ARAMA SONUÇLARI

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Satış Danışmanı - Ankara Kızılay Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı - Ankara Kızılay

  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.

  Ref: - 614303

  İşin Tanımı Müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörde öncü yatırımları ile "Türkiye'nin Saatçisi" olan firmamızın sürekli büyüyen Perakende organizasyonu içinde , Ankara Kızılay mağazamızda görevlendirmek üzere mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen satış danışmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Mağazacılık alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20 yaşını doldurmuş, Modayı yakından takip eden, İletişim becerileri kuvvetli, Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • CVPlus Search & Selection

  İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: İOUY-3110 - 614302

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, "İhracat Operasyon Uzman Yardımcısı" arıyoruz. İhracat operasyonları ile ilgili belgelerin hazırlanması ve takibinin yapılması, Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve terminlerinin takibinin yapılması, Tamamlanan işlemlerin kontrol, dökümantasyon, raporlama ve arşivlemesinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Asgari lise mezunu, Tercihen tekstil sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Güvenlik Görevlisi Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Güvenlik Görevlisi

  Acıbadem Sağlık Grubu

  Ref: ASGGG0114 - 614301

  İşin Tanımı - Hastane ve çevresinin güvenliğini sağlamak, - Hastaneye gelenleri karşılmak,kendisine iletilen soruları cevaplandırarak gerekli yönlendirmeyi yapmak - Sorumluluk alanındaki olaylara müdahele ederek uygun şekilde çözümlenmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; - Tercihen MYO / Lise mezunu, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Silahlı silahsız güvenlik kimliğine sahip, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Güvenlik Görevlisi” aramaktayız.

 • Martı Konteyner Hizmetleri

  Gemi Acentalığı Operasyon Sorumlusu Martı Konteyner Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gemi Acentalığı Operasyon Sorumlusu

  Martı Konteyner Hizmetleri

  Ref: GMOPRS-01 - 614300

  İşin Tanımı Üniversitelerin denizcilikle ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen 9 Eylül Denz. Fak. veya İ.Ü.Denz. İşlt. Müh. Bölümü mezunu) İyi derecede İngilizce konuşabilen. Gemi acentalığı deneyimi olan, 2-3 yıl tecrübeli Müşteri ilişkileri sorumluluğunu üstlenebilecek, gemi operasyonunu takip edip yurt içi ve yurt dışı raporlamaları yapabilecek, Word, Excel, Power Point, vs programlara hakim olan Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Ekip çalışmasına uyumlu OPERASYON SORUMLUSU" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin denizcilikle ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen 9 Eylül Denz. Fak. veya İ.Ü.Denz. İşlt. Müh. Bölümü mezunu) İyi derecede İngilizce konuşabilen. Gemi acentalığı deneyimi olan, 2-3 yıl tecrübeli Müşteri ilişkileri sorumluluğunu üstlenebilecek, gemi operasyonunu takip edip yurt içi ve yurt dışı raporlamaları yapabilecek, Word, Excel, Power Point, vs programlara hakim olan Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına uyumlu

 • Discover Language Schools

  Eğitim Danışmanı Discover Language Schools

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Eğitim Danışmanı

  Discover Language Schools

  Ref: - 614299

  İşin Tanımı Bakırköy'de bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Ön lisans veya lisans mezunu,* Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,* İngilizce bilen,* Karar alma ve organize olma becerisi olan,* Prezantabl, aktif ve sosyal,* Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Sorumluluk sahibi Çalışma arkadaşları alınacaktır.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Teknik Destek Uzmanı Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Destek Uzmanı

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: Tkndes - 614298

  İşin Tanımı Son kullanıcılara yönelik uzaktan bağlantı yoluyla veya yerinde kurumsal teknik destek servislerinin verilmesi. Son kullanıcılara teknik eğitimlerinin verilmesi/bilgilendirme yapılması. Kurumun ağ altyapısına yönelik uzaktan bağlantı yoluyla veya yerinde kurumsal teknik destek servislerinin verilmesi. Kurumsal kişisel bilgisayar donanımlarının, çevre birimlerinin, işletim sistemlerinin ve kurumsal uygulama yazılımlarının kurulumu ve yönetilmesi. Kurum içinde kullanılan yazılımlara ve uygulamalara yönelik uzaktan bağlantı yoluyla veya yerinde kurumsal teknik destek servislerinin verilmesi.

  Aranan Nitelikler Belirtilen iş alanlarında deneyim kazanmış, İngilizce bilgisinin bilgisi iyi seviyede olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Adecco İzmir

  Merchandiser-İzmir Adecco İzmir

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Merchandiser-İzmir

  Adecco İzmir

  Ref: IZMZMRCH4 - 614296

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dondurulmuş gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Merchandiser' aramaktayız. Tercihen üniversite veya MYO'ların gıda ve gastronomi bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır. Diksiyonu ve iletişim becerileri yüksek ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Unitim Marka Mağazacılık

  Satış Danışmanı-Gaziantep Unitim Marka Mağazacılık

  Trabzon Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Danışmanı-Gaziantep

  Unitim Marka Mağazacılık

  Ref: SD-001 - 614295

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İstanbul'da bulunan Accescorize ve Bebe mağazalarımızda çalışmak üzere; satış hedeflerini gerçekleştirecek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak ve mağazacılık/perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen; Lise mezunu, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. satış danışmanları arıyoruz.

 • Sera Reklamcılık

  İşyeri Hemşiresi Sera Reklamcılık

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İşyeri Hemşiresi

  Sera Reklamcılık

  Ref: SER-HEMŞİRE - 614294

  İşin Tanımı Akyurt'ta bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen işleri yerine getirebilecek "İŞYERİ HEMŞİRESİ" çalışma arkadaşları arıyoruz. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimi’ne yardımcı olmak, İşyeri Hekimi ile birlikte çalışanların sağlık taramalarını yapmak, Çalışanların sağlık durumlarıyla ilgili bilgilerini kaydederek, işe giriş/periyodik muayene formlarını doldurup, dosyalamasını yapmak, Hekim müdahalesi gerektirmeyen tedavi, bakım, pansuman işlemlerini yapmak,İşyeri hekimine günlük poliklinik hizmetlerinde yardımcı olmak, Günlük hasta kayıtlarının tutmak ve ilgili raporları İşyeri Hekimi’ne sunmak, Aylık ilaç ve sağlık malzeme ihtiyaç listesini hazırlamak, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında öngörülen çalışmalara destek olmak.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Yüksekokulu veya üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyenliği vb.), En az 2 yıl İşyeri Hemşireliği tecrübesi olan, Tercihen İşyeri Hemşireliği sertifikasına sahip, Tam zamanlı olarak çalışabilecek İşyeri sağlık birimleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularındaki mevzuata hakim, Arşivleme ve dosyalama tecrübesi olan Hastalık ve kazalara ilk müdahale konularında tecrübeli, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Veri Giriş Elemanı Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Veri Giriş Elemanı

  Devanlay Eren Tekstil Sanayi Tic. A.Ş.

  Ref: DEV- VRGRS - 614293

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler MYO İşletme veya Muhasebe bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli çalışan ve gerekli kontrolleri yaparak sorumluluk alabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar. Depo ve üretim sahasında veri girişi yapacak personel arayışımız bulunmaktadır.

 • Gülaylar

  Saha Mühendisi Gülaylar

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Mühendisi

  Gülaylar

  Ref: SMHS201410 - 614291

  İşin Tanımı Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat saha alanında minimum 5 yıl deneyime sahip, AVM, Otel, konut vb. gibi prestijli projelerde görev almış, AutoCad programına iyi derecede vakıf, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş.

  Aranan Nitelikler Gayrımenkul Grubumuzda devam etmekte olan projelerimizde görevlendirilmek üzere Saha Mühendisi aramaktayız.

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy) SPORTS INTERNATIONAL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy)

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-AFEFT01 - 614289

  İşin Tanımı Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO mezunu*, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full Time, - 22-30 yaşları arasında bay/bayan, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (Bay adaylar için), Fitness Eğitmeni alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • SPORTS INTERNATIONAL

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy) SPORTS INTERNATIONAL

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Fıtness Eğitmeni (Ataköy)

  SPORTS INTERNATIONAL

  Ref: SI-AFEPT - 614288

  İşin Tanımı Tesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İSTANBUL ATAKÖY Tesisimizde görevlendirilmek üzere; - BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Part-time, - İstanbul'da (Avrupa) ikamet eden, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, 'Fitness Eğitmeni' alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

 • Pizza Pizza

  Yönetim Kurulu Başkan Asistanı Pizza Pizza

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetim Kurulu Başkan Asistanı

  Pizza Pizza

  Ref: YA001 - 614287

  İşin Tanımı Lisans Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Organizasyon, Planlama ve Koordinasyon becerisi yüksek, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, İnsan İlişkileri güçlü, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Bayan

  Aranan Nitelikler Yönetim Kurulu Başkanımızı asiste edecek ve kendisine destek verecek Yönetim Kurulu Başkan Asistanı.

 • Özel İstanbul Medicine Hospital

  Raportör Özel İstanbul Medicine Hospital

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Raportör

  Özel İstanbul Medicine Hospital

  Ref: - 614286

  İşin Tanımı Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanemizde görevlendirilmek üzere "Raportör” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Yüksekokul ya da üniversitelerin tıbbi dokümantasyon, sekreterlik veya sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun, Seri klavye kullanabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Sağlık sektöründe raportörlük konusunda deneyimli, Olumlu iletişim becerilerine sahip, Etkili zaman yönetimi yapabilme becerisine sahip, Sorun çözme becerisine sahip olan,

 • Angels Never Die

  Inspector Angels Never Die

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Inspector

  Angels Never Die

  Ref: INS001 - 614285

  İşin Tanımı ‘Angels Never Die’ markası sıradanlıktan kopmak ve beklenenlerin üstüne çıkmak için tüm dikkatiyle yeni formların ve farklı dokuların arayışına odaklanmış uluslararası bir giyim firmasıdır. Üretilen her bir ürün sıradan olmayı reddedip, kendinden emin bireyselliği savunarak yepyeni bir tavır ortaya koyar. Uluslararası bir marka olan ‘Angels Never Die’ ailesine katılmak üzere INSPECTÖR aranmaktadır

  Aranan Nitelikler * Dokuma ve Örme konusunda en az 10 yıl deneyimli * İyi derecede kalıp,kesim,baskı,nakış,dikim ve finish bilgisine sahip * Parça boya ve yıkama konularında tecrübe sahibi * Ara kontrol ve finish konularında bilgi ve deneyimli * Problem çözecek ve kalite sistemini oturtabilecek * Raporlama yeteneğine sahip * İnsan ilişkileri kuvvetli,takım çalışmasına yatkın * Sorumluluk bilinci gelişmiş ve iletişim becerisi yüksek * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak INSPECTÖR alınacaktır

 • Otat Gıda

  Satış Müdürü Otat Gıda

  Samsun Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Müdürü

  Otat Gıda

  Ref: STSMDR - 614284

  İşin Tanımı Merkezi Havza’da bulunan ve gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Müdürü alınacaktır, Süt Ürünleri Sektöründe, Bayi ve Yerel Zincir yönetim konusunda en az 5 yıl deneyimli, Problem çözme, karar alma konusunda istekli ve beceri sahibi, Hedef bütçe yönetim sistemi ile çalışmış, Ms Office uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Prezantabl, dinamik, diksiyonu düzgün, Temsil yeteneği olan, Satış odaklı ve ikna yeteneği kuvvetli İletişim, planlama, problem çözme becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Satış Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Otat Gıda

  Bayi Yöneticisi Otat Gıda

  Samsun Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayi Yöneticisi

  Otat Gıda

  Ref: ABYIYNT - 614283

  İşin Tanımı Merkezi Havza’da bulunan ve gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Bayi Yöneticisi alınacaktır, · İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Pazarlama v.b. üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl deneyimli, · Prezantabl, dinamik, diksiyonu düzgün, · Temsil yeteneği olan, · Satış odaklı ve ikna yeteneği kuvvetli · MS Office uygulamalarına hakim ve raporlama yapabilen, · İletişim, planlama, problem çözme becerileri gelişmiş, · Aktif araç kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan, · Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, · Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Bayi Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Klüh Servis Yönetimi

  Karma Personel Klüh Servis Yönetimi

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Karma Personel

  Klüh Servis Yönetimi

  Ref: - 614282

  İşin Tanımı İzmir Işıkkent'te çağrı merkezinde çalışacak Temizlik ve Güvenlik elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - 2 yıl aynı sektörde çalışmış, - Işıkkent ve çevresinde ikamet eden, - Bay,

 • Doğuş Teknoloji Güvenlik Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti

  Elektrik Elektronik Teknikeri / Teknisyeni Doğuş Teknoloji Güvenlik Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Elektronik Teknikeri / Teknisyeni

  Doğuş Teknoloji Güvenlik Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti

  Ref: - 614281

  İşin Tanımı Elektronik güvenlik sistemlerinde çalışmakta olan firmamıza aşağıdaki özelliklerde eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektrik,elektronik teknikeri veya teknisyeni olmak. Askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş ve 30 yaşını aşmamış olmak. Seyehat engeli olmayan Firmamız genelde proje firması olup gelen elemanlar kartlı geçiş,yangın algılama ve ihbar sistemleri, cctv kamera sistemleri, alarm sitemleri kurulum ,test ve devreye alma çalışmalarında bulunacaktır. Ehliyeti olan Lise-YüksekOkul Mezunu

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka