ARAMA SONUÇLARI

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mekanik Montaj Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekanik Montaj Teknisyeni

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001433 - 608082

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mekanik montaj bölümünde proje ve montaj talimatlarına göre montaj yapılması, * Tesis kurulumunda görev alarak kurulum işlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Mekanik montaj konusunda minimum 3 yıl deneyimli, * Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, * Teknik resim okuyabilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (E-5 güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "MEKANİK MONTAJ TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim Elemanlari Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanlari

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10045 - 599787

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun, Etiket yapıştırma, levha silme gibi pozisyonlarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Cihan Deri Sanayi

  Üretim Elemani- Suriye Asilli Vasifsiz İşçiler Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemani- Suriye Asilli Vasifsiz İşçiler

  Cihan Deri Sanayi

  Ref: - 599683

  İşin Tanımı DERİ İŞLEME KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ÜRETİMDE ÇALIŞACAK SURİYE ASILLI T.C. VATANDAŞI BAY VASIFSIZ İŞÇİLER ALINACAKTIR. Şehir dışından gelenler için konaklama ve yemek ihtiyaçları firmamız bünyesinde ücretsiz olarak karşılanmaktadır. NET MAAŞ+SGK+AGİ+SERVİS+YEMEK

  Aranan Nitelikler Suriye asıllı T.C. vatandaşı olan, 18-30 yaş, Bay, Vasıfsız, Üretim Elemanları alınacaktır.

 • Decart Tasarım

  Deri Kutu Kaplama Elemanı Decart Tasarım

  İstanbul Avrupa 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Deri Kutu Kaplama Elemanı

  Decart Tasarım

  Ref: - 608943

  İşin Tanımı Rami'deki fabrikamızda deri kutu kaplama işinde çalışacak bay/bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Cnc Ve Çoklu Delik Makinesi Operatörü ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Denizli 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Ve Çoklu Delik Makinesi Operatörü

  ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Ref: - 608189

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve ÇOKLU DELİK (MINIFIX) MAKİNESİ OPERATÖRÜ, MARANGOZ VE MOBİLYA MONTAJ ELEMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu Bay Denizli'de ikamet edebilecek Konusunda deneyimli elemanlar alınacaktır.

 • İkon Yapı

  Kaynak Ustası İkon Yapı

  İzmir 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Ustası

  İkon Yapı

  Ref: - 600399

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın "İzmir Merkez Fabrikası"nda görevlendirilmek üzere "Kaynak Ustası” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu, Kaynak işlerinde deneyimli 35 Yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden/ edebilecek,

 • Firma Adı Gizli

  Eczane Teknisyeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczane Teknisyeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: Ax-ET - 590519

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa yakasındaki AVM içerisinde yer alan eczanemizde istihdam edilmek üzere Eczane Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Eczanede en az 5 yıl tecrübeli, -Eczane programlarına ve SGK sistemine aşina.

 • Firma Adı Gizli

  Mobilya Ustasi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 29-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobilya Ustasi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 601003

  İşin Tanımı Ümraniye / Ihlamurkuyu mahallesinde bulunan mobilya atölyesinde Mutfak, Banyo, Ray dolap ve Kapı ürünlerinin proje bazında imalat ve montaj işlerinin yapımı.

  Aranan Nitelikler Proje bilgisi İmalat ve montaj tecrübesi En az 5 yıl tecrübe Mutfak, Banyo, Ray dolap ve Kapı imalatında deneyimli Anadolu yakasında ikamet etmek Ehliyet olması tercih sebebidir. Usta ve kalfalar alınacaktır. NOT : Başvuru yapmak isteyen adaylar 0 ( 533 ) 961 26 22 numaralı telefon ile de ulaşabilirler.

 • Korozo Ambalaj

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar Korozo Ambalaj

  İzmir, İstanbul Avrupa 28-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar

  Korozo Ambalaj

  Ref: Ref:GENELMY - 589420

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza ;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur.( ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden(Büyükçekmece,Esenyurt,Küçükçekmece,Bahçelievler,Altınşehir ,Gürpınar, Hadımköy..vb) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • ADM Prefabrik Konteyner İnşaat

  İmalat Personeli ADM Prefabrik Konteyner İnşaat

  İstanbul Avrupa 11-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Personeli

  ADM Prefabrik Konteyner İnşaat

  Ref: - 599675

  İşin Tanımı Prefabrik, Konteyner Sektöründe öncü kuruluşlarından olan ADM prefabrik te çeşitli imalat bölümlerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için). Teknik liseler ve yüksek okulların ilgili imalat bölümleri mezunu ve Yetiştirilmek üzere en az lise mezunu personel aramaktayız. İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, tercihen büyükçekmece, silivri ve çatalca bölgesi tercih sebebidir.

 • Ceceli Demir

  Plazma Kesim Elemani Ceceli Demir

  Ankara 06-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Plazma Kesim Elemani

  Ceceli Demir

  Ref: PK-01 - 591620

  İşin Tanımı Ceceli Demir San. Ve Ticaret A.Ş. Atölyelerinde Plazma kesim işinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Outocad bilen, - Tercihen Meslek Lisesi mezunu - Tercihen Ustalık-Kalfalık Belgesine sahip - En az 2 yıl deneyimli, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ceceli Demir

  Kesim-Büküm Elemani Ceceli Demir

  Ankara 06-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kesim-Büküm Elemani

  Ceceli Demir

  Ref: KB-02 - 591619

  İşin Tanımı Ceceli Demir San. Ve Ticaret A.Ş. Atölyelerinde Kesim Büküm işinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Alanında Uzman, - Tercihen Meslek Lisesi mezunu - Tercihen Ustalık-Kalfalık Belgesine sahip - En az 2 yıl deneyimli, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka