ARAMA SONUÇLARI

 • Büroteks

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü Büroteks

  Denizli 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker - Dijital Baskı Makinaları Operatörü

  Büroteks

  Ref: - 609811

  İşin Tanımı Firmamızın dijital baskı bölümünde çalıştırılmak üzere COREL DRAW, PHOTOSOP, OFFICE programlarını iyi derecede bilen, dijital baskı makinalarının operatörlüğünü de yapacak BAY, BAYAN çalışma arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Grafiker, corel draw, photosoh, office programlarını bilen dijital baskı makinalarının operatörlüğünü yapmış veya yetiştirilmek üzere Enerjik ve motivasyonu yüksek, çalışkan, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Öğrenme ve gelişmeye açık İnsan ilişkileri güçlü ve prezantabl, Diksiyonu düzgün Takipçi (Denetim, geri bildirim, sorgulama ve raporlama becerisi iyi), Bay / Bayan, Denizli ilinde ikamet eden.

 • Türkiye Gazetesi

  Baskı Makinesi Operatörleri Türkiye Gazetesi

  İstanbul Avrupa 27-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Baskı Makinesi Operatörleri

  Türkiye Gazetesi

  Ref: BMOP 1112-01 - 410700

  İşin Tanımı İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden veya ikamet edebilecek Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Yönetici Asistanı Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Yönetici Asistanı

  Ege Reklam Basım Sanatları

  Ref: - 595607

  İşin Tanımı Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Matbaada çalışabilecek, Grafik planlamada ve iş takibini yapabilecek, Üretimden çıkan her işin müşteriye yollanmadan önceki kontrollerini yapacak, Arşiv odasını düzenleyip, çıkan baskıların kontrollerini yapabilecek, İş takip formalarını takip edebilecek, Yenilikleri takip edip, sürekli araştırma yapacak, Sosyal medyayı takip edip, gerekli veri aktarımlarını sağlayacak, Haftalık raporlar ile yapılan çalışmaları kayıt altında tutacak, Toplantı raporlarını tutacak, Çok yönlü çalışmaya açık.

  Aranan Nitelikler Kendine güvenen, kendini geliştirmeyi seven, Takım içerisinde uyumluluk gösterebilen, En az 2 yıl deneyimli Tercihen 21 – 35 yaş arası "Bayan Yönetici Asistanı"aranmaktadır.

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Grafik Tasarımcı Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu 25-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafik Tasarımcı

  Ege Reklam Basım Sanatları

  Ref: - 594931

  İşin Tanımı Matbaamızın bünyesinde bulunan tasarım atölyesinde, daha çok süreli yayın , katalog ve ambalaj tarzında işler yapabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tasarım yönü güçlü, Kendini geliştiren ve yenileyen, Yoğun tempoda çalışabilecek En az 2 sene reklam ajansı tecrübesi olan Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Photoshop gibi tüm tasarım programlarına hakim, Matbaamızın tasarım atölyesine grafik tasarımcı arkadaş aranmaktadır. İlgilenen arkadaşların cv ve portfolyosunu yollaması rica olunur.

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Vasıfsız Eleman Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Vasıfsız Eleman

  Ege Reklam Basım Sanatları

  Ref: - 597536

  İşin Tanımı Matbaada yetiştirilmek üzere vasıfsız eleman aranmaktadır. - El işçiliği - Baskı - Kırım - Mücellit

  Aranan Nitelikler Çalışmayı seven, kendini geliştirmek isteyen

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Selefon Makinası Elemanı Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Selefon Makinası Elemanı

  Ege Reklam Basım Sanatları

  Ref: - 597008

  İşin Tanımı Otomatik Selefon makinasinda calisacak usta ve kalfalar aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler En az 3 yil selofonda deneyimli usta yada kalfa

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Offset Baskı Ustası Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Offset Baskı Ustası

  Ege Reklam Basım Sanatları

  Ref: - 594927

  İşin Tanımı Perfektörlü Baskı Makinasında Çalışmak Üzere Baskı ustası aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İletişimi güçlü, Baskı konusunda Tecrübeli, Gelişmeye açık baskı ustası aranmaktadır.

 • Ege Reklam Basım Sanatları

  Kitap Sevkiyat Elemanı Ege Reklam Basım Sanatları

  İstanbul Anadolu 22-11-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kitap Sevkiyat Elemanı

  Ege Reklam Basım Sanatları

  Ref: - 593430

  İşin Tanımı Kitap paketleme işlemlerini yapıp kargoya teslim edicek Vasıfsız eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Ertem Matbaacılık

  Serigrafi Baskı Ustası Ertem Matbaacılık

  Ankara 27-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Serigrafi Baskı Ustası

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 613018

  İşin Tanımı Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde serigrafi baskı makinesinde çalışmak üzere deneyimli usta arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızın serigrafi baskı makinesinde usta olarak çalıştırılmak üzere ; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. *Servisimiz mevcuttur.

 • Ertem Matbaacılık

  Kesim-Varak- Yaldız Kalfası- Ustası Ertem Matbaacılık

  Ankara 27-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Kesim-Varak- Yaldız Kalfası- Ustası

  Ertem Matbaacılık

  Ref: - 613016

  İşin Tanımı Başkent O.S.B Malıköy- Temelli adresinde kurulu baskı tesisimizde kolbus-kesim- varak-yaldız makinesinde çalışmak üzere deneyimli kalfa veya usta arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Yüksek teknolojiye sahip makineler ile uluslararası standartlarda üretim yapan matbaamızın kolbus- kesim-varak-yaldız makinesinde usta olarak çalıştırılmak üzere ; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. *Servisimiz mevcuttur.

 • Koçak Şirketler Grubu

  Dijital Baskı Sorumlusu Koçak Şirketler Grubu

  Ankara 20-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Dijital Baskı Sorumlusu

  Koçak Şirketler Grubu

  Ref: BM-DPS - 599842

  İşin Tanımı Ajansımız bünyesindeki dijital baskı atölyesindeki ekipmanları kullanarak baskı ve mücellit işlerini yapacak, matbaalarda yapılan baskı ve üretimleri takip edecek "Dijital Baskı Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler + En az lise mezunu + 25-40 arayı erkek + Askerlikle ilişiği olmayan + Konusunda en az 2 yıl kesintisiz deneyime sahip + Baskı, renk ve mücellit konularında bilgili + Aktif B sınıfı araç kullanabilen + Konuşmasına ve kişisel bakımına özen gösteren + Referans gösterebilecek + Dikkatli ve özenli NOT: 1./ Ajansımıza ulaşımı problem olmayacak adayların başvurması ve referans sunulması gerekmektedir. 2./ Sadece online başvurular dikkate alınacaktır. Telefonla yapılan başvurular ve bilgi talepleri yanıtlanmayacaktır. 3./ Maaş + SSK + Yemek bedeli karşılanacaktır. 4./ Ajansımızın web adresi www.brandmedia.com.tr'dir.

 • Keskin Color Kartpostalcılık

  Grafiker Keskin Color Kartpostalcılık

  İstanbul Avrupa 15-10-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Grafiker

  Keskin Color Kartpostalcılık

  Ref: - 590359

  İşin Tanımı İstanbul Güneşlideki matbaamızın grafik departmanında görevlendirilmek üzere "Grafiker" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adobe Photoshop ve İllustrator Programlarına hakim , Takım çalışmasına uyumlu, İnsiyatif kullanabillen, özgün ve yaratıcı çalışmalara imza atabilecek Tercihen Erkek adayların askerliğini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.

 • Korozo Ambalaj

  Matbaa / Extruder Üretim Sorumlusu Adayları Korozo Ambalaj

  Tekirdağ, İstanbul Avrupa 26-08-2014

  BAŞVUR başvuruldu

  Matbaa / Extruder Üretim Sorumlusu Adayları

  Korozo Ambalaj

  Ref: MEUS-03 - 552664

  İşin Tanımı Tifdruk Matbaa , Flexo Matbaa ,Plastik Ambalaj sektöründe kariyer hedefleyen Ambalaj Üretim ve Matbaa baskı bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aşağıdaki bölümlerden mezun; Matbaa Meslek Lisesi Matbaa MYO Mezunu Plastik Teknolojileri Meslek Lisesi Lastik Plastik Teknolojileri MYO mezunu 22-30 yaşları arasında Askerliğini tamamlamış İstanbul Avrupa yakası veya Çerkezköy’de ikamet eden, Tercihen 1-2 yıl üretim sektöründe çalışmış

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilmeyen İlan

  Takip Edilen Şirket

  Takip Edilmeyen Şirket

 • Sorulu İlan

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Mavi Yaka