ARAMA SONUÇLARI

 • Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  Dış Ticaret Uzmanı Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dış Ticaret Uzmanı

  Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar

  Ref: - 613647

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Dış Ticaret, İşletme, İktisat, Mühendislik vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Kimya sektöründe dış ticaret tecrübesine sahip, Portföy sahibi, Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazan, (İkinci bir dil tercih sebebidir.) Dış Ticaret mevzuatı ve tüm ihracat operasyonu konularına hâkim, İnternet üzerinden ürün ve firma araştırma sürecini bilen, Pazar araştırması yapıp yeni ihracat müşterisi oluşturabilecek vizyona sahip, Dinamik, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adayların askerlikle ilişkisinin olmaması gerekir, Bay – Bayan "Dış Ticaret Sorumlusu" alınacaktır.

 • Firma Adı Gizli

  Kimya Teknikeri Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Teknikeri

  Firma Adı Gizli

  Ref: KT01 - 609340

  İşin Tanımı Ortaköy / Selimpaşa fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Kimya Teknikeri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okullarının Kimya bölümündenmezun, Laboratuvarda ürün geliştirme konusunda deneyimli, Analitik düşünebilen ve ekipçalışmasına yatkın, Avcılar – Silivri arasında ikamet eden, MS Office (Word, Excel, Powerpoint, vs..) programlarına hakim, 35 yaşını aşmamış BAYAN.

 • Linde Gaz A.Ş.

  İş Geliştirme Mühendisi Linde Gaz A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, İstanbul Avrupa 24-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Geliştirme Mühendisi

  Linde Gaz A.Ş.

  Ref: IGMuh7 - 599708

  İşin Tanımı 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın satış ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Ülke genelinde gıda ve kimya sektörüyle ilgili gazlı uygulamaların gerçekleştirilmesinde teknik süreci yönetmek. Satış&Pazarlama, Müşteri Mühendislik Hizmetleri gibi birimlerin arasındaki koordinasyonu sağlamak. Satış&Pazarlama bölümleriyle birlikte yeni müşterilerin kazanımında ve mevcut müşterilerde müşteri memnuniyetini maksimize etmek için teknik ve ticari desteği sağlamak. Müşteri sahasında yapılan deneme proseslerini yönetmek. Linde Grubu´nun merkezi birimleriyle Linde Gaz Türkiye arasındaki teknoloji transferini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe asgari 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak aynı düzeyde Almanca bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İş Geliştirme Mühendisi aranmaktadır.

 • BOYAŞ Boya

  Proje/kalite Yöneticisi BOYAŞ Boya

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje/kalite Yöneticisi

  BOYAŞ Boya

  Ref: - 606109

  İşin Tanımı Elektrostatik toz boya ve kataforez kaplama alanında faaliyet gösteren şirketimize; kalite yönetim sistemleri kapsamında işleyişi takip edebilecek, ürün projesi yönetebilecek kalite yöneticisi/mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -TS 16949 kalite belgesi kapsamında bilgi sahibi olan -Endüstri veya Kimya Mühendisliği Fakültesinden mezun -İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli/Gebze’de ikamet eden -Otomotiv sektöründe 2-3 yıl deneyimi bulunan -İngilizce bilen -Kalite yönetim sistemleri kapsamında ürün projesi takibi yapabilecek adaylar aranıyor.

 • MCB Sanayi Ürünleri Makina

  Satış & Pazarlama Asistanı MCB Sanayi Ürünleri Makina

  Kocaeli 21-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış & Pazarlama Asistanı

  MCB Sanayi Ürünleri Makina

  Ref: SAS - 614752

  İşin Tanımı Şirketimiz; enerji sektöründe 50 yıldır üretim ve tedarik konularında faaliyet göstermektedir. Uzmanı olduğu alanlarda tanınan ve lider konumundaki şirketimiz içinde bulunduğu büyüme sürecince "Ailesine” yeni bireyler katmak arzusundadır. Türkiye Ana Distribütörü olduğumuz ve alanında Dünya’nın lider markaları olan ürünlerimizin Akaryakıt, LPG, Doğalgaz, Petrokimya, Kimya, İlaç, Endüstriyel Gaz sektörlerine yönelik pazarlanması ve satışıyla ilgili görev almak için aşağıdaki pozisyonlara başvurularınızı bekliyoruz. Öncelikle; "Aile” değerlerimize uygunluğunu kanıtlayabilecek ve referans gösterebilecek, kişisel bakımına özen gösteren bireyler değerlendirmeye alınacaktır. Temel "Aile” değerlerimiz; Terbiye Dürüstlük Güvenilirlik Çalışkanlık Temizlik Sonrasında ise; Uzun süreli ve istikrarlı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın Sistemli çalışan Organizasyon yeteneği olan Araştırmacı MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanabilen Satış nosyonu olan Dışa dönük adaylar arasından tercih yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makina , Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olup, satış nosyonu olan veya Satış, Pazarlama, İş İdaresi olan, Ofis Yönetimi bölümleri lisans mezunu olan, Pazar ve müşteri araştırmaları yapacak, Departmanlar arasında koordinasyonu sağlayacak, Toplantı, seyahat, fuar organizasyonları yapacak, Stok takibini yapacak, Müşterilerimizle görüşecek, taleplerini takip edecek ve sonuçlandıracak Satışa yönelik daha çok şirket içerisindeki faaliyetlerde aktif olacak, kariyer hedefleri olan adaylar Tercihimizi etkileyecek diğer özellikler; İngilizce’yi iyi derecede bilmek, Sosyal aktivitelerde bulunmak, B Sınıfı Ehliyete sahip.

 • Akdeniz Kimya

  Vardiya Mühendisi Akdeniz Kimya

  İzmir 20-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vardiya Mühendisi

  Akdeniz Kimya

  Ref: - 569057

  İşin Tanımı Kimya sektöründe dünyadaki öncü firmalarından biri ve sürekli yatırım içinde olan şirketimiz AKDENİZ KİMYA SANAYİ VE TİC.A.Ş. İzmir Kemalpaşa'da bulunan tesislerinde, üretim bölümünde görevlendirilmek üzere, vardiyalı çalışabilecek KİMYAGER ve / veya KİMYA MÜHENDİSİ takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Fen Fakültesi Kimya veya Mühendislik Fakülteleri, Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Tercihen alanında yüksek lisans yapmış, İyi derecede İngilizce bilen Benzeri bir alanda ve sorumlulukta en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerliğini yapmış adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

 • Acar Kimya Ve Tekstil

  Satınalma (Kimya Mühendisi Ya Da Kimyager) Acar Kimya Ve Tekstil

  İstanbul Anadolu 18-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma (Kimya Mühendisi Ya Da Kimyager)

  Acar Kimya Ve Tekstil

  Ref: - 617077

  İşin Tanımı Kimya sektöründe faaliyet gösteren firmamızın satın alma departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ya da Kimya bölümlerinden mezun, Satın alımlarla ilgili piyasa fiyat araştırması yapılması ve yaklaşık maliyetin hesaplanması ile ilgili işlemlerin yürütülmesini sağlamak, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakası ya da Avrupa yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş.

  Kağıt Kimyasalları Uzmanı UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş.

  Aydın 14-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kağıt Kimyasalları Uzmanı

  UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş.

  Ref: - 616152

  İşin Tanımı UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş. yurt içi ve ağırlıklı olarak yurt dışı pazarlarda faaliyet gösteren CMC (Karboksimetil Selüloz) üreticilerindendir. Gelişen organizasyonumuz için, Müşterilere teknik çözümler sunabilecek, Üretim, satış ve Ar-Ge departmanlarına destek sağlayabilecek, Ürün uygulamasını destekleyici müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Kağıt prosesi ve/veya kağıt proses kimyasalları konusunda deneyimli, Üniversite mezunu, Aydın’da ikamet edebilecek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayıp, sık sık seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, B tipi ehliyet sahibi – aktif araç kullanabilen, İngilizce'ye hakim adaylar tercih sebebi olacaktır. ### Başvuruda bulunacak adayların, "ilgili kriterleri sağladığını açıkça belirten" bir ön yazı ile başvuru yapmasını rica ederiz. ###

 • Firma Adı Gizli

  Üretim Operatörü Firma Adı Gizli

  Kocaeli 12-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Operatörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614545

  İşin Tanımı Amonyak Üretim Bölümünde İşletme Operatörlüğü yapabilmek.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Meslek Lisesi / Meslek Yüksek okulu mezunu olmak Kimya / Rafineri ve Petrokimya bölümü mezunu ( Tercih nedeni ) - Vardiyalı çalışabilecek - Askerliğini yapmış - Dikkatli, düzenli, ve takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü - 30 yaşını aşmamış - İzmit / Körfez / Derincede ikamet eden veya edebilecek olan

 • Testmer Ölçüm ve Test Hizmetleri

  Laboratuvar Bölüm Teknik Sorumlusu Testmer Ölçüm ve Test Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 04-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Laboratuvar Bölüm Teknik Sorumlusu

  Testmer Ölçüm ve Test Hizmetleri

  Ref: LAB2013 - 613554

  İşin Tanımı Gelen numunelerin işlem sıralarını planlamak ve bunların uygun şekilde deney/ölçüme tabi tutulmasını sağlamak, deney sonuçlarını ve raporları kontrol etmek, Yapılan faaliyetlerle ilgili doküman ve kayıtların uygunluğunu devam ettirmek, Ölçüm/deney faaliyetleri sırasında ilgili kayıtların tutulmasını sağlamak, yapılan faaliyetlerin doğru ve eksiksiz yapıldığını kontrol etmek, Yetkilendirildiği alanlarda deney çalışmalarını gerçekleştirmek, Laboratuvar ile ilgili her türlü satın alma faaliyetlerini yürütmek, Satın alınan hizmet ve malzemenin kabulünü yapmak, Bölüm ile ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetlerin takibini yapmak, İç tetkiklerde bölüm sorumlusu olarak görev almak, Yönetimin gözden geçirilmesi toplantılarında bölümü ile ilgili raporları düzenlemek, bölüm hedefleri ile ilgili çalışma yapmak, Bölüm çalışanlarının performans değerlendirmelerini yapmak, Çalışma talimatına uygun olarak bölüm personelinin çalışma düzenini sağlamak, Laboratuvardaki cihazların bakım, tamir, kalibrasyon faaliyetlerini takip etmek, bunların yerine getirilmesini sağlamak, Laboratuvarda ki metot validasyonu, ölçüm belirsizliği, kalite kontrol faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak ve raporlamak, Deney sonuçlarının kalitesinin güvencesini sağlamak için gerekli kalite kontrol faaliyetlerinin (yeterlik testlerine katılım, deneyleri gibi) organizasyonunu ve test sonuçlarının uyumluluk değerlendirilmesini yapmak, Laboratuvar ortamında malzeme ve kimyasalların takibini, uygun koşullarda muhafaza edilmelerini sağlamak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak(tercihen Çevre, Kimya Mühendisi, Kimyager), Deneyler konusunda en az 2 yıl laboratuvar tecrübesine sahip olmak, Ofis programlarının (Word, Excel vb)kullanabiliyor olmak(tercihen), Yabancı dil bilmek (tercihen), Takım çalışmasına yatkın, Karar verebilme, insiyatif alabilme yeteneğine sahip, Diğer birimlerle koordine çalışabilecek, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisine sahip,

 • Firma Adı Gizli

  Kimya Mühendisi Firma Adı Gizli

  Kocaeli 03-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614533

  İşin Tanımı Amonyak Üretim Müdürlüğü bölümünde görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümü mezunu - Askerliğini yapmış - B sınıfı sürücü ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen - Seyahat engeli bulunmayan - Kendisini geliştirmekte istekli - Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü - Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Ofis programlarını kullanabilen - İyi düzeyde İngilizce bilen - 30 yaşını aşmamış , Bay - İzmit - Körfez ve Derince de ikamet eden / edebilecek olan

 • Secret Age Cosmetics

  Kozmetolog & Kimyager Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetolog & Kimyager

  Secret Age Cosmetics

  Ref: REF03 - 604553

  İşin Tanımı İstanbul Tarabya'da Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kozmetolog ve Kimyager aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kozmetoloji yada Kimya bölümünden mezun Kozmetik deneyimi olan Diksiyonu düzgün Prezentabl Televizyonda yer alan tanıtım programlarımızda da bilirkişi olarak ürünlerimizin içerikleri hakkında bilgi verebilecek 28-40 yaş aralığında, bayan Kozmetolog ve Kimyager arayışımız bulunmaktadır.

 • Secret Age Cosmetics

  Kozmetolog Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetolog

  Secret Age Cosmetics

  Ref: REF02 - 590599

  İşin Tanımı İstanbul Tarabya'da Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''KOZMETOLOG'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kozmetoloji bölümünden mezun Kozmetik sektöründe mutlaka deneyimi olan Diksiyonu düzgün İngilizce bilen Prezentabl Televizyonda yer alan tanıtım programlarımızda da bilirkişi olarak ürünlerimiz hakkında bilgi verebilecek 28-35 yaş aralığında, bayan Kozmetolog arayışımız bulunmaktadır.

 • İba Kimya

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager İba Kimya

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager

  İba Kimya

  Ref: İbamrm01 - 610238

  İşin Tanımı İBA KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1977 yılında Ankara'da kuruldu.İzolasyon kimyasalları, tiner ve çözücüler ile başlayan üretim ilerleyen yıllarda artarak devam etti. 1995 yılı itibariyle çevreye ve insana saygılı elektrostatik toz boya üretimine başlandı. İnsana ve teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla marka değerini ve pazar payını sürekli artıran lider üretici İba Kimya A.Ş. elektrostatik toz boya sektöründe kariyer yapmak isteyen, tecrübeli ya da tecrübesiz Kimyager veya Kimya Mühendisleri arıyor. Bkz. www.iba.com.tr Görev Tanımı : İBA KİMYA A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde satış ve pazarlama faaliyetleri. Çalışma Yeri : İstanbul

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans bölümleri mezunları İstanbul -Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Seyahate engeli olmayan, Öğrenmeye açık, araştırmacı,analitik, yeniliklere açık,takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Microsoft Office programlarına hakim Düzenli olarak raporlama yapabilecek

 • Manpower Gayrettepe

  Satış Mühendisi Manpower Gayrettepe

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Manpower Gayrettepe

  Ref: LOKGMAN14 - 610513

  İşin Tanımı Kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Satış Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Mühendislik fakültesi mezunu (tercihEn Kimya veya Endüstri mühendisi), İyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen, Satış tecrübesi olan, Bilgisayar ve MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahate engeli bulunmayan, Benzer bir pozisyonda en az 3-4 yıl tecrübeli, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Aranan Nitelikler Satış stratejileri ve prensipleri doğrultusunda ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi, Yurt içi pazar araştırmalarının yapılması ve müşteri portföyünün oluşturulması, Müşteri ziyaretleri, Müşteriler ile sürekli temas içersinde olunması, satışın sonuçlandırılması için gerekli takibin yapılması, Satış öncesi ve sonrası raporlarının hazırlanması, Firmaların AR-GE departmanları ile numuneleri çalışmaları ve sonuçlarının takibi.

 • Kontrol Kimya

  Kimya Mühendisi/kimyager Kontrol Kimya

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi/kimyager

  Kontrol Kimya

  Ref: - 597458

  İşin Tanımı Halk sağlığı zararlıları ve tarım zararlıları kontrolü ilaçları üretimini, satışını ve uygulama hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızın '' LABORATUVAR '' departmanında görevlendirilecek KİMYA MÜHENDİSİ/KİMYAGER arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ve Kimya/Kimyagerlik bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünebilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Yenilikçi fikirlere açık ve araştırmacı.

 • Firma Adı Gizli

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager Üretim Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager Üretim Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: KM2014 - 608779

  İşin Tanımı Tuzla Tepeören'de Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi veya Kimyager aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Bay, - Askerlik görevini yapmış veya tecilli, - Belirli bir deneme süresinin sonunda fabrikamızın tüm teknik yönetimini üstlenebilecek, - Sorumluluk alabilecek ve fabrika yönetimi ile ilgili plan , program ve proje üretebilecek ve titizlikle uygulayıp denetleyebilecek, - Yeni iş fikirleri ve ürün/imalat geliştirme vizyonuna sahip, - Laboratuvar , kalite kontrol , iç denetim ve planlama konularını titizlikle uygulayabilecek, -Tercihen Tuzla- Tepeören ve yakın çevresinde ikamet eden, Adayların başvurularında talep ettikleri ücretleri de belirtmeleri gerekmektedir.

 • Vista Kimya

  Kimya Mühendisi Vista Kimya

  İstanbul Anadolu 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi

  Vista Kimya

  Ref: - 604721

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İyi bir kimya alt yapı ve eğitimine sahip, İyi derecede lisan bilen, Çok iyi derecede sosyal olup insan ilişkilerinde başarılı, Piyasa ve urun araştırmalarında istekli ve başarılı olmak, Tercihen Anadolu Yakası ikamet eden, Yeni mezunlara da şans tanınacaktır.

 • INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Analist INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  İstanbul Anadolu 26-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Analist

  INSPECCO Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Ref: ANL2014 - 603013

  İşin Tanımı TÜRKAK’tan 17025 akreditasyonuna sahip ve Çevre Bakanlığından Ölçüm Laboratuvarı konusunda yeterlilik belgesi almış laboratuvarımızda, laboratuvarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Bölümü mezunu, Su ve atık analizleri konusunda deneyimli, Tercihen 17025 standardı konusunda bilgili, Takipçi ve sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Office programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek , Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Ultrakim Kimya

  İhracat Müdürü Ultrakim Kimya

  İstanbul Avrupa 15-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Müdürü

  Ultrakim Kimya

  Ref: IHR BM2013-2 - 582214

  İşin Tanımı Yurtdışı satış hedefleri doğrultusunda satış hacmini artırmak, bu amaçla yeni pazarlar oluşturmak, mevcut müşteriler ile olan ticari ilişkileri ilerletmek, yeni müşteriler kazanmak Yeni trendleri, potansiyelleri, rakip firma faaliyetlerini, pazardaki potansiyel riskleri ve fırsatları takip etmek ve yönetime raporlamak Müşteri talepleri ve trendler doğrultusunda yeni ürün geliştirilmesine yönelik Ar-Ge ile koordineli çalışmak İş geliştirme, satış ve pazarlama süreçleriniyürütmek

  Aranan Nitelikler Kimya sektöründe "Silikon Bazlı Ürünlerin” üretim ve satış faaliyetlerini uluslararası alana taşıyan firmamızın genişleyen organizasyon yapısı içinde, ihracat departmanında satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek aşağıdaki niteliklere sahip Satış Müdürleri aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Tekstil Mühendisliği, Malzeme Bilimi bölümlerinden mezun, Tercihen satış-pazarlama alanında master yapmış, Kimyasal madde üreticilerine hammadde satışında (yurtiçi ve yurtdışı) en az 5 yıllık tecrübeye sahip , (Uluslararası marka deneyimi tercih sebebidir) Yurtdışı satış prosedürlerine hakim, Ticari düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Ekip çalışması yapabilen, hedefler doğrultusunda hareket edebilecek, dinamik, yeniliklere açık, portföy yaratma konusunda kabiliyetli, Analitik düşünce yapısına sahip, müşteri ve sonuç odaklı, Microsoft MS Office programlarını iyi kullanabilen Aktif sürücü belgesi olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka