ARAMA SONUÇLARI

 • Kanz - Bemateks

  Depo Elemanı Kanz - Bemateks

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Elemanı

  Kanz - Bemateks

  Ref: DEPO-3010 - 614218

  İşin Tanımı Depo sevkiyat işlemlerinin gerçekleşmesinde, depo düzeninin sağlanmasında Depo Sorumlusuna yardımcı olmak

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Tekstil sektöründe deneyimli (kumaş ve iplik türlerini tanıyan), Ekip çalışmasına önem veren, Askerlik görevini tamamlamış, Bay Elemanlar aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Mutfak ve Temizlik Personeli Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mutfak ve Temizlik Personeli

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614217

  İşin Tanımı Taksim’de faaliyet gösteren reklam ve organizasyon firmamız için "Mutfak ve Temizlik Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çay - Kahve servisi yapılması,Yönetime yemek servis edilmesi, Ofisin rutin temizlik işlerinin düzenli olarak yapılması (mutfağın temiz ve düzenli tutulması, ofis çalışanlarının masalarının temizliği, çöplerin toplanması ve tuvalet temizliği gibi) görevlerinden sorumlu olacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Adayların İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, (Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Levent.) Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması. Not: Başvurularda resimli cv'ler dikkate alınacaktır.

 • MANGO

  Brandıum-Satış Danışmanları MANGO

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Brandıum-Satış Danışmanları

  MANGO

  Ref: brandium - 614216

  İşin Tanımı Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, büyüyen organizasyonumuz içerisinde Brandium mağazamız için "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dinamik, hevesli, sıcakkanlı, samimi ve nazik, İletişimi iyi olan – dikkatli bir şekilde dinleyen, açık ve düzgün bir biçimde iletişime geçen, Dış görünümüne önem veren ve güleryüzlü, Satışa ve modaya ilgi duyan, Zamanı etkili bir biçimde yönetebilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, En az lise mezunu, Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise GELİN, EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN !

 • Süvari Giyim

  Uzman Satış Danışmanı - (Susurluk) Süvari Giyim

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Uzman Satış Danışmanı - (Susurluk)

  Süvari Giyim

  Ref: SSRUSD1014 - 614215

  İşin Tanımı Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, birlikte çalıştığı satış danışmanlarına koçluk yapmak, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın Susurluk-Ulusoy Outlet Mağazasında istihdam edilmek üzere;En az lise mezunu, Perakende satış alanında en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik dâhil herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Uzman Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İNKA

  Bordro Uzmanı İNKA

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bordro Uzmanı

  İNKA

  Ref: BU_301014 - 614214

  İşin Tanımı Birçok sektörde bordolama hizmeti veren firmamız için "BORDROLAMA UZMANI" arayışımız bulunmaktadır. İşe giriş / işten ayrılış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Tüm bordro tahakkuk işlemlerin gerçekleştirilmesi, Özlük dosyası oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Tüm yasal bildirimlerin doğru ve zamanında yapılması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanması ve raporlanması, Yıllık ve diğer izin süreçlerinin mevzuat ve şirket prosedürleri çerçevesinde uygulanması Çalışan bilgilerinin güncelliğinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ön Lisans / Lisans bölümlerinden mezun, Bordrolama ve personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, Çalışma mevzuatına hakim, Tercihen lojistik, sağlık sektör tecrübesi olan, Tercihen Link HR programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir / Alsancak Mağaza Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir / Alsancak Mağaza Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: İZAMM301014 - 614213

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun İzmir / Alsancak Mağazamızda görev yapacak "Mağaza Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Tercihen üniversite mezunu · Ms office uygulamalarına hakim · 25-35 yaş aralığında · Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) · Mağazacılık alanında en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan (Otelcilik veya restoran işletmesi alanında yöneticilik deneyimi tercih sebebidir.) · Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İç Denetim Uzmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Denetim Uzmanı

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC - DENETİMUZM - 614212

  İşin Tanımı Perakende Mağazaların İç Denetim Süreçlerinin uygulanmasını ve sürdürülebilirliğini sağlamak, Gebze’ de yer alan Lojistik Depo süreçlerinin denetimlerini sağlamak, Gerekli planlı iç denetimleri yapmak, planlama ve koordinasyon faaliyetlerini sürdürmek, Kuruluş süreç performansını izlemek ve gerekli süreç iyileştirmesini koordine etmek, Denetim faaliyetlerinin ve çalışmalarının planlanan sürede ve kapsamda gerçekleştirilmesini sağlama faaliyetlerinden sorumlu olma. İç Denetim Uzmanı, İç Denetim Müdürüne bağlı çalışacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, öğrenmeye hevesli, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, 28 yaşını aşmamış, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, ERP sistemi deneyimi olan (Tercihen Nebim Winner) Şirketlerin İç Denetim departmanlarında 2 yıl deneyimli (perakende deneyimi tercih sebebidir) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

 • Süvari Giyim

  Kasiyer - (Susurluk) Süvari Giyim

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - (Susurluk)

  Süvari Giyim

  Ref: SSRKS1014 - 614211

  İşin Tanımı Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın SUSURLUK'ta bulunan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Susurluk) Süvari Giyim

  Balıkesir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - (Susurluk)

  Süvari Giyim

  Ref: SSRSD1014 - 614210

  İşin Tanımı Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın SUSURLUK AVM içerisinde yer alan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Firma Adı Gizli

  Üretim Direktörü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Üretim Direktörü

  Firma Adı Gizli

  Ref: UD-2014 - 614209

  İşin Tanımı Konut sektörünün lider firmalarından olan şirketimizde görev alacak; şirketin politika ve prensipleri doğrultusunda inşaat işlerinin günün trendlerine uygun ve yenilikçi bir anlayışla projelendirilmesini/uygulanmasını sağlayacak "İnşaat/Üretim Direktörü” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık Bölümlerinden mezun, Konusu ile ilgili en az 15 yıl, yönetici pozisyonunda en az 7 yıl deneyime sahip, Üretim sürecini kontrol ve koordine edecek, projelerin zamanında ve eksiksiz teslimini sağlayacak, Şirketin inşaat alanındaki faaliyetlerini geliştirecek ve daha etkin hale getirmek amacıyla çalışmalar yapabilecek, Şantiye kadrolarının planlanması ve oluşturulması aksiyonlarını yönetebilecek, Taşeronun yaptığı işleri ölçümleyebilecek, projeye göre metraj kontrolünü takip edebilecek, Taşeron firmaları belirleyip taşeron sözleşmelerini ve taşeron değerlendirmelerini gerçekleştirecek, Üretim programına ve fizibiliteye uyumu sağlayacak, Üretim kalite planına uygulanabilirliğini sağlayacak, Tercihen bütçeleme, süreç yönetimi ve performans yönetimi bilgisi olan, Enerjisi, iş disiplini ve personeli geliştirmesi ile ekibini ileri derecede motive ederek onlara liderlik edecek, İstanbul'da ikamet eden.

 • Go Group Danışmanlık

  Saha Satış Supervısor Go Group Danışmanlık

  Gaziantep, Hatay, Mersin(İçel) Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Supervısor

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ESA-011 - 614208

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Enerji sektöründe yer alan lider firmamız için, SAHA SUPERVISOR aramaktayız. En az Lise mezunu Tercihen saha satış çalışmalarında EKİP YÖNETİMİ tecrübeli Aktif araç kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi 25-35 yaş aralığında SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN BAY SOSYAL HAKLAR: Net Maaş + SGK + Yol + Yemek + Prim

 • Adese Alışveriş Merkezleri Tic.A.Ş

  Ziraat Mühendisi Adese Alışveriş Merkezleri Tic.A.Ş

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ziraat Mühendisi

  Adese Alışveriş Merkezleri Tic.A.Ş

  Ref: KONYA - 614207

  İşin Tanımı Ulusal perakende sektöründe söz sahibi olan ve hızla büyüyen yapısı ile lider kuruluşlardan biri olmayı hedefleyen şirketimizin Konya ilinde görevlendirilmek üzere 'Ziraat Mühendisi' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültesi Ziraat Mühendisliği Toprak bölümünden mezun, Planlama, organizasyon, ekip yönetimi ve raporlama konularında deneyimli, Çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Satış konusunda deneyimli ve satış becerisi olan, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay ve Askerlikle ilişiği bulunmayan, Konya'da ikamet eden veya edebilecek.

 • Go Group Danışmanlık

  İstanbul-Saha Satış Supervısor Go Group Danışmanlık

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul-Saha Satış Supervısor

  Go Group Danışmanlık

  Ref: ESA-010 - 614206

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Enerji sektöründe yer alan lider firmamız için, SAHA SUPERVISOR aramaktayız. En az Lise mezunu Tercihen saha satış çalışmalarında EKİP YÖNETİMİ tecrübeli Aktif araç kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Uzlaşma becerisi ve ikna kabiliyeti iyi 25-35 yaş aralığında SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN BAY SOSYAL HAKLAR: Net Maaş + SGK + Yol + Yemek + Prim

 • Süvari Giyim

  Satış Danışmanı - (Trabzon Forum AVM) Süvari Giyim

  Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - (Trabzon Forum AVM)

  Süvari Giyim

  Ref: SDTRF1014 - 614205

  İşin Tanımı Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın TRABZON FORUM AVM içerisinde yer alan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Satış Sorumlusu KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: - 614204

  İşin Tanımı Yapı sektöründe minimum 2 yıl tecrübesi olan, (özellikle Beton ve Beton Elemanları konusunda uzman )

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO' nun ilgili bölümünden mezun, Organizasyon ve İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek aday ve askerliğini yapmış olan,

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mağaza Görevlileri-Okmeydanı Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görevlileri-Okmeydanı

  Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ref: MG-043 - 614203

  İşin Tanımı "Kazançlı Alışverişin Adresi" Kiler Perakende Grubu büyüyen ve gelişen organizasyonunda Okmeydanı mağazamız için ilgili bölümlere satış personeli olarak değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. -Kasiyer -Et Ürünleri Satış Elemanı -Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı -Meyve Sebze Satış Elemanı -Kuruyemiş Bakliyat Elemanı -Unlu Mamuller Satış Elemanı

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir / Alsancak Mağaza Vardiya Müdürü Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İzmir / Alsancak Mağaza Vardiya Müdürü

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: İAVM301014 - 614202

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun İzmir /Alsancak Mağazamızda görev yapacak "Vardiya Müdürü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ms office uygulamalarına hakim 25-35 yaş aralığında Askerliğini tamamlamış (bay adaylar için) Tercihen mağazacılık alanında yöneticilik deneyimi olan Tercihen iyi derecede İngilizce bilen

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Mağaza Görevlileri-Güngören Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Görevlileri-Güngören

  Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ref: MG-016 - 614201

  İşin Tanımı Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu büyüyen ve gelişen organizasyonunda Güngören mağazamız için ilgili bölümlere satış personeli olarak değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. -Kasiyer -Et Ürünleri Satış Elemanı -Şarküteri Ürünleri Satış Elemanı -Meyve Sebze Satış Elemanı -Kuruyemiş Bakliyat Elemanı -Unlu Mamuller Satış Elemanı -Temizlik Elemanı

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Triko Mısırlı

  Mağaza Sorumlusu Triko Mısırlı

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Sorumlusu

  Triko Mısırlı

  Ref: MSB-01 - 614200

  İşin Tanımı Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Beylerbeyi Mağazamızda görevlendirmek üzere ‘’Mağaza Sorumlusu’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Perakende sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Mağaza yönetimi becerileri gelişmiş, Mağazanın düzgün işletilmesiyle ilgili organizasyonları yapabilecek, Müşteri odaklı ve satışta aktif görev alabilecek, Ekip çalışmasına başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Bay ,Bayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Damla İnsan Kaynakları

  Göktürk De Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Göktürk De Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-3014 - 614198

  İşin Tanımı İstanbul Göktürk de ikamet eden ailemiz için, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler 3 aylık kız bebek bakımında, En az 3 yıl deneyimli, Günlük toparlama da destek olabilecek, 30-40 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Haftanın 5 günü, 08:00-19:00 saatleri arasında 1400 TL+ SSK ile çalışabilecek,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka