ARAMA SONUÇLARI

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mekanik Montaj Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekanik Montaj Teknisyeni

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001433 - 611564

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mekanik montaj bölümünde proje ve montaj talimatlarına göre montaj yapılması, * Tesis kurulumunda görev alarak kurulum işlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Mekanik montaj konusunda minimum 3 yıl deneyimli, * Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, * Teknik resim okuyabilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (E-5 güzergahından Kartal, Pendik, Gebze, Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "MEKANİK MONTAJ TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İkon Yapı

  Kaynak Ustası İkon Yapı

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Ustası

  İkon Yapı

  Ref: - 600399

  İşin Tanımı Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın "İzmir Merkez Fabrikası"nda görevlendirilmek üzere "Kaynak Ustası” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Metal İşleri mezunu, Kaynak işlerinde deneyimli 35 Yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden/ edebilecek,

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Üretim Elemanları Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanları

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10045 - 599787

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Yapı Malzemeleri" alanında faaliyet gösteren lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''ÜRETİM İŞÇİSİ'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lise ve dengi okullardan mezun, Etiket yapıştırma, levha silme gibi pozisyonlarda görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan.

 • Medical Park Hastaneler Grubu

  Eczane Teknisyeni/teknikeri Medical Park Hastaneler Grubu

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczane Teknisyeni/teknikeri

  Medical Park Hastaneler Grubu

  Ref: GEBECZ1 - 595683

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Medicalpark Hastaneler Grubu Gebze Hastanemizde görevlendirilmek Üzere En az lise mezunu, İyi derece ilaç bilgisi olan, Tercihen en az 2 yıl Hastane eczanesinde tecrübeli, İletişim ve planlama becerileri gelişmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Eczane Teknikerliği Sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Eczane Teknisyen/Tekniker'i aramaktayız.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  İşçi (Nitelikli Ekip Çalışanı) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşçi (Nitelikli Ekip Çalışanı)

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10056 - 585064

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İstanbul merkezli Grup Kuruluşuna bağlı olarak İzmir’de "Çevre" sektöründe faaliyet gösteren alanında lider müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''İŞÇİ (Nitelikli Ekip Çalışanı)'' arayışımız bulunmaktadır. İŞİN TANIMI Firma prosedürlerine uygun olarak yapılacak işlemlerde (ambalaj açma, ayıklama ve toplama) Ekip Lideri tarafından kendisine verilen görevleri yerine getirmek, Tesis içerisinde gerekli kaynak, montaj, demontaj, tamir ve bakım işlerini yapmak, Genel temizlik ve düzenin korunmasıyla ilgili kendisine verilen görevleri yerine getirmek, İlgili Bölüm Müdüründen alacağı talimatları yerine getirmek, Şirket içi yönetmeliğe ve İSG kurallarına uygun hareket etmek

  Aranan Nitelikler En az Endüstri (Makine, Elektrik, torna / tesviye) meslek lisesi mezunu B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Vardiya düzeninde çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış Askerlikle ilişiği kalmamış İzmir Torbalı’da ikamet eden Erkek adaylar

 • Ned Yönetim Sistemleri

  Montaj Operatörü Ned Yönetim Sistemleri

  Bursa 26-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Montaj Operatörü

  Ned Yönetim Sistemleri

  Ref: MNT-OPR - 614332

  İşin Tanımı Üretim ekipmanlarını kullanarak belirlenen kalite standartları kapsamında üretim süreçlerini yürütmek ve sürecin prosedür ile talimatlara uygun işleyişini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde ‘’ Montaj Elemanı’’ olarak yer almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. İlkokul, ortaokul, lise ve tercihen E.M.L / Teknik lise mezunu 18-35 yaş arası Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Üretim / İmalat sektöründe kendini geliştirmek isteyen Tercihen metal veya plastik sektörü imalat konusunda deneyimli Ekip çalışmasına yatkın Bay ve Bayan adaylar

 • Decart Tasarım

  Deri Kutu Kaplama Elemanı Decart Tasarım

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Deri Kutu Kaplama Elemanı

  Decart Tasarım

  Ref: - 608943

  İşin Tanımı Rami'deki fabrikamızda deri kutu kaplama işinde çalışacak bay/bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • DÖNERCİ ORHAN

  Dönerci Kalfaları DÖNERCİ ORHAN

  İzmir 19-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönerci Kalfaları

  DÖNERCİ ORHAN

  Ref: - 610685

  İşin Tanımı Dönerci Orhan hali hazırda 6 restoranı, imalathanesi ve 30 kişilik merkez ekibi ile kaliteden ödün vermeden 39 yıldır siz sevgili müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. ### AMACIMIZ EN KALİTELİ ETİ EN İYİ İŞÇİLİK İLE MİSAFİRLERİMİZE SUNMAKTIR ### Firmamız bünyesinde, İzmir il sınırları içerisindeki kendi bünyemizdeki noktalarımız ve franchise noktalarımızda çalışabilecek '' DÖNERCİ KALFALARI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Döner Yapımı ve gıda konusunda tecrübesi olan, Eğitime açık olan, Konuşma ve hitap şekli düzgün, 18-35 yaşlarında, En az ilkokul mezunu, Çalışmasına engel sağlık problemi olmayan, esnek çalışma saatlerine uyabilecek.

 • Firma Adı Gizli

  Eczaneye Yardımcı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 15-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Eczaneye Yardımcı

  Firma Adı Gizli

  Ref: Ecz1014 - 612198

  İşin Tanımı Eczanede yapılan işlere yardımcı olabilecek, Müşterilere gereken ilgiyi gösterebilecek,

  Aranan Nitelikler Asgari Lise Mezunu, Bayan Tecrübeli veya tecrübesiz, 18-25 yaş arasında, Bilgisayar uygulamalarına uyum sağlayabilen, Güleryüzlü, sabırlı, uyumlu, İstanbul Fatih civarında ikamet eden, Tercihen Arapça bilen çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • AMEGA A.Ş.

  Kaynakçı,montajcı ve Çırak AMEGA A.Ş.

  İstanbul Anadolu 11-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynakçı,montajcı ve Çırak

  AMEGA A.Ş.

  Ref: - 616003

  İşin Tanımı Oyun eğlence sektöründe dünya genelinde faaliyet gösteren firmamızın İmalat departmanında görevlendirilmek üzere KAYNAKÇI, MONTAJCI ve ÇIRAK alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Firma merkezinin bulunduğu İstanbul Samandıra yada çevre ilçe ve semtlerde ikamet edilmesi. Grup ve takım çalışmasına uyumlu yapıda kişilik sahibi. Seyahat engeli bulunmaması Çalışma saatleri konusunda gerektiğinde mesaiye kalabilecek esnek çalışma saatlerine uyumlu olması

 • ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Cnc ve Çoklu Delik Makinesi Operatörü ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Denizli 10-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc ve Çoklu Delik Makinesi Operatörü

  ÖMS Mobilya Ve Dekorasyon

  Ref: - 608189

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere CNC ve ÇOKLU DELİK (MINIFIX) MAKİNESİ OPERATÖRÜ, MARANGOZ VE MOBİLYA MONTAJ ELEMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış Tercihen meslek lisesi veya yüksekokul mezunu Bay Denizli'de ikamet edebilecek Konusunda deneyimli elemanlar alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Mobilya Ustası Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 29-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mobilya Ustası

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 601003

  İşin Tanımı Ümraniye / Ihlamurkuyu mahallesinde bulunan mobilya atölyesinde Mutfak, Banyo, Ray dolap ve Kapı ürünlerinin proje bazında imalat ve montaj işlerinin yapımı.

  Aranan Nitelikler Proje bilgisi İmalat ve montaj tecrübesi En az 5 yıl tecrübe Mutfak, Banyo, Ray dolap ve Kapı imalatında deneyimli Anadolu yakasında ikamet etmek Ehliyet olması tercih sebebidir. Usta ve kalfalar alınacaktır. NOT : Başvuru yapmak isteyen adaylar 0 ( 533 ) 961 26 22 numaralı telefon ile de ulaşabilirler.

 • Korozo Ambalaj

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar Korozo Ambalaj

  İzmir, İstanbul Avrupa 28-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar

  Korozo Ambalaj

  Ref: Ref:GENELMY - 589420

  İşin Tanımı Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuza ;Vasıflı -Vasıfsız çalışma arkadaşları arıyoruz. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur.( ikramiye, sigorta, yemek,servis)

  Aranan Nitelikler Üretimde makina başında çalışabilecek ( extruder-kesme-matbaa ) İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden(Büyükçekmece,Esenyurt,Küçükçekmece,Bahçelievler,Altınşehir ,Gürpınar, Hadımköy..vb) Vardiyalı çalışma sistemine adapte olabilecek Askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli Çalışmaya istekli ve aktif

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka