ARAMA SONUÇLARI

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Abkant Operatörleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Abkant Operatörleri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001498 - 617723

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ELEKTRONİK SEKTÖRÜNDE DÜNYA MARKASI OLAN GRUP FİRMASINA BAĞLI, İÇ MİMARLIK VE ÜRETİM ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN,

  Aranan Nitelikler * Minimum EML mezunu, * CNC Abkant büküm kullanımında en az 2 yıl deneyimli, * Paslanmaz sac ve metal alanında çalışmış, * Teknik resim okuyabilen, * Mesleki yeterlilik belgesi olan, * Problem çözme yeteneğine sahip, * İstanbul'da ikamet eden (Bayrampaşa lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), * Askerlik hizmetini tamamlamış, "ABKANT OPERATÖRLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Team Fores HR

  Muhasebe Uzmanı Team Fores HR

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Team Fores HR

  Ref: MHUZ_TMFRS_03 - 617722

  İşin Tanımı Tercihen MYO Muhasebe bölümünden mezun, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl operasyon tecrübesine sahip, Muhasebe programları konusunda deneyimli, İyi derecede Excel bilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Maslak ve yakınlarında ikamet eden, Bayan adaylar.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Fatura kesme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tahsilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Yönetim tarafından talep edilen raporların hazırlanması. Not: 1200 TL/ay net ücret + 170 TL/ay yol parası + yemek şeklinde hak ediş verilecek olup hafta sonu mesai yapılmamaktadır.

 • B4 Dynamics İş Çözümleri Ve Hizmetleri

  Microsoft Dynamics Nav Danışmanı B4 Dynamics İş Çözümleri Ve Hizmetleri

  Bursa, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Microsoft Dynamics Nav Danışmanı

  B4 Dynamics İş Çözümleri Ve Hizmetleri

  Ref: N003 - 617721

  İşin Tanımı %100 yabancı sermayeli,Microsoft Dynamics iş ortağı şirketimizde Microsoft Dynamics Nav Danışmanı olarak çalışmak üzere aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Endüstri mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun - Tercihen Microsoft Dynamics Nav implementasyonu konusunda minimum 2 yıl tecrübeli - Tercihen MS SQL veritabanı yönetimi konusunda tecrübeli - Tercihen MS SQL reporting services konusunda tecrübeli - Tercihen İş zekası araçları, Data warehouse yönetimi konularında tecrübeli - Sistem analizi konusunda tecribeli, Analitik düşünceye yatkın - Takım çalışmasına yatkın - İyi derecede İngilizce bilen (Yurtdışı projelerinde görev alabilecek) - Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan (İstanbul dışı ve yurtdışı projelerde görev alabilecek)- İstanbul veya Bursa da ikamet eden/edebilecek

 • B&G Store

  Mağaza Müdürü B&G Store

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Müdürü

  B&G Store

  Ref: GENEL BAŞVURU - 617719

  İşin Tanımı Kurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 50 'yi aşan satış noktası ile kaliteyi , modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren anne- babaların öncelikli tercihi olan firmamızın İstanbul Anadolu Yakasında yer alan mağazalarında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Mağaza Müdürleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, - Lüks marka mağazacılıkta yönetici pozisyonunda çalışmış, - Modayı ve trendleri yakından takip eden, - Planlama ve organizasyon becerileri güçlü, - Ekip yönetmek konusunda başarılı, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, - İkna kabiliyeti yüksek, - Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı , - Dış görünüşüne özen gösteren , - Bayan - Mesleki düzeyde İngilizce yabancı dil bilgisine sahip.

 • B&G Store

  Satış Danışmanı B&G Store

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı

  B&G Store

  Ref: GENEL BAŞVURU - 617718

  İşin Tanımı Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE İstanbul mağazalarında görevlendirmek üzere,aşağıdaki özelliklere sahip, tercihen mesleki düzeyde İngilizce & Arapça yabancı dil bilgisine sahip,satış danışmanları istihdam edecektir.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIĞI MESLEK OLARAK SEÇMİŞ, MAĞAZACILIK ALANINDA KARİYER HEDEFLERİ OLAN, KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, GELİŞİME AÇIK, İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK BAY VEYA BAYAN. ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ...

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Yazılımcılar Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yazılımcılar

  Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Ref: - 617717

  İşin Tanımı Yazılım Geliştirilme projelerimizde çalıştırılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kod yazma ve yazılım konusunda kariyer hedefi olan, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek, Nesneye Yönelik Programlama ve çok katmanlı yazılım mimarileri konusunda bilgili, C# yazılım diline hâkim, SQL Konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen. Tercih Sebepleri: ASP.NET MVC Framework’ünde yazılım geliştirmiş, Asp.Net C# ile Visual Studio.Net platformunda daha önce nesne tabanlı (object-oriented) web projesi geliştirmiş (Proje deneyimleri detaylı olarak özgeçmişte belirtilmelidir), Çok katmanlı yazılım geliştirme mimarisi hakkında bilgili, Web Service nosyonu ve yazımı konusunda bilgili ve iş deneyimi olan, Entity Framework ve/veya diğer ORM araçları konusunda tecrübeli, Microsoft Sql Server veya Oracle 10g-11g veritabanı yönetim sistemlerinde ilişkisel veritabanı tasarımı konusunda iyi derecede bilgi sahibi, veritabanı nesneleri(table, view, function, package-storedprocedure vb.) oluşturabilen, Veritabanı sistemleri arasında veri aktarımı deneyimi bulunan ve aktarım scriptlerini hazırlayabilen, XML, JSON, AJAX, SOAP teknolojileri konusunda bilgi sahibi, SVN, VSS gibi sourcesafe programlarına hâkim, C++ Bilgisine sahip, Device haberleşme ve kontrol konularında, bilgi ve deneyimi olan, Device driver yazma deneyimi olmuş, Kiosk vb. standalone çalışma yeteneği olan sistemleri biçimlendirmiş, programlamış olmak.

 • B&G Store

  Müdür Yardımcısı B&G Store

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müdür Yardımcısı

  B&G Store

  Ref: GENEL BAŞVURU - 617716

  İşin Tanımı AVRUPA YAKASINDA YER ALAN MAĞAZALARIMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE; ÜRÜN TAKİBİNİ VE GEREKLİ RAPORLAMALARI YAPABİLECEK, ETKİN MÜŞTERİ HİZMETİ KONUSUNDA BERABER ÇALIŞTIĞI EKİBİ BİLGİLENDİREBİLECEK, YÖNETİP, GELİŞTİREBİLECEK. MAĞAZA HEDEFLERİNE ULAŞMAYI SAĞLAYABİLECEK MAĞAZANIN TÜM İHTİYAÇ VE KAYNAKLARININ YÖNETİMİNE YARDIMCI OLACAK BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler MAĞAZACILIK SEKTÖRÜNDE BENZER POZİSYONDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ, PERSONEL İDARESİ, ÜRÜN YÖNETİMİ, MAĞAZA GÖRSEL DÜZENİ KONUSUNDA BİLGİLİ, NEBBİM V3 PROGRAMINA HAKİM ( TERCİH SEBEBİ) KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, MESLEKİ DÜZEYDE İNGİLİZCE YABANCI DİL BİLGİSİNE SAHİP EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN.

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Sistem Yazılımcıları Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sistem Yazılımcıları

  Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Ref: - 617715

  İşin Tanımı Otomasyon Sistemi Device Kontrol’ü için Deneyimli Sistem Yazılımcıları Özel olarak tasarlanmış çeşitli device ve periferallari olan, firmamız tarafından üretimi yapılan sistemlerin işletilmesinde kullanılan otomasyon yapısının, device kontrol ve haberleşme bileşeninde yazılım geliştirmeci olarak çalıştırılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Kod yazma ve yazılım konusunda kariyer hedefi olan, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek, Nesneye Yönelik Programlama ve çok katmanlı yazılım mimarileri konusunda bilgili, MS Visual Studio 2012 ve MS SQL 2012’de tecrübeli, C++ yazılım diline hâkim, C# yazılım diline hâkim, Device haberleşme ve kontrol konularında, bilgi ve deneyimi olan, Device driver yazma deneyimi olmuş, Kiosk vb. standalone çalışma yeteneği olan sistemleri biçimlendirmiş, programlamış olmak, Çok katmanlı yazılım geliştirme mimarisi hakkında bilgili, Web Service nosyonu ve yazımı konusunda bilgili ve iş deneyimi olan, Entity Framework ve/veya diğer ORM araçları konusunda tecrübeli, Microsoft Sql Server veya Oracle 10g-11g veritabanı yönetim sistemlerinde ilişkisel veritabanı tasarımı konusunda iyi derecede bilgi sahibi, veritabanı nesneleri(table, view, function, package-storedprocedure vb.) oluşturabilen, Veritabanı sistemleri arasında veri aktarımı deneyimi bulunan ve aktarım scriptlerini hazırlayabilen, SVN, VSS gibi sourcesafe programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercih Sebepleri: NHibernate bilgisi ve deneyimi, ASP.NET MVC Framework’ünde yazılım geliştirmiş, Asp.Net C# ile Visual Studio.Net platformunda daha önce nesne tabanlı (object-oriented) web projesi geliştirmiş (Proje deneyimleri detaylı olarak özgeçmişte belirtilmelidir), XML, JSON, AJAX, SOAP teknolojileri konusunda bilgi sahibi.

 • Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Back Office Yazılımcıları Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Back Office Yazılımcıları

  Elektronet Bilgisayar Kontrol ve Haberleşme Sistemleri

  Ref: - 617714

  İşin Tanımı Otomasyon Sistemi Back Office Yazılımcıları Özel olarak tasarlanmış çeşitli device ve periferallari olan, firmamız tarafından üretimi yapılan sistemlerin işletilmesinde kullanılan otomasyon yapısının, backoffice bacağında yazılım geliştirmeci olarak çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Kod yazma ve yazılım konusunda kariyer hedefi olan, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek, Nesneye Yönelik Programlama ve çok katmanlı yazılım mimarileri konusunda bilgili, MS Visual Studio 2012 ve MS SQL 2012’de tecrübeli, C# yazılım diline hâkim, ASP.NET MVC Framework’ünde yazılım geliştirmiş, Asp.Net C# ile Visual Studio.Net platformunda daha önce nesne tabanlı (object-oriented) web projesi geliştirmiş (Proje deneyimleri detaylı olarak özgeçmişte belirtilmelidir), Çok katmanlı yazılım geliştirme mimarisi hakkında bilgili, Web Service nosyonu ve yazımı konusunda bilgili ve iş deneyimi olan, Entity Framework ve/veya diğer ORM araçları konusunda tecrübeli, Microsoft Sql Server veya Oracle 10g-11g veritabanı yönetim sistemlerinde ilişkisel veritabanı tasarımı konusunda iyi derecede bilgi sahibi, veritabanı nesneleri(table, view, function, package-storedprocedure vb.) oluşturabilen, Veritabanı sistemleri arasında veri aktarımı deneyimi bulunan ve aktarım scriptlerini hazırlayabilen, XML, JSON, AJAX, SOAP teknolojileri konusunda bilgi sahibi, SVN, VSS gibi sourcesafe programlarına hâkim, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercih Sebepleri: C++ Bilgisine sahip, Device haberleşme ve kontrol konularında, bilgi ve deneyimi olan, Device driver yazma deneyimi olmuş, Kiosk vb. standalone çalışma yeteneği olan sistemleri biçimlendirmiş, programlamış olmak.

 • Damla İnsan Kaynakları

  Kanlıca - Yaşlı Bakımı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kanlıca - Yaşlı Bakımı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: YB - 1114 - 617713

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kanlıca da ikamet eden ailemiz için, Referanslı yaşlı bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yaşlı bakımında deneyimli, Refakat edebilecek, Günlük toparlama ve yemek yapımında destek olabilecek Şefkatli ve saygılı, Sigara kullanmayan, Haftanın 5 günü 09:30 - 18:00 çalışma saatleri arasında, 1300 TL ücretle çalışabilecek, Bayan, Yaşlı bakıcısı arıyoruz.

 • Euro Moda Bijuteri

  İst.osmanbey Cad. Mağaza (Bayan Satış Elemanı) Euro Moda Bijuteri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İst.osmanbey Cad. Mağaza (Bayan Satış Elemanı)

  Euro Moda Bijuteri

  Ref: 21112014 - 617712

  İşin Tanımı SATIŞ ELEMANI

  Aranan Nitelikler GÜLER YÜZLÜ AKTİF İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN FULL TIME ÇALIŞABİLECEK

 • Damla İnsan Kaynakları

  Çanakkale - Yatılı Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  Çanakkale Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çanakkale - Yatılı Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: YEİT - 1114 - 617711

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çanakkale Merkez de ikamet eden ailemiz için, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda deneyimli, Günlük toparlama, ütü ve yemek yapımında tecrübeli, Tercihen çalışma izni olan yabancı uyruklu, Seyahat engeli olmayan, Güvenilir, Temiz, titiz, 25 - 45 yaşlarında, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 800 $ ücret ile çalışabilecek, Bayan, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

 • Playland

  Şube Müdürü - Tarsus Tarsu Playland

  Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şube Müdürü - Tarsus Tarsu

  Playland

  Ref: PLY-18 - 617710

  İşin Tanımı Tarsus Tarsu Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland&Playbowlıng mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Tarsu AVM'ne yakın ikamet eden Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Playland

  Şube Müdürü - Prımemall Antakya Playland

  Hatay Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şube Müdürü - Prımemall Antakya

  Playland

  Ref: PLY-15 - 617709

  İşin Tanımı Prımemall Antakya Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Antakya Prımemall AVM'ye yakın ikamet eden Bay - Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Su Biyomedikal Sistemler ve Sağ. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti./Submed

  Tekniker / Teknisyen Su Biyomedikal Sistemler ve Sağ. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti./Submed

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tekniker / Teknisyen

  Su Biyomedikal Sistemler ve Sağ. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti./Submed

  Ref: - 617708

  İşin Tanımı Tıbbi cihazlar sektöründe üretim yapan firmamızda; · Takım çalışmasına yatkın, · Düzenli mesaisi içerisinde esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, · Analitik becerileri yüksek, · Şirketimizde mevcut Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak çalışabilecek, · Tercihen tekstil makinelerinin tamir ve bakımında tecrübe sahibi, Üretim Müdürü’ne bağlı olarak çalışacak, Tekniker / Teknisyen istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler mamızda ki cihazların tamir ve bakımlarını üreticilerin talimatları doğrultusunda yapmak. Verilecek bilgi ve talimatlar doğrultusunda cihazların gerekli ayar ve validasyonlarını gerçekleştirmek. Cihazlar da yapılan tamir, bakım ve validasyon faaliyetlerini Kalite Yönetim Sistemi'ne uygun olarak dökümante etmek. Üretim Müdürü'nün talimatları doğrultusunda verilecek görevleri gerçekleştirmek. ·

 • Fransız Lape Hastanesi

  Engelli Genel Başvuru Fransız Lape Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Engelli Genel Başvuru

  Fransız Lape Hastanesi

  Ref: ENG001 - 617707

  İşin Tanımı 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizin İdari Bölümlerinde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Enaz Lise Tercihen Myo veya Lisans Mezunu, · Bilgisayar kullanabilen özellikle MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, · Sorumluluk sahibi, düzenli ve dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Tercihen İnsan Kaynakları, muhasebe, idari işler, hasta danışmanı, sekreterya vb. alanlarda tecrübeli, · 30 yaşını aşmamış, · Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, · Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

 • Miss Poem

  Tasarım Asistanı Miss Poem

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tasarım Asistanı

  Miss Poem

  Ref: TA - 617706

  İşin Tanımı Tekstil sektörünün öncü firmalarından olan firmamızını genel merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen iş tanımına uygun " Tasarım Asistanı " arayışımız bulunmaktadır. Firma bünyesindeki markaların tüm tasarım sürecine destek olmak, Tasarım , koleksiyon modellerinin araştırılması ve takibini yapılması, Temalara göre teknik dosyaları hazırlanarak ve araştırma yapılması, Hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar araştırılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezun, Tercihen ingilizce bilen, Modayı ve yeni trendleri takip eden, araştırmacı bir yapıya sahip, İletişimi kuvvetli ve takım üyesi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,Prezantabl, Yetiştirilmek üzere deneyimsiz ya da en fazla 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarına hakim. Kişisel görünümüne özen gösteren Tercihen Bayan

 • Liv Hospital Group

  Fiyatlandırma Uzmanı Liv Hospital Group

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fiyatlandırma Uzmanı

  Liv Hospital Group

  Ref: ULSFU1114 - 617705

  İşin Tanımı Lİv Hospital Ulus bünyesinde fiyatlandırma süreçlerinde planlama, uygulama, denetim ve iyileştirilmelerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az önlisans, tercihen lisans mezunu, Fiyat verme alanından tercihen deneyim sahibi, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Dış görünüşüne önem veren ve güler yüzlü, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, "Fiyatlandırma Uzmanı" aramaktayız. *Liv Hospital Sağlık Grup'nda, kadınların iş yaşamına katılımını güçlendirmek amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip iki aday olması durumunda, kadın aday tercih edilmektedir.

 • Yurt Kumaş

  Pazarlama ve Satış Uzmanı Yurt Kumaş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama ve Satış Uzmanı

  Yurt Kumaş

  Ref: - 617704

  İşin Tanımı İstanbul Nişantaşı'nda kumaş sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Üniversite mezunu * Analitik düşünebilen * İkna kabiliyeti yüksek * Takım çalışmasına yatkın * Sigara kullanmayan * 30 yaşını aşmamış * Bay / Bayan

 • Doğan Hastanesi

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doğan Hastanesi

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

  Doğan Hastanesi

  Ref: ÇH-007 - 617703

  İşin Tanımı .

  Aranan Nitelikler Doğan Sağlık Grubu'na; Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda deneyimli, Tam zamanlı çalışabilecek, "Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Hekimi" aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka