ARAMA SONUÇLARI

 • Doğapark

  Crm Uzmanı Doğapark

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Crm Uzmanı

  Doğapark

  Ref: CRM001 - 612405

  İşin Tanımı Çocuk Oyun Parkları - Fıtness Spor Aletleri Üretimi yapan firmamızın Crm Bölümünde Çalıştırılmak üzere Crm Elemanı İhtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen Üniversite mezunu, İmalat yapan firmalarda satış destek tecrübesine sahip, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Bayan İstanbul Anadolu veya Kocaeli (Darıca, Gebze, Çayırova) ikamet eden

 • MERDA BOYA İNŞ NAKLİYAT (POLEN BOYA KİMYEVİMADDE )

  Boyacı Personeli MERDA BOYA İNŞ NAKLİYAT (POLEN BOYA KİMYEVİMADDE )

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Boyacı Personeli

  MERDA BOYA İNŞ NAKLİYAT (POLEN BOYA KİMYEVİMADDE )

  Ref: - 612329

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Boya imalatında çalışmış askerliğini bitirmiş boya üretiminde tecrübeli personel alınacaktır.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Satış Destek Elemanı KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Elemanı

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-STŞD - 612317

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Şirketler Grubumuzun Yapı Kimyasalları Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Satış Destek Elemanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya üniversitelerin Muhasebe, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Kimyasalları sektöründe tecrübeli, Ön muhasebe, sevkiyat konularında bilgi sahibi, NETSIS kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden/edebilecek.

 • İnci Makina

  Üretim Planlama Sorumlusu İnci Makina

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Planlama Sorumlusu

  İnci Makina

  Ref: İNCİ-ÜR001 - 612312

  İşin Tanımı Trafo sektöründe üretim yapan Kazan fabrikamızda; ÜRETİM PLANLAMA ve İŞ YÜKÜ ayarlamalarını yapacak, Kapasite ve Üretim takibini yapacak, Üretim toplantılarını yapacak, Aylık üretim analizlerini ve raporlamalarını yapacak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Analiz yapma,Raporlama ve Problem çözme becerileri yüksek, Etkin planlama yapabilen ve Üretimi yönlendiren, Daha önce Üretim planlama bölümünde minimum 3 yıl çalışmış, Kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına uygun, Erkek adayların Askerlikle ilişkisi olmaması, Maltepe-Gebze arası ikamet eden ( Servis güzergahı )

 • JUST ENGLISH

  İzmit Şubemize İngilizce Öğretmeni JUST ENGLISH

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmit Şubemize İngilizce Öğretmeni

  JUST ENGLISH

  Ref: İzmit-ing-ögrt - 612263

  İşin Tanımı Genel İngilizce ve Akademik İngilizce eğitimi verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İzmit şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Danışman Görevlisi KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Danışman Görevlisi

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 612259

  İşin Tanımı Şirketler Grubumuzun Gebze'deki tesisinde çalışacak aşağıdaki niteliklerde "Danışma Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Orta okul Lise veya meslek yüksek okulu mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Gebze,Tuzla, Pendik veya Kartal'da ikamet eden/edebilecek. E-5 boyu servisimiz mevcuttur

 • Kimteks Kimya

  Üretim Elemanı Kimteks Kimya

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Elemanı

  Kimteks Kimya

  Ref: ÜE-1401 - 612181

  İşin Tanımı En az ilköğretim mezunu Benzer görevlerde en az 2 yıl deneyim sahibi Hammadde imalatında tecrübe sahibi Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için) Takım çalışmasına uygun,sonuç odaklı

  Aranan Nitelikler Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızın üretim departmanında görevlendirmek üzere takım arkdaşı arıyoruz

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Şoför Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001402 - 612153

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KOZMETİK VE KİŞİSEL BAKIM ALANINDA MAĞAZACILIK HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Depodan mağazalara sevkiyat yapan araçların kullanılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * E sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, * SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi olan, * Gece çalışma sistemine ayak uydurabilecek, * Ankara, Gebze ve İzmir'de ikamet eden, * 30 - 45 yaşları arasında, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ŞOFÖRLER" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Koçtaş

  Müşteri Hizmetleri Müşteri Danışmanı (Gebze) Koçtaş

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Hizmetleri Müşteri Danışmanı (Gebze)

  Koçtaş

  Ref: MH-G-1014 - 612123

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, GEBZE MAĞAZASINDA görev alacak "Müşteri Hizmetleri Müşteri Danışmanı" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen müşteri hizmetleri konusunda deneyimli İletişim becerileri kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Koçtaş

  Satış Müşteri Danışmanları (Gebze) Koçtaş

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müşteri Danışmanları (Gebze)

  Koçtaş

  Ref: MDG-0212 - 612115

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, GEBZE MAĞAZASI için tam zamanlı çalışacak "SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Tercihen yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye, ısıtma- tesisat, hırdavat, al aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip Tercihen perakende sektöründe satış alanında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Koçtaş

  Kasa Müşteri Danışmanları (Gebze) Koçtaş

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Müşteri Danışmanları (Gebze)

  Koçtaş

  Ref: KS-G-0914 - 612108

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümekte olan Koçtaş, GEBZE MAĞAZASI için tüm kasa işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak tam ve yarı zamanlı çalışacak "KASA MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen kasa konusunda deneyimli İletişim becerileri kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Aktivite İletişim Organizasyon

  Promotör / Full Time Satış Elemanı Aktivite İletişim Organizasyon

  Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Ordu, Samsun, Tekirdağ, İstanbul Avrupa, Diğer, Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Promotör / Full Time Satış Elemanı

  Aktivite İletişim Organizasyon

  Ref: SDE008 - 612100

  İşin Tanımı Çalıştığımız Lider hızlı tüketim firmamız adına Türkiye genelindeki AVM mağazalarında ürünlerden sorumlu olacak ; tanıtım,satış ,yönlendirme ile ilgilenecek satış konusunda tecrübeli bayan eleman alınacaktır. Çalışma saati: vardiyalı / Haftaiçi 1 gün izin,

  Aranan Nitelikler · Tercihen satış sektöründe tecrübeli, · 20 -35 yaş arası BAYAN, . Baştan İstanbul olmak üzere Türkiye geneli AVM sabit çalışacak, . Satış konusunda kendisini geliştirebilecek, · Mağazalarda firmasını en iyi şekilde temsil edecek, · Yönlendirme ,Ciro ,sipariş yönetimi ,satış yapacak, . Raporlama yapabilecek, . Hırslı , dinamik , · Diksiyonu düzgün , Prezantabl , · En az Lise mezunu Satış elemanı alınacaktır. Başvurmak isteyenlerin fotoğraflı CV. İle başvurmaları gereklidir.

 • Koçtaş

  Uzmanlar (Gebze) Koçtaş

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzmanlar (Gebze)

  Koçtaş

  Ref: UZM-G-1014 - 612041

  İşin Tanımı Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş, GEBZE MAĞAZASI için Elektrik - aydınlatma, el aletleri, hırdavat, nalburiye, ahşap- inşaat, mobilya, ev gereçleri, yer döşemeleri, boya, seramik, banyo, vitrifiye, ısıtma, dekorasyon alanlarından birinde uzun yıllar sonucunda edinmiş olduğu ürün bilgisi ile satış alanında çalışanlarımıza ve müşterilerimize deneyimlerini aktarabilecek "UZMANLAR" aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye,ısıtma-tesisat,hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarının birinde en az 10 yıl iş deneyimine sahip MS Office uygulamalarına hakim Müşteri yönetimi konusunda tecrübeli

 • Gratis

  Gece Sevkiyat Uzmanı Gratis

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gece Sevkiyat Uzmanı

  Gratis

  Ref: GSUAND - 611941

  İşin Tanımı Firmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek Gece Sevkiyat Uzmanı arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan Nitelikler Bay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Gebze'de ikamet eden.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Atölye Müdürü KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Atölye Müdürü

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-ATMD - 611935

  İşin Tanımı Kocaeli-Gebze'de faaliyet gösteren Atölye Birimimize aşağıdaki niteliklerde "Atölye Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Ağır vasıta araçlar ve iş makineleri bakım-onarımı / yönetimi konusunda en 5-10 yıl deneyimli, Ms office programlarına hakim, İletişim, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yetenekleri gelişmiş, Analitik , hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden/edebilecek

 • Tchibo

  Full Time Satış Danışmanı İzmit Dolphin Tchibo

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Full Time Satış Danışmanı İzmit Dolphin

  Tchibo

  Ref: FT_SD_4101 - 611894

  İşin Tanımı Hem kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri, mezunları, ev hanımları.

 • Tchibo

  Part Time Satış Danışmanı İzmit Dolphin Tchibo

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time Satış Danışmanı İzmit Dolphin

  Tchibo

  Ref: PT_SD_4101 - 611892

  İşin Tanımı Hem kurumsal, hem de amatör ruhunu kaybetmemiş olsun, Hem hedef odaklı bir takım olsun, hem de sıcak bir aile ortamı olsun, Mağazada sıkılmaya zamanım olmasın, dinamik, haraketli olsun diyorsan, Her hafta değişen bir tema ile, el havlusundan, kahve makinasına binbir çeşit ürün uzmanlığı geliştirebilmek istiyorsan.

  Aranan Nitelikler Mağazacılığı seven, satış ve müşteri hizmeti odaklı, İletişim becerileri güçlü, Hızlı ve çözüm odaklı, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Lise mezunları, üniversite öğrencileri, mezunları, ev hanımları.

 • Koçbey Su ve Meşrubat

  Üretim Müdürü Koçbey Su ve Meşrubat

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Müdürü

  Koçbey Su ve Meşrubat

  Ref: - 611883

  İşin Tanımı Siparişlerin teslim sürelerine göre malzeme, makina, işgücü vb. etkenlerin organizasyonunun sağlanması, Üretimin aksamaması için gerekli planlamaların ve takiplerinin yapılması, Üretim planlama süreçlerinin takibi, Gerekli verilerin çıkarılarak, üretim analizlerinin yapılması, Birimi ile ilgili çalışmaları organize etmek ve koordinasyonunu sağlamak, Üretimin istenilen kalite ve miktarda gerçekleşmesi için gerekli yönetsel sorumlulukları üstlenebilecek, tüm üretim süreçlerinin yönetiminden sorumlu bulunmak, Üretim hatlarını yönetmek ve yönlendirmek, Üretimi ilgilendiren her türlü resmi prosedürlerin takibi ve yürütülmesini sağlamak, Üretime olanak sağlayan tüm aşamalarda gerekli planları, koordinasyonu ve takipleri yapmak, Üretim ile ilgili yapım, onarım ve bakım aşamalarında işlerin yürütülmesini sağlamak, Üretim bandının iş programına göre terminlerini belirlemek, Satıştan gelen talepler doğrultusunda üretim ve termin planları yapmak iş emirlerini ve iş akışlarını hazırlamak ve üretime vermek kapasite planlaması ve hat dengelemesini yaparak üretim programını yapmak, Üretim hedeflerine ulaşmak için üretim iş planlarının akışını yönetmek Teknik kadronun en etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlayacak metotlar geliştirmek İşletme kaynaklarının etkin kullanımını ve sürekliliğini sağlamak Süreç analizlerini geliştirmek fire ve verimsizliği minimize etmek, çalışanların sevk ve idaresini yaparak altındaki ekibi yönlendirmek, çalışanları motive edecek çalışmalar yapmak, üretim ekipmanlarını verimli kullanmak için gerekli çalışmaları yapmak, Standart zamanlar ve üretim hedeflerine uygun işgücü ve ekipman ihtiyacını belirlemek ve gerekli koordinasyonu sağlamak, Operasyon verilerini inceleyerek üretim performansını gözden geçirmek ve gerçekleşen üretimin plana ve hedeflere uyumunu takip etmek, Üretim, zaman, maliyet gibi konularda günlük olarak veri tutmak ve yönetime bilgilendirme raporları hazırlamak Üretimin tüm alanlarının işleyişini kontrol ederek kapasite artırımı sağlayacak çalışmaların yürütülmesini sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, imalat ekiplerinin yönetimi konusunda tecrübe sahibi. En az 5 yıl deneyimli; İmalat hatlarının tüm aşamalarını ve kapasitesini planlayabilen, mesai yönetimi, bakım onarım yönetimi vb. üretim içi işlerde deneyimli. Üretim ile ilgili problemlerin teşhisi ve köklü, kalıcı çözüm üretme becerisine sahip, Planlama ve koordinasyon yetkinlikleri güçlü, MS Office (Word, Excel) ve üretim programlarını iyi derecede kullanabilen, Tüm adayların Sakarya Bölgesinde ikamet etmesi veya edebilecek durumda olması gerekmektedir. Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Mağaza Yönetici Adayları Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Hatay, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Yönetici Adayları

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: - 611880

  İşin Tanımı Xx

  Aranan Nitelikler Xx

 • Adecco Gebze

  Genel Muhasebe Elemanı Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe Elemanı

  Adecco Gebze

  Ref: GASMME0307 - 611831

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz metal sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Gebze firmasında görevlendirilmek üzere "Genel Muhasebe Elemanı” aramaktayız. Şirketin resmi evrak (muhasebe) kayıtları, Cari hesap takibi,çek,banka ve kredi ödeme takibi, Cari hesap kaydı tutabilen, Fatura kesme ve tasnifi,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min.2 yıl deneyimli, Gebze veya ,Kartal Tuzla ,Pendik civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka