ARAMA SONUÇLARI

Sırala :
Hepsini Temizle
Kocaeli
Muhasebe
 • Başarı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  Muhasebe Başarı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe

  Başarı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

  Ref: - 621971

  İşin Tanımı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri alanında faaliyet gösteren Firmamızın, Muhasebe ve diğer işleri takip etme amaçlı Bayan MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır. - Firmamızın Fatura işlemlerinin yürütülmesi - Tüm alış ve satışlarla ilgili cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, - Ödemelerin, banka hesaplarının veya çeklerin sistemli bir şekilde izlenmesi ve işlenmesi, - Yazışma, raporlama ve dosyalama işlemlerini yürütmesi, - Yönetim raporlarının hazırlanmasına destek verilmesi, - Diğer genel muhasebe konularıyla ilgili ekibe destek verilmesi - SGK, vergi vb. ödemelerin takibi, - Gelen telefonların yanıtlanması, - Çay, kahve, ofis temizliği vb. hizmetlerin yapılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinde mezun, Genel muhasebe ve Finans uygulamaları konularında; mevzuata,muhasebe usul ve yönetmeliklerine hakim, Ms office programlarını etkin kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, Ön muhasebe alt yapısı güçlü, Takip yeteneği iyi, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Kocaeli / İzmit' te ikamet eden,

 • Aykim Kimya Sanayii

  Genel Muhasebe ve Cari Hesap Elemanı Aykim Kimya Sanayii

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe ve Cari Hesap Elemanı

  Aykim Kimya Sanayii

  Ref: - 617471

  İşin Tanımı -Genel Muhasebe işlemlerini yapacak, -Cari hesap takibi yapacak, -Vergi, beyanname hazırlayabilecek

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin İşletme,İktisat,Muhasebe,Ekonomi..vb.bölümlerinden mezun, -Logo GO programını kullanabilen -MS Office programlarını, özellikle Excel’i iyi derece de kullanabilen, -Mali mevzuata ve Tek Düzen hesap planına hakim, -Cari hesap takibi, Tahsilat, Vergi, beyanname hazırlama, genel muhasebe işlemlerinde tecrübeli, -Detaylara önem veren, analiz ve raporlama becerisi olan, -Analitik düşünebilen, motivasyonu yüksek, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı ve titiz, -Askerlik hizmetini tamamlamış BAY, -B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. -İşyeri Gebze’dedir -25-35 yaş arası

 • Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kasa Sorumlusu - Gebze Center Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Kocaeli 20 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasa Sorumlusu - Gebze Center

  Greyder/Kavsan Ayakkabı

  Ref: KSGBC - 480337

  İşin Tanımı Gebze'deki mağazamızda görevlendirmek üzere; Kasa işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, "Kasa Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Uniplast

  Muhasebe Elemanı Uniplast

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Uniplast

  Ref: MH_191114 - 617232

  İşin Tanımı Dumankaya grup şirketlerinden Uniplast bünyesinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu (İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerden mezun), Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Link muhasebe programını kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Gebze ve civarında ikamet eden.

 • Hcp Pompa Sistemleri

  Muhasebe Elemanı Hcp Pompa Sistemleri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Hcp Pompa Sistemleri

  Ref: 1041 - 617060

  İşin Tanımı Müşteriler bazında cari hesap ve alacak takibinin yapılması, Şirket bazında masrafların takibinin yapılması, Ödeme takiplerinin yapılması, Faturaların kesilmesi ve işlenmesi, Stok takibinin yapılması ve işlenmesini yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin işletme,iktisat bölümü veya MYO muhasebe bölümü mezunu, Muhasebe alanında iş deneyimine sahip, Ms Office programlarına hakim, Logo Go programını bilen, 35 yaşını aşmamış diksiyonu düzgün, Analitik, dikkatli, sonuç odaklı,iletişimi kuvvetli, Gebze ve civarında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Özgü İnsan Kaynakları

  Muhasebe Elemanı Özgü İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Özgü İnsan Kaynakları

  Ref: - 617052

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider bir müşterimiz için Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alanında 2-3 yıl deneyimli Tek düzen hesap planını yapabilen MS Office programlarını kullanabilen Logo Go Plus programını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve pozitif düşünebilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tuzla OSB' ye ulaşım problemi olmayan.

 • Yıldız Entegre

  Muhasebe Personeli Yıldız Entegre

  Kocaeli 17 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Yıldız Entegre

  Ref: MUH1 - 623139

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme veya Ekonomi bölümünden mezun, Bütçe ve finansal raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede IFRS ve muhasebe bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği kuvvetli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen SAP ve BPC bilgisine sahip, (tercihen) İnsan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, sonuç odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış bay aday. Kartepe/Kocaeli ve yakın çevresinde oturan.

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Muhasebe Sorumlusu Sunar Turizm ve Gıda

  Kocaeli 16 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Sunar Turizm ve Gıda

  Ref: Gebze - 621090

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamız için, Gebze tesislerimizdeki Muhasebe işlerinin yürütülmesinden ve raporlamasından sorumlu Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen SAP programını bilen Muhasebe ve Personel konuları ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, Sonuç odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip, raporlama becerileri gelişmiş Maliyet Muhasebesi Konusunda Deneyimli Tercihen SMMM belgesine sahip olan Gebze civarında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış 40 yaşını aşmamış Bay

 • Adecco Gebze

  Accountant Adecco Gebze

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 15 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Accountant

  Adecco Gebze

  Ref: ADAPAACC01 - 530306

  İşin Tanımı • Prepare outgoing delivery note and control incoming delivery document. • Verify plan Payment • Reconciliation on a daily basis • Help the accountant in daily activities • Solve queries with Customer / Suppliers • Mantein Sentex HR program for presences • Keep Petty Cash book and cash save updated • Checking File on the Computer. • Prepare Cargo • Book Hotel Rooms and flights and so on.

  Aranan Nitelikler The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around theworld, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanentplacement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for an 'Accountant' for our multinational client with the qualifications below; Having university degree, Basic ability to work on LOGO accountancy system, Precision and accuracy in accountancy activities, Fluent in English, Strong communication and interaction skills (also in order to interact with the supplier and client) Eager to learn and develop.

 • Bemar Kariyer Okulu

  Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  Kocaeli 12 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitmeni

  Bemar Kariyer Okulu

  Ref: İZMİT-BKO-01 - 622234

  İşin Tanımı Bemar Kariyer Okulu İZMİT Temsilciliğimizde görev alacak Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'de ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimini başlatan Bemar Kariyer Okulu'nda ; -Topluluk karşında sunum yapabilecek, -Tercihen Mali Müşavir -Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven -Sonuç odaklı, iletişim yetkinliği güçlü -Bildiklerini iletme yeteneği gelişmiş -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Netsis, Mikro, Nebim muhasebe programlarına hakim -Ön Muhasebe, Personel İşlemleri ve Genel Muhasebeye hakim -Tercihen Maliyet Muhasebesi bilen, -MS Office programlarına hakim,

 • Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Genel Muhasebe Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Kocaeli 11 Aralık 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Muhasebe

  Arsa Mühendislik Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

  Ref: - 622035

  İşin Tanımı Firmamız otomatik kapı sistemleri üzerine üretim yapan, yurt içi ve yurt dışı sevkiyatları olan, her gün montaj çıkarabilen bi yapıya sahiptir. çok yoğun çalışma ortamı vardır. bu yoğun çalışma ortamında bize ve firmaya ayak uydurabilecek, tam kapasite ile çalışabilecek arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe departmanında bizimle birlikte çalışabilecek, deneyimli, takım çalışmasına ayak uydurabilecek, düzenli, tertipli, diksiyonu düzgün, takibi güçlü çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

 • Yapı Teknik Grup

  Ön Muhasebe Elemanı Yapı Teknik Grup

  Kocaeli 29 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Yapı Teknik Grup

  Ref: - 618757

  İşin Tanımı Yalıtım malzemeleri üreten Tuzla da bulunan firmamızda ön muhasebe elemanı olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Santral trafiğini yönetebilecek, Sevkiyat ve irsaliye kesimi konusunda tecrübeli, İletişim yeteneği kuvvetli, Ms Office uygulamalarına hakim, Tercihen bayan, Gebze ve civarında ikamet eden,

 • Yapı Teknik Grup

  Muhasebe Elemanı Yapı Teknik Grup

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Yapı Teknik Grup

  Ref: - 618750

  İşin Tanımı Yapı Malzemeleri sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren şirketler grubumuz için ; • Genel Muhasebe işlemlerini yürütecek, • Aylık olarak tüm resmi kuruluşlara verilecek (KDV, Muhtasar, DV,SGK, A-B Formları, vb.) tüm beyanname ve bilgilerin yasal süreleri içerisinde tam ve doğru olarak beyan edilmesini sağlayacak, • Müşteriler ve tedarikçiler ile cari hesap mutabakatlarını yapacak ve kontrol edecek, • Firmanın mali verilerini, yasal ve özel denetimlere hazır bulunduracak, • Maliyet Muhasebesi ve Yönetim Muhasebesi ile ilgili çalışmalara yardımcı olacak, • VUK, Türk Ticaret Kanunu, Dış Ticaret ve Kambiyo Mevzuatı, Uluslar arası ticaret yasalarını takip edecek

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye vb. bölümlerinden mezun, • Genel muhasebe, Vergi, SGK, İş Hukuku konularında en az 3yıl deneyimli, • 30 yaşını aşmamış, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Tercihen Mikro muhasebe programını kullanmayı bilen, • Tercihen Askerlikle ilişiği olmayan Erkek, • Disiplinli ve sistematik çalışan, • Ekip çalışmasına yatkın, • İstanbul Anadolu yakası,Gebze civarında ikamet eden, • Aktif araç kullanabilen,

 • Seykoç Alüminyum Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

  Finansman Yardımcısı Seykoç Alüminyum Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 11 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Finansman Yardımcısı

  Seykoç Alüminyum Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

  Ref: - 613161

  İşin Tanımı Çayırova' da bulunan şirketimizin Finansman Departmanında görev yapmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Tercihen Logo Tıger muhasebe programını aktif olarak kullanabilen * B Sınıfı sürücü belgesine sahip/AKTİF araç kullanabilen * Diksiyonu Düzgün / Analitik düşünebilen * İkna Kabiliyeti Yüksek ve Sabırlı * Hedef ve Sonuç Odaklı Çalışan * Müşterilerin Cari Hesap Kontrollerini ve Raporlamasını Yapabilecek * Borçlularla Tahsilat Odaklı Etkin İletişime Geçebilen * Çek senet kayıtlarını yapabilecek * Banka kayıtları ve mutabakatlarını yapabilecek Takım arkadaşları aramaktayız.

 • Aysira Tekstil

  Ön Muhasebe Elemanı Aysira Tekstil

  Kocaeli 7 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-Kce - 615305

  İşin Tanımı ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Aysira Tekstil

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu Aysira Tekstil

  Kocaeli 6 Kasım 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Finans Sorumlusu

  Aysira Tekstil

  Ref: ays-izmit - 615303

  İşin Tanımı Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Muhasebe Elemanı İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Kocaeli 21 Ekim 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  İstanbul Reklamcılık ve Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti

  Ref: IRM-ME - 612523

  İşin Tanımı Enerji Şirketler Grubu' nun Gebze'de bulunan fabrikasında görevlendirmek üzere Mu

  Aranan Nitelikler En az Ticaret lisesi mezunu, Genel Muhasebe bilgisine sahip, En az 2 Yıl tecrübesi olan Tercihen Logo Tiger programını kullanabilen, Hesap takibi ve mutabakat sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim, Arşiv, dosyalama ve ödeme takibini sağlayabilecek, Analitik düşünme becerileri güçlü olan, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren,

 • Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Account Receıvable Specıalıst Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 1 Nisan 2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Account Receıvable Specıalıst

  Krm Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRM-ARS - 559401

  İşin Tanımı Take responsibilities of accounts receivable and collections to ensure timely payment of invoices Make calls for collection and send out reminders Perform corrective actions in case of any unpaid receivables Perform proactive actions with customers in order to avoid and reduce overdue Balance Sheet reconciliation for receivable accounts Reconcile customer statements and transactions (internal & external) Bad debt calculation Work close with sales and controlling Prepare reports and analysis

  Aranan Nitelikler WE ARE LOOKING FOR AN ACCOUNT RECEIVABLE SPECIALIST FOR OUR CLIENT WICH IS THE WORLD LEADER IN THE PRODUCTION OF AUTOMOTIVE SAFETY SYSTEMS Bachelor’s degree in Finance, Business Administration or Economics Minimum 3 years of experience in Accounting and Finance in multinational company Fluent in written and spoken English Good knowledge of MS Office applications SAP accounting software knowledge is preferred Turkish Tax knowledge (income tax, VAT, monthly/quarterly declarations) US GAAP knowledge is preferred Keen for new experience, responsibility and accountability No military service obligation for male candidates

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket