ARAMA SONUÇLARI

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mekanik Montaj Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekanik Montaj Teknisyeni

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001433 - 611564

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mekanik montaj bölümünde proje ve montaj talimatlarına göre montaj yapılması, * Tesis kurulumunda görev alarak kurulum işlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Mekanik montaj konusunda minimum 3 yıl deneyimli, * Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, * Teknik resim okuyabilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (E-5 güzergahından Kartal, Pendik, Gebze, Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "MEKANİK MONTAJ TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Cnc ve Çoklu Delik Makinesi Operatörü ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc ve Çoklu Delik Makinesi Operatörü

  ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Ref: - 608189

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve ÇOKLU DELİK (MINIFIX) MAKİNESİ OPERATÖRÜ, MARANGOZ VE MOBİLYA MONTAJ ELEMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu Bay Denizli'de ikamet edebilecek Konusunda deneyimli elemanlar alınacaktır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim Elemanları Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanları

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10045 - 599787

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun, Etiket yapıştırma, levha silme gibi pozisyonlarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İşçi (Nitelikli Ekip Çalışanı) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi (Nitelikli Ekip Çalışanı)

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10056 - 585064

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İstanbul merkezli Grup Kuruluşuna bağlı olarak İzmir’de "Çevre" sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''İŞÇİ (Nitelikli Ekip Çalışanı)'' arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI Firma prosedürlerine uygun olarak yapılacak işlemlerde (ambalaj açma, ayıklama ve toplama) Ekip Lideri tarafından kendisine verilen görevleri yerine getirmek, Tesis içerisinde gerekli kaynak, montaj, demontaj, tamir ve bakım işlerini yapmak, Genel temizlik ve düzenin korunmasıyla ilgili kendisine verilen görevleri yerine getirmek, İlgili Bölüm Müdüründen alacağı talimatları yerine getirmek, Şirket içi yönetmeliğe ve İSG kurallarına uygun hareket etmek

  Aranan Nitelikler En az Endüstri (Makine, Elektrik, torna / tesviye) meslek lisesi mezunu B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Vardiya düzeninde çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Askerlikle ilişiği kalmamış İzmir Torbalı’da ikamet eden Erkek adaylar

 • DÖNERCİ ORHAN

  Dönerci Kalfaları DÖNERCİ ORHAN

  İzmir 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönerci Kalfaları

  DÖNERCİ ORHAN

  Ref: - 610685

  İşin Tanımı Dönerci Orhan hali hazırda 6 restoranı, imalathanesi ve 30 kişilik merkez ekibi ile kaliteden ödün vermeden 39 yıldır siz sevgili müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. ### AMACIMIZ EN KALİTELİ ETİ EN İYİ İŞÇİLİK İLE MİSAFİRLERİMİZE SUNMAKTIR ### Firmamız bünyesinde, İzmir il sınırları içerisindeki kendi bünyemizdeki noktalarımız ve franchise noktalarımızda çalışabilecek '' DÖNERCİ KALFALARI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Döner Yapımı ve gıda konusunda tecrübesi olan, Eğitime açık olan, Konuşma ve hitap şekli düzgün, 18-35 yaşlarında, En az ilkokul mezunu, Çalışmasına engel sağlık problemi olmayan, esnek çalışma saatlerine uyabilecek.

 • Cihan Deri Sanayi

  Üretim Elemanı- Suriye Asıllı Vasıfsız İşçiler Cihan Deri Sanayi

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanı- Suriye Asıllı Vasıfsız İşçiler

  Cihan Deri Sanayi

  Ref: - 599683

  İşin Tanımı DERİ İŞLEME KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ÜRETİMDE ÇALIŞACAK SURİYE ASILLI T.C. VATANDAŞI BAY VASIFSIZ İŞÇİLER ALINACAKTIR. Şehir dışından gelenler için konaklama ve yemek ihtiyaçları firmamız bünyesinde ücretsiz olarak karşılanmaktadır. NET MAAŞ+SGK+AGİ+SERVİS+YEMEK

  Aranan Nitelikler Suriye asıllı T.C. vatandaşı olan, 18-30 yaş, Bay, Vasıfsız, Üretim Elemanları alınacaktır.

 • Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Üretim ve Üretim Planlama Personeli Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim ve Üretim Planlama Personeli

  Arton Dekorasyon İç Mimarlık

  Ref: - 610958

  İşin Tanımı Hadımköy' de yer alan, iç dekorasyon ve mimarlık alanında hizmet veren fabrikamıza "Üretim ve Üretim Planlama Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise veye Meslek Yüksek Okulu mezunu, Mobilya üretiminde tecrübeli, Proje okuyabilen, tercihen Autocad programı bilen, Hadımköy, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Büyükçekmece civarında ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, İrtibat Bilgileri: Tel : 212 886 25 52 GSM : 530 387 33 47 e-mail: azengin@arton.com.tr

 • Firma Adı Gizli

  Eczaneye Yardımcı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 19-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczaneye Yardımcı

  Firma Adı Gizli

  Ref: Ecz1014 - 612198

  İşin Tanımı Eczanede yapılan işlere yardımcı olabilecek, Müşterilere gereken ilgiyi gösterebilecek,

  Aranan Nitelikler Asgari Lise Mezunu, Bayan Tecrübeli veya tecrübesiz, 18-25 yaş arasında, Bilgisayar uygulamalarına uyum sağlayabilen, Güleryüzlü, sabırlı, uyumlu, İstanbul Fatih civarında ikamet eden, Tercihen Arapça bilen çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Decart Tasarım

  Deri Kutu Kaplama Elemanı Decart Tasarım

  İstanbul Avrupa 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Deri Kutu Kaplama Elemanı

  Decart Tasarım

  Ref: - 608943

  İşin Tanımı Rami'deki fabrikamızda deri kutu kaplama işinde çalışacak bay/bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • İkon Yapı

  Kaynak Ustası İkon Yapı

  İzmir 19-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Ustası

  İkon Yapı

  Ref: - 600399

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın "İzmir Merkez Fabrikası"nda görevlendirilmek üzere "Kaynak Ustası” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu, Kaynak işlerinde deneyimli 35 Yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden/ edebilecek,

 • Firma Adı Gizli

  Eczane Teknisyeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczane Teknisyeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: Ax-ET - 590519

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa yakasındaki AVM içerisinde yer alan eczanemizde istihdam edilmek üzere Eczane Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Eczanede en az 5 yıl tecrübeli, -Eczane programlarına ve SGK sistemine aşina.

 • Firma Adı Gizli

  Mobilya Ustası Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 29-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobilya Ustası

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 601003

  İşin Tanımı Ümraniye / Ihlamurkuyu mahallesinde bulunan mobilya atölyesinde Mutfak, Banyo, Ray dolap ve Kapı ürünlerinin proje bazında imalat ve montaj işlerinin yapımı.

  Aranan Nitelikler Proje bilgisi İmalat ve montaj tecrübesi En az 5 yıl tecrübe Mutfak, Banyo, Ray dolap ve Kapı imalatında deneyimli Anadolu yakasında ikamet etmek Ehliyet olması tercih sebebidir. Usta ve kalfalar alınacaktır. NOT : Başvuru yapmak isteyen adaylar 0 ( 533 ) 961 26 22 numaralı telefon ile de ulaşabilirler.

 • Korozo Ambalaj

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar Korozo Ambalaj

  İzmir, İstanbul Avrupa 28-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar

  Korozo Ambalaj

  Ref: Ref:GENELMY - 589420

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza ;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur.( ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden(Büyükçekmece,Esenyurt,Küçükçekmece,Bahçelievler,Altınşehir ,Gürpınar, Hadımköy..vb) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Ceceli Demir

  Plazma Kesim Elemanı Ceceli Demir

  Ankara 06-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Plazma Kesim Elemanı

  Ceceli Demir

  Ref: PK-01 - 591620

  İşin Tanımı Ceceli Demir San. Ve Ticaret A.Ş. Atölyelerinde Plazma kesim işinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Outocad bilen, - Tercihen Meslek Lisesi mezunu - Tercihen Ustalık-Kalfalık Belgesine sahip - En az 2 yıl deneyimli, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Ceceli Demir

  Kesim-Büküm Elemanı Ceceli Demir

  Ankara 06-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kesim-Büküm Elemanı

  Ceceli Demir

  Ref: KB-02 - 591619

  İşin Tanımı Ceceli Demir San. Ve Ticaret A.Ş. Atölyelerinde Kesim Büküm işinde çalıştırılmak üzere elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Alanında Uzman, - Tercihen Meslek Lisesi mezunu - Tercihen Ustalık-Kalfalık Belgesine sahip - En az 2 yıl deneyimli, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka