ARAMA SONUÇLARI

 • Amerikan Kültür Kolejleri

  Temizlik Görevlisi Amerikan Kültür Kolejleri

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Görevlisi

  Amerikan Kültür Kolejleri

  Ref: AKKOLKECI-TEM - 613259

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Koleji Keçiören temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Binanın genel temizlik işleriyle ilgilenecek, - Çay-kahve servisini yapacak, - Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,

 • TAN SAĞTÜRK AKADEMİ - GÖKTÜRK

  Garson TAN SAĞTÜRK AKADEMİ - GÖKTÜRK

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Garson

  TAN SAĞTÜRK AKADEMİ - GÖKTÜRK

  Ref: - 613258

  İşin Tanımı Göktürk’teki okulumuzda görevlendirilmek üzere "Garson" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Göktürk ve çevresinde ikamet eden, Dış görünüşe ve kişisel hijyene özen gösteren, Bay.

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Elektrik Operatörü ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Operatörü

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2619 - 613257

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için, Fırın Ünitesinde görevlendirilmek üzere; "Elektrik Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun, Fırın ünitesi konusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, işini sonuna kadar takip eden, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Torbalı'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreter Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sekreter

  Firma Adı Gizli

  Ref: SKTR_14 - 613256

  İşin Tanımı İstanbul Ümraniye Yukarı Dudullu da bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere, Şirketin genel tertip ve düzeninden sorumlu olacak, Misafirleri karşılayacak çay, kahve ikramını yapabilecek, Genel ofis işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütmesini sağlayabilecek, Şirketin faks, telefon ve e-mail trafiğini düzenleyebilecek, Yazışmaları hatasız ve zamanında yapabilecek, gerekli yerlere ileterek, takibi yapabilecek, Ofisin idari işleriyle ilgili konulara çözüm getirebilecek.

  Aranan Nitelikler Bilgisayarı ve Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Santral, faks, fotokopi vb.. araçların kullanımında deneyimli, Dinamik ve hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, pratik, koordinasyon becerisi yüksek, diksiyonu düzgün. Prezentabl Anadolu yakasında oturan Bayan aday aranmaktadır.

 • ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Kırma Operatörü ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kırma Operatörü

  ANALİZDEN İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: SZN/14/2618 - 613255

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için "Kırma Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi; makine, metal işleri veya torna-tesviye bölümünden mezun, Kırma ünitesi konusunda deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, işini sonuna kadar takip eden, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Torbalı'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar.

 • Medicana Bahçelievler

  Pazarlama Uzmanı Medicana Bahçelievler

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama Uzmanı

  Medicana Bahçelievler

  Ref: - 613254

  İşin Tanımı MEDİCANA DİŞ Hastanesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda mininmum 3 yıl tecrübe sahibi, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı, gelişmeye ve yeniliğe açık, Kurum hedefleri çerçevesinde yeni pazarlama stratejileri belirleyip uygulayacak, Yeni kurumlarla anlaşmalar yapacak, kampanyalar planlayacak, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MEDİCANA DİŞ Hastanesinde görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda mininmum 3 yıl tecrübe sahibi, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, İkna kabiliyeti yüksek, diksiyonu ve dış görünümüne özen gösteren, Sonuç odaklı, gelişmeye ve yeniliğe açık, Kurum hedefleri çerçevesinde yeni pazarlama stratejileri belirleyip uygulayacak, Yeni kurumlarla anlaşmalar yapacak, kampanyalar planlayacak, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilecek Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

 • Flo Mağazacılık

  Satış Danışmanı - Güneşlipark AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Güneşlipark AVM

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-SDGNSL - 613253

  İşin Tanımı ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen ZİYLAN MAĞAZACILIK VE PAZ.A.Ş.;Yeni açılacak olan GÜNEŞLİPARK AVM FLO Mağazasında görevlendirmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktadır. Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl satış danışmanlığı tecrübesine sahip, Tercihen MS Office uygulamalarına hakim, İş disiplinine sahip, Müşteri odaklı düşünen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Genç, dinamik, güleryüzlü ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile min. 2 yıl ilişiği bulunmayan.

 • Loya Mağazacılık

  Ürün Yönetimi Personeli Loya Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ürün Yönetimi Personeli

  Loya Mağazacılık

  Ref: Ü.Y.E-AVCILAR - 613251

  İşin Tanımı Faaliyet konusu iç giyim olan firmamızın merkez-mağaza arasındaki ürün yönetimini takip edebilecek; Ürün tespiti ve raporlama yapılması (satan-satmayan ürün) Transfer işlemlerinin programdan yapılması ve mağazalara transfer fişinin gönderimi, Depodan stoklu olan ürünlerin dağıtımı, Toplu gelen tedarik ürünlerin satışlara göre mağazalara dağıtılması, Sipariş verilecek ürünlerin mağaza adetlerinin verilmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olan, Mc Office Programlarını etkin kullanabilen, Nebim Winner programını kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İletişim becerileri güçlü İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Barçın Spor

  Satış Danışmanı (Buyaka AVM - Adidas Mağazası) Barçın Spor

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı (Buyaka AVM - Adidas Mağazası)

  Barçın Spor

  Ref: - 613250

  İşin Tanımı Buyaka AVM Adidas mağazamızda görevlendirilmek üzere, Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunacak, Mağazasının/reyonunun Adidas global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlayacak. Satış Danışmanı ve Kasiyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen bir sene perakende satış tecrübesi sahibi, En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Not: Cv'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • Bank Street Language Institute

  İngilizce Öğretmeni Bank Street Language Institute

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Bank Street Language Institute

  Ref: BNKMEC-ING - 613249

  İşin Tanımı Bank Street Language Institute İstanbul Mecidiyeköy Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - Tercihen en az 2 yıllık eğitim sektörü tecrübesi olan, -Toefl, IELTS, BULATS sınavlarında tecrübeli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - Full time çalışabilecek, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Eğitim ortamında dış görünüşüne önem veren.

 • YALOVA OPET

  Satış - Pazarlama Temsilcileri YALOVA OPET

  Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli, Yalova Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış - Pazarlama Temsilcileri

  YALOVA OPET

  Ref: - 613248

  İşin Tanımı Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren firmamızın OPET OTOBİL departmanı Satış - Pazarlama Temsilcileri ekibinde yer alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Tercihen Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu *Microsoft Office Programlarına hakim *Satış Pazarlama konusunda saha deneyimi olan *B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen *Yüz yüze satış -pazarlama yapabilecek *Müşteri memnuniyeti odaklı *Disiplinli çalışmayı seven ,Karar verebilen ,Sorumluluk alabilen ,Girişimci ve Ayrıntılara dikkat eden *Tam zamanlı çalışacak ,gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Şehir dışı seyahat engeli olmayan *Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren *Müşteri ve sonuç odaklı takım çalışmasına yatkın *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış *Bay -Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

 • Flo Mağazacılık

  Kasa Sorumlusu - Güneşlipark AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - Güneşlipark AVM

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-KSGNSL - 613247

  İşin Tanımı Bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen Ziylan MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.;GÜNEŞLİPARK AVM' de açılacak olan FLO Mağazasında görevlendirmek üzere "KASA SORUMLUSU" aramaktadır. Şirket hedef, politika, yönetmelikleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda kasa işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen IBM SAP mağazacılık programını bilen, Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek, Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Miniço Çocuk Dünyası

  Mağaza Satış Danışmanı-Dzce Miniço Çocuk Dünyası

  Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı-Dzce

  Miniço Çocuk Dünyası

  Ref: S.DZCE.001 - 613246

  İşin Tanımı Düzce'de faaliyet gösteren mağazamızda görevlendirilmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Miniço Çocuk Dünyası standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Mağaza Satış Danışmanları ve Kasiyerler arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağaza satış danışmanı veya kasiyer olarak en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Kasiyerler için Ms Office ve Nebim Winner perakende programını iyi derece de kullanabilen, Bankaların post cihazlarının kullanımı hakkında bilgi sahibi, Güleryüzlü ve hızlı, Müşteri odaklı ve satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları aramaktayız...

 • Zeoc Group

  Satış Mühendisi Zeoc Group

  Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Zeoc Group

  Ref: ZG-02 - 613245

  İşin Tanımı ZEOC GROUP - HVAC EQUIPMENT PROVIDER.. ON TIME , ECONOMICALLY FEASIBLE.. Zeoc Group , HVAC sektöründe tam bir ürün gamına sahip, proje bazında tüm HVAC malzemeleriniz için bir tedarik firmasıdır. İtalyan ve Uzakdoğulu iş ortakları ile; klima santralı ve hücreli aspiratör, fan coil cihazları, soğutma grupları, soğutma kuleleri, VRF sistemler, otomasyon sistem ve malzemeleri, bacalar, hava perdeleri, endüstriyel ve yangın tip fanlar, soğuk oda, deep freeze cihaz ve panelleri için, hem tek tek, hem de paket cihazlar olarak ürün sağlayan ve bu tedarik zincirinde , "ekonomik fiyatlar ve söz verdiğimiz zamanda " prensibiyle hareket eden bir mühendislik firmasıdır. Merkezi İstanbul Büyükçekmece Mimaroba'da olan firmamız için aktif satış pozisyonunda · İstanbul merkez, · Ankara, · Ege-Akdeniz bölgelerinde Tercihen makine mühendisliği bölümünden yeni mezun veya mezun, İş tanımı: Firmamız distribütörlüğü altında olan markalara ait ürünlerin proje bazlı satışlarını gerçekleştirmek Satışların tahsilatlarını takip etmek Ürünlerin ve markaların pazar içinde tanınması için gerekli pazarlama faaliyetlerini yürütmek. Müşteri ilişkilerini kurup, en optimal şekilde sürdürülebilir olarak yönetmek Projelerin tekliflerini hazırlamak, gerektiğinde revizyonlarını yapmak, Projelerin satış sonrası hizmetlerini takip etmek ve sorumlu olmak Not: Uygun görülen adaylara eğitim programı uygulanacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerim mühendislik ya da 2 yıllık MYO bölümlerinden mezun ,tercihen makine veya iklimlendirme bölümü mezunu . Satış departmanının aktifliğine, esnek iş saatlerine ayak uydurabilecek, Kendi primini, kendi çalışma performansı ile belirleyecek, Aktif olarak araç kullanabilecek, Seyahat engeli olmayacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, dış görünüşünüze özen gösteren, Bilgisayarı iyi bir şekilde kullanabilen, özellikle MS Office programlarına hakim, Ve en önemlisi bu sektör ve satış pozisyonları ile ilgili en iyi şekilde kendini yetiştirmek isteyen, Takım arkadaşları arıyoruz…

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Güvenlik Görevlisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 613244

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Güvenlik Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek. E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Flo Mağazacılık

  Mağaza Müdürü-Güneşlipark AVM Flo Mağazacılık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü-Güneşlipark AVM

  Flo Mağazacılık

  Ref: F-MMGNSL - 613243

  İşin Tanımı Bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; Yeni açılacak olan GÜNEŞLİPARK AVM mağazasında görevlendirmek üzere MAĞAZA MÜDÜRÜ aramaktadır. Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak, mağazası için bütçe oluşturmak ve bütçeyi gerçekleştirici tüm çalışmaları yürütmek. Kasa, Stok, Müşteri Hizmetleri ve Operasyonel işlerin yönetiminde Mağazalar Koordinatörüne yardımcı olmak ve mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen üniversitelerin İşletme, Pazarlama veya ilgili bölümlerinden mezun; Perakende sektöründe en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması ve çalışma hayatının son 1 yılını yöneticilik düzeyinde geçirmiş olmak, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programları kullanımında etkin olabilecek derecede bilgi sahibi (tercihen Nebim), Planlama, organizasyon ve liderlik becerilerine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Müşteri İlişkileri ve Ekip Motivasyonu konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Kahramanmaraş Stratej İK

  K.Maraş Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Kahramanmaraş

  Stratej İK

  Ref: PGY-MARAŞ-1014 - 613242

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Kahramanmaraş şubesinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Miniço Çocuk Dünyası

  Mağaza Satış Danışmanı-Tokat Miniço Çocuk Dünyası

  Tokat Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı-Tokat

  Miniço Çocuk Dünyası

  Ref: S.TKT.001 - 613241

  İşin Tanımı Tokat'da faaliyet gösteren mağazamızda görevlendirilmek üzere; Satış hedeflerini gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak Miniço Çocuk Dünyası standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan "Mağaza Satış Danışmanları ve Kasiyerler arıyoruz.....

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağaza satış danışmanı veya kasiyer olarak en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüm ve kişisel imajına özen gösteren, Kasiyerler için Ms Office ve Nebim Winner perakende programını iyi derece de kullanabilen, Bankaların post cihazlarının kullanımı hakkında bilgi sahibi, Güleryüzlü ve hızlı, Müşteri odaklı ve satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Çalışma arkadaşları aramaktayız...

 • POLOGARAGE

  Muhasebe Uzmanı POLOGARAGE

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  POLOGARAGE

  Ref: MUH-UZM - 613240

  İşin Tanımı Cari hesapların kontrolü ve takibi; Tedarikçi firma ödemelerinin hazırlanması ve takibi; Depoya giren ürünlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi; İthalat Yoluyla satın alınan ürünlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi; Stok maliyeti konusunda deneyimli; En az 5 yıl tecrübeli Nebim Winner program bilgisine sahip; Microsoft Office programlarına hakim; Erkek; Askeriğini yapmış, Kemerburgaz Merkez Ofisimizde çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Stratej İK

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Batman Stratej İK

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Banka Gişe Yetkilisi - Batman

  Stratej İK

  Ref: PGY-BATMAN-1014 - 613239

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının Batman şubelerinde görev alacak, "Part Time Gişe Yetkilisi" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince part time çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Pazartesi ve Cuma günleri çalışmak, Haftanın diğer günlerinde yoğunluğa bağlı olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön lisans Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu / Lisans mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka