ARAMA SONUÇLARI

 • Genpa A.Ş

  Haberleşme Uzman Yardımcısı Genpa A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Haberleşme Uzman Yardımcısı

  Genpa A.Ş

  Ref: HUY0214 - 608448

  İşin Tanımı Yöneticilerin haberleşme ve ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, telefonları bağlamak, Randevuları ayarlamak ve notlarını almak, Uçak ve otel rezervasyonlarını yapmak, seyahatlerini organize etmek, Faturaların takip ve kontrollerini gerçekleştirmek. Haberleşme hizmetleri sağlanması maksadıyla, gelen konukları karşılamak, yönlendirmek, ağırlamak. İşyeri sağlık biriminin, doktor ile randevularını ayarlamak

  Aranan Nitelikler GENPA, Türkiye distribütörü olduğu Nokia cep telefonları ve aksesuarlarının, Samsung cep telefonları, tablet ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa A.Ş’nin Etiler Merkez / İdari İşler Müdürlüğü'nde aşağıdaki niteliklere sahip Haberleşme Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Lise veya ön lisans mezunu 18 - 26 yaş aralığında MS Office programlarını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın İletişim gücü ve özgüveni yüksek Sigara kullanmayan

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Mağaza Yönetici Yardımcısı Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  İzmir Bugün

  DETAY

  Mağaza Yönetici Yardımcısı

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.

  Ref: MYY_GAZİEMİR - 608447

  İşin Tanımı Mağaza Yönetici Yardımcısı – Gaziemir/İzmir Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde Mağazası için "Mağaza Yönetici Yardımcısı" aranmaktadır. Ürün teslimat planı ve tadilat planının yapılması, Kat ve reyonların temizlik ve düzenini kontrol etmek, Haftada bir kez satış kotası değerlendirmesi ve motivasyon toplantısı yapmak, Ürün seçmek için merkez depoya gelmek, Müşteri problemleri ile ilgilenmek, Satış performansının arttırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak, Mağaza dahilinde satış gücü yönetimi ve ekip motivasyon çalışmalarını yürütmek, Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek, Kendisine bağlı ekibin prosedür ve yönetmeliklere uygun hareket etmesini sağlamak, Ekibin performanslarını takip etmek, yönlendirmek, motive etmek ve birbirleriyle uyum içinde olmaları için gerekli önlemleri almak, Mağazadaki stok ve sevkiyat hareketlerini takip ve koordine etmek, Mağaza ekibinin bireysel gelişimi için İK iş birliği doğrultusunda gerekli desteği sağlamak, Mağazada satış odaklı görsel düzenleme yapmak, Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri, genel müşteri tercihleri ve satın alma eğilimlerini takip ederek gerekli önlemleri almak, önerilerde bulunmak, Pozisyonun Amacı: Mağazayı satış, verimlilik ve karlılık konusunda beklenen hedeflere ulaştıracak önlemleri almak ve bu doğrultuda yönetmek, mağaza yöneticisine yardımcı olmak. Mağaza Genel Müdürlük iletişimini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Ev tekstili,mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinin satıldığı benzer işletmelerde yönetim tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe 4 yıl, Yönetici Yardımcısı pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Kurumu ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek yetkinliklere sahip, 30-40 yaşları arasında, Liderlik, Yöneticilik vasıflarına sahip, Kendi kendini ve ekibi motive edebilen, Tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ms Office ve Nebim Winner programlarına hakim. Tercihen Askerlik görevini tamamlamış (Bay adaylar için) Adayların Başvurularını bekliyoruz.

 • Karaca A.Ş

  Lojistik Mühendisi Karaca A.Ş

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Lojistik Mühendisi

  Karaca A.Ş

  Ref: LJS0003 - 608446

  İşin Tanımı İşletmenin ihtiyacı olan operasyon bazında iş-zaman etüdü çalışmalarını yapmak ve koordine etmek, Ürünlerin sevkiyat, depolama ve lojistik faaliyetlerini maliyet, müşteri odaklılık ve verimlilik esaslarına göre analiz etmek, düzeltici/iyileştirici noktaları tespit etmek, yönetmek ve raporlamak

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Lojistik departmanında görev alacak, Üniversitelerin Lojistik Yönetimi veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Depo ve Lojistik süreçleri konusunda deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanan, Organizasyon ve planlama yeteneklerine güvenen, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Lojistik Mühendisi aranmaktadır…

 • Larespark Hotel İstanbul

  Meydancı Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Meydancı

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: HKM1 - 608445

  İşin Tanımı Otelin tüm genel alanlarının temizliğinden ve düzeninden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış, Genel alanlarda en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, Vardiya sistemiyle çalışabilecek, Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  Model Makinaci BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Model Makinaci

  BESSİNİ TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

  Ref: BESSMAK14 - 608444

  İşin Tanımı -Ceket, kaban, elbise, bluz, pantolon çalışan ihracat işyerimiz için,

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Hazır giyimde minimum 5 yıl deneyimli, Bay, Şişli ve civarında ikamet eden 1. sınıf model makinacılar alınacaktır.

 • Larespark Hotel İstanbul

  Aşçı Larespark Hotel İstanbul

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Aşçı

  Larespark Hotel İstanbul

  Ref: MTF3 - 608443

  İşin Tanımı Mutfağa giren ve mutfaktan çıkan malzemelerin, depo ve soğuk odaların kontrolünden sorumludur.Aşçı başı tarafından hazırlanan günlük çalışma planında belirtilen işleri takip etmek ile sorumludur. Bağlı çalışanların istenilen iş sonuçlarına ulaşmalarına yönelik performanslarının yönetiminden ve gerekli yönlendirmenin verilmesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler Otelcilik veya Alacart Restaurant sektöründe minimum 2 yıl aynı pozisyonda deneyimli Tercihen MYO veya Meslek Liselerinin Aşçılık Bölümünden mezun, Dinamik ve yaratıcı yönü kuvvetli olan, Kişisel temizliğine önem veren ve işin gerektirdiği hijyeni sağlayabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, bilgisini paylaşabilen, İşini severek yapan,güleryüzlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ulaşım sorunu olmayan, Aşçı Yardımcısı-Demi Chef aranmaktadır.

 • Procend Sağlık Medikal Kimya

  Yönetim Ve Ofis Asistanı Procend Sağlık Medikal Kimya

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Yönetim Ve Ofis Asistanı

  Procend Sağlık Medikal Kimya

  Ref: ASIST-0914 - 608430

  İşin Tanımı Şirket içi ve dışı görüşme ve ziyaretleri organize etmek Müşteri ve diğer firmalarla yazılı ve sözlü iletişimi sağlamak Genel dokümantasyonu ve ofis idari işlerini yürütmek Fatura süreçlerini takip etmek ve gerekli kayıtları girmek Şirket içi raporlama süreçlerine destek vermek

  Aranan Nitelikler Dört yıllık fakülte mezunu, "MS Office" programlarına hakim ve ofis makinelerini kullanabilen Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip İletişim becerileri ve temsil yeteneği yüksek Görünüşüne önem veren ve diksiyonu düzgün Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen Tercihen ön muhasebe deneyimine sahip Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip

 • KESKİN GROUP

  Export Elemani KESKİN GROUP

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Export Elemani

  KESKİN GROUP

  Ref: - 608320

  İşin Tanımı Otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan şirketimizin Export departmanında satış yapabilecek satış ve pazarlama deneyimli Satış Temsilcisi alınacaktır. İş tanımı aşağıdaki gibidir Mevcut müşterileri takip etmek, yeni müşteriler kazanmak ve satışları arttırmak, Düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek. Şirket ve müşteri ilişkilerini geliştirmek ve güncel tutmak Üst yönetim ve İdari amirlerinin direktifleri doğrultusunda görevini sürdürmek. NOT: Lütfen şirketimizden ücret beklentinizi belirtiniz.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul, tercihen üniversite mezunu, ( işletme, Satış ve Pazarlama ) İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen, Arap ülkelerine seyahat edebilen, Minimum 3 yıl satış ve pazarlama deneyimli, Dinleme ve problem çözme becerisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, sabırlı, pratik zekâlı, İletişim ve iyi ilişkiler kurma becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Kendini iyi ifade edebilen, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Askerliğini tamamlamış, Şirketimizin bulunduğu Avrupa yakası / Levent / Maslak semtine yakın bir bölgede ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Analitik düşünce yeteneğine sahip, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eğitime açık ve yenilikçi.

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ekmek Ustasi Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Ekmek Ustasi

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: EKM-09.09.2014 - 605999

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Sancaktepe Üretim Fabrikamız da görev yapacak "Unlu Mamuller Ustası" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Unlu mamuller alanında (Ekmek,Poğaça,Simit vb.) en az 5 yıl deneyimli, Fırın, mikser, mayalama kabini, pastörizatör vb. üretim ekipmanlarını kullanabilecek ve bu cihazlara programlama yapabilecek, Tat alma duyusu gelişmiş, Hammadde ve ürünleri tadabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Çeşitli ekmek ürünlerine vakıf olan.

 • DERİMOD

  Finans Uzmani DERİMOD

  İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Finans Uzmani

  DERİMOD

  Ref: FNSU - 608409

  İşin Tanımı · Operasyon tarafından tüm banka dekontlarının muhasebe kayıtlarını oluşturmak, · İlgili tüm bankalarda bulunan tüm hesapları kontrol ve takip etmek,

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu, · Finans ve muhasebe alanında 2 yıllık deneyime sahip, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Ekip çalışmasına yatkın, · İstanbul Avrupa yakasında Zeytinburnu’na ulaşım problemi olmayan,

 • Firma Adı Gizli

  Gsm Teknisyeni Firma Adı Gizli

  Bursa Bugün

  DETAY

  Gsm Teknisyeni

  Firma Adı Gizli

  Ref: BGT0914 - 608389

  İşin Tanımı GSM ürünlerinin bakım ve onarımında görevlendirilmek üzere, teknik servis süreçlerinin tümünde görevlendirilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektronik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin Bursa Bölge Operasyon Teknik Servislerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezun Tercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen Tercihen sigara kullanmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Sistem Destek Uzmani KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ankara Bugün

  DETAY

  Sistem Destek Uzmani

  KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.

  Ref: KRMANK-SDU - 608381

  İşin Tanımı Danışmanlığını Yapmakta Olduğumuz Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Müşterimiz için Dijital Arşiv Projelerinde görevlendirilmek üzere Sistem destek operasyonunu yönetebilcek "Sistem Destek Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar bölümünden mezun Tarayıcı-PC-Network konularına hakim En az 3 yıl Sistem ve Bilgisayar Destek Hizmetlerinde çalışmış MS Active directory, Domain konularında bilgi sahibi 100 Kişilik (PC) networküne destekte bulunabilecek İnsan İlişkileri Kuvvetli Disiplinli ve sistematik çalışabilen Kesinlikle sigara içmeyen Düzenli Raporlama yapabilen MS Office Programlarına hakim Ankara'da ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz. (Maaş+Yemek+Yol+SSK)

 • English Home

  Satış Danışmanı ( Ekinci Avm - Kirşehir ) English Home

  Kırşehir Bugün

  DETAY

  Satış Danışmanı ( Ekinci Avm - Kirşehir )

  English Home

  Ref: EHM-EKİNCİ - 608374

  İşin Tanımı Mağazada satışa sunulan ürünleri, English Home kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Satış sonunda kasa işlemlerini, ödeme şartlarını detaylandırarak doğru bir şekilde gerçekleştirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek, Mağazaya gelen ürünlerin mal kabulünü yaparak, sisteme girişlerini yapmak ve ürünleri raflara yerleştirmek, Mağaza stok kontrolü ve takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler En az lise veya MYO mezunu, Perakende, tekstil veya dayanıklı tüketim sektöründe, mağazacılık alanında en az 6 ay tecrübesi olan, Ev tekstili ve aksesuarları konusunda bilgili, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, 25 yaş ve üstü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Üretim Personeli Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Üretim Personeli

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: ÜP-22092014 - 608368

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Sancaktepe Fabrikamızda görevlendirmek üzere Üretim Personeli pozisyonunda çalışabilecek tecrübeli - tecrübesiz takım arkadaşları arıyoruz. Üretim tesisimizde çalışacak Samandıra, Sancaktepe, Kartal, Pendik , Tuzla ve Ümraniye bölgesinde ikamet eden "Üretim Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Ekip çalışmasına ve organizasyon yeteneğine sahip, Dinamik ve sorumluluk sahibi, İletişim becerisi olan, Konularında pratik ve deneyimli,

 • Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Bakım Onarımteknikeri Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Bakım Onarımteknikeri

  Simit Sarayı Yatırım ve Tic AŞ

  Ref: BO-001 - 608362

  İşin Tanımı Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent 'teki Genel Müdürlüğünde görev yapacak "Bakım Onarım Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının Makina Teknikerliği bölümünden mezun, Mekanik projelerin çizimi konusunda deneyimli, Şantiye uygulama deneyimi olan, Mekanik Tesisat ve Isı Tesisat bakım ve onarım bölümlerinde çalışmış, 35 yaşını doldurmamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Yüksek çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen,

 • ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ.TİC.A.Ş.

  Numune Alma Personeli ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  Numune Alma Personeli

  ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ.TİC.A.Ş.

  Ref: - 608344

  İşin Tanımı Sahada su, çamur, toprak, atık yağ numunelerinin alımlarının gerçekleştirilip laboratuvarımıza tesliminin sağlanması için çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Meslek Yüksek Okullarının kimya, çevre koruma kontrol, rafineri-petrokimya ve benzeri bölümlerden mezun, -Tercihen Çevre ve Şehircilik Bakanlığından su, atık-su yetkisi almış, -Askerliğini yapmış, - B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, -Seyahat engeli olmayan, -MS Office programlarına hakim, -Tercihen İngilizce bilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, -Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü,

 • ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ.TİC.A.Ş.

  İş Sağlığı Ve Güvenliği Raporlama Sorumlusu ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu Bugün

  DETAY

  İş Sağlığı Ve Güvenliği Raporlama Sorumlusu

  ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DAN. HİZ.TİC.A.Ş.

  Ref: - 608341

  İşin Tanımı Çevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği ölçümlerinin raporlanması hizmetinde görevlendirilmek üzere raporlama personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler · Endüstri meslek liselerinden veya yüksekokul mezunu, · İstanbul’da ikamet eden , · Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, · Tercihen B Sınıfı ehliyeti olan, · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

 • Fenerium

  Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Şefi Fenerium

  Hatay Bugün

  DETAY

  Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Şefi

  Fenerium

  Ref: Antakya - 608336

  İşin Tanımı Antakya Palladium Alış Veriş Merkezi'nde bulunan mağazamıza "Mağaza Müdür Yardımcısı ve Mağaza Şefi" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Bay ve Bayan Mağaza Müdür Yardımcıları, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

 • Fenerium

  Satış Danışmanları Fenerium

  Hatay Bugün

  DETAY

  Satış Danışmanları

  Fenerium

  Ref: SD İskenderun - 608335

  İşin Tanımı İskenderun Prime Mall Alış Veriş Merkezi'nde bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren , 25 yaşını aşmamış, Bay ve Bayan satış danışmanları Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

 • FAS Firma Destek Hizmetleri

  Accounting Manager FAS Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  DETAY

  Accounting Manager

  FAS Firma Destek Hizmetleri

  Ref: ACC002 - 608332

  İşin Tanımı We are looking for an ACCOUNTING MANAGER for our multinational client who will; · Support Finance Director for local - legal Accounting management · Responsible for Balance Sheet accounts’ reconciliations · Responsible for local ad international tax related liabilities · Responsible for general ledger · Managing 2 staff

  Aranan Nitelikler · University graduate (preferably economics – finance ) · Min. 6 years experience · Experience in preparing B/S, P/L, Income Tax declaration, VAT declaration, SGK declaration, Payroll, BA/BS declaration, etc.... and knowledge about IFRS / US GAAP reporting · Preferably people management experience · Min. Intermediate level in English · Team work oriented , analytical thinking approach , leadership skills · Good level of MS Office products usage and experience of implement ERP system. · Preferable located in Istanbul / Asia side.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka