sağlamak.Satış ve telefonda konuşma konusunda eğitimler vermek.

  Aranan Nitelikler 25-45 yaş aralığında, En az Lise Mezunu, Özgüveni yüksek, Çağrı merkezi konusunda tecrübeli ve eğitimli, İnsan ilişkilerinde iyi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip, Olaylara ve insanlara objektif ve adil yaklaşabilen, İkna kabiliyeti yüksek, Ofis içerisinde çalışacak, Bay/Bayan MS Ofis programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti odaklı, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Adecco Ankara

  Kamarot (Offshore Projesi) Adecco Ankara

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Kocaeli, Artvin, Bartın, Çanakkale, Giresun, Kastamonu, Kırklareli, Muğla, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Zonguldak 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kamarot (Offshore Projesi)

  Adecco Ankara

  Ref: AAŞGSP112014 - 621553

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz catering firmasının Karadeniz bölgesindeki Offshore projesinde görevlendirilmek üzere Kamarot aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Offshore, cruise veya benzer açık deniz projelerinde tecrübeli Tercihen HUET(Helıcopter Under Water Escape ) ve BOSIET ( Basıc Offshore Safety Inductıon And Emergency Training )sertifikaların sahip Sertifikası olmayan adaylarda da ilgili sertifikaları alabilecek yetkinliklere sahip İyi derecede İngilizce bilen

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket