ARAMA SONUÇLARI

 • AVANTGARDE HOTEL

  Gece Güvenlik Görevlisi AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Gece Güvenlik Görevlisi

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: GCGVNLKGRVLS001 - 618961

  İşin Tanımı Lucis Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel,catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı markadır. Avantgarde Collection zincirini tamamlayan marka otel ve catering hizmetleri ise ,Avantgarde Collection Taksim , Avantgarde Collection Levent , Avantgarde Collection Yalıkavak , Avantgarde Collection Taksim Square ile Mejor Costa Bar & Lounge ,Avantgarde Catering ve Ace Restaurant & Longe 'dan oluşmaktadır. Avantgarde Collection Taksim ,"konaklama rahatlığı " ve " merkezi konum " özelliğiyle ön planda olup , şehrin merkezinden uzak kalmak istemeyenler için en uygun konaklama tercihlerinden biridir.Avantgarde Collection Taksim 'de 10 adet Economic Deluxe ,10 adet Family Room ve 6 adet Grand Deluxe olmak üzere toplam 124 oda bulunmaktadır.Ayrıca otelimizde toplantı salonu , tam donanımlı içerisinde kapalı yüzme havuzu , Türk Hamamı , buhar odası ,masaj ve cilt bakım hizmetleri verilen alanlar bulunan fitness center bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak. · Güvenlik sertifikasına sahip olmak. · Düzenli ve disiplinli çalışmak. · Tercihen mesleki İngilizce bilmek. · Fiziki olarak güçlü olmak ve uzun saatler ayakta çalışabilmek. · Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak. · Tüm Avantgarde Collection ekibiyle iyi iletişim kurmak ve yardımcı olmak.

 • Bimeks

  Part Time-Çağrı Merkezi Uzmanı Bimeks

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Part Time-Çağrı Merkezi Uzmanı

  Bimeks

  Ref: PCMU-10 - 618960

  İşin Tanımı Teknoloji perakendeciliğinin büyüyen markası Bimeks'te Part Time Çağrı Merkezi Uzmanı olarak yer alacak takım arkadaşlarımızı arıyoruz. Müşterilerimizden gelen çağrıları karşılayacak, satış sonrası hizmet prosedürlerimiz ve tüketici hakları konusunda müşterilerimize bilgilendirme yapacak, gerektiğinde müşterilerimizden gelen talepleri ilgili birimlere yönlendirecek ve iş ortaklarımızla işbirliği yaparak çözüm üreteceksiniz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin örgün eğitim veren bölümlerinden birine devam ediyor ve part time çalışmak istiyorsanız, Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri konusunda deneyiminiz varsa, İletişim kurarken ses tonu ve diksiyonunuza güveniyorsanız, İş takibi konusunda disiplin sahibiyseniz, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız, Bimeks Ailesi'ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz. *Çalışma süresi haftalık 28 saattir.

 • FCL Assist

  Müşteri Temsilcisi FCL Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  FCL Assist

  Ref: FCL-MT - 618959

  İşin Tanımı Lise, ön lisans veya üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti olan ve insanlarla konuşmaktan zevk alan, Hırslı, yeni şeyler öğrenmeye hevesli,Yetiştirilmek üzere MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler -Sabit maaş, SSK, Multinet Yemek Kartı, -Gerçekten iyiyseniz bol prim, -Kendinizi geliştirebilme fırsatı, -Sabırlı ve istikrarlıysanız kariyer fırsatı.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Bulaşıkçılar - Vasfsız (Ankara) Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bulaşıkçılar - Vasfsız (Ankara)

  Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Ref: - 618958

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler FİRMAMIZIN ANKARA'DA BULUNAN YERİNDE ÜRETİM MUTFAĞINA BAYAN BULAŞIKÇI ARANMAKTADIR. MAMAK,ETİMESGUT,SİNCAN CİVARINDA OTURANLAR.

 • EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

  EGE GÖKMEN İNŞ ARAÇ KİR. OSGB İSG EĞT HİZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Ref: İSTANBUL-011 - 618957

  İşin Tanımı OSGB bünyesinde çalışabilecek C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip • MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek • İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim / Sistem konusunda bilgisi ve tecrübesi olan, • İş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmeliklerine hakim, yasal mevzuatlara hakim, saha uygulamaları konusunda deneyimli • Tercihen Eğitici eğitimi almış ve bu kapsamda sektörümüzle alakalı İSG eğitimleri verebilecek, • Acil Durum Planı hazırlanması, kaza istatistiklerinin oluşturulması konularında bilgi ve tecrübe sahibi, • Düzenli risk değerlendirmesini yaparak alınacak tedbirler konusunda önerilerde bulunacak, • İş Sağlığı Güvenliği, Çevre ve Kalite faaliyetlerini takip edecek ve denetimlerle gerekli müdahaleleri yapacak, • İletişimi ve sunum yeteneği kuvvetli, • Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen, • Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın • Sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen • Seyahat engeli bulunmayan • Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnekliğe sahip, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi , esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Yönetmeliklere uygun olarak tam zamanlı görev alabilecek • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  İngilizce Öğretmeni Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İngilizce Öğretmeni

  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ref: AKDKECİ-ING - 618956

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Dİl Okulları KEÇİÖREN temsilciliğimizde görev almak üzere İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun - Başvuruda bulunacak olan Öğretmenlerimiz için mobilyalı kiralık ev sağlanabilinir. -Yabancı uyruklu olan hocalarımızın türkce konuşabilmesi tercihimizdir.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Muhasebe Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001502 - 618955

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN * Tüm genel muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * Minimum Meslek Lisesi mezunu, * Otomotiv sektöründe tecrübesi olan, * Tercihen Netsis programını bilen, * Cumartesi günleri çalışabilecek, * Yöneticilik vasfına sahip, * Disiplinli, sorumluluk sahibi ve takipçi, * 30 - 35 yaşları arasında, * MS Office programlarına hakim, * Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * Bay / Bayan, "MUHASEBE SORUMLUSU" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ön Büro Personeli Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Büro Personeli

  Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Antalya

  Ref: AKDKECİ-ÖN - 618954

  İşin Tanımı Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları KEÇİÖREN Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; ÖN BÜRO alınacaktır.

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu, -Bilgisayar kullanma becerileri iyi düzeyde, özellikle ofis programlarına hakim, - İletişimi kuvvetli, sorun çözme yeteneğine sahip, -Takım çalışmasına uyumlu, -Güleryüzlü, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantable, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren,

 • Firma Adı Gizli

  Lojistik Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Lojistik Yöneticisi

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618952

  İşin Tanımı % 100 yabancı sermayeli ve otomotiv sektörüne hizmet veren şirketimizde; aşağıdaki görev ve sorumlulukları yerine getirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip, "Lojistik Yöneticisi” aramaktayız. Lojistik verimliliği ve optimizasyonu çalışmalarını yönetip, yönlendirmek, Müşteri siparişlerinin sorunsuz şekilde üretim ile koordineli olarak sevk edilmesini sağlamak, Müşteri siparişlerine göre ihtiyaçları belirlemek ve malzeme ihtiyaç bildirimlerinin tedarikçilere bildirimini sağlamak, Gerekli yurt içi ve yurtdışı nakliye organizasyonlarının yapılmasını sağlamak, İthalat ve ihracat işlemlerini organize etmek, Hammadde (Giriş) ve ürün (Sevkiyat) ambarlarının etkin bir şekilde yönetimini sağlamak, Milk-Run ve Barkod uygulamalarının devreye alınması ile ilgili çalışmaları yönetmek, Stok tutarı, stok devir hızı, vb. lojistik performans hedeflerini şirket hedefleri doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamak, iyileştirme çalışmalarını yöneterek, aylık olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen seri üretim yapan şirketlerdeki benzer pozisyonlarda minimum 2 yıllık ekip yönetimi tecrübesine sahip, İthalat – ihracat mevzuatı konusunda en az 5 yıllık deneyim sahibi, İyi derecede ingilizce ve tercihen Almanca iletişim kurabilen, SAP PP ve MM modülleri konusunda deneyim sahibi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan. İzmir'de ikamet eden yada edebilecek olan.

 • Orka Ahşap Ürünleri

  Arge Uzm. Yrd. Orka Ahşap Ürünleri

  Düzce Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Arge Uzm. Yrd.

  Orka Ahşap Ürünleri

  Ref: ATS-1 - 618951

  İşin Tanımı Yeni ürün çalışmalarında tüm süreçlerde görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Düzce'de faaliyet gösteren fabrikamızda görev yapmak üzere; Üniversitelerin Mobilya Dekorasyon, Grafik, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Ms Ofis programlarını çok iyi kullanabilen Tasarım ve çizim programı kullanabilen, Tercihen Auto cad, Microstation 1-2 yıl iş deneyimi olan Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Düzce'de ikamet eden yada edebilecek olan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Teknopalas

  Ön Muhasebe Elemanı Teknopalas

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Elemanı

  Teknopalas

  Ref: - 618950

  İşin Tanımı RFID teknolojileri temelli otomasyon çözümleri geliştiren , kamuda ve özel sektörde projelerüreten firmamızda çalışma arkadaşımız olacak tecrübeli BİLGİ İŞLEM uzmanları alınacaktır. Mevcut sistemlerin yönetimi, performansının takibi ve sorunlarının iyileştirilmesi (Güvenlik, Yedekleme, Kurtarma, Bakım, Temizlik, Lisans takibi, Dokümantasyon, Eğitim, Anlık Destek, İstatistikler ve Analizler) Satış faturalarının girilmesi, alış faturalarını girecek, Çek ve banka kayıtlarını tutacak, Cari hesap borç alacak kayıtlarının tutacak, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapacak, Her ay genel muhasebeye evrakları hazırlayacak, Aylık raporlamaları yapacak, Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarını tutabilecek "Bayan Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise ve dengi okullardan muhasebe bölümünden mezun, Ön muhasebe bölümünde en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, muhasebe programı kullanmış, Planlama, organizasyon, ve iletişim becerileri gelişmiş, Düzenli ve titiz ve GÜLER YÜZLÜ Problem çözme analitik düşünme, zamanı iyi kullanan, Takım çalışmasına yatkın.

 • Fortune Danışmanlık

  Satış Yönetmeni Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Yönetmeni

  Fortune Danışmanlık

  Ref: ST-YT - 618947

  İşin Tanımı Fortune Danışmanlık olarak, 19 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Mobilya sektöründe öncü kimliği, özgün tasarım anlayışı, hizmeti, kalitesi ve tarzıyla tanınan müşterimiz için aşağıda nitelikleri yer alan "SATIŞ YÖNETMENİ" arayışındayız. Çalışma Lokasyonu; Tarabya ve Dudullu Mağazaları'dır. Tercihen üniversitelerin Mobilya, Dekorasyon, İç Mimarlık vb. bölümlerinden mezun, Sektörde en az 1 yıl deneyimli, Güçlü ikna kabiliyeti olan ve insan ilişkileri kuvvetli, Düzenli çalışma prensiplerine sahip, MS Office uygulamalarına, Autocad çizim programına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Satış konusunda gelişim gösterebilecek, Perakende Satış ekibi içerisinde yer alabilecek, Estetik bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamalamış, Tarabya (İstanbul - Avr.) ve Dudullu (İstanbul - Asy.) Mağazaları'mızda görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Fortune Danışmanlık

  Grafik Tasarım Sorumlusu Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarım Sorumlusu

  Fortune Danışmanlık

  Ref: GTS-INT - 618945

  İşin Tanımı Fortune Danışmanlık olarak, 19 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, DÜNYANIN ÖNCÜ DEKOR BASKISI olan müşterimiz için "GRAFİK TASARIM SORUMLUSU" arayışındayız. ***Müşterimiz %100 olarak Arnsberg’de kurulmuş bir HOLDİNG'tir. Dünya çapında, kendine ait üretim satış ve servis departmanları olan yedi merkeze, üç satış ofisine sahiptir. Bunun dışında tüm kıtalar da, ticari temsilcilikleri hazır bulunmaktadır. Türkiye ofisleri için yetiştirilmek üzere Grafik Tasarım Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu, MS Office programlarına hakim, Photoshop ve Freehand programlama dilini bilen ve aktif kullanan, Yazılı ve sözlü İngilizce dil becerileri iyi düzeyde olan, Dinamik ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, ***Erkek aday tercih edilmektedir.

 • Fortune Danışmanlık

  Almanca ve İngilizce Bilen / Yönetici Asistanı Fortune Danışmanlık

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Almanca ve İngilizce Bilen / Yönetici Asistanı

  Fortune Danışmanlık

  Ref: AIYA - 618944

  İşin Tanımı Fortune Danışmanlık olarak, 19 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik kapsamında kurulan ve Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı sermayeli şirketlere danışmanlık hizmeti sunan müşterimiz için aşağıda nitelikleri yer alan ALMANCA VE İNGİLİZCE BİLEN YÖNETİCİ ASİSTANI arayışındayız. Firma sahibine bağlı olarak görev alabilecek, Toplantılara firma sahibi ile beraber katılım sağlayacak, Yabancı müşteriler ile yapılan görüşmelerde (Almanca veya İngilizce) tercüme edebilecek, Bağlı bulunduğu yöneticinin günlük ajandasının oluşturulması ve yazışmalarının takibini yapabilecek, Günlük iş akışını yönetebilecek yazışmaları tercüme edip cevaplayacak, Seyahatlerde kendisine refakat edebilecek, Bağlı bulunduğu yöneticinin seyahatlerinin organizasyonunu sağlayabilecek, Dosyalama ve arşivleme işlemlerinin yürütebilecek, Şirket içi ve dışı toplantı, öncesi hazırlıkları yapacak ve takip edecek, Yurtiçi ve yurtdışı toplantı, seminer ve sempozyum işlerini yönetecek, tercüme desteği sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu olan, Çok iyi düzeyde yabancı dil bilgisi olan (Almanca ve İngilizce) Her iki dilde de yazışma yapabilecek, Türkçe’yi akıcı, iyi ve aksansız kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Sürücü belgesi sahibi (B) ve aktif olarak araç kullanabilen, Sistemli, düzenli ve disiplinli çalışan, Seyahat engeli olmayan,(yurtiçi ve yurtdışı) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ofis programlarına ileri derecede hakim, Temsil yeteneği güçlü ve prezantabl, İnsanlarla iletişim konusunda başarılı, Pozitif düşünen, iyi bir problem çözücü olan,

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK

  İnşaat Mühendisi ART-YOL MÜHENDİSLİK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İnşaat Mühendisi

  ART-YOL MÜHENDİSLİK

  Ref: müh1114 - 618894

  İşin Tanımı HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere 'Şantiye Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. Mühendislik fakültelerinin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Uygulama, Projelendirme, Raporlama, Planlama ve Saha deneyimine sahip En az 7 yıl tecrübesi bulunan, Metraj ve hakediş konusunda tecrübeli, Mesleğin gerektirdiği programları iyi derecede kullanabilen Personel yönetimi konusunda yetkin Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Aktif araç kullanabilen Beyoğlu bölgesindeki şantiyemizde görev alabilecek Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden Sistemli, planlı ve disiplinli çalışacak Şantiye Şefi aranmaktayız (Güçlendirme işlerinde deneyimli olması tercih nedenidir)

 • FCL Assist

  Web Sitesi İçerik Editörü FCL Assist

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Web Sitesi İçerik Editörü

  FCL Assist

  Ref: 125-WİE - 618887

  İşin Tanımı Genel video sitemize içerik bulunması ve yüklenmesi.

  Aranan Nitelikler İnterneti hayatının parçası olarak benimsemiş,aktif ve sürekli kullanan. Araştırmacı,dinamik,yeniliklere ve gelişime açık. Tercihen içerik editörlüğü deneyimi olan,web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip. İngilizce bilen.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Kalite Kontrol Elemanı Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kalite Kontrol Elemanı

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: KLTKNTRLE - 618859

  İşin Tanımı Yenibosna’da bulunan depomuzda yetiştirilmek üzere görev alacak Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Dokuma ağırlıklı üretim yapan ihracat firmamızda yetiştirilmek üzere, Dikiş kalitesi ve ölçüm metotlarını öğrenecek, Özellikle Erkek Takım Elbise, Ceket, Pantolon ve Gömlek gruplarında kontrol tecrübesine sahibi olacak İyi derecede dikkat ve görsel hafızaya sahip Detaylara önem veren disiplinli sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna adapte olabilecek Takım çalışmasına yatkın elemanlar alınacaktır.

 • Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Teknik Personel/sekreter Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Personel/sekreter

  Orfoz Sigorta Aracılık Hizmetleri

  Ref: - 618852

  İşin Tanımı 'İZMİR'DE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK SİGORTA ELEMENTER ,BES , SAĞLIK KONULARINDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ . EKRAN VE ÜRÜN BİLGİSİNE HAKİM.SEGEM VEYA BES LİSANSI BULUNAN TEKNİK PERSONEL ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN İLGİLİ BÖLÜM MEZUNU ELEMENTER SİGORTA KONULARINDA DENEYİMLİ GELEN GİDEN EVRAKIN TAKİP, DOSYALAMA VE ARŞİVLENMESİ KONULARINDA TECRÜBELİ İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ DİNAMİK DİKSİYONU DÜZGÜN İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN ( ÖZELLİKLE ŞİRKETİMİZE TANİMLİ EKRANLARI ÖĞRENEBİLECEK KADAR BİLGİSAYAR TECRÜBESİNE SAHİP ) ÖN MUHASEBE BİLEN ŞİRKET TELEFON TRAFİĞİNİ İDARE EDEBİLECEK MİSAFİR KARŞILAMA PROTOKOL KURALLARINI BİLEN

 • FONT YAPI

  Müşteri Temsilcisi FONT YAPI

  Antalya Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  FONT YAPI

  Ref: - 618845

  İşin Tanımı ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE , FİRMAMIZ ADINA GÖRÜŞMELERE KATILACAK FİRMAMIZI TEMSİL EDEBİLECEK BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARLAR ARIYORUZ. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARIMIZ , YAPI KİMYASALLARI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ ADINA OTEL VE TATİL KÖYLERİ İLE GÖRÜŞMELERE KATILACAKTIR.FİRMAMIZI ENİYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKLERDİR.

  Aranan Nitelikler BAYAN 25-35 YAŞ ARASINDA PREZANTABL DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN KENDİNİ DOĞRU İFADE EDEBİLEN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TERCİHEN ÜNİVERSİTE YADA MYO MEZUNU İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ ANTALYA'DA İKAMET EDEN 1.500 NET AYLIK ÜCRET SSK VE YEMEK

 • İcon Parking

  Otopark Vale Şefi İcon Parking

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Otopark Vale Şefi

  İcon Parking

  Ref: OTPVS014 - 618804

  İşin Tanımı City's Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan Icon Parking Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Vale Şefi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde benzer pozisyonda 3 yıl görev yapmış, - Sürücü ehliyetine sahip, - Ekip Yönetimi konusunda tecrübeli, - Minimum10 yıldır aktif araç kullanan, - En az Lise mezunu, - Kendine ve işine özenli, - İletişimi kuvvetli, - Güler yüzlü, - Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka