ARAMA SONUÇLARI

 • Çelikbilek Makina

  Satış Sorumlusu - Ss2014 Çelikbilek Makina

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Sorumlusu - Ss2014

  Çelikbilek Makina

  Ref: - 613039

  İşin Tanımı Kaldırma ve taşıma ekipmanları satış ve servis hizmetini veren Çelikbilek Makine San. ve Tic. A.Ş.’de görevlendirmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversite Mezunu (Ön Lisans veya Lisans) · Sahada direkt satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli · Satış ve müşteri odaklı çalışabilen · Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek · Tercihen forklift, kaldırma ve taşıma ekipmanları, makine sektörlerinde tecrübeli · 35 yaşını aşmamış · B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan · Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış · Anadolu Yakasında ikamet eden. · Bay adaylar.

 • Doğuş Hidrolik

  Satış Mühendisi Doğuş Hidrolik

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi

  Doğuş Hidrolik

  Ref: - 609506

  İşin Tanımı Firmamız DOĞUŞ HİDROLİK PNÖMATİK LTD.ŞTİ. Asco Numatics ve Sirai markalarının Türkiye Distrübitörüdür. Ege bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli aktif satış ağına sahip , deneyimli ve başarılı bir firmadır. 1997 yılında faaliyete başlayan gelişen sektörde 17 yılı aşkın süredir, hedefini hep bir adım önde tutarak bugünkü konumuna gelmiş bulunmaktadır. Hedefini iş hayatını kolaylaştıracak ve verimliliği artıracak çözümler sunmak olarak belirleyen firmamız, yönetim,mühendislik, satış, servis departmanlarındaki deneyimli kadrosuyla kalite anlayışını ön plana çıkararak sanayi sektöründe önemli rol oynamaktadır. Hidrolik ve pnömatik ekipmanlar, hidrolik pnömatik ve paslanmaz bağlantı elemanları, vibrasyon sistemleri, hidrolik ve pnömatik silindirler, vakum ekipmanları gibi konularda, müşterilerine temsilcisi olduğu firmalar kanalıyla pek çok hizmet sunmaktadır. Söz konusu malzemelerin kullanıldığı sektörler arasında petrokimya sanayi, enerji santralleri, çimento sanayi, otomativ sanayi, gıda, makine imalat sanayi, arıtma sanayi gibi pek çok sektör sayabiliriz. Bu sektörlere yönelik; ilke hedefimizden ödün vermeden, kaliteli olanı uygun fiyata satarak, sorunları etkin ve hızlı biçimde çözerek, yanınızda olmaya devam edeceğiz. Firmamızın genişleyen iş hacmi içerisinde, firmamıza değer katabilecek ve; Düzenli olarak müşteri ziyaretleri yaparak, Asco Numatics ve Sirai ürünlerini tanıtmak, uygun çözümler sunmak, Müşterilere teknik destek sunmak ve yaptıkları uygulamalarda yardımcı olmak, Teknoloji, pazar ve rakipler ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmek, Verilen hedefler doğrultusunda satış ciroları ve karlılık hedeflerini yakalamak, görevlerinde bulunabilecek, '' SATIŞ MÜHENDİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek ve teknik lise,yüksek okul ve üniversitelerin teknik eğitim fakültelerinden mezun, Tercihen pnömatik sektöründe tecrübeli, iyi bir bilgi seviyesine sahip yada hidrolik, PLC, otomasyon ürünlerinin satışı konusunda tecrübeli, En az 2 yıllık tecrübe, Endüstriyel ürün satışı konusunda tecrübeli, satış konusunda başarılı ve kendine güvenen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), İyi derece İngilizce bilen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Giyimine, görünüşüne özen gösteren, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi, Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, teknik alt yapısına güvenen, Seyahat engeli olmayan, İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Sahada çalışmayı seven, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen 20-30 yaşları arasında, Erkek ve Bayan adaylar.

 • Kama Pres

  Genel Başvuru Kama Pres

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Genel Başvuru

  Kama Pres

  Ref: - 603665

  İşin Tanımı Güneşli'deki Mobilya ve Sanayi Tekerleği imalatı yapan Fabrikamızın Kalıphane,Plastik Enjeksiyon ve Üretim Bölümlerinde yetiştirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Endütri Meslek Lisesi,Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okullarından mezun, Bay/Bayan genç elemanlar alınacaktır.

 • TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı TüreKim Endüstriyel Yağlar

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe ve Ön Muhasebe Elemanı

  TüreKim Endüstriyel Yağlar

  Ref: - 594407

  İşin Tanımı Muhasebe programından fatura,çek,senet,banka işlemleri v.s. girişlerinin yapılması, Şirket içinde sevkiyatın ve tahsilatın planlaması, Gelen siparişlerin sisteme girilmesi ve faturalaştırılması, Bekleyen veya terminli siparişlerin takibi , Aylık ve dönemsel cari mutabakat yapılması, Tahsilatlarının takibini yapılması, Gerektiğinde stok sayımı ve depo kontrolü yapılması, Fiyat teklifi hazırlanması Haftalık,aylık,dönemsel rapor ve analizler yapabilecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul mezunu, Muhasebe veya işletme bölümü okumuş, MS Office programlarına hakim, Tercihen Logo programını bilen, Uzun soluklu çalışmak isteyen, İstanbul Anadolu Yakasında oturan , Şirket içinde yükselmek isteyen , İdealleri olan , Sorumluluk alabilen , Ekip çalışmasına yatkın, 25 -35 yaş aralığında, Erkek eleman alınacaktır.

 • Gesu Arıtma Sistemleri

  Teknik Ressam Gesu Arıtma Sistemleri

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Gesu Arıtma Sistemleri

  Ref: - 592236

  İşin Tanımı Şirketimiz GESU ARITMA SİSTEMLERİ ‘nin Bursa Görükle Sanayi Bölgesindeki genel merkezinde görevlendirilmek üzere, BAY/BAYAN TEKNİK RESSAM takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede Solidworks programını bilen ve kullanabilen, Üretim tecrübesi olan, Üretim reçeteleri çıkartabilecek, MS Office ve Auto CAD programlarını etkin olarak kullanabilen, Makine resim teknik bilgisine sahip, Minimum 5 yıl tecrübeli, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi, düzenli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş, Takipçi, detaycı ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, BURSA merkezde ikamet eden.

 • Gesu Arıtma Sistemleri

  Makina Mühendisi Gesu Arıtma Sistemleri

  Bursa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Makina Mühendisi

  Gesu Arıtma Sistemleri

  Ref: - 592233

  İşin Tanımı Şirketimiz GESU ARITMA SİSTEMLERİ ‘nin Bursa Görükle Sanayi Bölgesindeki genel merkezinde görevlendirmek üzere, BAY/BAYAN MAKİNA MÜHENDİSİ takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun , Üretim tecrübesi olan, Solidworks ve Autocad çizim programlarına hakim, Yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, MS Office ( Word , Excel , Powerpoint ) programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip detaycı ve sonuç odaklı , Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Sorumluluk sahibi, düzenli ve titiz çalışmayı prensip edinmiş, Mesleki deneyimi olan ( en az 5 yıl tecrübeli ) Yazılı ve sözlü iletişim kurabilme becerisi yüksek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, BURSA merkezde ikamet eden.

 • Reymak Makine ve Otomotiv

  Talaşlı İmalat Şefi Reymak Makine ve Otomotiv

  İzmir, Manisa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Talaşlı İmalat Şefi

  Reymak Makine ve Otomotiv

  Ref: - 614069

  İşin Tanımı Şirket uygulamaları doğrultusunda talaşlı imalat çalışanlarını yönlendirmek; kaliteli, zamanında ve ilk seferde doğru üretimin yapılmasını sağlamak. Talaşlı üretiminin hedefleri doğrultusunda talaşlı imalat süreçlerinin planlanması, yürütülmesi ve sürekli iyileştirmelerini sağlamak. Personelin eğitimlerini planlamak, izinlerinin, devamsızlıklarının çalışma performanslarının takibini sağlamak. Tezgâhların verimliliğini arttırmak için periyodik kontrol ve temizliklerinin yapılmasını sağlamak. Yeni ürün çalışmalarına katılmak. Üretim müdürlüğüne bağlı olarak çalışacak olup, Günlük üretim takibini yapacak, Kendisine bağlı operatörleri yönetecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv, imalat sektöründe ve Talaşlı İmalat konusunda yönetici pozisyonunda en az 5 yıl tecrübeli, CNC tezgah programlama konusunda uzman olan, ( Tercihen Fanuc kontrollü CNC Tezgahları ) Takım seçimi ve kesme konusunda tecrübeli, Kalite Sistemleri ve İş Güvenliği (ISO9001,ISO14001,ISO18001) uygulamalarına hakim, Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Analiz etme, karar alma, hedef belirleme, yetkilendirme, takım kurma becerisi olan,

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Resepsiyonist Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: CBD-01 - 614017

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihan Turizm İşletme, İletişim, Halkla İlşkiler), Turizm veya Sağlık sektöründe resepsiyon veya misafir ilişkileri konusunda en az bir yıllık iş tecrübesine sahip, Müşteri ilişkilerinde sabırlı ve her koşulda güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı,diksiyonu düzgün,etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Satış Destek Asistanı Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Destek Asistanı

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: SASA-01 - 614011

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik ), Satış Destek Hizmetlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Müşteri ilişkilerinde ve telefonla iletişimde sabırlı, çözüm üreten, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı, Bilgi toplama, analiz etme ve yorumlama, raporlama becerisine sahip. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • CVPlus Search & Selection

  Satış Mühendisi-Ankara CVPlus Search & Selection

  Ankara 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Mühendisi-Ankara

  CVPlus Search & Selection

  Ref: SMA-1014 - 614003

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürümekte olduğumuz makine ve güç sistemleri sektöründe faaliyet gösteren lider firmamız için 'SATIŞ MÜHENDİSİ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) konusunda teknik ve satış alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen İletişimi kuvvetli ve dış görünümüne önem veren Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Servis Teknisyeni Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, Erzurum, Eskişehir, İstanbul Anadolu, Konya, Samsun, Trabzon 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Teknisyeni

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: ST-01 - 613992

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihan İş Makinaları Bakım/Makine/Motor/Elektrik bölümleri) , İş ve İstif Makinaları Bakım ve Onarımı konusunda en az 2 yıllık Servis Teknisyeni tecrübesine sahip, Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetine odaklı Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Servis Mühendisi Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, Erzurum, İstanbul Anadolu, Konya, Samsun, Trabzon 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Servis Mühendisi

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: SE-01 - 613915

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihan Makina Mühendisi), İş ve İstif Makinaları Bakım ve Onarımı konusunda en az 2 yıllık Servis tecrübesine sahip, Servis Hizmetleri süreçlerini planlama ve uygulama konusunda tecrübeye sahip, Servis Hizmetinde Kalite, Maliyet, Termin üçgeninde müşteri memnuniyetine odaklı, İş Makinaları ve İstif Makinaları ve yedek parçaları konularında detaylı teknik bilgiye sahip, Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Yedek Parça Satış Yetkilisi Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, Erzurum, Eskişehir, İstanbul Anadolu, Konya, Samsun, Trabzon 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yedek Parça Satış Yetkilisi

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: SPSR-01 - 613903

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihan Makina Mühendisi), İş ve İstif Makinaları Yedek Parçaları konusunda en az 2 yıllık Satış tecrübesine sahip, İş ve İstif Makinaları Yedek Parçaları konusunda temel teknik bilgiye sahip, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Turkey Sumitomo Construction Machinery

  İş Makinası/istif Makinası Satış Yetkilisi Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ankara, Erzurum, Eskişehir, İstanbul Anadolu, Konya, Samsun, Trabzon 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İş Makinası/istif Makinası Satış Yetkilisi

  Turkey Sumitomo Construction Machinery

  Ref: SR-01 - 613878

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihan Makina Mühendisi), İş ve İstif Makinaları konusunda en az 2 yıllık Satış tecrübesine sahip, İş ve İstif Makinaları konusunda temel teknik bilgiye sahip, Satışta güvenilir müşteri ilişkileri ve memnuniyetine odaklı. Bireysel başarısını takım başarısıyla bütünleştiren Takımdaşlık bilincinde, Proaktif, yenilikçi ve yaratıcı, Dinamik ve zorlu rekabet koşullarında mücadeleci ve hırslı, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Bilgiyi paylaşabilen ve sürekli öğrenen, kendini geliştirmeye açık ve istekli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, MS Ofis programlarına hakim.

 • Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Teknik Ressam Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Ressam

  Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Ref: - 613893

  İşin Tanımı Beyaz Eşya, otomotiv, PVC Kapı- Pencere sektörüne kalıp, parça, aksesuar üretimi yapan fabrikamızın, AR-GE departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip TEKNİK RESSAM aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mekanik tasarım yapabilen İmalat sürecine hakim, İyi derecede SolidWorks, İyi derecede teknik doküman yapabilen/okuyabilen, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, Aktif araç kullanabilen erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecilli, Analitik düşünme, problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Mekanik imalat süreçlerine ve ticari ürünlerine hakim. Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Makine Mühendisi Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  İstanbul Anadolu 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Makine Mühendisi

  Ensan Kalıp ve Makine - Endow

  Ref: - 613892

  İşin Tanımı Beyaz Eşya, otomotiv, PVC Kapı- Pencere sektörüne kalıp, parça, aksesuar üretimi yapan fabrikamızın, AR-GE departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip MAKİNE MÜHENDİSLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mekanik tasarım yapabilen İmalat sürecine hakim, İyi derecede SolidWorks, İyi derecede teknik doküman yapabilen/okuyabilen, Teknik dokümanları ve eğitimleri takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Zamanını iyi planlayan ve kullanabilen, Aktif araç kullanabilen erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecilli, Analitik düşünme, problem çözme becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Mekanik imalat süreçlerine ve ticari ürünlerine hakim Takım arkadaşı aramaktayız.

 • Adecco Bakırköy

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi Adecco Bakırköy

  İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış ve Pazarlama Yöneticisi

  Adecco Bakırköy

  Ref: BKSPY-1014 - 613821

  İşin Tanımı Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Makine/Üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan bir müşterimiz için "Satış ve Pazarlama Yöneticisi" aramaktayız. Şirketi global pazarlarda vizyon ve hedeflerimiz doğrultusunda temsil etmek, Şirketin satış ve pazarlama fonksiyonlarına, mevcut ve hedef müşterilerine ilişkin strateji ve hedeflerini belirlemek ve geliştirmek, Satış ve pazarlama faaliyetleri başta olmak üzere, karlılığa etki eden faktörlerin gelişimini sağlamak, Sektörel iletişim içinde olunan kurum, kişi ve kuruluşlarla ilişkileri etkin bir şekilde yönetmek, Satış verimliliğini artıracak motivasyonu sağlamak, yönetmek, işbirliğini, ekip çalışmasını desteklemek, Şirket faaliyetlerinin ve iş hacminin gelişimini, sürdürülebilirliğini arttıracak, gelişimi sürekli kılacak aksiyonları planlamak ve yönetmek, Satış ve pazarlama alanlarında yönetsel sorumlulukları yerine getirmek, Yurt dışı satışın bölüm sorumluluğunu yüklenerek çalışma programlarını yapmak, müşteriler ile projeleri yönetmek ve kontrol etmek, Diğer yöneticiler ile koordineli olarak çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce (yanı sıra tercihen Rusça, Fransızca dillerini ) bilen, Satış ve pazarlama alanında en az 5 yıl tecrübeli, Hedef bazlı çalışarak, teknik satış süreçlerinin tüm aşamalarını koordine edecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Yurt dışı ve yurt içi seyahat engeli olmayan, Pazarlama, dış ticaret konularında tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve müzakere becerileri olan, Girişken,İkna kabiliyeti ve diksiyonu güçlü, Aktif araç kullanan B sınıfı ehliyetli, Tercihen Esenyurt bölgesine ulaşım sorunu yaşamayacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • NWG Services

  Kart Basım Makine Operatörü NWG Services

  Kocaeli 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kart Basım Makine Operatörü

  NWG Services

  Ref: - 613799

  İşin Tanımı Kredi kartı basım makine operatörü olarak yetiştirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, meslek/teknik lise mezunu tercih sebebidir, Vardiyalı çalışabilecek, Askerliğini yapmış ya da en az 3 yıl tecilli, Gebze ve civarında ikamet eden, Bay.

 • Hermetal Makine

  Cnc Freze Operatörü Hermetal Makine

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Cnc Freze Operatörü

  Hermetal Makine

  Ref: HL-2014-03 - 613782

  İşin Tanımı Talaşlı imalat yapan firmamızda; CNC frezede üretilecek parçaların programlarının yazılması, CNC freze ile talaşlı üretim operasyonun yapılması, Üretimin kalite standartlarına uygun olarak yapılması ve takibi, İş yerimiz İstanbul Eyüp'te bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler CNC Dik İşleme Merkezi kullanımında tecrübeli, Cad/Cam programlarını kullanabilen, program yazabilen, 3 boyutlu çizim yapabilen, Tercihen üniversal torna ve frezede çalışma tecrübesi olan, Teknik resim okuma ve ölçü aletleri kullanma konusunda tecrübeli, MYO Makine veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Tesviye, CNC vb. bölümlerinden mezun, CNC Freze operatörleri alınacaktır.

 • CVPlus Search & Selection

  İç Denetim Uzmanı CVPlus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  İç Denetim Uzmanı

  CVPlus Search & Selection

  Ref: İDU-2810 - 613777

  İşin Tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz makine ve güç sistemleri konusunda faaliyet gösteren lider müşterimiz için ‘’İÇ DENETİM UZMANI’’ arıyoruz. Üniversitelerin tercihen, İşletme, Ekonometri, İktisat, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Denetim konusunda min. 2 yıl tecrübeli olan, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları uygulaması hakkında deneyim sahibi, Tercihen SMMM, CPA, CIA vb. sertifikalarından birine sahip olan, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP programı konusunda bilgi sahibi, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler İş süreçlerinin Grup ve Şirket prosedür ve kurallarına uyumunu denetlemek, etkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak, İş ve Süreç Yönetimi ve denetim konularıyla ilgili gelişmeleri takip etmek, Şirket faaliyetlerinin şirket içi yönetmelikler ile yasal mevzuata uygunluğunu kontrol etmek, Şirketteki finansal ve operasyonel bilgilerin doğruluğu ve güvenilirliğini değerlendirmek, Denetim işleyiş ve süreçlerine değer katarak, şirket faaliyetlerini geliştirmek üzere danışmanlık kapsamında önerilerde bulunmak, Denetim çalışmalarını denetim program ve planlamaları çerçevesinde yürütmek, Şirketin, finansal ve operasyonel denetimlerinde görev almak.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka