ARAMA SONUÇLARI

 • Goya Mimarlık

  Muhasebe Personeli Goya Mimarlık

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Goya Mimarlık

  Ref: - 617806

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Tercihen Üniversite ve MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, (İşletme, İktisat, Maliye) Muhasebe Bürosu veya YMM bürosunda görev ve sorumluluk almış, Netsis programını çok iyi derecede kullanabilen, Tüm muhasebe hareketlerini Netsis muhasebe programında entegre olarak muhasebeleştirme bilgisine sahip, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübesi olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stok takibine hakim Tercihen İngilizce bilen, Bayan muhasebe elemanı,

 • Berker Elektrik

  Muhasebe Finans Asistanı Berker Elektrik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Finans Asistanı

  Berker Elektrik

  Ref: - 617805

  İşin Tanımı %100 Yabancı ortaklı fimamızın Muhasebe Finans bölümünde çalışmaya istekli; Satış ve Alış Faturalarının muhasebe sistemine girişini yapacak Satış faturalarının muhasebesel kurallara uygunluğunu kontrol etmek ve gerekli düzeltmeleri yapmak, Satış faturalarını kesmek, BA-BS bildirim formlarının hazırlanması safhasında firmalarla ilgili mutabakatları yapmak, Tüm işlemlere ait evrakları günlük bazda klase etmek. Muhasebe Finans müdürüne görev tanımındaki diğer bazı görevlerde kendisine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Muhasebe programı olarak Tiger kullanabilen. Tek düzen hesap planına vakıf Ümraniyede Buyaka etrafında ikamet eden İngilizce öğrenmeye istekli.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İdari İşler Sorumlusu KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Sorumlusu

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-İDR - 617804

  İşin Tanımı İdari İşler konusunda deneyimli, Tüm işlere ait kayıtların tutulması, raporlanması, İşyerinin güvenliği, kapı giriş ve çıkışların denetiminin yapılması, Personelin ulaşım, güvenlik organizasyonu konularında sorumlu olunması, Personel servislerinin ve güzergahlarının denetlenmesi, Yemekhane ve çay ocakların hijyeninin sağlanması, yemek listelerinin hazırlanması, Şirket araçlarının bakımı, organizasyonu ve yönetiminin sağlanması, Tesislerin ve idari binaların temizlik ihtiyaçlarının tespit edilmesinde ve gerekli ihtiyaçların sağlanmasından sorumlu olacak "İdari İşler Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans veya MYO mezunu İletişimi kuvvetli, disiplinli, dikkatli, ve sorumluluk sahibi, Beşeri ilişkilerde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, İdari İşler sürecinde en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.

 • SER DANIŞMANLIK

  Ar-Ge Proje Sorumlusu SER DANIŞMANLIK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ar-Ge Proje Sorumlusu

  SER DANIŞMANLIK

  Ref: - 617803

  İşin Tanımı Firmamızın Ar-Ge Projeleri departmanında yetiştirilmek üzere; teknoloji gelişimine meraklı, proje döngüsü yönetimi konularına ilgi duyan, farklı projelerde yeni deneyimler edinme heyecanına sahip, ülkenin ekonomik sorunlarıyla ilgilenen, uzun vadeli çalışabileceğimiz ekip arkadaşları arıyoruz. İşin Tanımı: Danışmanlığını yaptığımız ve Ar-Ge Merkezi ve TÜBİTAK'a başvuru yapan firmaların projelerine danışmanlık yapılması Projelerin, Ar-Ge sistematiğine uygun olacak şekilde planlanması, gerektiği durumlarda süreçler konusunda yol gösterilmesi, Ar-Ge sürecini sağlıklı kılacak şekilde teknik yönlendirmelerde bulunması Proje dosyasının ilgili bakanlık ve TÜBİTAK kriterlerine uygun bir şekilde yazılması/hazırlanması Gerekli olduğu takdirde üniversiteden konuya ilişkin danışman bulunması, firma ile akademisyen arasındaki koordinasyonun sağlanması Proje süresince ilerleme raporların hazırlanması

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisi ya da Endüstri Mühendisi Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli Yazılı ifade becerisine sahip Tercihen Firmamız Ar-Ge projelerine danışmanlık yapmaktadır.Ehliyet sahibi, araç kullanabilen İnsan ilişkileri, diksiyonu, grup içi iletişimi düzgün Ulaşım sıkıntısı olmayan (İşyeri Acıbadem metrobüs durağına yakındır) Seyahat engeli bulunmayan

 • İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Marka Yönetici Asistanı İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Yönetici Asistanı

  İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: MRKASİS - 617800

  İşin Tanımı İpekyolu Kuyumculuk Şirketi 1970 yılında kurulmuştur. Seibu, Sette Ve Doliche ile birlikte grup şirketi olarak yoluna devam etmiştir. Türkiye'de takı sektöründe kendini ispat etmiş olmanın verdiği güvenle perakende mağazalar zinciri kurmaya başlamıştır. Yönetim anlayışından iş disiplinine, kullandığı teknolojiden İnsan Kaynaklarına kadar, sürekli gelişim vizyonuna sahiptir. Sahip olduğu bu değerle her geçen gün performansına ve büyüklüğüne artı bir değer vermektedir.İpekyolu Kuyumculuk yaptığı dizaynlarla otantik ve engin Türk takı motiflerini çağdaş dünya takı modasıyla birleştirerek 96 ülkede ihracat yaparak alanında haklı bir yer sağlamıştır. İpekyolu Kuyumculuk sizlere takı sektöründe binlerce çeşit ürün ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize sağladığımız müşteri memnuniyeti sonucu bir dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz.?

  Aranan Nitelikler Sette'de görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Tercihen AVM mağazalarında kiralama ve sözleşme sürecinde bilgi sahibi, İletişim ve müzakere becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi/ Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ms Office programlarına hakim, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağaza kira sözleşmelerinin taslağını ve kiralama fizibilite raporlarını hazırlayabilen, 22-30 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Bayan,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Brandium AVM - Kasiyer Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Brandium AVM - Kasiyer

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: BR-KASİYER - 617799

  İşin Tanımı MADAME COCO ATAŞEHİR BRANDIUM AVM Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan KASİYER olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Anatolia Park H.E Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

  Bayan Mutfak Elemanı (Ahcı) Anatolia Park H.E Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayan Mutfak Elemanı (Ahcı)

  Anatolia Park H.E Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

  Ref: - 617797

  İşin Tanımı Çekmeköy civarındaki kurumumuzda 30 kişiye SABAH ÖĞLE VE AKŞAM yemeklerini verebilecek iyi yemek yapan YATILI bayan mutfak elemanı aranmaktadır. Uzun süreli çalışabilecek ciddi adayların acilen müracaatları.

  Aranan Nitelikler Yatılı BAYAN eleman (45 yaşını geçmemiş), Ücretsiz lojman (içinde duş ve tuvaleti olan), Eş ve çocuk problemi olmayan, En az ortaokul ya da meslek okulu mezunu, Tercihen daha önce benzer bir işde çalışmış (ahçı yardımcısı bonservisi olan) Sigara kullanmayan.

 • Academytech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

  Network Uzmanı Academytech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Network Uzmanı

  Academytech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

  Ref: NW14 - 617796

  İşin Tanımı AcademyTech Bilgi Teknolojileri olarak, İstanbul ofisimizde Network Uzmanı/Eğitmeni ünvanı ile görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları aramaktayız. 1999 yılında Eğitim Sektörünün lideri olma hedefiyle yola çıkan; AcademyTech, Cisco Systems' ın Türkiye'deki en önemli eğitim iş ortağı olarak özellikle ileri düzeydeki eğitimleri ile hem bireysel hemde kurumsal eğitim pazarının bu konudaki lideri durumunda olup, Doğu Avrupa bölgesinin EN HIZLI GELISIM GOSTEREN VE EN YENILIKCI (Innovation) ödülü sahibidir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Bilgisayar Programcılığı veya Mühendislik Fakültesi mezunu, - Tercihen CCNA veya CCNP sertikasına sahip, - En az 2 yıl saha tecrübeli - Tercihen eğitmenlik tecrübesine sahip - Tercihen eğitim verebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip - Cisco cihazları ile proje yapmış veya yönetmiş - Seyahat engeli olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  Customer Service Manager BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Customer Service Manager

  BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  Ref: CSM_01 - 617795

  İşin Tanımı Britannia Garment Packaging, the Turkish subsidiary of Britannia Labels Ltd., the well known global supplier of labels and packaging to the garment industry, is actively seeking a Customer Service Manager. The role will involve overall responsibility for customer service in the company as well as liaison with the UK head office and direct contact with some export and UK based customers. The Customer Service Manager reports directly to the General Manager. The successful candidate will be experienced in the label sector, will have a very good command of written and spoken English, will be adept at dealing with detail and will be accustomed to working under pressure and meeting targets. If it is relevant, it is necessary that compulsory military service has been completed. The company is located in Haramidere and working conditions are very good. A very competitive salary will be offered together with all of the normal benefits. Please apply, with a covering letter and CV (including a recent photograph), both in English, to

  Aranan Nitelikler

 • Yargıcı

  Kasiyer - Zorlu Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - Zorlu

  Yargıcı

  Ref: Y-KASZOR - 617794

  İşin Tanımı Zorlu mağazamızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • KARE SİGORTA ACENTELİĞİ

  Sigorta Uzmanı KARE SİGORTA ACENTELİĞİ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta Uzmanı

  KARE SİGORTA ACENTELİĞİ

  Ref: - 617793

  İşin Tanımı Sigorta acenteliğinde teknik masada çalışılacak SEGEM BELGELİ

  Aranan Nitelikler Sigorta branşlarından bilgisi olan ,özellikle (yangın poliçelerinde deneyimli ),kasko ,trafik, iş yeri, inşaat poliçelerinde bilgisi bulunan diksiyonu düzgün ,uyumlu, öz güveni tam olan ofis içinde çalıştırılmak üzere 2 uzman SEGEM BELGELİ bay/bayan eleman alınacaktır

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: MU1114 - 617792

  İşin Tanımı Tarım ve hayvancılık üzerine faaliyet gösteren şirketimiz için "GENEL MUHASEBE UZMANI" arayışmız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitlerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe alanında min 3 yıl tecrübeye sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Kansan Makina LTD.ŞTİ.

  Muhasebe Elemanı Kansan Makina LTD.ŞTİ.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Kansan Makina LTD.ŞTİ.

  Ref: muh-01 - 617791

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Netsis Muhasebe programını kullanabilen, MS Office(özellikle Excel) uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, Genel muhasebe,cari hesap,fatura düzenleme konusunda tecrübeli ve e-fatura konusunda bilgi sahibi, Genel muhasebe evrak kayıtları,takibi ve dosyalama işlerini yürütebilecek, İletişim becerileri yüksek,takım çalışmasına uyumlu,sorumluluk bilinci ile hareket edebilecek, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, 30 yaşını aşmamış bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Buca/Şirinyer-Gaziemir ve Torbalı'dan servisimiz vardır.

 • Adil Işık Group

  Dıgıtal Pazarlama Yetkilisi Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dıgıtal Pazarlama Yetkilisi

  Adil Işık Group

  Ref: DISAPA2014 - 617790

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Perakende sektöründe deneyimli "Digital Pazarlama Yetkilisi" arıyor.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl deneyimli, Web sitelerinin içerik ve iş akış süreçlerini takip edecek, Digital mecralarda satınalma, planlama, ve operasyon aşamalarını takip edecek, SEO, Re-targeting, Affililiates, Sosyal Medya, Google ve e-mail marketing kanallarının optimum kullanılmasına destek olacak, Moda ve tasarım trendlerini yakından takip eden, Alanındaki yeni teknolojileri takip eden, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • SBN Sigorta

  Yazılım Analisti Yardımcısı(Pl/sql) SBN Sigorta

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılım Analisti Yardımcısı(Pl/sql)

  SBN Sigorta

  Ref: YZANYRD. - 617789

  İşin Tanımı Genel Müdürlüğümüz Bilgi Teknolojileri ve Ar-Ge Birimine; *Devam eden ve yeni başlayacak olan Projelerde veritabanı geliştirmelerinde görev alabilecek, *Şirket bünyesinde kullanılan mevcut raporlarla ilgili talepleri yerine getirmek, değişiklikleri gerçekleştirmek, *Yeni rapor taleplerini yerine getirmek *Yeni raporlama projelerinde görev alacak Yazılım Analisti Yardımcısı(PL/SQL) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya benzeri 4 yıllık bölümlerinden mezun, *Yazılım geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Oracle PL-SQL teknolojisi ile yazılım geliştirme tecrübesine sahip, kurumsal projelerde yer almış, stored procedure, function, trigger yazabilen, *Veri tabanı tasarımı ve ilişkisel veri tabanı mimarisi konularında bilgili, *Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi olmak tercih sebebidir, *Yeni teknolojilere, öğrenmeye ve gelişmeye açık, *İyi derecede ingilizce bilen, *Sorumluluk sahibi ve dikkatli çalışan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Enplus

  Marmara Forum Takım Arkadaşları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marmara Forum Takım Arkadaşları

  Enplus

  Ref: MForum1 - 617787

  İşin Tanımı Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen MARMARA FORUM ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MARMARAFORUM Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okullarından mezun, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Dagi

  Muhasebe Uzmanı Dagi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Dagi

  Ref: MUZ01 - 617786

  İşin Tanımı İstanbul /Avrupa Yakası/ Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere " Bay Muhasebe Uzmanı " aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe çalışmış, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Zaman yönetiminde etkin, Mesleki mevzuata hakim ve mevzuatı takip eden, Genel muhasebe, beyannameler ve yasal bildirimler, mali tablolar, e-defter, e-fatura konularında deneyimli, Maliyet muhasebesi, ithalat-ihracat muhasebesi konularında tecrübe sahibi, Disiplinli çalışan, verilen görevleri eksiksiz ve zamanında takip eden, SMMM belgesine sahip, Office programlarına iyi derecede hakim, Nebim V3 programını kullanabilen, Tercihen UFRS bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay,

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-Forum Ankara AVM Rossmann

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Görevlisi-Forum Ankara AVM

  Rossmann

  Ref: MSG-06-19 - 617785

  İşin Tanımı Forum Ankara AVM'de bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • SBN Sigorta

  Teknik Operasyon Yönetmen Yardımcısı-Uzman SBN Sigorta

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Operasyon Yönetmen Yardımcısı-Uzman

  SBN Sigorta

  Ref: T.O.U.Y.Y - 617784

  İşin Tanımı Genel Müdürlüğümüz Teknik İşler Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere Yönetmen Yardımcısı-Uzman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Sigorta sektöründe en az 4-8 yıllık tecrübeye sahip. *Tercihen sigorta şirketlerinin Genel Müdürlüklerinde çalışmış olan, * İlişki becerisi gelişmiş, sorumluluk sahibi, *Analitik düşünmeyi benimsemiş, *Disiplinli çalışma alışkanlığına sahip, planlama ve ekip yönetme becerisi gelişmiş, * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, *Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, * İş takibi ve koordinasyon yeteneğine sahip, * MS Ofis programlarını çok iyi bilen, * Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış, * 35 yaşını aşmamış, Teknik İşler Müdürlüğü'nde görev alacak Yönetmen Yardımcısı ve Uzman arıyoruz.

 • Baldur Süspansiyon Üretim

  İnsan Kaynakları Uzmanı Baldur Süspansiyon Üretim

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Uzmanı

  Baldur Süspansiyon Üretim

  Ref: - 617783

  İşin Tanımı 2014 yılı ortalarında faaliyete geçen firmamıza teknik ve idari insan kaynakları sorumlusu aramaktayız. Faaliyet Türü: Geliştirme, üretim ve ticari araçlar için otomotiv parçaları pazarlama, özellikle ağır ticari araçlar için süspansiyon üretimi. Iş tanımı: Teknik ve İdari İnsan Kaynakları Sorumlusu SORUMLULUKLAR, GÖREVLER İnsan Kaynakları Bilgi Sistemi · İşe girişler, işten çıkarmalar hakkında güncellenmiş bilgileri tutmak, toplamak, dosyaları tek tek (fiziksel dosya) yönetmek. · Çalışanların kişisel ve profesyonel bilgilerinin yer aldığı veri tabanını güncellemek ve merkezileştirmek. Veri güncellemelerini doğru ve zamanında yapmak ve yönetmek, gerektiğinde ilgili departmanlarla iletişime geçmek. İşçi Mazeretlerinin ve Devamsızlıklarının Kontrolü · Fabrikada bulunma yükümlülükleri ve kontrol prosedürleri hakkında çalışanları bilgilendirmek. · Hastalık, kaza, mesai veya diğer mazeret durumlarında gerekli belgeleri hazırlamak ve ilgili departmanları bilgilendirmek. Bordro Yönetimi · Devamsızlık, hastalanma, işe geç kalma, çalışma saatleri, fazla mesai veya diğer mazeretlerle ilgili bilgileri toplamak ve bordro dosyasına eklemek. Personelin seçimi ve işe alınması · Gelen özgeçmişleri filtreleyip arşivlemek, istenildiği takdirde özgeçmişleri veri tabanında saklamak. · İş ilanlarını gazetelere, internete koymak ve geçici iş gücü sağlayan firmalarla konuşmak. Eğitim yönetimi için destek Yardımcı Fonksiyonlar · Güvenlik servisi, resepsiyon ve yemek şirketinin idari kontrolünü sağlamak. Genel Fonksiyonlar · Kalite yönetimi sistemlerinin hükümlerini, çevre yönetimini, iş yerinde sağlık ve güvenlik yönetimini kontrol ve koordine etmek ve teşvik etmek. · Şirketin gelişmesi ve yenilikçi olması adına öneriler geliştirmek ve sunmak. ÜCRET Adayının tecrübesi ve sunduğu değerlere göre belirlenecektir.

  Aranan Nitelikler ADAY PROFİLİ Temel Eğitim İnsan Kaynakları, Hukuk, Ekonomi, İşletme ve Yönetim alanlarında lisans sahibi olmak veya İnsan Kaynakları’ı alanında yüksek lisans yapmış olmak. Gerekli Tecrübe Benzer pozisyonda ve tercihen endüstriyel bir firmada minimum 3 sene çalışmış olmak. Gerekli Diller Türkçe ve İngilizce, tercihen İspanyolca Başvuru için: Lütfen özgeçmişinizi Bay Alonso adına jc.alonso@baldur.com.es adresine e-posta ile gönderiniz. Gebze yada İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka