ARAMA SONUÇLARI

 • Desa Deri

  Prova Mankeni Desa Deri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Desa Deri

  Ref: PM1014 - 612739

  İşin Tanımı Konfeksiyon bölümünde, yeni sezon için hazırlanan numunelerin provalarında, kısmi süreli sözleşme ile görev yapacak prova mankeni takım arkadaşı.

  Aranan Nitelikler bayan, göğüs 89, bel 72 - 73, beden 98 ölçülerinde, 1,72 - 1,75 cm boyunda, Avrupa yakasında oturan, Haftada 1 gün çalışabilecek.

 • SUWEN

  Prova Mankeni SUWEN

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  SUWEN

  Ref: PROM - 603329

  İşin Tanımı İç giyim sektörünün önde gelen markalarından Suwen bünyesinde merkez ofiste görev alacak, Bayan iç çamaşırı modellerinin provasında görev alacak 20 – 28 yaşları arasında aşağıdaki ölçülerde bayan prova mankeni aranmaktadır Göğüs: 75 C veya 80 B ( Silikon desteğinin olmaması ŞARTTIR.)

  Aranan Nitelikler

 • SUWEN

  Prova Mankeni SUWEN

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  SUWEN

  Ref: PROM - 585930

  İşin Tanımı İç giyim sektörünün önde gelen markalarından Suwen bünyesinde merkez ofiste görev alacak, Bayan iç çamaşırı modellerinin provasında görev alacak 20 – 28 yaşları arasında aşağıdaki ölçülerde bayan prova mankeni aranmaktadır Göğüs: 75 C veya 80 B ( Silikon desteğinin olmaması önemlidir)

  Aranan Nitelikler

 • CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi

  Oyuncu - Manken -Model CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi

  Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, İstanbul Avrupa, Düzce 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oyuncu - Manken -Model

  CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi

  Ref: - 609668

  İşin Tanımı CasTEAM Türkiye Elit Ajanslar Merkezi www.casteam.net Türkiye 'nin İlk Ve Tek Ajanslar Merkezi Ve Birliği CasTEAM, Sektörde Profesyonelliğin Ve Güvenin Markası ! Çözüm Ortakları , Köklü Ve Gerçek İşletme Niteliği Taşıyan Ajansları; CAST 34 AJANS İstanbul EMİR & ONAT AJANS İstanbul KALYANTE AJANS İstanbul SLAYT PRODUCTİON İstanbul CAST & MODEL TURKEY İstanbul YAPIM VE PRODÜKSİYON FİRMALARI; AY YAPIM MED YAPIM TİMS PRODUCTİON SİS YAPIM MOST PRODUCTİON BOYUT FİLM AKSOY FİLM PRODUCTİON STAR YAPIM KOLİBA FİLM YAPIM SAMANYOLU TV İÇ YAPIMLAR KANAL 7 İÇ YAPIMLAR PROJELER; ARKA SOKAKLAR MED CEZİR KURT SEYİT VE ŞURA BENİM ADIM GÜLTEPE ULAN İSTANBUL KURTLAR VADİSİ PUSU SİL BAŞTAN O HAYAT BENİM FATİH HARBİYE REAKSİYON Ve daha bir çok dizi, sinema filmi, reklam filmi, ajanslar, yapım firmaları ve projeler yeni oyuncularını, sizi bekliyor ! Sizde Türkiye 'nin Parlayan Sektörü Televizyon Dünyasına İlk Adımı CasTEAM ile Atın, Ekibe Katılın !...

  Aranan Nitelikler CasTEAM ' e BAŞVUR ! Kendine Ve Yeteneğine Güvenen, Deneyimli Veya Deneyimsiz, Oyuncu, Manken Yada Modellik Platformunda Yer Almak İsteyen, Eğlenirken Kazanan, Kazanırken Eğlendiren Bir İşim Olsun Diyen, Ek İşim Olsun, Ek Kazancım Olsun, Ek Faaliyetlerim Olsun Diyen, Herkesi CasTEAM Ekibine Katılmak İçin Başvurmaya Bekliyoruz !!!

 • Relax Mode

  Prova Mankeni / Modeli Relax Mode

  İstanbul Anadolu, İzmir, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni / Modeli

  Relax Mode

  Ref: - 606451

  İşin Tanımı 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip PROVA & FUAR MANKENİ aranmaktadır. Ürün prova, koleskiyon tanıtım, fuar, expozisyon, web shooting ve diğer organizasyonlarda görev alacak hostes-manken-model arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 1.70 Boylarında, 34/36/38 Beden, Fiziği düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, Daha önce benzer bir iş deneyimi olan, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

 • Slayt Production

  Model - Oyuncu - Host - Hostes Slayt Production

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Model - Oyuncu - Host - Hostes

  Slayt Production

  Ref: MOD-01 - 598249

  İşin Tanımı SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Türkiye'nin Yeni Yıldızları Oyunculuk Ajansı

  Oyuncu/model Türkiye'nin Yeni Yıldızları Oyunculuk Ajansı

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Isparta, Mersin(İçel), İstanbul Anadolu, İzmir, Trabzon, İstanbul Avrupa 21-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Oyuncu/model

  Türkiye'nin Yeni Yıldızları Oyunculuk Ajansı

  Ref: - 591698

  İşin Tanımı KEŞFEDİLMEYE HAZIR MISINIZ ! Türkiye' nin yeni yüzleri aranıyor . Türkiye genelinde, Dizi,film,reklam,katalog,klip çekimlerine her yaştan deneyimli deneyimsiz bay bayan çocuk oyuncu model aranıyor. KEŞFEDİLMEK UZAĞINIZDA DEĞİL !

  Aranan Nitelikler

 • Vakko

  Prova Mankeni Vakko

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Vakko

  Ref: prv-001 - 590854

  İşin Tanımı İmalata girecek olan modellerin provası için tam zamanlı çalışacak "Bayan Prova Mankeni" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Moda ve trendleri takip eden, Tercihen yabancı dil bilen, 25 yaş ve üzeri, 168-170 cm boylarında, 88 cm göğüs, 68 cm bel ve 94 cm basen ölçülerine sahip, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren.

 • VITALVOX

  Podyum Mankeni & Fotomodel VITALVOX

  Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Konya, Trabzon, İstanbul Avrupa 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Podyum Mankeni & Fotomodel

  VITALVOX

  Ref: - 474802

  İşin Tanımı ________________________________________________________________________________ V I T A L V O X C C S Product by İHY ________________________________________________________________________________ MEDYA Sektöründe AJANS & PRODUCTION olarak faaliyet gösteren firmamız aşağıda bulunan kriterlere uygun YENİ YÜZLERİ - YETENEKLERİ değerlendirilecektir. DEFİLE - KATALOG - TANITIM - TV REKLAM Organizasyonlarında Yer Alacak PODYUM MANKENİ FOTOMODEL Geleceğin TOP MODEL, DİZİ VE SİNEMA OYUNCUSU Adayları... Ps. Fotografsız adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır. DİKKAT !!! TOP MODEL & FOTOMODEL ADAYLARININ detaylı öz geçmişleri ile birlikte topmodel@vitalvox.eu adresine,TOP MODEL konu başlığı belirterek tercihen minimum 2 ADET BOYDAN MAYOLU FOTOGRAF ile başvurularını ulaştırmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler En az 1.70 boy, 36-38 (ORANTILI) Beden Ölçülerine Sahip Dış Görünüşüne Önem Veren, Elektriği ve Özgüveni YÜKSEK 18 - 25 yaş arası Deneyimli, Deneyimsiz BAYAN Deneyimsiz Adaylara PODYUM EĞİTİMİ Verilecektir.

 • Full Group of Companies

  Manken-Host-Hostes Full Group of Companies

  Antalya 17-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Manken-Host-Hostes

  Full Group of Companies

  Ref: - 520983

  İşin Tanımı Full Group bünyesinde bulunan Full Congress & Events de; açılış, fuar , kongre başta olmak üzere firmamızın yüklenmiş olduğu organizasyonlar da görevlendirilecek host-hostes ve manken takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 1.70 Boylarında, Fiziği düzgün, Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, Daha önce benzer bir iş deneyimi olan, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif , güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

 • Armes Group

  Stand Hostesi Armes Group

  İstanbul Avrupa 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stand Hostesi

  Armes Group

  Ref: - 608301

  İşin Tanımı ASTORİA AVM' de Stand Hostesi olarak çalışacak bayan eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18-28 yaşları arasında, Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsanlarla iletişimi ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü , aktif , hareketli, Disiplinli , kendine güvenen.

 • Adil Işık Group

  Prova Mankeni Adil Işık Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Adil Işık Group

  Ref: PRVMN2014 - 577339

  İşin Tanımı Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez’de çalışacak ve koleksiyon çalışmalarında görev alacak 'Prova Mankeni' arıyor.

  Aranan Nitelikler Prova Mankeni beden ölçüleri Göğüs: 94 cm Bel : 72 cm Basen: 100 cm Boy : Min172 cm Yaş maksimum :30

 • Acar Tekstil

  Prova Mankeni Acar Tekstil

  İstanbul Avrupa 10-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Acar Tekstil

  Ref: - 608346

  İşin Tanımı DOKUMA BAYAN DIŞ GİYİM (Etek-Elbise-Bluz) ÜRETİMİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZDA TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK ÜRÜN KRİTİK VE PROVA İŞLEMLERİ.

  Aranan Nitelikler 44 BEDEN ÖLÇÜLER Boy : 175 CM Göğüs : 102 CM Bel : 84 CM Basen : 108 CM Omuz : 39-40 CM. *Sektörde çalışma deneyimli (5 yıl) *En az lise veye dengi okul mezunu *İstikrarlı ve ekip çalışmasına uyumlu *İst. Avp. Yakasında ikamet eden *Bayan prova Mankeni

 • Core Marketing Group

  Stand Hostesi Türkiye Geneli (Bayram Aktivitesi) Core Marketing Group

  Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul Anadolu, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Sakarya, Yalova, İstanbul Avrupa 28-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Stand Hostesi Türkiye Geneli (Bayram Aktivitesi)

  Core Marketing Group

  Ref: İK-MRKZ-GNL - 581874

  İşin Tanımı Şölen çikolatalarının bayram aktivitesinde görevlendirilmek üzere 30 yaşını aşmamış BAY BAYAN Stant Host Hostesi aranmaktadır. Aktivite Ulusal Ve Yerel Mağazalarda Gerçekleşecektir. Aktivite Bölgeleri : -İstanbul Anadolu -İstanbul Anadolu -Adapazarı - Balıkesir - Bilecik - Bolu - Bursa - Eskişehir - İzmit - Yalova - Zonguldak -İzmir -Adana -Ankara -Diyarbakır -Samsun -Konya -Kayseri -Sinop -Antalya -Malatya -Denizli

  Aranan Nitelikler Tercihen devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi ve/veya lise mezunu, Gıda ürünleri satışı yapabilecek, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, 18-35 Yaşlarında atak girişken bayan personeller tercih sebebidir. Her hafta sonu market aktivite organizasyonumuzda görevlendirilecek Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Dönemsel Kongre Hostes MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 05-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dönemsel Kongre Hostes

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI

  Ref: My-060814 - 598785

  İşin Tanımı Ağustos ayından başlayarak İstanbul'da yapılacak olan kongre ve fuarlarda görev alacak, okul devam zorunluluğu olmayan ve iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü arkadaşlar arıyoruz

  Aranan Nitelikler * 18-28 yaş arasında * Diksiyonu düzgün * Güler yüzlü * Turizm ve Halkla İlişkiler alanında deneyim kazanmak isteyen * Çalışkan

 • Awoss Tekstil Gıda Otomotiv

  Prova Mankeni Awoss Tekstil Gıda Otomotiv

  İstanbul Avrupa 23-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  Awoss Tekstil Gıda Otomotiv

  Ref: - 595727

  İşin Tanımı Awoss için Bayan Prova Mankeni Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Boy: 1.75 Gögüs: 90 cm. Bel: 72 cm. Basen: 98 cm. Yukarıda belirtilen ölçülere uygun olan bayan adayların, ölçülerini içeren özgeçmişleri ile başvurmaları gerekmektedir. Fotoğrafsız ve ölçü belirtilmemiş başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Prova Mankeni BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Adıyaman 13-07-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Prova Mankeni

  BÜLENT GÜLEN TEKSTIL

  Ref: - 593302

  İşin Tanımı Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler - 36 Beden - Halkla ilişkiler dept.ve sekreteryasında full zamanlı çalışabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka