ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
İzmir
Engelli
 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Engelli Personel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Ref: - 622379

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ENGELLİ SANTRAL GÖREVLİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İzmir İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun olan Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan En az ilköğretim mezunu, Diksiyonu düzgün Daha önce benzer görevde çalışmış Bilgisayar kullanabilen Karşıyaka, çiğlide ikamet eden İletişim becerisine sahip 30 yaşını aşmamış Bay ve Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Yalı Spor Malzemeleri

  İdari İşler Elemanı Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Elemanı

  Yalı Spor Malzemeleri

  Ref: İİE-01 - 615401

  İşin Tanımı Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofisinde çalışmak üzere; Şirket içi malzeme eksikliklerini takip edecek, Eksikliklerin giderilmesi için teklif alacak ve satın alma işlemini gerçekleştirecek, İnsan Kaynakları özlük işlerine destek olacak İdari İşler Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Dilek Grup

  Engelli Personel Dilek Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Dilek Grup

  Ref: EP01 - 620925

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Yasa gereği özürlü kadrosuna uygun, Adayların engel durumlarını da belirtir ön yazı ile birlikte göndermelerini rica ederiz. Yasa gereği; eksik pozisyonların değerlendirilmesi amacı ile çalışma arkadaşları aramaktayız. İstanbul Anadolu yakası için ; Ümraniye - Samandıra- civarında ikamet edenler İstabul Avrupa yakası için; Gaziosmanpaşa-Küçükköy - Alibeyköy civarı ikamet edenler İzmir ; Kemalpaşa ilçe civarı Bursa : Osmangazi ilçe civarı Kadrolar : Ofis elemanı, depo elemanı, çay temizlik personeli

 • Marks & Spencer

  Engelli Kadrolar - İstinye Park AVM Marks & Spencer

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Kadrolar - İstinye Park AVM

  Marks & Spencer

  Ref: ENG-MSIST - 601365

  İşin Tanımı Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İstanbul'da ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Marks & Spencer

  Engelli Kadrolar - İzmir Marks & Spencer

  İzmir 18 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Kadrolar - İzmir

  Marks & Spencer

  Ref: ENG-MS2014 - 595193

  İşin Tanımı Mağaza engelli kadrolarımızda oluşabilecek pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere, başvurularınızı bekliyoruz. Lise, önlisans veya üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, İzmir'de ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • Saygılı Rulman Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Engelli Personel Saygılı Rulman Sanayi ve Ticaret A.ş.

  İzmir 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Personel

  Saygılı Rulman Sanayi ve Ticaret A.ş.

  Ref: SR_GNLENGLLİ - 613405

  İşin Tanımı Bu ilan Genel Başvuru niteliğindedir. Başvurular Şirketimiz bünyesinde çeşitli pozisyonlar için değerlendirmeye alınabileceğinden adayların ön mektuplarında;Engellerini açıkça tarif etmeleri Heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve hangi işlerde çalışabileceklerini belirtmeleri Uzmanlık alanları varsa ayrıntılarıyla yazmaları rica olunur.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Kemalpaşa da bulunan işyerimizde görev almak üzere; Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi en az %40 oranında olan, En az lise mezunu.

 • Sürat Kargo

  Bilgisayar Operatörü (Engelli) Sürat Kargo

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Trabzon 12 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayar Operatörü (Engelli)

  Sürat Kargo

  Ref: ENG-BIO-01 - 614512

  İşin Tanımı Şubenin gelen ve giden kargo operasyonunu yürütmek. Şubenin telefon trafiğini yönetmek, gelen müşteri taleplerine gereken ilgi ve özeni göstermek, oluşan problemleri çözmek veya çözümüne destek olmak. Kargo gönderimi için şubeye gelen müşterileri karşılayarak kargolarını teslim almak, gerekli durumlarda tahsilatı gerçekleştirmek ve kargonun gönderilmesini sağlamak. Görev yapılan şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek. "Şehir/Ülke:" alanında yazan illerde ikamet eden Bilgisayar Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmeti ile ilişiği olmayan, 45 yaşını aşmamış, Kargo sektöründe kariyer hedefleyen, Gelişime ve yeniliğe açık, İletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyetine önem veren, Sorumluluk sahibi, Çalışmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan, Bay.

 • Flo Mağazacılık

  Engelli Satış Danışmanı-İzmir Flo Mağazacılık

  İzmir 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Satış Danışmanı-İzmir

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-SDENGLİZM - 565818

  İşin Tanımı Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında İzmir'de bulunan mağazalarımıza Satış Danışmanı olarak görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler *Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, *Sorumluluk sahibi, *Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında;engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Flo Mağazacılık

  Engelli Satış Danışmanları / İzmir Flo Mağazacılık

  İzmir 8 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Satış Danışmanları / İzmir

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-IZMENGSD - 452114

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, ZİYLAN MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; İZMİR'de bulunan FLO Mağazalarımızda görev alacak; mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, satış hizmetinin tüm aşamalarını öğrenmeye ve mesleğinde yükselmeye istekli *ENGELLİ SATIŞ DANIŞMANLARI* aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı,diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın). Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Aydınlı Group

  İzmir Mağaza Personeli ( Engelli Aday) Aydınlı Group

  İzmir 28 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir Mağaza Personeli ( Engelli Aday)

  Aydınlı Group

  Ref: IZM-SD-DS - 583690

  İşin Tanımı Aydınlı Grup’un İzmir’de yer alan mağazaları için, Satış Danışmanları Depo Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Engel durumu mağaza içinde aktif çalışmasına uygun, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, Mağaza satış kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende deneyimi olan, hedef bazlı çalışmaya yatkın, Depo kadroları için; tercihen mağazacılık/perakende de ürün kabul ve ürün sevkiyat süreç yönetiminde deneyimli, Vardiyalı çalışma sisteminde görev yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Adecco İzmir

  Ofis Destek Asistanı Adecco İzmir

  İzmir 14 Mart 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ofis Destek Asistanı

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZODE1 - 351570

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İnsan Kaynakları alanında faaliyet gösteren uluslararası bir firma için 4857 Sayılı İş Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince *Engelli Personel* çalıştırma zorunluluğu kapsamında görevlendirilmek üzere Ofis Destek Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Orta düzeyde İngilizce bilen Ms Office Programları bilgisine sahip Sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği *Engelli Personel* kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek İzmir ve merkezinde ikamet eden Adayların özgeçmişlerinde engellerini net olarak tarif etmelerini ve işgücü kaybı yüzdelerini belirtmelerini rica ederiz. 'Adecco, İşkur'un denetiminde 22.03.2007 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.'

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket