ARAMA SONUÇLARI

 • Reysaş Logistics

  Bölge Müdürü Reysaş Logistics

  Sakarya 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Müdürü

  Reysaş Logistics

  Ref: BOLMD54 - 612765

  İşin Tanımı Adapazarı Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere; bölgenin ve bölgede yürütülmekte olan lojistik operasyonların yönetiminden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, * Lojistik sektöründe en az 7 - 8 yıl tecrübe sahibi, * Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, * Liderlik vasıfları gelişmiş ve ekip yönetmiş, * Dinamik, temsil yeteneği güçlü, * Dikkatli ve titiz, * Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * MS Office programlarını etkin kullanabilen, * Raporlama yapabilecek, * Askerlik görevini tamamlamış, * Adapazarı'nda ikamet eden veya edebilecek, * Bay "Bölge Müdürü" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Öykü Lojistik

  İç Nakliye Operasyon Uzmanı Öykü Lojistik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Nakliye Operasyon Uzmanı

  Öykü Lojistik

  Ref: - 610907

  İşin Tanımı Öykü Grup Şirketleri için İç Nakliye Operasyon Uzmanı aranmaktadır. Günlük araç sevkiyat ve operasyonlarını sağlamak Bir gün önceden sevk edilen ve teslim edilmeyen yüklerle ilgili sürücüleri aramak seyir halindeki araçları teslim noktasına kadar kontrol etmek Günlük sevkiyatların faturalarını kesmek, maliyet faturalarını sisteme giriş yapmak Pazarlama ve Müşteri temsilcilerinden gelen fiyat teklifi taleplerini analiz etmek ve uygun tedarikçilerden fiyat almak, teklif oluşturup yöneticisine sunmak Özmal araçların sevk ve idaresinin kontrolünü yapmak Yeni tedarikçilerle ön görüşmeler yapmak uygun tedarikçileri yöneticilerine bildirmek Yöneticisine haftalık ve aylık raporları hazırlamak ve sunmak

  Aranan Nitelikler Ön lisans –Lisans mezun /Tercihen lojistik bölümü mezunu En az 1-2 yıl ilgili alan deneyimi olan Disiplinli, takipçi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü İletişim, değişim ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı çalışabilen Microsoft Ofis programlarına –özellikle excel- ve tercihen evrim programına hâkim

 • Today&Tomorrow

  Hava ve Denizyolu Operasyon Yöneticileri Today&Tomorrow

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Hava ve Denizyolu Operasyon Yöneticileri

  Today&Tomorrow

  Ref: HD1014 - 610563

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, lojistik sektöründe, kendi alanında lider, global ölçekteki müşterilerimiz için; lojistik sektörünün dinamizmine uygun, şirketine değer katacak HAVA VE DENİZYOLU OPERASYON YÖNETİCİLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu • Uluslar arası hava ve denizyolu taşımacılığı konusunda tecrübeli • İngilizce bilen (ikinci dil tercih sebebidir) • İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Reysaş Logistics

  Endüstri Mühendisi Reysaş Logistics

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Reysaş Logistics

  Ref: ENDMUH - 610084

  İşin Tanımı Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Demiryolu Operasyonu konusunda yetiştirilmek üzere, * Askerlik görevini tamamlamış, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, "Endüstri Mühendisi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Uzmanı Netlog Lojistik Grubu

  Karaman 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Uzmanı

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKOU14 - 610045

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Uzmanı' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıllık tecrübesi olan, Araç tedarik ve operasyon yönetimi alanında deneyim sahibi, Spot araç portföyü olan, Araç takip sistemleri konusuna hakim, SAP programını kullanabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Şefi Netlog Lojistik Grubu

  Karaman 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Şefi

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKOS14 - 610044

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Şefi' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 5 yıllık tecrübesi olan, Daha önce ekip yönetme tecrübesi olan, Spot araç portföyü olan, SAP programına hakim, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İlişki yönetiminde başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Netlog Lojistik Grubu

  Nakliye Operasyon Sorumlusu Netlog Lojistik Grubu

  Karaman 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Nakliye Operasyon Sorumlusu

  Netlog Lojistik Grubu

  Ref: NLYINKNOS1 - 610042

  İşin Tanımı Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2005 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 17 şirketiyle hizmet sunuyor ve hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan PolarXP Soğuk Lojistik, Intercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), KTT Konteyner Taşımacılık, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, VIP Oto(Netfilo), EurasiaI ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Gıda Hizmetleri, Green Bridge BV, BELSPEED Fasion & Life Style ve TNT Fasion Group gibi firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık, ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,740'ün üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır. Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun "Karaman” lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Nakliye Operasyon Sorumlusu' takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Araç tedarik ve operasyon yönetimi alanında deneyim sahibi, Araç takip sistemleri hakkında bilgi sahibi, SAP programını kullanabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karaman'da ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Aslan Denizcilik

  Tır Şoförü Aslan Denizcilik

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Aslan Denizcilik

  Ref: 008.TS - 609886

  İşin Tanımı Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için Ambarlı lokasyonumuzda görev alacak Tır Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konteyner taşımacılığında deneyimli, Aktif 5 yıl Tır Şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC ve Psikoteknik Belgeli, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Aslan Denizcilik

  Tır Şoförü Aslan Denizcilik

  Kocaeli 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Aslan Denizcilik

  Ref: 007.TS - 609885

  İşin Tanımı Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız için Gebze lokasyonumuzda görev alacak Tır Şoförü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Konteyner taşımacılığında deneyimli, Aktif 5 yıl Tır Şoförlüğü yapmış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, SRC ve Psikoteknik Belgeli, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Tır Şoförü Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tır Şoförü

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Ref: TŞ01 - 609670

  İşin Tanımı Firmamız yurt içinde enerji santrali taşımacılığı, proje taşımacılığı ve gabari dışı yük taşımacılığı yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı konusunda faaliyet göstermekte olan firmamıza; Ağır nakliye konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Şehir içi ve şehir dışında çalışabilecek, SRC3, SRC1 ve Psikoteknik belgeli, Askerlikle ilişkisi olmayan.

 • TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Liman Operasyon Elemanları TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Liman Operasyon Elemanları

  TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Ref: gn01 - 609124

  İşin Tanımı İzmir Aliağa’da bulunan konteyner terminalimizin Liman Operasyonlarında doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lojistik, Denizcilik ve Liman İşletmeleri, Büro Yönetimi, İşletme vb. alanlarda öğrenim görmüş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İnşaat Mühendisi Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.

  Ref: INSMUH001 - 608499

  İşin Tanımı Beton ve çelik köprülerin statik hesaplamalarının yapılması, Güzergah üzerindeki kurpların araç geçişine uygunluğunun hesaplanması ve engellerin tespit edilip raporlanması.

  Aranan Nitelikler Proje Taşımacılığı, ağır yük kaldırma, vinç kiralama ve rüzgar enerji santrali montaj sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, SAP2000 programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sahasında en az 3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Reysaş Logistics

  Satış Pazarlama Uzmanı Reysaş Logistics

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Uzmanı

  Reysaş Logistics

  Ref: SATISPAZ - 608474

  İşin Tanımı Tüm Türkiye'de hizmet vermeye başlayan , hızla büyürken yeni bayi ağı oluşturma konusunda çalışmalarını hızlandıran grup şirketimizde istihdam edilmek üzere ; - Bayilik ağını geliştirecek, - Satıs işlemlerini yönetecek, - Proje geliştirip yönetimini yapacak, - Genel Müdür'e raporlama yapacak,

  Aranan Nitelikler - Satış konusunda en az 5 yıl deneyimli, - Pazar geliştirme , distribütörlük konusunda deneyimi olan, - Seyahat engeli bulunmayan, - Hedef yönetimi , pazar analizi , kontrat yönetimi gibi konularda tecrübeli, - En az lise mezunu Satış Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Çapa Medikal

  Lojistik Destek Personeli Çapa Medikal

  İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Destek Personeli

  Çapa Medikal

  Ref: LDP-001 - 608322

  İşin Tanımı Sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın lojistik içi işleyişinde ve sevkiyatta yardımcı olmak üzere, askerlik görevini yerine getirmiş, sigara içmeyen, depo sevkiyatını gerçekleştirecek, en az lise mezunu "Lojistik Destek Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu. · Tercihen benzer pozisyonda çalışmış. · Askerlik görevini tamamlamış. · Sigara kullanmayan. · Uyum sorunu olmayan,takım çalışmasına yatkın, genç ve dinamik. · Tercihen Bakırköy, Camlıkahve, Haznedar, Güngören, Güneşli, Ateştuğla, Esenler, Beşyüzevler, Fatih tarafında ikamet eden.

 • Konimpex

  Saha Satış Sorumlusu Konimpex

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Saha Satış Sorumlusu

  Konimpex

  Ref: - 607435

  İşin Tanımı Uluslararası hammadde tedarikçilerinden olan Konimpex Dış Ticaret Ltd.Şti .dinamik gelişmesi doğrultusunda İstanbul ofisi için aşağıda belirtilen pozisyon için Saha Satış Sorumlusu aramaktadır. Yeni iş ve sahalarına ve pazarlarına girmek ve iş hacmini geliştirmek, Pazar ve müşteri gereklerini anlamak, müşteri ilişkileri kurmak ve geliştirmek, mevcut müşterilerle telefon ve e-mail yoluyla irtibatta olmak, Satış koşulları ve fiyatları konusunda pazarlık yapmak, Pazar ve müşteriler hakkında bilgi toplamak, Doğru fiyatlandırma, plan ve strateji geliştirme gibi hususların yönetilmesi ve optimize edilmesi, Lojistik departmanıyla yakın işbirliği içerisinde olmak, Mümkün olan maksimum düzeyde müşteri düzeyini arttırmak ve alacakları toplamak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İleri düzeyde İngilizce konuşabilen ve yazabilen , Ekip çalışmasına yatkın planlama ve koordine yeteneğine sahip, Müşteri memnuniyetini gözeterek verilen hedefler doğrulutusunda satış yapmak, Analiz ve raporlama yapabilen, Yüksek kalite ve profite odaklanmış, Güçlü iletişim ve sunum yeteneklerine sahip, Dakiklik ve güvenilirlik, Satış ve pazarlama tecrübesi olan, müşterileri arttırma yeteneği bulunan, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.

 • TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Liman Konteyner Vinç Operatörü TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  İzmir 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Liman Konteyner Vinç Operatörü

  TCEEGE Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Ref: VO-001 - 603383

  İşin Tanımı Firmamızın Liman ve Saha operasyonlarında görevlendirmek üzere,

  Aranan Nitelikler İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Konteyner limanı tecrübeli, Konteyner Rıhtım ve Saha Vinci operatörlük ehliyetleri bulunan, En az 3 yıl MHC, 2 yıl Gantry tecrübesi olan, En az lise mezunu, Askerliğini tamamlamış. Öğrenmeye açık ve takım çalışmasına yatkın takım arkadaşları arıyoruz.

 • Etis Lojistik Aş.

  Endüstri Mühendisi Etis Lojistik Aş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Endüstri Mühendisi

  Etis Lojistik Aş.

  Ref: End Müh - 599949

  İşin Tanımı İlgili birimlerin iş planlamaları doğrultusunda iş süreçlerine destek vermek, İş süreçlerini geliştirmeye yönelik çalışmalarda bulunmak, Maliyet, verimlilik ve performans analizlerini yapmak, İşin gerektirdiği farklı iş birimleri ile koordineli çalışmak, İşi ile ilgili süreçlerin araştırılması ve raporlanması, süreçlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Satış, İş Geliştirme, Operasyon, Filo, Satın Alma bölümlerinde görev alacak, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği fakültesinden mezun, Tercihen Taşımacılık, Lojistik konularında en az 2 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Raporlama ve analiz yeteneği gelişmiş Endüstri Mühendisi aranmaktadır.

 • Evidea.com

  Mal Kabul Görevlisi - Kalite Evidea.com

  İstanbul Anadolu 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mal Kabul Görevlisi - Kalite

  Evidea.com

  Ref: MKE2014-1 - 599664

  İşin Tanımı Tuzla Tepeören'de bulunan depomuzda Kalite Kontrol Uzmanı'na destek olarak mal kabulünde ürün kontrollerini yapacak 'Mal Kabul Görevlisi' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Tuzla civarında ya da E-5e çok yakın lokasyonlarda ikamet eden - Daha önce mal kabul ve depo kalite süreçlerinde yer almış - Dikkatli, hızlı ve lojistik alanında kariyerine devam etmek isteyen - Tercihen E-Ticaret deneyimi olan - 30 yaşını aşmamış

 • Today&Tomorrow

  Satış Yöneticisi Today&Tomorrow

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yöneticisi

  Today&Tomorrow

  Ref: SY1 - 599638

  İşin Tanımı Lojistik alanında lider olan global ölçekteki müşterilerimiz için deneyim, hedef odaklılık, müşteri ilişkileri yönetimi ve yaratıcılık yetkinlikleriyle firmasına değer katacak ‘SATIŞ YÖNETİCİLERİ’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Uluslar arası hava, kara, denizyolu taşımacılığı, depolama, yurtiçi nakliye süreçlerinin tümü veya herhangi birinin satışı konusunda tecrübeli İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen Satış konusunda en az 3 yıllık deneyimli Girişimci, iş geliştirici ve sonuç odaklı İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın Today & Tomorrow (Akdoğan Eğitim ve Proje Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti.) İşkur 28/09/2012 tarih ve 187 no.lu Özel İstihdam Bürosu yetki belgesi sahibidir.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Tesis Müdürü Boy İnsan Kaynakları

  Ankara 31-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Tesis Müdürü

  Boy İnsan Kaynakları

  Ref: TESMÜD01 - 598946

  İşin Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Üniversitelerin Makine veya İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun -Konusunda en az 3 yıl deneyimli - Askerlik görevini tamamlamış Ankara Tesis Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için; - Üniversitelerin Makine veya İnşaat Mühendisliği Bölümlerinden mezun -Konusunda en az 3 yıl deneyimli - Askerlik görevini tamamlamış Ankara Tesis Müdürü aranmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka