ARAMA SONUÇLARI

 • Ateş Halat Hırdavat

  Finans Sorumlusu Ateş Halat Hırdavat

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Sorumlusu

  Ateş Halat Hırdavat

  Ref: FİN 05 - 613403

  İşin Tanımı İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE İP VE HALAT ÜRETİMİ YAPAN,HIRDAVAT VE NALBURİYE PİYASASINA YÖNELİK ÜRÜNLER İTHAL EDEN ŞİRKETİMİZİN MEVCUT KADROLARINA İLAVETEN FİRMAMIZIN FİNANS BÖLÜMÜNE FİNANS ŞEFİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -- TİRE'DE İKAMET EDEN YADA İKAMET EDEBİLECEK OLAN, -- ŞİRKET FİNANSMAN BÖLÜMLERİNDE EN AZ 5 YIL ÇALIŞMIŞ OLMAK, -- KONUSUNDA YÜKSEK ÖĞRENİM GÖRMÜŞ, -- BANKALAR KONUSUNDA TECRÜBELİ,MUHASEBEYİ BİLEN, -- PARA,ÇEK VE SENET KULLANIMINI YÖNLENDİREBİLECEK, -- FİNANSAL KONULARDA GEÇMİŞE VE İLERİYE DÖNÜK RAPORLAMALAR YAPABİLECEK, -- EKİP ÇALIŞMASINA İNANAN, -- İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN, -- PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, -- HIRSLI,İSTEKLİ,UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN, -- BAY VEYA BAYAN, -- ERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLAMAYAN, -- FİNANS ŞEFİ ALINACAKTIR. -- ADAPTASYON DÖNEMİNDE ŞİRKET LOJMANLARINDA İKAMET EDİLEBİLİR.

 • Teknocity

  Bilgisayar Montaj Elemanı Teknocity

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgisayar Montaj Elemanı

  Teknocity

  Ref: 3 - 613402

  İşin Tanımı BİLGİSAYAR DONANIM PARÇALARININ BİRLEŞTİRİLMESİ , MONTAJ YAPILMASI VEYA BİLGİSAYARI TEST EDEBİLME BECERİSİNE SAHİP OLMALIDIR.

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSESİ VEYA YUKSEK OKUL MEZUNU OLMAK KONUSUYLA İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU, BİLGİSAYAR PARÇALARINI TANIYOR OLMAK EN AZ 1 YIL DENEYİM SAHİBİ OLMAK DÜZENLİ DİSİPLİNLİ VE İŞ ARKADAŞLARIYLA UYUMLU OLMAK ARANAN NİTELİKLERDİR.

 • Bilsa Ankara

  Satış ve Destek Personeli Bilsa Ankara

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Destek Personeli

  Bilsa Ankara

  Ref: - 613401

  İşin Tanımı Firmamıza ait paket web ve windows tabanlı yazılım ürünlerinin satış , eğitim ve teknik desteğinin yapılması bayi kontrollerinin sağlanması işlemlerini özetle yürütmektedir. Mesai Saatleri hafta içi 08:30-18:30 Cumartesileri yarım gündür. Öğle Yemekleri tarafımıza aittir.Ayrıca yol ücreti verilmemektedir.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar Yazılım Donanım sektöründe ağırlıklı olarak -yazılım satış ve eğitim desteğinde çalışacak -askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli, -İnsan ilişkilerinin ve ikna gücünün kuvvetli olması -Sorumluluk alıp işini takip eden, takım ruhuna sahip, -B sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, -en az 2 yıllık önlisans mezunu, -bilgisayar kullanımında gayet iyi bilgiye sahip, -Tanıtım ve satış alanında deneyimli -dış görünümüne önem veren , -düzgün Türkçe konuşma diksiyonuna sahip, -seyahat engeli olmayan, -30 yaşından küçük bay personeller aranmaktadır. -Devlet dairelerinde Memur olmak için firmamızı basamak olarak kullanmayacak zihniyete sahip -Sorumluluk bilincinde ,kendi şirketi gibi çalışacak zihniyete sahip -Tam zamanlı,esnek çalışma saatlerine uyabilecek -Hırslı rekabetçi disiplinli azimli çalışkan olabilen, -Güleryüzlü sempatik ve kariyer hedeflerinin olması -Bay satış personelleri aranmaktadır -Müracaatlar secret.cv den yapılabildiği gibi ayrıntılı resimli özgeçmişler ayrıca ik@bilsaankara.com adresine de gönderilebilir. Cv ler incelendikten sonra istenilen adaylar için Mülakat talebi duyurulacaktır.

 • Uzman Grup

  B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Uzman Grup

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  Uzman Grup

  Ref: - 613400

  İşin Tanımı B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SERTİFİKASINA SAHİP EN AZ 2 YIL DENEYİMİ BULUNAN İSTANBUL ANADOLU YAKASI KARTAL CİVARINDA İKAMET EDEN CUMARTESİ GÜNLERİ CALIŞABİLECEK ERKEK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

 • IŞIK PEYZAJ

  Şöför IŞIK PEYZAJ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şöför

  IŞIK PEYZAJ

  Ref: - 613399

  İşin Tanımı Beykoz Kavacık' ta Bulunan Ofisimize, En az lise mezunu Yönetici şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimli Askerlik görevini tamamlamış Dinamik, diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı İş takibi yapabilen ve sonuç odaklı İletişimi kuvvetli Sorumluluk sahibi Giyimine ve hijyene önem veren Ekip çalışmasına uyumlu Resmi dairelere , bankalara ve tahsilata gidebilecek Kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yol güzergahlarını iyi bilen Otomobillerin genel teknik özelliklerini bilen Beykoz'da ikamet eden Bay şirket şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Elektrik Teknikeri Ataköy Sağlık Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknikeri

  Ataköy Sağlık Hizmetleri

  Ref: AHETKN25102014 - 613398

  İşin Tanımı Hastanemizin Teknik Hizmetler Bölümünde Gece Görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler •Elektrikle ilgli kısımları oluşturan cihaz, makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek, •Elektirk kısımlarıyla ilgili gelen arızları gidermek ve teknik altyapıda elektrik ile ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek, •Teknik altyapının gelişimine yönelik projelerde elektrik kısmının gerçekleştirilmesini sağlamak •En az meslek lisesi Elektrik Bölümü mezunu, •Jenaratör,UPS,trafo,kesici vb. sistemlerin çalışma prensiplerini bilen, •Zayıf akım sistemleri bilen, •Bina elektrik sistemlerini bilen, •Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, •Ekip çalışmasına uyumlu, •Minimum 2 yıl deneyimli, •Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • YESEVİ AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TİCARET LTD.ŞTİ.

  İngilizce Öğretmeni YESEVİ AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TİCARET LTD.ŞTİ.

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  YESEVİ AKADEMİ EĞİTİM KURUMU TİCARET LTD.ŞTİ.

  Ref: - 613397

  İşin Tanımı Özel Kartal Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde çalışacak DENEYİMLİ ve FORMASYONLU öğretmen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Sunar Turizm ve Gıda

  Genel Başvuru (Catering) Sunar Turizm ve Gıda

  Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru (Catering)

  Sunar Turizm ve Gıda

  Ref: 010.GB - 613396

  İşin Tanımı Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Gebze Üretim tesislerinde ve çevresindeki projelerimizde değerlendirilecek; Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Meydancı, Servis Garsonu, Şoför, Muavin, Bulaşıkçı, Depo Elemanı, işlerini yürütecek ve vardiyalı çalışacak personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mesleki yeterliliklere sahip,

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Tahsilat Elemanı Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tahsilat Elemanı

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 613395

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Esenyurt'da bulunan Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "TAHSİLAT ELEMANI" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Askerlik ile ilişiği olmayan Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü veya K.Çekmece civarında ikamet eden ERKEK

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Beykoz Da Gündüzlü Bebek Bakıcısı Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Beykoz Da Gündüzlü Bebek Bakıcısı

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: BB-2510 - 613394

  İşin Tanımı İstanbul Beykoz da ikamet eden ailemiz için, Gündüzlü bebek bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 2.5 yaş erkek bebek bakımında deneyimli, Günlük toparlama, yemek ve ütü yapabilecek, 25-35 yaşları arasında, Sigara kullanmayan, Güler yüzlü, Haftanın 6 günü 14:00-20:00 saatleri arasında 1600 TL + yol ücreti ile çalışabilecek, Referanslı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır

 • Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Sancaktepe De Yatılı Ev İşi Temizlik Damla İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Sancaktepe De Yatılı Ev İşi Temizlik

  Damla İnsan Kaynakları

  Ref: EİT-1025 - 613393

  İşin Tanımı İstanbul Sancaktepe de ikamet eden ailemiz için, Ev işi temizlik personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Detaylı ev işi temizlik pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, 1 aylık kız bebek bakımında yardımcı olabilecek, 23-30 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Prezantabl, Güler yüzlü, Haftanın 6 günü yatılı olarak 2000 TL + SSK ile çalışabilecek, Referanslı ev işi temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Şoför ( Src-4 Belgeli ) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Şoför ( Src-4 Belgeli )

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: ESENYURT - 613392

  İşin Tanımı 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000 m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarak da yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ESENYURT'ta bulunan merkezimiz için Yemek dağıtımı yapacak aşağıdaki özelliklere sahip ŞOFÖRLER aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SRC-4 ve PSİKOTEKNİK BELGELERİNE SAHİP ( SRC-3 DE OLABİLİR ) İSTANBUL'U İYİ BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ DİSİPLİNLİ TİTİZ ÇALIŞAN 27 - 50 YAŞLARINDA AVCILAR, ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ'NDE, KÜÇÜKÇEKMECE, BAĞCILAR VEYA SEFAKÖY CİVARINDA OTURAN, (AVCILAR - ESENYURT ARASI E-5 SERVİSİ MEVCUTTUR )

 • Aksoylar İnşaat

  Temizlik Personeli Aksoylar İnşaat

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Temizlik Personeli

  Aksoylar İnşaat

  Ref: - 613391

  İşin Tanımı FİRMAMIZIN TEMİZLİK DEPARTMANINDA ÇALIŞMAK ÜZERE EV,OFİS,CEPHE CAM TEMİZLİĞİ,İNŞAAT SONRASI DAİRE TEMİZLİĞİ İÇİN BAY VE BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ALINACAKTIR.MAAŞ+SGK

  Aranan Nitelikler BAY VE BAYAN MAAŞ+SGK

 • Ersoy Hastanesi

  Medikal Muhasebe Uzman Yardımcısı Ersoy Hastanesi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Medikal Muhasebe Uzman Yardımcısı

  Ersoy Hastanesi

  Ref: Ref:EK2510MM - 613390

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Ersoy Sağlık Grubu'nun Kurtköy Şubesinde görevlendirilmek üzere; En az önlisans mezunu tercihen Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Sağlık Kurumları İşletmeciliği vb. bölümlerden mezun Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayan, İletişim gücü yüksek , Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Medikal Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.

 • Sports Park

  Fitness Antrenörleri Sports Park

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fitness Antrenörleri

  Sports Park

  Ref: - 613389

  İşin Tanımı Sportspark Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi Balçova ve Gaziemir Şubelerimizde görevlendirilmek üzere '' FİTNESS ANTRENÖRLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Direnç ve cardio konusunda tecrübeli Salon sporları ve grup dersleri konusunda eğitim görmüş olanlar tercih edilir. Kadrolu, full time ve part time çalışma imkanları sunulacak olup maaş ve sosyal haklar sağlanacaktır.

 • Pegasus

  Airworthiness Review Staff Pegasus

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Airworthiness Review Staff

  Pegasus

  Ref: - 613388

  İşin Tanımı We are looking for Airworthiness Review Staff for our leading company in aviation sector.

  Aranan Nitelikler - Engineering degree in one of the aeronautical, electric/electronic, mechanical branches of universities or SHY/EASA Part 66 licence holder - Candidates should have required competency to be granted Form 4 by Turkish DGCA - Have good command of English - Computer literate - Should have at least five years active working experience in large aircraft Continuing Airworthiness environment as engineering/planning staff, quality audit staff, certifying staff - SHY Part-66 Appendix III Level 1 (or higher) type training for the B737-800 and/or A320 types - Should have comprehensive knowledge and experience for delivery/redelivery process of an aircraft - Complete knowledge of Airworthiness of an Aircraft including TC, STC, ICA, MRB, CMR, ALI/AWL/ALS, etc - Complete knowledge of Certificate of Airworthiness and Airworthiness Review Certificate - Have a good knowledge of Turkish DGCA rules and regulations - Have a good knowledge of SHY/EASA Part M, SHY/EASA Part 21, SHY/EASA Part 145, SHY/EASA Part 66/147, SHT OPS, ISO9001, ISO14001, ISO18001 - Have a good knowledge about Quality Management System(s) - Awareness for the content and objective of Key Risk Elements (KREs) (GM for M.B.303(b)) - Have a good knowledge about AOC and its Operations Certifications - Familiar with CAME, MOE, AMP, MEL & CDL, Reliability, Human Factors, Fuel Tank Safety-CDCCL, EWIS, LVO, SAFA Awareness, SMS - Should not have outstanding military service obligation for male candidates - Living (or willing to live) in Anatolian side of İstanbul

 • Jimmy Key

  Satış Danışmanı - Bodrum Jimmy Key

  Muğla Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Bodrum

  Jimmy Key

  Ref: - 613387

  İşin Tanımı İşin Tanımı: Jimmy Key Mağazacılık bünyesinde çalışacak Mağaza Satış Temsilcileri aramaktayız. · Mağazanın temizliği ve düzenine dikkat etmek · Ürünlerin ideal şekilde sergilenmesini sağlamak · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmak · Müşterilerden gelen sorulara en doğru cevapları vermek ve beklentilerini en doğru şekilde karşılamak · Ürünlere hakim olmak · Bireysel ve mağazaya ait aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek · Ürün ve stok takibi yapmak · Güçlü bir iletişim ile müşterisi ile arasında doğru iletişim kurmak

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler: · En az lise mezunu · Tercihen İngilizce bilen · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu · Ekip çalışmasına yatkın · Modayı takip eden · İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek · Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik · Mağazacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen · Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş - Jimmy Key ruhunu ve anlayışını benimseyebilen

 • TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Satış Koordinatörü-Erz TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Erzurum Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Koordinatörü-Erz

  TEOL DİL ÖZEL EĞİTİM MERKEZLERİ

  Ref: SATERZ - 613386

  İşin Tanımı World Quality Summit tarafından 2013 yılının ''EN KALİTELİ OKUL'' u ünvanını elinde bulunduran TEOL DİL OKULLARI ; ERZURUM şubesinde çalışmak üzere, birlikte daha güçlü olabileceği takım arkadaşları aramaktadır. * Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler, İletişim,Yabancı Dil vb. ilgili Bölümlerinden mezun, * Satış konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, * Tercihen Yabancı Dil bilen ve yurt dışı deneyimi olan, * Satış, pazarlama ve reklam konusunda deneyimli, * Şirketin vizyon ve misyonu doğrultusunda hedeflerin yerine getirilmesi amacıyla yıllık hedeflerin belirlenmesinde öncülük edebilecek, * Performans değerlendirme, süreç yönetimi, raporlama ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, * Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, * Dış görünüşüne önem veren, * Ekip çalışmasına yatkın, olması ADAYLAR için üzerinde hassasiyet gösterilecek unsurlardır.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin en iyi okullarından biri olma yolunda hızlı ve sistemli şekilde ilerleyen TEOL DİL OKULLARI , * Alanında etkin deneyim sahibi, * Şube çalışmaları ile ilgili analiz, planlama ve organizasyonları yapabilecek, * Şube' nin satış ve pazarlama faaliyetlerini yapılandırıp organize edebilecek, * Satış- destek anlamında Şube' nin reklam faaliyetlerini yürütebilecek, * 2000-3500 TL. sabit maaş + %25 / 50 prim imkanlarıyla çalışacak, Satış Koordinatörleri aramaktadır.

 • FCL Assist

  Müşteri Temsilcisi FCL Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  FCL Assist

  Ref: MT-05 - 613385

  İşin Tanımı 11 yıldır çalışan ve müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet gösteren firmamızda kaliteli ve eğlenceli ortamda çalışabileceğiniz bir iş imkanı sunuyoruz. Siz de FCL ailesine katılabilir, hızla büyüyen firmamız ağında ve ideal çalışma ortamımızda başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler Kişisel gelişimine önem veren, Motivasyonu yüksek, Başarılı bir ekibin parçası olmak isteyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri ve özgüveni yüksek, Kararlı ve Azimli, Hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Kısa sürede yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan (Bay / Bayan) takım arkadaşları aramaktayız.

 • Bess Emek Mühendislik

  Elektrik Mühendisi Bess Emek Mühendislik

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Mühendisi

  Bess Emek Mühendislik

  Ref: - 613384

  İşin Tanımı BJK Beşiktaş Vodafone Arena Stadı şantiyemizde çalıştırılmak üzere, Elektrik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, · En az 5 yıl deneyimli, · MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede bilen, · Planlama ve koordinasyon becerisine sahip.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka