ARAMA SONUÇLARI

 • Watsons

  Satiş Görevlileri - Sakarya Çark Caddesi Watsons

  Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Görevlileri - Sakarya Çark Caddesi

  Watsons

  Ref: WSGSKRY01 - 609866

  İşin Tanımı Aranan Nitelikler: Sakarya Çark Caddesi'nde açılacak olan mağazamızda değerlendirilmek üzere 'Satış Görevlileri' aramaktayız. En az lise mezunuysanız, Sakarya'da ikamet ediyorsanız, Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni mezunsanız veya mağazacılık deneyiminiz var ise, Sağlık ve güzellik ürünleri hakkında (kişisel bakım ve cilt ürünleri, makyaj malzemeleri gibi) bilgi sahibiyseniz, Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız, İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Her durumda güleryüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız başvurunuzu bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Coats Türkiye

  Bobin Makinalari Teknisyeni Coats Türkiye

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bobin Makinalari Teknisyeni

  Coats Türkiye

  Ref: EĞ14/01 - 609865

  İşin Tanımı Dünyanın önde gelen Uluslararası Tekstil Grubu Coats'un Türkiye kuruluşu olan ve ANCHOR (ÇAPA), DRIMA, DOMINO, DUAL DUTY, EPIC, ASTRA VE OPTI markalarıyla Dikiş-Nakış ipliği ve Fermuar üretiminde pazar lideri konumunda olan Coats Türkiye İplik Sanayii A.Ş.; Bursa Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu fabrikasında görevlendirilmek üzere bay Bobin Makinaları Teknisyeni aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin Makine, Elektrik, Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ölçme Tekniği bilgisine sahip, Sektörde en az iki yıl tecrübeli özellikle Schlaforst ve Murata Tek kat Aktarma Makineleri ile çalışan bir işletmede teknisyenlik yapmış, (AC 338 Makineleri ile çalışma tercih sebebidir). Problem çözme, arıza giderme becerilerine sahip, otonom çalışabilen, 25-35 yaş aralığında, Bursa merkezde ikamet eden veya edebilecek, İş disiplini ve sorumluluk bilinci yüksek, Dinamik, beşeri ilişkileri kuvvetli, ifade yeteneği güçlü, Bobin MakinalarıTeknisyeni alınacaktır.

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Muhasebe Yardimci Personel Amerikan Kültür Dil Okulları

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yardimci Personel

  Amerikan Kültür Dil Okulları

  Ref: AKDMERKEZ-MUH - 609864

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere MUHASEBE YARDIMCI PERSONEL alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu 2 yıllık üniversite ya da fakülte mezunu 4 yıl branşında tecrübeye sahip Tek düzen hesap planlama konusuna hakim Luca muhasebe programını iyi bilen Tercihen Lara mevkinde ikamet eden

 • Medicana Çamlica

  Pediatrik Kvc Hemşiresi Medicana Çamlica

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pediatrik Kvc Hemşiresi

  Medicana Çamlica

  Ref: CAMPKVCH0914 - 609862

  İşin Tanımı Medicana Sağlık Grubu'na bağlı Çamlıca hastanesinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin lisans / ön lisans hemşirelik bölümlerinden veya sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümlerinden mezun, Uluslararası standartlarda ve kalitede hemşirelik hizmeti vermek bilincinde ve arzusunda olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Tecrübeli, " PEDİATRİK KVC HEMŞİRESİ " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Erp Destek Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Erp Destek Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: ERP01 - 609861

  İşin Tanımı Kullanıcı ihtiyaçlarını analiz edebilecek, ERP yazılım projelerinde görev ve sorumluluk alarak deneyim kazanacak Yürümekte olan NETSİS ERP için kullanıcı ve yazılım desteğini verecek, Sorumlu olduğu alanlarda son kullanıcıya yönelik eğitim ve kullanım dokümanlarını hazırlayabilecek, Dahil olacağı projelerin analiz aşamasında görev alabilecek, Sistem analizi yapabilecek ve ihtiyaçlara göre gerekli geliştirmelerin yapılması için yön verebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik Fakültelerinden mezun veya, Üniversitelerin 2 Yıllık Eğitim veren Bilgisayar Programcılığı Bölümlerinden Mezun, Tercihen Netsis ERP uygulamalarında tecrübeli, MSSQL,IIS MS Office bilgilerine sahip, Muhasebe ve IK mevzuatlarına Hakim, Analitik düşünme becerileri gelişmiş, planlama yapabilen, Görünüş ve konuşma yeteneği ile şirketi temsil edebilecek özelliklere sahip Yaratıcı ve sonuç odaklı, 30 yaşından gün almamış, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini yapmış veya 3 yıl tecil ettirmiş, Antalya da ikamet eden.

 • Niziplioğlu Group

  Usta Usta Yardımcısı Niziplioğlu Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Usta Usta Yardımcısı

  Niziplioğlu Group

  Ref: - 609859

  İşin Tanımı SIVA VE ŞAP TAMİRİ USTA VE YARDIMCISI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • TURKCELL SUPERONLINE FİBER İZMİR ABONE MERKEZİ

  Satış Destek Müdürü TURKCELL SUPERONLINE FİBER İZMİR ABONE MERKEZİ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Müdürü

  TURKCELL SUPERONLINE FİBER İZMİR ABONE MERKEZİ

  Ref: 003 - 609858

  İşin Tanımı TURKCELL SUPERONLINE ABONE MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik satış sonrası destek hizmetlerinin tüm süreçlerinden sorumlu olacak, ilgili birimler ile koordinasyonu sağlayacak, SATIŞ DESTEK MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda deneyimli Ekibinin yönetiminde etkili ve liderlik yönü gelişmiş Sistemsel geliştirmeleri yönetebilecek İletişim ve sunum becerilerini etkin şekilde kullanabilen Vizyon sahibi, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Onar Teknik

  Çay Servisi Ve Temizlik Elemanı Onar Teknik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çay Servisi Ve Temizlik Elemanı

  Onar Teknik

  Ref: - 609857

  İşin Tanımı Ofisimizde görev yapacak "Çay Servisi ve Temizlik Elemanı" pozisyonunda çalışacak bayan personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Temizlik, yemek ve çay servisi işlerinde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Düzenli ve sistemli çalışan, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, 20-40 yaş arası BAYAN adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Sunar İş Makina

  Sekreter Sunar İş Makina

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Sunar İş Makina

  Ref: 2014/09 - 609856

  İşin Tanımı *Şirketin telefon trafiğini yönlendirmek, *Yöneticisinin kurum içi ve kurum dışı iletişimini sağlamak, *Ajanda ve iş takibini sağlamak, *Yazışmaları ve dosyalama sistemini takip etmek, *Yöneticisinin zaman yönetimine yardımcı olmak, *Yöneticisinin telefon,yazışma,gönderi ve kayıtlarının koordinasyonunu sağlamak, *Yöneticisinin seyahat organizasyonunu düzenlemek,uçak,otel rezervasyonlarını ve yurt dışı vize işlemlerini takip etmek, *Üst Yönetimi ziyarete gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu, *Sekreterlik konusunda deneyimli veya tercihen benzer pozisyonlarda çalışmış, *İleri seviyede İngilizce konuşabilen, anlayabilen, *Takipçi ve sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, *İstanbul Asya yakasında ikamet eden, *Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli ve sonuç odaklı çalışabilen, *MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, *Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği kuvvetli, *Prenzantabl ,dinamik ve dış görünümüne önem gösteren bayan, 'Sekreter' takım arkadaşı arıyoruz.

 • Gelişim Valf ve Makine

  Satış Mühendisi Gelişim Valf ve Makine

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Gelişim Valf ve Makine

  Ref: - 609855

  İşin Tanımı Gelişim Valf "Endüstriyel vana imalatı ve satışı” üzerine çalışmaktadır. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında Tuzla / Orhanlı’dadır. Satış bölümü müşterilerden gelen talepler üzerine kısmen ihaleye ve projeye yönelik olarak kısmen günlük ihtiyaçlara göre günlük teklif hazırlamaktadır. Çalışma yeri ağırlıklı olarak ofis ortamıdır. Sıcak satıştan farklı olarak teknik satış süreçlerinin ağırlıklı olduğu bir çalışma şekli mevcuttur. Günlük müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, ürün portföyü ile müşteri ihtiyaçlarının bir arada değerlendirilerek en uygun tekliflerin hazırlanması kapsam dahilindedir. Alanındaki standartların takibi ( ASME, API) ve akabinde bu çalışma koluna yönelik teknik birikim oluşturulması işin devamlılığı açısından önemlidir. Yeni Pazar araştırmaları, yeni ürün araştırmaları da ihtiyaca yönelik olarak yapılmaktadır. Müşteriler ile firmanın ortak arayüzünün oluşturulması, müşterilerden gelen her türlü bildirimin ( müşteri şikayetleri, yeni ürün talepleri, öneriler…vs) üretim / kalite/ ÜR-GE/ Lojistik departmanlarına iletilmesi ve arada Gelişim’in müşterilere karşı iletişim yürütücüsü konumunda olunması Müşteri İlişkileri Bölümünün Görevleri arasındadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Müşteri İlişkileri departmanlarında görevlendirilmek üzere İngilizce bilen Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen Alanında uluslarası standartları ve yenilikleri takip edebilecek MS Office uygulamalarına hakim Aktif iş temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı ve insiyatif kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aıyoruz. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında Tuzla / Orhanlı’dadır. Askerlik görevini tamamlamış olması önemlidir. (erkek adayların başvuruları için)

 • Firma Adı Gizli

  Resmi İşlemler Ve Ruhsatlandırma Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Resmi İşlemler Ve Ruhsatlandırma Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: GOZRIS001 - 609854

  İşin Tanımı Özel bir hastanede görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler Resmi işlemler ve ruhsatlandırma hizmetlerine ilişkin süreçleri planlamaktan ve uygulanmasını sağlamaktan sorumlu olacak "Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu” aramaktayız.

 • Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  Depo Ve Lojistik Sorumlusu Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Ve Lojistik Sorumlusu

  Aksu Vital Doğal Ürünler Gıda

  Ref: DL-1001 - 609853

  İşin Tanımı İstanbul Beylikdüzünde, faaliyet gösteren firmamızın, Depo ve Lojistik Operasyonlarını Yönetecek Depo ve Lojistik Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mal kabul,stok,sevkiyat ve diğer depo operasyonları konularında deneyimli, Stok,Sevkiyat,Teslimat konularını takip edebilecek, İdari süreçleri yönetip ilgili birimlere raporlama yapabilecek, İş disiplinine sahip, sorumluluk alabilecek, insan ilişkileri güçlü, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Oracle JD Edwards ERP sistemini kullanabilen ve ofis programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, 35 Yaşını aşmamış, Esnek çalışma Saatlerine uyum sağlıyabilecek. Tercihen Yüksekokul veya Üniversite Meazunu, İstanbul Beylikdüzü çevresinde İkamet eden

 • Pizza Pizza

  Digital Pazarlama Yöneticisi Pizza Pizza

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Digital Pazarlama Yöneticisi

  Pizza Pizza

  Ref: digpaz01 - 609852

  İşin Tanımı Digital Pazarlama faaliyetlerini yürütecek ve takip edecek Digital Pazarlama Yöneticisi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Digital Pazarlama alanında en az 3 yıl tecrübeli Google Adwords ve Google Analytics takibi konularında deneyimli Online reklam süreçlerini yönetecek Yeni gelişen sosyal medya (twitter, facebook, youtube vb) pazarlama fırsatlarını takip edecek, dataları analiz edecek (yemek sepeti vb sitelerden verilen siparişlerin yüzde kaç satış yaptığı analizlerini çıkaracak) Web sitemizin satış performansını ve Google Analytics verilerini inceleyerek yeni fırsatları keşfedecek Web analiz araçları hakkında bilgi sahibi Facebook sayfa aracının müşteriler tarafından en efektif şekilde kullanımının sağlanması Pazar analizlerinin yapılması, sosyal medya trendlerinin takibi

 • Firma Adı Gizli

  Kurumsal İletişim Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal İletişim Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: kuriletyön01 - 609851

  İşin Tanımı -Firmamızın hedef kitlelerine yönelik tüm iletişim kanallarının açık olmasına yönelik çalışmaları yapmak. -Firmamızın hedeflerine ulaşabilmesi ve faaliyetini yürütebilmesi için gereken bölüm ve unsurlar arasında bilgi akışını, motivasyonu, koordinasyonu, organizasyonu yapmak. -Firmamızın hedef müşteri listelerinin oluşturulması, listeler doğrultusunda satış ve pazarlama aktivitelerinin yerine getirilmesi, satış raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu, -Pazarlama alanında donanımlı, -Öz sorumluluğu yüksek, -İngilizce bilen, -İletişim ve vizyonu gelişmiş, -Erkek adaylar için Askerliğini yapmış -Seyahat engeli olmayan 'KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ aranmaktadır

 • Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İnsan Kaynakları Proje Sorumlusu Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnsan Kaynakları Proje Sorumlusu

  Humcon Yönetim Danışmanlığı

  Ref: HDİPS-2014-05 - 609850

  İşin Tanımı 1998 den bugüne uzanan şirketimiz İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. 1998 – 2003 yılları arasında Ada Danışmanlık olarak birçok başarılı projeye imza atan şirket bugün Humcon Yönetim Danışmanlık olarak yeni hedef ve vizyonuyla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul – Pendik’teki merkezinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz işe alım projeleri için bünyemizde tam zamanlı çalışacak; İnsan Kaynakları süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmalarında bulunmak, İnsan Kaynakları periyodik raporlamalarını hazırlamak, İnsan Kaynakları süreçlerinin (ücret ve bütçe yönetimi, norm kadro çalışması, eğitim ve kariyer planlama, performans yönetimi, işe alım vb.) yürütülmesinde görev almak, Hedef müşterilere ziyaret planlamasını ve müşteri ziyaretlerini yapmak, Müşteri portföyümüze yeni müşterilerin eklenmesine yönelik iş geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat, Psikoloji, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli, * İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Kanunu hakkında bilgi sahibi, * Müşteri odaklı yaklaşıma ve etkin iletişim becerisine sahip, * İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yönetimine yatkın, * Analiz etme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Raporlama ve analiz yeteneği güçlü, * MS Office uygulamalarına hakim, * 25-35 yaşları arasında, * Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, * Seyahate engeli olmayan, * Bay/Bayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli.

 • Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İşe Alım Danışmanı Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşe Alım Danışmanı

  Humcon Yönetim Danışmanlığı

  Ref: HDİD-2014-04 - 609849

  İşin Tanımı 1998 den bugüne uzanan şirketimiz İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. 1998 – 2003 yılları arasında Ada Danışmanlık olarak birçok başarılı projeye imza atan şirket bugün Humcon Yönetim Danışmanlık olarak yeni hedef ve vizyonuyla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul – Pendik’teki merkezinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz işe alım projeleri için bünyemizde tam zamanlı çalışacak; Hedef müşterilere ziyaret planlamasını ve müşteri ziyaretlerini yapmak, Müşteri portföyümüze yeni müşterilerin eklenmesine yönelik iş geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirmek, Danışmanlığını yürüttüğümüz firmaların işe alım faaliyetlerini gerçekleştirmek, İşe alım süreçlerinin iyileştirilmesi ve sistem geliştirme çalışmalarında bulunmak, İşe alım süreci periyodik raporlamalarını hazırlamak, Diğer İnsan Kaynakları süreçlerinin (ücret ve bütçe yönetimi, norm kadro çalışması, eğitim ve kariyer planlama, performans yönetimi, vb.) yürütülmesinde de görev almak.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat, Psikoloji, Sosyoloji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * İnsan Kaynakları alanında (tercihen işe alımda) en az 3 yıl deneyimli, * İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Kanunu hakkında bilgi sahibi, * Müşteri odaklı yaklaşıma ve etkin iletişim becerisine sahip, * İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına ve yönetimine yatkın, * Analiz etme, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, * Raporlama ve analiz yeteneği güçlü, * MS Office uygulamalarına hakim, * 25-35 yaşları arasında, * Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, * Seyahate engeli olmayan, * Bay/Bayan, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli.

 • Süvari Giyim

  Kasiyer Süvari Giyim

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Süvari Giyim

  Ref: ACTKS0914 - 609848

  İşin Tanımı Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın ANKARA TAURUS AVM Mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

 • Süvari Giyim

  Kasiyer Süvari Giyim

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer

  Süvari Giyim

  Ref: KNMKS0914 - 609847

  İşin Tanımı Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın KONYA M1 AVM'de bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

  Aranan Nitelikler Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

 • KOÇAK

  Depo Personeli KOÇAK

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Personeli

  KOÇAK

  Ref: - 609846

  İşin Tanımı Koçak Şirketler Grubu Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye bağlı olarak toptan ve perakende kanalda İzmir'de faaliyet göstermektedir. Firmamız Lojistik departmanında görevlendirilmek üzere; cep telefonu aksesuarlarının tanzim, teşhir, stok düzenleme, sayım ve takibini yapabilecek "Depo Personeli” arıyoruz

  Aranan Nitelikler Cep Telefonu aksesuarları (özellikle Tesan ürünleri) konusunda deneyimli, Lise mezunu Bilgisayar kullanabilen MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen

 • Sunar İş Makina

  Makam Şoförü Sunar İş Makina

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makam Şoförü

  Sunar İş Makina

  Ref: 2014/09 - 609845

  İşin Tanımı MAKAM ŞOFÖRÜ

  Aranan Nitelikler Ø En az lise mezunu, Ø Makam şoförü olarak en az 5 yıl çalışmış, Ø Askerliğini tamamlamış, Ø Diksiyonu düzgün, Ø Dinamik ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ø İstanbul güzergahlarını iyi bilen, Ø 30 – 35 yaşları arasında, Ø Dürüst ve güvenilir, Ø Referans verebilecek, Ø Suadiye civarında oturan, Ø Evli makam şoförü aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka