ARAMA SONUÇLARI

 • Balkan Gazetecilik

  Depo Sorumlusu Balkan Gazetecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Depo Sorumlusu

  Balkan Gazetecilik

  Ref: - 618366

  İşin Tanımı Gebze lokasyonu da bulunan reklam ve matbaa Sektöründe üretim yapan fabrikamızda konuşlandırılacak depo sorumlusu

  Aranan Nitelikler En az yüksek okul mezunu Depo Yönetimi'nde en az 4 yıl Tecrübe sahibi Stok yönetimi takibini bilen MS office proğramlarına hakim Becerikli ve sorumluluk duygusuna sahip Askerlik hizmetini tamamlamış Bay aday

 • Aydınlı Group

  Aydınlı Grup- Mağaza Müdürü Aydınlı Group

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Aydınlı Grup- Mağaza Müdürü

  Aydınlı Group

  Ref: AYD-BRS-MM - 618365

  İşin Tanımı Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ideal ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Mağaza hedefi doğrultusunda personel hedeflerini tespit etmek, takibi ve hedef satışlarını gerçekleştirmek, Ekip-içi işbaşı eğitimleri vererek ve bilgi birikimini paylaşarak, yönetici adayları yetiştirilmesine katkıda bulunmak, Mağazanın ön muhasebe işlemlerini yapmak, merkezle bağlantısını organize etmek,ürün stok ve sipariş durumunu takip etmek.

  Aranan Nitelikler U.S. POLO ASSN., Pierre Cardin, Cacharel markalarımızın ,Bursa'da bulunan Mağazaları için mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip, En az MYO, tercihen Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 7 yıl deneyimli, 4 yıl mağaza yöneticiliği yapmış, Mağazacılığı kendine meslek olarak seçmiş, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Mağaza satışlarının belirlenen hedefler dahilinde gerçekleşmesini sağlayabilecek, Marka satış bilinci dahilinde müşteri memnuniyeti oluşturabilecek, Ekibindeki satış danışmanı kadrolarının uyumlu çalışmasını sağlayabilecek, Modayı yakından takip eden, İletişimi çok iyi, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Türkiye genelinde çalışmayı kabul eden, 28-35 yaş arası Mağaza Müdürü arıyoruz.

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Dönemsel & Full-Time Tanıtım Standı Hostesleri Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel & Full-Time Tanıtım Standı Hostesleri

  Bu Tanıtım Organizasyon

  Ref: - 618364

  İşin Tanımı TANITIM STANTLARINDA GÖREV ALACAK HOSTESLER ARANIYOR İş Tanımı: Bir sağlık kuruluşunun İstanbul’un farklı noktalarına kuracağı stantlarda görev almak üzere personeller aranmaktadır. Bölgeler : Maltepe, Kartal, Kurtköy, Pendik, Sultanbeyli, Bakırköy, Bahçelievler, Merter, Levent, Mecidiyeköy Maaş : 1.200 TL + SSK + Yemek + Prim Personeller haftafda 1 gün izin kullanacaklardır. Çalışma saatleri gün içerisinde belirlenecek 8-9 saatlik varidyalar halinde olacaktır. Ajansımız tarafından yönlendirilen personeller ana firma ile mülakat yaparak işe alım sürecini ilerleteceklerdir. Başvuru için: http://www.jotformpro.com/Buajans/donemselsaglikstandi

  Aranan Nitelikler -20-35 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip,-İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel ve uzun süreli olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Help Desk Uzmanı Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Help Desk Uzmanı

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: trml - 618363

  İşin Tanımı Perakende sektörünün öncü firmalarından olan iş ortağımız bünyesinde dönemsel olarak görev alacak, uzaktan bağlantı yöntemi ile El Terminallerine destek verebilecek, gece vardiyasında Anadolu Yakası'nda bulunan Genel Müdürlük'te görev yapabilecek Help Desk Uzmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise, Meslek Yüksek okul, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, gece vardiyasında görev yapabilecek, Bilgisayar donanım ve kullanım konusunda deneyim sahibi.

 • Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Müşteri Temsilcisi Netservis Bilgisayar Sistemleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi

  Netservis Bilgisayar Sistemleri

  Ref: mşttm - 618362

  İşin Tanımı Bilgi Teknolojileri alanında faaliyet gösteren iş ortağımız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Home Ofis, gündüz ve akşam olmak üzere 2 vardiya düzeninde, Müşteri Temsilcisi olarak inbound-outbound çağrıları karşılayacak personel arayışı içerisindeyiz.

  Aranan Nitelikler Sabah ve akşam vardiyasında görev yapabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi yüksek, Sorumluluk bilincinde olan.

 • İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İç Denetim Uzmanı İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Denetim Uzmanı

  İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: DNTMUZM - 618361

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler İpekyolu Kuyumculuk 1970 yılında kurulmuştur. Türkiye'de takı sektöründe kendini ispat etmiş olmanın verdiği güvenle perakende mağazalar zinciri kurmaya başlamıştır. Yönetim anlayışından iş disiplinine, kullandığı teknolojiden İnsan Kaynaklarına kadar, sürekli gelişim vizyonuna sahiptir. Sahip olduğu bu değerle her geçen gün performansına ve büyüklüğüne artı bir değer vermektedir.İpekyolu Kuyumculuk yaptığı dizaynlarla otantik ve engin Türk takı motiflerini çağdaş dünya takı modasıyla birleştirerek 96 ülkede ihracat yaparak alanında haklı bir yer sağlamıştır.İpekyolu Kuyumculuk sizlere takı sektöründe binlerce çeşit ürün ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurtdışındaki müşterilerimize sağladığımız müşteri memnuniyeti sonucu bir dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz. *Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun, *Denetim veya İç Denetim alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi, *Genel ve Ön muhasebeye vakıf, *Tercihen İngilizce bilen, *Tercihen ticaret lisesinde öğrenim görmüş, *MS Office programlarına hakim, *25-32 yaş arası, *Analitik düşünebilen, *Dikkatli, *Sorumluluk alabilecek, *Öğrenmeye ve gelişmeye açık, *İş ve sonuç odaklı, *Planlama yeteneğine sahip, *İstanbul Avrupa Yakası'nda oturan, *Sigara kullanmayan, *Bay adaylar için, askerlik görevini tamamlamış, *Bay, Bayan İç Denetim Uzmanı Aramaktayız.

 • Gecem İç Çamaşırları

  İç Güvenlik Gecem İç Çamaşırları

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Güvenlik

  Gecem İç Çamaşırları

  Ref: - 618360

  İşin Tanımı Dudullu Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere İÇ GÜVENLİK ELEMANI alınacaktır. • Güvenilir kişilerden Referans verebilen, • Yönetim tarafından kendisine verilen talimatlar doğrultusunda iç ve dış müşteri memnunuyetini sağlamak, • Ürün giriş çıkışlarını kayıt altına almak, • Görev yapılan yerde çalışanların güvenliğini sağlamak, • Görev yaptığınız yer ve çevresinde Güvenlik risklerini değerlendirip ihtiyaçları belirleyip yöneticiler ile paylaşmak,

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu • 28 yaşını aşmamış • Askerlik görevini tamamlamış • Tercihen 1 yıl güvenlik Görevlisi olarak çalışmış • Sigara kullanmayan • İnsan ilişkileri kuvvetli ve sonuç odaklı • İletişim becerileri güçlü,diksiyonu düzgün • Ümraniye,Samandıra ,Sultanbeyli tarafında ikamet eden

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Kasiyer - İstanbul Anadolu Yakası Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - İstanbul Anadolu Yakası

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: MC- AND-KS - 618359

  İşin Tanımı Kasa çıkışlarını ve işlemlerini gerçekleştirmek, evrak takibini sağlamak, Günlük kasa işlemlerini şirket kurallarına uygun bir şekilde müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hızlı, doğru, eksiksiz ve güvenilir olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler MADAME COCO, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki mağazalarında , mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; Tercihen Ticaret Meslek Lisesi veya Muhasebe MYO mezunu, Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, Uyum sağlama kabiliyeti yüksek, Strese dayanıklı, İletişim becerileri gelişmiş, Zaman yönetimi konusunda yetenekli, Enerjisi yüksek, Sonuç ve müşteri odaklı, Uygulayarak öğrenme konusunda istekli Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Bay ve bayan, Kasiyer aramaktayız

 • Gürses Şirketler Grubu

  İş Analisti Gürses Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Analisti

  Gürses Şirketler Grubu

  Ref: - 618358

  İşin Tanımı Gürses şirket grubu olarak Beyazeşya, Elektronik, Mobilya ve Mutfak Pişirme sektöründe büyümeye hızla devam ediyoruz! İş Geliştirme Departmanımız için, ağırlıklı olarak bilgi teknolojileri süreçlerinin tüm departmanlar bünyesinde geliştirilmesinde analizler yaparak proje hazırlayıp yürütecek,alanında kendine çok güvenen 'İş Analisti' arıyoruz. Güçlü ve dinamik ekibimizin bir parçası olarak bu heyecana şimdi ortak olun, hemen başvurun!

  Aranan Nitelikler Yüksekokul, tercihen Üniversite mezunu, MS Office uygulamalarına (excell) ileri derecede hakim, Analitik ve sistematik düşünce yapısına sahip Takip ve süreç izleme yeteneği gelişmiş İletişim kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.(ESENLER, B.PAŞA, BAŞAKŞEHİR, BAĞCILAR, G.GÖREN, FATİH, B.EVLER.) (Çalışma yeri ESENLER’ dir.)

 • Tuğba Kuruyemiş

  Satış Temsilcisi Tuğba Kuruyemiş

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Tuğba Kuruyemiş

  Ref: İzmir - 618357

  İşin Tanımı Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Afyon, Bursa, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 55 adet mağazamız bulunmaktadır... İzmir mağazalarımızda veya diğer illerdeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız. Not: Maaş Dolgundur, yemek verilmektedir...

  Aranan Nitelikler BAYAN : 18-25 yaş BAY : 21-25 yaş (Askerliğini Tamamlamış) Güleryüzlü, insan ilişkilerinde güçlü, genç, dinamik, diksiyonu düzgün Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek, Firmamızın ''Burada Gülümseme Hizmet Eder'' felsefemizine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not 1 :Başvurular hemen değerlendirmeye alınacak, pozisyon açığı kapatıldıktan sonra yeni açılacak diğer mağazalar için aynı başvurular tekrar değerlendirilecektir. Not 2 : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Yiyecek ve İçecek Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Yiyecek ve İçecek

  Balo Ticaret Turizm İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

  Ref: YİC - 618356

  İşin Tanımı Cafe de, yiyecek ve içecek sektöründe çalışmış, Nezih bir çalışma ortamında çalışmak isteyen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven,

 • TUNCAY CAM

  İdari Amir TUNCAY CAM

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari Amir

  TUNCAY CAM

  Ref: - 618355

  İşin Tanımı İMALAT SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZIN FABRİKA BİNASINI İDARİ AÇIDAN YÖNETECEK: BİNANIN HER TÜRLÜ EKSİKLİĞİN GİDERİLMESİ, ARAÇLARIN TAKİBİ, MAVİ YAKALI PERSONELİN TAKİBİ, MAKİNA ARIZALARININ TAKİBİ,İŞ GÜVENLİĞİ , GELEN MALZEME VE STOK TAKİBİ,BİNA GÜVENLİK TAKİBİNİ YAPABİLECEK EN AZ 10 YILLIK BENZER İŞLER DENEYİMLİ ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ BAY ELEMAN

  Aranan Nitelikler

 • TUNCAY CAM

  Muhasebe Şefi TUNCAY CAM

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Şefi

  TUNCAY CAM

  Ref: - 618354

  İşin Tanımı MALİYET MUHASEBESİ VE İNŞAAT MUHASEBESİNDE EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ MİKRO BİLEN MUHASEBECİ

  Aranan Nitelikler FİNANSAL RAPORLAMALAR VE TABLOLAR HAZIRLAYABİLEN ÇOK İYİ DERECEDE EXCEL VE MİKRO BİLEN

 • Altınbaş Mücevherat

  Ankara AVM Mağaza Müdür/müdür Yardımcısı Altınbaş Mücevherat

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara AVM Mağaza Müdür/müdür Yardımcısı

  Altınbaş Mücevherat

  Ref: AMANKSTDM - 618353

  İşin Tanımı "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, · Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, · Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, · Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, · İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, · Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, Ankara’daki mağazalarında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Mağaza Yöneticileri arıyor: Müdür ve Müdür Yardımcısı; müşteriler, iş ortakları, ilgili birimlerle ilişkileri ve iletişimi yönetir. Satışları yöneterek yeni müşteri kazanımı, satış aktivitelerini yürütme ve mağaza karlılığını arttırmaya yönelik iş geliştirme amaçlı öneri ve faaliyetlerde bulunur. Mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini, mağazanın genel düzeninin devamlılığını, şirket kuralları ve kurum kültürümüzün mağaza çalışanları tarafından doğru olarak uygulanmasını sağlar. Mağazaya ilişkin tüm süreçleri koordine eder.

  Aranan Nitelikler "Müdür” ve "Müdür Yardımcısı” pozisyonları için: · Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 5 yıl ve üzeri deneyime sahip, · Tercihen mücevherat ve perakende sektöründe deneyimli, · En az lise mezunu, · Takım yönetimi, organizasyon becerisi, sunum yetkinlikleri ve ikna kabiliyeti yüksek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · En fazla 35 yaşında.

 • Altınbaş Mücevherat

  Ankara AVM Mağaza Satış Danışmanı Altınbaş Mücevherat

  Ankara Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ankara AVM Mağaza Satış Danışmanı

  Altınbaş Mücevherat

  Ref: AMANKSTDM - 618352

  İşin Tanımı "PARLAYAN” BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT… 1975 yılında Gaziantep’te kurulan, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede büyük bir büyüme gerçekleştiren ALTINBAŞ HOLDİNG, · Altınbaş Mücevherat, Assos ve Pera Pırlanta markalarıyla mücevherat sektöründe, · Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Creditwest Insurance markalarıyla finans sektöründe, · Alpet ve Alpet Madeni Yağlar markalarıyla enerji sektöründe, · İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi ile eğitim alanında, · Galata Denizcilik ve Transal markalarıyla lojistik sektöründe önde gelen markalar yaratmıştır. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT bu markalar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Altınbaş markası bugün üretim, toptan ve perakende alanında 600’ye yakın doğrudan ve 5000’e yakın dolaylı istihdam sağlayarak faaliyetini sürdürmektedir. TURQUALITY® devlet teşvik sistemi desteği kapsamına girmiş bir marka olarak mücevherat sektöründe yeni tasarımlar yaratmaya ve yurtdışı mağazacılığa odaklanmaktadır. Altınbaş Mücevherat olarak, ailemize katılan yeni mağazalar ile her geçen gün daha da büyümekte, çalışan sayımızı arttırmaktayız. Güçlenerek büyüyen Altınbaş ailesinin yeni üyelerini aramaktayız. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; ilanımıza başvuruda bulunarak aramıza katılmak için ilk adımı atabilirsiniz. ALTINBAŞ MÜCEVHERAT, Ankara’daki mağazalarında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip Mağaza Satış Danışmanları arıyor: Uzman Satış Danışmanı ve Satış Danışmanı; müşteri ilişkileri ve satışları yöneterek mağaza hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Satış aktivitelerini yürütme, yeni müşteri kazanımı ve mağaza karlılığını arttırmaya yönelik gerekli iş geliştirme çalışmalarını gerçekleştirir.

  Aranan Nitelikler "Uzman Satış Danışmanı” ve "Satış Danışmanı” pozisyonları için; · Tercihen mücevherat ve perakende sektöründe deneyimli, · En az lise mezunu, · Sunum yetkinlikleri ve İkna kabiliyeti yüksek, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · En fazla 30 yaşında.

 • Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Plastics Quality Engineer Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Plastics Quality Engineer

  Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim

  Ref: ELDPQ01 - 618351

  İşin Tanımı Eldor Izmir AFZ is an international Italian Company with promising future in Turkey operations, produces electronic components for world's leading Automotive Companies and offers to an 'Plastics Quality Engineer' position in Engineering Department for a challenging career opportunity to realize his potential, growth and managerial competences. Supporting the Production Quality Plans, Making documentation and revision studies; quality control records, instructions, Making routine tests (failure analysis of the problems and defect analysis to prevent nonconformities), Designing new quality tools and gauges, Supporting validation facilities.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, Minimum 2 years of experience in plastics injection operative qualities, Good knowledge of ISO/TS 16949, Good comment of English both spoken and written, Dynamic, team player, good interpersonal skills, No military obligation for male candidates.

 • İdil Baby

  Satış Temsilcisi İdil Baby

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  İdil Baby

  Ref: - 618350

  İşin Tanımı Bebek giyimin lider markası İdilbaby- Mamino ’nun Forum İstanbul AVM’de yeni açılacak mağazasında ‘Satış Temsilcileri’ olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında deneyimli, Tercihen bebek tekstili ve bebek ürünleri konusunda tecrübeli, Bilgisayar kullanma beceresi olan, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Satış konusunda başarılı ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın , Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, Müşteriyle iletişimde nezaket kurallarını önde tutan, Forum İstanbul AVM'ye yakın ya da ulaşımı kolay lokasyonlarda ikamet eden, Bayan adaylar

 • Firma Adı Gizli

  Müşteri Temsilcisi / İngilizce Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Müşteri Temsilcisi / İngilizce

  Firma Adı Gizli

  Ref: MT14 - 618349

  İşin Tanımı Sezonda kullanılacak kolleksiyonun hazır olmasından, ürün ile ilgili aksesuarların tedariğinden, ürünün yüklemesine kadar geçen tüm aşamalarda müşteri adına firma içindeki takibi yapacak, Yurt dışı müşterilerle bağlantı kurup talep ve siparişleri alacak ve ürünün durumu hakkında bilgi verecek, Firmaya yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, Ekip çalışanları ile birlikte hareket edip çözüm odaklı çalışacak, Sorumluluk üstlenebilecek takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilgili sorunu olmayan,

 • Alka Tekstil İnş Oto San

  Stilist Alka Tekstil İnş Oto San

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Stilist

  Alka Tekstil İnş Oto San

  Ref: - 618348

  İşin Tanımı Örme ve Dokumada Bayan üst grup imalat sektörünün öncülerinden olan ALKA Teksil İnş.Oto.San.Tic.Ltd.Şti.'nin Genel Merkezinde bulunan, Bayan üst grup tasarım departmanında görevlendirilmek üzere Stilist - Tasarımcı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl deneyimli , Koleksiyon hazırlayabilen , Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek , Dünya trendlerini ve modayı yakından takip eden, yurtdışı ve yurtiçi moda fuarları konusunda deneyimli, Renk, kumaş, aksesuar, nakış, baskı, kalıp ve dikim bilgisi olan, Tercihen yabancı dil bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik, hırslı ve üretici olan, Tasarımları ile fark oluşturacak, Bayan ve Bay (Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış), İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ya da ulaşım problemi olmayan, İş disiplinine sahip,

 • Firma Adı Gizli

  Incoming Operations Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Incoming Operations

  Firma Adı Gizli

  Ref: - 618347

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Minimum 3 years of experience in Incoming Operations. Good command of written English. Experienced communication skills in international tourism. Know how on hotels/tourism market at Destination Turkey. University BA Degree, preferably from a Tourism Faculty in Turkey. Computer literacy (MS Office applications). Completed miliary service for male candidates. Flexible working hours. Readiness to work together with our office team in harmony. Rewarding remuneration will be commensurable with experience and qualifications. For our immediate response, we look forward to receiving your detailed CV with recent photo and your referances.Thank you.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka