ARAMA SONUÇLARI

 • Nit Örme Tekstil Sanayi Tic.Ltd.Şti.

  Cnc, Freze, Kalite Kontrol, Montaj Elemanları Nit Örme Tekstil Sanayi Tic.Ltd.Şti.

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc, Freze, Kalite Kontrol, Montaj Elemanları

  Nit Örme Tekstil Sanayi Tic.Ltd.Şti.

  Ref: nit1108 - 599639

  İşin Tanımı Tekstil makinaları yedek parçaları imalatını ve satışını yapan firmamız ürünlerini Dünyada 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.Artan ürün çeşitliliği ve kapasitesi doğrultusunda, ● Talaşlı imalatta yetiştirilmek üzere veya tecrübeli ● CNC Dik İşleme Merkezi , Tel Erezyon , Torna , Freze , Taşlama , Kalite Kontrol , Paketleme ve Montaj alanlarında görevlendirilecek, ● Bayrampaşa'ya ulaşımı kolay olan Bay ve Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Gelişim Valf ve Makine

  Satış Mühendisi Gelişim Valf ve Makine

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Gelişim Valf ve Makine

  Ref: - 609855

  İşin Tanımı Gelişim Valf "Endüstriyel vana imalatı ve satışı” üzerine çalışmaktadır. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında Tuzla / Orhanlı’dadır. Satış bölümü müşterilerden gelen talepler üzerine kısmen ihaleye ve projeye yönelik olarak kısmen günlük ihtiyaçlara göre günlük teklif hazırlamaktadır. Çalışma yeri ağırlıklı olarak ofis ortamıdır. Sıcak satıştan farklı olarak teknik satış süreçlerinin ağırlıklı olduğu bir çalışma şekli mevcuttur. Günlük müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, ürün portföyü ile müşteri ihtiyaçlarının bir arada değerlendirilerek en uygun tekliflerin hazırlanması kapsam dahilindedir. Alanındaki standartların takibi ( ASME, API) ve akabinde bu çalışma koluna yönelik teknik birikim oluşturulması işin devamlılığı açısından önemlidir. Yeni Pazar araştırmaları, yeni ürün araştırmaları da ihtiyaca yönelik olarak yapılmaktadır. Müşteriler ile firmanın ortak arayüzünün oluşturulması, müşterilerden gelen her türlü bildirimin ( müşteri şikayetleri, yeni ürün talepleri, öneriler…vs) üretim / kalite/ ÜR-GE/ Lojistik departmanlarına iletilmesi ve arada Gelişim’in müşterilere karşı iletişim yürütücüsü konumunda olunması Müşteri İlişkileri Bölümünün Görevleri arasındadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Müşteri İlişkileri departmanlarında görevlendirilmek üzere İngilizce bilen Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen Alanında uluslarası standartları ve yenilikleri takip edebilecek MS Office uygulamalarına hakim Aktif iş temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, yaratıcı ve insiyatif kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aıyoruz. Fabrikamız İstanbul Anadolu yakasında Tuzla / Orhanlı’dadır. Askerlik görevini tamamlamış olması önemlidir. (erkek adayların başvuruları için)

 • Piramit Teknik Malzeme

  Teknik Servis Personeli Ve Bakim Personeli Piramit Teknik Malzeme

  İstanbul Avrupa 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Servis Personeli Ve Bakim Personeli

  Piramit Teknik Malzeme

  Ref: TSP-BP - 609603

  İşin Tanımı Firmamız, kuyumculuk sektörüne malzeme ve makine tedarik hizmeti vermektedir. Teknolojideki son gelişmeleri sektördeki üreticilerinin ayağına getirerek dünya ile aynı anda hareket edebilmek adına sektöre önemli katkılarda bulunmaktayız. Firma olarak, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmakta, bilgi ve deneyimlerimizi sektöre aktarmakta ve tüm müşterilerimizi iş ortağı olarak görmekteyiz. İthalatını yaptığımız makinelerin gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında satışını gerçekleştirip, teknik servis hizmetini vermekteyiz. Hedefleri olan, yoğun çalışma temposuna alışkın, bizlerle aynı heyecanı paylaşabilecek, temsilciliğini yapmakta olduğumuz tüm makine ve ekipmanların kurulum,eğitim ,teknik servis ve bakım işlerini yürütebilecek aşağıda belirttiğimiz özelliklerde "TEKNİK SERVİS PERSONELİ VE BAKIM PERSONELİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Servis Personeli İçin Gerekli Nitelikler MYO veya EML elektrik – elektronik, mekatronik veya makina bölümü mezunu, İngilizce bilen (tercihen), Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen, Teknik Servis hizmeti veren bir firmada tecrübe edinmiş, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Avrupa yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış B sınıfı ehliyetli Askerlik hizmetini tamamlamış, Bakım Personeli İçin Gerekli Nitelikler EML veya düz lise mezunu, Elektronik ve mekaniğe meraklı, Avrupa yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış B sınıfı ehliyetli Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Doğuş Hidrolik

  Satiş Uzmani Doğuş Hidrolik

  İzmir 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satiş Uzmani

  Doğuş Hidrolik

  Ref: - 609506

  İşin Tanımı Firmamız DOĞUŞ HİDROLİK PNÖMATİK LTD.ŞTİ. Asco Numatics ve Sirai markalarının Türkiye Distrübitörüdür. Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli aktif satış ağına sahip , deneyimli ve başarılı bir firmadır. 1997 yılında faaliyete başlayan gelişen sektörde 17 yılı aşkın süredir, hedefini hep bir adım önde tutarak bugünkü konumuna gelmiş bulunmaktadır. Hedefini iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, yönetim,mühendislik, satış, servis departmanlarındaki deneyimli kadrosuyla kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayi sektöründe önemli rol oynamaktadır. Hidrolik ve pnömatik ekipmanlar, hidrolik pnömatik ve paslanmaz bağlantı elemanları, vibrasyon sistemleri, hidrolik ve pnömatik silindirler, vakum ekipmanları gibi konularda, müşterilerine temsilcisi olduğu firmalar kanalıyla pek çok hizmet sunmaktadır. Söz konusu malzemelerin kullanıldığı sektörler arasında petrokimya sanayi, enerji santralleri, çimento sanayi, otomativ sanayi, gıda, makine imalat sanayi, arıtma sanayi gibi pek çok sektör sayabiliriz. Bu sektörlere yönelik; ilke hedefimizden ödün vermeden, kaliteli olanı uygun fiyata satarak, sorunları etkin ve hızlı biçimde çözerek, yanınızda olmaya devam edeceğiz. Firmamızın genişleyen iş hacmi içerisinde, firmamıza değer katabilecek ve; Düzenli olarak müşteri ziyaretleri yaparak, Asco Numatics ve Sirai ürünlerini tanıtmak, uygun çözümler sunmak, Müşterilere teknik destek sunmak ve yaptıkları uygulamalarda yardımcı olmak, Teknoloji, pazar ve rakipler ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, Verilen hedefler doğrultusunda satış ciroları ve karlılık hedeflerini yakalamak, görevlerinde bulunabilecek, '' SATIŞ UZMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek ve teknik lise,yüksek okul ve üniversitelerin teknik eğitim fakültelerinden mezun, Tercihen pnömatik sektöründe tecrübeli, iyi bir bilgi seviyesine sahip yada hidrolik, PLC, otomasyon ürünlerinin satışı konusunda tecrübeli, En az 2 yıllık tecrübe, Endüstriyel ürün satışı konusunda tecrübeli, satış konusunda başarılı ve kendine güvenen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), İyi derece İngilizce bilen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, teknik alt yapısına güvenen, Seyahat engeli olmayan, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen 20-30 yaşları arasında, Erkek ve Bayan adaylar.

 • Cetek Makina

  Ön Muhasebe Sorumlusu Cetek Makina

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe Sorumlusu

  Cetek Makina

  Ref: 12658 - 609465

  İşin Tanımı Kasa Hesap Takibi Müşteri (Cari) Hesabı Takibi Fatura/İrsaliye İşlemleri Stok Giriş ve Çıkış Takibi Müşteri Çek/Senetleri Takibi İşletme Çek/Senetleri Takibi Banka Hesap Takibi

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU(MALİYE-MUHASEBE-BANKACILIK), İNGİLİZCE BİLEN, NETSİS VE ZİRVE FİNANSMAN PROGRAMLARINA HAKİM, ÇOK İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR BİLEN, DİKSİYONU DÜZGÜN, HESAP İŞLERİNDE ÇOK DİKKATLİ, TAKIM ARKADAŞI ARANMAKTA, BİLDİĞİNİZ TÜM PROĞRAMLARI BELİRTİNİZ, MAAŞ BEKLENTİNİZİ BELİRTİNİZ.

 • Reed Türkiye

  Dönemsel It Yazılım Uzmanı Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel It Yazılım Uzmanı

  Reed Türkiye

  Ref: TIT2014 - 608680

  İşin Tanımı 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz endüstriyel alanda faaliyet gösteren yabancı müşterimiz için İstanbul Anadolu yakasında görevlendirilmek üzere "Dönemsel IT Yazılım Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. CRM projelerinde ara yüz yazılımını yapacak Takip süreçlerine destek verecek IT süreçlerinin diğer birirmlerle olan ilişkilerini koordine edecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun 1-3 yıl yazılım/ara yüz geliştirme tecrübeli Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilen CRM ara yüzleri konusunda tecrübeli ERP yazılımı hakkında bilgi sahibi MS Visio, Aris vb. programları kullanabilen İletişime açık Yurtdışı ile iletişimi sağlayabilecek İş süreçlerini yönetebilecek Yeniliklere açık

 • Erkan Makina

  Muhasebe Sorumlusu Ve Personeli Erkan Makina

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Sorumlusu Ve Personeli

  Erkan Makina

  Ref: - 608513

  İşin Tanımı Endüstriyel teknik marketler mağazalarımızda toptan ve perakende satış yapan, ayrıca yurt çapında bayilik yapılanmasını hızla yaygınlaştıran grup firmalarımızın genel müdürlük muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere muhasebe - finans sorumlusu (Mali müşavir) ve muhasebe elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe-Finans sorumlusu: 1. Üniversitelerin bölümü ile ilgili 4 yıllık fakültelerinden mezun 2. Mali müşavirlik, muhasebe ve finans konularında tecrübeli 3. Mali müşavirlik belgesine sahip 4. Muhasebe defterleri dahil tüm resmi defter, çizelge ve raporları hazırlayabilme 5. Vergi, Sosyal güvenlik mevzuatı başta olmak üzere tüm resmi kurumlara ait evraklar, raporlar ve çizelgeleri hazırlayabilme 6. E-fatura, e-defter mevzuatına hakim ve gelişmeleri takip edebilme 7. Word, Excell vb. programlarını etkin kullanabilme 8. Tercihen Logo tigerplus erp enterprise programını kullanabilme 9. Erkek - Askerliğini tamamlamış Muhasebe elemanı: -------------------------------- 1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2. Ön muhasebe konularında tecrübeli 3. Tahsilat ,ödeme, fatura, irsaliye evraklarının hazırlanması ve takibini yapabilme 4. Muhasebe raporlarını hazırlayabilme 5. Word, Excell vb. programlarını etkin kullanabilme 6. Tercihen Logo tigerplus erp,enterprise programını kullanabilme 7. Erkek - Askerliğini tamamlamış 8. Tercihen Ankara Yenimahalle, Batıkent, Eryaman, Sincan, Etimesgut ’da ikamet eden. Not:Askerliğini tamamlamamış bay ve Ankara dışından gelen başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Arda Makina ve Elektrik

  Satış Pazarlama Sorumlusu Arda Makina ve Elektrik

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Pazarlama Sorumlusu

  Arda Makina ve Elektrik

  Ref: - 608473

  İşin Tanımı Şirket yapısına uygun olarak satış ve pazarlama stratejileri belirlemek Pazar analizi yaparak, yeni müşteri adaylarını belirlemek, korumak Şirket politikası doğrultusunda satış hedeflerine ulaşmak için gerekli satış aktiviteleri yapacak ve bu aktiviteleri raporlayacak Aylık faaliyetler konusunda üst yönetime bilgi vermek ve rapor hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Fakülte veya Yüksek Okul mezunu olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 30 yaş ve üzeri, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, İletişim, sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, bu becerileri satışta kullanabilen, Şehir dışı seyahatlerde bulunabilen, Sağlık engeli olmayan, En az 4 yıl satış deneyimi olan, Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen, MS ofis programlarına hâkim, çalışmalarını bilgisayar ortamında raporlayabilen,

 • Yenen Mühendislik

  Teknik Ressam Yenen Mühendislik

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Yenen Mühendislik

  Ref: - 608403

  İşin Tanımı Lpg otogaz ve akaryakıt ekipmanları üreten firmamız tarafından teknik ressam aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite, teknik eğitim fakültesi veya meslek yüksekokulu mezunu, Teknik resim çizme ve okuma konusunda tecrübeli, Autocad, Solidworks gibi çizim programlarını iyi derecede kullanabilen, Ürün ağacı oluşturabilecek, ürün maliyetlerini çıkartabilecek, Ürün iyileştirme çalışmalarında bulunacak, ürün dosyaları üzerinde çalışacak, Askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden adaylar aranmaktadır.

 • P D M Hidrolik Pnömatik Otomasyon

  Proje Ve Satış P D M Hidrolik Pnömatik Otomasyon

  Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Proje Ve Satış

  P D M Hidrolik Pnömatik Otomasyon

  Ref: - 608371

  İşin Tanımı PDM Ltd. Şti. Makina Üreticileri ve Sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu, Genel Hareket teknolojisi, Pnömatik, Hidrolik, Doğrusal Hareket ve Otomasyon için beklenilen kalitede ve işlevde ekipmanları tespit etmekte, bu ekipmanların sistematik olarak projelendirilmesi, kurulması, eğitim, servis ve bakım ihtiyaçlarına Değer Yaratan Mühendislik anlayışıyla cevap vermektedir. Bu doğrultuda büyüyen yapımıza katılacak yeni iş arkadaşları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler Makina, Mekatronik bölümleri ve Eşdeğer bölümlerden Lisans veya Önlisans Mezunu, İngilizce Bilen, Aktif Sürücü Ehliyetli, Çalıştığımız konuda tecrübeli, tecrübesiz veya Sektörde Satış tecrübesi olan, Satış benim işim demeyi benimsemiş, Askerliğini yapmış,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Mekanik Montaj Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Mekanik Montaj Teknisyeni

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001433 - 608082

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Mekanik montaj bölümünde proje ve montaj talimatlarına göre montaj yapılması, * Tesis kurulumunda görev alarak kurulum işlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Mekanik montaj konusunda minimum 3 yıl deneyimli, * Pnömatik ve hidrolik bilgisi olan, * Teknik resim okuyabilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (E-5 güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "MEKANİK MONTAJ TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Cnc Operatörü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Operatörü

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001432 - 608081

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, ROBOT TEKNOLOJİLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Torna, freze, matkap gibi tezgahlarda verilen teknik resimlere göre parça imalatının yapılması, * Tesviye işlemlerinin gerçekleştirilmesi görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * EML ve/veya MYO mezunu, * Talaşlı imalatta minimum 3 yıl deneyimli, * Torna, freze, matkap gibi tezgah kullanabilen, * Teknik resim okuyabilen, * 30 yaşını aşmamış, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (E-5 güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "TALAŞLI İMALAT TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Elektrik / Mekanik Bakim Onarim Elemanlari Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik / Mekanik Bakim Onarim Elemanlari

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001431 - 608079

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN, METAL VE ELEKTROT ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; * Üretim ve üretime yardımcı tesislerde bulunan, makine ve teçhizatının planlı ve plansız elektrik veya mekanik bakım ve onarımlarının gerçekleştirilmesi, * Önleyici, periyodik ve arıza bakım faaliyetlerinin yapılması, * Arızaların en kısa sürede, en doğru şekilde onarımının yapılması, * Çevre, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulması, uygunsuzluk durumunda amirlere bildirilmesi,

  Aranan Nitelikler * 33 yaşını aşmamış, * EML ve/veya MYO mezunu, * Benzer bir görevde minimum 2 yıl deneyimli, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (E-5 güzergahından Kocaeli Son Durak Halkevi'ne kadar servis imkanı bulunmaktadır), * 08:00 - 16:00 / 16:00 - 24:00 / 24:00 - 08:00 vardiya sisteminde çalışabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ELEKTRİK VEYA MEKANİK BAKIM ONARIM ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi / Mekanik Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001456 - 607997

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ VE TESİSAT SİSTEMLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, * Sifonik yağmur suyu drenaj tesisatlarının projelendirilmesi, * Tekliflerinin hazırlanması, * Hak edişlerinin hazırlanması, * Tesisat malzemeleri satış tekliflerinin hazırlanması, * Saha ekiplerinin sevk ve koordinasyonuna destek verilmesi, * Firmanın genel satış / pazarlama faaliyetlerine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler * 25 - 35 yaşları arasında, * En az lise muzunu, * Çok iyi derecede Auto CAD programı bilgisine sahip, * Piyasada bilinir olan mekanik tesisat firmalarından birinde, kanıtlanabilir mekanik tesisat projelendirme ve saha uygulama alanında en az 3 yıl deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derece kullanabilen , * Aktif olarak araç kullanabilen, * Seyahat engeli olmayan, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy lokasyonuna ulaşım imkanı bulunan), * Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, * Askerliğini yapmış, * Bay, " MAKİNE MÜHENDİSİ / MEKANİK TEKNİKERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Cnc Operatörü Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Operatörü

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001279 - 607993

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ELEKTRİK MOTORLARI İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KURTKÖY FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Elektrik Motoru parçaları CNC’de işleme operasyonları, - CNC Makineye parça takma, sökme, - CNC Makineye takım takma, sökme, - CNC Makineye basit programlar girme, - CNC Makineye ayar yapma, - CNC Makinelere basit programlar yazabilme, - Kalite güvence ilkelerine uyulması, - Üretim süreci kayıtlarının tutulması görevlerinden sorumlu olacak;

  Aranan Nitelikler * 25 - 40 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Dudullu, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Kaynarca ve Kurtköy lokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "CNC OPERATÖRÜ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • CVPlus Search & Selection

  Bölge Satiş Temsilcisi-Ankara CVPlus Search & Selection

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Bölge Satiş Temsilcisi-Ankara

  CVPlus Search & Selection

  Ref: ST-1809 - 607732

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz makine ve kesintisiz güç kaynakları konusunda faaliyet gösteren müşterimizin Ankara Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere ‘’SATIŞ TEMSİLCİSİ’’ arıyoruz. Onaylanmış satış hedeflerine ulaşmak için şirket stratejilerine uygun bir şekilde çalışmak, satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, 2 el makina takas işlemlerinde ön ekpertiz yaparak görüş beyan etmek, Satış faaliyetlerinin etkinliği için CRM her yönü ile etkin olarak kullanmak, Kayıp satışları zamanında CRM ‘e girmek, 2. el / kiralama satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, Yeni müşteri kayıtlarının CRM’de açılmasını sağlamak, Düzenli olarak müşterilerin şantiye ziyaretlerini yapmak, Bölgesindeki Kamu kuruluşlarının alım ile ilgili her türlü ihaleleri takip etmek ve ihale şartnamelerini incelemek, Satış sonrası müşteri problemleri ile ilgilenmek ve problemlerin ilgili departmanlara aktarılmasını sağlamak ve sonrasında takibini yapmak, Kiralama faturalarının kesilmesi için müşteri ile mutabakat sağlamak, Kiralama tekliflerinin/sözleşmelerini hazırlamak/hazırlanmasını sağlamak, Kiralanan makinaların işe devam ediş bilgilerini aktarmak, Açık hesapların muhasebe departmanının desteği ile takip ve tahsis edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli, Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Makine Teknik Ressami Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Teknik Ressami

  Martı Kurumsal Hizmetler

  Ref: 10085 - 607573

  İşin Tanımı "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Otomotiv Yan Sanayi" sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın, Ulukent Sanayi Bölgesindeki tesisinde görev alacak " Makine Teknik Ressamı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi mezunu Teknik resim okuma ve anlama becerisi olan Ölçü aletlerini etkin kullanabilen Dikkatli, disiplinli, aktif ve sorumluluk sahibi Kendisini geliştirmeye açık ve uzun vadeli çalışmak isteyen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden bay / bayan adaylar.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Elektronik Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektronik Teknikeri

  Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Ref: mv-001470 - 607436

  İşin Tanımı DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ELEKTRİK MOTORLARI İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KURTKÖY FABRİKASINDAGÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, * Elektrik panolarının montajı (toplama), *Pano içerisine parçaların yerleştirilmesi, * Pano içinde gerekli kablolamaların yapılması, *Pano içinde veya dışındaki gerekli kripleme ve konnektör bağlantılarının yapılması, *Elektrik panolarının ve motor sürücülerinin test edilmesi, *Eğitimini aldıktan sonra basit şemalarını anlayıp, uygulayabilme, *Motor sürücülerine basit kurma işleminin yapılması, *Motor sürücülerinin müşteri tesisinde devreye alma işleminin yapılması, *Kalite güvence ilkelerine uyulması, *Üretim süreci kayıtlarının tutulması işlemlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler * 25 - 40 yaşları arasında, * Minimum lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Dudullu, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Kaynarca ve Kurtköy lokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır), * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, "ELEKTRONİK TEKNİKERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Derin Mekanik Mühendislik

  Makina Teknikeri Derin Mekanik Mühendislik

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Teknikeri

  Derin Mekanik Mühendislik

  Ref: - 607345

  İşin Tanımı Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; -Proje takip ve teklif hazırlama -Şantiye takibi -Müşteri İlişkileri-Malzeme takibi

  Aranan Nitelikler Makina-Doğal Gaz-İklimlendirme veya Sıhhi Tesisat Bölümünden mezun (Teknik Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden) -Mekanik Tesisat konusunda çalışmaya istekli -Askerliğini yapmış -Ehliyeti ve sürüş tecrübesi olan -Ankara'da ikamet eden -Autocad ve ofis programlarına hakim -Organizasyon ve iletişim becerisine sahip -Programlı ve disiplinli çalışma prensibine sahip

 • Derin Mekanik Mühendislik

  Makina Mühendisi Derin Mekanik Mühendislik

  Ankara 30-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi

  Derin Mekanik Mühendislik

  Ref: - 607344

  İşin Tanımı Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; -Proje takip ve teklif hazırlama -Şantiye takibi -Müşteri İlişkileri

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun -Mekanik Tesisat konusunda çalışmaya istekli -Askerliğini yapmış -Ehliyeti ve sürüş tecrübesi olan -Ankara'da ikamet eden -Auto-cad ve ofis programlarına hakim -Organizasyon ve iletişim becerisine sahip -Programlı ve disiplinli çalışma prensibine sahip

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka