ARAMA SONUÇLARI

 • Arzen İnşaat

  İnşaat Mühendisi (Şantiye Şefi) Arzen İnşaat

  Tekirdağ Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi (Şantiye Şefi)

  Arzen İnşaat

  Ref: - 614419

  İşin Tanımı KAMUYA TAAHHÜTLERİMİZ VE KONUT İNŞAATLARIMIZ İÇİN

  Aranan Nitelikler MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, ALT VE ÜST YAPI PROJELERİNDE TECRÜBELİ, TEKİRDAĞ ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN VEYA EDEBİLECEK, ŞANTİYEDE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ YAPABİLME KABİLİYETİNDE, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN, EKİP YÖNETEBİLECEK, HAKEDİŞ VE METRAJ KONUSUNDA BİLGİSİ OLAN, AUTO CAD VE MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN, AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

 • Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Bilgi İşlem Elemanı Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bilgi İşlem Elemanı

  Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Ref: BİE2014 - 614418

  İşin Tanımı *Arıza ve uygulamalardaki problemlerde destek vermek, sorunların nedenlerini araştırmak, gerektiğinde ilgili birim amirine yönlendirmek ve raporlamak *Görev ve sorumluluk alanındaki problemlerle ilgili çözüm üretmek *Kendisine bildirilen sorunlara karşı birinci seviye teknik destek sağlamak *Son kullanıcılara PC, Notebook yazılımları kullanım desteğini vermek *PC, Notebook, yazıcı donanımları ile ilgili arıza tespiti yapmak ve ilgili faaliyetleri yürütmek *Çözemediği problemleri IT sistem uzmanına aktarmak *Yapılan çalışmalarını kayıt altına almak ve üstlerine raporlamak

  Aranan Nitelikler *Tercihen en az Meslek Yüksekokul mezunu *En az 1 yıl iş tecrübesi olan *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış *Temel Network bilgisine sahip *PC ve Server konusunda temel bilgi sahibi *Bilgisayar tamir/bakım/onarım konularında tecrübeli *MS Office programları kurulum ve sonrası destek verebilecek *Microsoft Active Directory, MS SQL ve Microsoft Windows İşletim sistemleri konusunda temel bilgi sahibi *Network altyapısı, Bakım- Onarım, Kablolama konusunda bilgi sahibi *LAN, Switch, Kablosuz Ağ vb. konularda bilgi sahibi *İş takibi ve devamında raporlama yapabilecek

 • Akçakaya Tekstil

  Baskı Nakış Takip Sorumlusu Akçakaya Tekstil

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Baskı Nakış Takip Sorumlusu

  Akçakaya Tekstil

  Ref: 11020 - 614417

  İşin Tanımı Erkek,Bayan ve Çocuk grubunda örme ihracatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere; Tercihen Tekstil yüksekokul bölümünden mezun, Baskı , Nakış ,Taş ve El işleri takibi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Baskı teknikleri konusunda uzman, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, temsil yeteneği güçlü , Takım çalışmasına yatkın, İş organizasyon ve Planlama yönü kuvvetli, Detaylara önem veren , dikkatli, takip yeteneği güçlü, Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kararlı , disiplinli ,iş bitirici ve sorumluluk sahibi, İhracat kalite anlayışını benimsemiş,sonuç odaklı çalışan, Aktif olarak araç kullanabilen, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Eyüpoğlu Mermer San . Tic . Ltd . Şti

  Pazarlama-İhracat Personeli Eyüpoğlu Mermer San . Tic . Ltd . Şti

  Denizli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Pazarlama-İhracat Personeli

  Eyüpoğlu Mermer San . Tic . Ltd . Şti

  Ref: - 614416

  İşin Tanımı Yurtiçi ve yurtdışı pazar ve müşteri araştırmalarını yapmak ve yeni müşteri kazanımlarını sağlamak, Mevcut, yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile işbirliğini sürdürmek ve güçlendirmek, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Satış ve satış sonrası sürecinin yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Mermer,doğaltaş üretimi ve ihracatı yapan firmamızda istihdam edilmek üzere;"Pazarlama-İhracat Personeli” aranmaktadır. Örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, Satış,Pazarlama ve İhracat konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, sosyal ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Denizli’de ikamet eden veya edebilecek olan

 • Zeen Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Hayat Sigortası Ekip Lideri Zeen Sigorta Aracılık Hizmetleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Hayat Sigortası Ekip Lideri

  Zeen Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Ref: - 614415

  İşin Tanımı Şirketimizin Hayat Sigortası Satış departmanında görevlendirmek üzere, kuracağı ekibin koordinasyonu ve iş planlamasını gerçekleştirip belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlayacak, verimlilik ve performans analizleri gerçekleştirebilecek Ekip Lideri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Yüksek Okul mezunu, 4 kişilik ekip oluşturabilecek, Ekip yönetimi ve sektörde en az 2 yıl deneyimli, İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen ve problem çözme konusunda yetkin, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Belirlenen hedelere ulaşılması için ekibine gerekli motivasyonu ve yönlendirmeleri sağlayabilecek.

 • Firma Adı Gizli

  Mali İşler Müdürü Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mali İşler Müdürü

  Firma Adı Gizli

  Ref: MALİ İŞLER - 614413

  İşin Tanımı Perakende sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Mali İşler Müdürü aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mali mevzuata ve tek düzen hesap planına hakim, Tüm muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünü sağlayabilecek Genel mizana konu tüm kayıtların kontrol ve raporlamasını yapabilecek Tüm beyannamelerin süreçlerinin takibini gerçekleştirebilecek Bilanço,gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek,maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi sahibi Nakit akış tablolarını hazırlayabilecek Maliyet analizlerini gerçekleştirebilecek Planlı,disiplinli ve hedef odaklı çalışabilen Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

 • Limon Prodüksyon

  Medikal Bölge Sorumlusu Limon Prodüksyon

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Medikal Bölge Sorumlusu

  Limon Prodüksyon

  Ref: - 614412

  İşin Tanımı İstanbul Tarabya da görevlendirilmek üzere, SECRET AGE ürünlerinin tanıtımını en iyi şekilde yaparak iş tanımının gerektirdiği hedefleri gerçekleştirecek, insan ilişkilerinde başarılı ve gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz. 2 veya 4 yıllık Üniversite,Eczacılık veya Satış - Pazarlama Bölümü mezunu En az 5-10 yıl pazarlama sektöründe benzer deneyime sahip (OTC tecrübesi tercih nedenidir) İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek Öğrenmeye istekli ve kişisel gelişmeye açık olan, Tercihen kozmetolog ve eczane alanlarında çalışma deneyimi olan, Seyahat Engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış..

  Aranan Nitelikler Sorumluluğundaki ürünlerin satış hedeflerine ulaşılması için iş planları oluşturmak ve uygulamak. Kaynakları optimal kullanarak, ürün satış performansını ve pazar payını maksimize etmek.Eczacılar ile başarılı ticari sonuçlar alınmasına destek olacak, etkili ve profesyonel iş ilişkileri kurmak. Çalıştığı tedavi alanlarında Secret Age 'i lider olarak farklılaştırmak. Eczacılar ile kozmetik alanına yönelik olarak kişisel hedeflerine ulaşabilmek için iş planları oluşturmak,projeler geliştirmek ve pazar payını maksimuma çıkartmak. SECRET AGE ürünlerinin ve destek hizmetlerinin geniş şekilde anlaşılmasını Eczacılar ile daha çok kullanıcıya ulaşılabilirliğini sağlamak. Onaylanmış tanıtım ve tanıtım faaliyetlerinin materyal ve programlarını uygulamak ve kullanmak. Eczacılar ile profesyonel iş ilişkileri oluşturarak, sorumlu olduğu ürünlere ait etkinlik, yan etki, klinik veriler v.b. bilgilere sahip olmak, doğru ve eksiksiz aktarmak, rakip ürünlerin özellik ve faydaları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu bilgilerden yararlanmak. Eczacılara bireysel ve toplu olarak teknik düzeyi yüksek portföy sunumları gerçekleştirmek.

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Yardımcısı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Yardımcısı

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614411

  İşin Tanımı Yenibosna da Tekstil Etiket imalatı yapan firmamıza Mikro - Mikronom Muhasebe programını çok iyi kullanabilen tecrübeli , gün içinde çok yüksek adetlerde fatura kesebilecek , hızlı ve dikkatli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Amega / Cinemotion

  Kurumsal İletişim Pazarlama Amega / Cinemotion

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kurumsal İletişim Pazarlama

  Amega / Cinemotion

  Ref: - 614410

  İşin Tanımı Oyun eğlence sektöründe dünya genelinde faaliyet gösteren firmamızın Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kurumsal İletişim Pazarlama Sorumlusu alınacaktır. • Marka konumlandırma ve iletişim planlarına göre ; halkla ilişkiler çalışmaları ve kurumsal iletişim süreçleri için gerekli içerik, metin, dokümanların tedarik edilmesi, oluşturulması ve düzenlenmesi, • İletişim kanallarında kullanılacak her türlü firma tanıtım metni, haber ve bülten içeriklerinin oluşturulması, gönderimi ve takibi • Basın bülteni, sosyal medya postları ve e bültenler için ilgili metinlerin hazırlanması • Şirketle ilgili haber değeri taşıyan tüm proje ve konuları kayıt altında tutulması, • Kurum içi ve kurum dışı tüm iletişim kanallarındaki ilgili kişi / kurum / kuruluş ve paydaşları içeren içeren dataların hazırlanarak; gerekli güncellemelerle devamlılığın sağlanması • Firmanın planlı ve sürdürülebilir iletişimi için kurum içi ve dışı ile düzenli, planlı, sürekli ve interaktif iletişimin yürütülmesi • Matbaa, ajans ve diğer 3. partilerle iletişimin yürütülmesi, koordine ve takip edilmesi • Fuar takibi ve fuar öncesi, sonrası ve süresince gerekli organizasyon ve takibinin yapılması • Sektörel gündemin takip edilmesi ve gelişmelere göre projelerin önerilmesi ve hayata geçirilmesi • Web sitesi içeriklerinin güncellenmesi, firmanın sosyal medya hesaplarının yönetimi, içerik üretilmesi • Kuruma ait görsel ve yazılı arşivin oluşturulması • Kurumun firma içi ve dışında temsiliyeti • Kurum içi sinerji yaratacak fikir, proje ve önerilerin geliştirilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen İletişim, İşletme vb bölümlerinden mezun, İç ve dış iletişim yönetimi konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce dil hakimiyetine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Kurum kimlik oluşturulmasına yönelik çalışmalarda aktif bir şekilde görev almış, Medya ve ajans ilişkileri, itibar yönetimi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde güçlü iletişim yeteneğine sahip, Yaratıcı ve sonuç odaklı çalışabilen, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği yüksek,

 • Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Kasiyer-Esenyurt Kiler Alışveriş Hizmetleri

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer-Esenyurt

  Kiler Alışveriş Hizmetleri

  Ref: KS-22 - 614409

  İşin Tanımı Kazançlı Alışverişin adresi Kiler Perakende Grubu büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda Esenyurt mağazamız için aşağıda belirtilen niteliklere sahip Kasiyer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu (tercih sebebidir), Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih sebebidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş, Güler yüzlü, Yaratıcı, yenilikçi, değişime ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu.

 • Firma Adı Gizli

  Satınalma Şefi Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satınalma Şefi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 614408

  İşin Tanımı İç ve Dış Tedarikçi firmalarla görüşmeler yaparak hedeflere göre belirlenen standart ve miktarlarda satın alma faaliyetinin en uygun şekilde yapılmasını sağlamak, Fiyat, kalite maliyet analizlerini yapmak ve yöneticisine raporlamak, Yeni tedarikçi bulma, piyasa araştırmaları ve tedarikçi değerlendirmelerini gerçekleştirmek , Siparişin oluşturulması, temini ve depolara girişinden ödemenin gerçekleşmesine kadar oluşan tüm aşamaları takip etmek, düzenli bilgi ve belge akışını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme ya da Mühendislik ( Makine,İşletme, Endüstri, Malzeme Bilimi v.b) bölümlerinden mezun, Satınalma konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Plastik ve türevi malzemeler konusunda ve Hammadde, malzeme alımı ,satınalma - tedarikçi yönetiminde deneyimli, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , Raporlama, analiz ve istatistikte tecrübeli MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , •Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Team Fores HR

  Tanıtım Hostesi Team Fores HR

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Tanıtım Hostesi

  Team Fores HR

  Ref: STHS_TMFRS - 614407

  İşin Tanımı Kurumsal firmaların fuar organizasyonlarında; stanttaki ürünlerin tanıtımı, misafirlerin ağırlanması, yiyecek-içecek servisi yapılması konularında görevlendirilmek üzere Tanıtım Hostesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu ya da üniversite öğrencisi, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, Görünüşüne önem veren.

 • Adil Işık Group

  İstanbul Forum Mağaza Müdürü Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İstanbul Forum Mağaza Müdürü

  Adil Işık Group

  Ref: İSTFRMYY2014 - 614406

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul Forum Avm'deki Codentry ve Love My Body mağazaları için "Mağaza Yöneticileri" arıyor. Mağazanın tüm organizasyonundan sorumlu olmak, Mağaza ekibinin işe alım ,performans yönetimi ve eğitimlerini organize etmek, Mağazanın satış bütçelerine ulaşması için gerekli aksiyonları almak ve ekibi ile uygulamak, Müşteri ilişkilerini şirketin çıkarları doğrultusunda yönetmek, Mağaza imajının en iyi şekilde korunmasını sağlamak, Operasyon standartlarının tam ve doğru uygulanmasını sağlamak, Stokları ve satışları yakından takip etmek ve etkin sipariş yönetimi yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 2 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere, 5 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün dinamiklerine hâkim, gelişmelerini yakından takip eden, Analitik düşünebilen, kısa sürede problemlere çözüm üretebilen, Satış odaklı, ekibini hedefe koşturabilen, Müşteri ile mağaza arasında sürekli, tutarlı ve büyüyen ilişkiler kurulmasını sağlayabilen, Marka temsil gücü yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Ekip yönetiminde başarılı, Dinamizmi ve heyecanı ile mağazacılığı meslek olarak edinen ekip üyeleri yetiştirebilen, Ekip arkadaşlarını eğiterek, firmaya yeni yönetici adayları kazandırabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Halka Tanıtım

  Konya Satış Danışmanı Bay Halka Tanıtım

  Konya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Konya Satış Danışmanı Bay

  Halka Tanıtım

  Ref: - 614405

  İşin Tanımı Sektöründe lider Dayanıklı Tüketim markasının, Ulusal Zincir Mağazalarda, ( Metro) Ankara illerinde görevlendirilmek üzere bay full satış danışmanları aranmaktadır.bilgisayar ve notebook ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacak, Görev aldığı mağazadaki ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere en doğru şekilde Markamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verecek, Mağazacılık, satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyor,

  Aranan Nitelikler 18-35 yaşları arasında bay adaylar Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Satış ve Prim hedefi ile çalışma deneyimi olan Dış görünümüne önem veren İnsan ilişkilerinde başarılı İkna kabiliyeti yüksek Sorumluluk bilinci yüksek Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 2 yıllık deneyime sahip Dayanıklı Tüketim ürünleri alanında deneyimli

 • Halka Tanıtım

  Antep Satış Danışmanı Bay Halka Tanıtım

  Gaziantep Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Antep Satış Danışmanı Bay

  Halka Tanıtım

  Ref: - 614404

  İşin Tanımı Sektöründe lider Dayanıklı Tüketim markasının, Ulusal Zincir Mağazalarda, ( Metro) Ankara illerinde görevlendirilmek üzere bay full satış danışmanları aranmaktadır.bilgisayar ve notebook ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapacak, Görev aldığı mağazadaki ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak, Müşterilere en doğru şekilde Markamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verecek, Mağazacılık, satış ve pazarlama konusunda kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyor,

  Aranan Nitelikler 18-35 yaşları arasında bay adaylar Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Satış ve Prim hedefi ile çalışma deneyimi olan Dış görünümüne önem veren İnsan ilişkilerinde başarılı İkna kabiliyeti yüksek Sorumluluk bilinci yüksek Satış danışmanlığı ve mağazacılık konularında en az 2 yıllık deneyime sahip Dayanıklı Tüketim ürünleri alanında deneyimli

 • Enplus

  Bağdat Caddesi Miele Satış Uzmanları Enplus

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bağdat Caddesi Miele Satış Uzmanları

  Enplus

  Ref: - 614403

  İşin Tanımı Bağdat Caddesi'nde bulunan Miele Center Mağazamızda hızla büyüyen yapımızda ekibimizin bir parçası olacak deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Miele Satış Uzmanı Bay / Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 25 yaş ve üzeri, En az lise,Tercihen Üniversite mezunu, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve problem çözme yeteneğine sahip, Prezantabl, Satış konusunda deneyimli ve gelişime açık, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, Bay adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan , Bay / Bayan takım arkadaşları.

 • Diasan Basım

  Muhasebe Şefi Diasan Basım

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  Diasan Basım

  Ref: - 614402

  İşin Tanımı BAŞAKŞEHİRDE BULUNAN GRUP FİRMAMIZA Et ve et ürünleri imalatı konusunda deneyimi olan, KDV,muhtasar,geçici ve kurumlar vergi beyannamelerini hazırlayabilecek, Tek düzen muhasebe sistemi ve dönem sonu muhasebe uygulamalarına hakim, Şirket üst yönetimine finansal, maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, SGK mevzuatına ve vergi kanunlarına hakim İthalat ve ihracat muhasebesi bilen, Tercihen Tiger programını kullanabilen, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, Bilanço ve Gelir Tablosu okuyabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Avrupa Yakası' nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MUHASEBE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Panço

  Finans Elemanı Panço

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Finans Elemanı

  Panço

  Ref: FİN - 004 - 614401

  İşin Tanımı Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İstanbul Seyrantepe'de bulunan merkez ofisimizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Finans Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 30 yaşını aşmamış, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Temel muhasebe bilgisine sahip, Cari hesap takibi ve tahsilat konusunda tecrübeli, Finansal planlama ve nakit yönetimi süreçlerine hakim, Raporlama ve analiz yönü kuvvetli, Karar verme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Finans Elemanı aramaktayız.

 • Number1 Medya Grubu

  Haber Editörleri Number1 Medya Grubu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Haber Editörleri

  Number1 Medya Grubu

  Ref: - 614400

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İnternet, haber siteleri ve sosyal medyayı takip eden ve en az 3 yıl deneyimli, Haber dilini ve yazım kurallarını bilen, dikkatli, Araştırmacı, Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, Çalışma disiplini yüksek Genç "Haber Editörleri" arıyoruz.

 • Yalı Spor Malzemeleri

  Elektrik Teknisyeni Yalı Spor Malzemeleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Teknisyeni

  Yalı Spor Malzemeleri

  Ref: etk01 - 614399

  İşin Tanımı Ege Bölgesi'nin perakende sektöründeki lideri Yalı Spor' un Çiğli Merkez Ofisi'nde değerlendirilmek üzere; Türkiye genelinde yer alan mağazaların ve merkez ofisin elektrik sistemlerinin bakım-onarımından ve işletilmesinden sorumlu olacak ELEKTRİKTEKNİSYENİ/ TEKNİKERİ çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer bir görevde üç yıl deneyimi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Bay adaylar için askerliğini yapmış,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka