ARAMA SONUÇLARI

 • Tekfonet

  Teknik Destek Uzmanı Tekfonet

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Teknik Destek Uzmanı

  Tekfonet

  Ref: - 617812

  İşin Tanımı Restoran ,Cafe,Bar ve Otel sektörüne yazılım ve donanım çözümleri geliştiren firmamıza teknik destek uzmanı alınacaktır. Çalışanların görev yeri İstanbul Küçük Çamlıca (Libadiye) olacaktır. Üretimini ve satışını yaptığımız; Orion Restoran Yönetim Yazılımı ve Orion Stok ve Maliyet Kontrol (Cost Control) Yazılımı ürünlerimize kuruluş ve destek hizmeti verecek çalışanların sorumlulukları aşağıdaki gibi olacaktır. Müşteri yerinde yazılım ve donanım olarak kurulum işlemlerinin yapılması Müşteri datalarına uygun olarak programlama ve uyarlama işlemlerinin yapılması Program eğitiminin verilmesi Kuruluş sonrası telefon,modem veya yerinde destek hizmetlerinin verilmesi

  Aranan Nitelikler Teknik olarak; Bilişim sektörüne yakın ve ilgili,kendini bu alanda geliştirmek isteyen ve teknolojiyi takip eden, İşletim sistemleri,network ve veri tabanı konularında bilgili, Sorumluluk bilinci yüksek,ileride proje sorumluluğu alabilecek, İletişim becerileri gelişmiş,destek vereceği müşterilerle iletişimi en iyi şekilde sağlayabilecek, Okuduğunu anlayacak düzeyde ingilizce bilen İdari olarak; 4 yıllık üniversite veya MYO mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik yapmış veya uzun süre tecilli, Aktif olarak İstanbul'da araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun ve zevkli bir iş ortamına ayak uydurabilecek, Uzun süreli çalışmak üzere iş arayan

 • Altın Yatak-Mobilya

  Ürün Yöneticisi Altın Yatak-Mobilya

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ürün Yöneticisi

  Altın Yatak-Mobilya

  Ref: - 617811

  İşin Tanımı • Pazarlama ekibi ile eş güdümlü çalışarak, gerekli tüm departmanların ürünle ilgili farklı konularda donanımlı hale gelmesini sağlamak, • Gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazar araştırmaları yaparak yeni ürün gereksinimlerini belirlemek, • Satış ekibi ile birlikte sahada farklı satış kanallarının ihtiyaçlarını tespit etmek, • Ürün geliştirme ve iyileştirme çalışmalarına katılmak, • Ürün gamında yer alacak yeni ürünler için stratejilerin belirlenmesi konusunda çalışmak, • Yeni ürünlerin numune ve prototiplerinin üretim ve testlerinde yol gösterici olmak, • Üretilen ürünlerin belirlenen kalite standartlarına uygunluğundan ve kontrollerinden sorumlu olmak, • Gerek basılı malzemelerdeki, gerek internetteki, gerekse reklam/ilan vb. çalışmalardaki bilgilerin doğruluğundan sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Analitik düşünebilen ve iletişim becerisi yüksek, • Çözüm bulma yeteneği yüksek, • Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, • İyi derecede İngilizce bilen, • Aktif olarak araba kullanabilen, • Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli olmayan.

 • Style Çizgi Şirketler Grubu

  Mağaza Satış Danışmanı (İçerenköy Carrefour) Style Çizgi Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Mağaza Satış Danışmanı (İçerenköy Carrefour)

  Style Çizgi Şirketler Grubu

  Ref: ERKYSD - 617810

  İşin Tanımı KAZANMAK İSTEDİĞİNİZ ÜCRETİ KENDİ BELİRLEYECEK SATIŞ DANIŞMANLARI ARIYORUZ...! Yapacağınız satışa göre Türkiye Standart'larının çok üzerinde para kazanmak sizin elinizde...

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Kariyer hedefleri olan, Mağazacılık konusunda deneyimli veya Mağazacılığa ilgi duyan, Tercihen Erkek Klasik Giyim konusunda deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişikilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, arkadaşlar arıyoruz.

 • Akarteks Tekstil

  3d Görselliştirmeuzmanı,mimar ve İç Mimar Akarteks Tekstil

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  3d Görselliştirmeuzmanı,mimar ve İç Mimar

  Akarteks Tekstil

  Ref: - 617809

  İşin Tanımı -ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN (İÇ MİMAR,MİMAR,İNŞ. TEK.), -İÇ MİMARİ VE MİMARİ PROJELERİN TASARIM VE GÖRSELLEŞTİRME SÜRECİNDE GÖREV ALACAK, -3D GÖRSELLEŞTİRME,RENK VE DOKU SEÇİMLERİ DEĞİŞEN TRENDLERİ TAKİP EDEN, -3D MODELLEME,RENDER,AUTOCAD VE PHOTOSHOP PROGRAMLARINI PROFESYONEL SEVİYEDE VE SERİ ŞEKİLDE KULLANABİLEN(3DMAX,AUTOCAD,SKETCHUP,ARCHİCAD VB), -MS OFFİCE UYGULAMALARINA HAKİM, -İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN, -İSTANBUL,YEŞİLKÖY DE BULUNAN MİMARİ PROJE OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler

 • Apricot Travel

  Ön Muhasebe Apricot Travel

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ön Muhasebe

  Apricot Travel

  Ref: - 617808

  İşin Tanımı Turizm şirketinin ön muhasebesini yapacak en az iki yıl deneyimli çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Office programlarını iyi bilmek, luca bilmek tercih nedenidir.

 • Kayamed

  Satış Temsilcisi Kayamed

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Satış Temsilcisi

  Kayamed

  Ref: KYMD3 - 617807

  İşin Tanımı Bölgesindeki Ortopedi ve Travma branşında kamu veya özel hastanelerinde görev yapan hekim ziyaretlerini yürütmek. Hastane veya tıp merkezlerindeki ilgili birimlere ürün sunumları yapmak ve satışı sonlandırmak. Gerektiğinde Ameliyat Teknisyeni olarak, Ameliyat esnasında görev almak.

  Aranan Nitelikler Ortopedi ve Travma branşında deneyimli/deneyimsiz. Tercihen Meslek Lisesi veya MYO mezunu, (Sağlık, Elektrik-Elektronik, Torna-Tesviye), Ms Office programlarını kullanabilen, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Pratik düşünebilen ve hareket edebilen – stres altında hızlı ve doğru karar verebilen, Diksiyonu düzgün ve sunum becerisi gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek personel işe alınacaktır.

 • Goya Mimarlık

  Muhasebe Personeli Goya Mimarlık

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Personeli

  Goya Mimarlık

  Ref: - 617806

  İşin Tanımı Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MUHASEBE PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu, Tercihen Üniversite ve MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, (İşletme, İktisat, Maliye) Muhasebe Bürosu veya YMM bürosunda görev ve sorumluluk almış, Netsis programını çok iyi derecede kullanabilen, Tüm muhasebe hareketlerini Netsis muhasebe programında entegre olarak muhasebeleştirme bilgisine sahip, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübesi olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Stok takibine hakim Tercihen İngilizce bilen, Bayan muhasebe elemanı,

 • Berker Elektrik

  Muhasebe Finans Asistanı Berker Elektrik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Finans Asistanı

  Berker Elektrik

  Ref: - 617805

  İşin Tanımı %100 Yabancı ortaklı fimamızın Muhasebe Finans bölümünde çalışmaya istekli; Satış ve Alış Faturalarının muhasebe sistemine girişini yapacak Satış faturalarının muhasebesel kurallara uygunluğunu kontrol etmek ve gerekli düzeltmeleri yapmak, Satış faturalarını kesmek, BA-BS bildirim formlarının hazırlanması safhasında firmalarla ilgili mutabakatları yapmak, Tüm işlemlere ait evrakları günlük bazda klase etmek. Muhasebe Finans müdürüne görev tanımındaki diğer bazı görevlerde kendisine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Muhasebe programı olarak Tiger kullanabilen. Tek düzen hesap planına vakıf Ümraniyede Buyaka etrafında ikamet eden İngilizce öğrenmeye istekli.

 • KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İdari İşler Sorumlusu KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  İdari İşler Sorumlusu

  KİBSAŞ KARADENİZ İNŞAAT VE BETON SAN.TİC.A.Ş.

  Ref: KAR-İDR - 617804

  İşin Tanımı İdari İşler konusunda deneyimli, Tüm işlere ait kayıtların tutulması, raporlanması, İşyerinin güvenliği, kapı giriş ve çıkışların denetiminin yapılması, Personelin ulaşım, güvenlik organizasyonu konularında sorumlu olunması, Personel servislerinin ve güzergahlarının denetlenmesi, Yemekhane ve çay ocakların hijyeninin sağlanması, yemek listelerinin hazırlanması, Şirket araçlarının bakımı, organizasyonu ve yönetiminin sağlanması, Tesislerin ve idari binaların temizlik ihtiyaçlarının tespit edilmesinde ve gerekli ihtiyaçların sağlanmasından sorumlu olacak "İdari İşler Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans veya MYO mezunu İletişimi kuvvetli, disiplinli, dikkatli, ve sorumluluk sahibi, Beşeri ilişkilerde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, İdari İşler sürecinde en az 5 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek.

 • SER DANIŞMANLIK

  Ar-Ge Proje Sorumlusu SER DANIŞMANLIK

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Ar-Ge Proje Sorumlusu

  SER DANIŞMANLIK

  Ref: - 617803

  İşin Tanımı Firmamızın Ar-Ge Projeleri departmanında yetiştirilmek üzere; teknoloji gelişimine meraklı, proje döngüsü yönetimi konularına ilgi duyan, farklı projelerde yeni deneyimler edinme heyecanına sahip, ülkenin ekonomik sorunlarıyla ilgilenen, uzun vadeli çalışabileceğimiz ekip arkadaşları arıyoruz. İşin Tanımı: Danışmanlığını yaptığımız ve Ar-Ge Merkezi ve TÜBİTAK'a başvuru yapan firmaların projelerine danışmanlık yapılması Projelerin, Ar-Ge sistematiğine uygun olacak şekilde planlanması, gerektiği durumlarda süreçler konusunda yol gösterilmesi, Ar-Ge sürecini sağlıklı kılacak şekilde teknik yönlendirmelerde bulunması Proje dosyasının ilgili bakanlık ve TÜBİTAK kriterlerine uygun bir şekilde yazılması/hazırlanması Gerekli olduğu takdirde üniversiteden konuya ilişkin danışman bulunması, firma ile akademisyen arasındaki koordinasyonun sağlanması Proje süresince ilerleme raporların hazırlanması

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisi ya da Endüstri Mühendisi Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli Yazılı ifade becerisine sahip Tercihen Firmamız Ar-Ge projelerine danışmanlık yapmaktadır.Ehliyet sahibi, araç kullanabilen İnsan ilişkileri, diksiyonu, grup içi iletişimi düzgün Ulaşım sıkıntısı olmayan (İşyeri Acıbadem metrobüs durağına yakındır) Seyahat engeli bulunmayan

 • Arkel Elektrik Elektronik

  Elektrik Pano Elemanları Arkel Elektrik Elektronik

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Elektrik Pano Elemanları

  Arkel Elektrik Elektronik

  Ref: İAP0229 - 617802

  İşin Tanımı Asansör kumanda kartları, kumanda panoları ve sektörün ihtiyaç duyduğu diğer elektronik cihazların tasarım ve üretimi konusunda faaliyette bulunan firmamızın, Üretim bölümünde görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler: - Endüstri Meslek Liseleri veya M.Y.O. 'nın Elektrik- Elektronik bölümlerinden mezun, - Benzeri pozisyonlarda tecrübeli, - Anadolu yakasında ikamet eden, - Fiziki olarak dinamik, dikkatli ve güçlü, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Maksimum 30 yaşında, - Bay, PANO REVİZYON PERSONELİ PANO PAKETLEME PERSONELİ PANO KABLO TESİSAT HAZIRLIK PERSONELİ aranmaktadır. Not: http://ik.arkel.com.tr/AcikPosisyon.aspx linki üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

  Aranan Nitelikler

 • İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Marka Yönetici Asistanı İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Marka Yönetici Asistanı

  İpek Yolu Kuyumculuk Kıymetli Taşlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Ref: MRKASİS - 617800

  İşin Tanımı İpekyolu Kuyumculuk Şirketi 1970 yılında kurulmuştur. Seibu, Sette Ve Doliche ile birlikte grup şirketi olarak yoluna devam etmiştir. Türkiye'de takı sektöründe kendini ispat etmiş olmanın verdiği güvenle perakende mağazalar zinciri kurmaya başlamıştır. Yönetim anlayışından iş disiplinine, kullandığı teknolojiden İnsan Kaynaklarına kadar, sürekli gelişim vizyonuna sahiptir. Sahip olduğu bu değerle her geçen gün performansına ve büyüklüğüne artı bir değer vermektedir.İpekyolu Kuyumculuk yaptığı dizaynlarla otantik ve engin Türk takı motiflerini çağdaş dünya takı modasıyla birleştirerek 96 ülkede ihracat yaparak alanında haklı bir yer sağlamıştır. İpekyolu Kuyumculuk sizlere takı sektöründe binlerce çeşit ürün ve profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize sağladığımız müşteri memnuniyeti sonucu bir dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz.?

  Aranan Nitelikler Sette'de görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Tercihen AVM mağazalarında kiralama ve sözleşme sürecinde bilgi sahibi, İletişim ve müzakere becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi/ Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Ms Office programlarına hakim, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağaza kira sözleşmelerinin taslağını ve kiralama fizibilite raporlarını hazırlayabilen, 22-30 yaşlarında, Sigara kullanmayan, Bayan,

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Brandium AVM - Kasiyer Madame Coco Parisli Ev Butiği

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Brandium AVM - Kasiyer

  Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Ref: BR-KASİYER - 617799

  İşin Tanımı MADAME COCO ATAŞEHİR BRANDIUM AVM Mağazasında görevlendirmek üzere perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan KASİYER olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Anatolia Park H.E Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

  Bayan Mutfak Elemanı (Ahcı) Anatolia Park H.E Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Bayan Mutfak Elemanı (Ahcı)

  Anatolia Park H.E Geriatrik Bakım ve Dinlenme Merkezi

  Ref: - 617797

  İşin Tanımı Çekmeköy civarındaki kurumumuzda 30 kişiye SABAH ÖĞLE VE AKŞAM yemeklerini verebilecek iyi yemek yapan YATILI bayan mutfak elemanı aranmaktadır. Uzun süreli çalışabilecek ciddi adayların acilen müracaatları.

  Aranan Nitelikler Yatılı BAYAN eleman (45 yaşını geçmemiş), Ücretsiz lojman (içinde duş ve tuvaleti olan), Eş ve çocuk problemi olmayan, En az ortaokul ya da meslek okulu mezunu, Tercihen daha önce benzer bir işde çalışmış (ahçı yardımcısı bonservisi olan) Sigara kullanmayan.

 • Academytech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

  Network Uzmanı Academytech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Network Uzmanı

  Academytech Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

  Ref: NW14 - 617796

  İşin Tanımı AcademyTech Bilgi Teknolojileri olarak, İstanbul ofisimizde Network Uzmanı/Eğitmeni ünvanı ile görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları aramaktayız. 1999 yılında Eğitim Sektörünün lideri olma hedefiyle yola çıkan; AcademyTech, Cisco Systems' ın Türkiye'deki en önemli eğitim iş ortağı olarak özellikle ileri düzeydeki eğitimleri ile hem bireysel hemde kurumsal eğitim pazarının bu konudaki lideri durumunda olup, Doğu Avrupa bölgesinin EN HIZLI GELISIM GOSTEREN VE EN YENILIKCI (Innovation) ödülü sahibidir.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Bilgisayar Programcılığı veya Mühendislik Fakültesi mezunu, - Tercihen CCNA veya CCNP sertikasına sahip, - En az 2 yıl saha tecrübeli - Tercihen eğitmenlik tecrübesine sahip - Tercihen eğitim verebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip - Cisco cihazları ile proje yapmış veya yönetmiş - Seyahat engeli olmayan, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  Customer Service Manager BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Customer Service Manager

  BRITANNIA ETIKET SANAYI VE TICARET LTD.ŞTİ.

  Ref: CSM_01 - 617795

  İşin Tanımı Britannia Garment Packaging, the Turkish subsidiary of Britannia Labels Ltd., the well known global supplier of labels and packaging to the garment industry, is actively seeking a Customer Service Manager. The role will involve overall responsibility for customer service in the company as well as liaison with the UK head office and direct contact with some export and UK based customers. The Customer Service Manager reports directly to the General Manager. The successful candidate will be experienced in the label sector, will have a very good command of written and spoken English, will be adept at dealing with detail and will be accustomed to working under pressure and meeting targets. If it is relevant, it is necessary that compulsory military service has been completed. The company is located in Haramidere and working conditions are very good. A very competitive salary will be offered together with all of the normal benefits. Please apply, with a covering letter and CV (including a recent photograph), both in English, to

  Aranan Nitelikler

 • Yargıcı

  Kasiyer - Zorlu Yargıcı

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Kasiyer - Zorlu

  Yargıcı

  Ref: Y-KASZOR - 617794

  İşin Tanımı Zorlu mağazamızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • KARE SİGORTA ACENTELİĞİ

  Sigorta Uzmanı KARE SİGORTA ACENTELİĞİ

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Sigorta Uzmanı

  KARE SİGORTA ACENTELİĞİ

  Ref: - 617793

  İşin Tanımı Sigorta acenteliğinde teknik masada çalışılacak SEGEM BELGELİ

  Aranan Nitelikler Sigorta branşlarından bilgisi olan ,özellikle (yangın poliçelerinde deneyimli ),kasko ,trafik, iş yeri, inşaat poliçelerinde bilgisi bulunan diksiyonu düzgün ,uyumlu, öz güveni tam olan ofis içinde çalıştırılmak üzere 2 uzman SEGEM BELGELİ bay/bayan eleman alınacaktır

 • Firma Adı Gizli

  Muhasebe Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Uzmanı

  Firma Adı Gizli

  Ref: MU1114 - 617792

  İşin Tanımı Tarım ve hayvancılık üzerine faaliyet gösteren şirketimiz için "GENEL MUHASEBE UZMANI" arayışmız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitlerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebe alanında min 3 yıl tecrübeye sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Kansan Makina LTD.ŞTİ.

  Muhasebe Elemanı Kansan Makina LTD.ŞTİ.

  İzmir Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Muhasebe Elemanı

  Kansan Makina LTD.ŞTİ.

  Ref: muh-01 - 617791

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Netsis Muhasebe programını kullanabilen, MS Office(özellikle Excel) uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, Genel muhasebe,cari hesap,fatura düzenleme konusunda tecrübeli ve e-fatura konusunda bilgi sahibi, Genel muhasebe evrak kayıtları,takibi ve dosyalama işlerini yürütebilecek, İletişim becerileri yüksek,takım çalışmasına uyumlu,sorumluluk bilinci ile hareket edebilecek, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, 30 yaşını aşmamış bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Buca/Şirinyer-Gaziemir ve Torbalı'dan servisimiz vardır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka