ARAMA SONUÇLARI

 • Acıbadem Sağlık Grubu

  Masöz Acıbadem Sağlık Grubu

  İstanbul Avrupa Bugün

  BAŞVUR başvuruldu

  Masöz

  Acıbadem Sağlık Grubu

  Ref: ASGMSR0912 - 561784

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere, En az 1 yıl tecrübeli, Tercihen spor akademisi mezunu, Alanıyla ilgili eğitimleri tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın İstanbul'da ikamet eden "MASÖR” aramaktayız.

 • Euro Park Otel

  Masöz/masör Euro Park Otel

  İstanbul Avrupa 16-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masöz/masör

  Euro Park Otel

  Ref: - 595327

  İşin Tanımı İstanbul Avrupa / Beylikdüzü E-5 üzerindeki uluslararasıotelimize, SPA Fitness Club Türk Hamamımisafirlerini içtenlikle karşılayan ve en iyi hizmetsunmak için ''Masöz '' pozisyonunda görevlendirilmek üzere BAYAN takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu mezunu veya tercihen üniversite mezunu Masözlük tecrübesi olan, Türk hamamında kese köpük hizmeti de verebilecek Masaj eğitimi almış ve sertifika sahibi, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Misafir memnuniyetine önem veren, Tercihen İngilizce bilen, Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Masöz Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara 14-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masöz

  Mövenpick Hotel Ankara

  Ref: - 604813

  İşin Tanımı Ankara Mövenpick Otel bünyesinde Wellness & Spa departmanında çalışmak üzere Masöz Terapist olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler • Meslek Yüksekokulu mezunu veya tercihen üniversite mezunu • Masözlük tecrübesi olan, • Masaj eğitimi almış ve sertifika sahibi, • Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, • İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, • Misafir memnuniyetine önem veren, • Tercihen İngilizce bilen, • Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren

 • GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Masöz GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  İstanbul Avrupa 08-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masöz

  GÖNEN TURİZM İNŞAAT VE OTELCİLİK A.Ş

  Ref: SPAMSZ - 596803

  İşin Tanımı BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... Yenibosna'da bulunan 305 oda, 5 yıldızlı İSTANBUL GÖNEN OTEL içerisinde bulunan QUALIA GYM SPA merkezimizde MASÖZ olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan, İnsanları seven, insan ilişkileri gelişmiş, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Lise veya Yüksek okul mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, Alanında mesleki eğitim ve sertifika sahibi, Tercihen Avrupa Yakasında oturan, Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün,

 • KAYA PRESTIGE

  Masöz KAYA PRESTIGE

  İzmir 20-09-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masöz

  KAYA PRESTIGE

  Ref: - 606776

  İşin Tanımı Otelimizin Sauna Departmanında görevlendirilmek üzere Masöz takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu mezunu veya tercihen üniversite mezunu. Masözlük tecrübesi olan, Masaj eğitimi almış ve 608 saatlik masör/masöz sertifikası olan, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, 35 yaşını aşmamış, Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

 • AVANTGARDE HOTEL

  Resepsiyonist AVANTGARDE HOTEL

  İstanbul Avrupa 20-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Resepsiyonist

  AVANTGARDE HOTEL

  Ref: SPA000001 - 503958

  İşin Tanımı

  Aranan Nitelikler Bayan , Mesleki düzeyde İngilizce bilen, Sosyal, güler yüzlü ve prezantabl, 4 ve 5 Yıldızlı otelde en az 2 sene pozisyon tecrübesi bulunan, Misafir ilişkileri kuvvetli, Temizlik ve hijyen konularına önem veren ve uygulayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bayan takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.

  Masör/masöz Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.

  Ankara 18-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masör/masöz

  Hitit Ayaş Termal Sağlık A.Ş.

  Ref: Ayaş-Masr&Masz5 - 589234

  İşin Tanımı Ankara Ayaş'ta yılın 12 ayı hizmet veren termal işletmemizin Bay SPA bölümünde görev alacak Masör, Bayan SPA bölümünde görev alacak Masöz aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, M.E.B. onaylı masaj sertifikasına sahip, Alanında deneyimli, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip, Yeniliğe ve gelişime açık.

 • Özel Şişli Marmara Meslek Kursu

  Masöz Özel Şişli Marmara Meslek Kursu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24-06-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Masöz

  Özel Şişli Marmara Meslek Kursu

  Ref: - 589408

  İşin Tanımı Marmara Masaj Akadesimi bünyesinde Wellness & Spa departmanında çalışmak üzere Bayan Masöz Terapist aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Masözlük tecrübesi olan, Masaj eğitimi almış, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, güleryüzlü, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Misafir memnuniyetine önem veren, Tercihen İngilizce bilen, Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka