ARAMA SONUÇLARI

 • Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  Metal İşlerinde Çalışacak Eleman Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  İzmir, Manisa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Metal İşlerinde Çalışacak Eleman

  Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  Ref: - 610445

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda metal işlerinde çalışacak Bay ve Bayan eleman aramaktayız. Manisa ve İzmir haricindeki illerde ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

  Aranan Nitelikler Metal işlerinde üretimde çalışacak (Punta kaynaklarda, preslerde, emaye bölümünde, montajda, gazaltı kaynak bölümünde) Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, 18 - 45 yaşları arasında Bay ve Bayan Manisa Merkez’de veya İzmir'de servis güzergahına uygun ikamet eden İzmir servis güzergahı; Bornova Manisa kavşağı, Ankara Asfaltı, Yeşildere, Karabağlar Orcaner, Bozyaka, Yeşilyurt Mezarlık, Hıfzısıhha

 • Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  Kalıpçı/kaynakçı/emaye Bölümü Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  İzmir, Manisa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalıpçı/kaynakçı/emaye Bölümü

  Batı Pres Makina Kalıp İmalat Sanayi

  Ref: - 592089

  İşin Tanımı Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda farklı departmanlarda görevlendirilmek üzere personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kalıphanede Çalışacak Torna ve Freze kullanabilen Kalıphane elemanı, Gazaltı kaynak makinalarında operatörler Emaye bölümünde çalışacak operatörler Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, 25 - 45 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay. İzmir (Karabağlar,Bozyaka,Manavkuyu,Bornovalokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır) veya Manisa Merkez’de ikamet eden

 • Tekpan Pano

  Kaynak Elemanı Tekpan Pano

  İzmir 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Elemanı

  Tekpan Pano

  Ref: - 610433

  İşin Tanımı Kemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden BAY

 • Tekpan Pano

  Üretim Personelleri Tekpan Pano

  İzmir 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Personelleri

  Tekpan Pano

  Ref: - 610431

  İşin Tanımı İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere;Montaj Operatörü Boyahane Elemanı Punta Operatörü Zımpara Tesviye Operatörü Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir. Çalışmak istediğiniz pozisyonu ön yazınızda bildirmenizi rica ederiz.

 • Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Kaynak/üretim Şefi Çeksan Yol Süpürme Araçları

  İzmir 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak/üretim Şefi

  Çeksan Yol Süpürme Araçları

  Ref: - 608628

  İşin Tanımı Sektöründe lider olan firmamızın, kaynak bölümünde görevlendirilmek üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' KAYNAK ŞEFİ '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik öğretmen, ilgili meslek yüksek okullarından veya fakülte mezunu, Kaynak processinden anlayan, Üretilen parçaların süreç kontrollerini yapacak, Kaynak bölümünün planlama ambar ile koordinasyonunu sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış.

 • Akp Otomotiv

  Alüminyum Kaynak Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Alüminyum Kaynak Operatörü

  Akp Otomotiv

  Ref: ALKAY01 - 569442

  İşin Tanımı - Lise veya E.M.L. mezunu - Mesleki eğitim belgesi olan - Askerliğini yapmış - Alüminyum kaynağında tecrübeli - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - 25 - 35 yaşlarında - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Alüminyum Kaynak Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Akp Otomotiv

  Oksijen-Tig Kaynak Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oksijen-Tig Kaynak Operatörü

  Akp Otomotiv

  Ref: KAY02 - 569228

  İşin Tanımı - Lise veya E.M.L.Mezunu - Askerliğini yapmış - 25 - 35 yaşlarında - Oksijen-Tig kaynağında tecrübeli - En az 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun iş temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamıza , Oksijen-Tig Kaynak operatörleri alınacaktır.

 • Akp Otomotiv

  Punta Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Punta Operatörü

  Akp Otomotiv

  Ref: PUN01 - 565309

  İşin Tanımı - 25 - 30 yaşlarında - Punta operatörü olarak çalışmış - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Punta Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Akp Otomotiv

  Kaynak Operatörü Akp Otomotiv

  Bursa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Operatörü

  Akp Otomotiv

  Ref: KAY01 - 564569

  İşin Tanımı - Lise veya E.M.L.Mezunu - Askerliğini yapmış - 25 - 35 yaşlarında - Gaz altı ve punta kaynak konusunda - En az 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun iş temposuna ayak uyduracak - Vardiyalı çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamıza , Gazaltı Kaynak Operatörleri + Punta Kaynak operatörleri alınacaktır.

 • Yurdusar Tarım Makinaları

  Kaynak / Montaj Operatörleri Yurdusar Tarım Makinaları

  İzmir 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak / Montaj Operatörleri

  Yurdusar Tarım Makinaları

  Ref: - 609157

  İşin Tanımı İzmir'de, TARIM MAKİNELERİ İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; Montaj Operatörü, Kaynak Operatörü, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda Deneyimli, Teknik Lise Mezunu Olmak Tercih Sebebidir. Askerlik hizmetini tamamlamış olmak tercih sebebidir. Tercihen başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip tercih sebebidir. NOT: Üçyol Metro' dan Fabrikamıza Kadar Servis İmkanımız Bulunmaktadır.

 • Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  Satış Pazarlama Mühendisi Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  İstanbul Anadolu 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Mühendisi

  Contract-Turkey Kalite Kontrol&Proses Yönetimi

  Ref: - 608089

  İşin Tanımı Firmamız, Endüstriyel Kalite Kontrol ve Tahribatsız Test Cihazları konusunda deneyimli kadrosu ile ülkemiz sanayisinde faaliyet gösteren firmalara ürün ve deneyim olarak destek vermek için yola çıkmıştır. Aşağıda genel sorumlulukları tanımlanmış olan ekibimizde Satış ve Pazarlama Mühendisi olarak görev yapacak -Müşterilerimizin yeni projeleri için teklif süreçlerinin koordinasyonun sağlanması, -Türkiye’deki ve dünyadaki yeni iş fırsatlarının tanımlanması amacı ile sektöre ait market analizlerinin gerçekleştirilmesi, -Projeler ile ilgili prezantasyon, teklif hazırlama ve takibi yapılarak sonuç odaklı çalışma yapılması -Alınan projelerde işin başlatılmasından bitişine kadar olan süreçlerin takibini üstlenecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, tercihen Fizik, Fizik Mühendisliği, Metaluırji ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Yabancı dil bilen (İngilizce) Seyahate engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesine sahip (Aktif araç kullanan) Askerliğini tamamlamış Tam zamanlı olarak, Esnek çalışma saat ve koşullarına uygun, Dinamik, çalışkan ve ekip çalışmasına ayak uyduracak bay adaylar aramaktayız.

 • Firma Adı Gizli

  Robot Kaynak Operatörü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Robot Kaynak Operatörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 598995

  İşin Tanımı Otomotiv Yan sanayisinde öncü firmamıza; Kaynak atölyesinde Robotik Sistem ve hücrelerde çalışabilecek. 3 Vardiya düzeninde çalışabilecek. Kendisine aktarılan Kalite gerekliliklerine göre Hücrelerden çıkan parçaları %100 kontrol edebilecek. Makinelerin genel günlük bakımlarını ve temizlik işlemlerini gerçekleştirmek. Günlük üretim adetlerini raporlamak. Oluşan arıza,Hurda ve duruşları zamanında ilgili birime ve amirine bildirmek. Robotların daha verimli çalışabilmesi adına yapılan çalışmalara katılmak.

  Aranan Nitelikler Daha önce Robotik sistemlerde çalışmış. Manüel Kaynak bilgisine sahip. Tercihen Herhangi bir Robotu programlayıp yörünge yazabilen. Tercihen PLC ve Otomasyon bilgisine temel seviyede sahip. Askerliğini bitirmiş. Esnek çalışma düzeninde çalışabilecek. Kendini geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye açık. Düzenli, tertipli çalışabilecek. Teknik resim okuma bilgisi en az temel seviyede olan. Tercihen Meslek Lisesi Mezunu.

 • 5S MAKİNA

  İmalat Elemanı 5S MAKİNA

  İzmir 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Elemanı

  5S MAKİNA

  Ref: - 602686

  İşin Tanımı Fabrikamızda çalışabilecek, '' İMALAT ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çelik konstruksiyon, imalat ve montaj işlerinde çalışmış, Kaynak deneyimi olan, Tercihen teknik resim okuyabilen, Dinamik çalışmaya ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Ast üst ilişkisini benimsemiş.

 • Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  Kaynakçı Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  İzmir 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynakçı

  Star Yağcılar // Y.D.Ç. Metal

  Ref: - 574540

  İşin Tanımı Şirketimiz montaj ve yedek parça kaynak işlerinin yapılması, takım, makine, aparat ile mastarları düzenli ve temiz bir şekilde kullanacak bay kaynakçı elemanına ihtiyaç duyulmaktadır.

  Aranan Nitelikler Gazaltı kaynağında min. 2yıl tecrübeli, Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilecek yeterli beceriye sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İş güvenliği talimatlarına uygun çalışacak.

 • Firma Adı Gizli

  Kaynak Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 13-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Mühendisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 598033

  İşin Tanımı Otomotiv Yan sanayisinde öncü firmamıza; KAYNAK ATÖLYESİNDE VEYA SAHADA GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜM KAYNAK OPERASYONLARININ GEREKTİRDİĞİ MÜHENDİSLİK ÇALIŞMALARINI PLANLAMAK, GERÇEKLEŞTİRMEK VE SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMAK, ULUSAL VE ULUSLAR ARASI KAYNAK STANDARTLARI, MÜŞTERİ VE ÜRÜN GEREKLİLİKLERİ DOĞRULTUSUNDA KAYNAK OPERASYONLARININ PERİYODİK MUAYENE VE KONTROL FAALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK, KAYNAK KONUSUNDA ÇALIŞANLARA EĞİTİMLER VERMEK METOD GELİŞTİRME ÇALIŞMALARINA DESTEK VERMESİ ŞİRKETİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE KAYNAK MÜHENDİSİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN METALURJİ, KAYNAK, MAKİNE VEYA MUADİLİ MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUNU, TERCİHEN LABORATUAR TESTLERİİ PROSEDÜR HAZIRLAMA, KAYNAKÇI TESTLERİ VE SERTİFİKALANDIRMA İŞLEMLERİNDE DENEYİM SAHİBİ, KAYNAK MÜHENDİSLİĞİ SERTİFİKİSINA SAHİP, KAYNAK STANDART PROSESÜNÜ BİLEN, KAYNAKLI İMALAT TECRÜBESİ OLAN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, PROBLEM ÇÖZME BECERİSİ GELİŞMİŞ, SONUÇ ODAKLI DÜŞÜNEBİLEN, PLANLAMA VE KOORDİNASYON BECERİLERİ GELİŞMİŞ, B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ,

 • ADM Prefabrik Konteyner İnşaat

  İmalat Personeli ADM Prefabrik Konteyner İnşaat

  İstanbul Avrupa 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İmalat Personeli

  ADM Prefabrik Konteyner İnşaat

  Ref: - 599675

  İşin Tanımı Prefabrik, Konteyner Sektöründe öncü kuruluşlarından olan ADM prefabrik te çeşitli imalat bölümlerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Askerlik görevini tamamlamış(erkek adaylar için). Teknik liseler ve yüksek okulların ilgili imalat bölümleri mezunu ve Yetiştirilmek üzere en az lise mezunu personel aramaktayız. İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, tercihen büyükçekmece, silivri ve çatalca bölgesi tercih sebebidir.

 • ETS ELEKTRONİK TARTI SİS.

  Kaynakçı ETS ELEKTRONİK TARTI SİS.

  İstanbul Avrupa 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynakçı

  ETS ELEKTRONİK TARTI SİS.

  Ref: - 604783

  İşin Tanımı İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren, elektronik ürünler üreten fabrikamızda çalışacak;

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Liseleri veya Mesleki Eğitim Merkezi Mezunu Gazaltı, Elektrik ve Paslanmaz kaynağı yapabilecek Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek yeterli beceriye sahip Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış, Bay eleman alınacaktır.

 • PROFİL SANAYİ A.Ş.// PROFİLSAN

  Gazaltı Kaynak Operatörü PROFİL SANAYİ A.Ş.// PROFİLSAN

  Bursa 26-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Gazaltı Kaynak Operatörü

  PROFİL SANAYİ A.Ş.// PROFİLSAN

  Ref: 0005 - 584198

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızın üretim bölümünde görevlendirilmek üzere;Gazaltı Kaynak Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Meslek Lisesi,Çıraklık Eğitim Merkezi Metal İşleri;Makina,Döküm,Otomotiv bölümlerinden mezun olmuş, *Gazaltı kaynağı konusunda enaz bir yıl deneyimli, *Vardiyalı olarak çalışabilecek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Askerlik görevini tamamlamış, *35 yaşını aşmamış, *Bay..

 • İlk İnşaat

  Weldıng Engıneer İlk İnşaat

  Türkiye Geneli 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Weldıng Engıneer

  İlk İnşaat

  Ref: - 525395

  İşin Tanımı Ourcompany is a construction company which under takes the construction of civil, refineries, crude oil&gas pipelines, oil&gas off shore platforms and other industrial projects in Turkey and abroad. We are looking for Welding Engineer to be employed in Turkmenistan projects.

  Aranan Nitelikler University Degree in Mechanical Engineering, Minimum 5 years site experience in construction industry at a similar position, Having a welding engineer certificate, Very good level of English, No restrictions for traveling. "İSTANBUL ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ KADIKÖY HİZMET MERKEZİ’nin 09.12.2013 tarih ve 171783 sayılı izni ile verilmiştir.”

 • BEKA-MAK Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Kaynak Operatörü BEKA-MAK Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Bursa 23-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kaynak Operatörü

  BEKA-MAK Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

  Ref: - 607126

  İşin Tanımı Şerit Testere Makinesi imalatı yapan fabrikamızın Kaynakhane Bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise / Meslek Lisesi mezunu veya Kaynakçılık, Kalfalık, Ustalık, Usta Öğreticilik belgesine sahip olmak, · Gazaltı kaynak tekniği konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, · Tercihen kaynakçı sertifikasına sahip, · Askerliğini yapmış, · Tercihen 40 yaşını aşmamış, · Bursa’da ikamet eden, · Bay.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka