ARAMA SONUÇLARI

 • Günaydın Group

  Motokurye Günaydın Group

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Motokurye

  Günaydın Group

  Ref: - 608912

  İşin Tanımı Şirket tahsilat işlerini yürütebilecek motokurye alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu Daha önce benzer pozisyonda çalışmış A2 ehliyet sahibi Bornova ve civarında ikamet eden

 • Günaydın Group

  Kurye - Şoför Günaydın Group

  İzmir 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurye - Şoför

  Günaydın Group

  Ref: - 608488

  İşin Tanımı Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge Lokasyonunda Görev Almak Üzere; En az lise mezunu İzmir'de ikamet eden Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde deneyimli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Fabrikamız dış işlerinde kullanılmak üzere 22-35 yaş arası şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fabrikamızın Gaziemir Serbest Bölge Lokasyonunda Görev Almak Üzere; En az lise mezunu İzmir'de ikamet eden Tercihen en az 1 yıl benzer sektörde deneyimli SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Fabrikamız dış işlerinde kullanılmak üzere 22-35 yaş arası şoför olarak çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  Motorlu Kurye TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Motorlu Kurye

  TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  Ref: MK - 602662

  İşin Tanımı Çağrı Merkezi müşteri temsilcilerimiz tarafından, bireysel ve kurumsal müşterilere satışı gerçekleştirildikten sonra, müşterilerin imzalaması gereken sözleşme ve evrakları, KENDİNE AİT MOTOSİKLETİ İLE, müşterilere ulaştırmak ve gerekli bölümleri imzalatmak. İmzalatılan evrakları gün sonunda aktivasyon ekibine teslim etmek.

  Aranan Nitelikler A2 Sürücü Belgesine Sahip, Aktif olarak motosiklet kullanabilen ve İstanbul yol güzergahlarına hakim(hergün tek bir bölgede evrak toplanır), Girişimci ruha sahip Özgüveni Yüksek, Görüntüsüne Önem Veren. 18-35 Yaş Arası, Bay

 • Namlı Gurme Karaköy

  Motorlu Kurye Elemanı Namlı Gurme Karaköy

  İstanbul Avrupa 01-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Motorlu Kurye Elemanı

  Namlı Gurme Karaköy

  Ref: - 588543

  İşin Tanımı Namlı Gurme Karaköy’ün gelenekleriyle Mall of İstanbul AVM’ de yeni yüzümüzle açılan mağazamızda sıcak ve güler yüzlü hizmetleriyle misafirlerimizi karşılayacak Motorlu Kurye Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Müşteri taleplerini güler yüzle karşılayan Ekibindeki kişilerle uyum içerisinde çalışabilecek Sürekli gelişimi hedefleyen Avrupa Yakası'nda oturan Daha önce benzer konuda deneyimli İşinde titiz, pratik hijyen konusunda duyarlı İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü Kişisel görünümüne özen gösteren A2 Ehliyete sahip Takım Arkadaşları Arıyoruz.

 • Kırkpınar Lokantaları

  Motorlu Kurye Kırkpınar Lokantaları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Motorlu Kurye

  Kırkpınar Lokantaları

  Ref: MTK-02 - 590203

  İşin Tanımı Restorancılık sektöründe zincir şubeler şeklinde faaliyet göstermekte olan Kırkpınar Lokantaları'nın Anadolu ve Avrupa Yakasındaki Şubelerinde görevlendirmek üzere, motor kullanacak Part-time ve tam zamanlı çalışacak "PAKET SERVİS ELEMANLARI" arayışındayız. Paket Servis Elemanı, müşteri yiyecek ve içecek siparişlerinin zamanında ve doğru olarak adrese tesliminden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Daha önce restoranlarda aynı pozisyonda çalışmış, Prezentabl, aktif, ekip çalışmasında uyumlu, Güleryüzlü ve iletişim becerisi iyi, A2 ehliyet sahibi,

 • Muratbey Gıda

  Dağıtım Ve Sevkiyat Şoförü Muratbey Gıda

  İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dağıtım Ve Sevkiyat Şoförü

  Muratbey Gıda

  Ref: GMŞ001 - 592841

  İşin Tanımı Bayrampaşa Gıda Toptancıları Mega Center da ki Genel Merkezde görevlendirilmek üzere çalışabilecek Şoförler arıyoruz * Tercihen Lise mezunu, * B sınıfı tercihen E sınıfı ehliyeti olan, * SRC2- SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip, * Referans verebilecek, * 40 Yaşını aşmamış, * Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, 500 Evler, Küçükköy, Sultangazi, Esenler civarında oturan askerliğini yapmış bay adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Peynir ürünleri olan mal kabullerinin depoya alınması ( indirilmesi – bindirilmesi ) belirlenen rut planına göre ürünlerin müşterilere ulaştırılması ( şoförlük+indirme, bindirme )

 • Vekem Cafe Restaurant

  Paket Servis Elemani Vekem Cafe Restaurant

  İstanbul Avrupa 29-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Paket Servis Elemani

  Vekem Cafe Restaurant

  Ref: PSE-003 - 505507

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Avrupa Bölgesinde oturan Kağıthane ilçesi çevresinde çalışabilecek , A2 ehliyetine sahip , en az 2 yıl aktif motor kullanmış, Güler yüzlü , kişisel bakımına önem gösteren, Askerliğini tamamlamış, Paket elamanları aranmaktadır.

 • ORA

  Paket Servis Personeli ORA

  İzmir 27-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Paket Servis Personeli

  ORA

  Ref: PaketServis001 - 605469

  İşin Tanımı Gelecek Lezzet Sektöründe; İzmir'in farklı semtlerinde 9 Şubeye sahip şirketimizin farklı şubelerinde görevlendirilmek üzere Lezzet Sektöründe çalışmayı meslek edinmiş "Paket Servis Personeli" olarak istihdam edilecek A2 Ehliyetli tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaşları arasında, Restoran sektöründe Paket Servis deneyimi bulunan A2 sınıfı motorlu taşıt ehliyetine sahip ve aktif olarak motor kullanabilen Güler yüzlü, dinamik, ekip ruhu içerisinde çalışabilen Hijyen kurallarına önem veren, titiz ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Ct Bilişim

  Samsung Servis Merkezi Ct Bilişim

  İzmir 25-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Samsung Servis Merkezi

  Ct Bilişim

  Ref: - 609167

  İşin Tanımı CTB BİLİŞİM SEKTÖRÜN ÖNCÜ MARKASI SAMSUNG SERVİS MERKEZİNDE GÖREV ALMAK ÜZERE; GSM TAMİR TEKNİSYENİ NOTEBOOK TAMİR TEKNİSYENİ CAMERA FOTOGRAF MAKİNASI TAMİR TEKNİSYENİ YAZICI FOTOKOPİ MAKİNASI TAMİR TEKNİSYENİ BEYAZ EŞYA MONTAJ - TAMİR TEKNİSYENİ LCD TV MONTAJ - TAMİR TEKNİSYENİ ÇAĞRI MERKEZİNDE GÖREV ALABİLECEK BAY VE BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANM

  Aranan Nitelikler ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE VE TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN DİKSİYONU DÜZGÜN, KİŞİSEL BAKIMINA ÖNEM VEREN İŞ TAKİBİ VE SONUÇLANDIRMASI KUVVETLİ STRES YÖNETİMİ GÜÇLÜ POZİTİF VE GÜLER YÜZLÜ, TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

 • MNG Kargo

  Saha Operasyon Elemanı MNG Kargo

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Operasyon Elemanı

  MNG Kargo

  Ref: - 596418

  İşin Tanımı İstanbul' da ikamet eden Saha Operasyon Elemanı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Çalışmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan, 30 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

 • Doğruer Gümrük Müşavirliği

  Yaya Kurye Doğruer Gümrük Müşavirliği

  İstanbul Avrupa 22-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yaya Kurye

  Doğruer Gümrük Müşavirliği

  Ref: - 584086

  İşin Tanımı Evrakların, gerekli yerlere(firmalara) eksiksiz bir şekilde teslimatını sağlayacak 4. Levent civarlarında ikamet eden kurye aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamak, Adayların askerlik görevini tamamlamış olması, Avrupa yakasında oturmak, Avrupa ve Asya kıtasına hakim olmak.

 • TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  Motorlu Kurye (Meydan) TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  İstanbul Avrupa 16-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Motorlu Kurye (Meydan)

  TİAMAT TELEKOMÜNİKASYON

  Ref: - 602236

  İşin Tanımı Çağrı Merkezi müşteri temsilcilerimiz tarafından, bireysel ve kurumsal müşterilere satışı gerçekleştirildikten sonra, müşterilerin imzalaması gereken sözleşme ve evrakları, KENDİNE AİT MOTOSİKLETİ İLE, müşterilere ulaştırmak ve gerekli bölümleri imzalatmak. İmzalatılan evrakları gün sonunda aktivasyon ekibine teslim etmek..

  Aranan Nitelikler A2 Sürücü Belgesine Sahip, Aktif olarak motosiklet kullanabilen ve İstanbul yol güzergahlarına hakim(hergün tek bir bölgede evrak toplanır), Girişimci ruha sahip Özgüveni Yüksek, Görüntüsüne Önem Veren. 18-35 Yaş Arası, Bay

 • Yıldız Meşrubat

  Dağıtım Elemanı Yıldız Meşrubat

  İstanbul Anadolu 15-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dağıtım Elemanı

  Yıldız Meşrubat

  Ref: Dağ.Elm. - 596370

  İşin Tanımı İstanbul Anadolu yakasında bulunan Firmamız için yüksek motivasyonlu aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşı arıyoruz. * Ertesi gün kesilen faturaların dağıtıma çıkmadan önce kontrollerinin yapılması * Faturaların güzergaha göre sıralanması * Rut düzenine göre ilgili faturaların bayilere ulaşmasının sağlanması * Bölgede bayi ile iyi ilişkiler kurulması * Ürünlerin düzgün dağıtılıp, para tahsilatının eksiksiz alınması * Dağıtım sırasında karşılaşılan sorunlarla ilgili sorumluların aranması * Dağıtım ve tahsilattan sonra depoya gidilip sorumlu gözetiminde aracın boşaltılması * Daha sonra evrakların düzenlenip para ile birlikte vezneye teslim edilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler ; * Lise mezunu * E sınıfı ehliyet sahibi, * SRC ve psikoteknik belgesi olan, * Dağıtım alanında en az 2 yıl deneyimli * Ekip çalışmasına yatkın * Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü * Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Tercihen Yakacık, Uğurmumcu, Samandıra, Sancaktepe, Kartal da ikamet eden

 • Yum! Turkey

  Takim Arkadaşlari -Part Time Yum! Turkey

  Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 08-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Takim Arkadaşlari -Part Time

  Yum! Turkey

  Ref: YUM-TMPT2 - 603161

  İşin Tanımı YUM! eşsiz bir kültür, güçlü değerler ve harika insanların birarada olduğu büyük bir ailedir! Tüm Dünyada yaklaşık 40.000 restoranı ile 130 ülkede varolan Yum!, KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoran markaları ile tavuk, pizza ve Meksika usulü yemek kategorilerinde Dünya Lideri. Türkiye’de KFC ve Pizza Hut markaları ile varolan YUM!, 2500’e yakın çalışan ve 110’un üzerinde olan restoran sayısını çok hızlı sürede artırmayı, iddialı büyüme hedefine uygun olarak Restoran ve Restoran Destek Merkezi organizasyonunu kısa sürede güçlendirmeyi hedefliyor. Eğer , Öğrenciyim ama okurken bir yandan da çalışmak istiyorum diyorsanız veya Ev hanımıyım ama günün belli saatlerinde çalışıp gelirimizi biraz daha arttıralım diyorsanız veya Çalışayım biraz para kazanayım ancak gezip tozmaya da vaktim kalsın diyorsanız Restaurantlarımızda PART TIME çalışabilirsiniz! Eğer, vardiyalı çalışmak isterseniz, restaurantlarınız her alanına değer katarım, yeri gelir kasada çalışırım, yeri gelir mutfakta ürünleri ben yaparım. Her ne yaparsam yapayım işime sevgimi katarım diyorsanız, tanışalım. Birlikte çalışalım. Çünkü burası, çalışmak için çok güzel bir yer!

  Aranan Nitelikler

 • Zip Kargo

  Yaya Kuryeler Zip Kargo

  Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul Anadolu, İzmir, Konya, Tekirdağ, İstanbul Avrupa 08-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yaya Kuryeler

  Zip Kargo

  Ref: - 600578

  İşin Tanımı Dağıtım sektöründe öncü firmamıza "Yaya Kuryeler" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Adressiz dağıtımda tecrübeli, Kurye - Kargo sektörüne hakim, Büyükşehirlerde ikamet eden, Dağıtım sektöründe tecrübeli. Not: Başvurular cv ile alınacaktır.

 • Yum! Turkey

  Kfc Evlere Servis Sürücüsü Yum! Turkey

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 08-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kfc Evlere Servis Sürücüsü

  Yum! Turkey

  Ref: KFCESS - 574198

  İşin Tanımı YUM! eşsiz bir kültür, güçlü değerler ve harika insanların birarada olduğu büyük bir ailedir! Tüm Dünyada yaklaşık 40.000 restoranı ile 130 ülkede varolan Yum!, KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoran markaları ile tavuk, pizza ve Meksika usulü yemek kategorilerinde Dünya Lideri. Türkiye’de KFC ve Pizza Hut markaları ile varolan YUM!, 2500’e yakın çalışan ve 110’un üzerinde olan restoran sayısını çok hızlı sürede artırmayı, iddialı büyüme hedefine uygun olarak Restoran ve Restoran Destek Merkezi organizasyonunu kısa sürede güçlendirmeyi hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Eğer, A2 motor ehliyetim var ve bu iş benim işim diyorsanız, Dikkatliyim, kurallara uyarım, şirketimi en iyi şekilde temsil ederim diyorsanız, En büyük özelliğim güleryüzlülüğüm, nezaketim diyorsanız, siz lezzetli pizzalar yapın ben müşterilerimize götüreyim diyorsanız, Üstelik ben de yapmasını öğrenir, lezzetinize lezzet katarım diyorsanız, Bu iş tam size göre! Gelin tanışalım, birlikte çalışalım.. Çünkü burası, çalışmak için çok güzel bir yer!

 • Yum! Turkey

  Pizza Hut Evlere Servis Sürücüsü Yum! Turkey

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 08-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pizza Hut Evlere Servis Sürücüsü

  Yum! Turkey

  Ref: PHESS - 574195

  İşin Tanımı YUM! eşsiz bir kültür, güçlü değerler ve harika insanların birarada olduğu büyük bir ailedir! Tüm Dünyada yaklaşık 40.000 restoranı ile 130 ülkede varolan Yum!, KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoran markaları ile tavuk, pizza ve Meksika usulü yemek kategorilerinde Dünya Lideri. Türkiye’de KFC ve Pizza Hut markaları ile varolan YUM!, 2500’e yakın çalışan ve 110’un üzerinde olan restoran sayısını çok hızlı sürede artırmayı, iddialı büyüme hedefine uygun olarak Restoran ve Restoran Destek Merkezi organizasyonunu kısa sürede güçlendirmeyi hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Eğer, A2 motor ehliyetim var ve bu iş benim işim diyorsanız, Dikkatliyim, kurallara uyarım, şirketimi en iyi şekilde temsil ederim diyorsanız, En büyük özelliğim güleryüzlülüğüm, nezaketim diyorsanız, siz lezzetli pizzalar yapın ben müşterilerimize götüreyim diyorsanız, Üstelik ben de yapmasını öğrenir, lezzetinize lezzet katarım diyorsanız, Bu iş tam size göre! Gelin tanışalım, birlikte çalışalım.. Çünkü burası, çalışmak için çok güzel bir yer!

 • Yum! Turkey

  Pizza Hut Evlere Servis Sürücüsü Yum! Turkey

  Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli 08-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Pizza Hut Evlere Servis Sürücüsü

  Yum! Turkey

  Ref: PHESS - 574193

  İşin Tanımı YUM! eşsiz bir kültür, güçlü değerler ve harika insanların birarada olduğu büyük bir ailedir! Tüm Dünyada yaklaşık 40.000 restoranı ile 130 ülkede varolan Yum!, KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoran markaları ile tavuk, pizza ve Meksika usulü yemek kategorilerinde Dünya Lideri. Türkiye’de KFC ve Pizza Hut markaları ile varolan YUM!, 2500’e yakın çalışan ve 110’un üzerinde olan restoran sayısını çok hızlı sürede artırmayı, iddialı büyüme hedefine uygun olarak Restoran ve Restoran Destek Merkezi organizasyonunu kısa sürede güçlendirmeyi hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Eğer, A2 motor ehliyetim var ve bu iş benim işim diyorsanız, Dikkatliyim, kurallara uyarım, şirketimi en iyi şekilde temsil ederim diyorsanız, En büyük özelliğim güleryüzlülüğüm, nezaketim diyorsanız, siz lezzetli pizzalar yapın ben müşterilerimize götüreyim diyorsanız, Üstelik ben de yapmasını öğrenir, lezzetinize lezzet katarım diyorsanız, Bu iş tam size göre! Gelin tanışalım, birlikte çalışalım.. Çünkü burası, çalışmak için çok güzel bir yer!

 • NWG Services

  Muhaberat - (Yaz Dönemi / Sezonluk) NWG Services

  Gaziantep, Giresun, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, Manisa, Muğla, İstanbul Avrupa 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhaberat - (Yaz Dönemi / Sezonluk)

  NWG Services

  Ref: NWG - YKM06 - 593484

  İşin Tanımı Şubeye gelen ya da şubeden giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şube dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması vb. işlere destek vermesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk alabilecek, Sezonluk geçici süreli çalışabilecek, İstanbul, Manisa , Mersin , Bodrum ,Marmaris, Giresun , Gaziantep illerinde ikamet eden, BAY,

 • NWG Services

  Muhaberat ( İstanbul Anadolu ) NWG Services

  İstanbul Anadolu 03-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhaberat ( İstanbul Anadolu )

  NWG Services

  Ref: NWG - YKM05 - 583372

  İşin Tanımı Şubeye gelen ya da şubeden giden evrak ve ya malzemeleri tasnif ederek kayıt altına almak. İlgili birimlere ulaştırılmasını sağlamak. Şube dışından bizzat elden teslim alınması gereken ya da şube dışına bizzat elden teslim edilecek evrak/kıymetli evrakın teslim alınarak muhafazasını sağlamak ve ilgili yere teslim etmek. Dosya düzenlenmesi, evrak çoğaltılması, matbu evrakların elektronik ortama alınması vb. işlere destek vermesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda görev almış, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Kurumsal firma kültürünü benimsemiş, Kişisel bakım ve giyimine özen gösteren, Sorumluluk alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, BAY,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka