ARAMA SONUÇLARI

 • Kazlıçeşme

  Kimyager Kazlıçeşme

  İstanbul Anadolu 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager

  Kazlıçeşme

  Ref: Kmyg-004 - 611796

  İşin Tanımı Kazlıçeşme, deri ve mamul üreticilerine, perakendecilere, toptancılara ve tedarikçilere analiz hizmeti, araştırma ve teknik destek vermek amacıyla 2007 yılında kurulmuş olup verdiği bu hizmetlerin yanında geliştirdiği AR-Ge projeleri ile sektöre katma değer sağlayan, yenilikçi yaklaşımıyla alanında uzman bir konuma ulaşmış ve hızla yeni projelerle büyüyen bir organizasyon konumundadır.

  Aranan Nitelikler Kazlıçeşme AR-GE laboratuvarında görev alacak; Gıda Kontrol Laboratuvarı deneyimli, Enstrümantal Analiz Bölümünde; HPLC, AAS (Atomik Absorbsiyon Spekroskopisi), GC-MS gibi cihazları kullanabilecek ve en az 2 yıl bu cihazlarda tecrübesi olan Laboratuvar ekibiyle uyumlu çalışabilecek, Tercihen İngilizce Litaratür okuyabilen, Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, BAY Bay Kimyager veya Kimya Mühendisi , Aranmaktadır.

 • Evdema

  Kimyager&laborant Evdema

  İstanbul Avrupa 25-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager&laborant

  Evdema

  Ref: UMİM01 - 609880

  İşin Tanımı Ev Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın, Bünyesinde bulunan Silivri de kurulu DU&KA Duvar kağıdı fabrikasının Laboratuvar'ında görevlendirilecek Kimyager alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Okulların Kimyager veya Kimya tekniksiyenliği bölümünden mezun Suni Deri üretiminde vinly ve PVC kaplama tecrübesi olan, Laboratuvar ortamında deneme,test ve geliştirmeler yapabilecek, Kimyevi ürünlere hakimiyeti olan, Erkekler adaylar için askerliğini tamamlamış, Silivri ve E5 servisine yakın ikamet eden, İmalat ortamına yatkın, Takım çalışmasına uyumlu arkadaşlar arıyoruz.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Kimyager Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 24-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10088 - 612528

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi' nde "çevre" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızda, aşağıdaki niteliklere sahip ''KİMYAGER'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Atık su arıtma alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İzmir' de ikamet eden ya da edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş.

  Export Sales Coordınator UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş.

  Aydın 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Export Sales Coordınator

  UĞUR SELÜLOZ KİMYA A.Ş.

  Ref: - 610924

  İşin Tanımı UGUR SELULOZ KIMYA A.S. is a rapidly growing chemical manufacturing and exporting company, located in Turkey. We are looking for new team members who want to be a part of our fast growing organization with following qualifications;

  Aranan Nitelikler A Chemistry background university graduate, Junior or experienced export sales coordinator to be trained at our plant offices located in Aydin, Excellent command of English both in writing & speaking and Russian as a second language is preferred, Being a productive team player, Free to travel abroad, Valid driving license, Military service obligation for male candidates are the musts. The successful candidate must be reliable, detail oriented and able to demonstrate the ability to multi-task and to work with a high degree of accuracy. The main duties will include facilitating and following up the foreign sales OPERATIONS from very beginning until the delivery, coordinating the delivery of orders between logistics and production departments, informing customers about progress of their order and eventually supporting as well as reporting to the Export Sales Team. Candidates residing or willing to reside in Aydin or near cities are of preference.

 • İPM İperlit Madencilik

  Kalite Kontrol Sorumlusu İPM İperlit Madencilik

  İzmir 23-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Sorumlusu

  İPM İperlit Madencilik

  Ref: - 602211

  İşin Tanımı KALİTE KONTROL SORUMLUSU İŞ TANIMI · İş tanımında, iş sözleşmesinde, işyerinde belirtilen ve dikey ilişki içerisinde işveren ve amirleri tarafından verilecek her türlü görev ve talimatı yerine getirmek. · Kalite sistemlerini uygulamak ve uygulatmak. · Periyodik elek analizi, bünye suyu, nem analizlerini yapmak ve raporlamak. · Periyodik numune almak ve numunelikte saklamak. · Her siparişe ait kalite kontrol dosyası oluşturmak. · Kalite problemlerini raporlamak. · Elek tellerinin kalibrasyonlarının önceden yapılmasını sağlamak ve dosyalamak. · Perlit genleşme testlerini yapmak ve raporlamak. · Üretim verimliliğini takip etmek, gerekli raporları hazırlamak. · Üretime hazır stok takibi

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER · En az meslek yüksek okulu mezunu (Tercihen Kimya Mühendisi) · Çok iyi derecede ofis programları (Word, Excel) · Orta seviye İngilizce bilgisine sahip · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, titiz ve dikkatli çalışan, · İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın. Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, · Askerliğini hizmetini tamamlanış, · Laboratuar ‘da çalışmış, tercihen kimya bölümü mezunu ya da laborant · İşinde hassas ve dikkatli · En az 2 yıl tecrübeli · Bergama ve çevresinde ikamet edebilecek Özgeçmiş ve diğer dökümanlarınızı ik@iperlit.com adresine gönderebilirsiniz.

 • Secret Age Cosmetics

  Kozmetolog & Kimyager Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetolog & Kimyager

  Secret Age Cosmetics

  Ref: REF03 - 604553

  İşin Tanımı İstanbul Tarabya'da Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kozmetolog ve Kimyager aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kozmetoloji yada Kimya bölümünden mezun Kozmetik deneyimi olan Diksiyonu düzgün Prezentabl Televizyonda yer alan tanıtım programlarımızda da bilirkişi olarak ürünlerimizin içerikleri hakkında bilgi verebilecek 28-40 yaş aralığında, bayan Kozmetolog ve Kimyager arayışımız bulunmaktadır.

 • Secret Age Cosmetics

  Kozmetolog Secret Age Cosmetics

  İstanbul Avrupa 22-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kozmetolog

  Secret Age Cosmetics

  Ref: REF02 - 590599

  İşin Tanımı İstanbul Tarabya'da Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''KOZMETOLOG'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kozmetoloji bölümünden mezun Kozmetik sektöründe mutlaka deneyimi olan Diksiyonu düzgün İngilizce bilen Prezentabl Televizyonda yer alan tanıtım programlarımızda da bilirkişi olarak ürünlerimiz hakkında bilgi verebilecek 28-35 yaş aralığında, bayan Kozmetolog arayışımız bulunmaktadır.

 • Kancıoğlu Otomotiv

  Kimya Teknikeri - Kalite Kancıoğlu Otomotiv

  İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Teknikeri - Kalite

  Kancıoğlu Otomotiv

  Ref: 006 - 611847

  İşin Tanımı Kimya Mühendisleri tarafından hazırlanan işprogramına göre ekipmanların devreye alınması ve gerekli işletilmesinin sağlanması . Yapılan analiz sonuçlarından ürün kalitesinin saptanan standartlara uygun olup olmadığının kontrolü . Saha içi kontroller . ÇALIŞMA SAATLERİ : HAFTAİÇİ 8:00 - 18:00 İSTANBUL'DA İKAMET EDEN ÇALIŞANLARIMIZ 2 ADET SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşları arasında bay Kimya Mühendisleri tarafından hazırlanan işprogramına göre ekipmanların devreye alınması ve gerekli işletilmesinin sağlanması . Yapılan analiz sonuçlarından ürün kalitesinin saptanan standartlara uygun olup olmadığının kontrolü . Saha içi kontroller

 • SKY INK

  Kimyager SKY INK

  İstanbul Anadolu 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager

  SKY INK

  Ref: - 602576

  İşin Tanımı Türkiyede Yeni kurulmakta olan yabancı ortaklı bir Boya / Dijital Baskı Mürekkeb, fabrikasında çalışmak üzere aşağıdaki vasıflara sahip "Kimyager" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Universite mezunu, Minimum 5 yıl boya üretimi ya da Mürekkep üretimi (Tercihen Dijital baskı Mürekkebi) konusunda tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, Istanbul Anadolu Yakası'nda İkamet eden, Sürücü Ehliyeti sahibi.

 • İba Kimya

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager İba Kimya

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager

  İba Kimya

  Ref: İbamrm01 - 610238

  İşin Tanımı İBA KİMYA SANAYİ ve TİCARET A.Ş. 1977 yılında Ankara'da kuruldu.İzolasyon kimyasalları, tiner ve çözücüler ile başlayan üretim ilerleyen yıllarda artarak devam etti. 1995 yılı itibariyle çevreye ve insana saygılı elektrostatik toz boya üretimine başlandı. İnsana ve teknolojiye yapmış olduğu yatırımlarla marka değerini ve pazar payını sürekli artıran lider üretici İba Kimya A.Ş. elektrostatik toz boya sektöründe kariyer yapmak isteyen, tecrübeli ya da tecrübesiz Kimyager veya Kimya Mühendisleri arıyor. Bkz. www.iba.com.tr Görev Tanımı : İBA KİMYA A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde satış ve pazarlama faaliyetleri. Çalışma Yeri : İstanbul

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans bölümleri mezunları İstanbul -Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Seyahate engeli olmayan, Öğrenmeye açık, araştırmacı,analitik, yeniliklere açık,takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Microsoft Office programlarına hakim Düzenli olarak raporlama yapabilecek

 • Mefar İlaç Sanayi A.Ş.

  Kalite Kontrol Analisti Mefar İlaç Sanayi A.Ş.

  İstanbul Anadolu 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Analisti

  Mefar İlaç Sanayi A.Ş.

  Ref: KKL-001 - 601516

  İşin Tanımı Türkiye’nin önde gelen fason ilaç üreticisi Mefar İlaç San. A.Ş. Kalite Kontrol Laboratuvarı' nda görev yapacak Analistler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği Bölümleri’ nden mezun, İlaç firmalarının Kalite Kontrol Bölümü’ nde 1 ile 3 yıl arasında fiilen görev yapmış, Kromatografik analizlerde tecrübeli ( özellikle HPLC; GC), Standart analitik laboratuvar gereçlerini kullanma konusunda tecrübeli (IR, UV/VIS, pHmetre), Vardiyalı düzende çalışabilecek; fazla mesaili çalışmaya engel durumu olmayan, Teknik İngilizcesi en az orta, tercihen iyi seviyede olan, Tercihen bitmiş ürün ve ilaç stabilite analizlerinde tecrübeli, Tercihen analitik metot validasyonu konusunda çalışmış , Kartal, Pendik ve Maltepe civarında ikamet eden veya edebilecek olan

 • Sapro Temizlik Ürünleri

  Kalite Kontrol Elemanı Sapro Temizlik Ürünleri

  İstanbul Avrupa 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Sapro Temizlik Ürünleri

  Ref: KK-001 - 592223

  İşin Tanımı Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 284. sırada olan SAPRO A.Ş., kendi kategorisinde İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır. Ürün kalite kontrollerini yapmak, Üretim sırasında oluşan kalite problemlerini tespit ederek önleyici faaliyetleri koordine etmek, Üretimin kalite seviyesini ve oluşan hataları kayıt altına alıp, günlük raporlamak, Ürün kalitesini ve üretim prosesinin verimliliğini artırıcı iyileştirme faaliyetlerinde görev almak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin Kimya bölümü mezunu -Tercihen FMCG, Gıda, İlaç endüstrisinde çalışmış -Yoğun iş temposunda ve vardiyalı sistemde çalışabilecek -MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen -Tercihen Yalın üretim ve TPM uygulama deneyimli -Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan -Küçükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur ) -Çalışma arkadaşı aramaktayız

 • Zivak Teknoloji

  Ar-Ge Uzmanı (Araştırmacı) Zivak Teknoloji

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ar-Ge Uzmanı (Araştırmacı)

  Zivak Teknoloji

  Ref: - 605525

  İşin Tanımı Kağıthane’de bulunan ve Klinik, Gıda, Adli Tıp ve Çevre sektörlerine yönelik analiz kitleri ve cihazları geliştiren firmamızın Ar-Ge Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Biyokimya bölümlerinden mezun, Tercihen Analitik kimya ve Biyokimya alanlarında yüksek lisans yapmış, LC-MS/MS ve HPLC cihazlarına metot geliştirip, geliştirilen metotların validasyonlarını yapabilecek yetkinlikte, Takım çalışmasına yatkın, iyi iletişim kurabilen, GxP kurallarına hakim, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Medikal veya İlaç sektöründe Ar-Ge ve Kalite Kontrol Laboratuvarlarında en az 2 yıl deneyimi bulunan "Ar-Ge Uzmanı" aranmaktadır.

 • Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ar-Ge Mühendisi/kimyageri Hayat Kimya San. A.Ş.

  Kocaeli 12-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ar-Ge Mühendisi/kimyageri

  Hayat Kimya San. A.Ş.

  Ref: HKY-Arge - 573490

  İşin Tanımı Kocaeli Bölgesi'ndeki tesislerimizde, Ar-Ge Merkezi'mizdegörevlendirilecek, projelere ve çalışmalara destek verecek, 'Doktor Mühendisler ve / veya Araştırmacı Mühendisler / Kimyagerler' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun ve tercihen yüksek lisans ve/veya doktora yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, Ar-Ge alanında2 yıl deneyim sahibi, Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünen ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Başoğlu Kablo ve Profil San. Tic. A.Ş.

  Kimyager Başoğlu Kablo ve Profil San. Tic. A.Ş.

  Bolu 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimyager

  Başoğlu Kablo ve Profil San. Tic. A.Ş.

  Ref: 001 - 609187

  İşin Tanımı Başoğlu Kablo'nun Bolu Fabrikası için laboratuvar biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun deneyimli Kimyagerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Bölümünden mezun, Tercihen Elektrik - Enerji sektöründe en az 2-3 yıl deneyimli, İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarını kullanan, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, 25-35 yaş arası, Bay-Bayan (Bay ise askerliğini tamamlamış olması gerek), Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı çalışan, Dinamik, araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Disiplinli, uyumlu, takım çalışmasına yatkın, Bolu çevresinde ikamet eden, Sigara içmeyen (tercihen),

 • AKKİM Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş.

  Arge Uzmanı AKKİM Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa 09-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Arge Uzmanı

  AKKİM Yapı Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş.

  Ref: AKS - 610786

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İstanbul Hadımköy'de ki Fabrikamızda Değerlendirilmek Üzere Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği Bölümünden Mezun, Gelişime ve Öğrenmeye açık, Azimli ve Disiplinli, İletişim Becerisi Kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden, Askerlik Görevini Yapmış , 22-30 Yaş Aralığında, Bay, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kontrol Kimya

  Kimya Mühendisi/kimyager Kontrol Kimya

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi/kimyager

  Kontrol Kimya

  Ref: - 597458

  İşin Tanımı Halk sağlığı zararlıları ve tarım zararlıları kontrolü ilaçları üretimini, satışını ve uygulama hizmetleri faaliyetlerini gerçekleştiren firmamızın '' LABORATUVAR '' departmanında görevlendirilecek KİMYA MÜHENDİSİ/KİMYAGER arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği ve Kimya/Kimyagerlik bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Tercihen B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Çözüm odaklı, dinamik ve analitik düşünebilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, Yenilikçi fikirlere açık ve araştırmacı.

 • Firma Adı Gizli

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager Üretim Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kimya Mühendisi Veya Kimyager Üretim Sorumlusu

  Firma Adı Gizli

  Ref: KM2014 - 608779

  İşin Tanımı Tuzla Tepeören'de Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi veya Kimyager aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Bay, - Askerlik görevini yapmış veya tecilli, - Belirli bir deneme süresinin sonunda fabrikamızın tüm teknik yönetimini üstlenebilecek, - Sorumluluk alabilecek ve fabrika yönetimi ile ilgili plan , program ve proje üretebilecek ve titizlikle uygulayıp denetleyebilecek, - Yeni iş fikirleri ve ürün/imalat geliştirme vizyonuna sahip, - Laboratuvar , kalite kontrol , iç denetim ve planlama konularını titizlikle uygulayabilecek, -Tercihen Tuzla- Tepeören ve yakın çevresinde ikamet eden, Adayların başvurularında talep ettikleri ücretleri de belirtmeleri gerekmektedir.

 • Ekoçed Group

  Analiz Sorumlusu Ekoçed Group

  Bursa 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Analiz Sorumlusu

  Ekoçed Group

  Ref: - 603150

  İşin Tanımı laboratuvarın enstrümental ve yaş kimya bölümlerinde analiz yapılması

  Aranan Nitelikler üniversitelerin kimya bölümünden mezun -İngilizce bilen -laboratuarda yaş kimya ve/veya enstrümantal analiz tecrübesi olan -tercihen GC ve spektrofotometre cihazlarını kullanabilen -yoğun tempo ve esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek -bayan eleman alınacaktır.

 • Aykim Kimya Sanayii

  Laboratuvar Elemanı Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 11-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Laboratuvar Elemanı

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 601953

  İşin Tanımı -Laboratuvarda üretim ve hammadde kalite kontrollerini yapmak ve raporlamak, -Yeni ürün tasarımı ve mevcut ürün revizyon çalışmaları yapmak, -Yeni hammadde araştırması ve alternatif hammadde denemeleri yapmak, -Pazarlamaya teknik bülten hazırlamak,

  Aranan Nitelikler -Tercihen Kimya Müh. veya kimya bölümünden mezun bay/bayan -Boya ve boya hammaddeleri hakkında bilgi sahibi, -En az 2 Yıl laboratuvar tecrübesi olan, -Çok iyi derece teknik İngilizce yazıp konuşabilen, -Takım çalışması yapabilecek, analitik düşünebilen, -Yeniliklere açık,araştırmayı seven, sonuç odaklı, çalışkan, -MS Office programlarına hakim, -Sigara kullanmayan, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, -25-35 yaş aralığında -İş yeri GEBZE'dedir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka