ARAMA SONUÇLARI

 • Karaca Endüstriyel Elektronik Ltd.Şti.

  Pazarlama Sorumlusu Karaca Endüstriyel Elektronik Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Pazarlama Sorumlusu

  Karaca Endüstriyel Elektronik Ltd.Şti.

  Ref: PS - 608164

  İşin Tanımı Elektrik & elektronik Sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin ürünlerini pazarlayan ekibe dahil olmak üzere tecrübeli pazarlamacı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu - Pazarlamada tecrübeli - Yurtiçi seyahat engeli olmayan - Rekabetçi - Prezantabl - Askerlikle ilişiği bulunmayan

 • Ozon Tekstil

  İhracat Müşteri Temsilcisi (Triko) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  İhracat Müşteri Temsilcisi (Triko)

  Ozon Tekstil

  Ref: TMT2109 - 608163

  İşin Tanımı Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Ürünün maliyetlerinin belirlenmesi, Sipariş almak için teklif dosyalarının hazırlanması, Ürüne ilişkin müşteri onaylarının takip edilmesi, Koleksiyon oluşturmak, koleksiyon numunelerinin hazırlanmasını sağlamak, Siparişin üretim sürecini ve termini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Triko Hazır Giyim alanında deneyimli, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış ve Pazarlama alanlarında en az 3 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • DeFacto

  Merchandiser DeFacto

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Merchandiser

  DeFacto

  Ref: İMT2109 - 608162

  İşin Tanımı Merchandising starting from development, including sampling, pricing and production until shipment for another customers, Following up the circular knitwear product developments, Establishing new relationships.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree, preferably from Textile / Industry Engineerging or Administration Sciences, Minimum 3 years of experience in knitting export production group, Experience in customer relations, planning, costing, reporting and operational processes, Very good command of English, preferably with knowledge of Spanish as a 2nd language Pro-active, quality and result-oriented, change and improvement oriented, Plannig, organization and problem solving skills, Well developed teamworking, time management and communication skills, No military obligation (for male candidates), Residence or able to residence in Istanbul European Side.

 • Ozon Tekstil

  Tedarik Müdürü(Triko) Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Tedarik Müdürü(Triko)

  Ozon Tekstil

  Ref: TTM2109 - 608160

  İşin Tanımı Üretimle ilgili sorunları çok yakından takip ederek, üretim süreçleri ile ilgili karar vermek, Takım içindeki pozisyonların yönetilmesi, Müşteri ilişkileri ve tüm proses süreçlerinin yönetimi, Kritik Yolun oluşturulması ve takibi, Fiyatlandırma süreçlerinin ve kapasite planlamalarının yapılması, Takımın performansı ve üretim süreçleriyle ilgili gerekli raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe Triko alanında 5 yılı yöneticilik olmak üzere en az 10 yıl deneyimli, Müşteri İlişkileri, Tedarik Zinciri Yönetimi, Üretim Maliyet Planlama, Raporlama ve Operasyonel süreçlerde deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Ozon Tekstil

  Sourcing Manager Ozon Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Sourcing Manager

  Ozon Tekstil

  Ref: TSM2109 - 608159

  İşin Tanımı Following the productıon-related problems up very closely and deciding about their deadlines. Managing all the positions in the team, Managing customer relations, following the all processes of the order Ensuring creation of the Critical Path, Practising capacity plannings and pricing processes, Prepearing all needed reports regarding the performance of the team and the situatıon of production process.

  Aranan Nitelikler Bachelor degree from a reputable university in a related field, preferably from Textile/Industry Engineerging or Administration sciences, Experience for 5 years as manager , totaly 10 years in the field of tricot, Experience in customer relations, supply chain management, production, planning,costing, reporting and operational processes, Pro-active, quality and result-oriented, change and improvement oriented, Plannig, organization and problem solving skills, Well developed teamworking, time management and communication skills, No military obligation (for male candidates), Residence or able to residence in Istanbul European Side.

 • Firma Adı Gizli

  Brand&communication Manager Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Brand&communication Manager

  Firma Adı Gizli

  Ref: BCM09 - 608158

  İşin Tanımı University degree, preferably with focus on economics, business administration or public relations, Minimum 3 years of experience in direct marketing, brand development, business management or related field, Excellent written and verbal communication skills both in Turkish and English, Good knowledge and efficient use of MS Office programs, Strong communication, leadership and interpersonal skills, Ability to think creatively and innovatively.

  Aranan Nitelikler The candidate will be responsible for; Propose and coordinate brand management and development initiatives, Ensure company branding compliance and training of related market organizations, Manage PR activities, Develop event concepts, Develop and provide marketing communication materials, Internal communication, (intranet, company magazine, etc.) Local events and fairs management, Catalogue development management, Manage Brand&Communication budget.

 • Nokta Kırtasiye

  Satış Danışmanı Nokta Kırtasiye

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Satış Danışmanı

  Nokta Kırtasiye

  Ref: - 608157

  İşin Tanımı Mağazamızın kırtasiye, kitap, oyuncak reyonlarında görev yapabilecek "REYON SORUMLULARI ," aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Kırtasiye satışı konusunda deneyimli, Ms Office programları kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Bay-Bayan.

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Mağaza Müdürü Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: BBWMM - 608156

  İşin Tanımı Bath and Body Works İstinyepark mağazasında görevlendirmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda en az 2 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek Güleryüzlü, pozitif, dinamik

 • Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Bath&body Works - İstinyepark - Kasiyer Shaya Mağazacılık A.Ş.

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Bath&body Works - İstinyepark - Kasiyer

  Shaya Mağazacılık A.Ş.

  Ref: SK0606 - 608155

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli

 • Yelda İnşaat

  Üretim Ve İmalat Mühendisi Yelda İnşaat

  İzmir Bugün

  DETAY

  Üretim Ve İmalat Mühendisi

  Yelda İnşaat

  Ref: - 608154

  İşin Tanımı İzmir Pancar'da bulunan Çelik Konstrüksiyon imalat konusunda hizmet veren fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Makine Mühendisleri" aranmaktadır. Çelik konstrüksiyon imalat konusunda en az 3 yıl deneyimli. Autocad ve mesleki diğer çizim programlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen İZMİR'de ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

 • GeBe

  Mağaza Müdür Yardımcısı Mall Of İstanbul A.v.m GeBe

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdür Yardımcısı Mall Of İstanbul A.v.m

  GeBe

  Ref: - 608153

  İşin Tanımı Hamile Modasının Tüm Dünyada etkin markası GeBe, İstanbul Avrupa yakasında yer alan MALL OF İSTANBUL mağazası için Mağaza Müdür Yardımcısı arıyor, Kurumsal bir ortamda çalışmak isteyen, Müşteri memnuniyeti için maksimum özenle çalışmayı yaşam tarzı edinmiş, Ailemizin parçası olarak uzun soluklu çalışacak,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakendecilik - Mağazacılık konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Satışı bir yaşam biçimi olarak gören, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Olgun davranış biçimine sahip, Yönetim kabiliyeti gelişmiş. Ekip çalışmalarında başarılı, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Verilen hedeflere ulaşmak için bölgesel çalışmalar da yapabilecek, BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI arıyoruz. www.e-gebe.com

 • Ind Yazılım Bilişim Teknolojileri

  Yazılım Destek Uzmanı Ind Yazılım Bilişim Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Yazılım Destek Uzmanı

  Ind Yazılım Bilişim Teknolojileri

  Ref: - 608152

  İşin Tanımı İstanbul Anadolu Yakası ofisimizde, Kurumsal yazılım projelerinde, Web tabanlı uygulama yazılımları geliştirilecektir. Görev ve Sorumluluklar Detaylı olarak iş süreçlerinin analizi Analiz edilen yapıların gereksinimlere ve ihtiyaçlara uygun olarak gereken düzenlemeleri içerecek şekilde kurgulanması ve iş birimleriyle çalışılması Mevcut yazılımın iş birimleriyle ve yönetimle karar birliğine varılarak netleştirilmesi ve otomasyon sürecinin yönetilmesi IT’ ye gelen yazılım taleplerinde şirket altyapı ve ihtiyacına göre düzenleme ve ön analiz çalışmalarının koordine edilmesi, gerektiğinde iş birimlerine iş danışmanlığı verilmesi Geliştirilen talep ve projelerin test ortamında test edilmesine ilişkin akış ve kontrollerin belirlenmesi, dokümante edilmesi ve test sonuçlarının ilgili birimlere iletilmesi Test ortamı ve gerçek ortamda çıkan sorunların çözümüne destek verilmesi, gerektiğinde son kullanıcılara destek olunması Ürünlerin gerçek ortama taşınma sürecinde rol oynanması

  Aranan Nitelikler Java/J2EE konusunda uzman, Analitik bakış açısına sahip, vizyon sahibi olan, Problem çözmeyi seven, Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı çalışabilecek, Strese dayanıklı, proaktif, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yerel yönetimler konusunda bilgi sahibi, Tercihen muhasebe mevzuatı konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik problemi olmayan, İstanbul'da ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • SARF-NET Bilgisayar

  Satış Temsilcisi SARF-NET Bilgisayar

  Adana, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Satış Temsilcisi

  SARF-NET Bilgisayar

  Ref: - 608151

  İşin Tanımı Elektrik /Elektronik, Bilgisayar ve İletişim sektöründe OOKAY LED, OOKAY-U.S.A markaları adı altında 2000 yılından bu yana ithalat yapmaktayız. Ürünlerimizin satışını yapmak üzere ofis içerisinde veya sahada çalışacak Bayan Satış Temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MS Office uygulamalarina hakim, Üniversite mezunu, İkna kabiliyeti yuksek, iletisim ve satış becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Satış alanında kariyer hedefi olan Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip

 • Cosmed

  Güzellik Uzmani Cosmed

  Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Çorum, Diyarbakır, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Samsun, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Güzellik Uzmani

  Cosmed

  Ref: GU2109 - 608150

  İşin Tanımı Dermokozmetik sektörünün hızla gelişmekte olan markası COSMED, büyüyen kadrolarında görevlendirilmek üzere yenilikçi, enerjik ve yüksek motivasyonlu kişileri GÜZELLİK UZMANI olarak çalışmaya davet ediyor. MYO ya da en az lise mezunu, Estetisyenlik/Cilt Bakımı/Saç Bakımı eğitimi, kursu, diploma ya da sertifikasına sahip, Dermokozmetik veya kozmetik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Cilt bakımı ve uygulaması yapabilen, İletişimi kuvvetli, satış kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, Sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan,

  Aranan Nitelikler Aylık program dahilinde, bayi eczanelerimizde COSMED’i ve ürünlerimizi en üst düzeyde temsil etmek, Bilgisayar üzerinden saç ve cilt analizi yaparak ürün tanıtımı ve satışı gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti yaratarak marka sadakatini sağlamak, Verilen hedefleri realize etmek ve raporların eksiksiz bir şekilde merkeze ulaşmasını sağlamak

 • Bornova OSGB

  Satış Pazarlama Elemanı Bornova OSGB

  İzmir Bugün

  DETAY

  Satış Pazarlama Elemanı

  Bornova OSGB

  Ref: - 608149

  İşin Tanımı Iş sağlığı ve güvenliği konusunda çalışan şirketimize satış ve pazarlama konusunda bayan eleman alınacaktır

  Aranan Nitelikler Iletişimi kuvvetli araba kullanabilen sabırlı bayan eleman

 • Al-kor Makina

  Üretim Mühendisi (Sac Metal) Al-kor Makina

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Üretim Mühendisi (Sac Metal)

  Al-kor Makina

  Ref: SacÜretim - 608148

  İşin Tanımı Otomotiv ana ve yan sanayinde faaliyet gösteren şirketimizin, Pres Üretim bölümünde görevlendirilmek üzere ÜRETİM MÜHENDİSİ arıyoruz. - Üretimdeki iş akışını düzenli takip etmek ve üretim planına uygunluğunun kontrolünü gerçekleştirmek, - Üretimdeki sorunları,oluşan iş gücü,zaman vs. kayıplara karşı, iş yapış şekillerini ve mevcut iş akışı da dahil tüm süreçleri sorgulayaraki, kesin ve kalıcı önlemler almak. - Üretime ait verilerin günlük,haftalık,aylık raporlama,aksaklık ve kayıplara karşı çözüm önerileri sunmak ve periyodik kontrolünü sağlamak. - Verimliliği ve kaliteyi artıracak çalışmalarda bulunmak, farklı yöntemler geliştirmek.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, - Fabrikaların Sac metal üretim alanında yöneticilik pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, - Tercihen otomotiv ve yan sanayinde deneyimli, - İyi derecede ingilizce bilen - Ms Office programlarına hakim, - Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, - Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak.

 • Al-kor Makina

  Sac Kalip Tasarimcisi Al-kor Makina

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Sac Kalip Tasarimcisi

  Al-kor Makina

  Ref: Sac - 608147

  İşin Tanımı Otomotiv ana ve yan sanayinde faaliyet gösteren şirketimizin, AR-GE / ÜR-GE Tasarım bölümünde görevlendirilmek üzere Sac Kalıp Tasarımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sac metal (prograsif) kalıp tasarımında deneyimli, Kalıbın modellemesini yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Üniversite, Teknik Eğitim Fakültesi ve/veya MYO mezunu, Unigraphics,Solidworks, Catia programlarından en az birine hakim, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak, Tercihen Otomotiv, Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Avrupa yakasında ikamet edebilecek Bay/Bayan adaylar.

 • Firma Adı Gizli

  Stok Sayım Ve Kontrol Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Stok Sayım Ve Kontrol Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: STSAYSOR - 608146

  İşin Tanımı El terminali kullanarak, Türkiye genelindeki mağazalarımızın stok kontrol operasyonlarını yürütecek ve Merkez depo sayımlarını gerçekleştirecek Stok Sayım ve Kontrol Sorumlusu aramaktayız

  Aranan Nitelikler Genel Müdürlük bünyemizde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu (Tercihen üniversite mezunu) Sayım konusunda tecrübeli, Tercihen Netsis Programını bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,

 • Mayoral Mağazalar

  Mağaza Müdürü-Marmara Forum Avm Mayoral Mağazalar

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdürü-Marmara Forum Avm

  Mayoral Mağazalar

  Ref: MM120113 - 608142

  İşin Tanımı Avrupanın en büyük üreticilerinden İspanyol çocuk giyim firması Mayoral'ın Bakırköy Marmara Forum mağazasına bayan "Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Bayan, en az lise mezunu Mağazacıkta tercihen çocuk giyimde deneyimli MS Office programlarını bilen, 40 yaşını aşmamış, Satış odaklı

 • AVANTGARDE HOTEL

  Çevre Mühendisi AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Çevre Mühendisi

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: CVRMHNDS001 - 608137

  İşin Tanımı Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel,catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Avantgarde Collection zincirini tamamlayan marka otel ve catering hizmetleri ise ,Avantgarde Collection Taksim , Avantgarde Collection Levent , Avantgarde Collection Yalıkavak , Avantgarde Collection Taksim Square ile Mejor Costa Bar & Lounge ,Avantgarde Catering ve Ace Restaurant & Longe 'dan oluşmaktadır. Avantgarde Collection Levent Avantgarde Collection Levent 'te 63 adet Deluxe ,14 adet Grand Deluxe,4 adet Superior Deluxe ve 3 adet Residential Suit olmak üzere birbirinden özel 84 oda ile hizmet vermekte, yine 1000m2'ye yayılmış alanda kapalı yüzme havuzu , 2 sauna, 2 Türk Hamamı ,gym ve pilates/ yoga stüdyosu ,kuaför ve 5 adet terapi odası ile misafirlerine hizmet vermektedir.İş toplantıları, gala yemekleri , kına ve düğün organizasyonları ve kişiye özel her türlü etkinlik için 242 metrekareye yayılan aynı anda 200 kişiye hizmet verebilen balo ve toplantı salonları bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. En az 2 yıl tecrübeli olmak. Autocad Programını iyi kullanabiliyor olmak. MS Office programlarına hakim olmak . Askerliğini yapmış, aktif araç kullanabiliyor olmak. Dinamik,Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olmak. Eğitimcinin eğitimi sertifikasına sahip olmak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka